Predictii Utilizatori Predictii Validate Profilul Meu Adauga Predictii Clasament General Clasament Septembrie Statistici Generale Statistici Septembrie Top 10 Logare


Statistici Generale


TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Ion Marinescu539209911
2FLORENTINA49720313
3Adalbert497200980
4ciulea485196243
5Crocostef4842058
6George Nasta4741817
7domnulgeo47019471
8marian59546719451
9blade464194411
10Chivuta Marti43417584
11misa4331635
12adrian anghelescu4301697
13adrian anghelescu4301697
14Radu418179213
15Vali Suciu41816605
16Dinutz999411170018
17Gratiela Graty40916216
18Tanta Paul40517203
19Foynn40215539
20Grigore Paul39317233
21Suci Sandor38214885
22ion368144838
23Broker Ady3601453
24petrevictor3441480
25panaiotis1313401342
26nicu ebanca3231293
27Dan3131360
28Lucky3121217
29Oprisan Dinu306126118
30magia numerelor304108435
31MF3031318
32Time is Money300108335
33undertaker&malefacto296110847
34Liliana Manole296109033
35Darky Vikernes293110216
36adelinctin291119012
37L. OUT L.29110843
38cornel2901165
39cornel2901165
40IlIy liIy287108576
41Dak286109247
42Aleyna Yaşar286108838
43Vanessa283108147
44Rodica Geambașu282110415
45impaled281107735
46Stardust280107915
47LotoEnergy279108947
48Staculet Gabriela277110015
49Luciana Ramona276110676
50ursuletz275112116
51Money out of nothing275108647
52Christian274110338
53carcass27410983
54Mariannaa273109235
55Brishk Mikhaela27310873
56Champion272108335
57Sandu Mirela271110638
58Gh05t L0tt3ry271109733
59lucky shop269108938
60Mădîrjac Cristina269108333
61Imparator268108247
62winner_element26710603
63Soare Violeta266107815
64Nambăr Uan264100735
65abcLottery263108847
66Money Talks262107816
67Ilie Luminița26111073
68faliment259110333
69infinitely win25910943
70Angel Wings258109615
71SKhema SKema258108538
72Talking Strategy257108016
73Mihaela Bălțatu25610923
74Anna Anikó255108316
75noroc chior254109615
76Big Bang Theory253110235
77Mark Mark252994
78canarii.de.vnzare24893616
79Silviu Mihai247970
80GE-LUTA246944
81Maık Maık244101338
82cosmin 01243960
83cosmin 01243960
84Trillion Trillions F24392038
85Mirela Ștefania242971
86CelMaiTareJucătorLo24184535
87Trillions Trillions 24091935
88Talibanu Gambling24087716
89Kema Kema-Haw23987438
90BO$$23891847
91Billions Trillions F23792076
92Tyby Boxoru23789333
93Talibanu Gaming23788876
94Jmeceru Pervers23781938
95blondina236969
96Lolita236963
97Lolita236963
98Reparații Calculato23691276
99io câștig întruna23685935
100Manuu_99235992
101Billion Trillions Fa2349213
102Georgi2339394
103Mihai Radu232951
104Cel_Mai_Tare23187947
105Mily229891
106Phantom Lord22987615
107LAURENTZIU228889
108LAURENTZIU228889
109Millions Trillions F22792115
110LOTOPINI DI SUGIESTI22791615
111DyLy BOXORU22786535
112Phantom 00322688133
113Tyty Boxoru22490238
114L722487735
115CeIMaiTareJucătorLo22484538
116Superlover2228643
117Nicu Ebanca221935
118Phantom22188235
119Dăunătoarea DePort21990216
120AlgorithM21987747
121Asprem Samper21985316
122Mitzy218874
123Game_Hell218822
124POCITANIA217850
125Gherțoiu DeBloc21690335
126ioan moldo2151001
127Peppino2148753
128Gap214822
129Laur Jmeceru Băiat 21386176
130Gambling Phantom21287915
131Lucky Phantom21287816
132Matematicianul21287538
133Million Trillions Fa20992233
134靈淡懂20779038
135Teta Sena204802
136BEST-WORLD-PLAYER-2O20384333
137LegeaCâștigului20280047
138Pepino2018763
139IPlayToWin20080316
140Ioan Tamas199864
141Crococârț19975933
142IPlayForTheFun19880138
143CocârțStef19874935
144Triball Fishing19775015
145NoPainNoGain1958033
146Fertilizer19575615
147Crococârțstef19175338
148Voicu Gheorghe19175219
149Fantomitza fanclub1907693
150Malnik190745
151Malnik190745
152Mihai Pivasu18876416
153magda18772576
154LOTO-OPINI SI SUGEST1877223
155Domnu geo18675735
156Dacian Luculus185681
157TribaI Fishing18275033
158Daniel Barbu18269240
159Creastă Montană18076035
160Gica Vasiliniuc17983717
161Daniel Sanda179728
162Tribal Fishing17774816
163ds177714
164Fantomitza Norocoas17580915
165Radu Daniel175634
166Nutu174749
167Nutu174749
168Denisa Ioana173721
169Celebrity win17073638
170Viorel Dinca165718
171MARIUS2616568832
172Taras162697
173Sabou Constantin159657
174cioara balistică15860635
175Madalina Book153600
176Licut Marin151659
177Radu Calin150555
178???144591
179Stelian Adrian144586
180VOICU136456
181Cristinel Alecse13054136
182Denisa Ioana12859047
183jan bobocu127552
184Vasile Boboc126524
185PARHAZARD121502
186PARHAZARD121502
187tetoutcai120480
188Daniel Marin1175112
189FULCRUM115445
190MISHU33114494
191Cristina Sanda112425
192Adi Mutu105426
193Ionela Sandu105424
194ana1988104462
195Chelaru102410
196vali2011101456
197vldX101416
198danezu101398
199Viorica Radu99438
200$_€_£_ ₱ _₵_99358
201faby201492365
202Veronika92354
203Coco92344
204Man & Money92320
205Man & Money92320
206Dan Hariga9033811
207Dordea Cristian90304
208murgu89318
209murgu89318
210sorin puia86350
211MITZA86337
212sandor.ferencz81380
213kadurika77297
214kadurika77297
215Anghel George-Sebast77286
216Mircea77267
217Love -Money74266
218Marihoana Mariana74259
219g30rg373263
220adrian_stroe8672279
221Ana Popescu70249
222karolina7769337
223Emil Dobozi69304
224DENIS69280
2250eroore069270
226dan1067272
227Gopo64251
228ADYBETO64221
229Dobrau Ovidiu62239
230Axa Pariuri62186
231cristaldo61304
232Catuna Daniel61228
233Zaviceanu Dan59238
234silviu briliantul57286
235Florin Petrescu57259
236Nicolae Minuţ57224
237Vija Lucia55242
238negrea ionel54234
239Savescu Bogdan54209
240Bojo54187
241Tudose Marilena5418175
242Sandu Petreanu52178
243StefanTrandafir51210
244VALI202150221
245Bogdan Calin50213
246Gela Tudose45169
247Dyana Diana45156
248mihaelamiki44203
249Horia44195
250Carp mihai44181
251Alexandru Pintican44161
252Romanudelafar43198
253Oprea Cornel43176
254Enache Valica Valent43151
255Iulia Elena Andronie41214
256valy41165
257capogatto41148
258Adina Popa41146
259Arianna40188
260joco40169
261Razvan Stanciu40146
262mirelyna39158
263Costi Mihai39140
264teo vasile37104
265pianistu36119
266Flori St.36115
267camelia35137
268Dăcât Dumnezeu34150
269Dăcât Dumnezeu34150
270Micutzu Aby33164
271Balan Cristin32137
272Valentin_D32129
273Oliver-Csilla Vajda32117
274floryn2732117
275Anamaria Vasiliniuc31138
276Matei Nicolae Robert31131
277petrevictor195331111
278Filip Nicolae30111
279nasty29134
280Florentin29105
281vali201628141
282axa coci28126
283Leontin Mircea Draga28107
284csh2887
285Ramona Vînă27127
286Ovidiu Si Mihaela Pr27126
287Valentina Stoica27120
288Maria Cristina27117
289Buhazi Francisc2698
290ddaxxa2690
291ddaxxa2690
292oracol2597
293Catana Marius Daniel2587
294Nelu Arsenie2578
295Nelu Arsenie2578
296AngelBadBoy24123
297Adyta Popeye24115
298FLORI24114
299FLORI24114
300Tudor Dragos24102
301Marius Panait Fcrb2477
302Florin Petrescu2475
303Jumaa Ortansa2312170
304mariaelena2390
305CelMaiTareJucătorLo2376
306GMS2373
307Tim Cos2367
308Tim Cos2367
309Adrian Lupu2288
