Predictii Utilizatori Predictii Validate Profilul Meu Adauga Predictii Clasament General Clasament Iulie Statistici Generale Statistici Iulie Top 10 Logare


Statistici Generale


TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Ion Marinescu5011963
2George Nasta4721805
3Adalbert468187325
4FLORENTINA46518993
5ciulea4461827
6Crocostef4451922
7marian595435181260
8domnulgeo43418116
9blade43218085
10misa42716076
11Chivuta Marti4141629
12adrian anghelescu4051589
13adrian anghelescu4051589
14Radu3991712
15Gratiela Graty394153817
16Vali Suciu381153011
17Dinutz9993781577
18Tanta Paul3731584
19Foynn3701425
20Grigore Paul3611585
21Suci Sandor35013635
22petrevictor3441480
23Broker Ady3371317
24panaiotis1313311297
25ion3271312
26Dan3131358
27Lucky3121217
28MF2991310
29nicu ebanca2931189
30cornel2841150
31cornel2841150
32Oprisan Dinu2731138
33magia numerelor271970
34adelinctin2681064
35Darky Vikernes268987
36Liliana Manole267976
37L. OUT L.260970
38Time is Money260969
39undertaker&malefacto259994
40Rodica Geambașu256990
41IlIy liIy255971
42Stardust255965
43Aleyna Yaşar254974
44impaled254963
45Dak253977
46carcass252984
47Vanessa252967
48ursuletz2481005
49Staculet Gabriela248985
50LotoEnergy247975
51lucky shop245975
52Soare Violeta244966
53Mariannaa243978
54Luciana Ramona242991
55Brishk Mikhaela242973
56Money out of nothing242972
57Mirela Ștefania242971
58Mădîrjac Cristina242969
59cosmin 01242955
60cosmin 01242955
61Gh05t L0tt3ry241981
62Silviu Mihai2419401
63Champion239969
64Imparator239968
65Mark Mark239953
66GE-LUTA239912
67blondina236969
68Lolita236963
69Lolita236963
70Nambăr Uan235892
71Ilie Luminița234992
72Money Talks234964
73winner_element233944
74Manuu_99232979
75abcLottery232974
76Talking Strategy232966
77Sandu Mirela231991
78Christian231987
79Angel Wings231981
80faliment230989
81infinitely win229980
82Anna Anikó229969
83Mily229891
84Mihai Radu22892122
85LAURENTZIU228882
86LAURENTZIU228882
87SKhema SKema225971
88Big Bang Theory224988
89noroc chior224982
90Mihaela Bălțatu224977
91Nicu Ebanca221935
92Mitzy218873
93Game_Hell218822
94canarii.de.vnzare218821
95POCITANIA217850
96ioan moldo2151001
97Maık Maık215898
98Gap214822
99Trillion Trillions F214806
100Trillions Trillions 209805
101Talibanu Gambling209764
102BO$$206803
103CelMaiTareJucătorLo205732
104Millions Trillions F204806
105Teta Sena204796
106Tyby Boxoru204780
107Kema Kema-Haw203761
108io câștig întruna203745
109Phantom Lord202763
110Georgi201801
111Billion Trillions Fa200806
112Reparații Calculato200798
113Cel_Mai_Tare200766
114Ioan Tamas199864
115Billions Trillions F199805
116Superlover199749
117Talibanu Gaming198774
118DyLy BOXORU197751
119LOTOPINI DI SUGIESTI195802
120Phantom 003194767
121Asprem Samper194738
122Dăunătoarea DePort193788
123CeIMaiTareJucătorLo193732
124Gherțoiu DeBloc191788
125Tyty Boxoru191787
126Jmeceru Pervers191704
127Malnik190745
128Malnik190745
129AlgorithM188762
130Matematicianul188760
131Phantom187768
132L7187764
133Dacian Luculus185681
134Gambling Phantom182766
135Lucky Phantom182765
136Laur Jmeceru Băiat 182746
137Pepino181763
138Peppino181762
139Million Trillions Fa180807
140Daniel Sanda179728
141ds177714
142靈淡懂175683
143BEST-WORLD-PLAYER-2O173730
144Denisa Ioana173721
145IPlayToWin171691
146CocârțStef171639
147Nutu170737
148Nutu170737
149Crococârț169647
150LegeaCâștigului168688
151Fertilizer168649
152NoPainNoGain163691
153IPlayForTheFun163689
154Triball Fishing163638
155Domnu geo161645
156Taras160693
157Fantomitza fanclub160656
158Viorel Dinca159700
159Sabou Constantin159657
160LOTO-OPINI SI SUGEST159612
161Crococârțstef158643
162magda158613
163Radu Daniel158591
164Mihai Pivasu154656
165Voicu Gheorghe15462319
166Creastă Montană153651
167Madalina Book152589
168TribaI Fishing151638
169Tribal Fishing151636
170Radu Calin150555
171Gica Vasiliniuc14870355
172Fantomitza Norocoas148695
173Stelian Adrian144586
174Daniel Barbu14355440
175Celebrity win142624
176Licut Marin1385931
177???138567
178VOICU136456
179jan bobocu127552
180MARIUS2612655640
181Vasile Boboc126524
182cioara balistică125491
183PARHAZARD121502
184PARHAZARD121502
185tetoutcai120480
186MISHU33114493
187Cristina Sanda112424
188Daniel Marin111482
189Adi Mutu105426
190Ionela Sandu105424
191ana1988104462
192Chelaru102410
193danezu101398
194vali2011100452
195Denisa Ioana99481
196Viorica Radu99438
197vldX99406
198$_€_£_ ₱ _₵_99358
199Cristinel Alecse9641220
200faby201492365
201Veronika92354
202Man & Money92320
203Man & Money92320
204murgu88316
205murgu88316
206sorin puia86350
207MITZA86337
208FULCRUM84319
209sandor.ferencz81380
210Coco81305
211kadurika77297
212kadurika77297
213Anghel George-Sebast77286
214Mircea76264
215Love -Money74266
216Dan Hariga73286
217g30rg373263
218adrian_stroe8672279
219Dordea Cristian72230
220Ana Popescu70249
221karolina7769337
222DENIS69280
2230eroore069270
224dan1067272
225Gopo64251
226ADYBETO64221
227Marihoana Mariana62216
228Axa Pariuri62186
229Catuna Daniel61228
230Dobrau Ovidiu60233
231Zaviceanu Dan59238
232silviu briliantul57286
233Nicolae Minuţ57223
234Florin Petrescu56257
235Vija Lucia55242
236negrea ionel54234
237Savescu Bogdan54209
238Bojo54187
239Sandu Petreanu52178
240StefanTrandafir51210
241VALI202150217
242Bogdan Calin50212
243cristaldo48241
244Dyana Diana45156
245mihaelamiki44203
246Horia44195
247Carp mihai44181
248Alexandru Pintican44161
249Romanudelafar43198
250Oprea Cornel43176
251Enache Valica Valent43151
252Iulia Elena Andronie41214
253valy41165
254capogatto41148
255Adina Popa41146
256Emil Dobozi40195
257Arianna40188
258joco40169
259Razvan Stanciu40146
260mirelyna39158
261Costi Mihai39140
262teo vasile37104
263pianistu36119
264Flori St.36114
265camelia35137
266Micutzu Aby33164
267Dăcât Dumnezeu33149
268Dăcât Dumnezeu33149
269Gela Tudose33138
270Balan Cristin32137
271Valentin_D32128
272Oliver-Csilla Vajda32117
273floryn2732117
274Anamaria Vasiliniuc31138
275Matei Nicolae Robert31131
276Filip Nicolae30111
277nasty29134
278Florentin29105
279vali201628141
280axa coci28126
281Leontin Mircea Draga28107
282Ramona Vînă27127
283Ovidiu Si Mihaela Pr27124
284Valentina Stoica27120
285Maria Cristina27117
