Predictii Utilizatori Predictii Validate Profilul Meu Adauga Predictii Clasament General Clasament Ianuarie Statistici Generale Statistici Ianuarie Top 10 Logare


Statistici Generale


TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Ion Marinescu759304911
2ciulea7392915
3Crocostef7263010
4FLORENTINA71329853
5domnulgeo7052893
6blade69828921
7marian5956782816
8Chivuta Marti6552620
9adrian anghelescu653255319
10adrian anghelescu653255319
11Vali Suciu641254061
12Tanta Paul6242676
13Dinutz9996152548
14Grigore Paul6112679
15Foynn6042383
16ion5992363
17Suci Sandor59323763
18Broker Ady5802326
19Adalbert5332169
20Gratiela Graty5332087
21magia numerelor5311911
22Time is Money5241913
23Oprisan Dinu5192111
24adelinctin5152103
25undertaker&malefacto5131940
26Dak5051924
27Radu5042135
28impaled5041908
29Aleyna Yaşar5031917
30Rodica Geambașu5001936
31Staculet Gabriela5001932
32LotoEnergy5001921
33Money out of nothing4981917
34Liliana Manole4971921
35IlIy liIy4951914
36Sandu Mirela4941938
37Imparator4941911
38lucky shop4911921
39Stardust4911910
40Mariannaa4901924
41Champion4901915
42L. OUT L.4901913
43Luciana Ramona4891938
44Vanessa4881907
45Christian4831933
46abcLottery4811920
47nicu ebanca4791896
48SKhema SKema4781914
49Soare Violeta4781904
50Darky Vikernes4761934
51carcass4761930
52noroc chior4751928
53George Nasta4741824
54Ilie Luminița4721939
55winner_element4721892
56Nambăr Uan4721832
57infinitely win4701926
58Brishk Mikhaela4701918
59Gh05t L0tt3ry4691929
60Angel Wings4671927
61Big Bang Theory4661934
62Maık Maık4651838
63BO$$4651743
64Trillion Trillions F4631743
65Mihaela Bălțatu4621923
66Kema Kema-Haw4621697
67ursuletz4601954
68Mădîrjac Cristina4601913
69Jmeceru Pervers4601637
70CelMaiTareJucătorLo4581667
71Money Talks4571908
72Phantom Lord4531699
73Anna Anikó4521915
74Billions Trillions F4521743
75io câștig întruna4511680
76Talking Strategy4501912
77Cel_Mai_Tare4501703
78Reparații Calculato4491737
79DyLy BOXORU4491689
80Millions Trillions F4481745
81Trillions Trillions 4471742
82Tyby Boxoru4471716
83Talibanu Gaming4471712
84CeIMaiTareJucătorLo4461668
85LOTOPINI DI SUGIESTI4451741
86faliment4441934
87AlgorithM4421701
88L74421700
89Gherțoiu DeBloc4401728
90Tyty Boxoru4401727
91Phantom 0034401705
92Georgi4371886
93Gambling Phantom4371703
94Billion Trillions Fa4341744
95Phantom4341706
96靈淡懂4341606
97canarii.de.vnzare4331761
98misa4331635
99Matematicianul4281699
100Superlover4261682
101IPlayForTheFun4261614
102Laur Jmeceru Băiat 4241680
103Talibanu Gambling4231697
104LegeaCâștigului4211613
105Daniel Barbu420165060
106Peppino4191698
107CocârțStef4131564
108magda4111549
109Crococârțstef4101569
110Asprem Samper4091678
111BEST-WORLD-PLAYER-2O4091666
112Triball Fishing4091569
113Dăunătoarea DePort4061726
114Domnu geo4061573
115Creastă Montană4031584
116Pepino4021701
117Voicu Gheorghe402167618
118Fantomitza fanclub3971593
119Fertilizer3971577
120Million Trillions Fa3961746
121LOTO-OPINI SI SUGEST3921538
122NoPainNoGain3911617
123Lucky Phantom3901700
124Celebrity win3901558
125Crococârț3881574
126IPlayToWin3871618
127Mihai Pivasu3861589
128Fantomitza Norocoas3791630
129TribaI Fishing3781567
130MF3751644
131cioara balistică3671423
132Tribal Fishing3621566
133Cristinel Alecse359147721
134Denisa Ioana3541409
135panaiotis1313471361
136petrevictor3441480
137cornel3421398
138cornel3421398
139Dan3281492
140Teta Sena3281362
141Lucky3161229
142Gica Vasiliniuc3121426
143Mark Mark3061187
144MARIUS262801210
145Radu Daniel2721005
146GE-LUTA2701046
147Mirela Ștefania2621041
148Malnik2491012
149Malnik2491012
150Silviu Mihai247970
151Mily247960
152Jumaa Ortansa2431054
153Manuu_992431023
154cosmin 01243960
155cosmin 01243960
156blondina239980
157Lolita236964
158Lolita236964
159???234925
160Mihai Radu232951
161LAURENTZIU232904
162LAURENTZIU232904
163petrevictor1953224867
164Mitzy223896
165Nicu Ebanca221935
166Game_Hell221832
167POCITANIA217850
168ioan moldo2151001
169Gap214822
170Relu Zanfir204793
171Ioan Tamas199864
172Licut Marin195803
173hariga dan194746
174Dacian Luculus185681
175Viorel Dinca180804
176Nutu179782
177Nutu179782
178Daniel Sanda179728
179Mariuca179695
180Paul Grigore177812
181ds177714
182Denisa Ioana173721
183Petru Sturza17274517
184Taras162698
185Sabou Constantin159657
186FULCRUM159609
187Daniel Marin153642
188Madalina Book153607
189Radu Calin150555
190gErMaiNE146634
191Stelian Adrian145588
192Nicoleta Gabriela139553
