Predictii Utilizatori Predictii Validate Profilul Meu Adauga Predictii Clasament General Clasament Noiembrie Statistici Generale Statistici Noiembrie Top 10 Logare


Statistici Generale


TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Ion Marinescu563220119
2FLORENTINA52521393
3Adalbert5242102
4ciulea5132070
5Crocostef5102163
6marian5954962050
7domnulgeo49520546
8blade4942052
9George Nasta4741820
10Chivuta Marti459185170
11adrian anghelescu4571784
12adrian anghelescu4571784
13Radu4411856
14Vali Suciu4411747
15Dinutz9994371803
16Tanta Paul4341826
17Gratiela Graty4341691
18misa4331635
19Foynn4261642
20Grigore Paul4221829
21Suci Sandor40415886
22ion3961551
23Broker Ady3841547
24petrevictor3441480
25panaiotis1313431355
26nicu ebanca3421367
27magia numerelor3361192
28Time is Money3331191
29undertaker&malefacto3271216
30Oprisan Dinu3261365
31Liliana Manole3241197
32L. OUT L.3231192
33Darky Vikernes3191210
34Dak3171200
35IlIy liIy3161193
36Vanessa3161189
37impaled3161185
38MF3141355
39Dan3131361
40Lucky3121217
41Rodica Geambașu3121212
42Aleyna Yaşar3121196
43adelinctin3111294
44LotoEnergy3111197
45Stardust3101187
46Staculet Gabriela3071208
47Money out of nothing3071194
48Champion3071191
49Luciana Ramona3061214
50Mariannaa3061200
51carcass3051206
52Brishk Mikhaela3051195
53Christian3021211
54Imparator3021190
55Sandu Mirela3001214
56Gh05t L0tt3ry3001205
57ursuletz2991229
58winner_element2991168
59lucky shop2981197
60Mădîrjac Cristina2981191
61cornel2981190
62cornel2981190
63Nambăr Uan2981115
64abcLottery2971196
65Soare Violeta2961186
66Ilie Luminița2921215
67infinitely win2911202
68Big Bang Theory2881210
69Mihaela Bălțatu2881199
70faliment2871211
71Angel Wings2871203
72SKhema SKema2851193
73Money Talks2851186
74noroc chior2841204
75Anna Anikó2811191
76Talking Strategy2811188
77CelMaiTareJucătorLo275953
78Trillions Trillions 2741027
79canarii.de.vnzare2721044
80Maık Maık2711121
81BO$$2711026
82Trillion Trillions F2701028
83Kema Kema-Haw270982
84io câștig întruna269966
85Tyby Boxoru2681001
86Talibanu Gaming268996
87Billion Trillions Fa2661029
88Billions Trillions F2661028
89Reparații Calculato2661020
90Jmeceru Pervers266927
91Cel_Mai_Tare265987
92Mark Mark2641024
93Mirela Ștefania2621037
94Talibanu Gambling261984
95DyLy BOXORU261973
96Phantom Lord259984
97Georgi2571043
98LOTOPINI DI SUGIESTI2571024
99L7257984
100Millions Trillions F2561029
101Phantom255990
102Phantom 003255989
103Superlover254972
104GE-LUTA253978
105CeIMaiTareJucătorLo253953
106Tyty Boxoru2521010
107AlgorithM250985
108Gherțoiu DeBloc2491011
109Silviu Mihai247970
110Dăunătoarea DePort2461010
111Peppino246983
112Asprem Samper246961
113Mily244956
114cosmin 01243960
115cosmin 01243960
116Laur Jmeceru Băiat 242969
117Gambling Phantom241987
118Matematicianul241983
119Lucky Phantom237986
120Million Trillions Fa2361030
121blondina236969
122Lolita236963
123Lolita236963
124靈淡懂236898
125Manuu_99235993
126LegeaCâștigului235908
127CocârțStef233857
128Pepino232984
129Mihai Radu232951
130BEST-WORLD-PLAYER-2O230951
131NoPainNoGain228911
132LAURENTZIU228889
133LAURENTZIU228889
134Triball Fishing228858
135IPlayForTheFun225909
136Crococârț224867
137IPlayToWin223911
138Fertilizer223864
139Fantomitza fanclub222877
140Nicu Ebanca221935
141Crococârțstef221861
142LOTO-OPINI SI SUGEST221830
143Domnu geo219865
144Mitzy218874
145Game_Hell218822
146POCITANIA217850
147Teta Sena217832
148magda216833
149ioan moldo2151001
150Creastă Montană214868
151Gap214822
152Mihai Pivasu212872
153TribaI Fishing210858
154Voicu Gheorghe21084434
155Fantomitza Norocoas202917
156Tribal Fishing202856
157Daniel Barbu20279740
158Gica Vasiliniuc201940
159Celebrity win200844
160Ioan Tamas199864
161cioara balistică191714
162Malnik190758
163Malnik190758
164Radu Daniel186670
165Dacian Luculus185681
166MARIUS26183773
167Daniel Sanda179728
168ds177714
169Nutu174749
170Nutu174749
171Denisa Ioana173721
172Viorel Dinca167726
173Taras162698
174Cristinel Alecse161644
175Denisa Ioana160698
176Licut Marin160679
177Sabou Constantin159657
178???153626
179Madalina Book153601
180Radu Calin150555
181Stelian Adrian145588
182VOICU136456
183Daniel Marin134561
184FULCRUM133517
185jan bobocu127552
186Vasile Boboc126524
187PARHAZARD121502
188PARHAZARD121502
189tetoutcai120480
190Dan Hariga116435
191MISHU33115495
192Cristina Sanda113434
193Adi Mutu105426
194Ionela Sandu105424
195ana1988104462
196Chelaru102410
197vali2011101456
198vldX101416
199danezu101398
200Viorica Radu99438
201$_€_£_ ₱ _₵_99358
202Coco95355
203faby201492365
204Veronika92354
205Man & Money92320
206Man & Money92320
207Dordea Cristian90304
208murgu89318
209murgu89318
210sorin puia86350
211MITZA86337
212Marihoana Mariana83281
213sandor.ferencz81380
214Tudose Marilena80277
215Mircea78268
216kadurika77297
217kadurika77297
218Anghel George-Sebast77286
219Love -Money74266
220g30rg373263
221Emil Dobozi72324
222adrian_stroe8672279
223Ana Popescu70249
224cristaldo69347
225karolina7769337
226DENIS69280
2270eroore069270
228dan1067272
229Gopo64251
230ADYBETO64221
231Dobrau Ovidiu62239
232Axa Pariuri62186
233Catuna Daniel61228
234Zaviceanu Dan59238
235silviu briliantul57286
236Florin Petrescu57259
237Nicolae Minuţ57225
238Vija Lucia55242
239Gela Tudose55200
240negrea ionel54234
241Savescu Bogdan54209
242Bojo54187
243Sandu Petreanu52178
244StefanTrandafir51210
245VALI202150221
246Bogdan Calin50213
247petrevictor195345183
248Dyana Diana45156
249mihaelamiki44203
250Horia44195
251Carp mihai44181
252Alexandru Pintican44161
253Romanudelafar43198
254Oprea Cornel43176
255Enache Valica Valent43151
256Iulia Elena Andronie42218
257valy41165
258capogatto41148
259Adina Popa41146
260Arianna40188
261joco40169
262Razvan Stanciu40146
263mirelyna39158
264Costi Mihai39140
265Jumaa Ortansa38212
266Nelu Arsenie37117
267Nelu Arsenie37117
268teo vasile37104
269pianistu36119
270Flori St.36115
271camelia35137
272Dăcât Dumnezeu34150
273Dăcât Dumnezeu34150
274Micutzu Aby33164
275Balan Cristin32137
276Valentin_D32129
277Oliver-Csilla Vajda32117
278floryn2732117
279Anamaria Vasiliniuc31138
280Matei Nicolae Robert31131
281Filip Nicolae30111
