Predictii Utilizatori Predictii Validate Profilul Meu Adauga Predictii Clasament General Clasament Ianuarie Statistici Generale Statistici Ianuarie Top 10 Logare


Statistici Generale


TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Ion Marinescu60023275
2FLORENTINA55222643
3ciulea548219553
4Crocostef5462287
5Adalbert5332169
6marian5955292175
7domnulgeo524218077
8blade524217711
9adrian anghelescu4941898
10adrian anghelescu4941898
11Chivuta Marti4851961
12Vali Suciu4771868
13George Nasta4741824
14Dinutz9994681915
15Gratiela Graty4671806
16Radu465194215
17Tanta Paul4611951
18Foynn4601753
19Grigore Paul4491954
20misa4331635
21Suci Sandor43217103
22ion4181666
23Broker Ady4121666
24magia numerelor3761315
25Time is Money3661316
26undertaker&malefacto3641341
27nicu ebanca3611456
28Oprisan Dinu3581477
29Liliana Manole3561322
30Dak3511325
31Rodica Geambașu3501337
32Vanessa3501314
33impaled3501310
34L. OUT L.3481315
35panaiotis1313471361
36IlIy liIy3461316
37LotoEnergy3451322
38petrevictor3441480
39Champion3431316
40Luciana Ramona3411339
41Darky Vikernes3411335
42Staculet Gabriela3411333
43Money out of nothing3411319
44Stardust3411312
45adelinctin3401414
46Imparator3391313
47Mariannaa3381325
48Aleyna Yaşar3381319
49MF3351440
50Mădîrjac Cristina3341316
51Gh05t L0tt3ry3331330
52Nambăr Uan3331240
53Brishk Mikhaela3321320
54carcass3311331
55Soare Violeta3311311
56abcLottery3301321
57winner_element3271293
58Christian3261336
59Sandu Mirela3241339
60infinitely win3241327
61lucky shop3231322
62Big Bang Theory3201335
63Ilie Luminița3191340
64faliment3191336
65Angel Wings3191328
66ursuletz3171354
67Mihaela Bălțatu3171324
68Dan3131363
69noroc chior3121329
70Lucky3121217
71CelMaiTareJucătorLo3111078
72Anna Anikó3101316
73Money Talks3101311
74SKhema SKema3091318
75Trillions Trillions 3091152
76BO$$3091151
77Talking Strategy3081313
78cornel3021208
79cornel3021208
80Tyby Boxoru3021126
81io câștig întruna3011091
82canarii.de.vnzare3001169
83Cel_Mai_Tare3001112
84Billions Trillions F2991153
85Reparații Calculato2991145
86Talibanu Gaming2991121
87Maık Maık2981246
88Kema Kema-Haw2981107
89Trillion Trillions F2971153
90Phantom Lord2971109
91DyLy BOXORU2961098
92Billion Trillions Fa2941154
93Gherțoiu DeBloc2901136
94Jmeceru Pervers2901052
95Millions Trillions F2891154
96Phantom 0032881114
97L72881109
98Phantom2851115
99LOTOPINI DI SUGIESTI2841149
100AlgorithM2841110
101Superlover2831097
102CeIMaiTareJucătorLo2801078
103Georgi2791168
104Tyty Boxoru2791135
105Talibanu Gambling2791109
106Peppino2771108
107Gambling Phantom2761112
108Laur Jmeceru Băiat 2761094
109Asprem Samper2691086
110Mark Mark2691039
111LegeaCâștigului2681033
112Dăunătoarea DePort2671135
113Million Trillions Fa2661155
114Matematicianul2661108
115CocârțStef266982
116BEST-WORLD-PLAYER-2O2631076
117Mirela Ștefania2621037
118靈淡懂2621023
119Pepino2611109
120Crococârț260992
121GE-LUTA259994
122IPlayForTheFun2561034
123Lucky Phantom2551111
124NoPainNoGain2531036
125Domnu geo253990
126Fertilizer253989
127Triball Fishing253983
128magda250958
129Creastă Montană249993
130IPlayToWin2481036
131Fantomitza fanclub2471002
132Crococârțstef247986
133Silviu Mihai247970
134LOTO-OPINI SI SUGEST245955
135Mily244956
136cosmin 01243960
137cosmin 01243960
138TribaI Fishing240983
139Mihai Pivasu239997
140Voicu Gheorghe23996819
141Manuu_992361000
142blondina236969
143Lolita236963
144Lolita236963
145Daniel Barbu23592360
146Mihai Radu232951
147Teta Sena232909
148Fantomitza Norocoas2301042
149LAURENTZIU228897
150LAURENTZIU228897
151Tribal Fishing226981
152Celebrity win226969
153Gica Vasiliniuc225106224
154cioara balistică223839
155Nicu Ebanca221935
156Mitzy219878
157Game_Hell218824
158POCITANIA217850
159ioan moldo2151001
160Gap214822
161MARIUS26204877
162Malnik203822
163Malnik203822
164Ioan Tamas199864
165Cristinel Alecse19576331
166Radu Daniel195706
167Denisa Ioana194823
168Dacian Luculus185681
169Daniel Sanda179728
170ds177714
171Nutu174751
172Nutu174751
173Denisa Ioana173721
174Licut Marin171717
175Viorel Dinca169730
176Taras162698
177???162673
178Sabou Constantin159657
179Madalina Book153604
180Radu Calin150555
181FULCRUM148565
182Daniel Marin147621
183Stelian Adrian145588
184VOICU136456
185jan bobocu127552
186Vasile Boboc126524
187PARHAZARD121502
188PARHAZARD121502
189tetoutcai120480
190Dan Hariga116435
191MISHU33115498
192Cristina Sanda113434
193Adi Mutu105426
194Ionela Sandu105424
195ana1988104462
196Chelaru102410
197vali2011101456
198vldX101416
199danezu101403
200Viorica Radu99438
201$_€_£_ ₱ _₵_99358
202Coco97368
203faby201492365
204Veronika92354
205Man & Money92320
206Man & Money92320
207Dordea Cristian90304
208murgu89319
209murgu89319
210sorin puia86350
211MITZA86337
212Mircea84284
213Marihoana Mariana84282
214sandor.ferencz81380
215Tudose Marilena80277
216kadurika77297
217kadurika77297
218Anghel George-Sebast77286
219Love -Money74266
220cristaldo73363
221g30rg373263
222Emil Dobozi72324
223adrian_stroe8672279
2240eroore070277
225Ana Popescu70249
226karolina7769337
227DENIS69280
228Jumaa Ortansa67334
229dan1067272
230petrevictor195364280
231Gopo64251
232ADYBETO64221
233Dobrau Ovidiu62241
234Axa Pariuri62186
235Catuna Daniel61228
236Zaviceanu Dan59238
237silviu briliantul57286
238Florin Petrescu57259
239Nicolae Minuţ57225
240Vija Lucia55242
241Gela Tudose55200
242negrea ionel54234
243Savescu Bogdan54209
244Bojo54187
245Sandu Petreanu52178
246StefanTrandafir51210
247Relu Zanfir51198
248VALI202150222
249Bogdan Calin50213
250Enache Valica Valent46160
251Dyana Diana45156
252Nelu Arsenie45153
253Nelu Arsenie45153
254mihaelamiki44203
255Horia44195
256Carp mihai44181
257Alexandru Pintican44161
258Romanudelafar43199
259Oprea Cornel43176
260Iulia Elena Andronie42222
261valy41165
262capogatto41148
263Adina Popa41146
264Arianna40188
265joco40169
266Razvan Stanciu40146
267mirelyna39158
268Costi Mihai39140
269teo vasile37104
270pianistu36120
271Flori St.36115
272camelia35137
273Dăcât Dumnezeu34150
274Dăcât Dumnezeu34150
275Micutzu Aby33164
276Hfi Florin33161
277Balan Cristin32137
278Valentin_D32129
279Oliver-Csilla Vajda32117
280floryn2732117
281Anamaria Vasiliniuc31138
282Matei Nicolae Robert31131
283hariga dan31124