193Piotr138681
194VOICU136456
195Valentina Ramona133475
196jan bobocu127552
197Vasile Boboc126524
198MISHU33125556
199ana1988121509
200PARHAZARD121502
201PARHAZARD121502
202tetoutcai120480
203Dan Hariga116435
204Cristina Sanda114436
205vldX109450
206Incepatoarea109447
207gica emil107486
208Nelu Arsenie106438
209Nelu Arsenie106438
210Coco106397
211Adi Mutu105426
212Ionela Sandu105424
213vali2011104459
214Chelaru102410
215danezu102408
216Viorica Radu99438
217$_€_£_ ₱ _₵_99358
218Andreea Violeta92393
219faby201492365
220Veronika92354
221Man & Money92320
222Man & Money92320
223Dordea Cristian90304
224murgu89322
225murgu89322
226Mircea88293
227Marihoana Mariana87289
228sorin puia86350
229MITZA86337
230ADYBETO86315
231Marian Sandu85367
232sandor.ferencz81380
233Rupere la predictii81306
234Tudose Marilena80277
235cristaldo79389
236Norocoasa 179340
237Ionutlir 7578315
238kadurika77297
239kadurika77297
240Anghel George-Sebast77286
241Gavrila Mirela75237
242Love -Money74266
243g30rg373263
244Emil Dobozi72324
245adrian_stroe8672279
246Dobrau Ovidiu71269
2470eroore070277
248Ana Popescu70250
249karolina7769337
250DENIS69280
251Florentina Marcela69259
252Ionita Eugenia68298
253dan1067272
254Gopo64251
255Catuna Daniel63233
256Axa Pariuri62186
257Zaviceanu Dan59239
258silviu briliantul57286
259Florin Petrescu57259
260Nicolae Minuţ57227
261Vija Lucia55242
262negrea ionel55240
263Gela Tudose55200
264Savescu Bogdan54209
265Bojo54187
266Vali Barbu53184
267Marcela Flori52232
268Sandu Petreanu52178
269StefanTrandafir51210
270VALI202150225
271Bogdan Calin50213
272Enache Valica Valent47164
273Mihaela Betty46180
274Eu sunt ultimul46173
275Betty Mihaela45171
276Dyana Diana45156
277mihaelamiki44203
278Horia44195
279Carp mihai44181
280Alexandru Pintican44161
281Hfi Florin43226
282Romanudelafar43201
283Oprea Cornel43176
284Iulia Elena Andronie42222
285Eu sunt penultimul42173
286Maria Elena42165
287valy41165
288capogatto41148
289Adina Popa41146
290Arianna40188
291joco40169
292Razvan Stanciu40146
293mirelyna39158
294Costi Mihai39140
295Iby Albina39123
296teo vasile37104
297camelia36159
298pianistu36122
299Flori St.36115
300Ionutloto35135
301Dăcât Dumnezeu34150
302Dăcât Dumnezeu34150
303Micutzu Aby33164
304Elena Mariuca32143
305Balan Cristin32137
306Valentin_D32129
307Oliver-Csilla Vajda32117
308floryn2732117
309Ionel Siminiceanu32115
310Mihaela Miu31150
311Anamaria Vasiliniuc31138
312Ramona Vînă31136
313Matei Nicolae Robert31131
314Filip Nicolae31113
315Polonia 1 si 231111
316nasty29134
317Nick Amalia Vlad Iov29111
318Florentin29105
319vali201628141
320Ovidiu Si Mihaela Pr28128
321axa coci28126
322Leontin Mircea Draga28107
323csh2887
324ARDILES196927143
325AngelBadBoy27133
326Valentina Stoica27120
327Maria Cristina27119
328Cami Andreea2788
329Cami Andreea2788
330Cristian Ionel Encul26112
331Geanina Barbu26102
332Buhazi Francisc2698
333ddaxxa2690
334ddaxxa2690
335oracol25102
336Catana Marius Daniel2588
337Marius Panait Fcrb2579
338Adyta Popeye24115
339FLORI24114
340FLORI24114
341Tudor Dragos24103
342Florin Petrescu2475
343mariaelena2390
344Ruslan Spirea2389
345CelMaiTareJucătorLo2376
346GMS2373
347Tim Cos2367
348Tim Cos2367
349Adrian Lupu2288
350profetul2284
351Dan Soare2281
352benyy2274
353FzR832175
354Nykolass2171
355Nykolass2171
356Catalinn2120115
357Stanculescu Dan Si C2088
358Domenti Cristina Ang2078
359Laura bratu20694
360Teodora Nicoleta1986
361Bratu1982
362Ardiles8941974
363Laurentiu Coles1973
364Ema Loredana1972
365ESEC LA HIENE1956
366lotto polonia1883
367Vlad Catalin1876
368Mirel1870
369Reiga1870
370Mircica Aurica1866
371Billy Saga1861
372ileana31141843
373Sile1787
374pescarul19671786
375Radu Eugen Ghe1785
376Catalin Adrian Mihal1782
377Claudiu Ilie1775
378Fane Bolboaca1771
379Cristian Desideriu1754
380Polly20/801753
381Grasu Florin1739
382Petrica Marian1673
383MILI1664
384liviuvartic1662
385Gheorghe Rusoiu1660
386Szkoropan Petrica1654
387Gigi Geo Anca1653
388Mihai-Claudiu Neagu1653
389Mihai-Claudiu Neagu1653
390Adrian Coman1652
391Pantazica Manuela15666
392Nistor Bege Eva1564
393teodor1563
394iasca iasca1561
395iasca iasca1561
396SORIN_DN1559
397Sorin Rizu1553
398caerfsn1550
399Nyko1490
400Iony171488
401ROSU MARIUS1469
402Lorica Stanila1466
403Barbu Dan146460
404Romeo Romeo1462
405Mike Ion1456
406alin19101454
407alin19101454
408Negoita George1454
409CYD1448
410Violeta Gheorghe1443
411rusu constantin1439
412Madalina2221439
413Ramonik1368
