Predictii Utilizatori Predictii Validate Profilul Meu Adauga Predictii Clasament General Clasament Martie Statistici Generale Statistici Martie Top 10 Logare


Statistici Generale


TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Ion Marinescu79331962
2ciulea7783059
3Crocostef7693156
4FLORENTINA73831123
5domnulgeo7343033
6blade72830365
7marian5957122951
8adrian anghelescu6882674
9adrian anghelescu6882674
10Chivuta Marti6842745
11Vali Suciu6742683
12Tanta Paul65428233
13Grigore Paul64128273
14ion6362509
15Dinutz9996312637
16Foynn6292513
17Broker Ady6172461
18Suci Sandor5952383
19magia numerelor560202914
20Time is Money551203114
21adelinctin5482229
22Oprisan Dinu5372199
23Adalbert5332169
24Gratiela Graty5332087
25undertaker&malefacto53220587
26Dak532204214
27impaled530202614
28Aleyna Yaşar529203514
29LotoEnergy528203914
30Liliana Manole526203914
31Money out of nothing526203514
32IlIy liIy523203214
33Imparator522202914
34Staculet Gabriela52020507
35Champion519203314
36Rodica Geambașu51820537
37Stardust517202814
38Vanessa517202331
39L. OUT L.516203114
40Sandu Mirela51320567
41lucky shop51320397
42Luciana Ramona50920567
43Mariannaa50920417
44Soare Violeta506202231
45SKhema SKema505203114
46Radu5042135
47Christian50220517
48abcLottery50220387
49Nambăr Uan502194831
50Brishk Mikhaela500203614
51carcass49720487
52Trillion Trillions F497185860
53Kema Kema-Haw496181260
54Darky Vikernes49520517
55BO$$495185931
56noroc chior494204614
57Jmeceru Pervers494175267
58Ilie Luminița49320577
59Maık Maık493195431
60Gh05t L0tt3ry49120477
61Mihaela Bălțatu491204114
62winner_element49120097
63nicu ebanca4901960
64CelMaiTareJucătorLo490178260
65Mădîrjac Cristina489203114
66infinitely win488204331
67Angel Wings48620457
68Big Bang Theory48520527
69Money Talks485202614
70Cel_Mai_Tare485181860
71Billions Trillions F484185860
72Phantom Lord484181360
73Anna Anikó483203314
74io câștig întruna482179660
75Millions Trillions F481186060
76ursuletz48020717
77Talibanu Gaming480182631
78Talking Strategy478203014
79LOTOPINI DI SUGIESTI477185731
80Reparații Calculato477185131
81Tyby Boxoru477183131
82DyLy BOXORU477180331
83CeIMaiTareJucătorLo477178360
84Trillions Trillions 476185760
85Georgi4742032
86George Nasta4741824
87L7474181560
88Gherțoiu DeBloc472184431
89Phantom 003470182031
90AlgorithM469181631
91Tyty Boxoru468184331
92靈淡懂467171931
93Gambling Phantom466181731
94Billion Trillions Fa464185960
95faliment46320527
96canarii.de.vnzare462187731
97Phantom462182031
98Superlover460179767
99Matematicianul459181431
100IPlayForTheFun459172767
101Talibanu Gambling456181160
102Laur Jmeceru Băiat 454179567
103LegeaCâștigului454172667
104Peppino449181160
105Daniel Barbu449179660
106Crococârțstef445168367
107Triball Fishing444168267
108CocârțStef444167767
109magda444166467
110BEST-WORLD-PLAYER-2O441178160
111Domnu geo441168667
112Voicu Gheorghe4401823
113Asprem Samper438179460
114Creastă Montană438169867
115Dăunătoarea DePort434184031
116Pepino433181560
117misa4331635
118Million Trillions Fa428186260
119Fantomitza fanclub426170760
120LOTO-OPINI SI SUGEST424165167
121NoPainNoGain423173067
122Crococârț423168867
123Celebrity win422167167
124Lucky Phantom421181431
125IPlayToWin419173167
126Mihai Pivasu418170267
127Fertilizer415169067
128Fantomitza Norocoas411174560
129TribaI Fishing409168167
130MF4011730
131Cristinel Alecse40016241
132Tribal Fishing399168067
133cioara balistică399153867
134Denisa Ioana38615227
135cornel3651492
136cornel3651492
137Dan35116122
138panaiotis1313471361
139petrevictor3441480
140Teta Sena3361390
141Mark Mark3191251
142Lucky3171236
143Gica Vasiliniuc3141435
144Radu Daniel2811041
145MARIUS262801210
146Jumaa Ortansa277120210
147GE-LUTA2701046
148Mirela Ștefania2621043
149petrevictor19532581009
150Malnik2521036
151Malnik2521036
152Silviu Mihai247970
153Mily247960
154???244969
155Manuu_992431023
156cosmin 01243960
157cosmin 01243960
158blondina241988
159Lolita236964
160Lolita236964
161hariga dan236890
162Relu Zanfir235905
163Mihai Radu232951
164LAURENTZIU232904
165LAURENTZIU232904
166Mitzy225898
167Game_Hell222843
168Nicu Ebanca221935
169POCITANIA217850
170ioan moldo2151001
171Gap214822
172Ioan Tamas199864
173Licut Marin198813
174Mariuca1988137
175Viorel Dinca186817
176Dacian Luculus185681
177Paul Grigore183834
178Nutu179785
179Nutu179785
180Daniel Sanda179728
181Nicoleta Gabriela17867114
182ds177714
183Petru Sturza176760
184Denisa Ioana173721
185gErMaiNE166714
186Taras162698
187Sabou Constantin159657
188FULCRUM159609
189Valentina Ramona1585937
190Piotr155775
191Daniel Marin153643
192Madalina Book153607
193Radu Calin150555
194Stelian Adrian145588
195Incepatoarea14156514
196MISHU33138609
197VOICU136456
198jan bobocu127552
199Vasile Boboc126524
200ana1988121509
201PARHAZARD121502
202PARHAZARD121502
203tetoutcai120480
204Dan Hariga116435
205Cristina Sanda114437
206gica emil111495
207Nelu Arsenie109453
208Nelu Arsenie109453
209vldX109451
210Coco106399
211Adi Mutu105426
212Ionela Sandu105424
213vali2011104459
214Rupere la predictii10442431
215Chelaru102410
216danezu102408
217Marian Sandu101415
218Norocoasa 110045731
219Viorica Radu99438
220Andreea Violeta99423
221$_€_£_ ₱ _₵_99358
222Ionita Eugenia93383
223faby201492365
224Veronika92354
225Florentina Marcela92348
226Man & Money92322
227Man & Money92322
228Dordea Cristian90304
229murgu89322
230murgu89322
231Mircea88295
232Marihoana Mariana87289
233sorin puia86350
234MITZA86337
235ADYBETO86317
236sandor.ferencz81380
237Dobrau Ovidiu80302
238Tudose Marilena80277
239cristaldo79392
240Eu sunt ultimul7929160
241Ionutlir 7578317
242kadurika77297
243kadurika77297
244Eu sunt penultimul7729160
245Anghel George-Sebast77286
246Mihaela Betty75258
247Gavrila Mirela75237
248Love -Money74266
249Betty Mihaela74246
250Emil Dobozi73326
251Marcela Flori73320
252g30rg373263
253adrian_stroe8672279
2540eroore070277
255Ana Popescu70250
256karolina7769337
257DENIS69280
258dan1067272
259Gopo64251
260Vali Barbu63247
261Catuna Daniel63233
262Axa Pariuri62186
263Maria Elena61234
264Zaviceanu Dan59239
265silviu briliantul57286
266Florin Petrescu57259
267Nicolae Minuţ57227
268Vija Lucia55242
269negrea ionel55241
270Gela Tudose55200
271Savescu Bogdan54209
272Bojo54187
273Elena Mariuca52212
274Sandu Petreanu52178
275StefanTrandafir51210
276VALI202150225
277Bogdan Calin50213
278Enache Valica Valent47164
279camelia45203
280Ionutloto45172
281Dyana Diana45156
282mihaelamiki44203
283Horia44195
284Carp mihai44181
285Alexandru Pintican44161
286Hfi Florin43228
287Barbu Dan4321260
288Romanudelafar43201
289Oprea Cornel43176
290Iulia Elena Andronie42222
291valy41165
292GGG41151
293capogatto41148
294Adina Popa41146
295Arianna40188
296joco40169
297Razvan Stanciu40146
298Iby Albina40126
299mirelyna39158
300Costi Mihai39140
301Filip Nicolae38135
302pianistu37125
303teo vasile37104
304Flori St.36115
305Mihaela Miu35160
306Polonia 1 si 235138
307Dăcât Dumnezeu34150
308Dăcât Dumnezeu34150