284Filip Nicolae30111
285nasty29134
286Florentin29105
287vali201628141
288Ovidiu Si Mihaela Pr28128
289axa coci28126
290Leontin Mircea Draga28107
291csh2887
292Ramona Vînă27127
293Valentina Stoica27120
294Maria Cristina27119
295Buhazi Francisc2698
296ddaxxa2690
297ddaxxa2690
298AngelBadBoy25129
299oracol2599
300Catana Marius Daniel2587
301Adyta Popeye24115
302FLORI24114
303FLORI24114
304Tudor Dragos24103
305Marius Panait Fcrb2477
306Florin Petrescu2475
307gErMaiNE23112
308Mariuca23102
309mariaelena2390
310CelMaiTareJucătorLo2376
311GMS2373
312Tim Cos2367
313Tim Cos2367
314Adrian Lupu2288
315profetul2284
316benyy2274
317Cami Andreea2267
318Cami Andreea2267
319gica emil2112817
320FzR832175
321Nykolass2171
322Nykolass2171
323Catalinn2120115
324Ionutlir 7520100
325Stanculescu Dan Si C2088
326Domenti Cristina Ang2078
327Cristian Ionel Encul1992
328Teodora Nicoleta1986
329Bratu1982
330Ardiles8941974
331Laurentiu Coles1973
332Ema Loredana1972
333Vlad Catalin1876
334Reiga1870
335Nick Amalia Vlad Iov1868
336Mircica Aurica1866
337Billy Saga1861
338ileana31141843
339Sile1787
340pescarul19671786
341Radu Eugen Ghe1785
342Catalin Adrian Mihal1782
343Claudiu Ilie1775
344Fane Bolboaca1771
345Cristian Desideriu1754
346Polly20/801752
347Grasu Florin1739
348Petrica Marian1672
349liviuvartic1662
350Gheorghe Rusoiu1660
351Szkoropan Petrica1654
352Gigi Geo Anca1653
353Mihai-Claudiu Neagu1653
354Mihai-Claudiu Neagu1653
355Nistor Bege Eva1564
356teodor1563
357iasca iasca1561
358iasca iasca1561
359SORIN_DN1559
360Sorin Rizu1553
361caerfsn1550
362Adrian Coman1550
363Paul Grigore1489
364Lorica Stanila1466
365ROSU MARIUS1465
366Romeo Romeo1462
367Mike Ion1456
368alin19101454
369alin19101454
370Negoita George1454
371CYD1448
372Polonia 1 si 21444
373rusu constantin1439
374Madalina2221439
375Iby Albina1433
376Nyko1388
377Piotr1382
378Ramonik1368
379Mirel1363
380Rosu Iuliana Mihaela1361
381Nicola Gabriel1348
382Florin Munteanu1346
383Cristina Giorgiana C1344
384dragoru1265
385Florin Burghelea1250
386A+D+D1249
387darius alexandru1248
388SUVITATU1246
389Munteanu1246
390Adrian Aditu1235
391Catalin Visanica1230
392Catalin Visanica1230
393Dragne Alexandru1183
394vasile nicusor1154
395adrian 911151
396Coste Costa1151
397Pantazica Manuela1146
398mihail1143
399mihail1143
400Lucian Vasile1143
401Piciu Eforie1142
402pedros1140
403Marian Sandu1138
404Florin Padureanu1134
405Violeta Gheorghe1133
406enrai1131
407Emanuella Marria1127
408Gabor Ion1059
409Baltag Mihaela1055
410Mihaela Gabriela1053
411BEST-WORLD-PLAYER-201053
412Iulia Ivan1046
413e-Tips1043
414Jan Ion1041
415Costica Vechiu1041
416Adrian1037
417Petre Elena1037
418laur801033
419Cirstea Robert1029
420Cirstea Robert1029
421Andrei Grigoras1029
422AlexAK1027
423cosmin1022
424VreauBani1020
425Marmota967
426Ruxandra Maria951
427Manea Valentin950
428Petru Sturza95075
429Mariana Mirea944
430Mihaela05941
431Stefan Pagu940
432rionut35940
433Andrei Butoi940
434tanya935
435Gavrila Mirela932
436Ionel Siminiceanu931
437Nikk Nikk929
438Nikk Nikk929
439Cristi Cristian928
440mariloto926
441viperary924
442Nicu Ebanca924
443Miruna Maria923
444Daria Fasola923
445balan.cristin921
446Alexandru Bobeica914
447ARDILES1969855
448Tony Moreno844
449Stefan Sin842
450Mihaela Miu842
451Popescu Albert839
452Silviu Silviu837
453Macovei Marius836
454Stefan Catalin835
455Cosmin Stan834
456clau28834
457suzymic831
458alin179830
459Alex Borgza828
460Vatui Costin825
461claumayra824
462Andreea Dascalu823
463Stancu Daniel-Robert820
464taman99819
465Titi Titel819
466Gela Tudose818
467Costi82817
468MaximAmSpus816
469MaximAmSpus816
470Adrianemil814
471Adrianemil814
472Visenescu Daniel746
473florinbalet742
474alexandra741
475alexandra741
476Mircea Sfichi Bocean737
477Az Ra737
478MariusT736
479Andrei123736
480Fortunati Alloro735
481EllaSarra731
482Lucica Neagu730
483vali729
484Mihai10729
485MARIUS99728
486misu728
487castor cretu727
488junior28726
489Iliana Stoica726
490Vladescu Viorel725
491LuckyGirl724
492blade.bo722
493octy21722
494Dana Ikim722
495Razvan Cristian720
496Leahu Daniel720
497MrJackpots720
498CBP2015719
499Tynatyna719
500FlorentinX718
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef1432289
2domnulgeo143218161, 69
3blade138217412, 13
4FLORENTINA134226410, 18
5marian5951342175
6ciulea132219432, 35
7Radu125193942, 76
8Ion Marinescu12423295, 10
9Adalbert1222168
10Dinutz9991221916
11Tanta Paul1211950
12Suci Sandor11317095, 11
13adrian anghelescu1081900
14Foynn1071753
15Chivuta Marti1041962
16Chivuta Marti1041962
17Grigore Paul1041954
18George Nasta1041852
19MF1031444
20Imparator1021313
21ion1001666
22Gratiela Graty971806
23nicu ebanca971456
24Broker Ady961670
25Rodica Geambașu921335
26adelinctin901414
27Anna Anikó891314
28impaled891308
29Vali Suciu881868
30Dan881362
31carcass881329
32Mariannaa881321
33Champion881315
34misa871635
35Gh05t L0tt3ry871329
36noroc chior871328
37Brishk Mikhaela871318
38faliment861334
39L. OUT L.861313
40panaiotis131851361
41undertaker&malefacto851339
42Sandu Mirela851338
43Liliana Manole851321
44Tyty Boxoru851134
45Staculet Gabriela841331
46Soare Violeta841309
47LOTOPINI DI SUGIESTI841147
48Oprisan Dinu831476
49Time is Money831314
50Vanessa831312
51Tyby Boxoru821123
52Peppino821107
53Darky Vikernes811333
54infinitely win811325
55IlIy liIy811314
56Mădîrjac Cristina801314
57magia numerelor801312
58Maık Maık801245
59Christian791336
60Angel Wings791328
61Nambăr Uan791238
62BEST-WORLD-PLAYER-2O791074
63Mily79956
64Money out of nothing781318
65winner_element781289
66Lucky781223
67AlgorithM781110
68Big Bang Theory771334
69Millions Trillions F771153
70BO$$771148
71abcLottery761319
72SKhema SKema761316
73cornel761209
74Gherțoiu DeBloc761134
75Phantom 003761111
76Laur Jmeceru Băiat 761094
77Money Talks751309
78Trillions Trillions 751151
79Talibanu Gaming751120
80Mirela Ștefania751036
81L7741108
82Ilie Luminița731339
83canarii.de.vnzare731167
84Dăunătoarea DePort731134
85Phantom731111
86CelMaiTareJucătorLo731076
87Dak721325
88Stardust721310
89Domnu geo72988
90petrevictor711481
91lucky shop711320
92Aleyna Yaşar711317
93Talking Strategy711312
94Reparații Calculato711144
95Talibanu Gambling711107
96Fantomitza fanclub711000
