Predictii Utilizatori Predictii Validate Profilul Meu Adauga Predictii Clasament General Clasament Mai Statistici Generale Statistici Mai Top 10 Logare


Statistici Generale


TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Ion Marinescu655257516
2Crocostef619253516
3ciulea615244235
4FLORENTINA60725113
5blade58824191
6marian59558524231
7domnulgeo577242220
8Chivuta Marti551219431
9adrian anghelescu5482115
10adrian anghelescu5482115
11Vali Suciu53921077
12Adalbert5332169
13Dinutz999527214629
14Tanta Paul51921973
15Foynn51919777
16Gratiela Graty518201871
17Grigore Paul50022003
18Suci Sandor49319405
19Radu4922073
20Broker Ady478190020
21ion4761895
22George Nasta4741824
23magia numerelor441156349
24undertaker&malefacto435158968
25misa4331635
26Time is Money429156449
27Dak422157368
28LotoEnergy421157068
29Oprisan Dinu419170829
30Aleyna Yaşar419156766
31nicu ebanca41816305
32Vanessa416156268
33Rodica Geambașu41515858
34IlIy liIy415156472
35impaled414155849
36Imparator413156168
37Money out of nothing412156768
38L. OUT L.41215636
39Liliana Manole410157044
40Staculet Gabriela40915818
41Stardust40715608
42Luciana Ramona406158772
43Sandu Mirela406158766
44Christian404158466
45Champion404156449
46Mariannaa402157349
47lucky shop402157066
48Darky Vikernes400158331
49abcLottery399156968
50Soare Violeta39815598
51carcass39715796
52Brishk Mikhaela39715676
53adelinctin39616499
54winner_element39315416
55Nambăr Uan393148849
56SKhema SKema392156666
57infinitely win39015756
58Gh05t L0tt3ry387157844
59Mădîrjac Cristina387156444
60Ilie Luminița38515886
61Angel Wings38315768
62Trillion Trillions F383140066
63Mihaela Bălțatu38215726
64noroc chior38115778
65Maık Maık381149466
66Big Bang Theory379158349
67BO$$379139968
68Kema Kema-Haw378135466
69ursuletz376160231
70faliment374158444
71Cel_Mai_Tare372136068
72Talibanu Gaming371136972
73Jmeceru Pervers371129966
74Anna Anikó369156431
75Money Talks369155931
76Reparații Calculato369139372
77CelMaiTareJucătorLo367132449
78Talking Strategy366156131
79Billions Trillions F366140072
80Trillions Trillions 365139949
81CeIMaiTareJucătorLo364132566
82Phantom Lord36313568
83io câștig întruna360133849
84canarii.de.vnzare359141731
85Billion Trillions Fa35914016
86Tyby Boxoru359137444
87DyLy BOXORU359134649
88Millions Trillions F35814018
89Tyty Boxoru358138366
90MF357154750
91LOTOPINI DI SUGIESTI35613978
92AlgorithM354135868
93Gherțoiu DeBloc353138449
94Phantom351136349
95Matematicianul348135666
96Superlover34813446
97panaiotis1313471361
98Gambling Phantom34713608
99L7347135749
100靈淡懂347126966
101Laur Jmeceru Băiat 345134172
102petrevictor3441480
103Phantom 003344136244
104Peppino34213556
105IPlayForTheFun340128066
106LegeaCâștigului340127968
107Talibanu Gambling338135431
108Georgi33314158
109Crococârțstef329123266
110Dăunătoarea DePort327138331
111Pepino32413576
112Triball Fishing32412298
113CocârțStef324122849
114Asprem Samper323133331
115cornel3221289
116cornel3221289
117BEST-WORLD-PLAYER-2O321132344
118Million Trillions Fa320140244
119Fertilizer32012358
120magda320120472
121Domnu geo319123649
122NoPainNoGain31612826
123Dan3141370
124Lucky Phantom314135931
125Fantomitza fanclub31312496
126Lucky3121217
127Crococârț311123844
128LOTO-OPINI SI SUGEST30812016
129Creastă Montană307123949
130IPlayToWin306128231
131Celebrity win305121566
132Voicu Gheorghe300121210
133Fantomitza Norocoas29812888
134TribaI Fishing297122944
135Mihai Pivasu296124331
136Daniel Barbu294117060
137cioara balistică285108549
138Tribal Fishing281122731
139Mark Mark2781072
140Gica Vasiliniuc277126438
141Teta Sena2741098
142GE-LUTA2701046
143Denisa Ioana268106968
144Mirela Ștefania2621040
145MARIUS26254108124
146Cristinel Alecse253100918
147Silviu Mihai247970
148Mily246959
149cosmin 01243960
150cosmin 01243960
151Manuu_992361004
152blondina236969
153Lolita236963
154Lolita236963
155Mihai Radu232951
156Radu Daniel2328478
157Malnik231959
158Malnik231959
159LAURENTZIU228897
160LAURENTZIU228897
161Nicu Ebanca221935
162Game_Hell220828
163Mitzy219880
164POCITANIA217850
165ioan moldo2151001
166Gap214822
167Ioan Tamas199864
168Licut Marin19077858
169Dacian Luculus185681
170???184749
171Daniel Sanda179728
172Nutu178772
173Nutu178772
174ds177714
175Viorel Dinca174756
176Denisa Ioana173721
177Taras162698
178Sabou Constantin159657
179FULCRUM157603
180Madalina Book153607
181Daniel Marin150637
182Radu Calin150555
183Stelian Adrian145588
184VOICU136456
185jan bobocu127552
186Vasile Boboc126524
187Jumaa Ortansa12358260
188PARHAZARD121502
189PARHAZARD121502
190tetoutcai120480
191Dan Hariga116435
192MISHU33115502
193Cristina Sanda114436
194petrevictor195310845515
195Coco106393
196Adi Mutu105426
197Ionela Sandu105424
198ana1988104462
199Chelaru102410
200vali2011101456
201vldX101421
202danezu101403
203Viorica Radu99438
204Relu Zanfir9941827
205$_€_£_ ₱ _₵_99358
206Mariuca9434668
207faby201492365
208Veronika92354
209Man & Money92320
210Man & Money92320
211hariga dan9036916
212Dordea Cristian90304
213murgu89321
214murgu89321
215Mircea88291
216sorin puia86350
217MITZA86337
218Marihoana Mariana84283
219sandor.ferencz81380
220Tudose Marilena80277
221ADYBETO79266
222kadurika77297
223kadurika77297
224Anghel George-Sebast77286
225Love -Money74266
226cristaldo73367
227gica emil7333138
228Nelu Arsenie73294
229Nelu Arsenie73294
230g30rg373263
231Emil Dobozi72324
232adrian_stroe8672279
233Paul Grigore703353
2340eroore070277
235Ana Popescu70250
236karolina7769337
237DENIS69280
238Piotr6831552
239dan1067272
240Petru Sturza6529717
241Gopo64251
242gErMaiNE6331312
243Dobrau Ovidiu62241
244Axa Pariuri62186
245Catuna Daniel61228
246Zaviceanu Dan59239
247Nicoleta Gabriela5820938
248silviu briliantul57286
249Florin Petrescu57259
250Nicolae Minuţ57227
251Vija Lucia55242
252Gela Tudose55200
253Gavrila Mirela55173
254negrea ionel54234
255Savescu Bogdan54209
256Bojo54187
257Sandu Petreanu52178
258StefanTrandafir51210
259VALI202150222
260Bogdan Calin50213
261Enache Valica Valent47164
262Ionutlir 7545203
263Dyana Diana45156
264mihaelamiki44203
265Horia44195
266Carp mihai44181
267Alexandru Pintican44161
268Romanudelafar43201
269Oprea Cornel43176
270Iulia Elena Andronie42222
271valy41165
272capogatto41148
273Adina Popa41146
274Arianna40188
275joco40169
276Razvan Stanciu40146
277mirelyna39158
278Costi Mihai39140
279Hfi Florin37181
280Valentina Ramona3713713
281teo vasile37104
282pianistu36121
283Flori St.36115
284camelia35137
285Dăcât Dumnezeu34150
286Dăcât Dumnezeu34150
287Marian Sandu34140
288Micutzu Aby33164
289Balan Cristin32137
290Andreea Violeta32133
291Valentin_D32129
292Oliver-Csilla Vajda32117
293floryn2732117
294Anamaria Vasiliniuc31138
295Matei Nicolae Robert31131
296Ramona Vînă30132
297Filip Nicolae30112
298nasty29134
299Florentin29105
300Incepatoarea2910457
301vali201628141
302Ovidiu Si Mihaela Pr28128
303axa coci28126
304Leontin Mircea Draga28107
305Ionel Siminiceanu2896
306csh2887
307AngelBadBoy27133
308Valentina Stoica27120
309Maria Cristina27119
310Nick Amalia Vlad Iov2793