286csh2786
287Buhazi Francisc2698
288ddaxxa2690
289ddaxxa2690
290oracol2597
291Catana Marius Daniel2587
292AngelBadBoy24123
293Adyta Popeye24115
294FLORI24114
295FLORI24114
296Tudor Dragos24102
297Marius Panait Fcrb2477
298Florin Petrescu2475
299mariaelena2390
300CelMaiTareJucătorLo2376
301GMS2373
302Tim Cos2367
303Tim Cos2367
304profetul2284
305benyy2274
306Cami Andreea2267
307Cami Andreea2267
308Adrian Lupu2185
309FzR832174
310Nykolass2171
311Nykolass2171
312Catalinn2120115
313Stanculescu Dan Si C2088
314Domenti Cristina Ang2078
315Teodora Nicoleta1986
316Laurentiu Coles1973
317Ardiles8941973
318Ema Loredana1972
319Vlad Catalin1876
320Mircica Aurica1866
321Billy Saga1861
322ileana31141843
323Sile1787
324Radu Eugen Ghe1785
325Catalin Adrian Mihal1782
326Claudiu Ilie1775
327Fane Bolboaca1771
328Reiga1769
329Cristian Desideriu1754
330Grasu Florin1739
331liviuvartic1662
332Gheorghe Rusoiu1660
333Szkoropan Petrica1654
334Mihai-Claudiu Neagu1653
335Mihai-Claudiu Neagu1653
336Gigi Geo Anca1650
337Cristian Ionel Encul1569
338pescarul19671566
339teodor1563
340Nistor Bege Eva1563
341iasca iasca1561
342iasca iasca1561
343SORIN_DN1559
344Sorin Rizu1553
345caerfsn1550
346Adrian Coman1550
347Tudose Marilena154375
348Petrica Marian1469
349Lorica Stanila1466
350ROSU MARIUS1464
351Romeo Romeo1462
352Mike Ion1456
353alin19101454
354alin19101454
355Negoita George1454
356CYD1448
357rusu constantin1439
358Madalina2221439
359Iby Albina1431
360Nyko1388
361Ramonik1368
362Rosu Iuliana Mihaela1361
363Nicola Gabriel1348
364Florin Munteanu1346
365Cristina Giorgiana C1344
366dragoru1265
367Mirel1257
368Florin Burghelea1250
369Nick Amalia Vlad Iov1249
370darius alexandru1248
371SUVITATU1246
372Munteanu1246
373Adrian Aditu1233
374Catalin Visanica1230
375Catalin Visanica1230
376Dragne Alexandru1183
377vasile nicusor1154
378adrian 911151
379Coste Costa1151
380mihail1143
381mihail1143
382Lucian Vasile1143
383pedros1140
384Marian Sandu1138
385Florin Padureanu1134
386enrai1131
387Emanuella Marria1127
388Hfi Florin1069
389Gabor Ion1056
390Baltag Mihaela1054
391BEST-WORLD-PLAYER-201053
392Mihaela Gabriela1052
393Iulia Ivan1045
394A+D+D1044
395e-Tips1043
396Jan Ion1041
397Costica Vechiu1041
398Adrian1037
399Petre Elena1037
400Piciu Eforie1036
401laur801033
402Cirstea Robert1029
403Cirstea Robert1029
404Andrei Grigoras1029
405AlexAK1027
406cosmin1022
407VreauBani1020
408Marmota967
409Ruxandra Maria951
410Manea Valentin950
411Mariana Mirea944
412Mihaela05941
413Stefan Pagu940
414rionut35940
415Andrei Butoi940
416tanya935
417Nikk Nikk929
418Nikk Nikk929
419Nelu Arsenie928
420Nelu Arsenie928
421mariloto926
422viperary924
423Nicu Ebanca924
424Miruna Maria923
425Daria Fasola923
426balan.cristin921
427Alexandru Bobeica914
428Macovei Marius836
429Stefan Catalin835
430Cosmin Stan834
431clau28834
432Polly20/80833
433suzymic831
434alin179830
435Alex Borgza828
436Vatui Costin825
437claumayra824
438Andreea Dascalu823
439Stancu Daniel-Robert820
440taman99819
441Titi Titel819
442Costi82817
443MaximAmSpus816
444MaximAmSpus816
445Adrianemil814
446Adrianemil814
447Visenescu Daniel746
448florinbalet742
449alexandra741
450alexandra741
451Mircea Sfichi Bocean737
452Az Ra737
453MariusT736
454Andrei123736
455Stefan Sin735
456Fortunati Alloro735
457EllaSarra731
458Lucica Neagu730
459Mihai10729
460MARIUS99728
461misu728
462castor cretu727
463junior28726
464Vladescu Viorel725
465Iliana Stoica724
466Violeta Gheorghe723
467blade.bo722
468octy21722
469Dana Ikim722
470Razvan Cristian720
471Leahu Daniel720
472CBP2015719
473FlorentinX718
474voodoo714
475Cocos Sorin712
476MaryTyna711
477Ciupy640
478C.dan638
479Ioana Maria Alexandr635
480UTA634
481Niculae Costel634
482Sergiu627
483gabriel BZ627
484gabriel BZ627
485florin alin627
486burca constantin627
487petrevictor1953627
488Toni626
489Stroe Florin Florin625
490Stefania Dragomir623
491Viorel Ion620
492Iacob Cosmin Raul619
493LuckyGirl61916
494ungurik618
495Ciobanu Alexandru617
496Visa Marian617
497Aurel Cristian617
498Mihai Nisipeanu617
499Andrei Ciudin616
500Porumb Liviu615
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef1251923
2domnulgeo12018126, 7
3marian595117181260, 75
4ciulea1161826
5FLORENTINA111189910, 18
6blade11018066, 7
7Radu1091710
8Ion Marinescu1061965
9Adalbert105187212, 28
10George Nasta1011833
11Tanta Paul971583
12MF951313
13adrian anghelescu921591
14Dinutz999921578
15Suci Sandor9213625, 16
16Chivuta Marti891630
17Chivuta Marti891630
18Grigore Paul881585
19Foynn881425
20Dan881357
21misa8616076, 12
22Gratiela Graty82153814, 17
23panaiotis131811297
24Broker Ady791322
25Lucky781223
26nicu ebanca771189
27ion761312
28Vali Suciu73153011, 15
29Imparator73968
30petrevictor711481
31Mily71891
32cornel701151
33Anna Anikó70967
34adelinctin691064
35Mirela Ștefania69970
36Rodica Geambașu67988
37blondina67973
38carcass66982
39faliment65987
40Staculet Gabriela65983
41Brishk Mikhaela65971
42Liliana Manole64975
43Silviu Mihai639391, 3
44noroc chior62981
45L. OUT L.62968
46Soare Violeta62964
47undertaker&malefacto61992
48Darky Vikernes61985
49Christian60987
50Mădîrjac Cristina60967
51magia numerelor60967
52impaled60961
53cosmin 0159955
54Teta Sena59796
55Tyty Boxoru59786
56Talibanu Gaming59773
57Sandu Mirela58990
58IlIy liIy58969
59Champion58968
60Mihai Radu5892122, 32
61Oprisan Dinu571137
62Money out of nothing57971
63SKhema SKema57969
64Lolita57968
65GE-LUTA57912
66infinitely win56978
67Mariannaa56974
68Money Talks56962
69canarii.de.vnzare56819
70LOTOPINI DI SUGIESTI56800
71Angel Wings55981
72abcLottery55972
73Vanessa55965
74Peppino55761
75Gh05t L0tt3ry54980
76lucky shop54973
77winner_element54940
78Maık Maık54897
79Laur Jmeceru Băiat 54746
80Time is Money53967
81Gherțoiu DeBloc53786
82Phantom53764
83Talking Strategy52965
84Stardust52963
85Nicu Ebanca52936
86Gap52823
87Game_Hell52821
88Millions Trillions F52805
89Dăunătoarea DePort52787
90Tyby Boxoru52777
91Manuu_9951980
92BO$$51800
93Phantom 00351764
94AlgorithM51762
95Malnik51746
96Malnik51746
97ursuletz501003
98Georgi50801
99Talibanu Gambling50762
100BEST-WORLD-PLAYER-2O50728
101Denisa Ioana50721
102Dacian Luculus50681
