Predictii Utilizatori Predictii Validate Profilul Meu Adauga Predictii Clasament General Clasament Iulie Statistici Generale Statistici Iulie Top 10 Logare


Statistici Generale


TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Ion Marinescu3321267
2George Nasta3151135
3FLORENTINA31012113
4Crocostef29412251
5Adalbert2851198
6Radu2811172
7ciulea280118268
8MF2781204
9marian595276118413
10domnulgeo272112080
11blade26811322
12misa2631001
13petrevictor25710641
14Chivuta Marti2529839
15Vali Suciu2461034
16Dan246101849
17panaiotis131245929
18Lucky229891
19Gratiela Graty229880
20Dinutz99922894027
21adrian anghelescu225948
22adrian anghelescu225948
23cornel2258993
24cornel2258993
25POCITANIA216829
26ioan moldo2151001
27Tanta Paul2148923
28Gap214822
29LAURENTZIU211787
30LAURENTZIU211787
31Lolita200797
32Lolita200797
33Foynn20077712
34Ioan Tamas199862
35Grigore Paul1978943
36blondina193775
37Game_Hell185714
38Suci Sandor185688
39ds177714
40cosmin 01177653
41cosmin 01177653
42Nicu Ebanca176759
43nicu ebanca175724
44Denisa Ioana173720
45Broker Ady169658
46Mark Mark164624
47Dacian Luculus161559
48Mitzy160669
49ion160652
50Sabou Constantin159657
51Manuu_99153660
52Malnik153619
53Malnik153619
54Radu Calin150547
55Nutu146627
56Nutu146627
57Taras146593
58Madalina Book144555
59Stelian Adrian143583
60Teta Sena132517
61Oprisan Dinu13051727
62GE-LUTA125472
63Mirela Ștefania12349723
64VOICU12340217
65PARHAZARD121502
66PARHAZARD121502
67Daniel Sanda112411
68Darky Vikernes109375
69Vasile Boboc108416
70Staculet Gabriela108373
71Mily1074171
72Ionela Sandu105424
73Brishk Mikhaela105362
74ana1988104462
75undertaker&malefacto104382
76Chelaru102409
77Dak102362
78danezu100396
79Luciana Ramona100378
80Liliana Manole100366
81IlIy liIy100360
82carcass98372
83Rodica Geambașu97378
84LotoEnergy97364
85Radu Daniel97345
86winner_element97330
87L. OUT L.96359
88adelinctin95409
89Aleyna Yaşar95362
90Money out of nothing94361
91Soare Violeta94356
92faliment93379
93Imparator93357
94Viorel Dinca92398
95faby201492365
96Veronika92354
97Stardust92354
98impaled92354
99vali201191404
100MISHU3391385
101Vanessa91357
102lucky shop90364
103$_€_£_ ₱ _₵_90335
104Christian89371
105magia numerelor89359
106Champion88359
107Mădîrjac Cristina88358
108Silviu Mihai88336
109vldX86359
110sorin puia86350
111MITZA86336
112Man & Money86297
113Man & Money86297
114Angel Wings85366
115???85344
116ursuletz84392
117Cristina Sanda84306
118Sandu Mirela83378
119Mariannaa83369
120Time is Money82359
121Adi Mutu82316
122sandor.ferencz81380
123Ilie Luminița81379
124Big Bang Theory80378
125Gh05t L0tt3ry80370
126infinitely win80369
127Anna Anikó80358
128tetoutcai80335
129Mihai Radu80320
130noroc chior79371
131abcLottery79363
132Mihaela Bălțatu79362
133Talking Strategy79356
134Anghel George-Sebast77286
135Nambăr Uan77282
136SKhema SKema76360
137kadurika73283
138kadurika73283
139adrian_stroe8672279
140g30rg372261
1410eroore069270
142Money Talks67353
143karolina7767334
144dan1067272
145DENIS67269
146Love -Money67245
147Ana Popescu66229
148Gopo64251
149ADYBETO64221
150Maık Maık63288
151Mircea63235
152Axa Pariuri62186
153Catuna Daniel61228
154Billion Trillions Fa59202
155Trillion Trillions F59202
156jan bobocu58241
157murgu58221
158murgu58221
159negrea ionel54233
160Bojo54187
161Vija Lucia53230
162Dobrau Ovidiu53220
163Trillions Trillions 53201
164Tyty Boxoru52180
165Sandu Petreanu52178
166StefanTrandafir51210
167Licut Marin51208
168canarii.de.vnzare50211
169LOTOPINI DI SUGIESTI50195
170Reparații Calculato48190
171Billions Trillions F47202
172Tyby Boxoru47176
173Daniel Marin46205
174Millions Trillions F46202
175BO$$45193
176Dyana Diana45156
177mihaelamiki44203
178Horia44194
179Savescu Bogdan44175
180Phantom Lord44159
181Laur Jmeceru Băiat 44142
182Oprea Cornel43176
183Talibanu Gambling43160
184Million Trillions Fa42203
185Gherțoiu DeBloc42181
186Alexandru Pintican42157
187capogatto41148
188io câștig întruna41143
189Arianna40187
190Dăunătoarea DePort40182
191joco40169
192Razvan Stanciu40146
193Phantom39164
194valy39163
195Phantom 00339163
196L739160
197mirelyna39158
198Matematicianul39153
199Viorica Radu38168
200CelMaiTareJucătorLo38131
201VALI202137172
202Cel_Mai_Tare37162
203Kema Kema-Haw37158
204AlgorithM37155
205Asprem Samper37137
206teo vasile37104
207Gambling Phantom36163
208Peppino36158
209Pepino35159
210Talibanu Gaming34168
211Lucky Phantom34161
212CeIMaiTareJucătorLo34131
213Micutzu Aby33164
214Superlover33143
215BEST-WORLD-PLAYER-2O33131
216Enache Valica Valent33126
217DyLy BOXORU32147
218Balan Cristin32137
219Matei Nicolae Robert31131
220Nicolae Minuţ31125
221Adina Popa31116
222Dăcât Dumnezeu30140
223Dăcât Dumnezeu30140
224Valentin_D30125
225pianistu3097
226Romanudelafar29143
227nasty29134
228Filip Nicolae29109
229vali201628141
230Leontin Mircea Draga28107
231Florentin28102
232floryn272896
233Ramona Vînă27127
234Jmeceru Pervers27102
235csh2786
236axa coci26119
237camelia26103
238oracol2594
239Catana Marius Daniel2586
240ddaxxa2572
241ddaxxa2572
242Georgi24122
243FLORI24114
244FLORI24114
245Tudor Dragos24102
246Fantomitza Norocoas2494
247Marius Panait Fcrb2477
248Adyta Popeye23109
249IPlayForTheFun2398
250mariaelena2390
251CelMaiTareJucătorLo2376
252GMS2373
253Tim Cos2367
254Tim Cos2367
255Valentina Stoica22101
256benyy2274
257Cami Andreea2267
258Cami Andreea2267
259IPlayToWin2198
260FzR832174
261Nykolass2171
262Nykolass2171
263靈淡懂2079
264Domenti Cristina Ang2078
265Zaviceanu Dan2064
266cristaldo19124
267NoPainNoGain1998
268LegeaCâștigului1996
269Buhazi Francisc1979
270Ema Loredana1972
271Fertilizer1854
272ileana31141843
273Radu Eugen Ghe1785
274Catalin Adrian Mihal1781
275Claudiu Ilie1775
276Stanculescu Dan Si C1773
277Fane Bolboaca1771
278Laurentiu Coles1765
279Crococârț1756
280Cristian Desideriu1754
281Maria Cristina1681
282liviuvartic1662
283Mihai Pivasu1655
284Szkoropan Petrica1654
285Mihai-Claudiu Neagu1653
286Mihai-Claudiu Neagu1653
287Iulia Elena Andronie1567
288teodor1563
289iasca iasca1561
290iasca iasca1561
291SORIN_DN1554
292Domnu geo1554
293Crococârțstef1552