311Cami Andreea2788
312Cami Andreea2788
313Buhazi Francisc2698
314ddaxxa2690
315ddaxxa2690
316oracol25102
317Catana Marius Daniel2588
318Adyta Popeye24115
319FLORI24114
320FLORI24114
321Tudor Dragos24103
322Marius Panait Fcrb2477
323Florin Petrescu2475
324Cristian Ionel Encul23100
325mariaelena2390
326CelMaiTareJucătorLo2376
327GMS2373
328Tim Cos2367
329Tim Cos2367
330Adrian Lupu2288
331profetul2284
332Dan Soare2281
333benyy2274
334Ionutloto2183
335FzR832175
336Nykolass2171
337Nykolass2171
338Catalinn2120115
339Stanculescu Dan Si C2088
340Domenti Cristina Ang2078
341Polonia 1 si 22063
342Teodora Nicoleta1986
343Bratu1982
344Mihaela Miu198060
345Ardiles8941974
346Laurentiu Coles1973
347Ema Loredana1972
348Vlad Catalin1876
349Reiga1870
350Mirel1868
351Mircica Aurica1866
352Billy Saga1861
353ileana31141843
354Sile1787
355pescarul19671786
356Radu Eugen Ghe1785
357Catalin Adrian Mihal1782
358Claudiu Ilie1775
359Fane Bolboaca1771
360Cristian Desideriu1754
361Polly20/801752
362Grasu Florin1739
363Petrica Marian1673
364liviuvartic1662
365Gheorghe Rusoiu1660
366Szkoropan Petrica1654
367Gigi Geo Anca1653
368Mihai-Claudiu Neagu1653
369Mihai-Claudiu Neagu1653
370Nistor Bege Eva1564
371teodor1563
372iasca iasca1561
373iasca iasca1561
374SORIN_DN1559
375Sorin Rizu1553
376caerfsn1550
377Adrian Coman1550
378Iby Albina153462
379Iony171484
380ARDILES19691483
381ROSU MARIUS1468
382Lorica Stanila1466
383Romeo Romeo1462
384Mike Ion1456
385alin19101454
386alin19101454
387Negoita George1454
388Ruslan Spirea1450
389CYD1448
390Violeta Gheorghe1443
391rusu constantin1439
392Madalina2221439
393Nyko1388
394Ramonik1368
395Rosu Iuliana Mihaela1361
396Nicola Gabriel1348
397Florin Munteanu1346
398Cristina Giorgiana C1344
399dragoru1265
400Florin Burghelea1250
401A+D+D1249
402darius alexandru1248
403SUVITATU1246
404Munteanu1246
405Adrian Aditu1235
406Catalin Visanica1230
407Catalin Visanica1230
408Dragne Alexandru1183
409vasile nicusor1154
410adrian 911151
411Coste Costa1151
412Pantazica Manuela1150
413mihail1143
414mihail1143
415Lucian Vasile1143
416Piciu Eforie1142
417pedros1140
418Florin Padureanu1134
419enrai1131
420Emanuella Marria1127
421Gabor Ion1059
422Baltag Mihaela1055
423Mihaela Gabriela1053
424BEST-WORLD-PLAYER-201053
425Iulia Ivan1046
426e-Tips1043
427Jan Ion1041
428Costica Vechiu1041
429Adrian1037
430Petre Elena1037
431lotto polonia1037
432laur801033
433Cirstea Robert1029
434Cirstea Robert1029
435Andrei Grigoras1029
436AlexAK1027
437cosmin1022
438VreauBani1020
439Marmota967
440axina953
441Ruxandra Maria951
442Manea Valentin950
443Mariana Mirea944
444Silviu Silviu942
445Mihaela05941
446Stefan Pagu940
447rionut35940
448Andrei Butoi940
449tanya935
450Nikk Nikk929
451Nikk Nikk929
452Cristi Cristian928
453mariloto926
454viperary924
455Nicu Ebanca924
456Miruna Maria923
457Daria Fasola923
458balan.cristin921
459Alexandru Bobeica914
460Stefan Sin846
461Tony Moreno844
462Popescu Albert839
463Macovei Marius836
464Stefan Catalin835
465Cosmin Stan834
466clau28834
467suzymic831
468alin179830
469Alex Borgza828
470Vatui Costin825
471claumayra824
472Andreea Dascalu823
473Ionut Enache823
474Ionut Enache823
475Stancu Daniel-Robert820
476taman99819
477Titi Titel819
478Gela Tudose818
479Costi82817
480MaximAmSpus816
481MaximAmSpus816
482Adrianemil814
483Adrianemil814
484MaryTyna813
485Visenescu Daniel746
486florinbalet742
487alexandra741
488alexandra741
489Mircea Sfichi Bocean737
490Az Ra737
491MariusT736
492Andrei123736
493Fortunati Alloro735
494Sorensen Soclasdemo734
495EllaSarra731
496vali730
497Lucica Neagu730
498Mihai10729
499MARIUS99728
500misu728
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef163253635, 36
2domnulgeo161242334, 36
3FLORENTINA150251110, 18
4blade14924166, 7
5marian595147242339, 61
6ciulea143244117, 36
7Tanta Paul13821965, 35
8Dinutz99913821467, 29
9Radu1342069
10Ion Marinescu133257716, 5
11Suci Sandor13119396, 31
12Foynn12919777, 15
13Adalbert1222168
14Imparator122156168, 72
15Grigore Paul12122008, 72
16Chivuta Marti118219512, 31
17Chivuta Marti118219512, 31
18adrian anghelescu1172117
19Sandu Mirela113158666, 68
20adelinctin112164914, 56
21Tyty Boxoru111138266, 68
22Gratiela Graty110201832, 28
23ion1101895
24nicu ebanca10816305, 8
25faliment108158244, 66
26Broker Ady107190860, 61
27Rodica Geambașu10715838, 31
28Mariannaa106156949, 68
29impaled106155649, 68
30MF106155243, 47
31Liliana Manole105156944, 66
32Maık Maık105149366, 72
33George Nasta1041852
34magia numerelor104156049, 66
35Darky Vikernes103158131, 66
36Vali Suciu10221077, 9
37Staculet Gabriela10215798, 31
38Gh05t L0tt3ry102157744, 68
39Champion102156349, 72
40IlIy liIy102156272, 6
41Vanessa102156068, 8
42undertaker&malefacto101158768, 6
43Angel Wings10115768, 66
44Brishk Mikhaela10115656, 31
45Soare Violeta10115578, 31
46Laur Jmeceru Băiat 101134172, 6
47Oprisan Dinu10017077, 29
48carcass10015776, 8
49noroc chior10015768, 44
50L. OUT L.10015616, 44
51LOTOPINI DI SUGIESTI10013958, 44
52Gherțoiu DeBloc100138249, 66
53Aleyna Yaşar99156566, 68
54SKhema SKema99156466, 72
55Anna Anikó99156231, 44
56Money out of nothing98156668, 8
57Mădîrjac Cristina98156244, 66
58Talibanu Gaming98136872, 31
59Time is Money97156249, 72
60Nambăr Uan96148649, 68
61BEST-WORLD-PLAYER-2O96132144, 49
62Christian95158466, 6
63Tyby Boxoru95137144, 49
64Peppino9513546, 8
65infinitely win9415736, 8
66Trillions Trillions 94139849, 66
67DyLy BOXORU94134349, 66
68canarii.de.vnzare93141531, 66
69Billions Trillions F93139972, 6
70BO$$93139668, 72
71AlgorithM93135868, 72
72Matematicianul93135666, 68
73Jmeceru Pervers93129866, 68
74Luciana Ramona92158472, 6
75lucky shop92156866, 72
76abcLottery92156768, 6
77Talking Strategy92156031, 66
78Phantom 00392135944, 66
79Trillion Trillions F91139966, 68
80Talibanu Gambling91135231, 66
81Domnu geo91123449, 68
82Big Bang Theory90158249, 72
83winner_element9015376, 8
84Phantom90135949, 6
85Dak89157368, 6
86Millions Trillions F8914008, 44
87CelMaiTareJucătorLo89132249, 68
88Creastă Montană89123849, 66
89Dan881369
90L788135649, 72
91misa871635
92LotoEnergy86156968, 6
93Stardust8615588, 31
94Ilie Luminița8515876, 8
95Reparații Calculato85139272, 8
96panaiotis131851361
97Pepino8513566, 8
98IPlayForTheFun85127866, 72
99LOTO-OPINI SI SUGEST8512006, 49
100Dăunătoarea DePort84138231, 44
101Fantomitza fanclub8412476, 8
102Teta Sena841098
103Money Talks83155731, 44
104Billion Trillions Fa8314006, 8
105靈淡懂83126766, 72
106Crococârț83123644, 66
107Celebrity win83121566, 68
108Georgi8214158, 68
109Fantomitza Norocoas8212868, 49
110Mihaela Bălțatu8115716, 31
111Superlover8113436, 31
112Daniel Barbu81117060, 61
113cornel801290
114Mily80959
115ursuletz79160031, 44
116Million Trillions Fa79140244, 49
117Cel_Mai_Tare79135968, 6
118Mihai Pivasu79124131, 49
119Phantom Lord7813548, 31
120CeIMaiTareJucătorLo78132366, 6
121Lucky781223
122CocârțStef77122649, 68
123NoPainNoGain7612806, 31
124LegeaCâștigului76127768, 6
125Mirela Ștefania751039
126Lucky Phantom74135731, 44