282nasty29134
283Florentin29105
284vali201628141
285axa coci28126
286Leontin Mircea Draga28107
287csh2887
288Ramona Vînă27127
289Ovidiu Si Mihaela Pr27126
290Valentina Stoica27120
291Maria Cristina27117
292Buhazi Francisc2698
293ddaxxa2690
294ddaxxa2690
295oracol2597
296Catana Marius Daniel2587
297AngelBadBoy24128
298Adyta Popeye24115
299FLORI24114
300FLORI24114
301Tudor Dragos24103
302Marius Panait Fcrb2477
303Florin Petrescu2475
304mariaelena2390
305CelMaiTareJucătorLo2376
306GMS2373
307Tim Cos2367
308Tim Cos2367
309Adrian Lupu2288
310profetul2284
311benyy2274
312Cami Andreea2267
313Cami Andreea2267
314Hfi Florin21116
315FzR832175
316Nykolass2171
317Nykolass2171
318Catalinn2120115
319Stanculescu Dan Si C2088
320Domenti Cristina Ang2078
321Teodora Nicoleta1986
322Relu Zanfir1985
323Ardiles8941974
324Laurentiu Coles1973
325Ema Loredana1972
326Cristian Ionel Encul1888
327Vlad Catalin1876
328Reiga1870
329Mircica Aurica1866
330Billy Saga1861
331ileana31141843
332Sile1787
333pescarul19671786
334Radu Eugen Ghe1785
335Catalin Adrian Mihal1782
336Claudiu Ilie1775
337Fane Bolboaca1771
338Cristian Desideriu1754
339Polly20/801752
340Grasu Florin1739
341liviuvartic1662
342Gheorghe Rusoiu1660
343Szkoropan Petrica1654
344Mihai-Claudiu Neagu1653
345Mihai-Claudiu Neagu1653
346Gigi Geo Anca1652
347teodor1563
348Nistor Bege Eva1563
349iasca iasca1561
350iasca iasca1561
351SORIN_DN1559
352Nick Amalia Vlad Iov1557
353Sorin Rizu1553
354caerfsn1550
355Adrian Coman1550
356Petrica Marian1470
357Lorica Stanila1466
358ROSU MARIUS1464
359Romeo Romeo1462
360Mike Ion1456
361alin19101454
362alin19101454
363Negoita George1454
364CYD1448
365rusu constantin1439
366Madalina2221439
367Iby Albina1432
368Nyko1388
369Ramonik1368
370Mirel1362
371Rosu Iuliana Mihaela1361
372Nicola Gabriel1348
373Florin Munteanu1346
374Cristina Giorgiana C1344
375dragoru1265
376Florin Burghelea1250
377A+D+D1249
378darius alexandru1248
379SUVITATU1246
380Munteanu1246
381Adrian Aditu1235
382Catalin Visanica1230
383Catalin Visanica1230
384Dragne Alexandru1183
385vasile nicusor1154
386adrian 911151
387Coste Costa1151
388mihail1143
389mihail1143
390Lucian Vasile1143
391Pantazica Manuela1143
392Piciu Eforie1142
393pedros1140
394Marian Sandu1138
395Florin Padureanu1134
396enrai1131
397Emanuella Marria1127
398Gabor Ion1059
399Baltag Mihaela1055
400Mihaela Gabriela1053
401BEST-WORLD-PLAYER-201053
402Iulia Ivan1046
403e-Tips1043
404Jan Ion1041
405Costica Vechiu1041
406Adrian1037
407Petre Elena1037
408laur801033
409Cirstea Robert1029
410Cirstea Robert1029
411Andrei Grigoras1029
412AlexAK1027
413cosmin1022
414VreauBani1020
415Marmota967
416Ruxandra Maria951
417Manea Valentin950
418Mariana Mirea944
419Mihaela05941
420Stefan Pagu940
421rionut35940
422Andrei Butoi940
423tanya935
424Nikk Nikk929
425Nikk Nikk929
426mariloto926
427viperary924
428Nicu Ebanca924
429Miruna Maria923
430Daria Fasola923
431balan.cristin921
432Alexandru Bobeica914
433Ionutlir 75853
434Tony Moreno844
435Macovei Marius836
436Stefan Catalin835
437Cosmin Stan834
438clau28834
439suzymic831
440alin179830
441Alex Borgza828
442Cristi Cristian825
443Vatui Costin825
444claumayra824
445Andreea Dascalu823
446Stancu Daniel-Robert820
447taman99819
448Titi Titel819
449Gela Tudose818
450Costi82817
451MaximAmSpus816
452MaximAmSpus816
453Adrianemil814
454Adrianemil814
455Visenescu Daniel746
456florinbalet742
457alexandra741
458alexandra741
459Stefan Sin740
460Mircea Sfichi Bocean737
461Az Ra737
462MariusT736
463Andrei123736
464Fortunati Alloro735
465EllaSarra731
466Lucica Neagu730
467Mihai10729
468MARIUS99728
469misu728
470castor cretu727
471junior28726
472Vladescu Viorel725
473Iliana Stoica725
474LuckyGirl724
475Violeta Gheorghe723
476blade.bo722
477octy21722
478Dana Ikim722
479Razvan Cristian720
480Leahu Daniel720
481MrJackpots720
482CBP2015719
483Tynatyna719
484FlorentinX718
485voodoo714
486Cocos Sorin712
487MaryTyna711
488Ciupy640
489C.dan638
490Ioana Maria Alexandr635
491UTA634
492Niculae Costel634
493Sergiu627
494gabriel BZ627
495gabriel BZ627
496florin alin627
497burca constantin627
498vali626
499Toni626
500Stroe Florin Florin625
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef1382164
2domnulgeo13620556, 8
3blade1292049
4marian5951282050
5ciulea1272069
6FLORENTINA126213910, 18
7Radu1201853
8Ion Marinescu118220319, 26
9Adalbert1152101
10Tanta Paul1111825
11Dinutz9991101804
12Suci Sandor105158719, 6
13adrian anghelescu1041786
14George Nasta1031848
15Foynn1021642
16Grigore Paul1001829
17Chivuta Marti99185270, 35
18Chivuta Marti99185270, 35
19MF971359
20ion941551
21Imparator931190
22Gratiela Graty911691
23nicu ebanca901367
24Broker Ady891550
25Dan881360
26misa871635
27panaiotis131831355
28Rodica Geambașu831210
29Brishk Mikhaela831193
30Anna Anikó831189
31Vali Suciu811747
32faliment811209
33noroc chior811203
34adelinctin801294
35carcass801204
36Champion801190
37Staculet Gabriela791206
38Liliana Manole791196
39L. OUT L.791190
40Tyty Boxoru791009
41Mily79956
42Lucky781223
43Sandu Mirela771213
44Christian771211
45Mariannaa771196
46Vanessa771187
47impaled771183
48Time is Money761189
49Darky Vikernes751208
50cornel751191
51magia numerelor751189
52Soare Violeta751184
53Mirela Ștefania751036
54undertaker&malefacto741214
55Angel Wings741203
56infinitely win741200
57Money out of nothing741193
58Mădîrjac Cristina741189
59LOTOPINI DI SUGIESTI741022
60Tyby Boxoru74998
61Peppino74982
62Oprisan Dinu731364
63IlIy liIy731191
64winner_element731164
65Gh05t L0tt3ry721204
66SKhema SKema721191
67Maık Maık721120
68Talibanu Gaming72995
69BEST-WORLD-PLAYER-2O72949
70petrevictor711481
71Big Bang Theory711209
72BO$$701023
73Phantom 00370986
74AlgorithM70985
75Laur Jmeceru Băiat 70969
76abcLottery691194
77Millions Trillions F691028
78Gherțoiu DeBloc691009
79Money Talks681184
80Trillions Trillions 681026
81Dăunătoarea DePort681009
82Talibanu Gambling68982
83lucky shop671195
84L767983
85blondina67973
86Ilie Luminița661214
87Aleyna Yaşar661194
88Nambăr Uan661113
89Georgi661043
90canarii.de.vnzare661042
91Dak651200
92Reparații Calculato651019
93Phantom65986
94Fantomitza fanclub65875
95Stardust641185