294caerfsn1550
295Lorica Stanila1457
296Mike Ion1456
297alin19101454
298alin19101454
299Negoita George1454
300Sorin Rizu1451
301Adrian Coman1448
302CYD1448
303rusu constantin1439
304Madalina2221439
305Ramonik1368
306Petrica Marian1363
307CocârțStef1350
308Nicola Gabriel1348
309Florin Munteanu1346
310Oliver-Csilla Vajda1345
311Cristina Giorgiana C1343
312Gigi Geo Anca1338
313dragoru1265
314Rosu Iuliana Mihaela1259
315Florin Burghelea1250
316Mirel1249
317SUVITATU1246
318Adrian Aditu1233
319Catalin Visanica1228
320Catalin Visanica1228
321Dragne Alexandru1183
322vasile nicusor1154
323Creastă Montană1154
324adrian 911151
325darius alexandru1145
326mihail1143
327mihail1143
328Lucian Vasile1143
329MARIUS261141
330Vlad Catalin1141
331pedros1140
332Costi Mihai1139
333Florin Padureanu1134
334LOTO-OPINI SI SUGEST1134
335enrai1131
336Fantomitza fanclub1055
337BEST-WORLD-PLAYER-201052
338Cristian Ionel Encul1051
339Gabor Ion1049
340Jan Ion1041
341Adrian1037
342laur801033
343Cirstea Robert1029
344Cirstea Robert1029
345AlexAK1027
346cosmin1022
347VreauBani1020
348Marmota964
349Manea Valentin950
350Romeo Romeo942
351Mihaela05940
352Stefan Pagu940
353rionut35940
354Andrei Butoi940
355tanya935
356Nikk Nikk929
357Nikk Nikk929
358mariloto926
359Andrei Grigoras925
360viperary924
361Daria Fasola923
362balan.cristin921
363Alexandru Bobeica914
364Bogdan Calin844
365Mariana Mirea841
366Macovei Marius836
367Stefan Catalin835
368Cosmin Stan834
369clau28834
370Nick Amalia Vlad Iov832
371suzymic831
372Gica Vasiliniuc8312
373claumayra824
374Alex Borgza824
375Andreea Dascalu823
376Stancu Daniel-Robert820
377taman99819
378Titi Titel819
379Costi82817
380Dordea Cristian81711
381MaximAmSpus816
382MaximAmSpus816
383Adrianemil814
384Adrianemil814
385Mihaela Gabriela744
386alexandra741
387alexandra741
388Ruxandra Maria739
389Az Ra737
390MariusT736
391Andrei123736
392Triball Fishing733
393Lucica Neagu730
394EllaSarra729
395Mihai10729
396MARIUS99728
397Florin Petrescu727
398castor cretu727
399junior28726
400Vladescu Viorel725
401blade.bo722
402octy21722
403Dana Ikim722
404Razvan Cristian720
405Leahu Daniel720
406CBP2015719
407FlorentinX718
408alin179718
409voodoo714
410Nicu Ebanca714
411Cocos Sorin712
412C.dan637
413UTA634
414TribaI Fishing634
415silviu briliantul63234
416Celebrity win629
417Sergiu627
418florin alin627
419Toni626
420gabriel BZ626
421gabriel BZ626
422Stefania Dragomir623
423burca constantin622
424Viorel Ion620
425ungurik618
426Ciobanu Alexandru617
427Visa Marian617
428Violeta Gheorghe617
429Andrei Ciudin616
430Iacob Cosmin Raul616
431Porumb Liviu615
432Aleks Mihai612
433Emanuella Marria611
434Aurel611
435cosmin34611
436romeo8469
437daniel.ionutz1544
438Alina Andrada536
439Temciuc Cristian534
440Marihoana Mariana533
441Mircea Sfichi Bocean532
442Tribal Fishing532
443Cristian Krysty Ilie528
444cristi07527
445Popa Dragos527
446bebecriminalu.526
447bebecriminalu.526
448Marius Neagu526
449Florentin Soroiu525
450Kiryacu Kiry525
451Cezar Mihalache522
452Dan Pinzariu522
453Rycyu Marius522
454Stroe Florin Florin522
455Iulian Carlig521
456catalin96521
457catalin96521
458palilula520
459palilula520
460tony99520
461Costel Ciobota519
462Pachito519
463Mariusik81m518
464Ionut Enache518
465Ionut Enache518
466blondu78517
467Flo70517
468Daniel Marin517
469Andrei Stefan Bogdan516
470Cr Daniel516
471Osaceanu Iulian515
472Madalina Madyy515
473CT Catalin514
474cristian.vrabie513
475Ionut Buciu513
476Geoc09513
477iuliana pavel513
478Stefan Florin Bobin513
479Florin Popescu513
480Mira512
481Gabriel Albu512
482Daniel Cerneanu511
483Daniel Cerneanu511
484Badurla Ionel511
485zgeorgica510
486Purcaroiu Cornel510
487mya2259
488irinuka59
489madaky57
490Master Cop57
491Vali Moshu57
492Vali Moshu57
493Bancila Mihail-Andre56
494Cisse439
495florinbalet430
496Ioana Maria Alexandr427
497Techilla423
498Ionut Lazar421
499Bica Olimpiu421
500misu421
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1MF881205
2marian59584118427, 7
3Crocostef78122715, 16
4ciulea75118249, 72
5domnulgeo75112142, 49
6Dan751022
7FLORENTINA74121110, 18
8Radu731170
9blade7011294, 6
10Ion Marinescu681269
11George Nasta681163
12Adalbert621199
13Dinutz9996294135, 27
14Lucky61896
15panaiotis13159929
16blondina58778
17Chivuta Marti559849, 3
18Chivuta Marti559849, 3
19petrevictor5410652, 3
20cornel549006, 53
21Vali Suciu531034
22misa531001
23Gap52823
24Denisa Ioana50720
25adrian anghelescu49950
26Grigore Paul498946, 14
27POCITANIA48828
28Lolita48799
29Game_Hell48713
30Dacian Luculus47559
31Tanta Paul458912, 53
32Foynn447778, 12
33ioan moldo431001
34Gratiela Graty43880
35nicu ebanca43724
36cosmin 0143653
37Malnik42620
38Malnik42620
39Taras42593
40Ioan Tamas41862
41Nicu Ebanca41760
42Suci Sandor41687
43Sabou Constantin39658
44LAURENTZIU38787
45LAURENTZIU38787
46Mitzy38670
47Radu Calin38547
48ds36714
49Broker Ady36658
50Teta Sena35517
51Mirela Ștefania3549630, 33
52Manuu_9934661
53Nutu34626
54Nutu34626
55Mily3441758, 66
56Stelian Adrian32595
57carcass31372
58ion30652
59Mark Mark30625
60Madalina Book30553
61PARHAZARD29503
62PARHAZARD29503
63vldX29355
64Oprisan Dinu2851735, 27
65GE-LUTA28472
66Ionela Sandu28425
67Chelaru28408
68faliment27379
69Soare Violeta27356
70sorin puia27350
71Silviu Mihai27336
72Vasile Boboc26416
73danezu26396
74undertaker&malefacto26382
75Gh05t L0tt3ry26370
76Mihai Radu26320
77Viorel Dinca25397
78Luciana Ramona25377
79Time is Money25359
80Mădîrjac Cristina25358
81Cristina Sanda25306
82ana198824463
83VOICU2440217, 19
84MISHU3324385
85Staculet Gabriela24373
86Dak24362
87Veronika24354
88MITZA24336
89Daniel Sanda23411
90adelinctin23409
91Anna Anikó23358
92vali201122404
93Christian22371
94Aleyna Yaşar22362
95IlIy liIy22360
96magia numerelor22358
97Radu Daniel22345
98winner_element22327
99Man & Money22297
100abcLottery21363
101Imparator21358
102$_€_£_ ₱ _₵_21337
103tetoutcai21335
104Adi Mutu21316
105kadurika21283
106kadurika21283
107Rodica Geambașu20378
108Brishk Mikhaela20362
109Gopo20251
110Mircea20235
111Ana Popescu20229
112StefanTrandafir20209
113StefanTrandafir20209
114Axa Pariuri20186