414Rosu Iuliana Mihaela1361
415Stefan Sin1356
416Nicola Gabriel1348
417Florin Munteanu1346
418Cristina Giorgiana C1344
419dragoru1265
420Mihaela Gabriela1260
421Florin Burghelea1250
422A+D+D1250
423darius alexandru1248
424SUVITATU1246
425Munteanu1246
426Adrian Aditu1235
427Catalin Visanica1230
428Catalin Visanica1230
429Dragne Alexandru1183
430axina1164
431Liviu Pavel1158
432Ionel Berbecaru1158
433Sorensen Soclasdemo1156
434vasile nicusor1154
435adrian 911151
436Coste Costa1151
437HIENE 7 validari1151
438Lucian Vasile1145
439mihail1143
440mihail1143
441Piciu Eforie1142
442pedros1140
443Antonie Bogdan Silvi1135
444Florin Padureanu1134
445enrai1131
446Catalin Georgescu1128
447Emanuella Marria1127
448Gabor Ion1059
449Baltag Mihaela1055
450BEST-WORLD-PLAYER-201053
451Iulia Ivan1046
452e-Tips1043
453Jan Ion1041
454Costica Vechiu1041
455Adrian1037
456Petre Elena1037
457laur801033
458Cirstea Robert1029
459Cirstea Robert1029
460Andrei Grigoras1029
461AlexAK1027
462cosmin1022
463VreauBani1020
464Marmota968
465Ruxandra Maria951
466Manea Valentin950
467Popescu Albert947
468barbu947
469Mariana Mirea944
470Silviu Silviu942
471Mihaela05941
472Stefan Pagu940
473rionut35940
474Andrei Butoi940
475tanya935
476Nikk Nikk929
477Nikk Nikk929
478Cristi Cristian928
479mariloto926
480viperary924
481Nicu Ebanca924
482Miruna Maria923
483Daria Fasola923
484HMMM922
485balan.cristin921
486Alexandru Bobeica914
487Tony Moreno844
488Macovei Marius836
489Stefan Catalin835
490Cosmin Stan834
491clau28834
492suzymic831
493alin179830
494Alex Borgza828
495Vatui Costin825
496claumayra824
497Andreea Dascalu823
498Ionut Enache823
499Ionut Enache823
500Stancu Daniel-Robert820
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef1883011
2domnulgeo1872894
3FLORENTINA178298510, 18
4ciulea1712913
5blade16828892, 3
6Tanta Paul1652675
7marian5951632816
8Dinutz9991622548
9Ion Marinescu1563051
10Grigore Paul1522679
11Foynn1522383
12Suci Sandor151237510, 19
13ion1482363
14Chivuta Marti1412619
15Chivuta Marti1412619
16Imparator1411911
17adelinctin1392103
18Radu1362131
19Sandu Mirela1361937
20Broker Ady1352333
21Liliana Manole1351920
22adrian anghelescu13225556, 2
23Tyty Boxoru1321726
24Oprisan Dinu1312110
25Mariannaa1311920
26impaled1311906
27faliment1291932
28Vali Suciu128254062, 63
29Maık Maık1261837
30LOTOPINI DI SUGIESTI1261739
31Rodica Geambașu1231934
32Darky Vikernes1231932
33Staculet Gabriela1231930
34Brishk Mikhaela1231916
35Champion1231914
36Soare Violeta1231902
37Adalbert1222168
38nicu ebanca1221896
39noroc chior1211927
40Mădîrjac Cristina1211911
41L. OUT L.1211911
42carcass1201928
43Anna Anikó1201912
44undertaker&malefacto1191938
45Aleyna Yaşar1191915
46Angel Wings1181927
47Time is Money1181911
48Vanessa1181905
49Nambăr Uan1181830
50Gh05t L0tt3ry1171928
51magia numerelor1171908
52Gratiela Graty1162087
53Talibanu Gaming1161711
54Laur Jmeceru Băiat 1161680
55IlIy liIy1151912
56SKhema SKema1151912
57Phantom 0031151702
58AlgorithM1151701
59Tyby Boxoru1141713
60Christian1131933
61abcLottery1131918
62BEST-WORLD-PLAYER-2O1131664
63Daniel Barbu113165060, 61
64Luciana Ramona1121935
65Trillion Trillions F1121742
66BO$$1121740
67Gherțoiu DeBloc1121726
68Matematicianul1121699
69Peppino1121697
70DyLy BOXORU1121686
71MF1121650
72lucky shop1111919
73Money out of nothing1111916
74Phantom1111702
75Jmeceru Pervers1111636
76Millions Trillions F1101744
77Trillions Trillions 1101741
78CelMaiTareJucătorLo1101665
79infinitely win1091924
80winner_element1091888
81Pepino1091700
82Creastă Montană1091583
83Domnu geo1091571
84Big Bang Theory1081933
85LOTO-OPINI SI SUGEST1081537
86Stardust1071908
87Billions Trillions F1071742
88Dak1061924
89Talking Strategy1061911
90canarii.de.vnzare1061759
91L71051699
92Mihaela Bălțatu1041922
93George Nasta1041852
94Crococârț1041572
95Ilie Luminița1031938
96LotoEnergy1031920
97Talibanu Gambling1031695
98Fantomitza Norocoas1031628
99IPlayForTheFun1031612
100Fantomitza fanclub1031591
101Money Talks1021906
102Superlover1021681
103靈淡懂1021604
104Billion Trillions Fa1001743
105Mihai Pivasu1001587
106io câștig întruna991679
107CocârțStef991562
108Georgi981886
109Dăunătoarea DePort981725
110NoPainNoGain981615
111Celebrity win981558
112Million Trillions Fa971746
113Reparații Calculato961736
114CeIMaiTareJucătorLo961666
115Teta Sena951362
116Lucky Phantom941698
117IPlayToWin941616
118Dan931485
119ursuletz921952
120Voicu Gheorghe92167610, 55
121Cel_Mai_Tare911702