310profetul2284
311benyy2274
312Cami Andreea2267
313Cami Andreea2267
314FzR832175
315Nykolass2171
316Nykolass2171
317Catalinn2120115
318Stanculescu Dan Si C2088
319Domenti Cristina Ang2078
320Teodora Nicoleta1986
321Laurentiu Coles1973
322Ardiles8941973
323Ema Loredana1972
324Cristian Ionel Encul1887
325Vlad Catalin1876
326Reiga1870
327Mircica Aurica1866
328Billy Saga1861
329ileana31141843
330Sile1787
331Radu Eugen Ghe1785
332Catalin Adrian Mihal1782
333pescarul19671780
334Claudiu Ilie1775
335Fane Bolboaca1771
336Cristian Desideriu1754
337Grasu Florin1739
338Hfi Florin1699
339liviuvartic1662
340Gheorghe Rusoiu1660
341Szkoropan Petrica1654
342Mihai-Claudiu Neagu1653
343Mihai-Claudiu Neagu1653
344Gigi Geo Anca1652
345teodor1563
346Nistor Bege Eva1563
347iasca iasca1561
348iasca iasca1561
349SORIN_DN1559
350Sorin Rizu1553
351caerfsn1550
352Adrian Coman1550
353Petrica Marian1469
354Lorica Stanila1466
355ROSU MARIUS1464
356Romeo Romeo1462
357Mike Ion1456
358alin19101454
359alin19101454
360Negoita George1454
361Nick Amalia Vlad Iov1452
362CYD1448
363rusu constantin1439
364Madalina2221439
365Iby Albina1431
366Nyko1388
367Ramonik1368
368Rosu Iuliana Mihaela1361
369Nicola Gabriel1348
370Florin Munteanu1346
371Cristina Giorgiana C1344
372dragoru1265
373Mirel1259
374Florin Burghelea1250
375A+D+D1249
376darius alexandru1248
377SUVITATU1246
378Munteanu1246
379Adrian Aditu1234
380Catalin Visanica1230
381Catalin Visanica1230
382Dragne Alexandru1183
383vasile nicusor1154
384adrian 911151
385Coste Costa1151
386mihail1143
387mihail1143
388Lucian Vasile1143
389pedros1140
390Marian Sandu1138
391Florin Padureanu1134
392enrai1131
393Emanuella Marria1127
394Gabor Ion1059
395Baltag Mihaela1055
396Mihaela Gabriela1053
397BEST-WORLD-PLAYER-201053
398Iulia Ivan1046
399e-Tips1043
400Jan Ion1041
401Piciu Eforie1041
402Costica Vechiu1041
403Adrian1037
404Petre Elena1037
405laur801033
406Cirstea Robert1029
407Cirstea Robert1029
408Andrei Grigoras1029
409AlexAK1027
410cosmin1022
411VreauBani1020
412Marmota967
413Ruxandra Maria951
414Manea Valentin950
415Mariana Mirea944
416Mihaela05941
417Stefan Pagu940
418rionut35940
419Andrei Butoi940
420Pantazica Manuela937
421tanya935
422Nikk Nikk929
423Nikk Nikk929
424mariloto926
425viperary924
426Nicu Ebanca924
427Miruna Maria923
428Daria Fasola923
429balan.cristin921
430Alexandru Bobeica914
431Ionutlir 75849
432Macovei Marius836
433Stefan Catalin835
434Cosmin Stan834
435clau28834
436Polly20/80833
437suzymic831
438alin179830
439Alex Borgza828
440Vatui Costin825
441claumayra824
442Andreea Dascalu823
443Stancu Daniel-Robert820
444taman99819
445Titi Titel819
446Costi82817
447MaximAmSpus816
448MaximAmSpus816
449Adrianemil814
450Adrianemil814
451Visenescu Daniel746
452florinbalet742
453alexandra741
454alexandra741
455Stefan Sin738
456Mircea Sfichi Bocean737
457Az Ra737
458MariusT736
459Andrei123736
460Fortunati Alloro735
461EllaSarra731
462Lucica Neagu730
463Mihai10729
464MARIUS99728
465misu728
466castor cretu727
467junior28726
468Vladescu Viorel725
469Iliana Stoica725
470LuckyGirl724
471Violeta Gheorghe723
472blade.bo722
473octy21722
474Dana Ikim722
475Razvan Cristian720
476Leahu Daniel720
477MrJackpots720
478CBP2015719
479Tynatyna719
480FlorentinX718
481voodoo714
482Cocos Sorin712
483Gela Tudose712
484MaryTyna711
485Ciupy640
486C.dan638
487Ioana Maria Alexandr635
488UTA634
489Niculae Costel634
490Sergiu627
491gabriel BZ627
492gabriel BZ627
493florin alin627
494burca constantin627
495Toni626
496Stroe Florin Florin625
497Stefania Dragomir623
498Tool623
499Marin Badea622
500Viorel Ion620
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef1322059
2domnulgeo129194811, 12
3FLORENTINA124203110, 18
4ciulea124196156, 63
5marian595123194567, 75
6blade121194219, 29
7Radu115179074, 75
8Ion Marinescu112210111, 17
9Adalbert111200868, 73
10Tanta Paul106171911, 18
11George Nasta1021845
12Dinutz999102170124, 18
13Foynn99155313, 21
14Suci Sandor9814875, 12
15adrian anghelescu971699
16Chivuta Marti9617594, 3
17Chivuta Marti9617594, 3
18MF951322
19Grigore Paul93172321, 42
20Dan881359
21misa871635
22ion87144874, 78
23Gratiela Graty84162124, 37
24Broker Ady841458
25nicu ebanca841293
26panaiotis131831342
27Imparator82108247, 76
28Vali Suciu78166011, 14
29Lucky781223
30Rodica Geambașu77110215, 16
31faliment76110133, 38
32Anna Anikó76108116, 33
33adelinctin75119036, 65
34Staculet Gabriela74109815, 16
35Liliana Manole74108933, 38
36Brishk Mikhaela7310853, 16
37Tyty Boxoru7390138, 47
38petrevictor711481
39cornel711166
40Mily71891
41Sandu Mirela70110538, 47
42Christian70110338, 3
43Darky Vikernes70110016, 38
44carcass7010963, 15
45L. OUT L.7010823, 33
46Soare Violeta70107615, 16
47Champion69108235, 76
48Mădîrjac Cristina69108133, 38
49Mirela Ștefania69970
50noroc chior68109515, 33
51magia numerelor68108135, 38
52impaled68107535, 47
53undertaker&malefacto67110647, 3
54Mariannaa67108835, 47
55SKhema SKema67108338, 76
56Maık Maık67101238, 76
57blondina67973
58Oprisan Dinu66126024, 18
59Talibanu Gaming6688776, 16
60Time is Money65108135, 76
61Vanessa65107947, 15
62Tyby Boxoru6589033, 35
63infinitely win6410923, 15
64IlIy liIy64108376, 3
65Silviu Mihai64969
66Phantom 0036487833, 38
67Talibanu Gambling6487516, 38
68Peppino648743, 15
69BEST-WORLD-PLAYER-2O6484133, 35
70Angel Wings63109615, 35
71winner_element6310563, 15
72lucky shop62108738, 76
73Money out of nothing62108547, 15
74Money Talks62107616, 33
75LOTOPINI DI SUGIESTI6291415, 33
76abcLottery61108647, 3
77Mihai Radu61951
78Gherțoiu DeBloc6190135, 38
79Laur Jmeceru Băiat 6186176, 3
80Gh05t L0tt3ry60109633, 47
81Aleyna Yaşar60108638, 47
82cosmin 0160960
83GE-LUTA60944
84Georgi6093911, 12
85canarii.de.vnzare6093416, 38
86Trillions Trillions 6091835, 38
87Dăunătoarea DePort6090116, 33
88Teta Sena60802
89Big Bang Theory59110135, 76
90BO$$5991547, 76
91AlgorithM5987747, 76
92Talking Strategy58107916, 38
93Stardust58107715, 16
94ursuletz57111916, 33
95Dak57109247, 3
96Nambăr Uan57100535, 47
97Lolita57968
98Millions Trillions F5792015, 33
99Reparații Calculato5791176, 15
100Ilie Luminița5611063, 15
101L75687635, 76
102Jmeceru Pervers5681838, 47
103Fantomitza fanclub567673, 15
104Trillion Trillions F5591938, 47
105Phantom5587835, 3
106DyLy BOXORU5586235, 38
107Gica Vasiliniuc5583717, 27
108Luciana Ramona54110376, 3
109Creastă Montană5475935, 38
110Tribal Fishing5474616, 33
111Billion Trillions Fa539203, 15
112Pepino538753, 15
113Superlover538633, 16
114Nicu Ebanca52936
115CelMaiTareJucătorLo5284335, 47
116CeIMaiTareJucătorLo5284338, 3
117Gap52823
118Game_Hell52821
119靈淡懂5278838, 76
120Domnu geo5275535, 47
121Manuu_9951993
122Billions Trillions F5191976, 3
123Matematicianul5187538, 47
124Asprem Samper5185116, 33
125Malnik51746
126Malnik51746
127Licut Marin51659
128LotoEnergy50108847, 3
129Lucky Phantom5087616, 33
130Mihai Pivasu5076216, 35