115Darky Vikernes19374
116Mariannaa19369
117lucky shop19364
118L. OUT L.19359
119Stardust19354
120impaled19354
121Money Talks19353
122g30rg319260
123jan bobocu19239
124Catuna Daniel19228
125Ilie Luminița18380
126Champion18359
127???18342
128Nambăr Uan18282
1290eroore018271
130Love -Money18249
131BO$$18193
132Sandu Mirela17378
133Angel Wings17366
134Liliana Manole17366
135Money out of nothing17361
136Mihaela Bălțatu17361
137LOTOPINI DI SUGIESTI17195
138Sandu Petreanu17178
139faby201416365
140SKhema SKema16360
141Vanessa16357
142Gherțoiu DeBloc16180
143Maık Maık15288
144Anghel George-Sebast15286
145Anghel George-Sebast15286
146adrian_stroe8615279
147dan1015275
148Dobrau Ovidiu15221
149Big Bang Theory14378
150noroc chior14371
151Licut Marin14208
152Tyty Boxoru14180
153Phantom14164
154BEST-WORLD-PLAYER-2O14131
155CeIMaiTareJucătorLo14131
156ursuletz13392
157karolina7713335
158negrea ionel13233
159Tyby Boxoru13176
160Savescu Bogdan13175
161Talibanu Gaming13168
162mirelyna13159
163Phantom Lord13159
164LotoEnergy12364
165canarii.de.vnzare12211
166Millions Trillions F12202
167Trillion Trillions F12202
168Arianna12186
169Horia12159
170Horia12159
171sandor.ferencz11380
172infinitely win11369
173Talking Strategy11356
174Million Trillions Fa11203
175Billion Trillions Fa11202
176Trillions Trillions 11201
177Reparații Calculato11190
178Oprea Cornel11176
179Micutzu Aby11166
180pianistu1197
181murgu10221
182ADYBETO10221
183mihaelamiki10201
184Phantom 00310163
185Alexandru Pintican10157
186Laur Jmeceru Băiat 10142
187CelMaiTareJucătorLo10131
188FLORI10114
189Bojo9187
190Dăunătoarea DePort9182
191L79160
192AlgorithM9155
193DyLy BOXORU9147
194Romanudelafar9145
195Balan Cristin9137
196Enache Valica Valent9126
197Adina Popa9115
198Filip Nicolae9109
199DENIS8269
200Vija Lucia8229
201Daniel Marin8205
202Matematicianul8153
203capogatto8148
204Razvan Stanciu8147
205vali20168141
206Leontin Mircea Draga8107
207LegeaCâștigului896
208floryn27893
209csh886
210benyy874
211joco7169
212Pepino7159
213Peppino7158
214Kema Kema-Haw7158
215Dyana Diana7154
216io câștig întruna7143
217Superlover7143
218Nicolae Minuţ7125
219teo vasile7104
220Valentina Stoica7100
221IPlayToWin798
222Laurentiu Coles765
223Crococârț756
224Creastă Montană754
225Billions Trillions F6202
226VALI20216172
227valy6163
228Lucky Phantom6161
229Talibanu Gambling6160
230Dăcât Dumnezeu6141
231nasty6134
232Matei Nicolae Robert6131
233Georgi6122
234axa coci6119
235axa coci6119
236oracol695
237adrian 91651
238CYD648
239Viorica Radu5168
240Gambling Phantom5163
241Cel_Mai_Tare5162
242Ramona Vînă5130
243Adyta Popeye5110
244camelia5103
245Tudor Dragos5102
246Jmeceru Pervers5102
247Catalin Adrian Mihal581
248Domenti Cristina Ang578
249Claudiu Ilie575
250ddaxxa572
251Nykolass571
252Nykolass571
253Stanculescu Dan Si C568
254Tim Cos567
255Fantomitza fanclub555
256Mihai-Claudiu Neagu553
257Mihai-Claudiu Neagu553
258Florin Burghelea550
259CocârțStef550
260Madalina222539
261tanya534
262blade.bo522
263Dana Ikim522
264Asprem Samper4137
265NoPainNoGain498
266Fantomitza Norocoas494
267cristaldo489
268mariaelena489
269Dragne Alexandru483
270Dragne Alexandru483
271Maria Cristina481
272Marius Panait Fcrb477
273CelMaiTareJucătorLo476
274Fane Bolboaca471
275Iulia Elena Andronie467
276Szkoropan Petrica454
277alin1910453
278alin1910453
279Florin Munteanu446
280mihail443
281mihail443
282ileana3114443
283Lucian Vasile443
284Gigi Geo Anca438
285Ruxandra Maria437
286silviu briliantul43239, 77
287enrai431
288MARIUS99428
289CBP2015419
290Nicu Ebanca414
291Codrin411
292Florentin3102
293IPlayForTheFun398
294Radu Eugen Ghe385
295靈淡懂379
296GMS373
297Ema Loredana372
298Ramonik368
299Cami Andreea367
300Petrica Marian363
301teodor363
302liviuvartic362
303iasca iasca361
304iasca iasca361
305SORIN_DN354
306Negoita George354
307Cristian Ionel Encul351
308Cristian Ionel Encul351
309caerfsn351
310darius alexandru344
311Mihaela Gabriela344
312Mihaela05340
313pedros340
314Stefan Pagu340
315Andrei Butoi340
316Andrei123336
317UTA334
318Florin Padureanu334
319TribaI Fishing334
320Nick Amalia Vlad Iov332
321Baldean Ion331
322Sergiu327
323castor cretu327
324Daria Fasola323
325Cezar Mihalache322
326Leahu Daniel320
327Mariusik81m318
328radu daniel317
329Violeta Gheorghe317
330Porumb Liviu315
331elle86314
332voodoo314
333voodoo314
334Ciulei Daniel314
335cristian.vrabie313
336vasilcin victorita e313
337irinuka311
338Punga ionut35
339Catana Marius Daniel286
340Buhazi Francisc279
341Zaviceanu Dan264
342Rosu Iuliana Mihaela259
343Mike Ion256
344Cristian Desideriu254
345Domnu geo254
346Fertilizer254
347vasile nicusor253
348Crococârțstef252
349Manea Valentin250
350Mirel248
351Adrian Coman248
352Cristina Giorgiana C242
353Romeo Romeo242
354alexandra241
355MariusT236
356LOTO-OPINI SI SUGEST234
357laur80233
358Marihoana Mariana233
359Cirstea Robert229
360Cirstea Robert229
361Nikk Nikk229
362Mihai10227
363Mihai10227
364Ioana Maria Alexandr227
365gabriel BZ226
366Stefania Dragomir224
367cosmin222
368octy21222
369octy21222
370Rycyu Marius222
371Iulian Carlig221
372balan.cristin221
373Bica Olimpiu221
374Dan Pinzariu221
375Razvan Cristian220
376Stancu Daniel-Robert220
377VreauBani220
378Titi Titel219
379FlorentinX218
380Stefan-monel Ionitoa218
381Daniel Marin217
382Ciprian Crinu217
383Dordea Cristian21711, 22
384Marin Badea216
385Gabi Florin Vintila215
386Osaceanu Iulian215
387Valentin Ciocan214
388chelco214
389Adrianemil214
390Mandarie Mimisotta213
391iuliana pavel213
392Cocos Sorin212
393Fratica Valentin212
394Daniel Zamfir212
395Badurla Ionel211
396Adrian Lupu211
397Dorin Moraru210
398Luciano210
399mya22210
400mya22210
401luckydriver26210
402Alice29
403Costel195428
404Miruna Maria28
405IuliaS28
406Gabitzu Sim28
407Viorel Militaru28
408Albu Alexandru27
409Lenuta Sisu27
410Florin198627
411Luminita Stan27
412Madalin Munteanu26
413CD26
414Bancila Mihail-Andre26
415Cristina Alexandra D26
416Doctoru Florin25
417Bruny Emy24
418Alexandro Fabianni23
419Marius Stefan23
420FzR83174
421dragoru165
422Marmota164
423Lorica Stanila157