97Luciana Ramona701336
98Billion Trillions Fa701153
99Pepino701108
100DyLy BOXORU701095
101Creastă Montană70992
102Teta Sena70909
103ursuletz691352
104Georgi691168
105Billions Trillions F691152
106Mihaela Bălțatu681323
107Trillion Trillions F681152
108Jmeceru Pervers681051
109LOTO-OPINI SI SUGEST68954
110LotoEnergy671321
111Superlover671096
112Fantomitza Norocoas671040
113Mihai Pivasu67995
114blondina67973
115Matematicianul651108
116Tribal Fishing65979
117Daniel Barbu6592360, 61
118靈淡懂641021
119GE-LUTA64994
120Silviu Mihai64969
121Million Trillions Fa631155
122Cel_Mai_Tare631111
123Asprem Samper631084
124NoPainNoGain631034
125Crococârț63990
126Phantom Lord621107
127Gica Vasiliniuc62106217, 24
128LegeaCâștigului621031
129Lucky Phantom611109
130CeIMaiTareJucătorLo611076
131CocârțStef61980
132Mihai Radu61951
133cosmin 0160960
134io câștig întruna581090
135MARIUS2658874
136IPlayToWin571034
137IPlayForTheFun571032
138Celebrity win57969
139Lolita57968
140Malnik57823
141Malnik57823
142Triball Fishing55982
143Licut Marin55718
144TribaI Fishing53981
145magda53957
146Manuu_99521001
147Nicu Ebanca52936
148Game_Hell52823
149Gap52823
150Gambling Phantom511109
151cioara balistică51838
152Kema Kema-Haw501105
153Mark Mark501041
154Fertilizer50987
155Crococârțstef50984
156Voicu Gheorghe5096817, 19
157Denisa Ioana50721
158Dacian Luculus50681
159Mitzy48882
160POCITANIA48849
161Radu Daniel47706
162Taras45698
163Denisa Ioana44822
164ioan moldo431001
165LAURENTZIU43897
166LAURENTZIU43897
167Ioan Tamas41864
168Daniel Sanda40728
169???40663
170Sabou Constantin39658
171Radu Calin38555
172Cristinel Alecse377633, 53
173Nutu37750
174Nutu37750
175Viorel Dinca37728
176ds36714
177vldX34410
178Daniel Marin32621
179Stelian Adrian32600
180FULCRUM32564
181tetoutcai32479
182Madalina Book31601
183jan bobocu30550
184MISHU3330498
185Cristina Sanda30434
186Vasile Boboc29524
187PARHAZARD29503
188PARHAZARD29503
189Dan Hariga29434
190VOICU28456
191Viorica Radu28438
192Ionela Sandu28425
193Chelaru28409
194Adi Mutu27426
195sorin puia27350
196danezu26403
197ana198824463
198Veronika24354
199MITZA24337
200Man & Money24320
201Mircea24284
202vali201123456
203$_€_£_ ₱ _₵_23361
204Love -Money22270
205kadurika21297
206kadurika21297
207Ana Popescu21248
208Coco20369
209petrevictor195320280
2100eroore020278
211g30rg320262
212Gopo20251
213StefanTrandafir20209
214StefanTrandafir20209
215Axa Pariuri20186
216Jumaa Ortansa19334
217silviu briliantul19286
218Catuna Daniel19228
219murgu17319
220Marihoana Mariana17281
221Carp mihai17181
222Sandu Petreanu17178
223faby201416365
224Emil Dobozi16323
225Dobrau Ovidiu16242
226cristaldo15307
227Dordea Cristian15304
228Anghel George-Sebast15286
229Anghel George-Sebast15286
230adrian_stroe8615279
231dan1015275
232Savescu Bogdan15209
233Gela Tudose15200
234karolina7714338
235Tudose Marilena14277
236Zaviceanu Dan14238
237Romanudelafar14201
238Anamaria Vasiliniuc14137
239pianistu14120
240negrea ionel13234
241mirelyna13159
242AngelBadBoy13129
243Arianna12186
244Horia12160
245Horia12160
246Costi Mihai12141
247sandor.ferencz11380
248Nicolae Minuţ11226
249Iulia Elena Andronie11221
250Relu Zanfir11197
251Oprea Cornel11176
252Micutzu Aby11166
253Alexandru Pintican11161
254Hfi Florin11161
255Florin Petrescu10259
256VALI202110222
257ADYBETO10221
258mihaelamiki10201
259Enache Valica Valent10160
260Adina Popa10145
261FLORI10114
262Vija Lucia9240
263Bojo9187
264Balan Cristin9137
265floryn279112
266Filip Nicolae9111
267DENIS8280
268capogatto8148
269Razvan Stanciu8147
270vali20168141
271camelia8137
272Valentina Stoica8119
273Flori St.8116
274Leontin Mircea Draga8107
275csh887
276benyy874
277Laurentiu Coles873
278Bogdan Calin7213
279joco7169
280Dyana Diana7154
281Dăcât Dumnezeu7151
282Adyta Popeye7116
283teo vasile7104
284valy6165
285nasty6134
286Matei Nicolae Robert6131
287axa coci6126
288axa coci6126
289Oliver-Csilla Vajda6117
290Catalinn216115
291oracol6100
292Ionutlir 756100
293Cristian Ionel Encul692
294Cristian Ionel Encul692
295ddaxxa688
296Adrian Lupu688
297Nyko688
298pescarul1967686
299Stanculescu Dan Si C682
300Nick Amalia Vlad Iov668
301adrian 91651
302CYD648
303Pantazica Manuela646
304Iby Albina633
305Ramona Vînă5130
306Tudor Dragos5103
307Mariuca5102
308profetul584
309Catalin Adrian Mihal582
310Bratu582
311Piotr582
312Domenti Cristina Ang578
313Claudiu Ilie575
314Nykolass571
315Nykolass571
316Reiga570
317Tim Cos567
318Nistor Bege Eva564
319Gigi Geo Anca553
320Mihai-Claudiu Neagu553
321Mihai-Claudiu Neagu553
322Florin Burghelea550
323Ruxandra Maria549
324Costica Vechiu541
325Madalina222539
326tanya534
327Nicu Ebanca524
328blade.bo522
329Dana Ikim522
330gica emil412817, 22
331hariga dan4124
332Maria Cristina4119
333Buhazi Francisc496
334mariaelena489
335Teodora Nicoleta486
336Dragne Alexandru483
337Dragne Alexandru483
338Marius Panait Fcrb477
339CelMaiTareJucătorLo476
340Petrica Marian472
341Fane Bolboaca471
342ROSU MARIUS465
343Gheorghe Rusoiu460
344Szkoropan Petrica454
345alin1910453
346alin1910453
347Florin Munteanu446
348Munteanu446
349mihail443
350mihail443
351ileana3114443
352Lucian Vasile443
353enrai431
354MARIUS99428
355CBP2015419
356Gela Tudose418
357Savu Ionuț Adrian416
358Codrin411
359Valentin_D3128
360Ovidiu Si Mihaela Pr3128
361gErMaiNE3112
362Florentin3105
363Radu Eugen Ghe385
364Ardiles894374
365GMS373
366Ema Loredana372
367Ramonik368
368Cami Andreea367
369teodor363
370liviuvartic362
371iasca iasca361
372iasca iasca361
373SORIN_DN359
374Popescu Albert359
375Baltag Mihaela355
376Negoita George354
377Mihaela Gabriela353
378Polly20/80352
379caerfsn351
380Adrian Coman350
381A+D+D348
382darius alexandru347
383Stefan Sin345
384Piciu Eforie342
385Mihaela05341
386pedros340
387Stefan Pagu340
388Andrei Butoi340
389Marian Sandu338
390Andrei123336
391UTA334
392Florin Padureanu334
393Violeta Gheorghe333
394Baldean Ion331
395Sergiu327
396Emanuella Marria327
397castor cretu327
398Marin Badea324
399Daria Fasola323
400Cezar Mihalache322
401Stefan-monel Ionitoa322
402Leahu Daniel320
403MrJackpots320
404fantomaegoista319
405Tynatyna319
406Mariusik81m318
407vasilcin victorita e318
408Iancu Marius318
409radu daniel317
410Porumb Liviu315
411elle86314