309Micutzu Aby33164
310ARDILES196933163
311Balan Cristin32137
312Valentin_D32129
313Nick Amalia Vlad Iov32127
314Geanina Barbu32126
315Ionel Siminiceanu32119
316Oliver-Csilla Vajda32117
317floryn2732117
318Anamaria Vasiliniuc31138
319Ramona Vînă31136
320Matei Nicolae Robert31131
321Laura bratu30121
322nasty29134
323Florentin29105
324vali201628141
325Ovidiu Si Mihaela Pr28128
326axa coci28126
327Leontin Mircea Draga28107
328csh2887
329AngelBadBoy27133
330Valentina Stoica27120
331Maria Cristina27119
332Cami Andreea2788
333Cami Andreea2788
334Cristian Ionel Encul26119
335Buhazi Francisc2698
336ddaxxa2690
337ddaxxa2690
338Paul Grigore251243
339oracol25102
340Catana Marius Daniel2588
341Marius Panait Fcrb2579
342Adyta Popeye24115
343FLORI24114
344FLORI24114
345Tudor Dragos24103
346Florin Petrescu2475
347mariaelena2390
348Ruslan Spirea2389
349CelMaiTareJucătorLo2376
350GMS2373
351Tim Cos2367
352Tim Cos2367
353Adrian Lupu2288
354profetul2284
355Dan Soare2281
356benyy2274
357Costi Mihai2269
358FzR832175
359Nykolass2171
360Nykolass2171
361Catalinn2120115
362lotto polonia2094
363Stanculescu Dan Si C2088
364Pantazica Manuela2087
365Domenti Cristina Ang2078
366Teodora Nicoleta1986
367Bratu1982
368Ardiles8941974
369TYK D1974
370Mirel1973
371Laurentiu Coles1973
372Ema Loredana1972
373MILI1969
374ESEC LA HIENE1956
375barbu1884
376Vlad Catalin1876
377Emil Stacu187219
378Reiga1870
379Mircica Aurica1866
380Billy Saga1861
381ileana31141843
382Sile1787
383pescarul19671786
384Radu Eugen Ghe1785
385Catalin Adrian Mihal1782
386Liviu Pavel1779
387Claudiu Ilie1775
388Fane Bolboaca1771
389Cristian Desideriu1754
390Polly20/801753
391Grasu Florin1739
392Petrica Marian1673
393liviuvartic1662
394Gheorghe Rusoiu1660
395Szkoropan Petrica1654
396Gigi Geo Anca1653
397Mihai-Claudiu Neagu1653
398Mihai-Claudiu Neagu1653
399Adrian Coman1652
400Denys1574
401Popescu Albert1568
402Nistor Bege Eva1564
403teodor1563
404iasca iasca1561
405iasca iasca1561
406SORIN_DN1559
407Sorin Rizu1553
408caerfsn1550
409Nyko1490
410Iony171489
411ROSU MARIUS1469
412Lorica Stanila1466
413Romeo Romeo1462
414Mike Ion1456
415alin19101454
416alin19101454
417Negoita George1454
418CYD1448
419Violeta Gheorghe1443
420rusu constantin1439
421Madalina2221439
422Ramonik1368
423Rosu Iuliana Mihaela1361
424Stefan Sin1360
425Nicola Gabriel1348
426Florin Munteanu1346
427Cristina Giorgiana C1344
428dragoru1265
429Mihaela Gabriela1260
430Sherezad Roxana1255
431A+D+D1252
432Florin Burghelea1250
433darius alexandru1248
434SUVITATU1246
435Munteanu1246
436Petru Sturza124413
437Adrian Aditu1235
438Catalin Visanica1230
439Catalin Visanica1230
440Dragne Alexandru1183
441Silviu Silviu11642
442axina1164
443Ionel Berbecaru1158
444Sorensen Soclasdemo1156
445vasile nicusor1154
446adrian 911151
447Coste Costa1151
448HIENE 7 validari1151
449Lucian Vasile1145
450mihail1143
451mihail1143
452Piciu Eforie1142
453pedros1140
454Catalin Georgescu1136
455Antonie Bogdan Silvi1135
456Florin Padureanu1134
457enrai1131
458Emanuella Marria1127
459Michelle1062
460Gabor Ion1059
461Baltag Mihaela1055
462BEST-WORLD-PLAYER-201053
463Iulia Ivan1046
464e-Tips1043
465Jan Ion1041
466Costica Vechiu1041
467Adrian1037
468Petre Elena1037
469laur801033
470Cirstea Robert1029
471Cirstea Robert1029
472Andrei Grigoras1029
473AlexAK1027
474cosmin1022
475VreauBani1020
476Marmota968
477Luk68963
478Ruxandra Maria951
479Manea Valentin950
480Mariana Mirea944
481Mihaela05941
482Stefan Pagu940
483rionut35940
484Andrei Butoi940
485tanya935
486Nikk Nikk929
487Nikk Nikk929
488Cristi Cristian928
489mariloto926
490viperary924
491Nicu Ebanca924
492Miruna Maria923
493Daria Fasola923
494HMMM922
495balan.cristin921
496Alexandru Bobeica914
497Tony Moreno844
498Macovei Marius836
499Stefan Catalin835
500Cosmin Stan834
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef1993157
2domnulgeo1943034
3FLORENTINA188311210, 18
4ciulea1853057
5blade17530333, 9
6marian5951702951
7Tanta Paul16928226, 15
8Ion Marinescu16231972, 19
9Dinutz9991622637
10Grigore Paul16028279, 17
11Foynn1602513
12Suci Sandor1522382
13ion1512509
14Broker Ady1482473
15Chivuta Marti1452744
16Chivuta Marti1452744
17Sandu Mirela14520557, 14
18Imparator14520297, 67
19adelinctin1432229
20adrian anghelescu1422676
21Tyty Boxoru140184214, 31
22Liliana Manole13820387, 60
23Mariannaa13720377, 31
24Radu1362131
25faliment13520507, 31
26impaled13420247, 60
27Maık Maık134195314, 31
28Vali Suciu1322683
29Oprisan Dinu1322197
30Darky Vikernes13220497, 14
31Staculet Gabriela13220487, 14
32LOTOPINI DI SUGIESTI132185514, 31
33Rodica Geambașu13120517, 14
34Soare Violeta130202014, 31
35undertaker&malefacto12820567, 31
36noroc chior12820457, 31
37Champion12720327, 60
38Vanessa127202114, 31
39Talibanu Gaming127182514, 60
40carcass12620467, 31
41Brishk Mikhaela12620347, 60
42Mădîrjac Cristina12520297, 67
43L. OUT L.12520297, 67
44nicu ebanca1251960
45AlgorithM125181614, 60
46Gh05t L0tt3ry12420467, 14
47Angel Wings12420457, 31
48Aleyna Yaşar12420337, 67
49Nambăr Uan124194614, 31
50Phantom 003124181714, 60
51Anna Anikó12320307, 60
52Tyby Boxoru123182814, 60
53Laur Jmeceru Băiat 123179531, 67
54Adalbert1222168
55Time is Money12220297, 67
56Creastă Montană122169760, 67
57Christian12120517, 14
58Phantom121181614, 60
59Matematicianul121181414, 60
60DyLy BOXORU121180014, 60
61Luciana Ramona12020537, 14
62abcLottery12020367, 31
63magia numerelor12020267, 67
64LOTO-OPINI SI SUGEST120165060, 67
65lucky shop11920377, 31
66SKhema SKema11920297, 60
67BO$$119185614, 31
68Daniel Barbu119179660, 61
69Jmeceru Pervers119175131, 67
70IlIy liIy11820307, 67
71Gherțoiu DeBloc118184214, 31
72Pepino118181414, 67
73Peppino118181014, 67
74BEST-WORLD-PLAYER-2O118177931, 60
75MF1181737
76Trillion Trillions F117185731, 60
77Gratiela Graty1162087
78winner_element11620057, 14
79Millions Trillions F116185914, 67
80Trillions Trillions 116185631, 60
81CelMaiTareJucătorLo116178031, 60
82Domnu geo116168431, 67
83Big Bang Theory11520517, 31
84infinitely win11520417, 31
85Money out of nothing11520347, 67
86canarii.de.vnzare114187514, 31
87Billions Trillions F112185731, 60
88Stardust11120267, 67
89L7111181414, 67
90IPlayForTheFun111172531, 67
91Mihai Pivasu111170060, 67
92CocârțStef111167560, 67
93Ilie Luminița11020567, 14
94Georgi1102032
95Fantomitza Norocoas110174331, 60
96Crococârț110168631, 67
97Talking Strategy10920297, 60
98Superlover109179631, 67
99靈淡懂109171714, 60
100Celebrity win109167160, 67
101Dak10820427, 60
102Mihaela Bălțatu10820407, 60
103Talibanu Gambling108180914, 67
104Fantomitza fanclub108170531, 60
105Money Talks10720247, 67
106Dăunătoarea DePort107183914, 60
107LotoEnergy10620387, 60
108Billion Trillions Fa106185831, 60
109Lucky Phantom106181214, 60
110NoPainNoGain106172831, 67
111io câștig întruna105179514, 67
112George Nasta1041852
113Dan10416052, 8
114Million Trillions Fa103186214, 67
115Reparații Calculato102185014, 31
116Tribal Fishing102167860, 67