96Silviu Mihai64969
97Teta Sena64832
98ursuletz631227
99Luciana Ramona631211
100Talking Strategy631187
101Billion Trillions Fa631028
102GE-LUTA63978
103DyLy BOXORU63970
104Jmeceru Pervers63926
105Creastă Montană63867
106Pepino62983
107Superlover62971
108Billions Trillions F611027
109Trillion Trillions F611027
110Mihai Radu61951
111CelMaiTareJucătorLo61951
112cosmin 0160960
113Domnu geo60863
114Tribal Fishing60854
115LOTO-OPINI SI SUGEST60829
116Gica Vasiliniuc59940
117Mihaela Bălțatu581198
118LotoEnergy581196
119靈淡懂58896
120Million Trillions Fa571030
121Matematicianul57983
122Lolita57968
123Asprem Samper57959
124CeIMaiTareJucătorLo57951
125Mihai Pivasu57870
126Cel_Mai_Tare56986
127Lucky Phantom56984
128Fantomitza Norocoas56915
129NoPainNoGain56909
130LegeaCâștigului56906
131Daniel Barbu5679740, 41
132Crococârț55865
133Phantom Lord54982
134Nicu Ebanca52936
135Gap52823
136Game_Hell52821
137Malnik52759
138Malnik52759
139Licut Marin52680
140Manuu_9951994
141CocârțStef51855
142Celebrity win51844
143MARIUS2651770
144IPlayToWin50909
145IPlayForTheFun50907
146Triball Fishing50857
147Denisa Ioana50721
148Dacian Luculus50681
149Mark Mark491026
150Kema Kema-Haw48980
151Mitzy48878
152Crococârțstef48859
153TribaI Fishing48856
154POCITANIA48849
155io câștig întruna47965
156magda47832
157Radu Daniel47670
158cioara balistică46713
159Taras45698
160Gambling Phantom44984
161ioan moldo431001
162LAURENTZIU43889
163LAURENTZIU43889
164Voicu Gheorghe4284465, 74
165Ioan Tamas41864
166Fertilizer40862
167Daniel Sanda40728
168Sabou Constantin39658
169Denisa Ioana38697
170???38618
171Radu Calin38555
172Nutu37748
173Nutu37748
174Viorel Dinca37724
175ds36714
176vldX34410
177Stelian Adrian32600
178tetoutcai32479
179Madalina Book31598
180Daniel Marin31561
181jan bobocu30550
182MISHU3330495
183Cristina Sanda30434
184Cristinel Alecse29644
185Vasile Boboc29524
186PARHAZARD29503
187PARHAZARD29503
188Dan Hariga29434
189FULCRUM28516
190VOICU28456
191Viorica Radu28438
192Ionela Sandu28425
193Chelaru28409
194Adi Mutu27426
195sorin puia27350
196danezu26398
197ana198824463
198Veronika24354
199MITZA24337
200Man & Money24320
201vali201123456
202$_€_£_ ₱ _₵_23361
203Mircea23268
204Love -Money22270
205kadurika21297
206kadurika21297
207Ana Popescu21248
208g30rg320262
209Gopo20251
210StefanTrandafir20209
211StefanTrandafir20209
212Axa Pariuri20186
213Coco19356
214silviu briliantul19286
215Catuna Daniel19228
2160eroore018271
217murgu17318
218Marihoana Mariana17280
219Carp mihai17181
220Sandu Petreanu17178
221faby201416365
222Emil Dobozi16323
223Dobrau Ovidiu16240
224Dordea Cristian15304
225Anghel George-Sebast15286
226Anghel George-Sebast15286
227adrian_stroe8615279
228dan1015275
229Savescu Bogdan15209
230Gela Tudose15200
231karolina7714338
232cristaldo14291
233Tudose Marilena14277
234Zaviceanu Dan14238
235Anamaria Vasiliniuc14137
236pianistu14119
237negrea ionel13234
238Romanudelafar13200
239petrevictor195313183
240mirelyna13159
241AngelBadBoy13128
242Arianna12186
243Horia12160
244Horia12160
245Costi Mihai12141
246sandor.ferencz11380
247Nicolae Minuţ11226
248Iulia Elena Andronie11218
249Oprea Cornel11176
250Micutzu Aby11166
251Alexandru Pintican11161
252Florin Petrescu10259
253ADYBETO10221
254VALI202110221
255mihaelamiki10201
256Enache Valica Valent10151
257Adina Popa10145
258Hfi Florin10116
259FLORI10114
260Vija Lucia9240
261Jumaa Ortansa9212
262Bojo9187
263Balan Cristin9137
264floryn279112
265Filip Nicolae9111
266DENIS8280
267capogatto8148
268Razvan Stanciu8147
269vali20168141
270camelia8137
271Valentina Stoica8119
272Flori St.8116
273Leontin Mircea Draga8107
274csh887
275benyy874
276Laurentiu Coles873
277Bogdan Calin7213
278joco7169
279Dyana Diana7154
280Dăcât Dumnezeu7151
281Adyta Popeye7116
282teo vasile7104
283valy6165
284nasty6134
285Matei Nicolae Robert6131
286axa coci6126
287axa coci6126
288Oliver-Csilla Vajda6117
289Catalinn216115
290oracol698
291ddaxxa688
292Cristian Ionel Encul688
293Cristian Ionel Encul688
294Adrian Lupu688
295Nyko688
296pescarul1967686
297Stanculescu Dan Si C682
298Nick Amalia Vlad Iov657
299adrian 91651
300CYD648
301Pantazica Manuela643
302Iby Albina632
303Ramona Vînă5130
304Tudor Dragos5103
305profetul584
306Catalin Adrian Mihal582
307Domenti Cristina Ang578
308Claudiu Ilie575
309Nykolass571
310Nykolass571
311Reiga570
312Tim Cos567
313Nistor Bege Eva563
314Mihai-Claudiu Neagu553
315Mihai-Claudiu Neagu553
316Gigi Geo Anca552
317Florin Burghelea550
318Ruxandra Maria549
319Costica Vechiu541
320Madalina222539
321tanya534
322Nicu Ebanca524
323blade.bo522
324Dana Ikim522
325Maria Cristina4117
326Buhazi Francisc496
327mariaelena489
328Teodora Nicoleta486
329Dragne Alexandru483
330Dragne Alexandru483
331Marius Panait Fcrb477
332CelMaiTareJucătorLo476
333Fane Bolboaca471
334Petrica Marian470
335ROSU MARIUS464
336Gheorghe Rusoiu460
337Szkoropan Petrica454
338alin1910453
339alin1910453
340Florin Munteanu446
341Munteanu446
342mihail443
343mihail443
344ileana3114443
345Lucian Vasile443
346enrai431
347MARIUS99428
348CBP2015419
349Gela Tudose418
350Codrin411
351Valentin_D3128
352Florentin3105
353Radu Eugen Ghe385
354Relu Zanfir384
355Ardiles894374
356GMS373
357Ema Loredana372
358Ramonik368
359Cami Andreea367
360teodor363
361liviuvartic362
362iasca iasca361
363iasca iasca361
364SORIN_DN359
365Baltag Mihaela355
366Negoita George354
367Mihaela Gabriela353
368Ionutlir 75353
369Polly20/80352
370caerfsn351
371Adrian Coman350
372A+D+D348
373darius alexandru347
374Stefan Sin343
375Piciu Eforie342
376Mihaela05341
377pedros340
378Stefan Pagu340
379Andrei Butoi340
380Marian Sandu338
381Andrei123336
382UTA334
383Florin Padureanu334
384Baldean Ion331
385Sergiu327
386Emanuella Marria327
387castor cretu327
388Marin Badea324
389Daria Fasola323
390Violeta Gheorghe323
391Cezar Mihalache322
392Stefan-monel Ionitoa322
393Leahu Daniel320
394MrJackpots320
395fantomaegoista319
396Tynatyna319
397Mariusik81m318
398vasilcin victorita e318
399radu daniel317
400Porumb Liviu315
401elle86314
402voodoo314
403voodoo314
404Ciulei Daniel314
405Iulian Andrei314
406cristian.vrabie313
407irinuka311
408Maria Lilia38