424Sorin Rizu151
425SUVITATU146
426Oliver-Csilla Vajda145
427daniel.ionutz1144
428MARIUS26141
429Mariana Mirea141
430Vlad Catalin141
431rionut35140
432Cisse139
433Costi Mihai139
434Adrian137
435Alina Andrada136
436Alina Andrada136
437Stefan Catalin135
438Temciuc Cristian134
439Cosmin Stan134
440Triball Fishing133
441Adrian Aditu132
442suzymic131
443Gica Vasiliniuc1312, 11
444florinbalet130
445Lucica Neagu130
446EllaSarra129
447EllaSarra129
448Celebrity win129
449Catalin Visanica128
450Catalin Visanica128
451Cristian Krysty Ilie128
452cristi07127
453Popa Dragos127
454Florentin Soroiu126
455mariloto126
456bebecriminalu.126
457bebecriminalu.126
458Marius Neagu126
459Vladescu Viorel125
460claumayra124
461viperary124
462Alex Borgza124
463Andreea Dascalu123
464Techilla123
465burca constantin122
466Gabor Ion121
467palilula120
468palilula120
469gabrieleugen120
470anton iosif120
471anton iosif120
472Mihai A119
473taman99119
474Pachito119
475vali118
476Toni118
477ungurik118
478Ionut Enache118
479D_A_N118
480Ionut Trofin118
481alin179118
482Costi82117
483Cristina Alina Sandu117
484blondu78117
485Ciobanu Alexandru117
486Ciobanu117
487Visa Marian117
488SamirAlex Andrei116
489Albinuta116
490MaximAmSpus116
491Andrei Stefan Bogdan116
492Andrei Stefan Bogdan116
493Andrei Ciudin116
494Cr Daniel116
495Stefan Iulian116
496Matei Nicolae116
497venter116
498Ionut Topala116
499Claudiu115
500Necula Robert Ionut115
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef21122436, 46, 56
2Radu201170
3marian59519118411, 14, 64
4Dan191018
5Ion Marinescu181269
6blade1811328, 11, 13
7domnulgeo1711214, 25, 80
8Grigore Paul178942, 15, 40
9misa161001
10Dinutz9991694234, 35, 27
11Gap16823
12Foynn167768, 12, 38
13MF151209
14Vali Suciu151034
15POCITANIA15827
16ioan moldo141001
17panaiotis13114929
18Tanta Paul148924, 63, 68
19petrevictor1310634, 5, 6
20adrian anghelescu13950
21adrian anghelescu13950
22blondina13783
23Dacian Luculus13559
24ciulea1211835, 10, 49
25cornel1290120, 47, 77
26Ioan Tamas12869
27carcass12372
28FLORENTINA11121170, 75, 77
29Adalbert111200
30George Nasta111157
31Chivuta Marti119849, 3, 27
32Lucky11897
33Manuu_9911660
34Broker Ady11660
35LAURENTZIU10787
36LAURENTZIU10787
37Game_Hell10717
38Mitzy10676
39cosmin 0110654
40cosmin 0110654
41GE-LUTA10472
42adelinctin10409
43Dak10362
44Cristina Sanda10306
45Denisa Ioana9720
46ds9714
47Teta Sena9517
48sandor.ferencz9380
49Sandu Mirela9378
50Darky Vikernes9375
51faby20149365
52Silviu Mihai9335
53Gratiela Graty8879
54Lolita8802
55Stelian Adrian8628
56Malnik8620
57Madalina Book8550
58ursuletz8392
59undertaker&malefacto8382
60faliment8379
61Stardust8354
62Sabou Constantin7658
63Mark Mark7626
64Oprisan Dinu751634, 35, 27
65Vasile Boboc7415
66Aleyna Yaşar7362
67Soare Violeta7356
68MITZA7336
69Radu Calin6546
70ana19886463
71vali20116402
72Viorel Dinca6398
73Staculet Gabriela6373
74Christian6371
75Gh05t L0tt3ry6370
76Liliana Manole6366
77Mihaela Bălțatu6362
78Money out of nothing6361
79IlIy liIy6360
80Time is Money6359
81Imparator6358
82Veronika6353
83karolina776334
84Mihai Radu6320
85dan106274
86murgu6220
87csh688
88Nicu Ebanca5762
89Suci Sandor5688
90Nutu5627
91Nutu5627
92Mirela Ștefania55155, 6, 7
93PARHAZARD5503
94Mily54303, 4, 5
95Daniel Sanda5411
96Rodica Geambașu5378
97Luciana Ramona5378
98lucky shop5364
99abcLottery5363
100Brishk Mikhaela5362
101magia numerelor5359
102Anna Anikó5358
103Money Talks5353
104sorin puia5350
105Radu Daniel5345
106$_€_£_ ₱ _₵_5337
107Man & Money5297
108Maık Maık5288
109Anghel George-Sebast5286
110kadurika5282
111kadurika5282
112DENIS5268
113g30rg35260
114Dobrau Ovidiu5221
115ADYBETO5221
116Trillions Trillions 5201
117BO$$5193
118Sandu Petreanu5178
119Oprea Cornel5176
120Cel_Mai_Tare5162
121Lucky Phantom5161
122capogatto5148
123Asprem Samper5137
124Jmeceru Pervers5102
125nicu ebanca4725
126Taras4593
127Chelaru4408
128VOICU440214, 11, 37
129Big Bang Theory4378
130Angel Wings4366
131LotoEnergy4364
132L. OUT L.4359
133Mădîrjac Cristina4358
134Vanessa4357
135Talking Strategy4356
136impaled4354
137???4345
138tetoutcai4335
139winner_element4322
140Nambăr Uan4282
141adrian_stroe864279
142adrian_stroe864279
143Gopo4249
144Mircea4235
145Catuna Daniel4228
146Catuna Daniel4228
147canarii.de.vnzare4211
148StefanTrandafir4210
149Billions Trillions F4202
150Bojo4187
151Arianna4186
152Tyby Boxoru4176
153VALI20214171
154Horia4169
155joco4169
156Alexandru Pintican4156
157AlgorithM4155
158DyLy BOXORU4147
159ion3652
160MISHU333385
161Ilie Luminița3380
162noroc chior3371
163Mariannaa3369
164SKhema SKema3360
165Champion3359
166vldX3348
167vldX3348
1680eroore03271
169Love -Money3256
170Ana Popescu3237
171Licut Marin3207
172Licut Marin3207
173Billion Trillions Fa3202
174Reparații Calculato3190
175Savescu Bogdan3175
176Talibanu Gaming3168
177Phantom3164
178Talibanu Gambling3160
179Phantom Lord3159
180Peppino3158
181Superlover3143
182Dăcât Dumnezeu3141
183BEST-WORLD-PLAYER-2O3131
184Enache Valica Valent3126
185Valentin_D3125
186Adina Popa3118
187pianistu397
188oracol395
189Ramonik368
190Tim Cos367
191Tim Cos367
192Ionela Sandu2425
193Ionela Sandu2425
194infinitely win2369
195Vija Lucia2229
196Million Trillions Fa2203
197mihaelamiki2201
198LOTOPINI DI SUGIESTI2195
199Dăunătoarea DePort2182
200Gherțoiu DeBloc2181
201Tyty Boxoru2180
202Viorica Radu2168
203Micutzu Aby2166
204L72160
205Pepino2159
206Kema Kema-Haw2158
207Romanudelafar2145
208io câștig întruna2143
209Matei Nicolae Robert2131
210CelMaiTareJucătorLo2131
211Ramona Vînă2129
212cristaldo2121
213floryn272117
214Leontin Mircea Draga2107
215Valentina Stoica2104
216camelia2103
217Stanculescu Dan Si C285
218靈淡懂279
219benyy273
220Petrica Marian263
221Mihai-Claudiu Neagu253
222Mihai-Claudiu Neagu253
223darius alexandru252
224Sorin Rizu251
225Stefania Dragomir251
226daniel.ionutz1244
227pedros240
228enrai238
229AlexAK227
230cristi07227
231florin alin227
232Marius Neagu226
233Leahu Daniel220
234Flory Neagu216
235Lenuta Sisu27
236Mihai Curelaru22
237danezu1396
238Adi Mutu1316
239jan bobocu1237
240Daniel Marin1205
241Millions Trillions F1202