131Crococârț5075733, 38
132Denisa Ioana50721
133LOTO-OPINI SI SUGEST507213, 35
134Dacian Luculus50681
135Mihaela Bălțatu4910913, 16
136Million Trillions Fa4992233, 35
137Phantom Lord4987415, 16
138Mitzy48878
139POCITANIA48849
140Daniel Barbu4869240, 41
141Mark Mark47996
142NoPainNoGain478013, 16
143Fantomitza Norocoas4680715, 35
144Cel_Mai_Tare4587847, 3
145IPlayForTheFun4579938, 76
146LegeaCâștigului4579847, 3
147Taras45697
148MARIUS26456874, 26
149Triball Fishing4474915, 16
150ioan moldo431001
151LAURENTZIU43889
152LAURENTZIU43889
153Kema Kema-Haw4387238, 3
154IPlayToWin4380116, 35
155Celebrity win4373638, 47
156Radu Daniel42634
157Ioan Tamas41864
158CocârțStef4174735, 47
159Daniel Sanda40728
160magda4072476, 15
161Gambling Phantom3987615, 16
162io câștig întruna3985835, 47
163Crococârțstef3975138, 15
164TribaI Fishing3974833, 35
165Sabou Constantin39658
166???38585
167Radu Calin38555
168Voicu Gheorghe3775229, 10
169Nutu37748
170Nutu37748
171Viorel Dinca37716
172cioara balistică3760535, 38
173ds36714
174Fertilizer3575415, 16
175vldX34410
176Stelian Adrian32598
177tetoutcai32479
178Madalina Book31598
179jan bobocu30550
180MISHU3330494
181Cristina Sanda30425
182Denisa Ioana2958947, 15
183Vasile Boboc29524
184PARHAZARD29503
185PARHAZARD29503
186VOICU28456
187Viorica Radu28438
188Ionela Sandu28425
189Chelaru28409
190Adi Mutu27426
191sorin puia27350
192Cristinel Alecse265411, 8
193danezu26398
194ana198824463
195Veronika24354
196MITZA24337
197Man & Money24320
198Daniel Marin235112, 11
199vali201123456
200FULCRUM23444
201$_€_£_ ₱ _₵_23361
202Mircea23267
203Love -Money22270
204Dan Hariga2133711, 17
205kadurika21297
206kadurika21297
207Ana Popescu21248
208g30rg320262
209Gopo20251
210StefanTrandafir20209
211StefanTrandafir20209
212Axa Pariuri20186
213silviu briliantul19286
214Catuna Daniel19228
215Coco18345
2160eroore018271
217murgu17318
218Marihoana Mariana17258
219Carp mihai17181
220Sandu Petreanu17178
221faby201416365
222Dobrau Ovidiu16240
223Dordea Cristian15304
224Anghel George-Sebast15286
225Anghel George-Sebast15286
226adrian_stroe8615279
227dan1015275
228Savescu Bogdan15209
229karolina7714338
230Emil Dobozi14303
231Zaviceanu Dan14238
232Anamaria Vasiliniuc14137
233pianistu14119
234negrea ionel13234
235Romanudelafar13200
236Tudose Marilena1318175, 76
237mirelyna13159
238AngelBadBoy13123
239cristaldo12252
240Arianna12186
241Gela Tudose12169
242Horia12160
243Horia12160
244Costi Mihai12141
245sandor.ferencz11380
246Nicolae Minuţ11225
247Iulia Elena Andronie11214
248Oprea Cornel11176
249Micutzu Aby11166
250Alexandru Pintican11161
251Florin Petrescu10259
252ADYBETO10221
253VALI202110221
254mihaelamiki10201
255Enache Valica Valent10151
256Adina Popa10145
257FLORI10114
258Hfi Florin1099
259Vija Lucia9240
260Bojo9187
261Balan Cristin9137
262floryn279112
263Filip Nicolae9111
264DENIS8280
265capogatto8148
266Razvan Stanciu8147
267vali20168141
268camelia8137
269Valentina Stoica8119
270Flori St.8116
271petrevictor19538111
272Leontin Mircea Draga8107
273csh887
274benyy874
275Laurentiu Coles873
276Bogdan Calin7213
277joco7169
278Dyana Diana7154
279Dăcât Dumnezeu7151
280Adyta Popeye7116
281teo vasile7104
282valy6165
283nasty6134
284Matei Nicolae Robert6131
285axa coci6126
286axa coci6126
287Oliver-Csilla Vajda6117
288Catalinn216115
289oracol698
290ddaxxa688
291Adrian Lupu688
292Nyko688
293Cristian Ionel Encul687
294Cristian Ionel Encul687
295Stanculescu Dan Si C682
296Nick Amalia Vlad Iov652
297adrian 91651
298CYD648
299Ramona Vînă5130
300Jumaa Ortansa512147, 70
301Tudor Dragos5102
302profetul584
303Catalin Adrian Mihal582
304Domenti Cristina Ang578
305Claudiu Ilie575
306Nykolass571
307Nykolass571
308Reiga570
309Tim Cos567
310Nistor Bege Eva563
311Mihai-Claudiu Neagu553
312Mihai-Claudiu Neagu553
313Gigi Geo Anca552
314Florin Burghelea550
315Ruxandra Maria549
316Costica Vechiu541
317Madalina222539
318Pantazica Manuela537
319tanya534
320Iby Albina531
321Nicu Ebanca524
322blade.bo522
323Dana Ikim522
324Maria Cristina4117
325Buhazi Francisc496
326mariaelena489
327Teodora Nicoleta486
328Dragne Alexandru483
329Dragne Alexandru483
330pescarul1967480
331Marius Panait Fcrb477
332CelMaiTareJucătorLo476
333Fane Bolboaca471
334Petrica Marian469
335ROSU MARIUS464
336Gheorghe Rusoiu460
337Szkoropan Petrica454
338alin1910453
339alin1910453
340Florin Munteanu446
341Munteanu446
342mihail443
343mihail443
344ileana3114443
345Lucian Vasile443
346enrai431
347MARIUS99428
348CBP2015419
349Codrin411
350Valentin_D3128
351Florentin3105
352Radu Eugen Ghe385
353GMS373
354Ardiles894373
355Ema Loredana372
356Ramonik368
357Cami Andreea367
358teodor363
359liviuvartic362
360iasca iasca361
361iasca iasca361
362SORIN_DN359
363Baltag Mihaela355
364Negoita George354
365Mihaela Gabriela353
366caerfsn351
367Adrian Coman350
368Ionutlir 75349
369A+D+D348
370darius alexandru347
371Mihaela05341
372Stefan Sin341
373Piciu Eforie341
374pedros340
375Stefan Pagu340
376Andrei Butoi340
377Marian Sandu338
378Andrei123336
379UTA334
380Florin Padureanu334
381Baldean Ion331
382Sergiu327
383Emanuella Marria327
384castor cretu327
385Daria Fasola323
386Violeta Gheorghe323
387Cezar Mihalache322
388Marin Badea322
389Stefan-monel Ionitoa322
390Leahu Daniel320
391MrJackpots320
392fantomaegoista319
393Tynatyna319
394Mariusik81m318
395vasilcin victorita e318
396radu daniel317
397Porumb Liviu315
398elle86314
399voodoo314
400voodoo314
401Ciulei Daniel314
402Iulian Andrei314
403cristian.vrabie313
404Gela Tudose312
405irinuka311
406Maria Lilia38
407Punga ionut35
408Ovidiu Si Mihaela Pr2126
409Catana Marius Daniel287
410Sile287
411Florin Petrescu275
412Vlad Catalin275
413Mircica Aurica266
414Romeo Romeo262
415Rosu Iuliana Mihaela261
416Billy Saga261
417Mike Ion256
418Mirel255
419Cristian Desideriu254
420vasile nicusor253
421Manea Valentin250
422Visenescu Daniel246
423Cristina Giorgiana C243
424alexandra241
425Ciupy238
426Petre Elena237
427MariusT236
428Ioana Maria Alexandr235
429laur80233
430Polly20/80233
431bixi231
432alin179230
433Daniel JJ Daniel230
434Cirstea Robert229
435Cirstea Robert229
436Nikk Nikk229
437gabriel BZ227
438Mihai10227
439Mihai10227
440vali225
441Stefania Dragomir224
442LuckyGirl224
443Piticuzgg223
444cosmin222
445octy21222
446octy21222
447Rycyu Marius222
448Luk68222
449Iulian Carlig221
450balan.cristin221
451Bica Olimpiu221
452Dan Pinzariu221
453Razvan Cristian220
454Stancu Daniel-Robert220
455VreauBani220
456Titi Titel219
457Blueeyes219
458FlorentinX218
459Daniel Marin217
460Ciprian Crinu217
461Max217
462B U N Y217
463Mihai Nisipeanu217
464Andrei Draghici216
465Gabi Florin Vintila215
466Osaceanu Iulian215
467Valentin Ciocan214
468Miruna Maria214
469chelco214
470Adrianemil214
471Mandarie Mimisotta213
472iuliana pavel213
473Claudiu123213
474Cocos Sorin212
475Fratica Valentin212
476Daniel Zamfir212
477mai sunt 5212
478Badurla Ionel211
479MaryTyna211