409Punga ionut35
410Ovidiu Si Mihaela Pr2126
411Catana Marius Daniel287
412Sile287
413Florin Petrescu275
414Vlad Catalin275
415Mircica Aurica266
416Romeo Romeo262
417Rosu Iuliana Mihaela261
418Billy Saga261
419Mirel258
420Mike Ion256
421Cristian Desideriu254
422vasile nicusor253
423Manea Valentin250
424Visenescu Daniel246
425Tony Moreno244
426Cristina Giorgiana C243
427alexandra241
428Ciupy238
429Petre Elena237
430MariusT236
431Ioana Maria Alexandr235
432laur80233
433bixi231
434alin179230
435Daniel JJ Daniel230
436Cirstea Robert229
437Cirstea Robert229
438Nikk Nikk229
439gabriel BZ227
440Mihai10227
441Mihai10227
442vali226
443Cristi Cristian225
444Bratu225
445Stefania Dragomir224
446LuckyGirl224
447Piticuzgg223
448cosmin222
449octy21222
450octy21222
451Rycyu Marius222
452Luk68222
453Iulian Carlig221
454balan.cristin221
455Bica Olimpiu221
456Dan Pinzariu221
457Razvan Cristian220
458Stancu Daniel-Robert220
459VreauBani220
460Titi Titel219
461Blueeyes219
462FlorentinX218
463Daniel Marin217
464Ciprian Crinu217
465Max217
466B U N Y217
467Mihai Nisipeanu217
468Andrei Draghici216
469Gabi Florin Vintila215
470Osaceanu Iulian215
471Valentin Ciocan214
472Miruna Maria214
473chelco214
474Adrianemil214
475Mandarie Mimisotta213
476iuliana pavel213
477Claudiu123213
478Cocos Sorin212
479Fratica Valentin212
480Daniel Zamfir212
481mai sunt 5212
482Badurla Ionel211
483MaryTyna211
484Dorin Moraru210
485Luciano210
486mya22210
487mya22210
488luckydriver26210
489Albu Alexandru210
490Alice29
491Costel195428
492Madalin Munteanu28
493IuliaS28
494giada0528
495Gabitzu Sim28
496Viorel Militaru28
497Florin Macaneata28
498Lenuta Sisu27
499Florin198627
500Luminita Stan27
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef412161
2domnulgeo35205515, 17, 19
3Ion Marinescu33220319, 62, 73
4marian595292054
5blade292053
6Radu291854
7Foynn291641
8carcass291202
9ciulea282069
10Grigore Paul271829
11Darky Vikernes271207
12winner_element271157
13Dinutz999261805
14Imparator261189
15Chivuta Marti25185270, 35, 20
16Tanta Paul251826
17misa251635
18Broker Ady251557
19panaiotis131251355
20impaled251182
21FLORENTINA24213970, 75, 77
22Liliana Manole241194
23Celebrity win24844
24Christian231211
25Mihaela Bălțatu231199
26Time is Money231188
27Adalbert222102
28adrian anghelescu221785
29adrian anghelescu221785
30Sandu Mirela221212
31Staculet Gabriela221205
32Angel Wings221203
33infinitely win221199
34Brishk Mikhaela221191
35IlIy liIy221189
36Vali Suciu211748
37Gratiela Graty211690
38Dan211361
39Trillions Trillions 211024
40BO$$211022
41Phantom Lord21980
42BEST-WORLD-PLAYER-2O21948
43George Nasta201842
44petrevictor201478
45undertaker&malefacto201213
46Dak201200
47Soare Violeta201182
48Nambăr Uan201112
49Billion Trillions Fa201026
50L720980
51Asprem Samper20957
52Domnu geo20863
53Big Bang Theory191207
54Gh05t L0tt3ry191202
55Mariannaa191196
56Anna Anikó191188
57Talking Strategy191185
58Cel_Mai_Tare19983
59Lucky Phantom19981
60Peppino19979
61faliment181208
62LotoEnergy181194
63magia numerelor181188
64Stardust181183
65Tyby Boxoru18996
66GE-LUTA18978
67Kema Kema-Haw18978
68Laur Jmeceru Băiat 18966
69TribaI Fishing18856
70Suci Sandor1715889, 16, 33
71ion171551
72MF171367
73Oprisan Dinu171361
74ursuletz171226
75Luciana Ramona171209
76noroc chior171201
77lucky shop171194
78Money out of nothing171189
79Vanessa171185
80Money Talks171181
81Gherțoiu DeBloc171007
82Dăunătoarea DePort171005
83Manuu_9917993
84Superlover17971
85Gica Vasiliniuc17939
86Denisa Ioana17696
87Lucky161226
88Rodica Geambașu161209
89cornel161192
90L. OUT L.161188
91canarii.de.vnzare161041
92Georgi161041
93cosmin 0116961
94cosmin 0116961
95Jmeceru Pervers16924
96Gap16823
97nicu ebanca151366
98abcLottery151193
99Mădîrjac Cristina151188
100Maık Maık151117
101Million Trillions Fa151027
102Millions Trillions F151026
103Billions Trillions F151025
104Creastă Montană15867
105POCITANIA15847
106Teta Sena15832
107cioara balistică15713
108adelinctin141294
109Ilie Luminița141213
110SKhema SKema141189
111LOTOPINI DI SUGIESTI141021
112Tyty Boxoru141007
113ioan moldo141001
114Talibanu Gaming14991
115Phantom14985
116Pepino14980
117Mily14969
118CelMaiTareJucătorLo14950
119Mitzy14886
120LOTO-OPINI SI SUGEST14828
121Dacian Luculus14681
122Champion131188
123Trillion Trillions F131025
124blondina13979
125Silviu Mihai13968
126DyLy BOXORU13968
127io câștig întruna13963
128Mihai Radu13951
129NoPainNoGain13909
130Fertilizer13862
131Radu Daniel13669
132Cristina Sanda13434
133Aleyna Yaşar121193
134AlgorithM12983
135Gambling Phantom12982
136Fantomitza fanclub12874
137Ioan Tamas12871
138Crococârț12865
139Mirela Ștefania111056
140Mark Mark111030
141Phantom 00311984
142Talibanu Gambling11979
143LegeaCâștigului11906
144CocârțStef11855
145Daniel Barbu1179840, 41, 42
146MARIUS2611766
147Madalina Book11595
148Reparații Calculato101017
149Matematicianul10980
150IPlayToWin10909
151IPlayForTheFun10905
152LAURENTZIU10889
153LAURENTZIU10889
154Mihai Pivasu10870
155Triball Fishing10857
156Game_Hell10825
157Malnik10759
158Licut Marin10678
159Licut Marin10678
160CeIMaiTareJucătorLo9950
161靈淡懂9895
162Crococârțstef9859
163Tribal Fishing9854
164magda9832
165Viorel Dinca9729
166Denisa Ioana9721
167ds9714
168???9625
169sandor.ferencz9380
170faby20149365
171Lolita8975
172Voicu Gheorghe884373, 71, 75
173Cristinel Alecse8644
174Stelian Adrian8633
175tetoutcai8480
176murgu8317
177Fantomitza Norocoas7914
178Daniel Sanda7728
179Sabou Constantin7658
180Daniel Marin7561
181Vasile Boboc7523
182MITZA7337
183silviu briliantul7286
184VALI20217220
185Nicu Ebanca6938
186Nutu6749
187Nutu6749
188Radu Calin6554
189jan bobocu6547
190ana19886463
191vali20116454
192Viorica Radu6438
193Veronika6353
194karolina776337
195Marihoana Mariana6281
196dan106274
197Mircea6268
198Gela Tudose6200
199csh689
200PARHAZARD5503
201$_€_£_ ₱ _₵_5361
202sorin puia5350
203Man & Money5321
204kadurika5296
205kadurika5296
206Anghel George-Sebast5286
207DENIS5279
208g30rg35262
209Dobrau Ovidiu5240
210ADYBETO5221
211Sandu Petreanu5178
212Oprea Cornel5176
213capogatto5148
214Taras4696
215FULCRUM4514
216MISHU334495
217VOICU4456
218Dan Hariga4434