412voodoo314
413voodoo314
414Ciulei Daniel314
415Iulian Andrei314
416cristian.vrabie313
417irinuka311
418Maria Lilia38
419Punga ionut35
420Nelu Arsenie2153
421Nelu Arsenie2153
422Paul Grigore289
423Catana Marius Daniel287
424Sile287
425Florin Petrescu275
426Vlad Catalin275
427Mircica Aurica266
428Romeo Romeo262
429Rosu Iuliana Mihaela261
430Billy Saga261
431Mirel258
432Mike Ion256
433ARDILES1969255
434Cristian Desideriu254
435vasile nicusor253
436Manea Valentin250
437Visenescu Daniel246
438Tony Moreno244
439Cristina Giorgiana C243
440Polonia 1 si 2243
441Mihaela Miu242
442alexandra241
443Ciupy238
444Silviu Silviu238
445Petre Elena237
446MariusT236
447Ioana Maria Alexandr235
448laur80233
449Gavrila Mirela232
450bixi231
451alin179230
452Daniel JJ Daniel230
453vali229
454Cirstea Robert229
455Cirstea Robert229
456Nikk Nikk229
457Cristi Cristian228
458gabriel BZ227
459Mihai10227
460Mihai10227
461Gabriela Cojocaru225
462Stefania Dragomir224
463LuckyGirl224
464Piticuzgg223
465cosmin222
466octy21222
467octy21222
468Rycyu Marius222
469Luk68222
470Iulian Carlig221
471balan.cristin221
472Bica Olimpiu221
473Dan Pinzariu221
474Razvan Cristian220
475Stancu Daniel-Robert220
476VreauBani220
477Poloniamulti220
478Titi Titel219
479Marian Gheorghe219
480Blueeyes219
481FlorentinX218
482Daniel Marin217
483Ciprian Crinu217
484Max217
485B U N Y217
486Mihai Nisipeanu217
487Andrei Draghici216
488Gabi Florin Vintila215
489Osaceanu Iulian215
490Valentin Ciocan214
491Miruna Maria214
492chelco214
493Adrianemil214
494Mandarie Mimisotta213
495iuliana pavel213
496Claudiu123213
497Cocos Sorin212
498Fratica Valentin212
499Daniel Zamfir212
500mai sunt 5212
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef422286
2domnulgeo36218172, 77, 78
3Ion Marinescu3423295, 10, 15
4blade3321782, 4, 6
5carcass311327
6ciulea30219474, 71, 61
7Foynn301752
8Darky Vikernes301332
9impaled301307
10marian595292179
11Grigore Paul291954
12Radu29194070, 71, 72
13Imparator291312
14Tanta Paul281951
15winner_element281282
16Dinutz999271917
17Liliana Manole271319
18FLORENTINA26226470, 75, 77
19Chivuta Marti261962
20Broker Ady261677
21panaiotis131261361
22Mihaela Bălțatu261324
23IlIy liIy261312
24Domnu geo26988
25misa251635
26Brishk Mikhaela251316
27Nambăr Uan251237
28BEST-WORLD-PLAYER-2O251073
29Gratiela Graty241805
30Time is Money241313
31Talking Strategy241310
32Trillions Trillions 241149
33Lucky Phantom241106
34Celebrity win24969
35Adalbert232169
36adrian anghelescu231899
37adrian anghelescu231899
38Christian231336
39infinitely win231324
40Vali Suciu221869
41undertaker&malefacto221338
42Sandu Mirela221337
43Staculet Gabriela221330
44Angel Wings221328
45Gh05t L0tt3ry221327
46Mariannaa221321
47Billion Trillions Fa221151
48BO$$221147
49Phantom Lord221105
50Asprem Samper221082
51TribaI Fishing22981
52Dan211363
53faliment211333
54Big Bang Theory211332
55Dak211325
56L7211105
57Denisa Ioana21821
58George Nasta201846
59petrevictor201478
60Anna Anikó201313
61Soare Violeta201307
62Cel_Mai_Tare201108
63Peppino201104
64ion191666
65ursuletz191351
66Luciana Ramona191334
67lucky shop191319
68LotoEnergy191319
69Mădîrjac Cristina191313
70magia numerelor191311
71Million Trillions Fa191152
72LOTOPINI DI SUGIESTI191146
73Laur Jmeceru Băiat 191091
74GE-LUTA19994
75Creastă Montană19992
76Suci Sandor18171011, 31, 43
77Oprisan Dinu181472
78MF181453
79Money out of nothing181314
80Vanessa181310
81Stardust181308
82Money Talks181306
83Georgi181166
84Billions Trillions F181150
85Gherțoiu DeBloc181132
86Tyby Boxoru181121
87Kema Kema-Haw181103
88Superlover181096
89cioara balistică18838
90Rodica Geambașu171334
91noroc chior171326
92L. OUT L.171311
93canarii.de.vnzare171166
94Tyty Boxoru171132
95Dăunătoarea DePort171130
96Phantom171110
97Gica Vasiliniuc17106117, 18, 19
98Manuu_99171000
99nicu ebanca161455
100adelinctin161414
101abcLottery161318
102Maık Maık161242
103Lucky161226
104cornel161210
105CelMaiTareJucătorLo161075
106Jmeceru Pervers161049
107cosmin 0116961
108cosmin 0116961
109Teta Sena16909
110Gap16823
111Ilie Luminița151338
112Aleyna Yaşar151316
113SKhema SKema151314
114Millions Trillions F151151
115Talibanu Gaming151116
116io câștig întruna151088
117LOTO-OPINI SI SUGEST15953
118POCITANIA15847
119Champion141313
120Trillion Trillions F141150
121Pepino141105
122Matematicianul141105
123Talibanu Gambling141104
124DyLy BOXORU141093
125NoPainNoGain141034
126ioan moldo141001
127Mily14969
128Mitzy14890
129Radu Daniel14705
130Dacian Luculus14681
131AlgorithM131108
132LegeaCâștigului131031
133Crococârț13990
134Fertilizer13987
135blondina13979
136Silviu Mihai13968
137Mihai Radu13951
138Cristina Sanda13434
139Phantom 003121109
140Gambling Phantom121107
141Mark Mark121045
142IPlayToWin121034
143IPlayForTheFun121030
144Fantomitza fanclub12999
145Mihai Pivasu12995
146CocârțStef12980
147Daniel Barbu1292460, 61, 62
148Ioan Tamas12871
149MARIUS2612870
150Reparații Calculato111142
151Mirela Ștefania111056
152Tribal Fishing11979
153Madalina Book11598
154Fantomitza Norocoas101039
155靈淡懂101020
156Triball Fishing10982
157Voicu Gheorghe1096775, 77, 79
158magda10957
159LAURENTZIU10897
160LAURENTZIU10897
161Game_Hell10827
162Malnik10823
163Licut Marin10716
164Licut Marin10716
165CeIMaiTareJucătorLo91075
166Crococârțstef9984
167Cristinel Alecse97634, 21, 22
168Viorel Dinca9733
169Denisa Ioana9721
170ds9714
171???9669
172sandor.ferencz9380
173faby20149365
174Lolita8975
175Stelian Adrian8633
176tetoutcai8480
177murgu8318
178Daniel Sanda7728
179Sabou Constantin7658
180Daniel Marin7621
181Vasile Boboc7523
182MITZA7337
183silviu briliantul7286
184VALI20217221
185Nicu Ebanca6938
186Nutu6751
187Nutu6751
188Radu Calin6554
189jan bobocu6547
190ana19886463
191vali20116454
192Viorica Radu6438
193Veronika6353
194karolina776337
195Jumaa Ortansa6334
196Mircea6284
197Marihoana Mariana6282
198dan106274
199Gela Tudose6200
200csh689
201FULCRUM5562
202PARHAZARD5503
203$_€_£_ ₱ _₵_5361
204sorin puia5350
205Man & Money5321
206kadurika5296
207kadurika5296
208Anghel George-Sebast5286
209DENIS5279
210g30rg35262
211Dobrau Ovidiu5242
212ADYBETO5221
213Sandu Petreanu5178
214Oprea Cornel5176
215capogatto5148
216Taras4696
217MISHU334498
218VOICU4456
219Dan Hariga4434