242Trillion Trillions F1202
243Phantom 0031163
244Gambling Phantom1163
245valy1161
246mirelyna1158
247Matematicianul1153
248Dyana Diana1152
249Razvan Stanciu1147
250Laur Jmeceru Băiat 1142
251vali20161141
252nasty1134
253CeIMaiTareJucătorLo1131
254axa coci1119
255FLORI1114
256FLORI1114
257Adyta Popeye1110
258Filip Nicolae1109
259NoPainNoGain198
260IPlayForTheFun198
261mariaelena190
262Maria Cristina181
263Buhazi Francisc179
264Marius Panait Fcrb177
265CelMaiTareJucătorLo176
266Claudiu Ilie175
267FzR83174
268FzR83174
269Fane Bolboaca171
270Nykolass171
271Iulia Elena Andronie167
272dragoru165
273Lorica Stanila157
274Crococârț156
275SORIN_DN154
276caerfsn154
277Negoita George154
278Cristian Desideriu154
279Szkoropan Petrica154
280Crococârțstef152
281Cristian Ionel Encul151
282adrian 91151
283Manea Valentin150
284Florin Burghelea150
285Nicola Gabriel148
286CYD148
287Florin Munteanu147
288Mihaela Gabriela144
289Bogdan Calin144
290mihail143
291Romeo Romeo142
292alexandra141
293alexandra141
294Cisse139
295UTA134
296LOTO-OPINI SI SUGEST134
297EllaSarra133
298EllaSarra133
299Nick Amalia Vlad Iov132
300Nikk Nikk130
301Cirstea Robert129
302Cirstea Robert129
303Celebrity win129
304castor cretu127
305Ioana Maria Alexandr127
306mariloto126
307Popa Dragos126
308Kiryacu Kiry125
309Techilla123
310Iulian Carlig121
311Bica Olimpiu121
312Razvan Cristian120
313Viorel Ion120
314taman99119
315CBP2015119
316Titi Titel119
317Dan Pinzariu118
318Claudiu117
319radu daniel117
320Flo70117
321Visa Marian117
322Ciprian Crinu117
323Andrei Ciudin116
324Cr Daniel116
325elle86115
326Gabi Florin Vintila115
3271eu115
328Porumb Liviu115
329Valentin Ciocan114
330CT Catalin114
331Nicu Ebanca114
332valentin.manea113
333cristian.vrabie113
334Stefan Florin Bobin113
335Nachiu Lumy112
336Robert Ghiorghisoara112
337Daniel Zamfir112
338Ionut Good111
339Eu Si Atat111
340Dan Copa110
341CB Danni19
342Balan Mariana19
343George Serban19
344ToNic Norby ToNic19
345nicu.v18
346Nicoleta18
347Anna17
348Albu Alexandru17
349mariusuniversity17
350bucurescu17
351loto16
352marian16
353chinezu16
354Alex Áléxíss16
355Balasa Vlad16
356TorHalicoss16
357TorHalicoss16
358Buzdugan Adrian16
359Cristina M15
360Codi15
361Ionut Badea15
362Alexandra Ioana Dăn15
363ALEXTORES15
364RunHard14
365Grigore George14
366bogdan9114
367bbbrady14
368Cosmin Marian14
369nicai7814
370Erhan Ovidiu-Cristia14
371mindless14
372Alex Ionita14
373Florin Alexandru13
374Roberto Claudiu13
375MARIUS 6613
376Alex Valentin13
377SerbanGeorge13
378Alex Drxx12
379dan-boss12
380Zlatan Zlatan12
381Alexe Gabriel12
382Mihai Florin12
383Mariana Licut12
384Valentin Rotaru12
385Emyl Nedelcu12
386Dumitru Benga12
387Monica Lidiuta Staic12
388Dragan Leontin12
389Doru Luca11
390Alex111
391Fane Bbn11
392Emanuel Maryus Nidel11
393Mihay Mihay11
394Simion George11
395Stroe Nyku11
396Dragos Gabriel11
397Florin Rachita11
398Stanciu Gigi11
399Tanase Claudiu11
400negrea ionel0233
401Axa Pariuri0186
402Balan Cristin0137
403Nicolae Minuţ0125
404Georgi0122
405teo vasile0104
406Florentin0103
407Tudor Dragos0102
408Tudor Dragos0102
409IPlayToWin098
410LegeaCâștigului096
411Fantomitza Norocoas094
412Catana Marius Daniel086
413Radu Eugen Ghe085
414Dragne Alexandru083
415Dragne Alexandru083
416Catalin Adrian Mihal082
417Domenti Cristina Ang078
418GMS073
419ddaxxa072
420ddaxxa072
421Ema Loredana072
422Cami Andreea070
423Laurentiu Coles065
424Marmota064
425Zaviceanu Dan064
426teodor063
427liviuvartic062
428iasca iasca061
429Rosu Iuliana Mihaela059
430Mike Ion056
431Fantomitza fanclub055
432Mihai Pivasu055
433alin1910054
434Domnu geo054
435Creastă Montană054
436Fertilizer054
437Mirel053
438vasile nicusor053
439BEST-WORLD-PLAYER-20052
440CocârțStef050
441Adrian Coman048
442SUVITATU046
443Oliver-Csilla Vajda045
444ileana3114043
445Lucian Vasile043
446Cristina Giorgiana C043
447MARIUS26041
448Mariana Mirea041
449Jan Ion041
450Florentin Soroiu040
451Mihaela05040
452Stefan Pagu040
453Ruxandra Maria040
454rionut35040
455Andrei Butoi040
456rusu constantin039
457Madalina222039
458Madalina222039
459Costi Mihai039
460Adrian038
461Gigi Geo Anca038
462C.dan037
463MariusT036
464Andrei123036
465Alina Andrada036
466Macovei Marius036
467tanya036
468Temciuc Cristian034
469Cosmin Stan034
470clau28034
471clau28034
472Florin Padureanu034
473Stefan Catalin034
474Vlad Catalin034
475TribaI Fishing034
476Marihoana Mariana033
477Triball Fishing033
478Adrian Aditu032
479Mircea Sfichi Bocean032
480silviu briliantul03274, 77, 6
481Tribal Fishing032
482Baldean Ion031
483Baldean Ion031
484suzymic031
485Gica Vasiliniuc03118, 34, 35
486florinbalet030
487Lucica Neagu030
488Mihai10029
489Mihai10029
490MARIUS99028
491Catalin Visanica028
492Catalin Visanica028
493Cristian Krysty Ilie028
494Sergiu027
495Florin Petrescu027
496junior28026
497bebecriminalu.026
498bebecriminalu.026
499gabriel BZ026
500gabriel BZ026
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Radu81169
2Broker Ady7660
3adrian anghelescu6947
4cornel690119, 21, 30, 45
5Gratiela Graty6880
6ciulea5118229, 1, 20, 17
7Game_Hell5716
8Dak5362
9Crocostef412323, 6, 9, 19
10FLORENTINA4121064, 69, 75, 77
11Adalbert41199
12Dinutz999494160, 34, 35, 27
13Foynn47768, 12, 38, 46
14Stelian Adrian4628
15Mark Mark4627
16GE-LUTA4472
17Mihaela Bălțatu4362
18Cristina Sanda4307
19adrian_stroe864279
20Vali Suciu31031
21Dan39974, 41, 42, 54
22Chivuta Marti39849, 7, 4, 27
23Chivuta Marti39849, 7, 4, 27
24Lucky3899
25POCITANIA3828
26Gap3823
27blondina3786
28Suci Sandor3688
29Manuu_993660
30PARHAZARD3502
31ana19883462
32Staculet Gabriela3373
330eroore03271
34murgu3221
35murgu3221
36Trillions Trillions 3201
37Lucky Phantom3161
38MF21212
39marian5952118411, 14, 64, 7
40George Nasta21152
41blade211321, 3, 5, 7
42domnulgeo211214, 25, 42, 49
43petrevictor2106441, 43, 50, 52
44ioan moldo21001
45panaiotis1312928
46Tanta Paul28926, 41, 46, 53
47Lolita2803
48LAURENTZIU2785
49LAURENTZIU2785
50Nicu Ebanca2758
51Denisa Ioana2720
52ds2714
53Mitzy2674
54cosmin 012653
55ion2652
56Nutu2627
57Malnik2620
58Taras2592
59Dacian Luculus2559