117ursuletz10120697, 14
118CeIMaiTareJucătorLo101178131, 60
119IPlayToWin101172931, 67
120Crococârțstef100168160, 67
121Voicu Gheorghe981823
122LegeaCâștigului98172431, 67
123Triball Fishing98168160, 67
124Cel_Mai_Tare97181714, 67
125Teta Sena971390
126cioara balistică95153731, 67
127Phantom Lord94181114, 67
128TribaI Fishing94167960, 67
129Gambling Phantom93181414, 60
130magda93166360, 67
131Fertilizer90168860, 67
132Asprem Samper89179231, 60
133cornel891493
134Denisa Ioana8815217, 14
135misa871635
136Cristinel Alecse8716241, 17
137Kema Kema-Haw85181014, 67
138panaiotis131851361
139Lucky801242
140Mily80960
141Gica Vasiliniuc771435
142Mirela Ștefania751042
143MARIUS26721207
144petrevictor711481
145blondina69992
146petrevictor1953681009
147Jumaa Ortansa66120210, 57
148Malnik661037
149Malnik661037
150GE-LUTA651046
151Radu Daniel641041
152Silviu Mihai64969
153Mark Mark631254
154Mihai Radu61951
155Licut Marin61811
156cosmin 0160960
157Relu Zanfir60904
158Lolita57969
159???57959
160Manuu_99551024
161hariga dan55888
162Game_Hell53842
163Nicu Ebanca52936
164Gap52823
165Denisa Ioana50721
166Dacian Luculus50681
167Mitzy49902
168POCITANIA48849
169Paul Grigore46834
170LAURENTZIU45904
171LAURENTZIU45904
172Mariuca458127, 14
173Taras45698
174ioan moldo431001
175Viorel Dinca43815
176Ioan Tamas41864
177gErMaiNE41713
178Piotr40773
179Daniel Sanda40728
180Sabou Constantin39658
181Nutu38784
182Nutu38784
183Radu Calin38555
184Petru Sturza37760
185ds36714
186FULCRUM36608
187vldX35444
188Nicoleta Gabriela346717, 67
189Daniel Marin34643
190MISHU3334607
191Incepatoarea345657, 60
192Stelian Adrian32600
193Valentina Ramona325927, 31
194tetoutcai32479
195Madalina Book31604
196jan bobocu30550
197Cristina Sanda30437
198Vasile Boboc29524
199PARHAZARD29503
200PARHAZARD29503
201Dan Hariga29434
202VOICU28456
203Viorica Radu28438
204Ionela Sandu28425
205Chelaru28409
206Norocoasa 12745714, 60
207Adi Mutu27426
208sorin puia27350
209ana198826510
210danezu26408
211Veronika24354
212MITZA24337
213Man & Money24322
214Mircea24295
215vali201123459
216Rupere la predictii2342414, 31
217Ionita Eugenia23383
218$_€_£_ ₱ _₵_23361
219Florentina Marcela23348
220Coco22400
221Love -Money22270
222Marian Sandu21415
223N. N.21325
224Dobrau Ovidiu21303
225kadurika21297
226kadurika21297
227Ana Popescu21249
228Andreea Violeta20423
2290eroore020278
230g30rg320262
231Gopo20251
232StefanTrandafir20209
233StefanTrandafir20209
234Axa Pariuri20186
235silviu briliantul19286
236Vali Barbu19246
237Catuna Daniel19233
238murgu18322
239gica emil17495
240Marcela Flori17320
241ADYBETO17317
242Eu sunt penultimul1729131, 60
243Marihoana Mariana17288
244Mihaela Betty17255
245Carp mihai17181
246Sandu Petreanu17178
247faby201416365
248cristaldo16337
249Emil Dobozi16325
250Gavrila Mirela16235
251Maria Elena16234
252Ionutlir 7515317
253Dordea Cristian15304
254Anghel George-Sebast15286
255Anghel George-Sebast15286
256adrian_stroe8615279
257dan1015275
258Hfi Florin15228
259Elena Mariuca15212
260Savescu Bogdan15209
261Romanudelafar15203
262Gela Tudose15200
263Nelu Arsenie14452
264Nelu Arsenie14452
265karolina7714338
266Tudose Marilena14277
267Zaviceanu Dan14239
268Albert14207
269Anamaria Vasiliniuc14137
270pianistu14125
271Betty Mihaela13246
272negrea ionel13241
273mirelyna13159
274Filip Nicolae13135
275AngelBadBoy13133
276Nick Amalia Vlad Iov13127
277Iby Albina13127
278Arianna12186
279Horia12160
280Horia12160
281Costi Mihai12141
282sandor.ferencz11380
283Eu sunt ultimul1129114, 67
284Nicolae Minuţ11228
285Iulia Elena Andronie11221
286Oprea Cornel11176
287Micutzu Aby11166
288Alexandru Pintican11161
289Florin Petrescu10259
290VALI202110225
291mihaelamiki10201
292Enache Valica Valent10164
293Adina Popa10145
294Geanina Barbu10126
295FLORI10114
296Vija Lucia9240
297camelia9203
298Bojo9187
299Ionutloto9172
300Balan Cristin9137
301Laura bratu9121
302floryn279112
303DENIS8280
304Popescu Albert8177
305Mihaela Miu8160
306capogatto8148
307Razvan Stanciu8147
308vali20168141
309Cristian Ionel Encul8119
310Cristian Ionel Encul8119
311Valentina Stoica8119
312Flori St.8116
313Leontin Mircea Draga8107
314csh887
315benyy874
316Laurentiu Coles873
317Bogdan Calin7213
318Barbu Dan721260, 61
319joco7169
320Dyana Diana7154
321Dăcât Dumnezeu7151
322GGG7151
323Polonia 1 si 27136
324Adyta Popeye7116
325teo vasile7104
326Ruslan Spirea789
327Luk68763
328valy6165
329nasty6134
330Matei Nicolae Robert6131
331axa coci6126
332axa coci6126
333Oliver-Csilla Vajda6117
334Catalinn216115
335oracol6103
336Nyko690
337ddaxxa688
338Cami Andreea688
339Adrian Lupu688
340Pantazica Manuela687
341pescarul1967686
342Stanculescu Dan Si C682
343Dan Soare681
344MILI669
345Stefan Sin661
346adrian 91651
347CYD648
348Ramona Vînă5135
349Tudor Dragos5103
350Iony17589
351barbu584
352profetul584
353Catalin Adrian Mihal582
354Bratu582
355Domenti Cristina Ang578
356Claudiu Ilie575
357Nykolass571
358Nykolass571
359Emil Stacu57121, 18
360Reiga570
361Tim Cos567
362Nistor Bege Eva564
363Gigi Geo Anca553
364Mihai-Claudiu Neagu553
365Mihai-Claudiu Neagu553
366Florin Burghelea550
367Ruxandra Maria549
368Costica Vechiu541
369Madalina222539
370tanya534
371Nicu Ebanca524
372blade.bo522
373Dana Ikim522
374ARDILES19694163
375Maria Cristina4119
376Buhazi Francisc496
377mariaelena489
378Teodora Nicoleta486
379Dragne Alexandru483
380Dragne Alexandru483
381Marius Panait Fcrb479
382CelMaiTareJucătorLo476
383Petrica Marian473
384Fane Bolboaca471
385Silviu Silviu4702, 27
386ROSU MARIUS469
387Costi Mihai468
388Gheorghe Rusoiu460
389ESEC LA HIENE456
390Szkoropan Petrica454
391alin1910453
392alin1910453
393Florin Munteanu446
394Munteanu446
395Lucian Vasile445
396mihail443
397mihail443
398ileana3114443
399enrai431
400MARIUS99428
401HMMM422
402Savu Ionuț Adrian421
403CBP2015419
404feiss419
405Gela Tudose418
406Codrin411
407Valentin_D3128
408Ovidiu Si Mihaela Pr3128
409Paul Grigore31242, 15
410Florentin3105
411lotto polonia394
412Radu Eugen Ghe385
413Ardiles894374
414TYK D374
415GMS373
416Ema Loredana372
417Ramonik368
418axina364
419teodor363
420liviuvartic362
421iasca iasca361
422iasca iasca361
423Mihaela Gabriela360
424SORIN_DN359
425Ionel Berbecaru358
426Sorensen Soclasdemo356
427Baltag Mihaela355
428Negoita George354
429Polly20/80353
430Adrian Coman352
431caerfsn351
432HIENE 7 validari351
433A+D+D350
434darius alexandru347
435Violeta Gheorghe343
436Piciu Eforie342
437Mihaela05341
438pedros340
439Stefan Pagu340
440Andrei Butoi340
441Andrei123336
442Catalin Georgescu336
443UTA334
444Florin Padureanu334
445Pana Marian334
446Baldean Ion331
447Gabriela Cojocaru330
448Sergiu327
449Emanuella Marria327
450castor cretu327
451Marin Badea326
452Daria Fasola323
453Cezar Mihalache322
454Iancu Marius322
455Niky Nicol322
456Stefan-monel Ionitoa322
457Leahu Daniel320
458MrJackpots320
459fantomaegoista319
460Tynatyna319
461Mariusik81m318
462vasilcin victorita e318
463radu daniel317
464Porumb Liviu315
465elle86314
466voodoo314