103Ilie Luminița49991
104Dak49977
105Aleyna Yaşar49972
106Trillions Trillions 49804
107CeIMaiTareJucătorLo49730
108Luciana Ramona48988
109Nambăr Uan48890
110Mitzy48877
111POCITANIA48849
112DyLy BOXORU48748
113Reparații Calculato47797
114Gica Vasiliniuc4770324, 55
115Creastă Montană47650
116Domnu geo47643
117Trillion Trillions F46805
118LOTO-OPINI SI SUGEST46611
119CelMaiTareJucătorLo45730
120Taras45693
121靈淡懂45681
122Fantomitza fanclub45654
123Mihai Pivasu45654
124Crococârț45645
125Tribal Fishing45634
126Licut Marin455931, 80
127Big Bang Theory44987
128Mark Mark44955
129Billion Trillions Fa44805
130Superlover44748
131Jmeceru Pervers44703
132ioan moldo431001
133Mihaela Bălțatu43976
134LotoEnergy42974
135LAURENTZIU42882
136LAURENTZIU42882
137L742763
138Pepino42762
139Matematicianul42760
140Ioan Tamas41864
141Phantom Lord41761
142Asprem Samper41736
143Fantomitza Norocoas41693
144Million Trillions Fa40807
145Billions Trillions F40804
146Lucky Phantom40763
147Daniel Sanda40728
148Cel_Mai_Tare39765
149Kema Kema-Haw39759
150LegeaCâștigului39686
151Sabou Constantin39658
152Radu Daniel38591
153MARIUS263855528, 36
154Radu Calin38555
155IPlayToWin37689
156NoPainNoGain37689
157CocârțStef37637
158Celebrity win37624
159ds36714
160Viorel Dinca36698
161IPlayForTheFun36688
162Crococârțstef36641
163magda36612
164???36562
165Nutu35736
166Nutu35736
167Triball Fishing35637
168Daniel Barbu3555440, 41
169vldX34400
170io câștig întruna33744
171Voicu Gheorghe3262311, 18
172Stelian Adrian32598
173tetoutcai32479
174Madalina Book31587
175jan bobocu30550
176MISHU3330493
177Cristina Sanda30424
178Gambling Phantom29763
179Fertilizer29647
180Vasile Boboc29524
181PARHAZARD29503
182PARHAZARD29503
183cioara balistică29490
184VOICU28456
185Viorica Radu28438
186Ionela Sandu28425
187Chelaru28409
188TribaI Fishing27636
189Adi Mutu27426
190sorin puia27350
191danezu26398
192ana198824463
193Veronika24354
194MITZA24337
195Man & Money24320
196$_€_£_ ₱ _₵_23361
197Mircea23264
198Daniel Marin22482
199vali201122452
200Love -Money22270
201kadurika21297
202kadurika21297
203Ana Popescu21248
204Denisa Ioana20480
205Cristinel Alecse2041247, 50
206g30rg320262
207Gopo20251
208StefanTrandafir20209
209StefanTrandafir20209
210Axa Pariuri20186
211silviu briliantul19286
212Catuna Daniel19228
213Dan Hariga18285
2140eroore018271
215Carp mihai17181
216Sandu Petreanu17178
217faby201416365
218FULCRUM16318
219murgu16316
220Dobrau Ovidiu16234
221Marihoana Mariana16215
222Anghel George-Sebast15286
223Anghel George-Sebast15286
224adrian_stroe8615279
225dan1015275
226Savescu Bogdan15209
227karolina7714338
228Coco14304
229Zaviceanu Dan14238
230Anamaria Vasiliniuc14137
231pianistu14119
232negrea ionel13234
233Romanudelafar13200
234mirelyna13159
235AngelBadBoy13123
236Dordea Cristian12230
237Arianna12186
238Horia12160
239Horia12160
240Costi Mihai12141
241sandor.ferencz11380
242Nicolae Minuţ11224
243Iulia Elena Andronie11214
244Oprea Cornel11176
245Micutzu Aby11166
246Alexandru Pintican11161
247Florin Petrescu10257
248ADYBETO10221
249VALI202110217
250mihaelamiki10201
251cristaldo10191
252Enache Valica Valent10151
253Adina Popa10145
254FLORI10114
255Vija Lucia9240
256Bojo9187
257Balan Cristin9137
258floryn279112
259Filip Nicolae9111
260DENIS8280
261capogatto8148
262Razvan Stanciu8147
263vali20168141
264Gela Tudose8138
265camelia8137
266Valentina Stoica8119
267Flori St.8115
268Leontin Mircea Draga8107
269csh886
270benyy874
271Laurentiu Coles873
272Hfi Florin869
273Bogdan Calin7212
274Emil Dobozi7194
275joco7169
276Dyana Diana7154
277Dăcât Dumnezeu7150
278Adyta Popeye7116
279teo vasile7104
280valy6165
281nasty6134
282Matei Nicolae Robert6131
283axa coci6126
284axa coci6126
285Oliver-Csilla Vajda6117
286Catalinn216115
287oracol698
288ddaxxa688
289Nyko688
290Adrian Lupu685
291Stanculescu Dan Si C682
292adrian 91651
293Nick Amalia Vlad Iov649
294CYD648
295Ramona Vînă5130
296Tudor Dragos5102
297profetul584
298Catalin Adrian Mihal582
299Domenti Cristina Ang578
300Claudiu Ilie575
301Nykolass571
302Nykolass571
303Reiga569
304Tim Cos567
305Nistor Bege Eva563
306Mihai-Claudiu Neagu553
307Mihai-Claudiu Neagu553
308Florin Burghelea550
309Gigi Geo Anca550
310Ruxandra Maria549
311Costica Vechiu541
312Madalina222539
313tanya534
314Iby Albina531
315Nicu Ebanca524
316blade.bo522
317Dana Ikim522
318Maria Cristina4117
319Buhazi Francisc496
320mariaelena489
321Teodora Nicoleta486
322Dragne Alexandru483
323Dragne Alexandru483
324Marius Panait Fcrb477
325CelMaiTareJucătorLo476
326Fane Bolboaca471
327Cristian Ionel Encul469
328Cristian Ionel Encul469
329Petrica Marian469
330pescarul1967466
331ROSU MARIUS464
332Gheorghe Rusoiu460
333Szkoropan Petrica454
334alin1910453
335alin1910453
336Florin Munteanu446
337Munteanu446
338mihail443
339mihail443
340ileana3114443
341Lucian Vasile443
342Tudose Marilena44375, 76
343enrai431
344MARIUS99428
345CBP2015419
346Codrin411
347Florentin3105
348Radu Eugen Ghe385
349GMS373
350Ardiles894373
351Ema Loredana372
352Ramonik368
353Cami Andreea367
354teodor363
355liviuvartic362
356iasca iasca361
357iasca iasca361
358SORIN_DN359
359Negoita George354
360Baltag Mihaela354
361Mihaela Gabriela352
362caerfsn351
363Adrian Coman350
364darius alexandru347
365Mihaela05341
366pedros340
367Stefan Pagu340
368Andrei Butoi340
369Stefan Sin338
370Marian Sandu338
371Andrei123336
372Piciu Eforie336
373UTA334
374Florin Padureanu334
375Baldean Ion331
376Sergiu327
377Emanuella Marria327
378castor cretu327
379Daria Fasola323
380Violeta Gheorghe323
381Cezar Mihalache322
382Stefan-monel Ionitoa322
383Leahu Daniel320
384Mariusik81m318
385vasilcin victorita e318
386radu daniel317
387Porumb Liviu315
388elle86314
389voodoo314
390voodoo314
391Ciulei Daniel314
392Iulian Andrei314
393cristian.vrabie313
394irinuka311
395Gela Tudose310
396Maria Lilia38
397Punga ionut35
398Valentin_D2127
399Ovidiu Si Mihaela Pr2124
400Catana Marius Daniel287
401Sile287
402Florin Petrescu275
403Vlad Catalin275
404Mircica Aurica266
405Romeo Romeo262
406Rosu Iuliana Mihaela261
407Billy Saga261
408Mike Ion256
409Mirel255
410Cristian Desideriu254
411vasile nicusor253
412Manea Valentin250