480Dorin Moraru210
481Luciano210
482mya22210
483mya22210
484luckydriver26210
485Albu Alexandru210
486Alice29
487Costel195428
488Madalin Munteanu28
489IuliaS28
490giada0528
491Gabitzu Sim28
492Viorel Militaru28
493Florin Macaneata28
494Lenuta Sisu27
495Florin198627
496Luminita Stan27
497CD26
498Bancila Mihail-Andre26
499Cristina Alexandra D26
500Doctoru Florin25
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef392056
2domnulgeo3419481, 26, 27
3Ion Marinescu32210111, 17, 60
4blade29194514, 20, 21
5Radu29179213, 14, 15
6Foynn28155225, 34, 45
7marian59527194911, 14, 64
8Darky Vikernes27109916, 38, 76
9ciulea26196164, 65, 67
10Grigore Paul26172310, 17, 32
11Dinutz99925170212, 24, 18
12misa251635
13panaiotis131251342
14winner_element2510493, 15, 16
15Chivuta Marti2417594, 3, 2
16Tanta Paul23172013, 19, 39
17carcass2310943, 15, 33
18FLORENTINA22203170, 75, 77
19Adalbert2220102, 15, 63
20adrian anghelescu221699
21adrian anghelescu221699
22Broker Ady221464
23Sandu Mirela22110438, 47, 3
24Liliana Manole22108733, 38, 47
25IlIy liIy22108176, 3, 33
26Imparator22108147, 76, 3
27Dan211360
28George Nasta201839
29Vali Suciu20166114, 17, 18
30Gratiela Graty20162012, 35, 46
31petrevictor201478
32Christian20110338, 3, 15
33Time is Money20108035, 76, 15
34Phantom Lord2087215, 16, 38
35BEST-WORLD-PLAYER-2O2084033, 35, 76
36Celebrity win2073638, 47, 15
37Staculet Gabriela19109715, 16, 47
38Angel Wings19109615, 35, 47
39Mihaela Bălțatu1910923, 16, 33
40Talking Strategy19107716, 38, 47
41impaled19107435, 47, 76
42Trillions Trillions 1991635, 38, 76
43Asprem Samper1984916, 33, 38
44Anna Anikó18108016, 33, 38
45Soare Violeta18107415, 16, 33
46GE-LUTA18944
47BO$$1891447, 76, 15
48MF171329
49undertaker&malefacto17110547, 3, 15
50Dak17109247, 3, 16
51Brishk Mikhaela1710833, 16, 33
52magia numerelor17108035, 38, 47
53Stardust17107515, 16, 33
54Manuu_9917992
55Lucky Phantom1787316, 33, 47
56Peppino178713, 15, 16
57TribaI Fishing1774833, 35, 76
58ion16144838, 36, 35
59Lucky161226
60cornel161167
61ursuletz16111816, 33, 76
62Rodica Geambașu16110115, 16, 33
63faliment16110033, 38, 47
64infinitely win1610913, 15, 33
65lucky shop16108638, 76, 3
66Money Talks16107316, 33, 38
67cosmin 0116961
68cosmin 0116961
69canarii.de.vnzare1693316, 38, 47
70Gherțoiu DeBloc1689935, 38, 47
71Tyby Boxoru1688833, 35, 38
72L71687335, 76, 3
73Gica Vasiliniuc1683617, 24, 27
74Gap16823
75Suci Sandor15148811, 22, 32
76Oprisan Dinu15125712, 24, 18
77Big Bang Theory15109935, 76, 3
78Gh05t L0tt3ry15109433, 47, 3
79Nambăr Uan15100435, 47, 76
80Georgi1593723, 30, 43
81Kema Kema-Haw1587038, 3, 15
82Laur Jmeceru Băiat 1585876, 3, 16
83POCITANIA15847
84Jmeceru Pervers1581638, 47, 3
85Domnu geo1575535, 47, 76
86Luciana Ramona14110176, 3, 15
87Mariannaa14108835, 47, 76
88LotoEnergy14108647, 3, 16
89Money out of nothing14108147, 15, 16
90Vanessa14107747, 15, 16
91ioan moldo141001
92Million Trillions Fa1491933, 35, 76
93Billion Trillions Fa149183, 15, 33
94Dăunătoarea DePort1489716, 33, 35
95Mitzy14886
96Talibanu Gaming1488376, 16, 33
97Cel_Mai_Tare1487547, 3, 15
98Teta Sena14802
99Dacian Luculus14681
100nicu ebanca131292
101adelinctin13119021, 3, 70
102Ilie Luminița1311053, 15, 16
103noroc chior13109315, 33, 38
104SKhema SKema13108138, 76, 3
105Mădîrjac Cristina13108033, 38, 47
106L. OUT L.1310803, 33, 35
107Maık Maık13100938, 76, 15
108blondina13979
109Silviu Mihai13968
110Mihai Radu13951
111Billions Trillions F1391776, 3, 15
112Trillion Trillions F1391738, 47, 3
113Mily13904
114Tyty Boxoru1389938, 47, 76
115Superlover138633, 16, 33
116Creastă Montană1375935, 38, 76
117LOTO-OPINI SI SUGEST137203, 35, 38
118cioara balistică1360535, 38, 76
119Denisa Ioana1358847, 15, 33
120Cristina Sanda13425
121abcLottery12108547, 3, 15
122Pepino128723, 15, 16
123Ioan Tamas12871
124DyLy BOXORU1286035, 38, 47
125Fertilizer1275415, 16, 38
126Radu Daniel12633
127Aleyna Yaşar11108538, 47, 76
128Mark Mark111000
129Millions Trillions F1191815, 33, 38
130LOTOPINI DI SUGIESTI1191315, 33, 35
131Phantom1187735, 3, 15
132Talibanu Gambling1187216, 38, 47
133CelMaiTareJucătorLo1184235, 47, 3
134NoPainNoGain118013, 16, 38
135Madalina Book11595
136Mirela Ștefania10990
137LAURENTZIU10889
138LAURENTZIU10889
139AlgorithM1087547, 76, 16
140Gambling Phantom1087415, 16, 33
141io câștig întruna1085635, 47, 3
142Game_Hell10825
143IPlayForTheFun1079738, 76, 3
144Crococârț1075733, 38, 47
145Malnik10746
146Daniel Barbu1069340, 41, 42
147MARIUS261068429, 11, 79
148Licut Marin10658
149Licut Marin10658
150Champion9108035, 76, 3
151Reparații Calculato990976, 15, 33
152Phantom 003987633, 38, 3
153Matematicianul987238, 47, 76
154Fantomitza fanclub97663, 15, 38
155Denisa Ioana9721
156Viorel Dinca9721
157ds9714
158???9593
159sandor.ferencz9380
160faby20149365
161Lolita8975
162CeIMaiTareJucătorLo884238, 3, 16
163IPlayToWin880116, 35, 47
164LegeaCâștigului879847, 3, 33
165靈淡懂878738, 76, 15
166Mihai Pivasu876216, 35, 47
167Crococârțstef875138, 15, 16
168Triball Fishing874915, 16, 33
169CocârțStef874735, 47, 15
170Tribal Fishing874616, 33, 38
171magda872476, 15, 16
172Stelian Adrian8631
173tetoutcai8480
174murgu8317
175Voicu Gheorghe775171, 63, 58
176Daniel Sanda7728
177Sabou Constantin7658
178Cristinel Alecse754117, 27, 37
179Vasile Boboc7523
180MITZA7337
181silviu briliantul7286
182VALI20217220
183Nicu Ebanca6938
184Nutu6749
185Nutu6749
186Radu Calin6554
187jan bobocu6547
188Daniel Marin65119, 13, 22
189ana19886463
190vali20116454
191Viorica Radu6438
192Veronika6353
193karolina776337
194dan106274
195Mircea6267
196Marihoana Mariana6259
197csh689
198Fantomitza Norocoas580615, 35, 47
199PARHAZARD5503
200$_€_£_ ₱ _₵_5361
201sorin puia5350
202Man & Money5321
203kadurika5296
204kadurika5296
205Anghel George-Sebast5286
206DENIS5279
207g30rg35262
208Dobrau Ovidiu5240
209ADYBETO5221
210Sandu Petreanu5178
211Oprea Cornel5176
212Gela Tudose5169
213capogatto5148
214Taras4695
215MISHU334494
216VOICU4456
217FULCRUM4442
218Chelaru4409
219vldX4399
220vldX4399
221adrian_stroe864279
222adrian_stroe864279
223Love -Money4277
224Gopo4249
225Zaviceanu Dan4237
226Catuna Daniel4228
227Catuna Daniel4228
228StefanTrandafir4210
229Bojo4187
230Arianna4186
231Horia4170
232joco4169
233Alexandru Pintican4160
234Flori St.4118
235Catalinn214115
2360eroore03271
237Florin Petrescu3259
238Ana Popescu3256
239Bogdan Calin3213
240Savescu Bogdan3208
241Dăcât Dumnezeu3151
242Enache Valica Valent3151
243Adina Popa3148
244Costi Mihai3140
245floryn273137
246Valentin_D3129
247Jumaa Ortansa312147, 57, 70
248pianistu3119
249oracol398
250Sile387
251Florin Petrescu375
252Reiga370
253Ramonik368
254Tim Cos367
255Tim Cos367
256A+D+D348
257Ionela Sandu2425
258Ionela Sandu2425
259Coco2341
260Dan Hariga233711, 17, 43
261Emil Dobozi2303
262Vija Lucia2241
263Iulia Elena Andronie2214
264mihaelamiki2201
265Romanudelafar2200
266cristaldo2193