127io câștig întruna74133749, 68
128Crococârțstef74123066, 8
129Tribal Fishing73122531, 44
130petrevictor711481
131Asprem Samper71133131, 44
132IPlayToWin71128031, 49
133Triball Fishing7112288, 31
134cioara balistică71108449, 66
135Gambling Phantom7013578, 31
136Gica Vasiliniuc7012641, 38
137TribaI Fishing69122744, 49
138blondina67973
139Kema Kema-Haw65135266, 6
140Fertilizer6512338, 31
141MARIUS2665107867, 74
142Denisa Ioana65106868, 8
143GE-LUTA651046
144Voicu Gheorghe64121263, 67
145magda64120372, 8
146Silviu Mihai64969
147Malnik63960
148Malnik63960
149Mihai Radu61951
150Licut Marin6177853, 58
151cosmin 0160960
152Lolita57968
153Radu Daniel5684726, 32
154Cristinel Alecse54100931, 39
155Mark Mark531074
156Manuu_99521005
157Nicu Ebanca52936
158Game_Hell52827
159Gap52823
160Denisa Ioana50721
161Dacian Luculus50681
162Mitzy48884
163POCITANIA48849
164???46737
165Taras45698
166ioan moldo431001
167LAURENTZIU43897
168LAURENTZIU43897
169Ioan Tamas41864
170Daniel Sanda40728
171Viorel Dinca39754
172Sabou Constantin39658
173Radu Calin38555
174Nutu37771
175Nutu37771
176ds36714
177FULCRUM36602
178Daniel Marin34637
179vldX34415
180Stelian Adrian32600
181Jumaa Ortansa3258223, 60
182tetoutcai32479
183Madalina Book31604
184MISHU3331502
185jan bobocu30550
186Cristina Sanda30436
187Vasile Boboc29524
188PARHAZARD29503
189PARHAZARD29503
190Dan Hariga29434
191VOICU28456
192petrevictor1953284555, 9
193Viorica Radu28438
194Ionela Sandu28425
195Relu Zanfir2841725, 75
196Chelaru28409
197Adi Mutu27426
198sorin puia27350
199danezu26403
200ana198824463
201Veronika24354
202MITZA24337
203Man & Money24320
204Mircea24291
205vali201123456
206$_€_£_ ₱ _₵_23361
207Paul Grigore2333510, 20
208Love -Money22270
209Coco21394
210Mariuca2134549, 68
211kadurika21297
212kadurika21297
213Ana Popescu21249
2140eroore020278
215g30rg320262
216Gopo20251
217StefanTrandafir20209
218StefanTrandafir20209
219Axa Pariuri20186
220silviu briliantul19286
221Catuna Daniel19228
222hariga dan1836922, 53
223murgu18321
224Marihoana Mariana17282
225Carp mihai17181
226Sandu Petreanu17178
227faby201416365
228Emil Dobozi16323
229Dobrau Ovidiu16242
230cristaldo15311
231Dordea Cristian15304
232Anghel George-Sebast15286
233Anghel George-Sebast15286
234adrian_stroe8615279
235dan1015275
236Savescu Bogdan15209
237Romanudelafar15203
238Gela Tudose15200
239karolina7714338
240Piotr1431552, 62
241Tudose Marilena14277
242ADYBETO14266
243Zaviceanu Dan14239
244Gavrila Mirela14174
245Anamaria Vasiliniuc14137
246pianistu14121
247negrea ionel13234
248mirelyna13159
249AngelBadBoy13133
250gErMaiNE123139, 12
251Ionutlir 7512203
252Arianna12186
253Hfi Florin12181
254Horia12160
255Horia12160
256Costi Mihai12141
257sandor.ferencz11380
258Petru Sturza1129717, 28
259Nicolae Minuţ11228
260Iulia Elena Andronie11221
261Nicoleta Gabriela1120913, 38
262Oprea Cornel11176
263Micutzu Aby11166
264Alexandru Pintican11161
265gica emil103311, 38
266Florin Petrescu10259
267VALI202110222
268mihaelamiki10201
269Enache Valica Valent10164
270Adina Popa10145
271Valentina Ramona1013628, 38
272FLORI10114
273Nick Amalia Vlad Iov1093
274Vija Lucia9240
275Bojo9187
276Balan Cristin9137
277Filip Nicolae9112
278floryn279112
279N. N.985
280DENIS8280
281capogatto8148
282Razvan Stanciu8147
283vali20168141
284camelia8137
285Andreea Violeta8133
286Valentina Stoica8119
287Flori St.8116
288Leontin Mircea Draga8107
289Incepatoarea810417, 57
290csh887
291benyy874
292Laurentiu Coles873
293Nelu Arsenie7294
294Nelu Arsenie7294
295Bogdan Calin7213
296joco7169
297Dyana Diana7154
298Dăcât Dumnezeu7151
299Marian Sandu7140
300Adyta Popeye7116
301teo vasile7104
302Cristian Ionel Encul7100
303Cristian Ionel Encul7100
304valy6165
305nasty6134
306Matei Nicolae Robert6131
307axa coci6126
308axa coci6126
309Oliver-Csilla Vajda6117
310Catalinn216115
311oracol6103
312ddaxxa688
313Cami Andreea688
314Adrian Lupu688
315Nyko688
316pescarul1967686
317Stanculescu Dan Si C682
318Dan Soare681
319adrian 91651
320Ruslan Spirea650
321Pantazica Manuela650
322CYD648
323Iby Albina63428, 63
324Ramona Vînă5134
325Tudor Dragos5103
326profetul584
327Iony17584
328Catalin Adrian Mihal582
329Bratu582
330Mihaela Miu58022, 63
331Domenti Cristina Ang578
332Claudiu Ilie575
333Nykolass571
334Nykolass571
335Reiga570
336Tim Cos567
337Nistor Bege Eva564
338Albert558
339Gigi Geo Anca553
340Mihai-Claudiu Neagu553
341Mihai-Claudiu Neagu553
342Florin Burghelea550
343Ruxandra Maria549
344Costica Vechiu541
345Madalina222539
346tanya534
347Nicu Ebanca524
348blade.bo522
349Dana Ikim522
350Maria Cristina4119
351Buhazi Francisc496
352mariaelena489
353Teodora Nicoleta486
354Dragne Alexandru483
355Dragne Alexandru483
356Popescu Albert480
357Marius Panait Fcrb477
358CelMaiTareJucătorLo476
359Petrica Marian473
360Fane Bolboaca471
361ROSU MARIUS468
362Gheorghe Rusoiu460
363Szkoropan Petrica454
364alin1910453
365alin1910453
366Florin Munteanu446
367Munteanu446
368mihail443
369mihail443
370ileana3114443
371Lucian Vasile443
372enrai431
373MARIUS99428
374Savu Ionuț Adrian421
375CBP2015419
376Gela Tudose418
377Codrin411
378Valentin_D3128
379Ovidiu Si Mihaela Pr3128
380Florentin3105
381Radu Eugen Ghe385
382ARDILES1969383
383Ardiles894374
384GMS373
385Ema Loredana372
386Ramonik368
387teodor363
388liviuvartic362
389iasca iasca361
390iasca iasca361
391SORIN_DN359
392Baltag Mihaela355
393Negoita George354
394Mihaela Gabriela353
395axina353
396Polly20/80352
397caerfsn351
398Adrian Coman350
399A+D+D348
400Stefan Sin347
401darius alexandru347
402Violeta Gheorghe343
403Silviu Silviu343
404Piciu Eforie342
405Mihaela05341
406pedros340
407Stefan Pagu340
408Andrei Butoi340
409Andrei123336
410UTA334
411Florin Padureanu334
412Pana Marian334
413Baldean Ion331
414Sergiu327
415Emanuella Marria327
416castor cretu327
417Marin Badea324
418Daria Fasola323
419Cezar Mihalache322
420Stefan-monel Ionitoa322
421Leahu Daniel320
422MrJackpots320
423fantomaegoista319
424Tynatyna319
425Mariusik81m318
426vasilcin victorita e318
427Iancu Marius318
428radu daniel317
429Porumb Liviu315
430elle86314
431voodoo314
432voodoo314
433Ciulei Daniel314
434Niky Nicol314
435Iulian Andrei314
436cristian.vrabie313
437irinuka311
438Maria Lilia38
439Punga ionut35
440Ionel Siminiceanu296
441Catana Marius Daniel288
442Sile287
443Ionutloto283
444Florin Petrescu275
445Vlad Catalin275
446Mircica Aurica266
447Romeo Romeo262
448Polonia 1 si 2262
449Rosu Iuliana Mihaela261
450Billy Saga261
451Mirel260
452Mike Ion256
453Cristian Desideriu254
454vasile nicusor253
455Manea Valentin250
456Ionel Berbecaru247
457Visenescu Daniel246
458Tony Moreno244
459Cristina Giorgiana C243
460alexandra241
461Ciupy238
462Petre Elena237
463MariusT236
464Ioana Maria Alexandr235
465Sorensen Soclasdemo234
466laur80233
467bixi231
468vali230
469alin179230
470Daniel JJ Daniel230
471Cirstea Robert229
472Cirstea Robert229
473Nikk Nikk229
474Cristi Cristian228
475gabriel BZ227
476Mihai10227
477Mihai10227
478Gabriela Cojocaru225
479Stefania Dragomir224
480LuckyGirl224
481Piticuzgg223
482cosmin222