60Oprisan Dinu251660, 34, 35, 27
61Daniel Sanda2411
62adelinctin2409
63Sandu Mirela2378
64Gh05t L0tt3ry2370
65lucky shop2364
66Time is Money2359
67magia numerelor2359
68Anna Anikó2358
69Stardust2354
70Silviu Mihai2336
71karolina772334
72kadurika2283
73kadurika2283
74dan102273
75Ana Popescu2241
76Licut Marin2207
77Billion Trillions Fa2202
78Reparații Calculato2190
79Gherțoiu DeBloc2181
80Peppino2158
81Dyana Diana2150
82capogatto2148
83DyLy BOXORU2147
84Valentin_D2125
85Adina Popa2115
86Rosu Iuliana Mihaela259
87Ion Marinescu11269
88misa1997
89Grigore Paul18949, 17, 65, 70
90Ioan Tamas1875
91nicu ebanca1723
92Sabou Constantin1658
93Madalina Book1542
94Teta Sena1517
95Mirela Ștefania15153, 4, 5, 6
96Ionela Sandu1423
97vali20111402
98VOICU14015, 8, 13, 39
99Viorel Dinca1400
100danezu1396
101danezu1396
102ursuletz1392
103MISHU331385
104sandor.ferencz1380
105Ilie Luminița1380
106faliment1379
107Luciana Ramona1378
108carcass1372
109Christian1371
110infinitely win1369
111Mariannaa1368
112Angel Wings1366
113Liliana Manole1366
114LotoEnergy1364
115IlIy liIy1359
116Champion1359
117Soare Violeta1356
118impaled1354
119MITZA1336
120Adi Mutu1316
121winner_element1309
122Man & Money1298
123Maık Maık1288
124Nambăr Uan1282
125g30rg31259
126Love -Money1255
127Gopo1248
128Vija Lucia1231
129canarii.de.vnzare1211
130StefanTrandafir1210
131Million Trillions Fa1203
132Millions Trillions F1202
133BO$$1193
134Bojo1187
135Arianna1184
136Tyty Boxoru1180
137Tyby Boxoru1176
138Phantom1164
139Talibanu Gambling1160
140Phantom Lord1159
141AlgorithM1155
142Matematicianul1153
143Horia1151
144Razvan Stanciu1147
145Laur Jmeceru Băiat 1142
146Dăcât Dumnezeu1141
147Dăcât Dumnezeu1141
148Matei Nicolae Robert1131
149CelMaiTareJucătorLo1131
150cristaldo1130
151Nicolae Minuţ1125
152axa coci1118
153FLORI1114
154Filip Nicolae1109
155teo vasile1104
156teo vasile1104
157Jmeceru Pervers1101
158NoPainNoGain198
159IPlayForTheFun198
160pianistu195
161Fantomitza Norocoas194
162csh188
163Maria Cristina181
164Marius Panait Fcrb177
165Nykolass171
166Stefania Dragomir168
167liviuvartic162
168Crococârț156
169Mihai Pivasu155
170Florin Burghelea150
171Florin Munteanu146
172ileana3114143
173Andrei Butoi140
174Ruxandra Maria139
175cristi07127
176castor cretu127
177Marius Neagu126
178Techilla123
179misu121
180VreauBani119
181Marius Lelescu118
182Violeta Gheorghe116
183GabiFlo114
184chelco114
185Stefan Florin Bobin113
186hoza cristian113
187Eu Si Atat111
188Lizeta Nistor110
189Ionut Vasile19
190marcel8817
191Daniel Bozoanca15
192Alexandra Ioana Dăn15
193danielldan200015
194Daniel Dumitrache14
195Cosmin Marian14
196Florin Alexandru13
197Alin Marian Niţă13
198Loredana Tudorache12
199Loredana Tudorache12
200Roman Mircea Constan12
201PANZER12
202Radu Calin0547
203Mily04306, 30, 32, 33
204Vasile Boboc0415
205Chelaru0405
206undertaker&malefacto0382
207Rodica Geambașu0378
208Big Bang Theory0378
209Darky Vikernes0375
210noroc chior0371
211faby20140365
212abcLottery0363
213Brishk Mikhaela0362
214Aleyna Yaşar0362
215Money out of nothing0361
216SKhema SKema0360
217L. OUT L.0359
218Mădîrjac Cristina0358
219Imparator0358
220Vanessa0357
221Talking Strategy0356
222Money Talks0353
223Veronika0352
224sorin puia0350
225???0347
226Radu Daniel0345
227vldX0343
228$_€_£_ ₱ _₵_0339
229tetoutcai0335
230Mihai Radu0319
231Anghel George-Sebast0286
232DENIS0269
233jan bobocu0237
234Mircea0234
235negrea ionel0233
236Catuna Daniel0227
237Dobrau Ovidiu0220
238ADYBETO0220
239Daniel Marin0205
240Billions Trillions F0202
241Trillion Trillions F0202
242mihaelamiki0200
243LOTOPINI DI SUGIESTI0195
244Axa Pariuri0186
245Dăunătoarea DePort0182
246Sandu Petreanu0178
247Oprea Cornel0176
248Savescu Bogdan0172
249joco0169
250VALI20210169
251Talibanu Gaming0168
252Viorica Radu0168
253Micutzu Aby0166
254Phantom 0030163
255Gambling Phantom0163
256Cel_Mai_Tare0162
257L70160
258Pepino0159
259Kema Kema-Haw0158
260valy0157
261mirelyna0157
262Alexandru Pintican0157
263Romanudelafar0145
264io câștig întruna0143
265Superlover0143
266vali20160141
267Ramona Vînă0139
268Balan Cristin0137
269Asprem Samper0137
270nasty0134
271BEST-WORLD-PLAYER-2O0131
272CeIMaiTareJucătorLo0131
273Enache Valica Valent0126
274floryn270124
275Georgi0122
276Adyta Popeye0110
277Leontin Mircea Draga0108
278camelia0105
279Valentina Stoica0105
280Florentin0102
281Tudor Dragos0102
282Tudor Dragos0102
283IPlayToWin098
284LegeaCâștigului096
285oracol095
286oracol095
287mariaelena090
288Radu Eugen Ghe085
289Catana Marius Daniel085
290Dragne Alexandru083
291Catalin Adrian Mihal082
292靈淡懂079
293Domenti Cristina Ang078
294Buhazi Francisc078
295CelMaiTareJucătorLo076
296Claudiu Ilie075
297benyy074
298benyy074
299FzR83074
300GMS073
301Ema Loredana072
302Stanculescu Dan Si C072
303Fane Bolboaca071
304ddaxxa071
305ddaxxa071
306Ramonik069
307Cami Andreea069
308Tim Cos067
309Tim Cos067
310Iulia Elena Andronie066
311dragoru065
312Laurentiu Coles065
313Marmota064
314Zaviceanu Dan064
315Petrica Marian063
316teodor063
317iasca iasca061
318iasca iasca061
319Lorica Stanila057
320Mike Ion056
321Fantomitza fanclub055
322alin1910054
323SORIN_DN054
324vasile nicusor054
325vasile nicusor054
326Negoita George054
327Cristian Desideriu054
328Szkoropan Petrica054
329Domnu geo054
330Creastă Montană054
331Fertilizer054
332Mihai-Claudiu Neagu053
333Mihai-Claudiu Neagu053
334caerfsn053
335Cristian Ionel Encul052
336Crococârțstef052
337Sorin Rizu051
338adrian 91051
339BEST-WORLD-PLAYER-20051
340CocârțStef050
341Manea Valentin049
342Silviu2016049
343Nicola Gabriel048
344Adrian Coman048
345CYD048
346SUVITATU046
347darius alexandru046
348Oliver-Csilla Vajda045
349Mirel044
350daniel.ionutz1044
351Mihaela Gabriela044
352Bogdan Calin044
353mihail043
354mihail043
355Lucian Vasile043
356Cristina Giorgiana C042
357Romeo Romeo042
358MARIUS26041
359alexandra041
360Mariana Mirea041
361Jan Ion041
362Silviu040
363Mihaela05040
364pedros040
365Stefan Pagu040
366rionut35040
367rusu constantin039
368Florentin Soroiu039
369Cisse039
370Madalina222039
371Costi Mihai039
372Gigi Geo Anca038
373clau28038