267Carp mihai2181
268Micutzu Aby2166
269camelia2137
270Anamaria Vasiliniuc2137
271Matei Nicolae Robert2131
272Ramona Vînă2129
273Valentina Stoica2123
274AngelBadBoy2123
275petrevictor19532111
276Leontin Mircea Draga2107
277Stanculescu Dan Si C2100
278pescarul1967280
279benyy273
280Petrica Marian269
281Billy Saga261
282Gheorghe Rusoiu260
283darius alexandru255
284Sorin Rizu253
285Mihai-Claudiu Neagu253
286Mihai-Claudiu Neagu253
287Nick Amalia Vlad Iov252
288Stefania Dragomir251
289daniel.ionutz1244
290pedros240
291enrai238
292Iliana Stoica233
293Iby Albina231
294AlexAK227
295cristi07227
296florin alin227
297Marius Neagu226
298Nicu Ebanca224
299Leahu Daniel220
300Flory Neagu216
301A again215
302ltlhsbeach Axx215
303hsinr A215
304sott A214
305Gela Tudose212
306MaryTyna211
307Albu Alexandru210
308Lenuta Sisu27
309Mihai Curelaru22
310Adi Mutu1426
311danezu1398
312Dordea Cristian1304
313Nicolae Minuţ1224
314Tudose Marilena118175, 76, 77
315valy1163
316mirelyna1158
317Dyana Diana1152
318Razvan Stanciu1147
319vali20161141
320nasty1134
321axa coci1126
322Ovidiu Si Mihaela Pr1126
323Oliver-Csilla Vajda1117
324Maria Cristina1117
325Adyta Popeye1116
326FLORI1114
327FLORI1114
328Filip Nicolae1111
329Buhazi Francisc198
330mariaelena190
331Cristian Ionel Encul187
332Teodora Nicoleta185
333profetul184
334Marius Panait Fcrb177
335CelMaiTareJucătorLo176
336Claudiu Ilie175
337FzR83175
338FzR83175
339Ardiles894173
340Fane Bolboaca171
341Nykolass171
342Lorica Stanila166
343Mircica Aurica166
344dragoru165
345Nistor Bege Eva163
346ROSU MARIUS163
347Romeo Romeo162
348SORIN_DN159
349caerfsn154
350Negoita George154
351Cristian Desideriu154
352Szkoropan Petrica154
353Mihaela Gabriela153
354Gigi Geo Anca152
355adrian 91151
356Coste Costa151
357Manea Valentin150
358Florin Burghelea150
359Nicola Gabriel148
360CYD148
361Florin Munteanu147
362mihail143
363e-Tips143
364florinbalet142
365alexandra141
366alexandra141
367Cisse139
368Ciupy138
369Petre Elena137
370EllaSarra135
371EllaSarra135
372Ioana Maria Alexandr135
373UTA134
374Polly20/80132
375Tony Moreno132
376Nikk Nikk130
377Cirstea Robert129
378Cirstea Robert129
379castor cretu127
380mariloto126
381Popa Dragos126
382Bila45126
383Kiryacu Kiry125
384Techilla123
385Piticuzgg123
386Iulian Carlig121
387Bica Olimpiu121
388Razvan Cristian120
389Viorel Ion120
390MrJackpots120
391taman99119
392CBP2015119
393Titi Titel119
394Dan Pinzariu118
395Claudiu117
396radu daniel117
397Flo70117
398Visa Marian117
399Ciprian Crinu117
400Cristi Chiper117
401Andrei Ciudin116
402Cr Daniel116
403Andrei Draghici116
404elle86115
405Gabi Florin Vintila115
4061eu115
407Porumb Liviu115
408CT Catalin115
409what are you doing A115
410good luck A115
411good luck Axx115
412jly A115
413yai Axx115
414tpwkhs Axx115
415aimh Axx115
416Valentin Ciocan114
417bead A114
418valentin.manea113
419cristian.vrabie113
420Stefan Florin Bobin113
421uan A113
422lirbeach A113
423ltlhs Axx113
424odwcb A113
425idc A113
426Nachiu Lumy112
427Robert Ghiorghisoara112
428Daniel Zamfir112
429ayhs Axx112
430Ionut Good111
431Eu Si Atat111
432Dan Copa110
433CB Danni19
434Balan Mariana19
435George Serban19
436bucurescu19
437ToNic Norby ToNic19
438nicu.v18
439Nicoleta18
440Florin Macaneata18
441Anna17
442mariusuniversity17
443Gheorghita Bichinet17
444loto16
445marian16
446chinezu16
447Alex Áléxíss16
448Balasa Vlad16
449TorHalicoss16
450TorHalicoss16
451Buzdugan Adrian16
452Cristina M15
453Codi15
454Ionut Badea15
455Alexandra Ioana Dăn15
456ALEXTORES15
457Popovici Georgiana A15
458RunHard14
459Grigore George14
460bogdan9114
461bbbrady14
462Cosmin Marian14
463nicai7814
464Erhan Ovidiu-Cristia14
465mindless14
466Alex Ionita14
467Axinte Gheorghe14
468Albina Florin14
469Florin Alexandru13
470Roberto Claudiu13
471MARIUS 6613
472Alex Valentin13
473SerbanGeorge13
474fyb A13
475Alex Drxx12
476dan-boss12
477Zlatan Zlatan12
478Alexe Gabriel12
479Mihai Florin12
480Mariana Licut12
481Valentin Rotaru12
482Emyl Nedelcu12
483Dumitru Benga12
484Monica Lidiuta Staic12
485Dragan Leontin12
486George Zamfir12
487Manole Valentin Mano12
488KSM9912
489Stefan Sin WINNER12
490$tefan $in BO$$12
491Stefan Sin EROU12
492Stefan Sin RESPECT12
493Doru Luca11
494Alex111
495Fane Bbn11
496Emanuel Maryus Nidel11
497Mihay Mihay11
498Simion George11
499Stroe Nyku11
500Dragos Gabriel11
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Radu11178962, 63, 64, 65
2Crocostef102064
3Gratiela Graty10162111, 34, 48, 67
4Mihaela Bălțatu1010913, 16, 33, 47
5Broker Ady91462
6Stardust9107515, 16, 33, 35
7adrian anghelescu81696
8ciulea7195729, 1, 20, 17
9Christian7110338, 3, 15, 16
10Dak7109147, 3, 16, 35
11winner_element710363, 15, 16, 33
12Tyty Boxoru789738, 47, 76, 15
13Lucky Phantom787116, 33, 47, 3
14Fantomitza fanclub77663, 15, 38, 47
15Tanta Paul6172014, 17, 37, 39
16Dinutz9996170133, 12, 24, 18
17Vali Suciu616584, 15, 20, 25
18Foynn615529, 13, 48, 64
19cornel61167
20infinitely win610893, 15, 33, 47
21Soare Violeta6107415, 16, 33, 47
22Manuu_996992
23GE-LUTA6943
24Phantom Lord687215, 16, 38, 76
25Peppino68713, 15, 16, 47
26FLORENTINA5203064, 69, 75, 77
27Adalbert520089, 48, 50, 62
28blade5194817, 12, 48, 78
29George Nasta51834
30Chivuta Marti517594, 3, 23, 40
31Chivuta Marti517594, 3, 23, 40
32panaiotis13151340
33Luciana Ramona5110176, 3, 15, 16
34Mariannaa5108735, 47, 76, 3
35Aleyna Yaşar5108538, 47, 76, 3
36Champion5107835, 76, 3, 16
37canarii.de.vnzare593016, 38, 47, 76
38Trillions Trillions 591635, 38, 76, 3
39Reparații Calculato590676, 15, 33, 35
40AlgorithM587347, 76, 16, 33
41Game_Hell5824
42CocârțStef574735, 47, 15, 16
43Ion Marinescu4210111, 17, 43, 74
44Suci Sandor4148616, 17, 40, 60
45Dan41340
46adelinctin411894, 18, 41, 64
47ursuletz4111616, 33, 76, 3
48Sandu Mirela4110238, 47, 3, 15
49faliment4110033, 38, 47, 3
50Staculet Gabriela4109415, 16, 47, 76
51Brishk Mikhaela410823, 16, 33, 35
52magia numerelor4108035, 38, 47, 76
53Imparator4107947, 76, 3, 33
54Anna Anikó4107816, 33, 38, 76
55Time is Money4107735, 76, 15, 16
56Money Talks4107116, 33, 38, 76
57Mark Mark4999
58blondina4981
59Million Trillions Fa491933, 35, 76, 3
60LOTOPINI DI SUGIESTI491115, 33, 35, 38
61Talibanu Gambling487316, 38, 47, 3
62Kema Kema-Haw486938, 3, 15, 33
63DyLy BOXORU485935, 38, 47, 76
64CelMaiTareJucătorLo484135, 47, 3, 16
65CeIMaiTareJucătorLo484038, 3, 16, 33
66BEST-WORLD-PLAYER-2O483933, 35, 76, 3
67Gica Vasiliniuc483710, 17, 22, 24
68IPlayForTheFun479938, 76, 3, 33
69Creastă Montană475935, 38, 76, 15
70Licut Marin4658
71Stelian Adrian4631
72Denisa Ioana458947, 15, 33, 35
73Cristina Sanda4428
74adrian_stroe864279
75marian595319484, 11, 20, 27
76domnulgeo3194811, 12, 26, 27
77Grigore Paul3172312, 17, 42, 46
78misa31631
79petrevictor31479
80Oprisan Dinu3126033, 12, 24, 18
81Lucky31227
82Rodica Geambașu3109815, 16, 33, 38
83Angel Wings3109515, 35, 47, 76
84carcass310923, 15, 33, 35