220Chelaru4409
221vldX4399
222vldX4399
223adrian_stroe864279
224adrian_stroe864279
2250eroore04278
226Love -Money4277
227Gopo4249
228Zaviceanu Dan4237
229Catuna Daniel4228
230Catuna Daniel4228
231StefanTrandafir4210
232Bojo4187
233Arianna4186
234Horia4170
235joco4169
236Alexandru Pintican4160
237Flori St.4118
238Catalinn214115
239Emil Dobozi3323
240petrevictor19533280
241Florin Petrescu3259
242Ana Popescu3256
243Bogdan Calin3213
244Savescu Bogdan3208
245Enache Valica Valent3160
246Dăcât Dumnezeu3151
247Adina Popa3148
248Costi Mihai3140
249floryn273137
250Valentin_D3129
251pianistu3120
252oracol399
253Sile387
254Florin Petrescu375
255Reiga370
256Popescu Albert369
257Ramonik368
258Tim Cos367
259Tim Cos367
260A+D+D348
261Ionela Sandu2425
262Ionela Sandu2425
263Coco2366
264Vija Lucia2241
265Iulia Elena Andronie2221
266cristaldo2202
267mihaelamiki2201
268Romanudelafar2201
269Carp mihai2181
270Micutzu Aby2166
271Nelu Arsenie2153
272Nelu Arsenie2153
273camelia2137
274Anamaria Vasiliniuc2137
275Matei Nicolae Robert2131
276Ramona Vînă2129
277AngelBadBoy2129
278Valentina Stoica2123
279gErMaiNE2112
280Leontin Mircea Draga2107
281Stanculescu Dan Si C2100
282pescarul1967286
283benyy273
284Petrica Marian272
285Nick Amalia Vlad Iov268
286Billy Saga261
287Gheorghe Rusoiu260
288darius alexandru255
289Sorin Rizu253
290Mihai-Claudiu Neagu253
291Mihai-Claudiu Neagu253
292Stefania Dragomir251
293daniel.ionutz1244
294pedros240
295enrai238
296Iliana Stoica234
297Iby Albina233
298Cristi Cristian229
299cristi07228
300AlexAK227
301florin alin227
302Marius Neagu226
303Nicu Ebanca224
304Leahu Daniel220
305Iancu Marius218
306Gela Tudose218
307Flory Neagu216
308A again215
309ltlhsbeach Axx215
310hsinr A215
311sott A214
312MaryTyna211
313Albu Alexandru210
314Lenuta Sisu27
315Mihai Curelaru22
316Adi Mutu1426
317danezu1403
318Dordea Cristian1304
319Tudose Marilena1277
320Nicolae Minuţ1225
321Relu Zanfir1196
322valy1163
323mirelyna1158
324Dyana Diana1152
325Razvan Stanciu1147
326vali20161141
327nasty1134
328Ovidiu Si Mihaela Pr1128
329axa coci1126
330hariga dan1124
331Maria Cristina1119
332Oliver-Csilla Vajda1117
333Adyta Popeye1116
334FLORI1114
335FLORI1114
336Filip Nicolae1111
337Ionutlir 75199
338Buhazi Francisc198
339Cristian Ionel Encul192
340mariaelena190
341Teodora Nicoleta185
342profetul184
343Piotr182
344Bratu181
345Marius Panait Fcrb177
346CelMaiTareJucătorLo176
347Claudiu Ilie175
348FzR83175
349FzR83175
350Ardiles894174
351Fane Bolboaca171
352Nykolass171
353Lorica Stanila166
354Mircica Aurica166
355dragoru165
356Nistor Bege Eva164
357ROSU MARIUS164
358Romeo Romeo162
359SORIN_DN159
360caerfsn154
361Negoita George154
362Cristian Desideriu154
363Szkoropan Petrica154
364Gigi Geo Anca153
365Mihaela Gabriela153
366adrian 91151
367Polly20/80151
368Coste Costa151
369Manea Valentin150
370Florin Burghelea150
371Nicola Gabriel148
372CYD148
373Florin Munteanu147
374Tony Moreno144
375mihail143
376e-Tips143
377florinbalet142
378Mihaela Miu142
379alexandra141
380alexandra141
381Cisse139
382Ciupy138
383Petre Elena137
384EllaSarra135
385EllaSarra135
386Ioana Maria Alexandr135
387UTA134
388Nikk Nikk130
389Ionel Siminiceanu130
390Cirstea Robert129
391Cirstea Robert129
392castor cretu127
393mariloto126
394Popa Dragos126
395Bila45126
396Kiryacu Kiry125
397Techilla123
398Piticuzgg123
399Iulian Carlig121
400Bica Olimpiu121
401Razvan Cristian120
402Viorel Ion120
403MrJackpots120
404Poloniamulti120
405taman99119
406CBP2015119
407Titi Titel119
408Dan Pinzariu118
409Claudiu117
410radu daniel117
411Flo70117
412Visa Marian117
413Ciprian Crinu117
414Cristi Chiper117
415Andrei Ciudin116
416Cr Daniel116
417Andrei Draghici116
418elle86115
419Gabi Florin Vintila115
4201eu115
421Porumb Liviu115
422CT Catalin115
423what are you doing A115
424good luck A115
425good luck Axx115
426jly A115
427yai Axx115
428tpwkhs Axx115
429aimh Axx115
430Valentin Ciocan114
431bead A114
432valentin.manea113
433cristian.vrabie113
434Stefan Florin Bobin113
435uan A113
436lirbeach A113
437ltlhs Axx113
438odwcb A113
439idc A113
440Nachiu Lumy112
441Robert Ghiorghisoara112
442Daniel Zamfir112
443ayhs Axx112
444Ionut Good111
445Eu Si Atat111
446fac ce vreau1113, 11, 13
447Luminita Stan110
448Dan Copa110
449CB Danni19
450Balan Mariana19
451George Serban19
452bucurescu19
453ToNic Norby ToNic19
454Gheorghita Bichinet1941, 46, 63
455nicu.v18
456Nicoleta18
457Florin Macaneata18
458Anna17
459mariusuniversity17
460Stefan Sin WINNER17
461$tefan $in BO$$17
462Stefan Sin EROU17
463Stefan Sin RESPECT17
464loto16
465marian16
466chinezu16
467Alex Áléxíss16
468Balasa Vlad16
469TorHalicoss16
470TorHalicoss16
471Buzdugan Adrian16
472Cristina M15
473Codi15
474Ionut Badea15
475Alexandra Ioana Dăn15
476ALEXTORES15
477Popovici Georgiana A15
478RunHard14
479Grigore George14
480bogdan9114
481bbbrady14
482Cosmin Marian14
483nicai7814
484Erhan Ovidiu-Cristia14
485mindless14
486Alex Ionita14
487Axinte Gheorghe14
488Albina Florin14
489Tanasa Radu14
490Florin Alexandru13
491Roberto Claudiu13
492MARIUS 6613
493Alex Valentin13
494SerbanGeorge13
495fyb A13
496Alex Drxx12
497dan-boss12
498Zlatan Zlatan12
499Alexe Gabriel12
500Mihai Florin12
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Radu12193477, 78, 79, 80
2Mihaela Bălțatu121323
3Crocostef112293
4Gratiela Graty101806
5Lucky Phantom101104
6Broker Ady91679
7infinitely win91322
8Stardust91308
9winner_element91269
10adrian anghelescu81897
11Christian81336
12Dak81324
13Mariannaa81320
14ciulea7219029, 1, 20, 17
15Vali Suciu71866
16Foynn71752
17Champion71311
18Imparator71310
19Soare Violeta71307
20Tyty Boxoru71130
21Peppino71104
22Fantomitza fanclub7999
23Tanta Paul61951
24Dinutz99961916
25ursuletz61349
26Gh05t L0tt3ry61326
27carcass61325
28magia numerelor61311
29impaled61305
30cornel61210
31Billion Trillions Fa61150
32Trillions Trillions 61149
33LOTOPINI DI SUGIESTI61144
34Reparații Calculato61139
35AlgorithM61106
36Phantom Lord61105
37Kema Kema-Haw61102
38DyLy BOXORU61092
39IPlayForTheFun61032
40Manuu_9961000
41GE-LUTA6993
42Domnu geo6988
43CocârțStef6980
44Ion Marinescu523292, 11, 24, 77
45FLORENTINA5226364, 69, 75, 77
46blade5218136, 38, 40, 41
47Adalbert52164
48Chivuta Marti51962