219Chelaru4409
220vldX4399
221vldX4399
222adrian_stroe864279
223adrian_stroe864279
224Love -Money4277
225Gopo4249
226Zaviceanu Dan4237
227Catuna Daniel4228
228Catuna Daniel4228
229StefanTrandafir4210
230Bojo4187
231Arianna4186
232Horia4170
233joco4169
234Alexandru Pintican4160
235Flori St.4118
236Catalinn214115
237Emil Dobozi3323
2380eroore03271
239Florin Petrescu3259
240Ana Popescu3256
241Bogdan Calin3213
242Jumaa Ortansa3212
243Savescu Bogdan3208
244petrevictor19533183
245Dăcât Dumnezeu3151
246Enache Valica Valent3151
247Adina Popa3148
248Costi Mihai3140
249floryn273137
250Valentin_D3129
251pianistu3119
252oracol398
253Sile387
254Florin Petrescu375
255Reiga370
256Ramonik368
257Tim Cos367
258Tim Cos367
259A+D+D348
260Ionela Sandu2425
261Ionela Sandu2425
262Coco2352
263Vija Lucia2241
264Iulia Elena Andronie2218
265mihaelamiki2201
266cristaldo2200
267Romanudelafar2200
268Carp mihai2181
269Micutzu Aby2166
270camelia2137
271Anamaria Vasiliniuc2137
272Matei Nicolae Robert2131
273Ramona Vînă2129
274AngelBadBoy2128
275Valentina Stoica2123
276Leontin Mircea Draga2107
277Stanculescu Dan Si C2100
278pescarul1967286
279benyy273
280Petrica Marian270
281Billy Saga261
282Gheorghe Rusoiu260
283Nick Amalia Vlad Iov257
284darius alexandru255
285Sorin Rizu253
286Mihai-Claudiu Neagu253
287Mihai-Claudiu Neagu253
288Stefania Dragomir251
289daniel.ionutz1244
290pedros240
291enrai238
292Iliana Stoica233
293Iby Albina232
294AlexAK227
295cristi07227
296florin alin227
297Marius Neagu226
298Cristi Cristian226
299Nicu Ebanca224
300Leahu Daniel220
301Gela Tudose218
302Flory Neagu216
303A again215
304ltlhsbeach Axx215
305hsinr A215
306sott A214
307MaryTyna211
308Albu Alexandru210
309Lenuta Sisu27
310Mihai Curelaru22
311Adi Mutu1426
312danezu1398
313Dordea Cristian1304
314Tudose Marilena1277
315Nicolae Minuţ1225
316valy1163
317mirelyna1158
318Dyana Diana1152
319Razvan Stanciu1147
320vali20161141
321nasty1134
322axa coci1126
323Ovidiu Si Mihaela Pr1126
324Oliver-Csilla Vajda1117
325Maria Cristina1117
326Nelu Arsenie1117
327Nelu Arsenie1117
328Adyta Popeye1116
329FLORI1114
330FLORI1114
331Filip Nicolae1111
332Buhazi Francisc198
333mariaelena190
334Cristian Ionel Encul188
335Teodora Nicoleta185
336profetul184
337Marius Panait Fcrb177
338CelMaiTareJucătorLo176
339Claudiu Ilie175
340FzR83175
341FzR83175
342Ardiles894174
343Fane Bolboaca171
344Nykolass171
345Lorica Stanila166
346Mircica Aurica166
347dragoru165
348Nistor Bege Eva163
349ROSU MARIUS163
350Romeo Romeo162
351SORIN_DN159
352caerfsn154
353Negoita George154
354Cristian Desideriu154
355Szkoropan Petrica154
356Mihaela Gabriela153
357Gigi Geo Anca152
358adrian 91151
359Polly20/80151
360Coste Costa151
361Manea Valentin150
362Florin Burghelea150
363Nicola Gabriel148
364CYD148
365Florin Munteanu147
366Tony Moreno144
367mihail143
368e-Tips143
369florinbalet142
370alexandra141
371alexandra141
372Cisse139
373Ciupy138
374Petre Elena137
375EllaSarra135
376EllaSarra135
377Ioana Maria Alexandr135
378UTA134
379Nikk Nikk130
380Cirstea Robert129
381Cirstea Robert129
382castor cretu127
383mariloto126
384Popa Dragos126
385Bila45126
386Kiryacu Kiry125
387Techilla123
388Piticuzgg123
389Iulian Carlig121
390Bica Olimpiu121
391Razvan Cristian120
392Viorel Ion120
393MrJackpots120
394taman99119
395CBP2015119
396Titi Titel119
397Dan Pinzariu118
398Claudiu117
399radu daniel117
400Flo70117
401Visa Marian117
402Ciprian Crinu117
403Cristi Chiper117
404Andrei Ciudin116
405Cr Daniel116
406Andrei Draghici116
407elle86115
408Gabi Florin Vintila115
4091eu115
410Porumb Liviu115
411CT Catalin115
412what are you doing A115
413good luck A115
414good luck Axx115
415jly A115
416yai Axx115
417tpwkhs Axx115
418aimh Axx115
419Valentin Ciocan114
420bead A114
421valentin.manea113
422cristian.vrabie113
423Stefan Florin Bobin113
424uan A113
425lirbeach A113
426ltlhs Axx113
427odwcb A113
428idc A113
429Nachiu Lumy112
430Robert Ghiorghisoara112
431Daniel Zamfir112
432ayhs Axx112
433Ionut Good111
434Eu Si Atat111
435Dan Copa110
436CB Danni19
437Balan Mariana19
438George Serban19
439bucurescu19
440ToNic Norby ToNic19
441nicu.v18
442Nicoleta18
443Florin Macaneata18
444Anna17
445mariusuniversity17
446Gheorghita Bichinet17
447Stefan Sin WINNER17
448$tefan $in BO$$17
449Stefan Sin EROU17
450Stefan Sin RESPECT17
451loto16
452marian16
453chinezu16
454Alex Áléxíss16
455Balasa Vlad16
456TorHalicoss16
457TorHalicoss16
458Buzdugan Adrian16
459Cristina M15
460Codi15
461Ionut Badea15
462Alexandra Ioana Dăn15
463ALEXTORES15
464Popovici Georgiana A15
465RunHard14
466Grigore George14
467bogdan9114
468bbbrady14
469Cosmin Marian14
470nicai7814
471Erhan Ovidiu-Cristia14
472mindless14
473Alex Ionita14
474Axinte Gheorghe14
475Albina Florin14
476Florin Alexandru13
477Roberto Claudiu13
478MARIUS 6613
479Alex Valentin13
480SerbanGeorge13
481fyb A13
482Alex Drxx12
483dan-boss12
484Zlatan Zlatan12
485Alexe Gabriel12
486Mihai Florin12
487Mariana Licut12
488Valentin Rotaru12
489Emyl Nedelcu12
490Dumitru Benga12
491Monica Lidiuta Staic12
492Dragan Leontin12
493George Zamfir12
494Manole Valentin Mano12
495KSM9912
496Doru Luca11
497Alex111
498Fane Bbn11
499Emanuel Maryus Nidel11
500Mihay Mihay11
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Radu121849
2Mihaela Bălțatu111198
3Crocostef102169
4Gratiela Graty101691
5Broker Ady91558
6Stardust91183
7winner_element91144
8adrian anghelescu81783
9Christian81211
10Dak81199
11infinitely win81197
12Lucky Phantom8979
13ciulea72065
14Vali Suciu71745
15Mariannaa71195
16Champion71186
17Soare Violeta71182
18Tyty Boxoru71005
19Peppino7979
20Fantomitza fanclub7874
21Tanta Paul61826
22Dinutz99961804
23Foynn61641
24cornel61192
25LOTOPINI DI SUGIESTI61019
26Manuu_996993
27Phantom Lord6980
28GE-LUTA6977
29Kema Kema-Haw6977
30Ion Marinescu5220319, 26, 62, 63
31FLORENTINA5213864, 69, 75, 77
32Adalbert52097
33blade52056
34Chivuta Marti5185270, 35, 1, 31
35Chivuta Marti5185270, 35, 1, 31
36George Nasta51837
37Suci Sandor5158619, 22, 37, 49
38panaiotis13151353
39adelinctin51293
40ursuletz51224
41Luciana Ramona51209
42Gh05t L0tt3ry51201
43carcass51200
44Aleyna Yaşar51193