122LegeaCâștigului911611
123Tribal Fishing911564
124Phantom Lord881697
125Crococârțstef881567
126misa871635
127Triball Fishing871568
128Denisa Ioana861408
129cornel861399
130cioara balistică851422
131panaiotis131851361
132Fertilizer841575
133Gambling Phantom831700
134Asprem Samper831676
135TribaI Fishing831565
136magda831548
137Lucky801235
138Mily80960
139Kema Kema-Haw791695
140Cristinel Alecse7814777, 35
141Gica Vasiliniuc771426
142Mirela Ștefania751040
143MARIUS26721207
144petrevictor711481
145blondina67984
146Malnik661013
147Malnik661013
148GE-LUTA651046
149Silviu Mihai64969
150Radu Daniel631005
151Mark Mark611190
152Mihai Radu61951
153Licut Marin61801
154cosmin 0160960
155Jumaa Ortansa571054
156Lolita57969
157Manuu_99551024
158???55914
159Relu Zanfir55792
160petrevictor195354867
161Nicu Ebanca52936
162Game_Hell52831
163Gap52823
164Denisa Ioana50721
165Dacian Luculus50681
166Mitzy49900
167POCITANIA48849
168hariga dan46744
169LAURENTZIU45904
170LAURENTZIU45904
171Paul Grigore45812
172Taras45698
173ioan moldo431001
174Viorel Dinca42802
175Ioan Tamas41864
176Daniel Sanda40728
177Mariuca39694
178Sabou Constantin39658
179Nutu38781
180Nutu38781
181Radu Calin38555
182Petru Sturza377452, 17
183ds36714
184FULCRUM36608
185vldX35443
186Daniel Marin34642
187gErMaiNE34633
188MISHU3334554
189Piotr33679
190Stelian Adrian32600
191tetoutcai32479
192Madalina Book31604
193Valentina Ramona31474
194jan bobocu30550
195Cristina Sanda30436
196Vasile Boboc29524
197PARHAZARD29503
198PARHAZARD29503
199Dan Hariga29434
200VOICU28456
201Viorica Radu28438
202Ionela Sandu28425
203Chelaru28409
204Incepatoarea27447
205Adi Mutu27426
206sorin puia27350
207Nicoleta Gabriela26553
208ana198826510
209danezu26408
210Veronika24354
211MITZA24337
212Man & Money24320
213Mircea24293
214vali201123459
215$_€_£_ ₱ _₵_23361
216Coco22398
217Love -Money22270
218kadurika21297
219kadurika21297
220Ana Popescu21249
221Norocoasa 120340
222N. N.20317
2230eroore020278
224Dobrau Ovidiu20270
225g30rg320262
226Gopo20251
227StefanTrandafir20209
228StefanTrandafir20209
229Axa Pariuri20186
230Andreea Violeta19393
231silviu briliantul19286
232Catuna Daniel19233
233murgu18322
234Rupere la predictii18306
235Ionita Eugenia18298
236gica emil17486
237ADYBETO17315
238Marihoana Mariana17288
239Florentina Marcela17259
240Carp mihai17181
241Sandu Petreanu17178
242faby201416365
243cristaldo16334
244Emil Dobozi16323
245Gavrila Mirela16235
246Marian Sandu15367
247Ionutlir 7515315
248Dordea Cristian15304
249Anghel George-Sebast15286
250Anghel George-Sebast15286
251adrian_stroe8615279
252dan1015275
253Hfi Florin15226
254Savescu Bogdan15209
255Romanudelafar15203
256Gela Tudose15200
257karolina7714338
258Tudose Marilena14277
259Zaviceanu Dan14239
260Albert14207
261Anamaria Vasiliniuc14137
262pianistu14122
263Nelu Arsenie13437
264Nelu Arsenie13437
265negrea ionel13240
266Maria Elena13165
267mirelyna13159
268AngelBadBoy13133
269Iby Albina13123
270Marcela Flori12232
271Arianna12186
272Horia12160
273Horia12160
274Elena Mariuca12143
275Costi Mihai12141
276sandor.ferencz11380
277Nicolae Minuţ11228
278Iulia Elena Andronie11221
279Oprea Cornel11176
280Micutzu Aby11166
281Alexandru Pintican11161
282Nick Amalia Vlad Iov11111
283Florin Petrescu10259
284VALI202110225
285mihaelamiki10201
286Enache Valica Valent10164
287Adina Popa10145
288FLORI10114
289Filip Nicolae10113
290Vija Lucia9240
291Bojo9187
292Vali Barbu9183
293Mihaela Betty9179
294Eu sunt penultimul9173
295Betty Mihaela9171
296Balan Cristin9137
297floryn279112
298Geanina Barbu9102
299DENIS8280
300Eu sunt ultimul8173
301Popescu Albert8169
302camelia8159
303Mihaela Miu8150
304capogatto8148
305Razvan Stanciu8147
306vali20168141
307Valentina Stoica8119
308Flori St.8116
309Cristian Ionel Encul8112
310Cristian Ionel Encul8112
311Leontin Mircea Draga8107
312csh887
313benyy874
314Laurentiu Coles873
315Bogdan Calin7213
316joco7169
317Dyana Diana7154
318Dăcât Dumnezeu7151
319Adyta Popeye7116
320Polonia 1 si 27110
321teo vasile7104
322Ruslan Spirea789
323valy6165
324Ionutloto6135
325nasty6134
326Matei Nicolae Robert6131
327axa coci6126
328axa coci6126
329Oliver-Csilla Vajda6117
330Catalinn216115
331oracol6103
332Nyko690
333ddaxxa688
334Cami Andreea688
335Adrian Lupu688
336pescarul1967686
337Stanculescu Dan Si C682
338Dan Soare681
339Pantazica Manuela66625, 27
340Stefan Sin657
341adrian 91651
342CYD648
343Ramona Vînă5135
344Tudor Dragos5103