413Visenescu Daniel246
414Cristina Giorgiana C243
415A+D+D243
416alexandra241
417Ciupy238
418Petre Elena237
419MariusT236
420Ioana Maria Alexandr235
421laur80233
422Polly20/80233
423alin179230
424Daniel JJ Daniel230
425Cirstea Robert229
426Cirstea Robert229
427Nikk Nikk229
428bixi229
429gabriel BZ227
430Mihai10227
431Mihai10227
432petrevictor1953227
433vali225
434Stefania Dragomir224
435Piticuzgg223
436cosmin222
437octy21222
438octy21222
439Rycyu Marius222
440Iulian Carlig221
441balan.cristin221
442Bica Olimpiu221
443Dan Pinzariu221
444Razvan Cristian220
445Stancu Daniel-Robert220
446VreauBani220
447Titi Titel219
448LuckyGirl21916, 41
449FlorentinX218
450Marin Badea218
451fantomaegoista218
452Daniel Marin217
453Ciprian Crinu217
454B U N Y217
455Mihai Nisipeanu217
456Tynatyna21617, 20
457Gabi Florin Vintila215
458Osaceanu Iulian215
459Valentin Ciocan214
460Miruna Maria214
461chelco214
462Adrianemil214
463Mandarie Mimisotta213
464iuliana pavel213
465Claudiu123213
466Cocos Sorin212
467Fratica Valentin212
468Daniel Zamfir212
469mai sunt 5212
470Badurla Ionel211
471MaryTyna211
472Dorin Moraru210
473Luciano210
474mya22210
475mya22210
476luckydriver26210
477Albu Alexandru29
478Alice29
479Costel195428
480Madalin Munteanu28
481IuliaS28
482Gabitzu Sim28
483Viorel Militaru28
484Florin Macaneata28
485Lenuta Sisu27
486Florin198627
487giada0527
488Luminita Stan27
489CD26
490Bancila Mihail-Andre26
491Cristina Alexandra D26
492Doctoru Florin25
493Bruny Emy24
494Joo24
495Gabryel Nicolas Rhea24
496Alexandro Fabianni23
497Marius Stefan23
498jly Axx23
499Paulina23
500FzR83174
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef361920
2domnulgeo3018126, 8, 9
3blade28180914, 17, 23
4Radu281712
5Ion Marinescu271965
6Foynn271424
7marian59526181611, 14, 64
8Grigore Paul261585
9ciulea251827
10misa2516076, 7, 12
11Darky Vikernes25984
12panaiotis131241297
13Chivuta Marti231630
14Adalbert22187325, 37, 38
15Tanta Paul221584
16Dinutz999221579
17Broker Ady221328
18carcass22980
19FLORENTINA21189970, 75, 77
20adrian anghelescu211591
21adrian anghelescu211591
22Dan211358
23Sandu Mirela21989
24IlIy liIy21967
25winner_element21933
26George Nasta201827
27Gratiela Graty20153720, 59, 53
28petrevictor201478
29Liliana Manole20973
30Christian19987
31Phantom Lord19759
32Imparator18967
33Talking Strategy18963
34impaled18960
35Celebrity win18624
36Vali Suciu17153113, 15, 18
37MF171321
38Angel Wings17981
39Manuu_9917979
40Time is Money17966
41GE-LUTA17912
42Lucky161226
43cornel161152
44Staculet Gabriela16982
45Mihaela Bălțatu16977
46Dak16977
47Stardust16961
48Gap16823
49Lucky Phantom16760
50Peppino16758
51Asprem Samper16734
52undertaker&malefacto15991
53Anna Anikó15966
54Soare Violeta15962
55cosmin 0115956
56cosmin 0115956
57POCITANIA15847
58canarii.de.vnzare15818
59BO$$15799
60BEST-WORLD-PLAYER-2O15727
61ion141312
62ioan moldo141001
63faliment14986
64Gh05t L0tt3ry14978
65Brishk Mikhaela14969
66Mitzy14885
67Teta Sena14796
68L714760
69Laur Jmeceru Băiat 14743
70Jmeceru Pervers14701
71Dacian Luculus14681
72Domnu geo14643
73Suci Sandor1313635, 16, 37
74adelinctin131064
75ursuletz131002
76Luciana Ramona13986
77Big Bang Theory13985
78blondina13979
79lucky shop13972
80Money out of nothing13967
81magia numerelor13966
82Mihai Radu1392122, 32, 40
83Mily13904
84Nambăr Uan13889
85Trillions Trillions 13802
86Gherțoiu DeBloc13784
87Tyby Boxoru13775
88Talibanu Gaming13769
89Kema Kema-Haw13757
90Gica Vasiliniuc137024, 5, 55
91LOTO-OPINI SI SUGEST13610
92Cristina Sanda13424
93nicu ebanca121189
94Oprisan Dinu121135
95Ilie Luminița12990
96Rodica Geambașu12987
97noroc chior12979
98infinitely win12977
99Mariannaa12974
100LotoEnergy12972
101Vanessa12963
102Silviu Mihai129381, 3, 30
103Maık Maık12894
104Ioan Tamas12871
105Billions Trillions F12802
106Dăunătoarea DePort12783
107Cel_Mai_Tare12762
108abcLottery11971
109Aleyna Yaşar11971
110SKhema SKema11967
111Mădîrjac Cristina11966
112Money Talks11959
113Billion Trillions Fa11803
114Trillion Trillions F11803
115Georgi11800
116Pepino11759
117Superlover11748
118TribaI Fishing11636
119Radu Daniel11590
120Denisa Ioana11479
121Mirela Ștefania10990
122L. OUT L.10966
123Mark Mark10958
124LAURENTZIU10882
125LAURENTZIU10882
126Game_Hell10825
127Million Trillions Fa10804
128Tyty Boxoru10784
129Phantom10763
130Talibanu Gambling10759
131Malnik10746
132DyLy BOXORU10746
133CelMaiTareJucătorLo10729
134NoPainNoGain10689
135Fertilizer10647
136Madalina Book10584
137Champion9966
138Millions Trillions F9803
139Matematicianul9757
140Denisa Ioana9721
141ds9714
142IPlayForTheFun9686
143Creastă Montană9650
144Licut Marin959211, 28, 79
145Licut Marin959211, 28, 79
146???9571
147sandor.ferencz9380
148faby20149365
149Lolita8975
150LOTOPINI DI SUGIESTI8799
151Reparații Calculato8795
152Gambling Phantom8761
153io câștig întruna8742
154CeIMaiTareJucătorLo8729
155Viorel Dinca8703
156LegeaCâștigului8686
157Fantomitza fanclub8653
158Stelian Adrian8631
159magda8612
160MARIUS26855231, 78, 15
161cioara balistică8490
162tetoutcai8480
163murgu8315
164AlgorithM7760
165Daniel Sanda7728
166IPlayToWin7689
167Sabou Constantin7658
168Crococârțstef7641
169Triball Fishing7637
170Voicu Gheorghe76224, 12, 61
171Daniel Barbu755540, 41, 42
172Vasile Boboc7523
173MITZA7337
174silviu briliantul7286
175VALI20217216
176Nicu Ebanca6938
177Phantom 0036762
178Nutu6737
179Nutu6737
180靈淡懂6680
181Mihai Pivasu6654
182CocârțStef6637
183Tribal Fishing6634
184Radu Calin6554
185jan bobocu6547
186Daniel Marin6482
187ana19886463
188vali20116450
189Viorica Radu6438
190Veronika6353
191karolina776337
192dan106274
193Mircea6264
194Marihoana Mariana6216
195csh688
196Crococârț5645
197PARHAZARD5503
198Cristinel Alecse54124, 17, 35
199$_€_£_ ₱ _₵_5361
200sorin puia5350
201Man & Money5321
202kadurika5296
203kadurika5296
204Anghel George-Sebast5286
205DENIS5279
206g30rg35262
207Dobrau Ovidiu5234
208ADYBETO5221
209Sandu Petreanu5178
210Oprea Cornel5176
211capogatto5148
212Gela Tudose5138
213Fantomitza Norocoas4692
214Taras4691
215MISHU334493
216VOICU4456
217Chelaru4409
218vldX4388
219vldX4388
220FULCRUM4317
221adrian_stroe864279
222adrian_stroe864279
223Love -Money4277