467voodoo314
468Ciulei Daniel314
469Iulian Andrei314
470cristian.vrabie313
471irinuka311
472Maria Lilia38
473Punga ionut35
474Ionel Siminiceanu2119
475Catana Marius Daniel288
476Sile287
477Florin Petrescu275
478Vlad Catalin275
479Denys274
480Mircica Aurica266
481Mirel264
482Romeo Romeo262
483Rosu Iuliana Mihaela261
484Billy Saga261
485Mike Ion256
486Cristian Desideriu254
487Sherezad Roxana254
488vasile nicusor253
489Manea Valentin250
490Visenescu Daniel246
491Tony Moreno244
492Cristina Giorgiana C243
493alexandra241
494Ciupy238
495Petre Elena237
496MariusT236
497nirvana777236
498Antonie Bogdan Silvi235
499Ioana Maria Alexandr235
500vali233
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef573155
2domnulgeo513034
3ciulea463058
4Ion Marinescu4531992, 19, 36
5blade43303719, 29, 23
6carcass4320427, 14, 60
7Grigore Paul41282717, 18, 43
8Liliana Manole4120347, 14, 67
9Imparator4020267, 31, 60
10impaled4020217, 14, 67
11Darky Vikernes3920467, 14, 31
12winner_element3919967, 14, 31
13Tanta Paul3828239, 20, 7
14IlIy liIy3820267, 31, 60
15Domnu geo38168314, 60, 67
16FLORENTINA37311270, 75, 77
17Chivuta Marti372743
18Sandu Mirela3720527, 14, 31
19Angel Wings3720437, 14, 60
20infinitely win3720387, 14, 60
21Mădîrjac Cristina3720267, 31, 60
22Celebrity win37166931, 60, 67
23marian595362955
24Foynn362512
25Broker Ady362473
26Dinutz999352639
27Big Bang Theory3520477, 14, 60
28Mihaela Bălțatu3520397, 14, 67
29Vali Suciu342684
30faliment3420477, 14, 60
31Dak3420407, 14, 67
32Brishk Mikhaela3420297, 14, 67
33Nambăr Uan3419437, 31, 67
34BEST-WORLD-PLAYER-2O34177714, 31, 67
35Christian3320497, 14, 31
36Mariannaa3320357, 14, 60
37Talking Strategy3320257, 14, 67
38magia numerelor3320237, 31, 60
39L733180914, 31, 60
40adrian anghelescu322675
41adrian anghelescu322675
42Gh05t L0tt3ry3220427, 14, 31
43Georgi322030
44Million Trillions Fa32185714, 31, 60
45Billion Trillions Fa32185514, 31, 67
46LOTOPINI DI SUGIESTI3218527, 31, 67
47Laur Jmeceru Băiat 32179014, 60, 67
48TribaI Fishing32167831, 60, 67
49noroc chior3120417, 14, 60
50lucky shop3120347, 14, 60
51LotoEnergy3120347, 14, 67
52Champion3120287, 14, 67
53Time is Money3120257, 31, 60
54BO$$3118537, 31, 67
55Radu302132
56Staculet Gabriela3020457, 14, 31
57Anna Anikó3020287, 14, 67
58Gherțoiu DeBloc3018387, 31, 67
59ursuletz2920667, 14, 31
60Trillions Trillions 29185314, 31, 67
61Lucky Phantom2918087, 60, 67
62Phantom Lord29180714, 31, 60
63Jmeceru Pervers29174814, 60, 67
64cioara balistică29153614, 60, 67
65undertaker&malefacto2820537, 14, 60
66Stardust2820227, 31, 60
67Tyty Boxoru2818387, 31, 67
68Phantom2818137, 60, 67
69Asprem Samper28178914, 31, 67
70Creastă Montană28169531, 60, 67
71Ilie Luminița2720537, 14, 31
72Aleyna Yaşar2720307, 31, 60
73Soare Violeta2720167, 31, 67
74Tyby Boxoru2718247, 60, 67
75Matematicianul2718097, 60, 67
76DyLy BOXORU2717967, 60, 67
77Superlover27179514, 60, 67
78CelMaiTareJucătorLo27177814, 31, 67
79Fertilizer27168631, 60, 67
80Denisa Ioana2715197, 14, 31
81ion262509
82Gratiela Graty262086
83Luciana Ramona2620497, 14, 31
84Rodica Geambașu2620487, 14, 31
85abcLottery2620337, 14, 60
86L. OUT L.2620257, 31, 60
87Talibanu Gaming2618197, 60, 67
88IPlayToWin26172814, 60, 67
89panaiotis131261361
90adelinctin252229
91Money Talks2520197, 31, 60
92Millions Trillions F25185514, 31, 60
93Dăunătoarea DePort2518337, 60, 67
94Peppino25180514, 31, 60
95misa251635
96Dan25160844, 53, 73
97Oprisan Dinu242193
98Money out of nothing2420287, 31, 60
99Cel_Mai_Tare24181214, 31, 60
100io câștig întruna24179214, 31, 60
101IPlayForTheFun24172214, 60, 67
102Crococârț24168514, 60, 67
103LOTO-OPINI SI SUGEST24164831, 60, 67
104Adalbert232169
105SKhema SKema2320257, 14, 67
106Vanessa2320177, 31, 67
107nicu ebanca231959
108Kema Kema-Haw23180614, 31, 60
109LegeaCâștigului23172314, 60, 67
110Mihai Pivasu23169831, 60, 67
111Maık Maık2219487, 31, 67
112Reparații Calculato2218467, 31, 67
113MF221747
114NoPainNoGain22172714, 60, 67
115Suci Sandor212383
116canarii.de.vnzare2118727, 31, 67
117Billions Trillions F21185414, 31, 67
118Trillion Trillions F21185414, 31, 67
119Gambling Phantom2118107, 60, 67
120Triball Fishing21167931, 60, 67
121George Nasta201846
122AlgorithM2018127, 60, 67
123Pepino20180914, 31, 60
124Fantomitza fanclub20170314, 31, 67
125petrevictor201478
126Gica Vasiliniuc201434
127Teta Sena201389
128Jumaa Ortansa20120210, 57, 71
129Voicu Gheorghe191822
130Daniel Barbu19179760, 61, 62
131cornel191494
132GE-LUTA191046
133Phantom 0031818137, 60, 67
134Fantomitza Norocoas18174114, 31, 67
135Crococârțstef18168031, 60, 67
136CocârțStef18167431, 60, 67
137Talibanu Gambling17180414, 31, 60
138Tribal Fishing17167631, 60, 67
139Lucky171245
140MARIUS26171202
141Manuu_99171023
142Cristinel Alecse1616241, 17, 30
143cosmin 0116961
144cosmin 0116961
145Paul Grigore16834
146Gap16823
147magda15166231, 60, 67
148Radu Daniel151040
149hariga dan15883
150POCITANIA15847
151gErMaiNE15714
152CeIMaiTareJucătorLo14177914, 31, 67
153靈淡懂1417157, 60, 67
154Mark Mark141257
155ioan moldo141001
156Mily14973
157Mitzy14911
158Dacian Luculus14681
159Malnik131037
160blondina13998
161Silviu Mihai13968
162Mihai Radu13951
163Cristina Sanda13437
164Ioan Tamas12871
165Madalina Book12602
166Mirela Ștefania111062
167Licut Marin11811
168Licut Marin11811
169???10964
170LAURENTZIU10904
171LAURENTZIU10904
172Game_Hell10846
173Petru Sturza10760
174Incepatoarea105647, 14, 67
175petrevictor195391009
176Viorel Dinca9837
177Denisa Ioana9721
178ds9714
179Nicoleta Gabriela96697, 31, 60
180Valentina Ramona95917, 14, 60
181sandor.ferencz9380
182faby20149365
183Lolita8976
184Relu Zanfir8903
185Nutu8785
186Nutu8785
187Piotr8774
188Stelian Adrian8633
189FULCRUM8606
190tetoutcai8480
191Ionita Eugenia8383
192murgu8321
193Daniel Sanda7728
194Sabou Constantin7658
195Daniel Marin7643
196Vasile Boboc7523
197ana19887510
198Rupere la predictii74237, 31, 67
199Florentina Marcela7349
200MITZA7337
201Dobrau Ovidiu7303
202silviu briliantul7286
203Gavrila Mirela7227
204VALI20217224
205Nicu Ebanca6938
206Mariuca68117, 14, 31
207MISHU336606
208Radu Calin6554
209jan bobocu6547
210gica emil6495
211vali20116457
212Nelu Arsenie6452
213Nelu Arsenie6452
214Viorica Radu6438
215Veronika6353
216karolina776337
217Mircea6295
218Eu sunt penultimul629114, 31, 67
219Marihoana Mariana6289
220dan106274
221Gela Tudose6200
222csh689
223PARHAZARD5503
224Andreea Violeta5423
225$_€_£_ ₱ _₵_5361
226sorin puia5350
227Man & Money5323
228N. N.5321
229ADYBETO5317
230kadurika5296
231kadurika5296
232Anghel George-Sebast5286
233DENIS5279
234g30rg35262
235Popescu Albert5261
236Vali Barbu5247
237Sandu Petreanu5178
238Oprea Cornel5176
239capogatto5148
240Ionel Siminiceanu5115
241Taras4696
242VOICU4456
243Norocoasa 144567, 60, 67
244Dan Hariga4434
245vldX4429
246vldX4429
247Marian Sandu4415
248Chelaru4409
249Marcela Flori4320
250adrian_stroe864279
251adrian_stroe864279
2520eroore04278
253Love -Money4277