49Chivuta Marti51962
50George Nasta51841
51Suci Sandor517088, 21, 44, 57
52adelinctin51413
53panaiotis13151359
54Luciana Ramona51334
55faliment51333
56Big Bang Theory51331
57LotoEnergy51318
58Aleyna Yaşar51316
59Brishk Mikhaela51315
60canarii.de.vnzare51163
61Million Trillions Fa51152
62Phantom 00351107
63CelMaiTareJucătorLo51074
64BEST-WORLD-PLAYER-2O51072
65Gica Vasiliniuc5106222, 24, 33, 34
66Fantomitza Norocoas51039
67Creastă Montană5992
68Game_Hell5826
69Denisa Ioana5822
70Grigore Paul41954
71Oprisan Dinu41476
72Dan41344
73Sandu Mirela41335
74Staculet Gabriela41327
75lucky shop41318
76abcLottery41317
77SKhema SKema41312
78Anna Anikó41311
79Time is Money41310
80L. OUT L.41309
81Money Talks41304
82Maık Maık41241
83Nambăr Uan41234
84Millions Trillions F41151
85Billions Trillions F41150
86Trillion Trillions F41150
87Gherțoiu DeBloc41130
88Cel_Mai_Tare41108
89Talibanu Gambling41105
90io câștig întruna41087
91Asprem Samper41082
92CeIMaiTareJucătorLo41073
93Mark Mark41044
94Mihai Pivasu4994
95blondina4981
96Licut Marin4717
97Stelian Adrian4633
98Cristina Sanda4437
99adrian_stroe864279
100domnulgeo3218161, 69, 72, 78
101marian59532178
102misa31631
103petrevictor31479
104undertaker&malefacto31336
105Rodica Geambașu31331
106Angel Wings31327
107noroc chior31325
108Liliana Manole31318
109Money out of nothing31312
110IlIy liIy31309
111Lucky31227
112Georgi31168
113BO$$31144
114Dăunătoarea DePort31129
115Tyby Boxoru31120
116Gambling Phantom31106
117L731105
118Superlover31096
119Laur Jmeceru Băiat 31091
120Mirela Ștefania31056
121NoPainNoGain31034
122LegeaCâștigului31031
123Crococârț3990
124Triball Fishing3981
125Tribal Fishing3977
126Silviu Mihai3970
127Mily3969
128Celebrity win3969
129POCITANIA3849
130Gap3823
131Dacian Luculus3681
132PARHAZARD3502
133ana19883462
134murgu3319
135murgu3319
1360eroore03278
137ion21664
138nicu ebanca21454
139Ilie Luminița21336
140Darky Vikernes21331
141MF21235
142Talibanu Gaming21115
143Phantom21109
144Matematicianul21104
145Jmeceru Pervers21049
146IPlayToWin21033
147靈淡懂21020
148ioan moldo21001
149Fertilizer2987
150Lolita2977
151Voicu Gheorghe296719, 69, 65, 72
152cosmin 012960
153magda2957
154LOTO-OPINI SI SUGEST2953
155Nicu Ebanca2933
156Teta Sena2909
157LAURENTZIU2895
158LAURENTZIU2895
159Mitzy2888
160MARIUS262863
161cioara balistică2837
162Malnik2823
163Nutu2751
164Viorel Dinca2745
165Daniel Sanda2728
166Denisa Ioana2721
167ds2714
168Taras2697
169tetoutcai2479
170Dan Hariga2427
171karolina772337
172Dordea Cristian2304
173kadurika2297
174kadurika2297
175cristaldo2296
176dan102273
177Ana Popescu2261
178Dyana Diana2150
179capogatto2148
180Adina Popa2146
181Costi Mihai2140
182Valentin_D2129
183Rosu Iuliana Mihaela261
184Mădîrjac Cristina11311
185Talking Strategy11307
186Pepino11105
187Crococârțstef1984
188TribaI Fishing1981
189Daniel Barbu192960, 61, 62, 63
190Ioan Tamas1877
191Cristinel Alecse176352, 55, 63, 69
192???1661
193Sabou Constantin1658
194Daniel Marin1619
195Madalina Book1588
196FULCRUM1560
197Vasile Boboc1523
198MISHU331496
199VOICU1455
200vali20111454
201Viorica Radu1438
202Adi Mutu1426
203Ionela Sandu1423
204danezu1403
205danezu1403
206vldX1393
207sandor.ferencz1380
208MITZA1337
209Emil Dobozi1324
210Man & Money1322
211Marihoana Mariana1280
212Love -Money1276
213g30rg31261
214Gopo1248
215Vija Lucia1244
216Nicolae Minuţ1226
217StefanTrandafir1210
218Romanudelafar1201
219Bojo1187
220Arianna1185
221Carp mihai1180
222Hfi Florin1161
223Horia1152
224Dăcât Dumnezeu1151
225Dăcât Dumnezeu1151
226Nelu Arsenie1151
227Nelu Arsenie1151
228Razvan Stanciu1147
229Anamaria Vasiliniuc1137
230Matei Nicolae Robert1131
231Ovidiu Si Mihaela Pr1127
232axa coci1125
233Maria Cristina1119
234pianistu1118
235Oliver-Csilla Vajda1117
236FLORI1114
237Filip Nicolae1111
238teo vasile1104
239teo vasile1104
240csh189
241Nyko188
242profetul184
243Bratu182
244Marius Panait Fcrb177
245Nykolass171
246Stefania Dragomir168
247Marmota167
248liviuvartic162
249Ruxandra Maria151
250Florin Burghelea150
251Florin Munteanu146
252ileana3114143
253e-Tips143
254florinbalet142
255florinbalet142
256Andrei Butoi140
257Marian Sandu138
258Ciupy137
259Niculae Costel134
260Violeta Gheorghe131
261cristi07128
262castor cretu127
263Marius Neagu126
264misu124
265Techilla123
266VreauBani119
267Marius Lelescu119
268GabiFlo114
269chelco114
270Stefan Florin Bobin113
271hoza cristian113
272Eu Si Atat111
273Lizeta Nistor110
274Ionut Vasile19
275marcel8817
276Petre Victor16
277Daniel Bozoanca15
278Alexandra Ioana Dăn15
279danielldan200015
280Danny Matei15
281Daniel Dumitrache14
282Cosmin Marian14
283Florin Alexandru13
284Alin Marian Niţă13
285Loredana Tudorache12
286Loredana Tudorache12
287Roman Mircea Constan12
288PANZER12
28912345 right now12
290Vanessa01308
291Mihai Radu0949
292Radu Daniel0705
293Radu Calin0555
294jan bobocu0547
295Chelaru0406
296faby20140365
297$_€_£_ ₱ _₵_0363
298Coco0355
299Veronika0352
300sorin puia0350
301Jumaa Ortansa0331
302Anghel George-Sebast0286
303silviu briliantul0285
304Mircea0283
305petrevictor19530280
306DENIS0279
307Tudose Marilena0277
308Florin Petrescu0259
309Dobrau Ovidiu0241
310Zaviceanu Dan0235
311negrea ionel0234
312Catuna Daniel0227
313ADYBETO0220
314Iulia Elena Andronie0220
315VALI20210219
316Bogdan Calin0213
317Savescu Bogdan0206
318mihaelamiki0200
319Gela Tudose0200
320Relu Zanfir0198
321Axa Pariuri0186
322Silviu20160181
323Sandu Petreanu0178
324Oprea Cornel0176
325joco0169
326Micutzu Aby0166
327Alexandru Pintican0161
328Enache Valica Valent0160
329valy0158
330mirelyna0157
331floryn270144
332vali20160141
333camelia0139
334Ramona Vînă0139
335Balan Cristin0137
336nasty0134
337AngelBadBoy0128
338gica emil012824, 25, 34, 35
339Valentina Stoica0125
340hariga dan0124
341Adyta Popeye0116
342Flori St.0116
343Catalinn210115
344gErMaiNE0112
345Leontin Mircea Draga0108
346Florentin0105
347Tudor Dragos0103
348Tudor Dragos0103
349Mariuca0102
350Buhazi Francisc0101
351Ionutlir 750100
352oracol099
353oracol099
354Cristian Ionel Encul092
355ddaxxa091
356ddaxxa091
357mariaelena090
358Paul Grigore089
359Stanculescu Dan Si C088
360Adrian Lupu088
361Catana Marius Daniel086
362Teodora Nicoleta086
363Sile086
364pescarul1967086