483octy21222
484octy21222
485Rycyu Marius222
486Luk68222
487Iulian Carlig221
488balan.cristin221
489Bica Olimpiu221
490Dan Pinzariu221
491Razvan Cristian220
492Stancu Daniel-Robert220
493VreauBani220
494Poloniamulti220
495Titi Titel219
496Marian Gheorghe219
497Blueeyes219
498Bogdan Burada219
499FlorentinX218
500Daniel Marin217
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef47253413, 15, 16
2Ion Marinescu38257716, 35, 36
3ciulea38244140, 62, 37
4domnulgeo38242320, 22, 26
5Darky Vikernes35158031, 66, 72
6blade34242010, 17, 20
7carcass3415756, 8, 44
8Liliana Manole34156744, 66, 68
9Imparator34156068, 72, 6
10impaled34155549, 68, 72
11IlIy liIy33156072, 6, 44
12BEST-WORLD-PLAYER-2O33132044, 49, 72
13marian59532242728, 55, 67
14Foynn32197614, 27, 45
15Celebrity win32121566, 68, 8
16FLORENTINA31251170, 75, 77
17Dinutz99931214819, 7, 29
18winner_element3115306, 8, 31
19Domnu geo31123449, 68, 72
20Grigore Paul3022008, 49, 52
21Tanta Paul30219712, 17, 42
22Radu302071
23Sandu Mirela30158566, 68, 6
24Angel Wings3015768, 66, 68
25Mihaela Bălțatu2915726, 31, 44
26Phantom Lord2913528, 31, 66
27TribaI Fishing29122744, 49, 72
28Chivuta Marti28219526, 12, 75
29Broker Ady2819139, 38, 51
30faliment28158144, 66, 68
31Brishk Mikhaela2815636, 31, 44
32Talking Strategy28155831, 66, 68
33Nambăr Uan28148549, 68, 72
34BO$$28139568, 72, 8
35L728135349, 72, 6
36Gh05t L0tt3ry27157544, 68, 6
37Time is Money27156149, 72, 8
38Million Trillions Fa27139944, 49, 72
39Lucky Phantom27135431, 44, 68
40adrian anghelescu262116
41adrian anghelescu262116
42Vali Suciu26210814, 29, 57
43Gratiela Graty2620177, 68, 33
44Christian26158466, 6, 8
45Big Bang Theory26158049, 72, 6
46infinitely win2615726, 8, 44
47Mariannaa26156949, 68, 72
48Trillions Trillions 26139649, 66, 72
49panaiotis131261361
50Laur Jmeceru Băiat 26133872, 6, 31
51misa251635
52Dak25157368, 6, 31
53Mădîrjac Cristina25156144, 66, 68
54magia numerelor25155949, 66, 68
55Billion Trillions Fa2513986, 8, 44
56LOTOPINI DI SUGIESTI2513948, 44, 49
57Gherțoiu DeBloc25138049, 66, 68
58Staculet Gabriela2415788, 31, 66
59noroc chior2415748, 44, 66
60LotoEnergy24156768, 6, 31
61Georgi2414138, 44, 68
62Denisa Ioana24106768, 8, 44
63Adalbert232169
64ursuletz23159931, 44, 72
65undertaker&malefacto23158668, 6, 8
66lucky shop23156766, 72, 6
67Aleyna Yaşar23156466, 68, 72
68Tyty Boxoru23138066, 68, 72
69Tyby Boxoru23136944, 49, 66
70Peppino2313516, 8, 31
71Asprem Samper23132931, 44, 66
72Anna Anikó22156131, 44, 66
73Soare Violeta2215558, 31, 44
74Millions Trillions F2213988, 44, 66
75CelMaiTareJucătorLo22132149, 68, 6
76ion211895
77Oprisan Dinu21170319, 7, 29
78L. OUT L.2115596, 44, 49
79Dan211370
80Talibanu Gaming21136472, 31, 44
81Phantom21135849, 6, 8
82Cel_Mai_Tare21135668, 6, 8
83Matematicianul21135366, 68, 72
84Kema Kema-Haw21135066, 6, 8
85Superlover2113436, 31, 44
86Creastă Montană21123849, 66, 72
87cioara balistică21108449, 66, 72
88George Nasta201846
89Rodica Geambașu2015828, 31, 49
90Luciana Ramona20158272, 6, 8
91Money out of nothing20156268, 8, 31
92MF20156123, 26, 29
93Champion20156149, 72, 6
94Stardust2015568, 31, 44
95Money Talks20155431, 44, 66
96Maık Maık20149066, 72, 8
97petrevictor201478
98Dăunătoarea DePort20137831, 44, 49
99DyLy BOXORU20134149, 66, 68
100io câștig întruna20133549, 68, 6
101Jmeceru Pervers20129666, 68, 6
102Fertilizer2012338, 31, 66
103Suci Sandor1919407, 31, 32
104adelinctin19164951, 24, 11
105nicu ebanca1916295, 8, 14
106SKhema SKema19156266, 72, 6
107Vanessa19155868, 8, 31
108canarii.de.vnzare19141431, 66, 68
109Billions Trillions F19139772, 6, 8
110Trillion Trillions F19139766, 68, 6
111Gica Vasiliniuc19126313, 17, 19
112GE-LUTA191046
113Ilie Luminița1815866, 8, 31
114cornel181291
115IPlayForTheFun18127666, 72, 6
116Crococârț18123644, 66, 68
117LOTO-OPINI SI SUGEST1811996, 49, 66
118abcLottery17156668, 6, 8
119Pepino1713536, 8, 31
120Teta Sena171098
121Manuu_99171004
122Phantom 00316135744, 66, 6
123Gambling Phantom1613558, 31, 44
124Talibanu Gambling16134931, 66, 68
125IPlayToWin16128031, 49, 68
126LegeaCâștigului16127768, 6, 44
127Mihai Pivasu16124131, 49, 68
128Crococârțstef16123066, 8, 31
129Lucky161226
130cosmin 0116961
131cosmin 0116961
132Gap16823
133Reparații Calculato15139072, 8, 44
134AlgorithM15135668, 72, 31
135NoPainNoGain1512806, 31, 66
136Fantomitza fanclub1512466, 8, 66
137POCITANIA15847
138Radu Daniel1584611, 13, 17
139CocârțStef14122649, 68, 8
140MARIUS261410732, 48, 79
141ioan moldo141001
142Mily14972
143Mitzy14892
144Dacian Luculus14681
145Tribal Fishing13122531, 44, 66
146Voicu Gheorghe13121117, 67, 57
147blondina13979
148Silviu Mihai13968
149Mihai Radu13951
150Cristina Sanda13436
151Fantomitza Norocoas1212858, 49, 68
152靈淡懂12126666, 72, 8
153Triball Fishing1212288, 31, 44
154Daniel Barbu12117160, 61, 62
155Mark Mark121078
156Malnik12960
157Ioan Tamas12871
158Madalina Book12602
159CeIMaiTareJucătorLo11132266, 6, 31
160magda11120372, 8, 31
161Mirela Ștefania111059
162Cristinel Alecse1110092, 3, 4
163Licut Marin1177650, 51, 52
164Licut Marin1177650, 51, 52
165Jumaa Ortansa1158220, 23, 63
166LAURENTZIU10897
167LAURENTZIU10897
168Game_Hell10831
169???10744
170Viorel Dinca9759
171Denisa Ioana9721
172ds9714
173sandor.ferencz9380
174faby20149365
175Lolita8975
176Stelian Adrian8633
177FULCRUM8600
178tetoutcai8480
179murgu8320
180Nutu7772
181Nutu7772
182Daniel Sanda7728
183Sabou Constantin7658
184Daniel Marin7637
185Vasile Boboc7523
186MITZA7337
187silviu briliantul7286
188VALI20217221
189Nicu Ebanca6938
190Radu Calin6554
191jan bobocu6547
192ana19886463
193vali20116454
194Viorica Radu6438
195Veronika6353
196karolina776337
197gErMaiNE63132, 18, 65
198Mircea6291
199Marihoana Mariana6283
200dan106274
201Gela Tudose6200
202Gavrila Mirela6167
203csh689
204PARHAZARD5503
205Relu Zanfir541613, 36, 64
206$_€_£_ ₱ _₵_5361
207sorin puia5350
208Man & Money5321
209Piotr531523, 35, 37
210kadurika5296
211kadurika5296
212Anghel George-Sebast5286
213DENIS5279
214ADYBETO5266
215g30rg35262
216Dobrau Ovidiu5242
217Sandu Petreanu5178
218Oprea Cornel5176
219capogatto5148
220Taras4696
221MISHU334502
222VOICU4456
223petrevictor1953445514, 23, 45
224Dan Hariga4434
225Chelaru4409
226vldX4404
227vldX4404
228hariga dan436822, 53, 16
229Paul Grigore433510, 43, 59
230gica emil433117, 25, 38
231Petru Sturza429717, 28, 33
232adrian_stroe864279
233adrian_stroe864279
2340eroore04278
235Love -Money4277
236Gopo4249
237Zaviceanu Dan4238
238Catuna Daniel4228
239Catuna Daniel4228
240StefanTrandafir4210
241Bojo4187
242Arianna4186
243Horia4170
244joco4169
245Alexandru Pintican4160
246Flori St.4118
247Catalinn214115
248Popescu Albert4113
249oracol4102
250Ionel Siminiceanu494
251Emil Dobozi3323
252Nelu Arsenie3294
253Nelu Arsenie3294
254Florin Petrescu3259
255Ana Popescu3257
256Bogdan Calin3213
257Nicoleta Gabriela320910, 13, 38
258Savescu Bogdan3208
259Enache Valica Valent3164
260Dăcât Dumnezeu3151
261Adina Popa3148
262Costi Mihai3140
263floryn273137
264Valentina Ramona313610, 28, 38
265Valentin_D3129