224Gopo4249
225Zaviceanu Dan4237
226Catuna Daniel4228
227Catuna Daniel4228
228StefanTrandafir4210
229Bojo4187
230Arianna4186
231Horia4170
232joco4169
233Alexandru Pintican4160
234Flori St.4117
235Catalinn214115
2360eroore03271
237Florin Petrescu3257
238Ana Popescu3256
239Bogdan Calin3212
240Savescu Bogdan3208
241Enache Valica Valent3151
242Dăcât Dumnezeu3150
243Adina Popa3148
244Costi Mihai3140
245floryn273137
246Valentin_D3128
247pianistu3119
248oracol398
249Sile387
250Florin Petrescu375
251Reiga369
252Ramonik368
253Tim Cos367
254Tim Cos367
255A+D+D343
256Ionela Sandu2425
257Ionela Sandu2425
258Dan Hariga2285
259Vija Lucia2241
260Iulia Elena Andronie2214
261mihaelamiki2201
262Romanudelafar2200
263Emil Dobozi2194
264Carp mihai2181
265cristaldo2180
266Micutzu Aby2166
267camelia2137
268Anamaria Vasiliniuc2137
269Matei Nicolae Robert2131
270Ramona Vînă2129
271Valentina Stoica2123
272AngelBadBoy2123
273Leontin Mircea Draga2107
274Stanculescu Dan Si C2100
275benyy273
276Petrica Marian269
277pescarul1967266
278Billy Saga261
279Gheorghe Rusoiu260
280darius alexandru255
281Sorin Rizu253
282Mihai-Claudiu Neagu253
283Mihai-Claudiu Neagu253
284Stefania Dragomir251
285Nick Amalia Vlad Iov249
286daniel.ionutz1244
287pedros240
288enrai238
289Iliana Stoica232
290Iby Albina231
291AlexAK227
292cristi07227
293florin alin227
294Marius Neagu226
295Nicu Ebanca224
296Leahu Daniel220
297Flory Neagu216
298A again215
299ltlhsbeach Axx215
300hsinr A215
301sott A214
302MaryTyna211
303Gela Tudose210
304Albu Alexandru29
305Lenuta Sisu27
306Mihai Curelaru22
307Adi Mutu1426
308danezu1398
309Coco1300
310Dordea Cristian1230
311Nicolae Minuţ1223
312valy1163
313mirelyna1158
314Dyana Diana1152
315Razvan Stanciu1147
316vali20161141
317nasty1134
318axa coci1126
319Ovidiu Si Mihaela Pr1124
320Oliver-Csilla Vajda1117
321Maria Cristina1117
322Adyta Popeye1116
323FLORI1114
324FLORI1114
325Filip Nicolae1111
326Buhazi Francisc198
327mariaelena190
328Teodora Nicoleta185
329profetul184
330Marius Panait Fcrb177
331CelMaiTareJucătorLo176
332Claudiu Ilie175
333FzR83174
334FzR83174
335Ardiles894173
336Fane Bolboaca171
337Nykolass171
338Cristian Ionel Encul169
339Lorica Stanila166
340Mircica Aurica166
341dragoru165
342Nistor Bege Eva163
343ROSU MARIUS163
344Romeo Romeo162
345SORIN_DN159
346caerfsn154
347Negoita George154
348Cristian Desideriu154
349Szkoropan Petrica154
350Mihaela Gabriela152
351adrian 91151
352Coste Costa151
353Manea Valentin150
354Florin Burghelea150
355Gigi Geo Anca150
356Nicola Gabriel148
357CYD148
358Florin Munteanu147
359mihail143
360e-Tips143
361florinbalet142
362alexandra141
363alexandra141
364Cisse139
365Ciupy138
366Petre Elena137
367EllaSarra135
368EllaSarra135
369Ioana Maria Alexandr135
370UTA134
371Polly20/80132
372Nikk Nikk130
373Cirstea Robert129
374Cirstea Robert129
375castor cretu127
376mariloto126
377Popa Dragos126
378Bila45126
379Kiryacu Kiry125
380Techilla123
381Piticuzgg123
382Iulian Carlig121
383Bica Olimpiu121
384Razvan Cristian120
385Viorel Ion120
386taman99119
387CBP2015119
388Titi Titel119
389Dan Pinzariu118
390Claudiu117
391radu daniel117
392Flo70117
393Visa Marian117
394Ciprian Crinu117
395Cristi Chiper117
396Andrei Ciudin116
397Cr Daniel116
398elle86115
399Gabi Florin Vintila115
4001eu115
401Porumb Liviu115
402CT Catalin115
403what are you doing A115
404good luck A115
405good luck Axx115
406jly A115
407yai Axx115
408tpwkhs Axx115
409aimh Axx115
410Valentin Ciocan114
411bead A114
412valentin.manea113
413cristian.vrabie113
414Stefan Florin Bobin113
415uan A113
416lirbeach A113
417ltlhs Axx113
418odwcb A113
419idc A113
420Nachiu Lumy112
421Robert Ghiorghisoara112
422Daniel Zamfir112
423ayhs Axx112
424Ionut Good111
425Eu Si Atat111
426Dan Copa110
427CB Danni19
428Balan Mariana19
429George Serban19
430bucurescu19
431ToNic Norby ToNic19
432nicu.v18
433Nicoleta18
434Florin Macaneata18
435Anna17
436mariusuniversity17
437Gheorghita Bichinet17
438loto16
439marian16
440chinezu16
441Alex Áléxíss16
442Balasa Vlad16
443TorHalicoss16
444TorHalicoss16
445Buzdugan Adrian16
446Cristina M15
447Codi15
448Ionut Badea15
449Alexandra Ioana Dăn15
450ALEXTORES15
451Popovici Georgiana A15
452RunHard14
453Grigore George14
454bogdan9114
455bbbrady14
456Cosmin Marian14
457nicai7814
458Erhan Ovidiu-Cristia14
459mindless14
460Alex Ionita14
461Axinte Gheorghe14
462Albina Florin14
463Florin Alexandru13
464Roberto Claudiu13
465MARIUS 6613
466Alex Valentin13
467SerbanGeorge13
468fyb A13
469Alex Drxx12
470dan-boss12
471Zlatan Zlatan12
472Alexe Gabriel12
473Mihai Florin12
474Mariana Licut12
475Valentin Rotaru12
476Emyl Nedelcu12
477Dumitru Benga12
478Monica Lidiuta Staic12
479Dragan Leontin12
480George Zamfir12
481Manole Valentin Mano12
482KSM9912
483Doru Luca11
484Alex111
485Fane Bbn11
486Emanuel Maryus Nidel11
487Mihay Mihay11
488Simion George11
489Stroe Nyku11
490Dragos Gabriel11
491Florin Rachita11
492Stanciu Gigi11
493Tanase Claudiu11
494Lucyan Lucyan11
495Vicol George11
496Jarcalete11
497Alexandrax11
498negrea ionel0234
499Axa Pariuri0186
500Balan Cristin0137
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Radu111709
2Gratiela Graty1015385, 65, 23, 35
3Broker Ady91326
4Mihaela Bălțatu9976
5Stardust9961
6Crocostef81928
7adrian anghelescu81588
8ciulea71822
9Christian7987
10Dak7976
11Lucky Phantom7758
12Tanta Paul61584
13Vali Suciu6152864, 71, 73, 75
14cornel61152
15Manuu_996979
16GE-LUTA6911
17Phantom Lord6759
18Peppino6758
19Fantomitza fanclub6653
20FLORENTINA5189864, 69, 75, 77
21Adalbert5187242, 62, 63, 65
22George Nasta51822
23blade5181236, 38, 43, 46
24Chivuta Marti51630
25Chivuta Marti51630
26Dinutz99951578
27Foynn51424
28panaiotis13151295
29Luciana Ramona5986
30infinitely win5975
31Aleyna Yaşar5971
32Champion5964
33Soare Violeta5962
34winner_element5920
35Game_Hell5824
36canarii.de.vnzare5815
37Reparații Calculato5792
38AlgorithM5758
39CocârțStef5637
40Suci Sandor413625, 13, 25, 75
41Dan41338
42adelinctin41064
43Sandu Mirela4987
44faliment4986
45blondina4981
46Staculet Gabriela4979
47magia numerelor4966
48Anna Anikó4964
49Time is Money4963
50Mark Mark4959
51Trillions Trillions 4802
52Tyty Boxoru4782