254Mihaela Betty4256
255Gopo4249
256Zaviceanu Dan4238
257Catuna Daniel4233
258Catuna Daniel4233
259StefanTrandafir4210
260Bojo4187
261Arianna4186
262Horia4170
263joco4169
264Alexandru Pintican4160
265Polonia 1 si 24138
266Iby Albina4128
267Flori St.4118
268Catalinn214115
269oracol4102
270Emil Dobozi3325
271Florin Petrescu3259
272Ana Popescu3258
273Maria Elena3233
274Bogdan Calin3213
275Elena Mariuca3212
276Savescu Bogdan3208
277cristaldo3204
278Albert3199
279Enache Valica Valent3164
280Mihaela Miu3160
281Dăcât Dumnezeu3151
282Adina Popa3148
283Costi Mihai3140
284floryn273137
285Valentin_D3129
286pianistu3125
287Paul Grigore312415, 13, 48
288Ruslan Spirea389
289Sile387
290Dan Soare381
291Florin Petrescu375
292Reiga370
293Ramonik368
294Tim Cos367
295Tim Cos367
296Luk68363
297A+D+D350
298Ionela Sandu2425
299Ionela Sandu2425
300Coco2397
301Ionutlir 752316
302Eu sunt ultimul229114, 31, 60
303Vija Lucia2241
304Iulia Elena Andronie2221
305Barbu Dan221260, 61, 62
306camelia2203
307Romanudelafar2203
308mihaelamiki2201
309Carp mihai2181
310Ionutloto2172
311Micutzu Aby2166
312Anamaria Vasiliniuc2137
313Ramona Vînă2136
314Filip Nicolae2135
315AngelBadBoy2133
316Matei Nicolae Robert2131
317Nick Amalia Vlad Iov2127
318Valentina Stoica2123
319Laura bratu2121
320Leontin Mircea Draga2107
321Stanculescu Dan Si C2100
322pescarul1967286
323TYK D274
324benyy273
325Petrica Marian273
326Costi Mihai268
327Billy Saga261
328Gheorghe Rusoiu260
329darius alexandru255
330Sorin Rizu253
331Mihai-Claudiu Neagu253
332Mihai-Claudiu Neagu253
333Stefania Dragomir251
334daniel.ionutz1244
335pedros240
336enrai238
337Catalin Georgescu235
338Iliana Stoica234
339cristi07229
340Cristi Cristian229
341Kiryacu Kiry228
342AlexAK227
343florin alin227
344Marius Neagu226
345Nicu Ebanca224
346Iancu Marius222
347Leahu Daniel220
348Gela Tudose218
349Flory Neagu216
350A again215
351ltlhsbeach Axx215
352hsinr A215
353sott A214
354MaryTyna213
355Accept orice barbatt213
356Albu Alexandru210
357Lenuta Sisu27
358Mihai Curelaru22
359Adi Mutu1426
360danezu1408
361Dordea Cristian1304
362Tudose Marilena1277
363Betty Mihaela1246
364Hfi Florin1228
365Nicolae Minuţ1227
366valy1163
367mirelyna1158
368Dyana Diana1152
369GGG1151
370Razvan Stanciu1147
371vali20161141
372nasty1134
373Ovidiu Si Mihaela Pr1128
374axa coci1126
375Geanina Barbu1126
376Cristian Ionel Encul1119
377Maria Cristina1119
378Oliver-Csilla Vajda1117
379Adyta Popeye1116
380FLORI1114
381FLORI1114
382Buhazi Francisc198
383mariaelena190
384Teodora Nicoleta185
385profetul184
386Bratu181
387Marius Panait Fcrb179
388CelMaiTareJucătorLo176
389Claudiu Ilie175
390FzR83175
391FzR83175
392Ardiles894174
393Denys174
394Fane Bolboaca171
395Nykolass171
396Silviu Silviu1697, 11, 27
397ROSU MARIUS168
398Lorica Stanila166
399Mircica Aurica166
400dragoru165
401Nistor Bege Eva164
402Romeo Romeo162
403Mihaela Gabriela160
404SORIN_DN159
405caerfsn154
406Negoita George154
407Cristian Desideriu154
408Szkoropan Petrica154
409Gigi Geo Anca153
410Polly20/80152
411adrian 91151
412Coste Costa151
413Manea Valentin150
414Florin Burghelea150
415Nicola Gabriel148
416CYD148
417Florin Munteanu147
418Tony Moreno144
419mihail143
420e-Tips143
421florinbalet142
422Liviu Pavel142
423alexandra141
424alexandra141
425Cisse139
426Ciupy138
427Petre Elena137
428EllaSarra135
429EllaSarra135
430cosminy18135
431Ioana Maria Alexandr135
432UTA134
433Nikk Nikk130
434Cirstea Robert129
435Cirstea Robert129
436T DNS128
437castor cretu127
438mariloto126
439Popa Dragos126
440Bila45126
441Techilla123
442Piticuzgg123
443fac ce vreau123
444SteelHere122
445HMMM122
446Iulian Carlig121
447Bica Olimpiu121
448Razvan Cristian120
449Viorel Ion120
450MrJackpots120
451Poloniamulti120
452taman99119
453CBP2015119
454Titi Titel119
455Dan Pinzariu118
456Claudiu117
457radu daniel117
458Flo70117
459Visa Marian117
460Ciprian Crinu117
461Cristi Chiper117
462Gheorghita Bichinet117
463Andrei Ciudin116
464Cr Daniel116
465Andrei Draghici116
466poloniia 1&2116
467Laurentiu Belei115
468elle86115
469Gabi Florin Vintila115
4701eu115
471Porumb Liviu115
472CT Catalin115
473what are you doing A115
474good luck A115
475good luck Axx115
476jly A115
477yai Axx115
478tpwkhs Axx115
479aimh Axx115
480Valentin Ciocan114
481bead A114
482valentin.manea113
483cristian.vrabie113
484Robert Ghiorghisoara113
485Stefan Florin Bobin113
486ToNic Norby ToNic113
487uan A113
488lirbeach A113
489ltlhs Axx113
490odwcb A113
491idc A113
492Nachiu Lumy112
493Daniel Zamfir112
494ayhs Axx112
495Ionut Good111
496Eu Si Atat111
497Luminita Stan110
498Dan Copa110
499Vreau bani barbati110
500CB Danni19
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Champion1420267, 14, 31, 67
2winner_element1419837, 14, 31, 60
3adrian anghelescu132673
4Christian1320497, 14, 31, 60
5Mihaela Bălțatu1320387, 14, 31, 67
6infinitely win1320367, 14, 31, 60
7Lucky Phantom1318067, 14, 60, 67
8Crocostef123163
9ciulea123054
10Radu122123
11Dak1220397, 14, 31, 67
12Mariannaa1220347, 14, 31, 60
13Stardust1220227, 14, 31, 67
14LOTOPINI DI SUGIESTI1218507, 14, 60, 67
15adelinctin112228
16Gratiela Graty112087
17Big Bang Theory1120467, 14, 31, 60
18carcass1120407, 14, 31, 60
19Vali Suciu102681
20Broker Ady102473
21ursuletz1020647, 14, 31, 60
22faliment1020477, 14, 31, 60
23Imparator1020247, 14, 31, 67
24Billion Trillions Fa1018547, 31, 60, 67
25Reparații Calculato1018437, 14, 60, 67
26Tyty Boxoru1018367, 14, 60, 67
27CelMaiTareJucătorLo1017777, 31, 60, 67
28IPlayForTheFun10172414, 31, 60, 67
29blade9304136, 38, 40, 41
30Chivuta Marti92740
31Chivuta Marti92740
32Suci Sandor92381
33Luciana Ramona920497, 14, 31, 60
34Gh05t L0tt3ry920417, 14, 31, 60
35Brishk Mikhaela920297, 14, 31, 67
36Soare Violeta920167, 14, 60, 67
37Million Trillions Fa918577, 31, 60, 67
38DyLy BOXORU917957, 14, 60, 67
39Domnu geo9168314, 31, 60, 67
40Ion Marinescu832002, 19, 36, 53
41Foynn82512
42Sandu Mirela820507, 14, 31, 60
43Rodica Geambașu820457, 14, 31, 60
44Angel Wings820427, 14, 31, 60
45Liliana Manole820337, 14, 31, 67
46Aleyna Yaşar820307, 14, 31, 67
47magia numerelor820237, 14, 31, 67
48impaled820197, 14, 31, 67
49Gherțoiu DeBloc818367, 14, 60, 67
50Phantom 003818117, 14, 60, 67
51Gambling Phantom818097, 14, 60, 67
52Phantom Lord818077, 31, 60, 67
53Kema Kema-Haw818057, 31, 60, 67
54BEST-WORLD-PLAYER-2O817767, 31, 60, 67
55Fantomitza fanclub817037, 31, 60, 67
56FLORENTINA7311164, 69, 75, 77
57domnulgeo73034
58lucky shop720337, 14, 31, 60
59abcLottery720327, 14, 31, 60
60Nambăr Uan719407, 14, 60, 67
61Millions Trillions F718557, 31, 60, 67
62Billions Trillions F718547, 31, 60, 67
63Trillions Trillions 718537, 31, 60, 67
64AlgorithM718107, 14, 60, 67
65Peppino718057, 31, 60, 67
66CocârțStef7167414, 31, 60, 67
67Grigore Paul6282713, 16, 48, 56
68Tanta Paul6282311, 17, 45, 59
69Dinutz99962638
70ion62507
71Ilie Luminița620517, 14, 31, 60
72undertaker&malefacto620517, 14, 31, 60
73Staculet Gabriela620427, 14, 31, 60