374C.dan037
375MariusT036
376Andrei123036
377Andrei123036
378Alina Andrada036
379Macovei Marius036
380tanya035
381Stefan Catalin035
382Adrian034
383Mircea Sfichi Bocean034
384Cosmin Stan034
385UTA034
386Florin Padureanu034
387TribaI Fishing034
388LOTO-OPINI SI SUGEST034
389Temciuc Cristian033
390laur80033
391Marihoana Mariana033
392Triball Fishing033
393Nick Amalia Vlad Iov032
394silviu briliantul03252, 64, 48, 43
395Tribal Fishing032
396Adrian Aditu031
397EllaSarra031
398Baldean Ion031
399suzymic031
400Gica Vasiliniuc03141, 47, 55, 71
401florinbalet030
402florinbalet030
403Lucica Neagu030
404Cirstea Robert029
405Cirstea Robert029
406Nikk Nikk029
407Nikk Nikk029
408Celebrity win029
409MARIUS99028
410Catalin Visanica028
411Catalin Visanica028
412Andrei Grigoras028
413Cristian Krysty Ilie028
414Vlad Catalin028
415AlexAK027
416Popa Dragos027
417Florin Petrescu027
418florin alin027
419Ioana Maria Alexandr027
420enrai026
421ionela026
422junior28026
423mariloto026
424bebecriminalu.026
425bebecriminalu.026
426gabriel BZ026
427gabriel BZ026
428Sergiu025
429Vladescu Viorel025
430Vladescu Viorel025
431Kiryacu Kiry025
432PLATINUM025
433claumayra024
434Mihai10024
435Mihai10024
436strongsoul024
437viperary024
438Alex Borgza024
439Andreea Dascalu023
440Pachito023
441Daria Fasola023
442blade.bo022
443cosmin022
444Gabor Ion022
445octy21022
446octy21022
447Rycyu Marius022
448burca constantin022
449Stroe Florin Florin022
450Iulian Carlig021
451balan.cristin021
452Bica Olimpiu021
453Viorel Ion021
454Viorel Ion021
455ngmarius021
456Cezar Mihalache021
457Cezar Mihalache021
458catalin96021
459catalin96021
460Stancu Daniel-Robert020
461palilula020
462gabrieleugen020
463anton iosif020
464tony99020
465Leahu Daniel020
466Costel Ciobota019
467Razvan Cristian019
468Mihai A019
469taman99019
470CBP2015019
471Ciucu Ciucurel019
472Titi Titel019
473Claudiu018
474vali018
475Calin Nebunu018
476Ionut Enache018
477D_A_N018
478dragon64018
479Ionut Trofin018
480alin179018
481Stefan-monel Ionitoa018
482Ionut Lazar017
483radu daniel017
484Cristina Alina Sandu017
485Cristina Alina Sandu017
486blondu78017
487Flo70017
488FlorentinX017
489Ciobanu Alexandru017
490Daniel Marin017
491Cosmin Coco017
492Alexutza Alex017
493Ciobanu017
494Visa Marian017
495Ciprian Crinu017
496Dordea Cristian01711, 22, 33, 44
497Mariusik81m016
498SamirAlex Andrei016
499Costi82016
500MaximAmSpus016
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1marian5953118311, 14, 64, 7, 77
2George Nasta31163
3Vali Suciu31033
4adrian anghelescu3949
5adrian anghelescu3949
6Dinutz999393962, 60, 34, 35, 27
7Chivuta Marti29849, 1, 3, 5, 7
8Chivuta Marti29849, 1, 3, 5, 7
9panaiotis1312929
10Gratiela Graty2879
11LAURENTZIU2785
12Malnik2618
13Oprisan Dinu251362, 60, 34, 35, 27
14PARHAZARD2501
15Mihaela Bălțatu2362
16Dak2362
17Veronika2354
18Cristina Sanda2307
19Cristina Sanda2307
20Ion Marinescu11268
21MF11226
22Radu11170
23domnulgeo111214, 25, 42, 49, 80
24petrevictor110635, 9, 43, 52, 58
25Lucky1894
26POCITANIA1826
27Ioan Tamas1815
28Denisa Ioana1720
29Sabou Constantin1656
30Mark Mark1626
31Taras1592
32Dacian Luculus1558
33Teta Sena1517
34Mirela Ștefania151521, 31, 33, 37, 43
35GE-LUTA1471
36ursuletz1391
37sandor.ferencz1380
38Ilie Luminița1380
39Luciana Ramona1378
40Sandu Mirela1378
41Darky Vikernes1375
42Christian1371
43Angel Wings1366
44SKhema SKema1360
45Vanessa1357
46Talking Strategy1356
47Stardust1354
48sorin puia1349
49Silviu Mihai1336
50adrian_stroe861279
51g30rg31261
52Arianna1194
53BO$$1193
54Tyby Boxoru1176
55Pepino1159
56DyLy BOXORU1147
57Laur Jmeceru Băiat 1142
58Leontin Mircea Draga1107
59IPlayToWin198
60Fantomitza Norocoas194
61csh186
62Catalin Adrian Mihal182
63Stefania Dragomir179
64靈淡懂179
65Nykolass171
66caerfsn154
67Florin Munteanu147
68Adrian Coman147
69Techilla123
70Ali112
71Cristian Andrei13
72Crocostef0124333, 35, 36, 38, 39
73FLORENTINA012093, 19, 20, 22, 80
74Adalbert01199
75ciulea011795, 10, 49, 68, 72
76blade011331, 2, 12, 21, 51
77blade011331, 2, 12, 21, 51
78ioan moldo01002
79misa0997
80Dan0973
81cornel09003, 20, 45, 53, 65
82Grigore Paul089415, 37, 56, 55, 69
83Tanta Paul08928, 56, 61, 76, 78
84Lolita0800
85Gap0800
86Gap0800
87blondina0782
88Foynn07768, 12, 38, 46, 74
89Nicu Ebanca0759
90nicu ebanca0720
91Game_Hell0714
92ds0711
93Suci Sandor0686
94Suci Sandor0686
95Mitzy0668
96Manuu_990660
97Broker Ady0659
98ion0652
99cosmin 010651
100Stelian Adrian0629
101Nutu0627
102Nutu0627
103Radu Calin0546
104Madalina Book0540
105ana19880463
106Mily04301, 2, 4, 5, 7
107Ionela Sandu0422
108Ionela Sandu0422
109Vasile Boboc0409
110Daniel Sanda0409
111adelinctin0409
112Chelaru0407
113vali20110404
114VOICU040237, 39, 64, 52, 75
115Viorel Dinca0398
116danezu0396
117MISHU330384
118undertaker&malefacto0382
119faliment0379
120Rodica Geambașu0378
121Big Bang Theory0377
122Staculet Gabriela0373
123carcass0372
124noroc chior0371
125Gh05t L0tt3ry0370
126infinitely win0369
127Mariannaa0367
128Liliana Manole0366
129lucky shop0364
130abcLottery0364
131LotoEnergy0364
132faby20140362
133Aleyna Yaşar0362
134Money out of nothing0361
135Brishk Mikhaela0361
136IlIy liIy0360
137L. OUT L.0359
138Time is Money0359
139magia numerelor0359
140Champion0359
141Mădîrjac Cristina0358
142Imparator0358
143Anna Anikó0358
144Soare Violeta0356
145impaled0354
146Money Talks0353
147???0346
148Radu Daniel0344
149vldX0343
150vldX0343
151tetoutcai0335
152MITZA0335
153$_€_£_ ₱ _₵_0334
154karolina770334
155Mihai Radu0318
156Adi Mutu0316
157winner_element0309
158Man & Money0299
159Maık Maık0288
160Anghel George-Sebast0286
161Anghel George-Sebast0286
162kadurika0283
163kadurika0283
164Nambăr Uan0281
165dan100271
1660eroore00271
167DENIS0267
168Love -Money0253
169Gopo0251
170Ana Popescu0242
171jan bobocu0237
172Mircea0234
173negrea ionel0231
174Vija Lucia0229
175Catuna Daniel0228
176ADYBETO0221
177murgu0220
178murgu0220
179Dobrau Ovidiu0217
180canarii.de.vnzare0211
181StefanTrandafir0210
182Licut Marin0207
183Daniel Marin0204
184Million Trillions Fa0203
185Millions Trillions F0202
186Billions Trillions F0202