266pianistu3121
267Sile387
268Dan Soare381
269Florin Petrescu375
270Reiga370
271Ramonik368
272Tim Cos367
273Tim Cos367
274A+D+D348
275Ionela Sandu2425
276Ionela Sandu2425
277Coco2391
278Mariuca234566, 68, 72
279Vija Lucia2241
280Iulia Elena Andronie2221
281Romanudelafar2203
282cristaldo2202
283mihaelamiki2201
284Carp mihai2181
285Micutzu Aby2166
286camelia2137
287Anamaria Vasiliniuc2137
288Ramona Vînă2134
289AngelBadBoy2133
290Andreea Violeta2133
291Matei Nicolae Robert2131
292Valentina Stoica2123
293Leontin Mircea Draga2107
294Stanculescu Dan Si C2100
295Nick Amalia Vlad Iov293
296pescarul1967286
297benyy273
298Petrica Marian273
299Billy Saga261
300Gheorghe Rusoiu260
301darius alexandru255
302Sorin Rizu253
303Mihai-Claudiu Neagu253
304Mihai-Claudiu Neagu253
305Stefania Dragomir251
306Ruslan Spirea250
307daniel.ionutz1244
308pedros240
309enrai238
310Iliana Stoica234
311Iby Albina23441, 9, 17
312Cristi Cristian229
313cristi07228
314AlexAK227
315florin alin227
316Marius Neagu226
317Nicu Ebanca224
318Leahu Daniel220
319Iancu Marius218
320Gela Tudose218
321Flory Neagu216
322A again215
323ltlhsbeach Axx215
324hsinr A215
325sott A214
326MaryTyna213
327Accept orice barbatt213
328Albu Alexandru210
329Lenuta Sisu27
330Mihai Curelaru22
331Adi Mutu1426
332danezu1403
333Dordea Cristian1304
334Tudose Marilena1277
335Nicolae Minuţ1227
336Ionutlir 751202
337valy1163
338mirelyna1158
339Dyana Diana1152
340Razvan Stanciu1147
341vali20161141
342nasty1134
343Ovidiu Si Mihaela Pr1128
344axa coci1126
345Maria Cristina1119
346Oliver-Csilla Vajda1117
347Adyta Popeye1116
348FLORI1114
349FLORI1114
350Filip Nicolae1112
351Cristian Ionel Encul1100
352Buhazi Francisc198
353mariaelena190
354Teodora Nicoleta185
355profetul184
356Ionutloto183
357Bratu181
358Mihaela Miu18022, 38, 63
359Marius Panait Fcrb177
360CelMaiTareJucătorLo176
361Claudiu Ilie175
362FzR83175
363FzR83175
364Ardiles894174
365Fane Bolboaca171
366Nykolass171
367ROSU MARIUS167
368Lorica Stanila166
369Mircica Aurica166
370dragoru165
371Nistor Bege Eva164
372Polonia 1 si 2163
373Albert163
374Romeo Romeo162
375SORIN_DN159
376caerfsn154
377Negoita George154
378Cristian Desideriu154
379Szkoropan Petrica154
380Gigi Geo Anca153
381Mihaela Gabriela153
382adrian 91151
383Polly20/80151
384Coste Costa151
385Manea Valentin150
386Florin Burghelea150
387Nicola Gabriel148
388CYD148
389Florin Munteanu147
390Tony Moreno144
391mihail143
392e-Tips143
393florinbalet142
394alexandra141
395alexandra141
396Cisse139
397Ciupy138
398Petre Elena137
399EllaSarra135
400EllaSarra135
401cosminy18135
402Ioana Maria Alexandr135
403UTA134
404Nikk Nikk130
405Cirstea Robert129
406Cirstea Robert129
407castor cretu127
408mariloto126
409Popa Dragos126
410Bila45126
411Kiryacu Kiry125
412Techilla123
413Piticuzgg123
414Iulian Carlig121
415Bica Olimpiu121
416Razvan Cristian120
417Viorel Ion120
418MrJackpots120
419Poloniamulti120
420taman99119
421CBP2015119
422Titi Titel119
423Dan Pinzariu118
424Claudiu117
425radu daniel117
426Flo70117
427Visa Marian117
428Ciprian Crinu117
429Cristi Chiper117
430Gheorghita Bichinet117
431Andrei Ciudin116
432Cr Daniel116
433Andrei Draghici116
434elle86115
435Gabi Florin Vintila115
4361eu115
437Porumb Liviu115
438CT Catalin115
439what are you doing A115
440good luck A115
441good luck Axx115
442jly A115
443yai Axx115
444tpwkhs Axx115
445aimh Axx115
446Valentin Ciocan114
447bead A114
448valentin.manea113
449cristian.vrabie113
450Robert Ghiorghisoara113
451Stefan Florin Bobin113
452uan A113
453lirbeach A113
454ltlhs Axx113
455odwcb A113
456idc A113
457Nachiu Lumy112
458Daniel Zamfir112
459ayhs Axx112
460fac ce vreau112
461Ionut Good111
462Eu Si Atat111
463Luminita Stan110
464Dan Copa110
465Vreau bani barbati110
466CB Danni19
467Balan Mariana19
468George Serban19
469bucurescu19
470ToNic Norby ToNic19
471nicu.v18
472Nicoleta18
473Florin Macaneata18
474Anna17
475mariusuniversity17
476Stefan Sin WINNER17
477$tefan $in BO$$17
478Stefan Sin EROU17
479Stefan Sin RESPECT17
480loto16
481marian16
482chinezu16
483Alex Áléxíss16
484Balasa Vlad16
485TorHalicoss16
486TorHalicoss16
487Buzdugan Adrian16
488Cristina M15
489Codi15
490Ionut Badea15
491Alexandra Ioana Dăn15
492ALEXTORES15
493Popovici Georgiana A15
494RunHard14
495Grigore George14
496bogdan9114
497bbbrady14
498Cosmin Marian14
499nicai7814
500Erhan Ovidiu-Cristia14
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Mihaela Bălțatu1315716, 31, 44, 68
2Crocostef1225411, 2, 3, 5
3Radu122063
4Gratiela Graty1120188, 30, 35, 76
5Champion11155949, 72, 6, 31
6Stardust1115568, 31, 44, 49
7Lucky Phantom11135231, 44, 68, 6
8Dak10157268, 6, 31, 49
9Imparator10155868, 72, 6, 44
10winner_element1015176, 8, 31, 44
11ciulea9243729, 1, 20, 17
12adrian anghelescu92114
13Broker Ady9191617, 20, 38, 70
14Christian9158466, 6, 8, 31
15infinitely win915706, 8, 44, 68
16Mariannaa9156849, 68, 72, 6
17LOTOPINI DI SUGIESTI913928, 44, 49, 66
18Reparații Calculato9138772, 8, 44, 49
19Tyty Boxoru9137866, 68, 72, 8
20IPlayForTheFun9127866, 72, 6, 44
21Vali Suciu821057, 9, 31, 53
22Foynn8197649, 59, 67, 68
23Suci Sandor8193811, 35, 49, 74
24ursuletz8159731, 44, 72, 6
25faliment8158144, 66, 68, 6
26carcass815736, 8, 44, 49
27Aleyna Yaşar8156466, 68, 72, 6
28Million Trillions Fa8139944, 49, 72, 6
29Billion Trillions Fa813976, 8, 44, 66
30Kema Kema-Haw8134966, 6, 8, 44
31BEST-WORLD-PLAYER-2O8131944, 49, 72, 6
32Domnu geo8123449, 68, 72, 6
33adelinctin7164868, 64, 37, 47
34Soare Violeta715558, 31, 44, 68
35impaled7155349, 68, 72, 6
36Trillions Trillions 7139649, 66, 72, 6
37Phantom Lord713528, 31, 66, 72
38Peppino713516, 8, 31, 68
39CelMaiTareJucătorLo7132049, 68, 6, 31
40Fantomitza fanclub712466, 8, 66, 68
41Ion Marinescu625775, 6, 35, 36
42FLORENTINA6251064, 69, 75, 77
43blade6242436, 38, 40, 41
44Grigore Paul6220026, 5, 54, 63
45Tanta Paul6219713, 18, 52, 65
46Dinutz9996214758, 19, 7, 29
47Luciana Ramona6158272, 6, 8, 31
48Big Bang Theory6157949, 72, 6, 8
49Gh05t L0tt3ry6157444, 68, 6, 8
50Liliana Manole6156644, 66, 68, 6
51LotoEnergy6156668, 6, 31, 44
52Brishk Mikhaela615626, 31, 44, 49
53magia numerelor6155949, 66, 68, 72
54L. OUT L.615576, 44, 49, 66
55Millions Trillions F613988, 44, 66, 68
56Phantom 0036135544, 66, 6, 8
57AlgorithM6135468, 72, 31, 44
58DyLy BOXORU6134049, 66, 68, 72
59cornel61291
60Fantomitza Norocoas612858, 49, 68, 72
61CocârțStef6122649, 68, 8, 31
62Denisa Ioana6106868, 8, 44, 49
63GE-LUTA61045
64Manuu_9961004
65Chivuta Marti5219548, 12, 31, 53
66Chivuta Marti5219548, 12, 31, 53
67Adalbert52164
68George Nasta51841
69Rodica Geambașu515798, 31, 49, 66
70Angel Wings515758, 66, 68, 72
71Time is Money5155849, 72, 8, 31
72IlIy liIy5155772, 6, 44, 49
73Money Talks5155231, 44, 66, 72
74Maık Maık5148966, 72, 8, 31
75Nambăr Uan5148249, 68, 72, 8
76Georgi5141514, 22, 36, 46
77canarii.de.vnzare5141131, 66, 68, 72
78Billions Trillions F5139772, 6, 8, 44
79panaiotis13151359
80Gambling Phantom513548, 31, 44, 72
81Talibanu Gambling5135031, 66, 68, 6