345Iony17588
346profetul584
347Catalin Adrian Mihal582
348Bratu582
349Domenti Cristina Ang578
350Claudiu Ilie575
351Nykolass571
352Nykolass571
353Reiga570
354Laura bratu5691, 5
355Tim Cos567
356Nistor Bege Eva564
357MILI564
358Gigi Geo Anca553
359Mihai-Claudiu Neagu553
360Mihai-Claudiu Neagu553
361Florin Burghelea550
362Ruxandra Maria549
363Luk68547
364Costica Vechiu541
365Madalina222539
366tanya534
367Nicu Ebanca524
368blade.bo522
369Dana Ikim522
370ARDILES19694143
371Maria Cristina4119
372Buhazi Francisc496
373mariaelena489
374Teodora Nicoleta486
375Dragne Alexandru483
376Dragne Alexandru483
377Marius Panait Fcrb479
378CelMaiTareJucătorLo476
379Petrica Marian473
380Fane Bolboaca471
381ROSU MARIUS469
382Gheorghe Rusoiu460
383ESEC LA HIENE456
384Szkoropan Petrica454
385alin1910453
386alin1910453
387Florin Munteanu446
388Munteanu446
389Lucian Vasile445
390mihail443
391mihail443
392ileana3114443
393enrai431
394MARIUS99428
395HMMM422
396Savu Ionuț Adrian421
397CBP2015419
398feiss419
399Gela Tudose418
400Codrin411
401Valentin_D3128
402Ovidiu Si Mihaela Pr3128
403Florentin3105
404Radu Eugen Ghe385
405Ardiles894374
406GMS373
407Ema Loredana372
408Ramonik368
409axina364
410teodor363
411liviuvartic362
412iasca iasca361
413iasca iasca361
414Mihaela Gabriela360
415SORIN_DN359
416Ionel Berbecaru358
417Sorensen Soclasdemo356
418Baltag Mihaela355
419Negoita George354
420Polly20/80353
421Adrian Coman352
422caerfsn351
423HIENE 7 validari351
424A+D+D348
425darius alexandru347
426barbu347
427Violeta Gheorghe343
428Silviu Silviu343
429Piciu Eforie342
430Mihaela05341
431pedros340
432Stefan Pagu340
433Andrei Butoi340
434Andrei123336
435UTA334
436Florin Padureanu334
437Pana Marian334
438Baldean Ion331
439Gabriela Cojocaru329
440Catalin Georgescu328
441Sergiu327
442Emanuella Marria327
443castor cretu327
444Marin Badea326
445Daria Fasola323
446Cezar Mihalache322
447Niky Nicol322
448Stefan-monel Ionitoa322
449Leahu Daniel320
450MrJackpots320
451fantomaegoista319
452Tynatyna319
453Mariusik81m318
454vasilcin victorita e318
455Iancu Marius318
456radu daniel317
457Porumb Liviu315
458elle86314
459voodoo314
460voodoo314
461Ciulei Daniel314
462Iulian Andrei314
463cristian.vrabie313
464irinuka311
465Maria Lilia38
466Punga ionut35
467Ionel Siminiceanu2115
468Catana Marius Daniel288
469Sile287
470lotto polonia283
471Florin Petrescu275
472Vlad Catalin275
473Mircica Aurica266
474Romeo Romeo262
475Mirel261
476Rosu Iuliana Mihaela261
477Billy Saga261
478Mike Ion256
479Cristian Desideriu254
480vasile nicusor253
481Manea Valentin250
482Visenescu Daniel246
483Tony Moreno244
484Cristina Giorgiana C243
485alexandra241
486Ciupy238
487Petre Elena237
488MariusT236
489Ioana Maria Alexandr235
490Antonie Bogdan Silvi235
491laur80233
492vali232
493bixi231
494alin179230
495Daniel JJ Daniel230
496Cirstea Robert229
497Cirstea Robert229
498Nikk Nikk229
499Cristi Cristian228
500gabriel BZ227
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef563009
2domnulgeo462894
3ciulea442914
4Ion Marinescu4330518, 11, 19
5blade43289319, 29, 38
6Liliana Manole401916
7carcass391924
8Imparator391908
9impaled391903
10IlIy liIy371908
11Grigore Paul362679
12Chivuta Marti362618
13Darky Vikernes361929
14Mădîrjac Cristina361908
15winner_element361879
16marian595352820
17Tanta Paul352676
18Dinutz999352550
19Foynn352382
20Broker Ady352333
21Domnu geo351570
22Celebrity win351556
23FLORENTINA34298570, 75, 77
24Sandu Mirela341934
25Angel Wings341925
26infinitely win341921
27Mihaela Bălțatu341921
28Nambăr Uan341827
29BEST-WORLD-PLAYER-2O341662
30Dak331922
31Brishk Mikhaela331912
32L7331694
33adrian anghelescu32255418, 4, 29
34adrian anghelescu32255418, 4, 29
35Talking Strategy321907
36Million Trillions Fa321741
37Billion Trillions Fa321740
38LOTOPINI DI SUGIESTI321736
39Vali Suciu31254163, 64, 65
40Big Bang Theory311929
41faliment311929
42magia numerelor311905
43Radu302132
44Christian301931
45Mariannaa301918
46LotoEnergy301916
47Time is Money301907
48BO$$301737
49Gherțoiu DeBloc301722
50TribaI Fishing301564
51Gh05t L0tt3ry291924
52Champion291910
53Trillions Trillions 291738
54Phantom Lord291693
55Laur Jmeceru Băiat 291675
56lucky shop281916
57Anna Anikó281910
58Georgi281884
59Tyty Boxoru281722
60Lucky Phantom281694
61Staculet Gabriela271927
62noroc chior271923
63Stardust271904
64Soare Violeta271898
65Phantom271699
66Asprem Samper271673
67CelMaiTareJucătorLo271663
68ion262363
69Gratiela Graty262086