85noroc chior3109215, 33, 38, 76
86Liliana Manole3108633, 38, 47, 3
87lucky shop3108538, 76, 3, 15
88SKhema SKema3107938, 76, 3, 16
89L. OUT L.310783, 33, 35, 38
90impaled3107235, 47, 76, 3
91Maık Maık3100838, 76, 15, 16
92Mirela Ștefania3990
93Silviu Mihai3970
94Millions Trillions F391815, 33, 38, 47
95Billions Trillions F391776, 3, 15, 33
96Billion Trillions Fa39173, 15, 33, 38
97Trillion Trillions F391738, 47, 3, 15
98Dăunătoarea DePort389616, 33, 35, 38
99Tyby Boxoru388733, 35, 38, 47
100Gambling Phantom387315, 16, 33, 76
101POCITANIA3849
102Gap3823
103NoPainNoGain38013, 16, 38, 47
104Mihai Pivasu376116, 35, 47, 76
105Crococârț375733, 38, 47, 76
106Domnu geo375535, 47, 76, 3
107Celebrity win373638, 47, 15, 16
108Dacian Luculus3681
109PARHAZARD3502
110ana19883462
111murgu3318
112murgu3318
1130eroore03271
114ion2144642, 46, 47, 48
115nicu ebanca21291
116MF21235
117Ilie Luminița211033, 15, 16, 35
118Gh05t L0tt3ry2109333, 47, 3, 15
119LotoEnergy2108547, 3, 16, 33
120abcLottery2108447, 3, 15, 35
121Money out of nothing2107947, 15, 16, 33
122IlIy liIy2107876, 3, 33, 35
123ioan moldo21001
124Nambăr Uan2100135, 47, 76, 15
125Lolita2977
126cosmin 012960
127Georgi293914, 22, 36, 46
128Nicu Ebanca2933
129Mily2905
130Gherțoiu DeBloc289735, 38, 47, 76
131LAURENTZIU2887
132LAURENTZIU2887
133Mitzy2884
134Talibanu Gaming288276, 16, 33, 35
135Cel_Mai_Tare287547, 3, 15, 16
136Phantom 003287433, 38, 3, 15
137Matematicianul287138, 47, 76, 16
138Superlover28633, 16, 33, 38
139Laur Jmeceru Băiat 285876, 3, 16, 33
140io câștig întruna285535, 47, 3, 15
141Asprem Samper284916, 33, 38, 47
142Jmeceru Pervers281638, 47, 3, 16
143Fantomitza Norocoas280615, 35, 47, 76
144Teta Sena2802
145LegeaCâștigului279847, 3, 33, 35
146Fertilizer275415, 16, 38, 47
147Nutu2749
148Triball Fishing274815, 16, 33, 38
149Malnik2746
150Tribal Fishing274416, 33, 38, 47
151Viorel Dinca2733
152Daniel Sanda2728
153magda272476, 15, 16, 33
154Denisa Ioana2721
155LOTO-OPINI SI SUGEST27203, 35, 38, 47
156ds2714
157Taras2696
158MARIUS26267948, 79, 65, 38
159tetoutcai2479
160karolina772337
161Dordea Cristian2304
162kadurika2297
163kadurika2297
164dan102273
165cristaldo2272
166Ana Popescu2261
167Dyana Diana2150
168capogatto2148
169Adina Popa2146
170Costi Mihai2140
171Valentin_D2129
172Rosu Iuliana Mihaela261
173undertaker&malefacto1110347, 3, 15, 33
174Big Bang Theory1109835, 76, 3, 15
175Darky Vikernes1109816, 38, 76, 3
176Talking Strategy1107416, 38, 47, 76
177BO$$191147, 76, 15, 33
178Ioan Tamas1877
179Phantom187635, 3, 15, 16
180L7187335, 76, 3, 15
181Pepino18723, 15, 16, 35
182IPlayToWin180016, 35, 47, 76
183靈淡懂178738, 76, 15, 33
184Voicu Gheorghe175116, 65, 61, 71
185Daniel Barbu169840, 41, 42, 43
186Sabou Constantin1658
187cioara balistică160435, 38, 76, 3
188???1586
189Madalina Book1585
190Vasile Boboc1523
191MISHU331492
192VOICU1455
193vali20111454
194Viorica Radu1438
195Adi Mutu1426
196Ionela Sandu1423
197danezu1398
198danezu1398
199vldX1393
200sandor.ferencz1380
201MITZA1337
202Dan Hariga133011, 17, 43, 77
203Man & Money1322
204Emil Dobozi1304
205Love -Money1276
206g30rg31261
207Marihoana Mariana1257
208Gopo1248
209Vija Lucia1244
210Nicolae Minuţ1225
211StefanTrandafir1210
212Romanudelafar1200
213Bojo1187
214Arianna1185
215Carp mihai1180
216Horia1152
217Dăcât Dumnezeu1151
218Dăcât Dumnezeu1151
219Razvan Stanciu1147
220Anamaria Vasiliniuc1137
221Matei Nicolae Robert1131
222axa coci1125
223Ovidiu Si Mihaela Pr1125
224Oliver-Csilla Vajda1117
225pianistu1117
226Maria Cristina1117
227FLORI1114
228Filip Nicolae1111
229teo vasile1104
230teo vasile1104
231Hfi Florin199
232csh189
233Nyko188
234profetul184
235Marius Panait Fcrb177
236Nykolass171
237Stefania Dragomir168
238Marmota167
239liviuvartic162
240Ruxandra Maria151
241Florin Burghelea150
242Florin Munteanu146
243ileana3114143
244e-Tips143
245florinbalet142
246florinbalet142
247Andrei Butoi140
248Marian Sandu138
249Ciupy137
250Niculae Costel134
251cristi07127
252castor cretu127
253Marius Neagu126
254misu124
255Techilla123
256Violeta Gheorghe122
257VreauBani119
258Marius Lelescu119
259GabiFlo114
260chelco114
261Stefan Florin Bobin113
262hoza cristian113
263Eu Si Atat111
264Lizeta Nistor110
265Ionut Vasile19
266marcel8817
267Petre Victor16
268Daniel Bozoanca15
269Alexandra Ioana Dăn15
270danielldan200015
271Danny Matei15
272Daniel Dumitrache14
273Cosmin Marian14
274Florin Alexandru13
275Alin Marian Niţă13
276Loredana Tudorache12
277Loredana Tudorache12
278Roman Mircea Constan12
279PANZER12
280Mădîrjac Cristina0107833, 38, 47, 15
281Vanessa0107547, 15, 16, 35
282Mihai Radu0949
283Crococârțstef075138, 15, 16, 33
284TribaI Fishing074833, 35, 76, 15
285Radu Daniel0633
286Radu Calin0555
287jan bobocu0547
288Cristinel Alecse054150, 51, 52, 53
289Daniel Marin05097, 19, 21, 67
290FULCRUM0440
291Chelaru0406
292faby20140365
293$_€_£_ ₱ _₵_0363
294Veronika0352
295sorin puia0350
296Coco0331
297Anghel George-Sebast0286
298silviu briliantul0285
299DENIS0279
300Mircea0266
301Florin Petrescu0259
302Dobrau Ovidiu0239
303Zaviceanu Dan0235
304negrea ionel0234
305Catuna Daniel0227
306ADYBETO0220
307VALI20210218
308Bogdan Calin0213
309Iulia Elena Andronie0213
310Savescu Bogdan0206
311mihaelamiki0200
312Axa Pariuri0186
313Silviu20160181
314Tudose Marilena018175, 76, 77, 78
315Sandu Petreanu0178
316Oprea Cornel0176
317joco0169
318Gela Tudose0169
319Micutzu Aby0166
320Alexandru Pintican0161
321valy0158
322mirelyna0157
323Enache Valica Valent0151
324floryn270144
325vali20160141
326camelia0139
327Ramona Vînă0139
328Balan Cristin0137
329nasty0134
330Valentina Stoica0125
331AngelBadBoy0122
332Jumaa Ortansa011927, 47, 60, 70
333Adyta Popeye0116
334Flori St.0116
335Catalinn210115
336petrevictor19530111
337Leontin Mircea Draga0108
338Florentin0105
339Tudor Dragos0102
340Tudor Dragos0102
341Buhazi Francisc0101
342oracol098
343oracol098
344ddaxxa091
345ddaxxa091
346mariaelena090
347Stanculescu Dan Si C088
348Adrian Lupu088
349Cristian Ionel Encul087
350Catana Marius Daniel086
351Teodora Nicoleta086
352Sile086
353Radu Eugen Ghe085
354Dragne Alexandru083
355Catalin Adrian Mihal083
356pescarul1967080
357Domenti Cristina Ang078
358Nelu Arsenie077
359Nelu Arsenie077
360CelMaiTareJucătorLo076
361Claudiu Ilie075
362FzR83075
363Florin Petrescu075
364benyy074
365benyy074
366Laurentiu Coles073
367GMS073
368Ardiles894073
369Ema Loredana072
370Fane Bolboaca071
371Ramonik069
372Cami Andreea069
373Petrica Marian069
374Reiga069
375Tim Cos067
376Tim Cos067
377Mircica Aurica066
378dragoru065
379Lorica Stanila065
380teodor063
381ROSU MARIUS063
382Romeo Romeo062
383iasca iasca061
384iasca iasca061
385Billy Saga061
386Gheorghe Rusoiu060
387SORIN_DN059
388Mike Ion056
389Baltag Mihaela055
390alin1910054
391vasile nicusor054
392vasile nicusor054
393Negoita George054
394Cristian Desideriu054
395Szkoropan Petrica054
396Sorin Rizu053