365Radu Eugen Ghe085
366Dragne Alexandru083
367Catalin Adrian Mihal083
368Piotr082
369Domenti Cristina Ang078
370CelMaiTareJucătorLo076
371Claudiu Ilie075
372FzR83075
373Florin Petrescu075
374benyy074
375benyy074
376Ardiles894074
377Laurentiu Coles073
378GMS073
379Ema Loredana072
380Petrica Marian072
381Fane Bolboaca071
382Ramonik069
383Cami Andreea069
384Reiga069
385Nick Amalia Vlad Iov068
386Tim Cos067
387Tim Cos067
388Mircica Aurica066
389dragoru065
390Lorica Stanila065
391ROSU MARIUS064
392teodor063
393Romeo Romeo062
394iasca iasca061
395iasca iasca061
396Billy Saga061
397Gheorghe Rusoiu060
398SORIN_DN059
399Mike Ion056
400Baltag Mihaela055
401ARDILES1969055
402alin1910054
403vasile nicusor054
404vasile nicusor054
405Negoita George054
406Cristian Desideriu054
407Szkoropan Petrica054
408Sorin Rizu053
409Mihai-Claudiu Neagu053
410Mihai-Claudiu Neagu053
411caerfsn053
412Mihaela Gabriela053
413Gigi Geo Anca052
414PLATINUM052
415BEST-WORLD-PLAYER-20052
416adrian 91051
417Adrian Coman050
418Coste Costa050
419Petru Sturza05033, 48, 60, 75
420Mirel049
421Manea Valentin049
422darius alexandru049
423Polly20/80049
424A+D+D049
425Nicola Gabriel048
426CYD048
427Nistor Bege Eva048
428SUVITATU046
429Iulia Ivan046
430Munteanu046
431Visenescu Daniel046
432Pantazica Manuela046
433Vlad Catalin045
434Tony Moreno045
435daniel.ionutz1044
436Mariana Mirea044
437Polonia 1 si 2044
438mihail043
439mihail043
440Lucian Vasile043
441Cristina Giorgiana C043
442Mihaela Miu042
443Mihaela05041
444alexandra041
445Jan Ion041
446Silviu040
447pedros040
448Stefan Pagu040
449rionut35040
450Costica Vechiu040
451rusu constantin039
452Florentin Soroiu039
453Cisse039
454Madalina222039
455Fortunati Alloro039
456Grasu Florin039
457Mircea Sfichi Bocean038
458clau28038
459C.dan038
460Popescu Albert038
461Silviu Silviu038
462Petre Elena037
463MariusT036
464Andrei123036
465Andrei123036
466Alina Andrada036
467Macovei Marius036
468tanya035
469Ioana Maria Alexandr035
470Stefan Catalin035
471Adrian034
472Cosmin Stan034
473UTA034
474Florin Padureanu034
475Adrian Aditu033
476Temciuc Cristian033
477laur80033
478EllaSarra033
479Andrei Grigoras032
480Gavrila Mirela032
481Baldean Ion031
482suzymic031
483Piciu Eforie031
484Catalin Visanica030
485Catalin Visanica030
486Lucica Neagu030
487alin179030
488Daniel JJ Daniel030
489Iby Albina030
490bixi030
491Ionel Siminiceanu030
492vali029
493Cirstea Robert029
494Cirstea Robert029
495Nikk Nikk029
496Nikk Nikk029
497Iliana Stoica029
498Emanuella Marria028
499MARIUS99028
500Cristian Krysty Ilie028
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1marian59542170
2Chivuta Marti41962
3Chivuta Marti41962
4Angel Wings41327
5Mihaela Bălțatu41323
6Creastă Montană4992
7ciulea321921, 5, 10, 17, 29
8Dinutz99931911
9adrian anghelescu31895
10adrian anghelescu31895
11Vali Suciu31868
12George Nasta31852
13Gratiela Graty31805
14Christian31336
15Sandu Mirela31333
16Big Bang Theory31328
17infinitely win31319
18SKhema SKema31311
19impaled31304
20Trillion Trillions F31150
21BO$$31144
22Phantom 00331108
23Fantomitza Norocoas31039
24Cristina Sanda3437
25Cristina Sanda3437
26Radu2193360, 61, 62, 63, 68
27Oprisan Dinu21473
28panaiotis13121359
29ursuletz21346
30Luciana Ramona21332
31Darky Vikernes21329
32Dak21324
33Mariannaa21316
34Imparator21308
35Champion21308
36Maık Maık21239
37Million Trillions Fa21152
38Billions Trillions F21150
39Tyby Boxoru21120
40Matematicianul21104
41Laur Jmeceru Băiat 21091
42Mirela Ștefania21056
43IPlayToWin21033
44IPlayForTheFun21032
45靈淡懂21020
46GE-LUTA2993
47Tribal Fishing2979
48LAURENTZIU2895
49Malnik2821
50PARHAZARD2501
51Veronika2354
52Ion Marinescu123282, 11, 24, 41, 77
53domnulgeo1218161, 69, 72, 77, 78
54blade1218021, 48, 51, 72, 78
55blade1218021, 48, 51, 72, 78
56Foynn11748
57MF11732
58Broker Ady11675
59ion11666
60petrevictor11479
61Ilie Luminița11333
62Rodica Geambașu11329
63Staculet Gabriela11326
64Gh05t L0tt3ry11325
65carcass11324
66noroc chior11322
67Liliana Manole11317
68abcLottery11316
69LotoEnergy11316
70lucky shop11315
71Aleyna Yaşar11314
72Money out of nothing11312
73Time is Money11310
74Mădîrjac Cristina11309
75Vanessa11307
76Stardust11307
77Anna Anikó11307
78Talking Strategy11307
79Soare Violeta11305
80winner_element11267
81Nambăr Uan11232
82Lucky11222
83canarii.de.vnzare11163
84Trillions Trillions 11149
85LOTOPINI DI SUGIESTI11144
86Tyty Boxoru11129
87Gherțoiu DeBloc11129
88Talibanu Gaming11115
89L711105
90Lucky Phantom11105
91Peppino11104
92Pepino11103
93Kema Kema-Haw11102
94DyLy BOXORU11092
95io câștig întruna11085
96BEST-WORLD-PLAYER-2O11072
97Jmeceru Pervers11048
98Mark Mark11040
99NoPainNoGain11033
100Manuu_9911000
101Crococârțstef1984
102TribaI Fishing1979
103Celebrity win1969
104Silviu Mihai1968
105Voicu Gheorghe196579, 52, 75, 57, 63
106LOTO-OPINI SI SUGEST1953
107Daniel Barbu192360, 61, 62, 63, 64
108Teta Sena1908
109MARIUS261856
110POCITANIA1847
111Ioan Tamas1817
112Cristinel Alecse176111, 34, 73, 74, 76
113Denisa Ioana1721
114Taras1695
115Dacian Luculus1680
116Sabou Constantin1656
117sandor.ferencz1380
118sorin puia1349
119Jumaa Ortansa1331
120adrian_stroe861279
121g30rg31263
122Arianna1198
123Flori St.1111
124Leontin Mircea Draga1107
125csh187
126Catalin Adrian Mihal183
127Stefania Dragomir179
128Nykolass171
129caerfsn154
130Adrian Coman149
131Florin Munteanu148
132e-Tips143
133Mihaela Miu142
134Techilla123
135Ali112
136Cristian Andrei13
137Crocostef02306
138FLORENTINA022623, 19, 20, 22, 80
139Adalbert02166
140Grigore Paul01954
141Tanta Paul01951
142Suci Sandor017081, 14, 38, 58, 77
143Suci Sandor017081, 14, 38, 58, 77
144misa01631
145nicu ebanca01450
146adelinctin01413
147undertaker&malefacto01335
148faliment01331
149Dan01312
150Brishk Mikhaela01312
151IlIy liIy01310
152magia numerelor01310
153L. OUT L.01309
154Money Talks01304
155cornel01209
156Georgi01166
157Millions Trillions F01150
158Billion Trillions Fa01150
159Reparații Calculato01138
160Dăunătoarea DePort01128
161Phantom01109
162Cel_Mai_Tare01107
163Gambling Phantom01106
164AlgorithM01106
165Talibanu Gambling01104
166Phantom Lord01104
167Superlover01094
168Asprem Samper01082
169CelMaiTareJucătorLo01075
170CeIMaiTareJucătorLo01075