45Brishk Mikhaela51190
46magia numerelor51188
47impaled51180
48canarii.de.vnzare51038
49Billion Trillions Fa51025
50Trillions Trillions 51024
51Reparații Calculato51014
52AlgorithM5981
53DyLy BOXORU5967
54CelMaiTareJucătorLo5949
55Creastă Montană5867
56Domnu geo5863
57CocârțStef5855
58Game_Hell5824
59Oprisan Dinu41364
60Dan41341
61Sandu Mirela41210
62faliment41208
63Staculet Gabriela41202
64lucky shop41193
65LotoEnergy41193
66Imparator41187
67L. OUT L.41186
68Anna Anikó41186
69Time is Money41185
70Money Talks41179
71Mark Mark41029
72Million Trillions Fa41027
73Millions Trillions F41026
74Cel_Mai_Tare4983
75Phantom 0034982
76blondina4981
77Talibanu Gambling4980
78CeIMaiTareJucătorLo4948
79BEST-WORLD-PLAYER-2O4947
80Gica Vasiliniuc4940
81IPlayForTheFun4907
82Mihai Pivasu4869
83Denisa Ioana4697
84Licut Marin4679
85Stelian Adrian4633
86Cristina Sanda4437
87adrian_stroe864279
88domnulgeo320556, 8, 17, 19
89marian59532053
90Grigore Paul31829
91misa31631
92petrevictor31479
93Lucky31227
94undertaker&malefacto31211
95Rodica Geambașu31206
96Angel Wings31202
97noroc chior31200
98Liliana Manole31193
99abcLottery31192
100Money out of nothing31187
101SKhema SKema31187
102Maık Maık31116
103Nambăr Uan31109
104Mirela Ștefania31056
105Georgi31043
106Billions Trillions F31025
107Trillion Trillions F31025
108Gherțoiu DeBloc31005
109Dăunătoarea DePort31004
110Tyby Boxoru3995
111Gambling Phantom3981
112Superlover3971
113Silviu Mihai3970
114Mily3969
115io câștig întruna3962
116Fantomitza Norocoas3914
117NoPainNoGain3909
118LegeaCâștigului3906
119Crococârț3865
120Triball Fishing3856
121POCITANIA3849
122Celebrity win3844
123Gap3823
124Dacian Luculus3681
125PARHAZARD3502
126ana19883462
127murgu3318
128murgu3318
1290eroore03271
130ion21549
131nicu ebanca21365
132MF21235
133Ilie Luminița21211
134Big Bang Theory21206
135IlIy liIy21186
136BO$$21019
137ioan moldo21001
138Talibanu Gaming2990
139Phantom2984
140L72980
141Matematicianul2979
142Lolita2977
143Laur Jmeceru Băiat 2966
144cosmin 012960
145Asprem Samper2957
146Nicu Ebanca2933
147Jmeceru Pervers2924
148IPlayToWin2908
149LAURENTZIU2887
150LAURENTZIU2887
151Mitzy2884
152Fertilizer2862
153Tribal Fishing2852
154Teta Sena2832
155magda2832
156LOTO-OPINI SI SUGEST2828
157MARIUS262760
158Malnik2759
159Nutu2749
160Viorel Dinca2741
161Daniel Sanda2728
162Denisa Ioana2721
163ds2714
164Taras2697
165tetoutcai2479
166Dan Hariga2427
167karolina772337
168Dordea Cristian2304
169kadurika2297
170kadurika2297
171cristaldo2288
172dan102273
173Ana Popescu2261
174Dyana Diana2150
175capogatto2148
176Adina Popa2146
177Costi Mihai2140
178Valentin_D2129
179Rosu Iuliana Mihaela261
180Darky Vikernes11206
181Mădîrjac Cristina11186
182Talking Strategy11182
183Pepino1980
184靈淡懂1895
185Ioan Tamas1877
186Crococârțstef1859
187Voicu Gheorghe184363, 65, 67, 76
188Daniel Barbu180340, 41, 42, 43
189cioara balistică1712
190Sabou Constantin1658
191???1617
192Madalina Book1585
193Daniel Marin1559
194Vasile Boboc1523
195MISHU331493
196VOICU1455
197vali20111454
198Viorica Radu1438
199Adi Mutu1426
200Ionela Sandu1423
201danezu1398
202danezu1398
203vldX1393
204sandor.ferencz1380
205MITZA1337
206Emil Dobozi1324
207Man & Money1322
208Marihoana Mariana1279
209Love -Money1276
210g30rg31261
211Gopo1248
212Vija Lucia1244
213Nicolae Minuţ1226
214StefanTrandafir1210
215Romanudelafar1200
216Bojo1187
217Arianna1185
218Carp mihai1180
219Horia1152
220Dăcât Dumnezeu1151
221Dăcât Dumnezeu1151
222Razvan Stanciu1147
223Anamaria Vasiliniuc1137
224Matei Nicolae Robert1131
225axa coci1125
226Ovidiu Si Mihaela Pr1125
227Oliver-Csilla Vajda1117
228pianistu1117
229Maria Cristina1117
230Hfi Florin1116
231FLORI1114
232Filip Nicolae1111
233teo vasile1104
234teo vasile1104
235csh189
236Nyko188
237profetul184
238Marius Panait Fcrb177
239Nykolass171
240Stefania Dragomir168
241Marmota167
242liviuvartic162
243Ruxandra Maria151
244Florin Burghelea150
245Florin Munteanu146
246ileana3114143
247e-Tips143
248florinbalet142
249florinbalet142
250Andrei Butoi140
251Marian Sandu138
252Ciupy137
253Niculae Costel134
254cristi07127
255castor cretu127
256Marius Neagu126
257misu124
258Techilla123
259Violeta Gheorghe122
260VreauBani119
261Marius Lelescu119
262GabiFlo114
263chelco114
264Stefan Florin Bobin113
265hoza cristian113
266Eu Si Atat111
267Lizeta Nistor110
268Ionut Vasile19
269marcel8817
270Petre Victor16
271Daniel Bozoanca15
272Alexandra Ioana Dăn15
273danielldan200015
274Danny Matei15
275Daniel Dumitrache14
276Cosmin Marian14
277Florin Alexandru13
278Alin Marian Niţă13
279Loredana Tudorache12
280Loredana Tudorache12
281Roman Mircea Constan12
282PANZER12
28312345 right now12
284Vanessa01183
285Mihai Radu0949
286TribaI Fishing0856
287Radu Daniel0669
288Cristinel Alecse0644
289Radu Calin0555
290jan bobocu0547
291FULCRUM0512
292Chelaru0406
293faby20140365
294$_€_£_ ₱ _₵_0363
295Veronika0352
296sorin puia0350
297Coco0342
298Anghel George-Sebast0286
299silviu briliantul0285
300DENIS0279
301Tudose Marilena0277
302Mircea0267
303Florin Petrescu0259
304Dobrau Ovidiu0239
305Zaviceanu Dan0235
306negrea ionel0234
307Catuna Daniel0227
308ADYBETO0220
309VALI20210218
310Iulia Elena Andronie0217
311Bogdan Calin0213
312Jumaa Ortansa0209
313Savescu Bogdan0206
314mihaelamiki0200
315Gela Tudose0200
316Axa Pariuri0186
317petrevictor19530183
318Silviu20160181
319Sandu Petreanu0178
320Oprea Cornel0176
321joco0169
322Micutzu Aby0166
323Alexandru Pintican0161
324valy0158
325mirelyna0157
326Enache Valica Valent0151
327floryn270144
328vali20160141
329camelia0139
330Ramona Vînă0139
331Balan Cristin0137
332nasty0134
333AngelBadBoy0127
334Valentina Stoica0125
335Adyta Popeye0116
336Flori St.0116
337Catalinn210115
338Nelu Arsenie0115
339Nelu Arsenie0115
340Leontin Mircea Draga0108
341Florentin0105
342Tudor Dragos0103
343Tudor Dragos0103
344Buhazi Francisc0101
345oracol098
346oracol098
347ddaxxa091
348ddaxxa091
349mariaelena090
350Cristian Ionel Encul088
351Stanculescu Dan Si C088
352Adrian Lupu088
353Catana Marius Daniel086
354Teodora Nicoleta086
355Sile086
356pescarul1967086
357Radu Eugen Ghe085
358Relu Zanfir084
359Dragne Alexandru083