397Mihai-Claudiu Neagu053
398Mihai-Claudiu Neagu053
399caerfsn053
400Mihaela Gabriela053
401Gigi Geo Anca052
402PLATINUM052
403Nick Amalia Vlad Iov052
404BEST-WORLD-PLAYER-20052
405adrian 91051
406Adrian Coman050
407Coste Costa050
408Mirel049
409Manea Valentin049
410darius alexandru049
411A+D+D049
412Ionutlir 75049
413Nicola Gabriel048
414CYD048
415Nistor Bege Eva047
416SUVITATU046
417Iulia Ivan046
418Munteanu046
419Visenescu Daniel046
420Vlad Catalin045
421daniel.ionutz1044
422Mariana Mirea044
423mihail043
424mihail043
425Lucian Vasile043
426Cristina Giorgiana C043
427Mihaela05041
428alexandra041
429Jan Ion041
430Silviu040
431pedros040
432Stefan Pagu040
433rionut35040
434Costica Vechiu040
435rusu constantin039
436Florentin Soroiu039
437Cisse039
438Madalina222039
439Fortunati Alloro039
440Grasu Florin039
441Mircea Sfichi Bocean038
442clau28038
443C.dan038
444Petre Elena037
445Pantazica Manuela037
446MariusT036
447Andrei123036
448Andrei123036
449Alina Andrada036
450Macovei Marius036
451tanya035
452Ioana Maria Alexandr035
453Stefan Catalin035
454Adrian034
455Cosmin Stan034
456UTA034
457Florin Padureanu034
458Temciuc Cristian033
459laur80033
460EllaSarra033
461Tony Moreno033
462Adrian Aditu032
463Andrei Grigoras032
464Baldean Ion031
465suzymic031
466Polly20/80031
467Catalin Visanica030
468Catalin Visanica030
469Lucica Neagu030
470Piciu Eforie030
471alin179030
472Daniel JJ Daniel030
473bixi030
474Cirstea Robert029
475Cirstea Robert029
476Nikk Nikk029
477Nikk Nikk029
478Emanuella Marria028
479MARIUS99028
480Cristian Krysty Ilie028
481Alex Borgza028
482Iliana Stoica028
483Iby Albina028
484florin popa028
485AlexAK027
486gabriel BZ027
487gabriel BZ027
488Popa Dragos027
489florin alin027
490burca constantin027
491Oros Claudiu027
492enrai026
493ionela026
494junior28026
495mariloto026
496bebecriminalu.026
497bebecriminalu.026
498Bila45026
499Vatui Costin026
500vali025
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1marian595419402, 8, 29, 60, 62
2Angel Wings4109515, 35, 47, 76, 3
3Creastă Montană475935, 38, 76, 15, 16
4ciulea319591, 5, 10, 17, 29
5George Nasta31845
6Chivuta Marti317594, 3, 6, 8, 24
7Chivuta Marti317594, 3, 6, 8, 24
8Dinutz9993169711, 33, 12, 24, 18
9adrian anghelescu31694
10adrian anghelescu31694
11Vali Suciu3166011, 14, 15, 17, 18
12Sandu Mirela3110038, 47, 3, 15, 16
13Mihaela Bălțatu310913, 16, 33, 47, 76
14Cristina Sanda3428
15Cristina Sanda3428
16Gratiela Graty2162013, 18, 30, 6, 78
17panaiotis13121340
18Oprisan Dinu2125711, 33, 12, 24, 18
19ursuletz2111316, 33, 76, 3, 15
20Christian2110338, 3, 15, 16, 33
21Luciana Ramona2109976, 3, 15, 16, 35
22Darky Vikernes2109616, 38, 76, 3, 15
23Dak2109147, 3, 16, 35, 38
24infinitely win210863, 15, 33, 47, 76
25SKhema SKema2107838, 76, 3, 16, 35
26Champion2107535, 76, 3, 16, 33
27impaled2107135, 47, 76, 3, 16
28Mirela Ștefania2990
29GE-LUTA2943
30Trillion Trillions F291738, 47, 3, 15, 35
31BO$$291147, 76, 15, 33, 35
32LAURENTZIU2887
33Tyby Boxoru288733, 35, 38, 47, 76
34Matematicianul287138, 47, 76, 16, 33
35Tribal Fishing274616, 33, 38, 47, 15
36Malnik2744
37PARHAZARD2501
38Veronika2354
39Ion Marinescu1209911, 17, 43, 60, 74
40domnulgeo119481, 11, 12, 26, 27
41blade1194757, 67, 71, 72, 78
42blade1194757, 67, 71, 72, 78
43Radu1178813, 61, 67, 68, 69
44MF11558
45Foynn1154821, 25, 34, 45, 64
46petrevictor11479
47Broker Ady11460
48ion1144813, 15, 19, 23, 28
49Lucky11222
50Ilie Luminița111003, 15, 16, 35, 47
51Rodica Geambașu1109615, 16, 33, 38, 3
52Big Bang Theory1109535, 76, 3, 15, 33
53Staculet Gabriela1109315, 16, 47, 76, 3
54noroc chior1108915, 33, 38, 76, 3
55Liliana Manole1108533, 38, 47, 3, 16
56abcLottery1108347, 3, 15, 35, 38
57Aleyna Yaşar1108338, 47, 76, 3, 33
58LotoEnergy1108347, 3, 16, 33, 35
59lucky shop1108238, 76, 3, 15, 35
60Money out of nothing1107947, 15, 16, 33, 35
61Imparator1107747, 76, 3, 33, 35
62Time is Money1107735, 76, 15, 16, 33
63Mădîrjac Cristina1107633, 38, 47, 15, 16
64Vanessa1107447, 15, 16, 35, 38
65Stardust1107415, 16, 33, 35, 38
66Anna Anikó1107416, 33, 38, 76, 3
67Talking Strategy1107416, 38, 47, 76, 3
68Soare Violeta1107215, 16, 33, 47, 76
69winner_element110343, 15, 16, 33, 35
70Maık Maık1100638, 76, 15, 16, 35
71Nambăr Uan199935, 47, 76, 15, 16
72Mark Mark1995
73Manuu_991992
74Silviu Mihai1968
75canarii.de.vnzare193016, 38, 47, 76, 15
76Million Trillions Fa191933, 35, 76, 3, 15
77Billions Trillions F191776, 3, 15, 33, 47
78Trillions Trillions 191635, 38, 76, 3, 15
79LOTOPINI DI SUGIESTI191115, 33, 35, 38, 47
80Tyty Boxoru189638, 47, 76, 15, 33
81Gherțoiu DeBloc189635, 38, 47, 76, 15
82Talibanu Gaming188276, 16, 33, 35, 38
83Phantom 003187533, 38, 3, 15, 16
84L7187335, 76, 3, 15, 16
85Peppino18713, 15, 16, 47, 76
86Pepino18703, 15, 16, 35, 38
87DyLy BOXORU185935, 38, 47, 76, 16
88Laur Jmeceru Băiat 185876, 3, 16, 33, 47
89POCITANIA1847
90BEST-WORLD-PLAYER-2O183933, 35, 76, 3, 16
91Ioan Tamas1817
92Jmeceru Pervers181538, 47, 3, 16, 35
93Fantomitza Norocoas180615, 35, 47, 76, 3
94Teta Sena1801
95IPlayToWin180016, 35, 47, 76, 3
96NoPainNoGain18003, 16, 38, 47, 76
97IPlayForTheFun179938, 76, 3, 33, 35
98靈淡懂178738, 76, 15, 33, 35
99Crococârțstef175138, 15, 16, 33, 35
100Voicu Gheorghe174919, 17, 63, 18, 61
101TribaI Fishing174633, 35, 76, 15, 16
102Celebrity win173638, 47, 15, 16, 35
103Denisa Ioana1721
104LOTO-OPINI SI SUGEST17203, 35, 38, 47, 76
105Taras1694
106Daniel Barbu169240, 41, 42, 43, 44
107Dacian Luculus1680
108MARIUS26167476, 1, 33, 52, 67
109Sabou Constantin1656
110Cristinel Alecse153910, 14, 46, 71, 76
111sandor.ferencz1380
112sorin puia1349
113adrian_stroe861279
114g30rg31263
115Arianna1198
116Flori St.1111
117Leontin Mircea Draga1107
118csh187
119Catalin Adrian Mihal183
120Stefania Dragomir179
121Nykolass171
122caerfsn154
123Adrian Coman149
124Florin Munteanu148
125e-Tips143
126Techilla123
127Ali112
128Cristian Andrei13
129Crocostef02076
130FLORENTINA020293, 19, 20, 22, 80
131Adalbert0200815, 33, 35, 38, 76
132Grigore Paul0172318, 19, 22, 29, 27
133Tanta Paul0172016, 18, 35, 6, 37
134misa01631
135Suci Sandor014861, 2, 44, 55, 61
136Suci Sandor014861, 2, 44, 55, 61
137Dan01308
138nicu ebanca01287
139adelinctin0119022, 29, 49, 57, 77
140cornel01166
141undertaker&malefacto0110247, 3, 15, 33, 35
142faliment0109833, 38, 47, 3, 15
143Gh05t L0tt3ry0109233, 47, 3, 15, 16
144carcass010913, 15, 33, 35, 38
145Mariannaa0108335, 47, 76, 3, 15
146IlIy liIy0107976, 3, 33, 35, 38
147Brishk Mikhaela010793, 16, 33, 35, 38
148magia numerelor0107935, 38, 47, 76, 3
149L. OUT L.010783, 33, 35, 38, 47
150Money Talks0107116, 33, 38, 76, 15
151ioan moldo01002
152blondina0977
153Lolita0970
154cosmin 010957
155Mihai Radu0945
156Georgi09374, 11, 13, 21, 33
157Nicu Ebanca0934
158Millions Trillions F091715, 33, 38, 47, 3
159Billion Trillions Fa09173, 15, 33, 38, 76
160Reparații Calculato090576, 15, 33, 35, 38
161Mily0904