171Gica Vasiliniuc010609, 10, 24, 42, 43
172LegeaCâștigului01030
173ioan moldo01002
174Fantomitza fanclub0999
175Mihai Pivasu0995
176Crococârț0990
177Domnu geo0987
178Fertilizer0987
179Triball Fishing0982
180CocârțStef0980
181blondina0977
182Lolita0970
183Mily0969
184cosmin 010957
185magda0957
186Mihai Radu0945
187Nicu Ebanca0934
188Mitzy0877
189cioara balistică0836
190Game_Hell0822
191Denisa Ioana0822
192Gap0800
193Gap0800
194Nutu0750
195Nutu0750
196Viorel Dinca0737
197Daniel Sanda0726
198Licut Marin0713
199ds0711
200Radu Daniel0703
201???0667
202Stelian Adrian0634
203Daniel Marin0618
204Madalina Book0587
205FULCRUM0560
206Radu Calin0554
207jan bobocu0547
208Vasile Boboc0517
209MISHU330493
210tetoutcai0479
211ana19880463
212vali20110456
213VOICU0456
214Viorica Radu0438
215Dan Hariga0427
216Adi Mutu0426
217Ionela Sandu0422
218Ionela Sandu0422
219Chelaru0408
220danezu0403
221vldX0394
222vldX0394
223faby20140362
224$_€_£_ ₱ _₵_0357
225Coco0356
226karolina770337
227MITZA0336
228Emil Dobozi0324
229Man & Money0322
230murgu0318
231murgu0318
232Dordea Cristian0303
233kadurika0296
234kadurika0296
235Anghel George-Sebast0286
236Anghel George-Sebast0286
237silviu briliantul0284
238Mircea0283
239petrevictor19530280
240Marihoana Mariana0279
241DENIS0278
2420eroore00278
243Tudose Marilena0277
244Love -Money0274
245dan100271
246Ana Popescu0261
247Florin Petrescu0258
248Gopo0251
249Vija Lucia0241
250Dobrau Ovidiu0238
251Zaviceanu Dan0234
252negrea ionel0232
253Catuna Daniel0228
254Nicolae Minuţ0225
255VALI20210222
256ADYBETO0221
257cristaldo0220
258Iulia Elena Andronie0219
259Bogdan Calin0213
260StefanTrandafir0210
261Savescu Bogdan0209
262Romanudelafar0201
263Gela Tudose0200
264Relu Zanfir0199
265mihaelamiki0198
266Bojo0186
267Axa Pariuri0186
268Sandu Petreanu0178
269Carp mihai0178
270Oprea Cornel0176
271joco0169
272Micutzu Aby0166
273Alexandru Pintican0160
274mirelyna0159
275Enache Valica Valent0159
276Dăcât Dumnezeu0151
277Dăcât Dumnezeu0151
278capogatto0148
279Hfi Florin0148
280Nelu Arsenie0148
281Nelu Arsenie0148
282Dyana Diana0147
283Razvan Stanciu0147
284Razvan Stanciu0147
285floryn270145
286Adina Popa0140
287vali20160140
288Costi Mihai0140
289Balan Cristin0137
290Horia0136
291Horia0136
292camelia0135
293Anamaria Vasiliniuc0134
294nasty0132
295Matei Nicolae Robert0131
296Valentin_D0129
297AngelBadBoy0129
298Ovidiu Si Mihaela Pr0128
299gica emil012811, 12, 17, 24, 38
300axa coci0126
301axa coci0126
302Valentina Stoica0126
303hariga dan0124
304Ramona Vînă0123
305pianistu0120
306Oliver-Csilla Vajda0116
307Maria Cristina0116
308Adyta Popeye0115
309Catalinn210115
310FLORI0114
311valy0113
312gErMaiNE0112
313Filip Nicolae0111
314Florentin0104
315teo vasile0104
316Tudor Dragos0103
317Tudor Dragos0103
318Buhazi Francisc0103
319Mariuca0102
320oracol0100
321Ionutlir 750100
322Cristian Ionel Encul091
323mariaelena090
324Paul Grigore089
325Adrian Lupu088
326Nyko088
327Catana Marius Daniel087
328pescarul1967086
329Radu Eugen Ghe085
330Sile085
331Teodora Nicoleta084
332profetul084
333ddaxxa083
334ddaxxa083
335Dragne Alexandru083
336Piotr082
337Bratu081
338Domenti Cristina Ang078
339CelMaiTareJucătorLo076
340Marius Panait Fcrb075
341Gabor Ion075
342FzR83075
343Florin Petrescu075
344Claudiu Ilie074
345benyy074
346Ardiles894074
347Laurentiu Coles073
348Laurentiu Coles073
349GMS073
350Fane Bolboaca071
351Petrica Marian071
352Ema Loredana069
353Cami Andreea069
354Reiga069
355Tim Cos067
356Marmota067
357Nick Amalia Vlad Iov067
358Mircica Aurica066
359dragoru065
360Lorica Stanila065
361Ramonik064
362Stanculescu Dan Si C063
363liviuvartic062
364Romeo Romeo062
365teodor062
366ROSU MARIUS062
367iasca iasca061
368Rosu Iuliana Mihaela060
369Billy Saga060
370SORIN_DN059
371PLATINUM058
372Gheorghe Rusoiu058
373Mike Ion056
374Baltag Mihaela055
375ARDILES1969055
376alin1910054
377Negoita George054
378Cristian Desideriu054
379Szkoropan Petrica054
380Sorin Rizu053
381Mihai-Claudiu Neagu053
382Mihai-Claudiu Neagu053
383vasile nicusor053
384vasile nicusor053
385Mihaela Gabriela052
386BEST-WORLD-PLAYER-20052
387adrian 91051
388Manea Valentin050
389Florin Burghelea050
390Coste Costa050
391Petru Sturza05022, 33, 48, 60, 75
392Nistor Bege Eva049
393misu049
394Polly20/80049
395Nicola Gabriel048
396Ruxandra Maria048
397CYD048
398A+D+D047
399SUVITATU046
400Gigi Geo Anca046
401Visenescu Daniel046
402Iulia Ivan045
403daniel.ionutz1044
404Mariana Mirea044
405Cristina Giorgiana C044
406Munteanu044
407Pantazica Manuela044
408Tony Moreno044
409Polonia 1 si 2044
410Mirel043
411mihail043
412ileana3114043
413Lucian Vasile043
414florinbalet042
415Mihaela05041
416Jan Ion041
417Costica Vechiu041
418alexandra040
419alexandra040
420Stefan Pagu040
421rionut35040
422rusu constantin039
423Florentin Soroiu039
424Cisse039
425pedros039
426Madalina222039
427Madalina222039
428Vlad Catalin039
429Grasu Florin039
430C.dan038
431Fortunati Alloro038
432Marian Sandu038
433Andrei Butoi037
434Petre Elena037
435MariusT036
436Andrei123036
437Alina Andrada036
438Alina Andrada036
439Macovei Marius036
440Ciupy036
441Silviu Silviu036
442Mircea Sfichi Bocean035
443tanya035
444Ioana Maria Alexandr035
445Stefan Catalin035
446vali034
447Cosmin Stan034
448UTA034
449Florin Padureanu034
450Niculae Costel034
451Adrian033
452Adrian Aditu033
453Temciuc Cristian033
454clau28033
455suzymic032
456Violeta Gheorghe032
457Gavrila Mirela032
458Popescu Albert032
459Baldean Ion031
460EllaSarra030
461Catalin Visanica030
462Catalin Visanica030
463Lucica Neagu030
464alin179030
465Daniel JJ Daniel030
466bixi030
467Ionel Siminiceanu030
468Cirstea Robert029
469Andrei Grigoras029
470MARIUS99028
471Nikk Nikk028
472Nikk Nikk028
473Cristian Krysty Ilie028
474Piciu Eforie028
475Alex Borgza028
476Iliana Stoica028
477AlexAK027
478florin alin027
479Corina Olteanu027
480Cristi Cristian027
481burca constantin027
482castor cretu027
483florin popa027
484Oros Claudiu027
485junior28026
486mariloto026
487cristi07026
488bebecriminalu.026
489gabriel BZ026
490gabriel BZ026
491Popa Dragos026
492Marius Neagu026
493Bila45026
494Vladescu Viorel025
495Kiryacu Kiry025
496Stroe Florin Florin025
497enrai024
498Emanuella Marria024
499VreauBani024
500claumayra024