82Laur Jmeceru Băiat 5133872, 6, 31, 44
83Gica Vasiliniuc5126434, 35, 45, 50
84Mihai Pivasu5124031, 49, 68, 72
85Creastă Montană5123849, 66, 72, 8
86Game_Hell5830
87domnulgeo4242320, 22, 26, 34
88Oprisan Dinu4170758, 19, 7, 29
89Sandu Mirela4158366, 68, 6, 8
90Staculet Gabriela415758, 31, 66, 72
91noroc chior415738, 44, 66, 72
92lucky shop4156666, 72, 6, 8
93abcLottery4156568, 6, 8, 49
94SKhema SKema4156066, 72, 6, 31
95Anna Anikó4155931, 44, 66, 72
96Trillion Trillions F4139766, 68, 6, 8
97BO$$4139268, 72, 8, 44
98Gherțoiu DeBloc4137849, 66, 68, 72
99Dăunătoarea DePort4137731, 44, 49, 66
100Tyby Boxoru4136844, 49, 66, 68
101Cel_Mai_Tare4135668, 6, 8, 31
102L74135349, 72, 6, 8
103Dan41351
104Superlover413436, 31, 44, 66
105io câștig întruna4133449, 68, 6, 8
106Asprem Samper4132931, 44, 66, 68
107CeIMaiTareJucătorLo4132066, 6, 31, 44
108Crococârț4123644, 66, 68, 72
109TribaI Fishing4122744, 49, 72, 8
110Triball Fishing412278, 31, 44, 66
111Tribal Fishing4122331, 44, 66, 68
112Celebrity win4121566, 68, 8, 31
113Mark Mark41077
114blondina4981
115Licut Marin477653, 58, 51, 55
116Stelian Adrian4633
117Cristina Sanda4439
118adrian_stroe864279
119marian5953242628, 55, 67, 80
120ion31893
121misa31631
122nicu ebanca316285, 8, 14, 15
123Ilie Luminița315846, 8, 31, 49
124undertaker&malefacto3158468, 6, 8, 44
125Money out of nothing3156068, 8, 31, 44
126Mădîrjac Cristina3155944, 66, 68, 8
127petrevictor31479
128Talibanu Gaming3136372, 31, 44, 49
129Phantom3135749, 6, 8, 31
130NoPainNoGain312806, 31, 66, 68
131IPlayToWin3127931, 49, 68, 72
132LegeaCâștigului3127768, 6, 44, 49
133Fertilizer312338, 31, 66, 68
134Lucky31227
135magda3120372, 8, 31, 44
136cioara balistică3108349, 66, 72, 6
137Mirela Ștefania31059
138Mily3972
139Silviu Mihai3970
140Malnik3960
141POCITANIA3849
142Gap3823
143Dacian Luculus3681
144PARHAZARD3502
145ana19883462
146murgu3321
147murgu3321
1480eroore03278
149Darky Vikernes2157931, 66, 72, 6
150Pepino213536, 8, 31, 49
151Matematicianul2135266, 68, 72, 31
152Jmeceru Pervers2129666, 68, 6, 31
153靈淡懂2126666, 72, 8, 44
154MF21235
155Crococârțstef2123066, 8, 31, 44
156Voicu Gheorghe2121065, 73, 71, 75
157LOTO-OPINI SI SUGEST211996, 49, 66, 68
158Teta Sena21097
159MARIUS262106469, 18, 2, 11
160Cristinel Alecse2100964, 67, 11, 10
161ioan moldo21001
162Lolita2977
163cosmin 012960
164Nicu Ebanca2933
165LAURENTZIU2895
166LAURENTZIU2895
167Mitzy2890
168Radu Daniel28464, 19, 34, 59
169Viorel Dinca2788
170Nutu2772
171Daniel Sanda2728
172Denisa Ioana2721
173ds2714
174Taras2697
175tetoutcai2479
176Dan Hariga2427
177karolina772337
178Dordea Cristian2304
179cristaldo2298
180kadurika2297
181kadurika2297
182dan102273
183Ana Popescu2262
184Dyana Diana2150
185capogatto2148
186Adina Popa2146
187Costi Mihai2140
188Valentina Ramona213610, 28, 38, 51
189Valentin_D2129
190Rosu Iuliana Mihaela261
191Talking Strategy1155531, 66, 68, 72
192Daniel Barbu1117660, 61, 62, 63
193Ioan Tamas1877
194???1734
195Sabou Constantin1658
196Daniel Marin1635
197FULCRUM1598
198Madalina Book1591
199Jumaa Ortansa157920, 23, 60, 63
200Vasile Boboc1523
201MISHU331500
202VOICU1455
203vali20111454
204Viorica Radu1438
205Adi Mutu1426
206Ionela Sandu1423
207Relu Zanfir14174, 15, 29, 66
208danezu1403
209danezu1403
210vldX1396
211sandor.ferencz1380
212Mariuca134549, 66, 68, 72
213MITZA1337
214Emil Dobozi1324
215Man & Money1322
216gErMaiNE131339, 45, 52, 74
217Petru Sturza129717, 28, 33, 40
218Nelu Arsenie1290
219Nelu Arsenie1290
220Marihoana Mariana1281
221Love -Money1276
222g30rg31261
223Gopo1248
224Vija Lucia1244
225Nicolae Minuţ1228
226StefanTrandafir1210
227Romanudelafar1203
228Bojo1187
229Arianna1185
230Hfi Florin1181
231Carp mihai1180
232Horia1152
233Dăcât Dumnezeu1151
234Dăcât Dumnezeu1151
235Razvan Stanciu1147
236Marian Sandu1140
237Anamaria Vasiliniuc1137
238Matei Nicolae Robert1131
239Ovidiu Si Mihaela Pr1127
240axa coci1125
241pianistu1119
242Maria Cristina1119
243Oliver-Csilla Vajda1117
244FLORI1114
245Filip Nicolae1112
246teo vasile1104
247teo vasile1104
248csh189
249Nyko188
250profetul184
251Bratu182
252Mihaela Miu18017, 23, 61, 53
253Marius Panait Fcrb177
254Nykolass171
255Stefania Dragomir168
256Marmota167
257liviuvartic162
258Ruxandra Maria151
259Florin Burghelea150
260Florin Munteanu146
261ileana3114143
262e-Tips143
263florinbalet142
264florinbalet142
265Violeta Gheorghe141
266Andrei Butoi140
267Ciupy137
268Niculae Costel134
269cristi07128
270castor cretu127
271Marius Neagu126
272misu124
273Techilla123
274VreauBani119
275Marius Lelescu119
276GabiFlo114
277chelco114
278Stefan Florin Bobin113
279hoza cristian113
280Eu Si Atat111
281Lizeta Nistor110
282Ionut Vasile19
283marcel8817
284Petre Victor16
285Daniel Bozoanca15
286Alexandra Ioana Dăn15
287danielldan200015
288Danny Matei15
289Daniel Dumitrache14
290Cosmin Marian14
291Florin Alexandru13
292Alin Marian Niţă13
293Loredana Tudorache12
294Loredana Tudorache12
295Roman Mircea Constan12
296PANZER12
29712345 right now12
298MRoșu Anorexiqus11
299Rosule Poateti-Ofuri11
300Vanessa0155668, 8, 31, 49
301Mihai Radu0949
302Radu Calin0555
303jan bobocu0547
304petrevictor1953045516, 23, 33, 48
305Chelaru0406
306Coco0380
307hariga dan036622, 16, 53, 37
308faby20140365
309$_€_£_ ₱ _₵_0363
310Veronika0352
311sorin puia0350
312Paul Grigore033513, 21, 52, 57
313gica emil033137, 38, 39, 55
314Piotr031420, 22, 37, 53
315Mircea0290
316Anghel George-Sebast0286
317silviu briliantul0285
318DENIS0279
319Tudose Marilena0277
320ADYBETO0265
321Florin Petrescu0259
322Dobrau Ovidiu0241
323Zaviceanu Dan0236
324negrea ionel0234
325Catuna Daniel0227
326Iulia Elena Andronie0220
327VALI20210219
328Bogdan Calin0213
329Nicoleta Gabriela020913, 17, 33, 40
330Savescu Bogdan0206
331Ionutlir 750202
332mihaelamiki0200
333Gela Tudose0200
334Axa Pariuri0186
335Silviu20160181
336Sandu Petreanu0178
337Oprea Cornel0176
338Gavrila Mirela0174
339joco0169
340Micutzu Aby0166
341Enache Valica Valent0164
342Alexandru Pintican0161
343valy0158
344mirelyna0157
345Ramona Vînă0144
346floryn270144
347vali20160141
348camelia0139
349Balan Cristin0137
350nasty0134
351Andreea Violeta0133
352AngelBadBoy0132
353Valentina Stoica0125
354Adyta Popeye0116
355Flori St.0116
356Catalinn210115
357Silviu Florin0113
358Leontin Mircea Draga0108
359Florentin0105
360Incepatoarea010417, 40, 57, 79
361Tudor Dragos0103
362Tudor Dragos0103
363oracol0102
364oracol0102
365Buhazi Francisc0101
366Cristian Ionel Encul0100
367Ionel Siminiceanu094
368Nick Amalia Vlad Iov093
369ddaxxa091
370ddaxxa091
371Cami Andreea091
372mariaelena090
373Stanculescu Dan Si C088
374Adrian Lupu088
375Catana Marius Daniel087
376Teodora Nicoleta086
377Sile086
378pescarul1967086
379Radu Eugen Ghe085
380Iony17084
381Dragne Alexandru083
382Catalin Adrian Mihal083
383ARDILES1969083
384Ionutloto082
385Dan Soare081
386Domenti Cristina Ang078
387CelMaiTareJucătorLo076
388Claudiu Ilie075
389FzR83075
390Florin Petrescu075
391benyy074
392benyy074
393Ardiles894074
394Laurentiu Coles073
395Petrica Marian073
396GMS073
397Ema Loredana072