53DyLy BOXORU4745
54CelMaiTareJucătorLo4728
55CeIMaiTareJucătorLo4728
56Gica Vasiliniuc470311, 13, 14, 17
57IPlayForTheFun4688
58Stelian Adrian4631
59Licut Marin45921, 11, 21, 80
60Cristina Sanda4427
61adrian_stroe864279
62marian595318154, 11, 20, 27
63domnulgeo318126, 7, 8, 9
64misa3160319, 27, 30, 35
65Grigore Paul31585
66petrevictor31479
67Lucky31227
68ursuletz31000
69Mirela Ștefania3990
70Angel Wings3980
71carcass3978
72noroc chior3978
73Mariannaa3973
74Liliana Manole3972
75lucky shop3971
76SKhema SKema3965
77L. OUT L.3964
78impaled3958
79Silviu Mihai394030, 36, 40, 42
80Maık Maık3893
81POCITANIA3849
82Gap3823
83Millions Trillions F3803
84LOTOPINI DI SUGIESTI3797
85Dăunătoarea DePort3782
86Talibanu Gambling3760
87Gambling Phantom3760
88Kema Kema-Haw3756
89BEST-WORLD-PLAYER-2O3726
90Dacian Luculus3681
91Mihai Pivasu3653
92Creastă Montană3650
93Crococârț3645
94Domnu geo3643
95Celebrity win3624
96PARHAZARD3502
97Denisa Ioana3480
98ana19883462
99murgu3316
100murgu3316
1010eroore03271
102Ion Marinescu21965
103ion21310
104MF21235
105nicu ebanca21187
106Oprisan Dinu21137
107ioan moldo21001
108Ilie Luminița2988
109Rodica Geambașu2984
110Lolita2977
111Gh05t L0tt3ry2977
112LotoEnergy2971
113Brishk Mikhaela2968
114Imparator2965
115IlIy liIy2964
116Money Talks2957
117cosmin 012955
118Nicu Ebanca2933
119Mily2905
120Nambăr Uan2886
121Mitzy2883
122LAURENTZIU2880
123LAURENTZIU2880
124Million Trillions Fa2804
125Trillion Trillions F2803
126Billions Trillions F2802
127Billion Trillions Fa2802
128Georgi2801
129Teta Sena2796
130Gherțoiu DeBloc2782
131Tyby Boxoru2774
132Talibanu Gaming2768
133Cel_Mai_Tare2762
134Phantom 0032760
135Matematicianul2756
136Superlover2748
137Malnik2746
138Laur Jmeceru Băiat 2743
139Nutu2737
140Asprem Samper2734
141Daniel Sanda2728
142Denisa Ioana2721
143ds2714
144Viorel Dinca2714
145Jmeceru Pervers2701
146Taras2692
147Fantomitza Norocoas2692
148NoPainNoGain2689
149LegeaCâștigului2686
150Fertilizer2647
151Triball Fishing2636
152magda2612
153LOTO-OPINI SI SUGEST2610
154MARIUS26254847, 40, 39, 50
155tetoutcai2479
156karolina772337
157kadurika2297
158kadurika2297
159dan102273
160Ana Popescu2261
161cristaldo2228
162Dyana Diana2150
163capogatto2148
164Adina Popa2146
165Costi Mihai2140
166Valentin_D2128
167Rosu Iuliana Mihaela261
168undertaker&malefacto1989
169Big Bang Theory1984
170Darky Vikernes1983
171abcLottery1970
172Money out of nothing1965
173Talking Strategy1960
174Ioan Tamas1877
175BO$$1796
176Phantom1762
177Pepino1759
178io câștig întruna1741
179IPlayToWin1688
180靈淡懂1680
181Sabou Constantin1658
182Tribal Fishing1632
183Voicu Gheorghe162277, 63, 72, 61
184Madalina Book1575
185???1563
186Daniel Barbu156040, 41, 42, 43
187Vasile Boboc1523
188MISHU331491
189cioara balistică1489
190VOICU1455
191vali20111450
192Viorica Radu1438
193Adi Mutu1426
194Ionela Sandu1423
195danezu1398
196danezu1398
197vldX1384
198sandor.ferencz1380
199MITZA1337
200Man & Money1322
201Dan Hariga1282
202Love -Money1276
203g30rg31261
204Gopo1248
205Vija Lucia1244
206Dordea Cristian1230
207Nicolae Minuţ1224
208Marihoana Mariana1215
209StefanTrandafir1210
210Romanudelafar1200
211Emil Dobozi1195
212Bojo1187
213Arianna1185
214Carp mihai1180
215Horia1152
216Dăcât Dumnezeu1150
217Dăcât Dumnezeu1150
218Razvan Stanciu1147
219Anamaria Vasiliniuc1137
220Matei Nicolae Robert1131
221axa coci1125
222Ovidiu Si Mihaela Pr1123
223Oliver-Csilla Vajda1117
224pianistu1117
225Maria Cristina1117
226FLORI1114
227Filip Nicolae1111
228teo vasile1104
229teo vasile1104
230csh188
231Nyko188
232profetul184
233Marius Panait Fcrb177
234Nykolass171
235Stefania Dragomir168
236Marmota167
237liviuvartic162
238Ruxandra Maria151
239Florin Burghelea150
240Florin Munteanu146
241ileana3114143
242e-Tips143
243florinbalet142
244florinbalet142
245Andrei Butoi140
246Marian Sandu138
247Ciupy137
248Niculae Costel134
249cristi07127
250castor cretu127
251Marius Neagu126
252misu124
253Techilla123
254Violeta Gheorghe122
255VreauBani119
256Marius Lelescu119
257GabiFlo114
258chelco114
259Stefan Florin Bobin113
260hoza cristian113
261Eu Si Atat111
262Lizeta Nistor110
263Ionut Vasile19
264marcel8817
265Petre Victor16
266Daniel Bozoanca15
267Alexandra Ioana Dăn15
268danielldan200015
269Danny Matei15
270Daniel Dumitrache14
271Cosmin Marian14
272Florin Alexandru13
273Alin Marian Niţă13
274Loredana Tudorache12
275Loredana Tudorache12
276Roman Mircea Constan12
277PANZER12
278Mădîrjac Cristina0964
279Vanessa0961
280Mihai Radu091940, 43, 52, 73
281L70760
282Crococârțstef0641
283TribaI Fishing0636
284Radu Daniel0590
285Radu Calin0555
286jan bobocu0547
287Daniel Marin0480
288Cristinel Alecse041248, 49, 72, 73
289Chelaru0406
290faby20140365
291$_€_£_ ₱ _₵_0363
292Veronika0352
293sorin puia0350
294FULCRUM0316
295Coco0294
296Anghel George-Sebast0286
297silviu briliantul0285
298DENIS0279
299Mircea0263
300Florin Petrescu0257
301Zaviceanu Dan0235
302negrea ionel0234
303Dobrau Ovidiu0233
304Catuna Daniel0227
305ADYBETO0220
306VALI20210214
307Iulia Elena Andronie0213
308Bogdan Calin0212
309Savescu Bogdan0206
310mihaelamiki0200
311Axa Pariuri0186
312Silviu20160181
313Sandu Petreanu0178
314Oprea Cornel0176
315joco0169
316Micutzu Aby0166
317Alexandru Pintican0161
318valy0158
319mirelyna0157
320Enache Valica Valent0151
321floryn270144
322vali20160141
323camelia0139
324Ramona Vînă0139
325Gela Tudose0138
326Balan Cristin0137
327nasty0134
328Valentina Stoica0125
329AngelBadBoy0122
330Adyta Popeye0116
331Flori St.0115
332Catalinn210115
333Leontin Mircea Draga0108
334Florentin0105
335Tudor Dragos0102
336Tudor Dragos0102
337Buhazi Francisc0101
338oracol098
339oracol098
340ddaxxa091
341ddaxxa091
342mariaelena090
343Stanculescu Dan Si C088
344Catana Marius Daniel086
345Teodora Nicoleta086
346Sile086
347Radu Eugen Ghe085
348Adrian Lupu085
349Dragne Alexandru083
350Catalin Adrian Mihal083
351Domenti Cristina Ang078
352CelMaiTareJucătorLo076
353Claudiu Ilie075
354Florin Petrescu075
355benyy074
356benyy074
357FzR83074
358Laurentiu Coles073
359GMS073
360Ardiles894073
361Ema Loredana072
362Fane Bolboaca071
363Ramonik069
364Cristian Ionel Encul069
365Cami Andreea069