162Dăunătoarea DePort089516, 33, 35, 38, 47
163Phantom087635, 3, 15, 16, 33
164Cel_Mai_Tare087447, 3, 15, 16, 35
165Mitzy0873
166Gambling Phantom087315, 16, 33, 76, 3
167AlgorithM087347, 76, 16, 33, 35
168Talibanu Gambling087216, 38, 47, 3, 15
169Lucky Phantom087216, 33, 47, 3, 15
170Phantom Lord087115, 16, 38, 76, 3
171Kema Kema-Haw086938, 3, 15, 33, 35
172Superlover08613, 16, 33, 38, 76
173io câștig întruna085335, 47, 3, 15, 33
174Asprem Samper084916, 33, 38, 47, 3
175CelMaiTareJucătorLo084235, 47, 3, 16, 33
176CeIMaiTareJucătorLo084238, 3, 16, 33, 35
177Gica Vasiliniuc08351, 2, 3, 4, 5
178Game_Hell0820
179Gap0800
180Gap0800
181LegeaCâștigului079747, 3, 33, 35, 38
182Fantomitza fanclub07663, 15, 38, 47, 76
183Mihai Pivasu076216, 35, 47, 76, 15
184Crococârț075733, 38, 47, 76, 3
185Domnu geo075435, 47, 76, 3, 33
186Fertilizer075415, 16, 38, 47, 76
187Triball Fishing074915, 16, 33, 38, 76
188Nutu0748
189Nutu0748
190CocârțStef074735, 47, 15, 16, 33
191Daniel Sanda0726
192Viorel Dinca0725
193magda072476, 15, 16, 33, 47
194ds0711
195Licut Marin0656
196Stelian Adrian0632
197Radu Daniel0631
198cioara balistică060335, 38, 76, 3, 16
199???0590
200Denisa Ioana058947, 15, 33, 35, 38
201Madalina Book0584
202Radu Calin0554
203jan bobocu0547
204Vasile Boboc0517
205Daniel Marin05087, 21, 26, 38, 40
206MISHU330489
207tetoutcai0479
208ana19880463
209vali20110456
210VOICU0456
211FULCRUM0440
212Viorica Radu0438
213Adi Mutu0426
214Ionela Sandu0422
215Ionela Sandu0422
216Chelaru0408
217danezu0398
218vldX0394
219vldX0394
220faby20140362
221$_€_£_ ₱ _₵_0357
222karolina770337
223MITZA0336
224Coco0331
225Dan Hariga033017, 49, 57, 60, 77
226Man & Money0322
227murgu0317
228murgu0317
229Emil Dobozi0304
230Dordea Cristian0303
231kadurika0296
232kadurika0296
233Anghel George-Sebast0286
234Anghel George-Sebast0286
235silviu briliantul0284
236DENIS0278
237Love -Money0274
238dan100271
2390eroore00271
240Mircea0266
241Ana Popescu0261
242Florin Petrescu0258
243Marihoana Mariana0256
244Gopo0251
245Vija Lucia0241
246Dobrau Ovidiu0236
247Zaviceanu Dan0234
248negrea ionel0232
249Catuna Daniel0228
250Nicolae Minuţ0224
251ADYBETO0221
252VALI20210221
253Bogdan Calin0213
254Iulia Elena Andronie0213
255StefanTrandafir0210
256Savescu Bogdan0209
257Romanudelafar0200
258cristaldo0198
259mihaelamiki0198
260Bojo0186
261Axa Pariuri0186
262Tudose Marilena018175, 76, 77, 78, 79
263Sandu Petreanu0178
264Carp mihai0178
265Oprea Cornel0176
266joco0169
267Gela Tudose0169
268Micutzu Aby0166
269Alexandru Pintican0160
270mirelyna0159
271Dăcât Dumnezeu0151
272Dăcât Dumnezeu0151
273Enache Valica Valent0150
274capogatto0148
275Dyana Diana0147
276Razvan Stanciu0147
277Razvan Stanciu0147
278floryn270145
279Adina Popa0140
280vali20160140
281Costi Mihai0140
282Balan Cristin0137
283Horia0136
284Horia0136
285camelia0135
286Anamaria Vasiliniuc0134
287nasty0132
288Matei Nicolae Robert0131
289Valentin_D0129
290axa coci0126
291axa coci0126
292Valentina Stoica0126
293Ovidiu Si Mihaela Pr0126
294Ramona Vînă0123
295AngelBadBoy0123
296pianistu0119
297Jumaa Ortansa011827, 31, 47, 58, 70
298Oliver-Csilla Vajda0116
299Adyta Popeye0115
300Catalinn210115
301FLORI0114
302Maria Cristina0114
303valy0113
304Filip Nicolae0111
305petrevictor19530111
306Florentin0104
307teo vasile0104
308Buhazi Francisc0103
309Tudor Dragos0102
310Tudor Dragos0102
311oracol098
312mariaelena090
313Adrian Lupu088
314Nyko088
315Catana Marius Daniel087
316Cristian Ionel Encul086
317Hfi Florin086
318Radu Eugen Ghe085
319Sile085
320Teodora Nicoleta084
321profetul084
322ddaxxa083
323ddaxxa083
324Dragne Alexandru083
325pescarul1967080
326Domenti Cristina Ang078
327CelMaiTareJucătorLo076
328Marius Panait Fcrb075
329Gabor Ion075
330FzR83075
331Florin Petrescu075
332Nelu Arsenie075
333Nelu Arsenie075
334Claudiu Ilie074
335benyy074
336Laurentiu Coles073
337Laurentiu Coles073
338GMS073
339Ardiles894073
340Fane Bolboaca071
341Ema Loredana069
342Cami Andreea069
343Reiga069
344Petrica Marian068
345Tim Cos067
346Marmota067
347Mircica Aurica066
348dragoru065
349Lorica Stanila065
350Ramonik064
351Stanculescu Dan Si C063
352liviuvartic062
353Romeo Romeo062
354teodor062
355iasca iasca061
356ROSU MARIUS061
357Rosu Iuliana Mihaela060
358Billy Saga060
359SORIN_DN059
360Gheorghe Rusoiu058
361Mike Ion056
362PLATINUM056
363Baltag Mihaela055
364alin1910054
365Negoita George054
366Cristian Desideriu054
367Szkoropan Petrica054
368Sorin Rizu053
369Mihai-Claudiu Neagu053
370Mihai-Claudiu Neagu053
371vasile nicusor053
372vasile nicusor053
373Mihaela Gabriela052
374BEST-WORLD-PLAYER-20052
375adrian 91051
376Nick Amalia Vlad Iov051
377Manea Valentin050
378Florin Burghelea050
379Coste Costa050
380Ionutlir 75049
381Nicola Gabriel048
382Ruxandra Maria048
383CYD048
384Nistor Bege Eva048
385misu047
386A+D+D047
387SUVITATU046
388Gigi Geo Anca046
389Visenescu Daniel046
390Iulia Ivan045
391daniel.ionutz1044
392Mariana Mirea044
393Cristina Giorgiana C044
394Munteanu044
395Mirel043
396mihail043
397ileana3114043
398Lucian Vasile043
399florinbalet042
400Mihaela05041
401Jan Ion041
402Costica Vechiu041
403alexandra040
404alexandra040
405Stefan Pagu040
406rionut35040
407rusu constantin039
408Florentin Soroiu039
409Cisse039
410pedros039
411Madalina222039
412Madalina222039
413Vlad Catalin039
414Grasu Florin039
415C.dan038
416Fortunati Alloro038
417Marian Sandu038
418Andrei Butoi037
419Petre Elena037
420MariusT036
421Andrei123036
422Alina Andrada036
423Alina Andrada036
424Macovei Marius036
425Ciupy036
426Pantazica Manuela036
427Mircea Sfichi Bocean035
428tanya035
429Ioana Maria Alexandr035
430Stefan Catalin035
431Cosmin Stan034
432UTA034
433Florin Padureanu034
434Niculae Costel034
435Adrian033
436Temciuc Cristian033
437clau28033
438Adrian Aditu032
439suzymic032
440Tony Moreno032
441Baldean Ion031
442EllaSarra030
443Catalin Visanica030
444Catalin Visanica030
445Lucica Neagu030
446alin179030
447Polly20/80030
448Daniel JJ Daniel030
449bixi030
450vali029
451Cirstea Robert029
452Andrei Grigoras029
453MARIUS99028
454Nikk Nikk028
455Nikk Nikk028
456Cristian Krysty Ilie028
457Alex Borgza028
458AlexAK027
459florin alin027
460Corina Olteanu027
461burca constantin027
462castor cretu027
463Piciu Eforie027
464Iliana Stoica027
465florin popa027
466Oros Claudiu027
467junior28026
468mariloto026
469bebecriminalu.026
470gabriel BZ026
471gabriel BZ026
472Popa Dragos026
473Marius Neagu026
474Bila45026
475cristi07025
476Vladescu Viorel025
477Kiryacu Kiry025
478Stroe Florin Florin025
479enrai024
480Emanuella Marria024
481VreauBani024
482claumayra024
483strongsoul024
484Ciucu Ciucurel024
485viperary024
486Nicu Ebanca024
487SuperAs024
488LuckyGirl024
489Andreea Dascalu023
490Pachito023
491Daria Fasola023
492Iby Albina023
493Piticuzgg023
494blade.bo022
495cosmin022
496Sergiu022
497Cezar Mihalache022
498Cezar Mihalache022
499octy21022
500Rycyu Marius022