70ursuletz261949
71Aleyna Yaşar261912
72Tyby Boxoru261709
73Matematicianul261694
74DyLy BOXORU261682
75Creastă Montană261581
76cioara balistică261421
77Denisa Ioana261406
78panaiotis131261361
79undertaker&malefacto251935
80L. OUT L.251907
81Millions Trillions F251740
82Talibanu Gaming251705
83Peppino251692
84misa251635
85Jmeceru Pervers251633
86Oprisan Dinu242106
87Ilie Luminița241935
88Money Talks241901
89Dăunătoarea DePort241719
90Cel_Mai_Tare241697
91Superlover241680
92io câștig întruna241676
93Fertilizer241573
94Adalbert232169
95Rodica Geambașu231931
96Money out of nothing231910
97Kema Kema-Haw231691
98IPlayToWin231615
99Dan231487
100adelinctin222103
101Luciana Ramona221931
102abcLottery221915
103SKhema SKema221908
104Vanessa221901
105nicu ebanca221895
106Maık Maık221832
107LOTO-OPINI SI SUGEST221535
108Suci Sandor2123767, 26, 41
109canarii.de.vnzare211756
110Billions Trillions F211739
111Trillion Trillions F211739
112IPlayForTheFun211609
113Mihai Pivasu211585
114Crococârț211571
115George Nasta201846
116Reparații Calculato201732
117Gambling Phantom201696
118Pepino201695
119MF201659
120LegeaCâștigului201610
121Fantomitza fanclub201589
122petrevictor201478
123Gica Vasiliniuc201425
124AlgorithM191697
125NoPainNoGain191614
126Teta Sena191361
127GE-LUTA191046
128Fantomitza Norocoas181626
129Triball Fishing181566
130cornel181400
131Jumaa Ortansa181054
132Phantom 003171698
133Talibanu Gambling171690
134Voicu Gheorghe17167575, 77, 79
135Daniel Barbu17165160, 61, 62
136MARIUS26171202
137Manuu_99171023
138Crococârțstef161566
139CocârțStef161561
140Lucky161238
141cosmin 0116961
142cosmin 0116961
143Gap16823
144Paul Grigore16812
145Tribal Fishing151562
146Cristinel Alecse15147759, 64, 71
147Radu Daniel151004
148POCITANIA15847
149CeIMaiTareJucătorLo141664
150靈淡懂141602
151Mark Mark141193
152ioan moldo141001
153Mily14973
154Mitzy14909
155Dacian Luculus14681
156gErMaiNE14634
157magda131547
158Malnik131013
159blondina13990
160Silviu Mihai13968
161Mihai Radu13951
162Cristina Sanda13436
163Ioan Tamas12871
164Madalina Book12602
165Mirela Ștefania111060
166Licut Marin11800
167Licut Marin11800
168hariga dan11739
169???10921
170LAURENTZIU10904
171LAURENTZIU10904
172Game_Hell10835
173Petru Sturza107452, 8, 17
174petrevictor19539867
175Viorel Dinca9819
176Denisa Ioana9721
177ds9714
178sandor.ferencz9380
179faby20149365
180Lolita8976
181Relu Zanfir8791
182Nutu8782
183Nutu8782
184Stelian Adrian8633
185FULCRUM8606
186Nicoleta Gabriela8551
187tetoutcai8480
188murgu8321
189Ionita Eugenia8298
190Daniel Sanda7728
191Piotr7680
192Sabou Constantin7658
193Daniel Marin7642
194Vasile Boboc7523
195ana19887510
196Valentina Ramona7473
197MITZA7337
198silviu briliantul7286
199Gavrila Mirela7227
200VALI20217224
201Nicu Ebanca6938
202Radu Calin6554
203jan bobocu6547
204gica emil6486
205vali20116457
206Incepatoarea6446
207Viorica Radu6438
208Nelu Arsenie6437
209Nelu Arsenie6437
210Veronika6353
211karolina776337
212Mircea6293
213Marihoana Mariana6289
214dan106274
215Dobrau Ovidiu6270
216Gela Tudose6200
217csh689
218Mariuca5693
219MISHU335554
220PARHAZARD5503
221Andreea Violeta5393
222$_€_£_ ₱ _₵_5361
223sorin puia5350
224Man & Money5321
225ADYBETO5315
226N. N.5315
227Rupere la predictii5305
228kadurika5296
229kadurika5296
230Anghel George-Sebast5286
231DENIS5279
232g30rg35262
233Popescu Albert5250
234Vali Barbu5184
235Sandu Petreanu5178
236Oprea Cornel5176
237capogatto5148
238Ionel Siminiceanu5111
239Taras4696
240VOICU4456
241Dan Hariga4434
242vldX4429
243vldX4429
244Chelaru4409
245Marian Sandu4367
246adrian_stroe864279
247adrian_stroe864279
2480eroore04278
249Love -Money4277
250Florentina Marcela4260
251Gopo4249
252Zaviceanu Dan4238
253Catuna Daniel4233
254Catuna Daniel4233
255StefanTrandafir4210
256Bojo4187
257Arianna4186
258Eu sunt penultimul4173
259Horia4170
260joco4169
261Alexandru Pintican4160
262Iby Albina4124
263Flori St.4118
264Catalinn214115
265oracol4102
266Emil Dobozi3323
267Florin Petrescu3259
268Ana Popescu3258
269Bogdan Calin3213
270Savescu Bogdan3208
271cristaldo3204
272Albert3199
273Mihaela Betty3180
274Maria Elena3164
275Enache Valica Valent3164
276Dăcât Dumnezeu3151
277Mihaela Miu3150
278Adina Popa3148
279Costi Mihai3140
280floryn273137
281Valentin_D3129
282pianistu3122
283Ruslan Spirea389
284Sile387
285Dan Soare381
286Florin Petrescu375
287Reiga370
288Ramonik368
289Tim Cos367
290Tim Cos367
291A+D+D348
292Ionela Sandu2425