74noroc chior620397, 14, 31, 60
75LotoEnergy620327, 14, 31, 67
76Georgi62032
77L. OUT L.620237, 14, 31, 67
78Time is Money620237, 14, 31, 67
79Money Talks620177, 14, 31, 67
80Maık Maık619477, 14, 60, 67
81canarii.de.vnzare618697, 14, 60, 67
82Dăunătoarea DePort618327, 14, 60, 67
83Tyby Boxoru618237, 14, 60, 67
84L7618097, 31, 60, 67
85Talibanu Gambling618057, 31, 60, 67
86Fantomitza Norocoas617417, 31, 60, 67
87Mihai Pivasu6169714, 31, 60, 67
88Creastă Montană6169514, 31, 60, 67
89Fertilizer6168514, 31, 60, 67
90Denisa Ioana615207, 14, 31, 60
91cornel61494
92GE-LUTA61045
93Manuu_9961023
94Adalbert52164
95Anna Anikó520267, 14, 31, 67
96Mădîrjac Cristina520247, 14, 31, 67
97IlIy liIy520237, 14, 31, 67
98BO$$518507, 14, 60, 67
99George Nasta51841
100Cel_Mai_Tare518127, 31, 60, 67
101io câștig întruna517917, 31, 60, 67
102Laur Jmeceru Băiat 5179114, 31, 60, 67
103CeIMaiTareJucătorLo517777, 31, 60, 67
104IPlayToWin5172714, 31, 60, 67
105Crococârț5168414, 31, 60, 67
106Triball Fishing5167814, 31, 60, 67
107Gica Vasiliniuc51435
108panaiotis13151359
109Game_Hell5845
110Oprisan Dinu42197
111Darky Vikernes420457, 14, 31, 60
112SKhema SKema420237, 14, 31, 67
113nicu ebanca41958
114Trillion Trillions F418547, 31, 60, 67
115Talibanu Gaming418187, 14, 60, 67
116Phantom418117, 14, 60, 67
117Pepino418097, 31, 60, 67
118Matematicianul418087, 14, 60, 67
119Superlover4179514, 31, 60, 67
120Asprem Samper417897, 31, 60, 67
121Jmeceru Pervers4174714, 31, 60, 67
122NoPainNoGain4172714, 31, 60, 67
123TribaI Fishing4167814, 31, 60, 67
124Tribal Fishing4167414, 31, 60, 67
125Celebrity win4166914, 31, 60, 67
126magda4166214, 31, 60, 67
127LOTO-OPINI SI SUGEST4164814, 31, 60, 67
128Dan415862, 8, 44, 73
129cioara balistică4153514, 31, 60, 67
130Mark Mark41254
131blondina41000
132Licut Marin4808
133Stelian Adrian4633
134Cristina Sanda4440
135adrian_stroe864279
136marian59532954
137Money out of nothing320267, 14, 31, 67
138Daniel Barbu3180260, 61, 62, 63
139LegeaCâștigului3172314, 31, 60, 67
140misa31631
141Cristinel Alecse316241, 17, 30, 31
142petrevictor31479
143Lucky31246
144MARIUS2631192
145Mirela Ștefania31062
146Radu Daniel31040
147Malnik31037
148Mily3973
149Silviu Mihai3970
150POCITANIA3849
151Paul Grigore3834
152Gap3823
153Dacian Luculus3681
154Valentina Ramona35917, 14, 31, 60
155ana19883509
156PARHAZARD3502
157murgu3322
158murgu3322
1590eroore03278
160Vanessa220157, 14, 60, 67
161Voicu Gheorghe21820
162靈淡懂217157, 14, 60, 67
163Crococârțstef2168014, 31, 60, 67
164Teta Sena21388
165MF21238
166Jumaa Ortansa2119910, 17, 57, 71
167ioan moldo21001
168Lolita2978
169Viorel Dinca2976
170cosmin 012960
171???2952
172Nicu Ebanca2933
173Mitzy2909
174Relu Zanfir2903
175LAURENTZIU2902
176LAURENTZIU2902
177hariga dan2874
178Mariuca28117, 14, 31, 60
179Nutu2785
180Daniel Sanda2728
181Denisa Ioana2721
182gErMaiNE2717
183ds2714
184Taras2697
185tetoutcai2479
186Norocoasa 124567, 14, 60, 67
187Dan Hariga2427
188Rupere la predictii24237, 14, 60, 67
189Marian Sandu2415
190Florentina Marcela2348
191karolina772337
192cristaldo2314
193Dordea Cristian2304
194kadurika2297
195kadurika2297
196dan102273
197Ana Popescu2262
198Dyana Diana2150
199capogatto2148
200Adina Popa2146
201Costi Mihai2140
202Filip Nicolae2135
203Valentin_D2129
204Rosu Iuliana Mihaela261
205Talking Strategy120227, 14, 31, 67
206Ioan Tamas1877
207Piotr1772
208Petru Sturza1760
209Sabou Constantin1658
210Daniel Marin1641
211FULCRUM1604
212MISHU331603
213Madalina Book1591
214Incepatoarea15647, 14, 31, 67
215Vasile Boboc1523
216gica emil1495
217vali20111457
218VOICU1455
219Nelu Arsenie1447
220Nelu Arsenie1447
221Viorica Radu1438
222Adi Mutu1426
223Ionela Sandu1423
224Andreea Violeta1423
225vldX1419
226danezu1408
227danezu1408
228Ionita Eugenia1383
229sandor.ferencz1380
230MITZA1337
231Emil Dobozi1326
232Man & Money1324
233ADYBETO1316
234Eu sunt penultimul12917, 31, 60, 67
235Eu sunt ultimul12917, 31, 60, 67
236Marihoana Mariana1287
237Love -Money1276
238g30rg31261
239Gopo1248
240Vali Barbu1246
241Vija Lucia1244
242Nicolae Minuţ1228
243Hfi Florin1228
244Elena Mariuca1212
245StefanTrandafir1210
246Romanudelafar1203
247Bojo1187
248Arianna1185
249Carp mihai1180
250Mihaela Miu1160
251Horia1152
252Dăcât Dumnezeu1151
253Dăcât Dumnezeu1151
254Razvan Stanciu1147
255Anamaria Vasiliniuc1137
256Matei Nicolae Robert1131
257Ovidiu Si Mihaela Pr1127
258axa coci1125
259Geanina Barbu1125
260pianistu1123
261Maria Cristina1119
262Oliver-Csilla Vajda1117
263FLORI1114
264teo vasile1104
265teo vasile1104
266Nyko190
267csh189
268profetul184
269Bratu182
270Marius Panait Fcrb179
271Nykolass171
272Emil Stacu17129, 37, 62, 54
273MILI169
274Stefania Dragomir168
275Marmota168
276liviuvartic162
277Ruxandra Maria151
278Florin Burghelea150
279Florin Munteanu146
280ileana3114143
281e-Tips143
282florinbalet142
283florinbalet142
284Violeta Gheorghe141
285Andrei Butoi140
286Ciupy137
287Niculae Costel134
288cristi07129
289T DNS128
290castor cretu127
291Marius Neagu126
292misu124
293Techilla123
294VreauBani119
295Marius Lelescu119
296rechinu 1,2,3,,,116
297chelco115
298GabiFlo114
299Stefan Florin Bobin113
300hoza cristian113
301siilvia14113
302Daniel Zamfir112
303Eu Si Atat111
304Lizeta Nistor110
305Ionut Vasile19
306marcel8817
307Petre Victor16
308Daniel Bozoanca15
309Alexandra Ioana Dăn15
310danielldan200015
311Danny Matei15
312Daniel Dumitrache14
313Cosmin Marian14
314Florin Alexandru13
315Alin Marian Niţă13
316Loredana Tudorache12
317Loredana Tudorache12
318Roman Mircea Constan12
319PANZER12
32012345 right now12
321Rosule Poateti-Ofuri11
322MRoșu Anorexiqus11
323petrevictor195301009
324Mihai Radu0949
325Nicoleta Gabriela06707, 14, 31, 67
326Radu Calin0555
327jan bobocu0547
328Chelaru0406
329Coco0386
330faby20140365
331$_€_£_ ₱ _₵_0363
332Veronika0352
333sorin puia0350
334Silviu Florin0321
335Marcela Flori0319
336Ionutlir 750316
337Dobrau Ovidiu0302
338Mircea0294
339Anghel George-Sebast0286
340silviu briliantul0285
341DENIS0279
342Tudose Marilena0277
343Florin Petrescu0259
344Mihaela Betty0256
345Betty Mihaela0246
346negrea ionel0241
347Zaviceanu Dan0236
348Gavrila Mirela0234
349Maria Elena0234
350Catuna Daniel0232
351VALI20210222
352Iulia Elena Andronie0220
353Bogdan Calin0213
354Barbu Dan021260, 61, 62, 63
355Savescu Bogdan0206
356camelia0205
357mihaelamiki0200
358Gela Tudose0200
359Axa Pariuri0186
360Silviu20160181
361Sandu Petreanu0178
362Oprea Cornel0176
363Ionutloto0171
364joco0169
365Micutzu Aby0166
366Enache Valica Valent0164
367ARDILES19690163
368Popescu Albert0162
369Alexandru Pintican0161
370valy0158
371mirelyna0157
372N. N.0153
373GGG0151
374Ramona Vînă0150
375floryn270144
376vali20160141
377Polonia 1 si 20138
378Balan Cristin0137
379nasty0134
380AngelBadBoy0132
381Nick Amalia Vlad Iov0127
382Valentina Stoica0125
383Paul Grigore012426, 18, 48, 68
384Iby Albina0122
385Laura bratu0121
386Cristian Ionel Encul0119
387Adyta Popeye0116
388Flori St.0116
389Catalinn210115