366Petrica Marian069
367Hfi Florin069
368Reiga068
369Tim Cos067
370Tim Cos067
371Mircica Aurica066
372pescarul1967066
373dragoru065
374Lorica Stanila065
375teodor063
376ROSU MARIUS063
377Romeo Romeo062
378iasca iasca061
379iasca iasca061
380Billy Saga061
381Gheorghe Rusoiu060
382SORIN_DN059
383Mike Ion056
384alin1910054
385vasile nicusor054
386vasile nicusor054
387Negoita George054
388Cristian Desideriu054
389Szkoropan Petrica054
390Baltag Mihaela054
391Sorin Rizu053
392Mihai-Claudiu Neagu053
393Mihai-Claudiu Neagu053
394caerfsn053
395Mihaela Gabriela052
396BEST-WORLD-PLAYER-20052
397adrian 91051
398Gigi Geo Anca050
399Adrian Coman050
400Coste Costa050
401Mirel049
402Manea Valentin049
403darius alexandru049
404PLATINUM049
405Nick Amalia Vlad Iov049
406Nicola Gabriel048
407CYD048
408Nistor Bege Eva047
409SUVITATU046
410Munteanu046
411Visenescu Daniel046
412Vlad Catalin045
413Iulia Ivan045
414daniel.ionutz1044
415Mariana Mirea044
416A+D+D044
417mihail043
418mihail043
419Lucian Vasile043
420Cristina Giorgiana C043
421Tudose Marilena04375, 76, 77, 78
422Mihaela05041
423alexandra041
424Jan Ion041
425Silviu040
426pedros040
427Stefan Pagu040
428rionut35040
429Costica Vechiu040
430rusu constantin039
431Florentin Soroiu039
432Cisse039
433Madalina222039
434Fortunati Alloro039
435Grasu Florin039
436Mircea Sfichi Bocean038
437clau28038
438C.dan038
439Petre Elena037
440MariusT036
441Andrei123036
442Andrei123036
443Alina Andrada036
444Macovei Marius036
445tanya035
446Ioana Maria Alexandr035
447Stefan Catalin035
448Adrian034
449Cosmin Stan034
450UTA034
451Florin Padureanu034
452Temciuc Cristian033
453laur80033
454EllaSarra033
455Andrei Grigoras032
456Adrian Aditu031
457Baldean Ion031
458suzymic031
459Polly20/80031
460Catalin Visanica030
461Catalin Visanica030
462Lucica Neagu030
463alin179030
464Daniel JJ Daniel030
465Cirstea Robert029
466Cirstea Robert029
467Nikk Nikk029
468Nikk Nikk029
469Emanuella Marria028
470MARIUS99028
471Cristian Krysty Ilie028
472Alex Borgza028
473Iby Albina028
474florin popa028
475bixi028
476Nelu Arsenie028
477Nelu Arsenie028
478AlexAK027
479gabriel BZ027
480gabriel BZ027
481Popa Dragos027
482florin alin027
483burca constantin027
484Iliana Stoica027
485Oros Claudiu027
486petrevictor1953027
487enrai026
488ionela026
489junior28026
490mariloto026
491bebecriminalu.026
492bebecriminalu.026
493Bila45026
494Vatui Costin026
495vali025
496Sergiu025
497Vladescu Viorel025
498Vladescu Viorel025
499Kiryacu Kiry025
500Piciu Eforie025
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1marian595418071, 3, 7, 19, 21
2Angel Wings4980
3George Nasta31833
4ciulea31824
5Chivuta Marti31630
6Chivuta Marti31630
7adrian anghelescu31587
8adrian anghelescu31587
9Dinutz99931574
10Vali Suciu3153011, 14, 15, 17, 18
11Sandu Mirela3985
12Mihaela Bălțatu3976
13Creastă Montană3650
14Cristina Sanda3427
15Cristina Sanda3427
16Gratiela Graty215373, 16, 21, 17, 41
17panaiotis13121295
18Oprisan Dinu21134
19ursuletz2997
20Mirela Ștefania2990
21Christian2987
22Dak2976
23infinitely win2972
24SKhema SKema2964
25Champion2961
26impaled2957
27GE-LUTA2911
28LAURENTZIU2880
29BO$$2796
30Matematicianul2756
31Malnik2744
32PARHAZARD2501
33Veronika2354
34Ion Marinescu11963
35domnulgeo118126, 7, 8, 9, 10
36blade1181121, 51, 71, 78, 48
37blade1181121, 51, 71, 78, 48
38Radu11708
39MF11545
40petrevictor11479
41Foynn11420
42Broker Ady11325
43ion11312
44Lucky11222
45Ilie Luminița1985
46Luciana Ramona1984
47Rodica Geambașu1982
48Big Bang Theory1981
49Darky Vikernes1981
50Manuu_991979
51Staculet Gabriela1978
52noroc chior1975
53Liliana Manole1971
54abcLottery1969
55Aleyna Yaşar1969
56LotoEnergy1969
57lucky shop1968
58Imparator1963
59Time is Money1963
60Mădîrjac Cristina1962
61Vanessa1960
62Stardust1960
63Anna Anikó1960
64Talking Strategy1960
65Mark Mark1955
66Silviu Mihai193858, 60, 61, 62, 63
67winner_element1918
68Maık Maık1891
69Nambăr Uan1884
70POCITANIA1847
71Ioan Tamas1817
72canarii.de.vnzare1815
73Million Trillions Fa1804
74Trillion Trillions F1803
75Billions Trillions F1802
76Trillions Trillions 1802
77LOTOPINI DI SUGIESTI1797
78Teta Sena1795
79Tyty Boxoru1781
80Gherțoiu DeBloc1781
81Tyby Boxoru1774
82Talibanu Gaming1768
83Phantom 0031761
84Peppino1758
85Pepino1757
86DyLy BOXORU1745
87Laur Jmeceru Băiat 1743
88BEST-WORLD-PLAYER-2O1726
89Denisa Ioana1721
90Jmeceru Pervers1700
91Fantomitza Norocoas1692
92Taras1690
93IPlayToWin1688
94NoPainNoGain1688
95IPlayForTheFun1688
96Dacian Luculus1680
97靈淡懂1680
98Sabou Constantin1656
99Crococârțstef1641
100TribaI Fishing1635
101Tribal Fishing1634
102Celebrity win1624
103Voicu Gheorghe162115, 56, 5, 45, 64
104LOTO-OPINI SI SUGEST1610
105Daniel Barbu155440, 41, 42, 43, 44
106Cristinel Alecse14115, 7, 18, 21, 55
107sandor.ferencz1380
108sorin puia1349
109adrian_stroe861279
110g30rg31263
111Arianna1198
112Flori St.1110
113Leontin Mircea Draga1107
114csh186
115Catalin Adrian Mihal183
116Stefania Dragomir179
117Nykolass171
118caerfsn154
119Adrian Coman149
120Florin Munteanu148
121e-Tips143
122Techilla123
123Ali112
124Cristian Andrei13
125Crocostef01940
126FLORENTINA018973, 19, 20, 22, 80
127Adalbert0187272, 73, 74, 75, 78
128misa016036, 18, 22, 25, 31
129Grigore Paul01585
130Tanta Paul01584
131Suci Sandor013617, 18, 42, 55, 62
132Suci Sandor013617, 18, 42, 55, 62
133Dan01306
134nicu ebanca01183
135cornel01151
136adelinctin01064
137ioan moldo01002
138undertaker&malefacto0988
139faliment0984
140blondina0977
141carcass0977
142Gh05t L0tt3ry0976
143Lolita0970
144Mariannaa0969
145Money out of nothing0965
146IlIy liIy0965
147Brishk Mikhaela0965
148magia numerelor0965
149L. OUT L.0964
150Soare Violeta0961
151Money Talks0957
152cosmin 010952
153Nicu Ebanca0934
154Mihai Radu091515, 25, 34, 35, 38
155Mily0904
156Mitzy0872
157Game_Hell0820
158Millions Trillions F0802
159Billion Trillions Fa0802
160Gap0800
161Gap0800
162Georgi0799
163Reparații Calculato0791
164Dăunătoarea DePort0781
165Phantom0762
166Cel_Mai_Tare0761
167L70760
168Gambling Phantom0760
169Talibanu Gambling0759
170Lucky Phantom0759
171Phantom Lord0758
172AlgorithM0758
173Kema Kema-Haw0756
174Superlover0746
175io câștig întruna0739