293Ionela Sandu2425
294Coco2395
295Norocoasa 12339
296Ionutlir 752314
297Vija Lucia2241
298Marcela Flori2232
299Iulia Elena Andronie2221
300Romanudelafar2203
301mihaelamiki2201
302Carp mihai2181
303Micutzu Aby2166
304camelia2159
305Elena Mariuca2143
306Anamaria Vasiliniuc2137
307Ramona Vînă2136
308Ionutloto2135
309AngelBadBoy2133
310Matei Nicolae Robert2131
311Valentina Stoica2123
312Nick Amalia Vlad Iov2111
313Polonia 1 si 22111
314Leontin Mircea Draga2107
315Stanculescu Dan Si C2100
316pescarul1967286
317benyy273
318Petrica Marian273
319Billy Saga261
320Gheorghe Rusoiu260
321darius alexandru255
322Sorin Rizu253
323Mihai-Claudiu Neagu253
324Mihai-Claudiu Neagu253
325Stefania Dragomir251
326Luk68247
327daniel.ionutz1244
328pedros240
329enrai238
330Iliana Stoica234
331Cristi Cristian229
332cristi07228
333Kiryacu Kiry228
334AlexAK227
335florin alin227
336Catalin Georgescu227
337Marius Neagu226
338Nicu Ebanca224
339Leahu Daniel220
340Iancu Marius218
341Gela Tudose218
342Flory Neagu216
343A again215
344ltlhsbeach Axx215
345hsinr A215
346sott A214
347MaryTyna213
348Accept orice barbatt213
349Albu Alexandru210
350Lenuta Sisu27
351Mihai Curelaru22
352Adi Mutu1426
353danezu1408
354Dordea Cristian1304
355Tudose Marilena1277
356Nicolae Minuţ1227
357Hfi Florin1226
358Eu sunt ultimul1173
359Betty Mihaela1171
360valy1163
361mirelyna1158
362Dyana Diana1152
363Razvan Stanciu1147
364vali20161141
365nasty1134
366Ovidiu Si Mihaela Pr1128
367axa coci1126
368Maria Cristina1119
369Oliver-Csilla Vajda1117
370Adyta Popeye1116
371FLORI1114
372FLORI1114
373Filip Nicolae1113
374Cristian Ionel Encul1112
375Geanina Barbu1102
376Buhazi Francisc198
377mariaelena190
378Teodora Nicoleta185
379profetul184
380Bratu181
381Marius Panait Fcrb179
382CelMaiTareJucătorLo176
383Claudiu Ilie175
384FzR83175
385FzR83175
386Ardiles894174
387Fane Bolboaca171
388Nykolass171
389ROSU MARIUS168
390Lorica Stanila166
391Mircica Aurica166
392dragoru165
393Nistor Bege Eva164
394Romeo Romeo162
395Mihaela Gabriela160
396SORIN_DN159
397caerfsn154
398Negoita George154
399Cristian Desideriu154
400Szkoropan Petrica154
401Gigi Geo Anca153
402Polly20/80152
403adrian 91151
404Coste Costa151
405Manea Valentin150
406Florin Burghelea150
407Nicola Gabriel148
408CYD148
409Florin Munteanu147
410Tony Moreno144
411mihail143
412e-Tips143
413florinbalet142
414alexandra141
415alexandra141
416Cisse139
417Ciupy138
418Petre Elena137
419Liviu Pavel136
420EllaSarra135
421EllaSarra135
422cosminy18135
423Ioana Maria Alexandr135
424UTA134
425Nikk Nikk130
426Cirstea Robert129
427Cirstea Robert129
428castor cretu127
429mariloto126
430Popa Dragos126
431Bila45126
432Techilla123
433Piticuzgg123
434fac ce vreau123
435SteelHere122
436HMMM122
437Iulian Carlig121
438Bica Olimpiu121
439Razvan Cristian120
440Viorel Ion120
441MrJackpots120
442Poloniamulti120
443taman99119
444CBP2015119
445Titi Titel119
446Dan Pinzariu118
447Claudiu117
448radu daniel117
449Flo70117
450Visa Marian117
451Ciprian Crinu117
452Cristi Chiper117
453Gheorghita Bichinet117
454Andrei Ciudin116
455Cr Daniel116
456Andrei Draghici116
457elle86115
458Gabi Florin Vintila115
4591eu115
460Porumb Liviu115
461CT Catalin115
462what are you doing A115
463good luck A115
464good luck Axx115
465jly A115
466yai Axx115
467tpwkhs Axx115
468aimh Axx115
469Laurentiu Belei115
470Valentin Ciocan114
471bead A114
472valentin.manea113
473cristian.vrabie113
474Robert Ghiorghisoara113
475Stefan Florin Bobin113
476ToNic Norby ToNic113
477uan A113
478lirbeach A113
479ltlhs Axx113
480odwcb A113
481idc A113
482Nachiu Lumy112
483Daniel Zamfir112
484ayhs Axx112
485Ionut Good111
486Eu Si Atat111
487Luminita Stan110
488Dan Copa110
489Vreau bani barbati110
490CB Danni19
491Balan Mariana19
492George Serban19
493bucurescu19
494nicu.v18
495Nicoleta18
496Florin Macaneata18
497Anna17
498mariusuniversity17
499Stefan Sin WINNER17
500$tefan $in BO$$17
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Champion141908
2adrian anghelescu13255213, 80, 8, 12
3Mihaela Bălțatu131920
4Lucky Phantom131692
5Crocostef123016
6ciulea122910
7Radu122123
8Dak121921
9Stardust121904
10winner_element121866
11LOTOPINI DI SUGIESTI121734
12Gratiela Graty112087
13Christian111931
14infinitely win111919
15Vali Suciu10253815, 36, 42, 72
16Broker Ady102334
17adelinctin102102
18Mariannaa101917
19Imparator101906
20Billion Trillions Fa101739
21Reparații Calculato101729
22Tyty Boxoru101720
23CelMaiTareJucătorLo101662