390Ionel Siminiceanu0109
391Leontin Mircea Draga0108
392Florentin0105
393Tudor Dragos0103
394Tudor Dragos0103
395oracol0102
396oracol0102
397Buhazi Francisc0101
398Albert0101
399lotto polonia094
400ddaxxa091
401ddaxxa091
402Cami Andreea091
403mariaelena090
404Iony17089
405Stanculescu Dan Si C088
406Adrian Lupu088
407Ruslan Spirea088
408Catana Marius Daniel087
409Pantazica Manuela087
410Teodora Nicoleta086
411Sile086
412pescarul1967086
413Radu Eugen Ghe085
414barbu084
415Dragne Alexandru083
416Catalin Adrian Mihal083
417Dan Soare081
418Domenti Cristina Ang078
419CelMaiTareJucătorLo076
420Claudiu Ilie075
421FzR83075
422Florin Petrescu075
423benyy074
424benyy074
425Ardiles894074
426TYK D074
427Denys074
428Laurentiu Coles073
429Petrica Marian073
430GMS073
431Ema Loredana072
432Fane Bolboaca071
433Ramonik069
434Reiga069
435ROSU MARIUS068
436Tim Cos067
437Tim Cos067
438Costi Mihai067
439Mircica Aurica066
440dragoru065
441Lorica Stanila065
442axina064
443teodor063
444Romeo Romeo062
445Luk68062
446Michelle062
447iasca iasca061
448iasca iasca061
449Billy Saga061
450Mihaela Gabriela060
451PLATINUM060
452Gheorghe Rusoiu060
453SORIN_DN059
454Ionel Berbecaru058
455Silviu Silviu05858, 60, 63, 64
456Mike Ion056
457Sorensen Soclasdemo056
458ESEC LA HIENE056
459Baltag Mihaela055
460alin1910054
461vasile nicusor054
462vasile nicusor054
463Negoita George054
464Cristian Desideriu054
465Szkoropan Petrica054
466Sherezad Roxana054
467Mirel053
468Sorin Rizu053
469Mihai-Claudiu Neagu053
470Mihai-Claudiu Neagu053
471caerfsn053
472Gigi Geo Anca052
473Adrian Coman052
474BEST-WORLD-PLAYER-20052
475adrian 91051
476A+D+D051
477HIENE 7 validari051
478Polly20/80050
479Coste Costa050
480Manea Valentin049
481darius alexandru049
482Nicola Gabriel048
483CYD048
484Nistor Bege Eva048
485SUVITATU046
486Iulia Ivan046
487Munteanu046
488Visenescu Daniel046
489Lucian Vasile045
490Vlad Catalin045
491Tony Moreno045
492daniel.ionutz1044
493Mariana Mirea044
494Petru Sturza04413, 24, 42, 47
495mihail043
496mihail043
497Cristina Giorgiana C043
498Mihaela05041
499alexandra041
500Jan Ion041
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1adrian anghelescu92669
2adrian anghelescu92669
3Big Bang Theory620437, 14, 31, 60, 67
4Christian520497, 14, 31, 60, 67
5impaled520187, 14, 31, 60, 67
6marian59542946
7Chivuta Marti42741
8Chivuta Marti42741
9Vali Suciu42683
10Dinutz99942631
11Sandu Mirela420487, 14, 31, 60, 67
12Angel Wings420427, 14, 31, 60, 67
13Dak420397, 14, 31, 60, 67
14Mihaela Bălțatu420387, 14, 31, 60, 67
15infinitely win420337, 14, 31, 60, 67
16BO$$418507, 14, 31, 60, 67
17IPlayToWin417277, 14, 31, 60, 67
18Creastă Montană416957, 14, 31, 60, 67
19ciulea33056
20Foynn32508
21ion32508
22Gratiela Graty32086
23ursuletz320617, 14, 31, 60, 67
24Luciana Ramona320477, 14, 31, 60, 67
25Aleyna Yaşar320287, 14, 31, 60, 67
26Champion320237, 14, 31, 60, 67
27SKhema SKema320227, 14, 31, 60, 67
28Million Trillions Fa318577, 14, 31, 60, 67
29Trillion Trillions F318547, 14, 31, 60, 67
30George Nasta31852
31Tyby Boxoru318237, 14, 31, 60, 67
32Phantom 003318127, 14, 31, 60, 67
33Matematicianul318087, 14, 31, 60, 67
34Fantomitza Norocoas317417, 14, 31, 60, 67
35Cristina Sanda3440
36Cristina Sanda3440
37Oprisan Dinu22193
38Radu22122
39Darky Vikernes220437, 14, 31, 60, 67
40Staculet Gabriela220417, 14, 31, 60, 67
41carcass220397, 14, 31, 60, 67
42Liliana Manole220327, 14, 31, 60, 67
43Mariannaa220307, 14, 31, 60, 67
44Money out of nothing220267, 14, 31, 60, 67
45Time is Money220237, 14, 31, 60, 67
46Imparator220227, 14, 31, 60, 67
47Anna Anikó220227, 14, 31, 60, 67
48Stardust220217, 14, 31, 60, 67
49winner_element219817, 14, 31, 60, 67
50Maık Maık219457, 14, 31, 60, 67
51Billions Trillions F218547, 14, 31, 60, 67
52L7218097, 14, 31, 60, 67
53Kema Kema-Haw218057, 14, 31, 60, 67
54Daniel Barbu2179660, 61, 62, 63, 64
55Laur Jmeceru Băiat 217917, 14, 31, 60, 67
56BEST-WORLD-PLAYER-2O217767, 14, 31, 60, 67
57Jmeceru Pervers217477, 14, 31, 60, 67
58IPlayForTheFun217237, 14, 31, 60, 67
59靈淡懂217147, 14, 31, 60, 67
60Crococârțstef216807, 14, 31, 60, 67
61TribaI Fishing216767, 14, 31, 60, 67
62Tribal Fishing216767, 14, 31, 60, 67
63Cristinel Alecse216221, 17, 30, 31, 45
64panaiotis13121359
65MARIUS2621180
66Mirela Ștefania21062
67GE-LUTA21045
68Malnik21035
69???2961
70LAURENTZIU2902
71hariga dan2827
72Piotr2773
73PARHAZARD2501
74Veronika2354
75Ion Marinescu131982, 19, 36, 53, 70
76blade1303848, 51, 67, 72, 78
77blade1303848, 51, 67, 72, 78
78domnulgeo13033
79Tanta Paul1282311, 17, 55, 67, 78
80Broker Ady12464
81Suci Sandor12380
82Suci Sandor12380
83MF12155
84Ilie Luminița120487, 14, 31, 60, 67
85Rodica Geambașu120437, 14, 31, 60, 67
86Gh05t L0tt3ry120407, 14, 31, 60, 67
87noroc chior120377, 14, 31, 60, 67
88abcLottery120317, 14, 31, 60, 67
89LotoEnergy120317, 14, 31, 60, 67
90lucky shop120307, 14, 31, 60, 67
91Brishk Mikhaela120267, 14, 31, 60, 67
92Mădîrjac Cristina120227, 14, 31, 60, 67
93Talking Strategy120227, 14, 31, 60, 67
94Vanessa120147, 14, 31, 60, 67
95Soare Violeta120147, 14, 31, 60, 67
96Nambăr Uan119387, 14, 31, 60, 67
97canarii.de.vnzare118697, 14, 31, 60, 67
98Trillions Trillions 118537, 14, 31, 60, 67
99LOTOPINI DI SUGIESTI118507, 14, 31, 60, 67
100Tyty Boxoru118357, 14, 31, 60, 67
101Gherțoiu DeBloc118357, 14, 31, 60, 67
102Voicu Gheorghe11820
103Talibanu Gaming118187, 14, 31, 60, 67
104Phantom118127, 14, 31, 60, 67
105Gambling Phantom118097, 14, 31, 60, 67
106Pepino118077, 14, 31, 60, 67
107Lucky Phantom118077, 14, 31, 60, 67
108Peppino118057, 14, 31, 60, 67
109DyLy BOXORU117957, 14, 31, 60, 67
110Superlover117937, 14, 31, 60, 67
111io câștig întruna117897, 14, 31, 60, 67
112CelMaiTareJucătorLo117787, 14, 31, 60, 67
113NoPainNoGain117267, 14, 31, 60, 67
114Fantomitza fanclub117037, 14, 31, 60, 67
115Fertilizer116867, 14, 31, 60, 67
116Crococârț116857, 14, 31, 60, 67
117Domnu geo116827, 14, 31, 60, 67
118Celebrity win116697, 14, 31, 60, 67
119LOTO-OPINI SI SUGEST116487, 14, 31, 60, 67
120cioara balistică115337, 14, 31, 60, 67
121petrevictor11479
122Teta Sena11389
123Mark Mark11252
124Lucky11241
125Jumaa Ortansa1119910, 17, 57, 71, 73
126Radu Daniel11038
127Manuu_9911023
128petrevictor195311009
129Silviu Mihai1968
130Relu Zanfir1905
131POCITANIA1847
132Ioan Tamas1817
133Mariuca18107, 14, 31, 60, 67
134Denisa Ioana1721
135gErMaiNE1721
136Taras1695
137Dacian Luculus1680
138Sabou Constantin1656
139Valentina Ramona15917, 14, 31, 60, 67
140Norocoasa 114567, 14, 31, 60, 67
141sandor.ferencz1380
142sorin puia1349
143Florentina Marcela1348
144adrian_stroe861279
145g30rg31263
146Arianna1198
147Mihaela Miu1159
148Flori St.1111
149Leontin Mircea Draga1107
150Ionel Siminiceanu1100
151csh187
152Catalin Adrian Mihal183
153Stefania Dragomir179
154Nykolass171
155caerfsn154
156Adrian Coman151
157Florin Munteanu148
158e-Tips143
159Vitalariu Florin128
160T DNS128
161Techilla123
162Ali112
163Cristian Andrei13
164Ily12