176Nutu0736
177Nutu0736
178Asprem Samper0734
179CelMaiTareJucătorLo0729
180CeIMaiTareJucătorLo0729
181Daniel Sanda0726
182ds0711
183Viorel Dinca0707
184Gica Vasiliniuc07015, 24, 25, 35, 55
185LegeaCâștigului0685
186Mihai Pivasu0654
187Fantomitza fanclub0653
188Fertilizer0647
189Crococârț0645
190Domnu geo0643
191CocârțStef0637
192Triball Fishing0637
193Stelian Adrian0632
194magda0612
195Licut Marin059055, 56, 57, 58, 54
196Radu Daniel0588
197Madalina Book0574
198???0568
199Radu Calin0554
200jan bobocu0547
201MARIUS26054419, 21, 23, 55, 26
202Vasile Boboc0517
203MISHU330488
204cioara balistică0488
205Denisa Ioana0480
206tetoutcai0479
207Daniel Marin0479
208ana19880463
209VOICU0456
210vali20110452
211Viorica Radu0438
212Adi Mutu0426
213Ionela Sandu0422
214Ionela Sandu0422
215Chelaru0408
216danezu0398
217vldX0384
218vldX0384
219faby20140362
220$_€_£_ ₱ _₵_0357
221karolina770337
222MITZA0336
223Man & Money0322
224FULCRUM0317
225murgu0315
226murgu0315
227kadurika0296
228kadurika0296
229Coco0288
230Anghel George-Sebast0286
231Anghel George-Sebast0286
232silviu briliantul0284
233Dan Hariga0283
234DENIS0278
235Love -Money0274
236dan100271
2370eroore00271
238Mircea0263
239Ana Popescu0261
240Florin Petrescu0256
241Gopo0251
242Vija Lucia0241
243Zaviceanu Dan0234
244negrea ionel0232
245Dobrau Ovidiu0230
246Dordea Cristian0229
247Catuna Daniel0228
248Nicolae Minuţ0223
249ADYBETO0221
250VALI20210217
251Marihoana Mariana0213
252Iulia Elena Andronie0213
253Bogdan Calin0212
254StefanTrandafir0210
255Savescu Bogdan0209
256Romanudelafar0200
257mihaelamiki0198
258Emil Dobozi0195
259Bojo0186
260Axa Pariuri0186
261Sandu Petreanu0178
262Carp mihai0178
263Oprea Cornel0176
264cristaldo0175
265joco0169
266Micutzu Aby0166
267Alexandru Pintican0160
268mirelyna0159
269Dăcât Dumnezeu0150
270Dăcât Dumnezeu0150
271Enache Valica Valent0150
272capogatto0148
273Dyana Diana0147
274Razvan Stanciu0147
275Razvan Stanciu0147
276floryn270145
277Adina Popa0140
278vali20160140
279Costi Mihai0140
280Gela Tudose0138
281Balan Cristin0137
282Horia0136
283Horia0136
284camelia0135
285Anamaria Vasiliniuc0134
286nasty0132
287Matei Nicolae Robert0131
288Valentin_D0128
289axa coci0126
290axa coci0126
291Valentina Stoica0126
292Ovidiu Si Mihaela Pr0124
293Ramona Vînă0123
294AngelBadBoy0123
295pianistu0119
296Oliver-Csilla Vajda0116
297Adyta Popeye0115
298Catalinn210115
299FLORI0114
300Maria Cristina0114
301valy0113
302Filip Nicolae0111
303Florentin0104
304teo vasile0104
305Buhazi Francisc0103
306Tudor Dragos0102
307Tudor Dragos0102
308oracol098
309mariaelena090
310Nyko088
311Catana Marius Daniel087
312Radu Eugen Ghe085
313Adrian Lupu085
314Sile085
315Teodora Nicoleta084
316profetul084
317ddaxxa083
318ddaxxa083
319Dragne Alexandru083
320Domenti Cristina Ang078
321CelMaiTareJucătorLo076
322Marius Panait Fcrb075
323Florin Petrescu075
324Claudiu Ilie074
325benyy074
326FzR83074
327Laurentiu Coles073
328Laurentiu Coles073
329GMS073
330Ardiles894073
331Gabor Ion072
332Fane Bolboaca071
333Ema Loredana069
334Cami Andreea069
335Cristian Ionel Encul068
336Petrica Marian068
337Reiga068
338Tim Cos067
339Marmota067
340Mircica Aurica066
341pescarul1967066
342dragoru065
343Lorica Stanila065
344Ramonik064
345Stanculescu Dan Si C063
346liviuvartic062
347Romeo Romeo062
348teodor062
349iasca iasca061
350ROSU MARIUS061
351Rosu Iuliana Mihaela060
352Billy Saga060
353SORIN_DN059
354Gheorghe Rusoiu058
355Mike Ion056
356Hfi Florin056
357alin1910054
358Negoita George054
359Cristian Desideriu054
360Szkoropan Petrica054
361Baltag Mihaela054
362Sorin Rizu053
363Mihai-Claudiu Neagu053
364Mihai-Claudiu Neagu053
365vasile nicusor053
366vasile nicusor053
367PLATINUM053
368BEST-WORLD-PLAYER-20052
369adrian 91051
370Mihaela Gabriela051
371Manea Valentin050
372Florin Burghelea050
373Coste Costa050
374Nicola Gabriel048
375Ruxandra Maria048
376CYD048
377Nick Amalia Vlad Iov048
378Nistor Bege Eva048
379SUVITATU046
380misu046
381Visenescu Daniel046
382daniel.ionutz1044
383Gigi Geo Anca044
384Mariana Mirea044
385Cristina Giorgiana C044
386Iulia Ivan044
387Munteanu044
388Mirel043
389mihail043
390ileana3114043
391Lucian Vasile043
392Tudose Marilena04375, 76, 77, 78, 79
393florinbalet042
394A+D+D042
395Mihaela05041
396Jan Ion041
397Costica Vechiu041
398alexandra040
399alexandra040
400Stefan Pagu040
401rionut35040
402rusu constantin039
403Florentin Soroiu039
404Cisse039
405pedros039
406Madalina222039
407Madalina222039
408Vlad Catalin039
409Grasu Florin039
410C.dan038
411Fortunati Alloro038
412Marian Sandu038
413Andrei Butoi037
414Petre Elena037
415MariusT036
416Andrei123036
417Alina Andrada036
418Alina Andrada036
419Macovei Marius036
420Ciupy036
421Mircea Sfichi Bocean035
422tanya035
423Ioana Maria Alexandr035
424Stefan Catalin035
425Cosmin Stan034
426UTA034
427Florin Padureanu034
428Niculae Costel034
429Adrian033
430Temciuc Cristian033
431clau28033
432suzymic032
433Adrian Aditu031
434Baldean Ion031
435EllaSarra030
436Catalin Visanica030
437Catalin Visanica030
438Lucica Neagu030
439alin179030
440Polly20/80030
441Daniel JJ Daniel030
442vali029
443Cirstea Robert029
444Andrei Grigoras029
445MARIUS99028
446Nikk Nikk028
447Nikk Nikk028
448Cristian Krysty Ilie028
449Alex Borgza028
450bixi028
451AlexAK027
452florin alin027
453burca constantin027
454castor cretu027
455florin popa027
456Oros Claudiu027
457petrevictor1953027
458junior28026
459mariloto026
460bebecriminalu.026
461gabriel BZ026
462gabriel BZ026
463Popa Dragos026
464Marius Neagu026
465Corina Olteanu026
466Iliana Stoica026
467Bila45026
468Nelu Arsenie026
469Nelu Arsenie026
470cristi07025
471Vladescu Viorel025
472Kiryacu Kiry025
473Stroe Florin Florin025
474enrai024
475Emanuella Marria024
476VreauBani024
477claumayra024
478strongsoul024
479Ciucu Ciucurel024
480viperary024
481Nicu Ebanca024
482SuperAs024
483Andreea Dascalu023
484Pachito023
485Piciu Eforie023
486Daria Fasola023
487Iby Albina023
488Piticuzgg023
489blade.bo022
490cosmin022
491Sergiu022
492Cezar Mihalache022
493Cezar Mihalache022
494octy21022
495Rycyu Marius022
496Violeta Gheorghe022
497Iulian Carlig021
498balan.cristin021
499Bica Olimpiu021
500catalin96021