187Billion Trillions Fa0202
188Trillion Trillions F0202
189Trillions Trillions 0201
190mihaelamiki0198
191LOTOPINI DI SUGIESTI0195
192Reparații Calculato0190
193Bojo0186
194Axa Pariuri0186
195Dăunătoarea DePort0182
196Gherțoiu DeBloc0181
197Tyty Boxoru0180
198Sandu Petreanu0178
199Oprea Cornel0176
200Savescu Bogdan0175
201VALI20210172
202joco0169
203Talibanu Gaming0168
204Viorica Radu0168
205Micutzu Aby0166
206Phantom0164
207Phantom 0030163
208Gambling Phantom0163
209Cel_Mai_Tare0162
210Lucky Phantom0161
211Talibanu Gambling0160
212L70160
213mirelyna0159
214Phantom Lord0159
215Peppino0158
216Kema Kema-Haw0158
217Alexandru Pintican0156
218AlgorithM0155
219Matematicianul0153
220capogatto0148
221Dyana Diana0147
222Razvan Stanciu0147
223Razvan Stanciu0147
224Romanudelafar0145
225io câștig întruna0143
226Superlover0143
227Dăcât Dumnezeu0141
228Dăcât Dumnezeu0141
229vali20160140
230Balan Cristin0137
231Asprem Samper0137
232Horia0136
233Horia0136
234nasty0132
235Matei Nicolae Robert0131
236BEST-WORLD-PLAYER-2O0131
237CelMaiTareJucătorLo0131
238CeIMaiTareJucătorLo0131
239Valentin_D0125
240Enache Valica Valent0125
241Nicolae Minuţ0125
242Ramona Vînă0123
243floryn270122
244Georgi0121
245axa coci0119
246axa coci0119
247FLORI0114
248valy0112
249Adina Popa0110
250Filip Nicolae0109
251Adyta Popeye0109
252Valentina Stoica0106
253teo vasile0104
254Tudor Dragos0102
255Tudor Dragos0102
256Jmeceru Pervers0102
257Florentin0101
258camelia0101
259cristaldo099
260NoPainNoGain098
261IPlayForTheFun098
262pianistu097
263LegeaCâștigului096
264oracol095
265mariaelena090
266Catana Marius Daniel086
267Radu Eugen Ghe085
268Dragne Alexandru083
269Buhazi Francisc080
270Maria Cristina079
271Domenti Cristina Ang078
272CelMaiTareJucătorLo076
273Marius Panait Fcrb075
274Claudiu Ilie074
275benyy074
276FzR83074
277GMS073
278Fane Bolboaca071
279Ema Loredana069
280Cami Andreea069
281ddaxxa068
282ddaxxa068
283Tim Cos067
284Iulia Elena Andronie066
285dragoru065
286Laurentiu Coles065
287Laurentiu Coles065
288Gabor Ion064
289Ramonik064
290Marmota064
291Zaviceanu Dan064
292liviuvartic062
293Petrica Marian062
294teodor062
295iasca iasca061
296Rosu Iuliana Mihaela058
297Mike Ion056
298Lorica Stanila056
299Crococârț056
300Fantomitza fanclub055
301Mihai Pivasu055
302alin1910054
303SORIN_DN054
304Negoita George054
305Cristian Desideriu054
306Szkoropan Petrica054
307Domnu geo054
308Creastă Montană054
309Fertilizer054
310Mihai-Claudiu Neagu053
311Mihai-Claudiu Neagu053
312vasile nicusor053
313vasile nicusor053
314Stanculescu Dan Si C053
315Crococârțstef052
316Sorin Rizu051
317adrian 91051
318BEST-WORLD-PLAYER-20051
319Manea Valentin050
320Florin Burghelea050
321Cristian Ionel Encul050
322CocârțStef050
323Nicola Gabriel048
324CYD048
325SUVITATU046
326daniel.ionutz1044
327Oliver-Csilla Vajda044
328Mihaela Gabriela044
329Bogdan Calin044
330mihail043
331ileana3114043
332Lucian Vasile043
333Cristina Giorgiana C043
334Romeo Romeo042
335Mariana Mirea041
336Jan Ion041
337Mihaela05040
338alexandra040
339alexandra040
340Stefan Pagu040
341rionut35040
342rusu constantin039
343Cisse039
344pedros039
345MARIUS26039
346Madalina222039
347Madalina222039
348Costi Mihai039
349Mirel038
350Florentin Soroiu038
351Gigi Geo Anca037
352C.dan037
353Ruxandra Maria037
354Andrei Butoi037
355MariusT036
356Andrei123036
357Alina Andrada036
358Alina Andrada036
359Macovei Marius036
360tanya035
361Stefan Catalin035
362Cosmin Stan034
363UTA034
364Florin Padureanu034
365TribaI Fishing034
366LOTO-OPINI SI SUGEST034
367Adrian033
368Temciuc Cristian033
369clau28033
370misu033
371Triball Fishing033
372suzymic032
373Marihoana Mariana032
374Tribal Fishing032
375Adrian Aditu031
376Mircea Sfichi Bocean031
377Baldean Ion031
378Nick Amalia Vlad Iov031
379Gica Vasiliniuc0312, 11, 33, 71, 75
380silviu briliantul03130, 32, 47, 33, 41
381florinbalet030
382Lucica Neagu030
383Cirstea Robert029
384Celebrity win029
385EllaSarra028
386MARIUS99028
387Nikk Nikk028
388Nikk Nikk028
389Catalin Visanica028
390Catalin Visanica028
391Cristian Krysty Ilie028
392AlexAK027
393Florin Petrescu027
394florin alin027
395PLATINUM027
396castor cretu027
397Ioana Maria Alexandr027
398junior28026
399mariloto026
400bebecriminalu.026
401Popa Dragos026
402Marius Neagu026
403cristi07025
404gabriel BZ025
405gabriel BZ025
406Vladescu Viorel025
407Kiryacu Kiry025
408Andrei Grigoras025
409enrai024
410VreauBani024
411claumayra024
412strongsoul024
413viperary024
414Vlad Catalin024
415Alex Borgza024
416Andreea Dascalu023
417Pachito023
418Daria Fasola023
419blade.bo022
420vali022
421cosmin022
422Sergiu022
423Cezar Mihalache022
424Cezar Mihalache022
425octy21022
426Rycyu Marius022
427burca constantin022
428Stroe Florin Florin022
429Iulian Carlig021
430balan.cristin021
431Bica Olimpiu021
432catalin96021
433Ciucu Ciucurel021
434Stancu Daniel-Robert020
435Viorel Ion020
436palilula020
437gabrieleugen020
438anton iosif020
439Mihai10020
440Mihai10020
441tony99020
442Leahu Daniel020
443Costel Ciobota019
444Claudiu019
445Mihai A019
446taman99019
447CBP2015019
448Titi Titel019
449Calin Nebunu018
450Ionut Enache018
451Marius Lelescu018
452D_A_N018
453FlorentinX018
454dragon64018
455Ionut Trofin018
456alin179018
457Stefan-monel Ionitoa018
458Razvan Cristian017
459radu daniel017
460Cristina Alina Sandu017
461blondu78017
462rlk0410017
463rlk0410017
464Flo70017
465Ciobanu Alexandru017
466Daniel Marin017
467Alexutza Alex017
468Visa Marian017
469Ciprian Crinu017
470Dordea Cristian01711, 22, 33, 44, 55
471SamirAlex Andrei016
472Costi82016
473Loredan Blajovici016
474Loredan Blajovici016
475Andrei Ciudin016
476Dan Pinzariu016
477darius alexandru016
478Cr Daniel016
479Linta Victor016
480Stefan Iulian016
481Matei Nicolae016
482Flory Neagu016
483venter016
484Ciobanu016
485Marin Badea016
486Ionut Topala016
487Violeta Gheorghe016
488sándor-ferencz.balo015
489visual015
490fane015
491Georgeta Stre015
492Andrei Stefan Bogdan015
493Necula Robert Ionut015
494ngmarius015
495ngmarius015
496Tudor Este Logat015
497Gabi Florin Vintila015
498cosminy18015
499Az Ra015
500Porumb Liviu015