165Crocostef03177
166FLORENTINA031103, 19, 20, 22, 80
167Grigore Paul028279, 16, 53, 55, 64
168adelinctin02228
169Adalbert02166
170undertaker&malefacto020507, 14, 31, 60, 67
171faliment020457, 14, 31, 60, 67
172Georgi02030
173IlIy liIy020247, 14, 31, 60, 67
174L. OUT L.020237, 14, 31, 60, 67
175magia numerelor020227, 14, 31, 60, 67
176Money Talks020177, 14, 31, 60, 67
177nicu ebanca01954
178Millions Trillions F018547, 14, 31, 60, 67
179Billion Trillions Fa018547, 14, 31, 60, 67
180Reparații Calculato018427, 14, 31, 60, 67
181Dăunătoarea DePort018317, 14, 31, 60, 67
182Cel_Mai_Tare018117, 14, 31, 60, 67
183AlgorithM018107, 14, 31, 60, 67
184Phantom Lord018067, 14, 31, 60, 67
185Talibanu Gambling018047, 14, 31, 60, 67
186Asprem Samper017897, 14, 31, 60, 67
187CeIMaiTareJucătorLo017797, 14, 31, 60, 67
188LegeaCâștigului017227, 14, 31, 60, 67
189Mihai Pivasu016997, 14, 31, 60, 67
190Triball Fishing016797, 14, 31, 60, 67
191CocârțStef016747, 14, 31, 60, 67
192magda016627, 14, 31, 60, 67
193misa01631
194Dan015492, 8, 44, 53, 73
195Denisa Ioana015207, 14, 31, 60, 67
196cornel01492
197Gica Vasiliniuc01433
198ioan moldo01002
199blondina0996
200Mily0973
201Lolita0971
202cosmin 010957
203Mihai Radu0945
204Nicu Ebanca0934
205Viorel Dinca0916
206Mitzy0898
207Game_Hell0841
208Paul Grigore0834
209Licut Marin0804
210Gap0800
211Gap0800
212Nutu0784
213Nutu0784
214Petru Sturza0760
215Daniel Sanda0726
216ds0711
217Nicoleta Gabriela06707, 14, 31, 60, 67
218Daniel Marin0640
219Stelian Adrian0634
220FULCRUM0604
221MISHU330595
222Madalina Book0590
223Incepatoarea05627, 14, 31, 60, 67
224Radu Calin0554
225jan bobocu0547
226Vasile Boboc0517
227ana19880510
228gica emil0491
229tetoutcai0479
230vali20110459
231VOICU0456
232Nelu Arsenie0443
233Nelu Arsenie0443
234Viorica Radu0438
235Dan Hariga0427
236Adi Mutu0426
237Andreea Violeta0423
238Rupere la predictii04227, 14, 31, 60, 67
239Ionela Sandu0422
240Ionela Sandu0422
241vldX0421
242vldX0421
243Marian Sandu0415
244Chelaru0408
245danezu0408
246Coco0387
247Ionita Eugenia0383
248faby20140362
249$_€_£_ ₱ _₵_0357
250karolina770337
251MITZA0336
252Emil Dobozi0326
253Man & Money0324
254murgu0321
255murgu0321
256Marcela Flori0319
257ADYBETO0317
258Ionutlir 750317
259Dordea Cristian0303
260Dobrau Ovidiu0299
261kadurika0296
262kadurika0296
263Mircea0294
264Eu sunt penultimul02917, 14, 31, 60, 67
265Eu sunt ultimul02907, 14, 31, 60, 67
266Anghel George-Sebast0286
267Anghel George-Sebast0286
268Marihoana Mariana0286
269silviu briliantul0284
270DENIS0278
2710eroore00278
272Tudose Marilena0277
273Love -Money0274
274dan100271
275Ana Popescu0263
276Florin Petrescu0258
277Mihaela Betty0256
278Gopo0251
279Betty Mihaela0246
280Vali Barbu0244
281Vija Lucia0241
282negrea ionel0239
283cristaldo0236
284Zaviceanu Dan0235
285Maria Elena0235
286Catuna Daniel0233
287Gavrila Mirela0233
288Nicolae Minuţ0227
289VALI20210225
290Iulia Elena Andronie0219
291Bogdan Calin0213
292Hfi Florin0213
293Elena Mariuca0213
294Barbu Dan021260, 61, 62, 63, 64
295StefanTrandafir0210
296Savescu Bogdan0209
297Romanudelafar0203
298Gela Tudose0200
299camelia0199
300mihaelamiki0198
301N. N.0190
302Bojo0186
303Axa Pariuri0186
304Sandu Petreanu0178
305Carp mihai0178
306Oprea Cornel0176
307Ionutloto0172
308joco0169
309Micutzu Aby0166
310Enache Valica Valent0163
311ARDILES19690163
312Alexandru Pintican0160
313mirelyna0159
314Dăcât Dumnezeu0151
315Dăcât Dumnezeu0151
316GGG0151
317capogatto0148
318Dyana Diana0147
319Razvan Stanciu0147
320Razvan Stanciu0147
321floryn270145
322Adina Popa0140
323vali20160140
324Costi Mihai0140
325Polonia 1 si 20138
326Balan Cristin0137
327Horia0136
328Horia0136
329Filip Nicolae0135
330Anamaria Vasiliniuc0134
331AngelBadBoy0133
332nasty0132
333Popescu Albert0132
334Matei Nicolae Robert0131
335Valentin_D0129
336Ramona Vînă0128
337Ovidiu Si Mihaela Pr0128
338axa coci0126
339axa coci0126
340Valentina Stoica0126
341Nick Amalia Vlad Iov0126
342pianistu0125
343Geanina Barbu0124
344Paul Grigore01243, 15, 18, 54, 63
345Laura bratu0121
346Cristian Ionel Encul0118
347Oliver-Csilla Vajda0116
348Maria Cristina0116
349Adyta Popeye0115
350Catalinn210115
351FLORI0114
352valy0113
353Iby Albina0108
354Florentin0104
355teo vasile0104
356Tudor Dragos0103
357Tudor Dragos0103
358oracol0103
359Buhazi Francisc0103
360Albert097
361lotto polonia094
362Cami Andreea091
363mariaelena090
364Nyko090
365Iony17089
366Catana Marius Daniel088
367Adrian Lupu088
368Ruslan Spirea088
369pescarul1967086
370Radu Eugen Ghe085
371Sile085
372Teodora Nicoleta084
373profetul084
374Pantazica Manuela084
375barbu084
376ddaxxa083
377ddaxxa083
378Dragne Alexandru083
379Bratu081
380Dan Soare081
381Domenti Cristina Ang078
382Marius Panait Fcrb077
383CelMaiTareJucătorLo076
384Gabor Ion075
385FzR83075
386Florin Petrescu075
387Claudiu Ilie074
388benyy074
389Ardiles894074
390Denys074
391TYK D074
392Laurentiu Coles073
393Laurentiu Coles073
394GMS073
395Petrica Marian072
396Fane Bolboaca071
397Ema Loredana069
398Reiga069
399MILI069
400Emil Stacu06923, 24, 25, 31, 63
401Costi Mihai068
402Marmota068
403Tim Cos067
404PLATINUM067
405Mircica Aurica066
406ROSU MARIUS066
407dragoru065
408Lorica Stanila065
409Ramonik064
410axina064
411Stanculescu Dan Si C063
412Luk68063
413liviuvartic062
414Romeo Romeo062
415teodor062
416Michelle062
417iasca iasca061
418Rosu Iuliana Mihaela060
419Billy Saga060
420SORIN_DN059
421Mihaela Gabriela059
422Gheorghe Rusoiu058
423Ionel Berbecaru058
424Mike Ion056
425ESEC LA HIENE056
426Sorensen Soclasdemo056
427Baltag Mihaela055
428alin1910054
429Negoita George054
430Cristian Desideriu054
431Szkoropan Petrica054
432Sherezad Roxana054
433Liviu Pavel054
434Sorin Rizu053
435Mihai-Claudiu Neagu053
436Mihai-Claudiu Neagu053
437vasile nicusor053
438vasile nicusor053
439BEST-WORLD-PLAYER-20052
440adrian 91051
441HIENE 7 validari051
442Manea Valentin050
443Florin Burghelea050
444misu050
445Polly20/80050
446A+D+D050
447Coste Costa050
448Silviu Silviu05062, 63, 66, 67, 69
449Nistor Bege Eva049
450Nicola Gabriel048
451Ruxandra Maria048
452CYD048
453SUVITATU046
454Gigi Geo Anca046
455Visenescu Daniel046
456Mirel045
457Lucian Vasile045
458Iulia Ivan045
459daniel.ionutz1044
460Mariana Mirea044
461Cristina Giorgiana C044
462Munteanu044
463Tony Moreno044
464Petru Sturza04413, 24, 42, 47, 78
465mihail043
466ileana3114043
467florinbalet042
468Violeta Gheorghe042
469Mihaela05041
470Jan Ion041
471Costica Vechiu041
472alexandra040
473alexandra040
474Stefan Pagu040
475rionut35040
476rusu constantin039
477Florentin Soroiu039
478Cisse039
479pedros039
480Madalina222039
481Madalina222039
482C.dan039
483Vlad Catalin039
484Grasu Florin039
485vali038
486Fortunati Alloro038
487Andrei Butoi037
488Petre Elena037
489MariusT036
490Andrei123036
491Alina Andrada036
492Alina Andrada036
493Macovei Marius036
494Catalin Georgescu036
495Ciupy036
496nirvana777036
497Antonie Bogdan Silvi035
498Mircea Sfichi Bocean035
499cosminy18035
500tanya035