398Fane Bolboaca071
399Ramonik069
400Reiga069
401Tim Cos067
402Tim Cos067
403ROSU MARIUS067
404Mircica Aurica066
405dragoru065
406Lorica Stanila065
407teodor063
408Polonia 1 si 2063
409Romeo Romeo062
410iasca iasca061
411iasca iasca061
412Billy Saga061
413Gheorghe Rusoiu060
414SORIN_DN059
415Mike Ion056
416PLATINUM055
417Baltag Mihaela055
418alin1910054
419vasile nicusor054
420vasile nicusor054
421Negoita George054
422Cristian Desideriu054
423Szkoropan Petrica054
424Sorin Rizu053
425Mihai-Claudiu Neagu053
426Mihai-Claudiu Neagu053
427caerfsn053
428Mihaela Gabriela053
429Popescu Albert053
430axina053
431Gigi Geo Anca052
432BEST-WORLD-PLAYER-20052
433Mirel051
434adrian 91051
435Adrian Coman050
436Coste Costa050
437Pantazica Manuela050
438Manea Valentin049
439darius alexandru049
440Polly20/80049
441A+D+D049
442Ruslan Spirea049
443Nicola Gabriel048
444CYD048
445Nistor Bege Eva048
446Ionel Berbecaru047
447SUVITATU046
448Iulia Ivan046
449Munteanu046
450Visenescu Daniel046
451Vlad Catalin045
452Tony Moreno045
453daniel.ionutz1044
454Mariana Mirea044
455Albert044
456mihail043
457mihail043
458Lucian Vasile043
459Cristina Giorgiana C043
460Silviu Silviu042
461Mihaela05041
462alexandra041
463Jan Ion041
464Silviu040
465pedros040
466Stefan Pagu040
467rionut35040
468Costica Vechiu040
469rusu constantin039
470Florentin Soroiu039
471Cisse039
472Madalina222039
473Fortunati Alloro039
474Grasu Florin039
475Mircea Sfichi Bocean038
476clau28038
477C.dan038
478Petre Elena037
479lotto polonia037
480N. N.036
481MariusT036
482Andrei123036
483Andrei123036
484Alina Andrada036
485Macovei Marius036
486cosminy18035
487tanya035
488Ioana Maria Alexandr035
489Stefan Catalin035
490Adrian034
491Cosmin Stan034
492UTA034
493Florin Padureanu034
494Sorensen Soclasdemo034
495Pana Marian034
496Adrian Aditu033
497Temciuc Cristian033
498laur80033
499EllaSarra033
500Andrei Grigoras032
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1adrian anghelescu52111
2adrian anghelescu52111
3marian5954241828, 39, 55, 67, 80
4Chivuta Marti4219531, 53, 27, 75, 16
5Chivuta Marti4219531, 53, 27, 75, 16
6Vali Suciu4210715, 19, 36, 68, 72
7Big Bang Theory4157649, 72, 6, 8, 44
8Angel Wings415758, 66, 68, 72, 6
9Mihaela Bălțatu415716, 31, 44, 68, 72
10impaled4155249, 68, 72, 6, 31
11BO$$4139268, 72, 8, 44, 49
12Creastă Montană4123849, 66, 72, 8, 31
13ciulea324395, 10, 47, 49, 72
14Dinutz9993214233, 58, 19, 7, 29
15Gratiela Graty3201728, 56, 11, 60, 77
16George Nasta31852
17ursuletz3159431, 44, 72, 6, 8
18Christian3158466, 6, 8, 31, 44
19Sandu Mirela3158166, 68, 6, 8, 31
20Luciana Ramona3158072, 6, 8, 31, 49
21infinitely win315676, 8, 44, 68, 72
22Aleyna Yaşar3156266, 68, 72, 6, 44
23SKhema SKema3155966, 72, 6, 31, 49
24Champion3155649, 72, 6, 31, 44
25Million Trillions Fa3139944, 49, 72, 6, 8
26Trillion Trillions F3139766, 68, 6, 8, 49
27Phantom 0033135644, 66, 6, 8, 31
28Fantomitza Norocoas312858, 49, 68, 72, 6
29IPlayToWin3127931, 49, 68, 72, 6
30Cristina Sanda3439
31Cristina Sanda3439
32Radu22062
33Oprisan Dinu2170423, 58, 19, 7, 29
34Darky Vikernes2157731, 66, 72, 6, 8
35carcass215726, 8, 44, 49, 66
36Dak2157268, 6, 31, 49, 66
37Liliana Manole2156544, 66, 68, 6, 31
38Mariannaa2156449, 68, 72, 6, 8
39Time is Money2155849, 72, 8, 31, 44
40Imparator2155668, 72, 6, 44, 49
41Stardust215558, 31, 44, 49, 66
42winner_element215156, 8, 31, 44, 49
43Maık Maık2148766, 72, 8, 31, 49
44Billions Trillions F2139772, 6, 8, 44, 68
45Tyby Boxoru2136844, 49, 66, 68, 72
46panaiotis13121359
47L72135349, 72, 6, 8, 31
48Matematicianul2135266, 68, 72, 31, 44
49Kema Kema-Haw2134966, 6, 8, 44, 49
50Laur Jmeceru Băiat 2133872, 6, 31, 44, 68
51BEST-WORLD-PLAYER-2O2131944, 49, 72, 6, 31
52IPlayForTheFun2127766, 72, 6, 44, 49
53靈淡懂2126666, 72, 8, 44, 49
54Crococârțstef2123066, 8, 31, 44, 49
55TribaI Fishing2122544, 49, 72, 8, 31
56Tribal Fishing2122531, 44, 66, 68, 8
57Mirela Ștefania21059
58MARIUS262105526, 29, 35, 41, 80
59GE-LUTA21045
60Cristinel Alecse210079, 36, 55, 74, 79
61Malnik2958
62LAURENTZIU2895
63PARHAZARD2501
64Veronika2354
65Ion Marinescu125765, 6, 16, 35, 36
66domnulgeo1242320, 22, 26, 34, 36
67blade1242248, 51, 72, 78, 67
68blade1242248, 51, 72, 78, 67
69Tanta Paul1219726, 20, 7, 55, 63
70Foynn119727, 27, 49, 74, 79
71Broker Ady11910
72ion11895
73MF1187929, 47, 50, 70, 76
74Ilie Luminița115816, 8, 31, 49, 68
75Rodica Geambașu115778, 31, 49, 66, 6
76Staculet Gabriela115748, 31, 66, 72, 6
77Gh05t L0tt3ry1157344, 68, 6, 8, 31
78noroc chior115708, 44, 66, 72, 6
79abcLottery1156468, 6, 8, 49, 66
80LotoEnergy1156468, 6, 31, 44, 49
81lucky shop1156366, 72, 6, 8, 49
82Money out of nothing1156068, 8, 31, 44, 49
83Mădîrjac Cristina1155744, 66, 68, 8, 31
84Vanessa1155568, 8, 31, 49, 66
85Anna Anikó1155531, 44, 66, 72, 6
86Talking Strategy1155531, 66, 68, 72, 6
87Soare Violeta115538, 31, 44, 68, 72
88Nambăr Uan1148049, 68, 72, 8, 31
89petrevictor11479
90canarii.de.vnzare1141131, 66, 68, 72, 8
91Trillions Trillions 1139649, 66, 72, 6, 8
92LOTOPINI DI SUGIESTI113928, 44, 49, 66, 68
93Tyty Boxoru1137766, 68, 72, 8, 44
94Gherțoiu DeBloc1137749, 66, 68, 72, 8
95Talibanu Gaming1136372, 31, 44, 49, 66
96Phantom1135749, 6, 8, 31, 44
97Gambling Phantom113548, 31, 44, 72, 6
98Lucky Phantom1135331, 44, 68, 6, 8
99Pepino113516, 8, 31, 49, 66
100Peppino113516, 8, 31, 68, 72
101Superlover113416, 31, 44, 66, 72
102DyLy BOXORU1134049, 66, 68, 72, 31
103io câștig întruna1133249, 68, 6, 8, 44
104Jmeceru Pervers1129566, 68, 6, 31, 49
105NoPainNoGain112796, 31, 66, 68, 72
106Crococârț1123644, 66, 68, 72, 6
107Domnu geo1123349, 68, 72, 6, 44
108Lucky11222
109Celebrity win1121566, 68, 8, 31, 49
110Voicu Gheorghe1120919, 24, 33, 75, 63
111LOTO-OPINI SI SUGEST111996, 49, 66, 68, 72
112Daniel Barbu1117060, 61, 62, 63, 64
113Teta Sena11097
114Mark Mark11073
115Manuu_9911004
116Silviu Mihai1968
117POCITANIA1847
118Ioan Tamas1817
119Denisa Ioana1721
120Taras1695
121Dacian Luculus1680
122Sabou Constantin1656
123Jumaa Ortansa157913, 20, 23, 60, 63
124Relu Zanfir141910, 21, 46, 68, 71
125sandor.ferencz1380
126sorin puia1349
127Mariuca13458, 49, 66, 68, 72
128Piotr131552, 23, 35, 37, 53
129adrian_stroe861279
130g30rg31263
131Arianna1198
132Valentina Ramona1136
133Flori St.1111
134Leontin Mircea Draga1107
135Ionel Siminiceanu191
136csh187
137Catalin Adrian Mihal183
138Mihaela Miu18020, 63, 80, 37, 74
139Stefania Dragomir179
140Nykolass171
141caerfsn154
142Adrian Coman149
143Florin Munteanu148
144e-Tips143
145Techilla123
146Ali112
147Cristian Andrei13
148Crocostef025543, 6, 9, 16, 19
149FLORENTINA025093, 19, 20, 22, 80
150Grigore Paul022008, 47, 53, 69, 72
151Adalbert02166
152Suci Sandor019376, 13, 33, 50, 79
153Suci Sandor019376, 13, 33, 50, 79
154adelinctin0164876, 5, 66, 43, 8
155misa01631
156nicu ebanca016245, 8, 14, 15, 22
157undertaker&malefacto0158368, 6, 8, 44, 49
158faliment0157944, 66, 68, 6, 8
159Brishk Mikhaela015596, 31, 44, 49, 66
160IlIy liIy0155872, 6, 44, 49, 66
161magia numerelor0155849, 66, 68, 72, 6