360Catalin Adrian Mihal083
361Domenti Cristina Ang078
362CelMaiTareJucătorLo076
363Claudiu Ilie075
364FzR83075
365Florin Petrescu075
366benyy074
367benyy074
368Ardiles894074
369Laurentiu Coles073
370GMS073
371Ema Loredana072
372Fane Bolboaca071
373Petrica Marian070
374Ramonik069
375Cami Andreea069
376Reiga069
377Tim Cos067
378Tim Cos067
379Mircica Aurica066
380dragoru065
381Lorica Stanila065
382teodor063
383ROSU MARIUS063
384Romeo Romeo062
385iasca iasca061
386iasca iasca061
387Billy Saga061
388Gheorghe Rusoiu060
389SORIN_DN059
390Nick Amalia Vlad Iov057
391Mike Ion056
392Baltag Mihaela055
393alin1910054
394vasile nicusor054
395vasile nicusor054
396Negoita George054
397Cristian Desideriu054
398Szkoropan Petrica054
399Sorin Rizu053
400Mihai-Claudiu Neagu053
401Mihai-Claudiu Neagu053
402caerfsn053
403Mihaela Gabriela053
404Ionutlir 75053
405Gigi Geo Anca052
406PLATINUM052
407BEST-WORLD-PLAYER-20052
408adrian 91051
409Adrian Coman050
410Coste Costa050
411Mirel049
412Manea Valentin049
413darius alexandru049
414Polly20/80049
415A+D+D049
416Nicola Gabriel048
417CYD048
418Nistor Bege Eva047
419SUVITATU046
420Iulia Ivan046
421Munteanu046
422Visenescu Daniel046
423Vlad Catalin045
424Tony Moreno045
425daniel.ionutz1044
426Mariana Mirea044
427mihail043
428mihail043
429Lucian Vasile043
430Cristina Giorgiana C043
431Pantazica Manuela043
432Mihaela05041
433alexandra041
434Jan Ion041
435Silviu040
436pedros040
437Stefan Pagu040
438rionut35040
439Costica Vechiu040
440rusu constantin039
441Florentin Soroiu039
442Cisse039
443Madalina222039
444Fortunati Alloro039
445Grasu Florin039
446Mircea Sfichi Bocean038
447clau28038
448C.dan038
449Petre Elena037
450MariusT036
451Andrei123036
452Andrei123036
453Alina Andrada036
454Macovei Marius036
455tanya035
456Ioana Maria Alexandr035
457Stefan Catalin035
458Adrian034
459Cosmin Stan034
460UTA034
461Florin Padureanu034
462Adrian Aditu033
463Temciuc Cristian033
464laur80033
465EllaSarra033
466Andrei Grigoras032
467Baldean Ion031
468suzymic031
469Piciu Eforie031
470Catalin Visanica030
471Catalin Visanica030
472Lucica Neagu030
473alin179030
474Daniel JJ Daniel030
475bixi030
476Cirstea Robert029
477Cirstea Robert029
478Nikk Nikk029
479Nikk Nikk029
480Iby Albina029
481Emanuella Marria028
482MARIUS99028
483Cristian Krysty Ilie028
484Alex Borgza028
485Iliana Stoica028
486florin popa028
487AlexAK027
488gabriel BZ027
489gabriel BZ027
490Popa Dragos027
491florin alin027
492burca constantin027
493Oros Claudiu027
494enrai026
495ionela026
496vali026
497junior28026
498mariloto026
499bebecriminalu.026
500bebecriminalu.026
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1marian59542045
2Chivuta Marti4185270, 35, 62, 15, 36
3Chivuta Marti4185270, 35, 62, 15, 36
4Angel Wings41202
5Creastă Montană4867
6ciulea32067
7George Nasta31848
8Dinutz99931800
9adrian anghelescu31781
10adrian anghelescu31781
11Vali Suciu31747
12Gratiela Graty31690
13Christian31211
14Sandu Mirela31208
15Mihaela Bălțatu31198
16impaled31179
17Cristina Sanda3437
18Cristina Sanda3437
19Oprisan Dinu21361
20panaiotis13121353
21ursuletz21221
22Luciana Ramona21207
23Darky Vikernes21204
24Dak21199
25infinitely win21194
26SKhema SKema21186
27Champion21183
28Mirela Ștefania21056
29Trillion Trillions F21025
30BO$$21019
31Tyby Boxoru2995
32Phantom 0032983
33Matematicianul2979
34GE-LUTA2977
35Fantomitza Norocoas2914
36IPlayToWin2908
37LAURENTZIU2887
38Tribal Fishing2854
39Malnik2757
40PARHAZARD2501
41Veronika2354
42Ion Marinescu1220219, 26, 62, 63, 73
43blade12055
44blade12055
45domnulgeo120556, 8, 15, 17, 19
46Radu11848
47Foynn11637
48MF11610
49Broker Ady11555
50ion11551
51petrevictor11479
52Lucky11222
53Ilie Luminița11208
54Rodica Geambașu11204
55Big Bang Theory11203
56Staculet Gabriela11201
57Gh05t L0tt3ry11200
58carcass11199
59noroc chior11197
60Liliana Manole11192
61abcLottery11191
62Mariannaa11191
63Aleyna Yaşar11191
64LotoEnergy11191
65lucky shop11190
66Money out of nothing11187
67Imparator11185
68Time is Money11185
69Mădîrjac Cristina11184
70Vanessa11182
71Stardust11182
72Anna Anikó11182
73Talking Strategy11182
74Soare Violeta11180
75winner_element11142
76Maık Maık11114
77Nambăr Uan11107
78canarii.de.vnzare11038
79Million Trillions Fa11027
80Mark Mark11025
81Billions Trillions F11025
82Trillions Trillions 11024
83LOTOPINI DI SUGIESTI11019
84Tyty Boxoru11004
85Gherțoiu DeBloc11004
86Manuu_991993
87Talibanu Gaming1990
88L71980
89Lucky Phantom1980
90Peppino1979
91Pepino1978
92Kema Kema-Haw1977
93Silviu Mihai1968
94DyLy BOXORU1967
95Laur Jmeceru Băiat 1966
96BEST-WORLD-PLAYER-2O1947
97Jmeceru Pervers1923
98NoPainNoGain1908
99IPlayForTheFun1907
100靈淡懂1895
101Crococârțstef1859
102TribaI Fishing1854
103POCITANIA1847
104Celebrity win1844
105Voicu Gheorghe184170, 75, 72, 8, 78
106Teta Sena1831
107LOTO-OPINI SI SUGEST1828
108Ioan Tamas1817
109Daniel Barbu179740, 41, 42, 43, 44
110MARIUS261755
111Denisa Ioana1721
112Taras1695
113Dacian Luculus1680
114Sabou Constantin1656
115Cristinel Alecse1642
116sandor.ferencz1380
117sorin puia1349
118adrian_stroe861279
119g30rg31263
120Arianna1198
121Flori St.1111
122Leontin Mircea Draga1107
123csh187
124Catalin Adrian Mihal183
125Stefania Dragomir179
126Nykolass171
127caerfsn154
128Adrian Coman149
129Florin Munteanu148
130e-Tips143
131Techilla123
132Ali112
133Cristian Andrei13
134Crocostef02181
135FLORENTINA021373, 19, 20, 22, 80
136Adalbert02099
137Grigore Paul01829
138Tanta Paul01826
139misa01631
140Suci Sandor0158610, 23, 35, 58, 63
141Suci Sandor0158610, 23, 35, 58, 63
142nicu ebanca01361
143Dan01309
144adelinctin01293
145undertaker&malefacto01210
146faliment01206
147cornel01191
148IlIy liIy01187
149Brishk Mikhaela01187
150magia numerelor01187
151L. OUT L.01186
152Money Talks01179
153Georgi01041
154Millions Trillions F01025
155Billion Trillions Fa01025
156Reparații Calculato01013
157Dăunătoarea DePort01003
158ioan moldo01002
159Phantom0984
160Cel_Mai_Tare0982
161Gambling Phantom0981
162AlgorithM0981
163Talibanu Gambling0979
164Phantom Lord0979
165blondina0977
166Lolita0970
167Mily0969
168Superlover0969
169io câștig întruna0960
170cosmin 010957
171Asprem Samper0957