162L. OUT L.015576, 44, 49, 66, 68
163Money Talks0155231, 44, 66, 72, 8
164Georgi014134, 11, 13, 21, 33
165Millions Trillions F013978, 44, 66, 68, 6
166Billion Trillions Fa013976, 8, 44, 66, 72
167Reparații Calculato0138672, 8, 44, 49, 66
168Dăunătoarea DePort0137631, 44, 49, 66, 68
169Cel_Mai_Tare0135568, 6, 8, 31, 49
170AlgorithM0135468, 72, 31, 44, 49
171Phantom Lord013518, 31, 66, 72, 6
172Talibanu Gambling0134931, 66, 68, 6, 8
173Asprem Samper0132931, 44, 66, 68, 6
174CeIMaiTareJucătorLo0132266, 6, 31, 44, 49
175CelMaiTareJucătorLo0132149, 68, 6, 31, 44
176Dan01319
177cornel01289
178LegeaCâștigului0127668, 6, 44, 49, 66
179Gica Vasiliniuc012621, 38, 42, 55, 62
180Fantomitza fanclub012466, 8, 66, 68, 72
181Mihai Pivasu0124131, 49, 68, 72, 8
182Fertilizer012338, 31, 66, 68, 72
183Triball Fishing012288, 31, 44, 66, 72
184CocârțStef0122649, 68, 8, 31, 44
185magda0120372, 8, 31, 44, 68
186cioara balistică0108249, 66, 72, 6, 31
187Denisa Ioana0106868, 8, 44, 49, 66
188ioan moldo01002
189blondina0977
190Mily0972
191Lolita0970
192cosmin 010957
193Mihai Radu0945
194Nicu Ebanca0934
195Mitzy0879
196Radu Daniel08443, 18, 29, 31, 48
197Game_Hell0826
198Gap0800
199Gap0800
200Nutu0771
201Nutu0771
202Licut Marin077057, 53, 58, 50, 55
203Viorel Dinca0769
204???0741
205Daniel Sanda0726
206ds0711
207Stelian Adrian0634
208Daniel Marin0634
209FULCRUM0598
210Madalina Book0590
211Radu Calin0554
212jan bobocu0547
213Vasile Boboc0517
214MISHU330497
215tetoutcai0479
216ana19880463
217vali20110456
218VOICU0456
219petrevictor1953045514, 25, 37, 63, 79
220Viorica Radu0438
221Dan Hariga0427
222Adi Mutu0426
223Ionela Sandu0422
224Ionela Sandu0422
225Chelaru0408
226danezu0403
227vldX0397
228vldX0397
229Coco0381
230hariga dan036622, 6, 68, 38, 13
231faby20140362
232$_€_£_ ₱ _₵_0357
233karolina770337
234MITZA0336
235Paul Grigore033515, 17, 39, 51, 61
236gica emil03301, 13, 38, 44, 45
237Emil Dobozi0324
238Man & Money0322
239murgu0320
240murgu0320
241gErMaiNE03154, 15, 35, 42, 57
242Dordea Cristian0303
243Petru Sturza029717, 28, 33, 40, 54
244kadurika0296
245kadurika0296
246Mircea0290
247Nelu Arsenie0288
248Nelu Arsenie0288
249Anghel George-Sebast0286
250Anghel George-Sebast0286
251silviu briliantul0284
252Marihoana Mariana0280
253DENIS0278
2540eroore00278
255Tudose Marilena0277
256Love -Money0274
257dan100271
258ADYBETO0266
259Ana Popescu0262
260Florin Petrescu0258
261Gopo0251
262Vija Lucia0241
263Dobrau Ovidiu0238
264Zaviceanu Dan0235
265negrea ionel0232
266Catuna Daniel0228
267Nicolae Minuţ0227
268cristaldo0222
269VALI20210222
270Iulia Elena Andronie0219
271Bogdan Calin0213
272StefanTrandafir0210
273Savescu Bogdan0209
274Nicoleta Gabriela020913, 17, 33, 40, 51
275Romanudelafar0203
276Ionutlir 750203
277Gela Tudose0200
278mihaelamiki0198
279Bojo0186
280Axa Pariuri0186
281Sandu Petreanu0178
282Carp mihai0178
283Oprea Cornel0176
284Gavrila Mirela0174
285joco0169
286Hfi Florin0168
287Micutzu Aby0166
288Enache Valica Valent0163
289Alexandru Pintican0160
290mirelyna0159
291Dăcât Dumnezeu0151
292Dăcât Dumnezeu0151
293capogatto0148
294Dyana Diana0147
295Razvan Stanciu0147
296Razvan Stanciu0147
297floryn270145
298Adina Popa0140
299vali20160140
300Costi Mihai0140
301Marian Sandu0140
302Balan Cristin0137
303Horia0136
304Horia0136
305camelia0135
306Anamaria Vasiliniuc0134
307AngelBadBoy0133
308Andreea Violeta0133
309nasty0132
310Matei Nicolae Robert0131
311Valentin_D0129
312Ovidiu Si Mihaela Pr0128
313axa coci0126
314axa coci0126
315Ramona Vînă0126
316Valentina Stoica0126
317pianistu0121
318Oliver-Csilla Vajda0116
319Maria Cristina0116
320Adyta Popeye0115
321Catalinn210115
322N. N.011512, 13, 24, 53, 76
323FLORI0114
324valy0113
325Filip Nicolae0112
326Florentin0104
327teo vasile0104
328Incepatoarea010410, 17, 40, 57, 79
329Tudor Dragos0103
330Tudor Dragos0103
331oracol0103
332Buhazi Francisc0103
333Cristian Ionel Encul099
334Nick Amalia Vlad Iov092
335Cami Andreea091
336mariaelena090
337Catana Marius Daniel088
338Adrian Lupu088
339Nyko088
340pescarul1967086
341Radu Eugen Ghe085
342Sile085
343Teodora Nicoleta084
344profetul084
345Iony17084
346Ionutloto083
347ddaxxa083
348ddaxxa083
349Dragne Alexandru083
350ARDILES1969083
351Popescu Albert082
352Bratu081
353Dan Soare081
354Domenti Cristina Ang078
355CelMaiTareJucătorLo076
356Marius Panait Fcrb075
357Gabor Ion075
358FzR83075
359Florin Petrescu075
360Claudiu Ilie074
361benyy074
362Ardiles894074
363Laurentiu Coles073
364Laurentiu Coles073
365GMS073
366Petrica Marian072
367Albert072
368Fane Bolboaca071
369Ema Loredana069
370Reiga069
371Tim Cos067
372Marmota067
373Mircica Aurica066
374dragoru065
375Lorica Stanila065
376ROSU MARIUS065
377Ramonik064
378Stanculescu Dan Si C063
379PLATINUM063
380Polonia 1 si 2063
381liviuvartic062
382Romeo Romeo062
383teodor062
384iasca iasca061
385Rosu Iuliana Mihaela060
386Billy Saga060
387SORIN_DN059
388Gheorghe Rusoiu058
389Mike Ion056
390Baltag Mihaela055
391alin1910054
392Negoita George054
393Cristian Desideriu054
394Szkoropan Petrica054
395Sorin Rizu053
396Mihai-Claudiu Neagu053
397Mihai-Claudiu Neagu053
398vasile nicusor053
399vasile nicusor053
400axina053
401Mihaela Gabriela052
402BEST-WORLD-PLAYER-20052
403adrian 91051
404Manea Valentin050
405Florin Burghelea050
406Coste Costa050
407Nistor Bege Eva049
408misu049
409Polly20/80049
410Ruslan Spirea049
411Nicola Gabriel048
412Ruxandra Maria048
413CYD048
414A+D+D047
415Pantazica Manuela047
416Ionel Berbecaru047
417SUVITATU046
418Gigi Geo Anca046
419Visenescu Daniel046
420Mirel045
421Iulia Ivan045
422daniel.ionutz1044
423Mariana Mirea044
424Cristina Giorgiana C044
425Munteanu044
426Tony Moreno044
427mihail043
428ileana3114043
429Lucian Vasile043
430florinbalet042
431Violeta Gheorghe042
432Mihaela05041
433Jan Ion041
434Costica Vechiu041
435alexandra040
436alexandra040
437Stefan Pagu040
438rionut35040
439rusu constantin039
440Florentin Soroiu039
441Cisse039
442pedros039
443Madalina222039
444Madalina222039
445Vlad Catalin039
446Grasu Florin039
447Silviu Silviu039
448C.dan038
449Fortunati Alloro038
450Andrei Butoi037
451Petre Elena037
452lotto polonia037
453MariusT036
454Andrei123036
455Alina Andrada036
456Alina Andrada036
457Macovei Marius036
458Ciupy036
459vali035
460Mircea Sfichi Bocean035
461cosminy18035
462tanya035
463Ioana Maria Alexandr035
464Stefan Catalin035
465Cosmin Stan034
466UTA034
467Florin Padureanu034
468Niculae Costel034
469Pana Marian034
470Sorensen Soclasdemo034
471Adrian033
472Adrian Aditu033
473Temciuc Cristian033
474clau28033
475suzymic032
476Baldean Ion031
477EllaSarra030
478Catalin Visanica030
479Catalin Visanica030
480Lucica Neagu030
481alin179030
482Daniel JJ Daniel030
483bixi030
484Cirstea Robert029
485Andrei Grigoras029
486MARIUS99028
487Nikk Nikk028
488Nikk Nikk028
489Cristian Krysty Ilie028
490Piciu Eforie028
491Alex Borgza028
492Iliana Stoica028
493AlexAK027
494florin alin027
495Corina Olteanu027
496Cristi Cristian027
497burca constantin027
498castor cretu027
499florin popa027
500Oros Claudiu027