172CelMaiTareJucătorLo0950
173CeIMaiTareJucătorLo0950
174Mihai Radu0945
175Gica Vasiliniuc0938
176Nicu Ebanca0934
177LegeaCâștigului0905
178Fantomitza fanclub0874
179Mitzy0873
180Mihai Pivasu0870
181Crococârț0865
182Domnu geo0862
183Fertilizer0862
184Triball Fishing0857
185CocârțStef0855
186magda0832
187Game_Hell0820
188Gap0800
189Gap0800
190Nutu0748
191Nutu0748
192Viorel Dinca0733
193Daniel Sanda0726
194ds0711
195cioara balistică0711
196Denisa Ioana0697
197Licut Marin0676
198Radu Daniel0667
199Stelian Adrian0634
200???0621
201Madalina Book0584
202Daniel Marin0558
203Radu Calin0554
204jan bobocu0547
205Vasile Boboc0517
206FULCRUM0512
207MISHU330490
208tetoutcai0479
209ana19880463
210vali20110456
211VOICU0456
212Viorica Radu0438
213Dan Hariga0427
214Adi Mutu0426
215Ionela Sandu0422
216Ionela Sandu0422
217Chelaru0408
218danezu0398
219vldX0394
220vldX0394
221faby20140362
222$_€_£_ ₱ _₵_0357
223Coco0342
224karolina770337
225MITZA0336
226Emil Dobozi0324
227Man & Money0322
228murgu0317
229murgu0317
230Dordea Cristian0303
231kadurika0296
232kadurika0296
233Anghel George-Sebast0286
234Anghel George-Sebast0286
235silviu briliantul0284
236DENIS0278
237Marihoana Mariana0278
238Tudose Marilena0277
239Love -Money0274
240dan100271
2410eroore00271
242Mircea0267
243Ana Popescu0261
244Florin Petrescu0258
245Gopo0251
246Vija Lucia0241
247Dobrau Ovidiu0236
248Zaviceanu Dan0234
249negrea ionel0232
250Catuna Daniel0228
251Nicolae Minuţ0225
252ADYBETO0221
253VALI20210221
254Iulia Elena Andronie0217
255Bogdan Calin0213
256cristaldo0211
257StefanTrandafir0210
258Savescu Bogdan0209
259Jumaa Ortansa0209
260Romanudelafar0200
261Gela Tudose0200
262mihaelamiki0198
263Bojo0186
264Axa Pariuri0186
265petrevictor19530183
266Sandu Petreanu0178
267Carp mihai0178
268Oprea Cornel0176
269joco0169
270Micutzu Aby0166
271Alexandru Pintican0160
272mirelyna0159
273Dăcât Dumnezeu0151
274Dăcât Dumnezeu0151
275Enache Valica Valent0150
276capogatto0148
277Dyana Diana0147
278Razvan Stanciu0147
279Razvan Stanciu0147
280floryn270145
281Adina Popa0140
282vali20160140
283Costi Mihai0140
284Balan Cristin0137
285Horia0136
286Horia0136
287camelia0135
288Anamaria Vasiliniuc0134
289nasty0132
290Matei Nicolae Robert0131
291Valentin_D0129
292AngelBadBoy0128
293axa coci0126
294axa coci0126
295Valentina Stoica0126
296Ovidiu Si Mihaela Pr0126
297Ramona Vînă0123
298pianistu0119
299Oliver-Csilla Vajda0116
300Adyta Popeye0115
301Catalinn210115
302FLORI0114
303Maria Cristina0114
304valy0113
305Nelu Arsenie0112
306Nelu Arsenie0112
307Filip Nicolae0111
308Florentin0104
309teo vasile0104
310Tudor Dragos0103
311Tudor Dragos0103
312Buhazi Francisc0103
313Hfi Florin0103
314oracol098
315mariaelena090
316Adrian Lupu088
317Nyko088
318Cristian Ionel Encul087
319Catana Marius Daniel087
320pescarul1967086
321Radu Eugen Ghe085
322Sile085
323Relu Zanfir085
324Teodora Nicoleta084
325profetul084
326ddaxxa083
327ddaxxa083
328Dragne Alexandru083
329Domenti Cristina Ang078
330CelMaiTareJucătorLo076
331Marius Panait Fcrb075
332Gabor Ion075
333FzR83075
334Florin Petrescu075
335Claudiu Ilie074
336benyy074
337Ardiles894074
338Laurentiu Coles073
339Laurentiu Coles073
340GMS073
341Fane Bolboaca071
342Ema Loredana069
343Cami Andreea069
344Petrica Marian069
345Reiga069
346Tim Cos067
347Marmota067
348Mircica Aurica066
349dragoru065
350Lorica Stanila065
351Ramonik064
352Stanculescu Dan Si C063
353liviuvartic062
354Romeo Romeo062
355teodor062
356iasca iasca061
357ROSU MARIUS061
358Rosu Iuliana Mihaela060
359Billy Saga060
360SORIN_DN059
361Gheorghe Rusoiu058
362Mike Ion056
363PLATINUM056
364Nick Amalia Vlad Iov056
365Baltag Mihaela055
366alin1910054
367Negoita George054
368Cristian Desideriu054
369Szkoropan Petrica054
370Sorin Rizu053
371Mihai-Claudiu Neagu053
372Mihai-Claudiu Neagu053
373vasile nicusor053
374vasile nicusor053
375Ionutlir 75053
376Mihaela Gabriela052
377BEST-WORLD-PLAYER-20052
378adrian 91051
379Manea Valentin050
380Florin Burghelea050
381Coste Costa050
382Polly20/80049
383Nicola Gabriel048
384Ruxandra Maria048
385CYD048
386Nistor Bege Eva048
387misu048
388A+D+D047
389SUVITATU046
390Gigi Geo Anca046
391Visenescu Daniel046
392Iulia Ivan045
393daniel.ionutz1044
394Mariana Mirea044
395Cristina Giorgiana C044
396Munteanu044
397Tony Moreno044
398Mirel043
399mihail043
400ileana3114043
401Lucian Vasile043
402florinbalet042
403Mihaela05041
404Jan Ion041
405Costica Vechiu041
406Pantazica Manuela041
407alexandra040
408alexandra040
409Stefan Pagu040
410rionut35040
411rusu constantin039
412Florentin Soroiu039
413Cisse039
414pedros039
415Madalina222039
416Madalina222039
417Vlad Catalin039
418Grasu Florin039
419C.dan038
420Fortunati Alloro038
421Marian Sandu038
422Andrei Butoi037
423Petre Elena037
424MariusT036
425Andrei123036
426Alina Andrada036
427Alina Andrada036
428Macovei Marius036
429Ciupy036
430Mircea Sfichi Bocean035
431tanya035
432Ioana Maria Alexandr035
433Stefan Catalin035
434Cosmin Stan034
435UTA034
436Florin Padureanu034
437Niculae Costel034
438Adrian033
439Adrian Aditu033
440Temciuc Cristian033
441clau28033
442suzymic032
443vali031
444Baldean Ion031
445EllaSarra030
446Catalin Visanica030
447Catalin Visanica030
448Lucica Neagu030
449alin179030
450Daniel JJ Daniel030
451bixi030
452Cirstea Robert029
453Andrei Grigoras029
454MARIUS99028
455Nikk Nikk028
456Nikk Nikk028
457Cristian Krysty Ilie028
458Piciu Eforie028
459Alex Borgza028
460AlexAK027
461florin alin027
462Corina Olteanu027
463burca constantin027
464castor cretu027
465Iliana Stoica027
466florin popa027
467Oros Claudiu027
468junior28026
469mariloto026
470bebecriminalu.026
471gabriel BZ026
472gabriel BZ026
473Popa Dragos026
474Marius Neagu026
475Bila45026
476cristi07025
477Vladescu Viorel025
478Kiryacu Kiry025
479Stroe Florin Florin025
480enrai024
481Emanuella Marria024
482VreauBani024
483claumayra024
484strongsoul024
485Ciucu Ciucurel024
486Cristi Cristian024
487Marin Badea024
488viperary024
489Nicu Ebanca024
490SuperAs024
491Iby Albina024
492LuckyGirl024
493Bratu024
494Andreea Dascalu023
495Pachito023
496Daria Fasola023
497Piticuzgg023
498blade.bo022
499cosmin022
500Sergiu022