24IPlayForTheFun101611
25blade9289736, 38, 40, 41
26Chivuta Marti92615
27Chivuta Marti92615
28Suci Sandor923745, 11, 52, 80
29carcass91922
30Brishk Mikhaela91911
31Soare Violeta91898
32Million Trillions Fa91741
33DyLy BOXORU91681
34Domnu geo91570
35Ion Marinescu830528, 11, 19, 77
36Foynn82382
37ursuletz81947
38faliment81929
39Big Bang Theory81928
40Aleyna Yaşar81912
41magia numerelor81905
42impaled81901
43Gherțoiu DeBloc81720
44Phantom 00381696
45Gambling Phantom81695
46Phantom Lord81693
47Kema Kema-Haw81690
48BEST-WORLD-PLAYER-2O81661
49Fantomitza fanclub81589
50Luciana Ramona71931
51Gh05t L0tt3ry71923
52Liliana Manole71915
53Nambăr Uan71824
54Millions Trillions F71740
55Billions Trillions F71739
56Trillions Trillions 71738
57AlgorithM71695
58Peppino71692
59CocârțStef71561
60FLORENTINA6298464, 69, 75, 77
61Grigore Paul62679
62Tanta Paul62676
63Dinutz99962549
64ion62361
65Sandu Mirela61932
66Rodica Geambașu61928
67Angel Wings61924
68LotoEnergy61914
69L. OUT L.61905
70Time is Money61905
71Money Talks61899
72Georgi61886
73Maık Maık61831
74canarii.de.vnzare61753
75Dăunătoarea DePort61718
76Tyby Boxoru61708
77L761694
78Talibanu Gambling61691
79Fantomitza Norocoas61626
80Mihai Pivasu61584
81Creastă Montană61581
82Denisa Ioana61407
83cornel61400
84GE-LUTA61045
85Manuu_9961023
86Adalbert52164
87lucky shop51915
88abcLottery51914
89Anna Anikó51908
90Mădîrjac Cristina51906
91IlIy liIy51905
92George Nasta51841
93BO$$51734
94Cel_Mai_Tare51697
95Laur Jmeceru Băiat 51676
96io câștig întruna51675
97CeIMaiTareJucătorLo51662
98IPlayToWin51614
99Crococârț51570
100Triball Fishing51565
101Gica Vasiliniuc51426
102panaiotis13151359
103Game_Hell5834
104domnulgeo42894
105Oprisan Dinu42110
106Ilie Luminița41933
107undertaker&malefacto41933
108Staculet Gabriela41924
109noroc chior41921
110SKhema SKema41906
111nicu ebanca41894
112Trillion Trillions F41739
113Talibanu Gaming41704
114Phantom41697
115Pepino41695
116Matematicianul41693
117Superlover41680
118Asprem Samper41673
119Jmeceru Pervers41632
120NoPainNoGain41614
121Fertilizer41572
122TribaI Fishing41564
123Tribal Fishing41560
124Celebrity win41556
125magda41547
126LOTO-OPINI SI SUGEST41535
127Dan41466
128cioara balistică41420
129Mark Mark41191
130blondina4992
131Licut Marin4798
132Stelian Adrian4633
133Cristina Sanda4439
134adrian_stroe864279
135marian59532819
136Money out of nothing31908
137Daniel Barbu3165660, 61, 62, 63
138misa31631
139LegeaCâștigului31610
140petrevictor31479
141Lucky31239
142MARIUS2631192
143Mirela Ștefania31060
144Malnik31013
145Radu Daniel31004
146Mily3973
147Silviu Mihai3970
148POCITANIA3849
149Gap3823
150Paul Grigore3812
151Dacian Luculus3681
152ana19883509
153PARHAZARD3502
154murgu3322
155murgu3322
1560eroore03278
157Darky Vikernes21928
158Vanessa21899
159Voicu Gheorghe2167468, 59, 65, 66
160靈淡懂21602
161Crococârțstef21566
162Cristinel Alecse214771, 10, 44, 48
163Teta Sena21360
164MF21236
165Jumaa Ortansa21051
166ioan moldo21001
167Lolita2978
168cosmin 012960
169Nicu Ebanca2933
170Viorel Dinca2931
171???2909
172Mitzy2907
173LAURENTZIU2902
174LAURENTZIU2902
175Relu Zanfir2791
176Nutu2782
177Daniel Sanda2728
178Denisa Ioana2721
179ds2714
180Taras2697
181gErMaiNE2635
182tetoutcai2479
183Valentina Ramona2473
184Dan Hariga2427
185Marian Sandu2367
186karolina772337
187cristaldo2312
188Dordea Cristian2304
189kadurika2297
190kadurika2297
191dan102273
192Ana Popescu2262
193Florentina Marcela2259
194Dyana Diana2150
195capogatto2148
196Adina Popa2146
197Costi Mihai2140
198Valentin_D2129
199Rosu Iuliana Mihaela261
200Talking Strategy11904
201Ioan Tamas1877
202Petru Sturza17452, 5, 8, 17
203hariga dan1733
204Mariuca1693
205Piotr1678
206Sabou Constantin1658
207Daniel Marin1640
208FULCRUM1604
209Madalina Book1591
210MISHU331552
211Vasile Boboc1523
212gica emil1486
213vali20111457
214VOICU1455
215Incepatoarea1446
216Viorica Radu1438
217Nelu Arsenie1432
218Nelu Arsenie1432
219Adi Mutu1426
220Ionela Sandu1423
221vldX1419
222danezu1408
223danezu1408
224Andreea Violeta1393
225sandor.ferencz1380
226Norocoasa 11339
227MITZA1337
228Emil Dobozi1324
229Man & Money1322
230ADYBETO1314
231Rupere la predictii1305
232Marihoana Mariana1287
233Love -Money1276
234g30rg31261
235Gopo1248
236Vija Lucia1244
237Nicolae Minuţ1228
238Hfi Florin1226
239StefanTrandafir1210
240Romanudelafar1203
241Bojo1187
242Arianna1185
243Vali Barbu1183
244Carp mihai1180
245Eu sunt penultimul1173
246Horia1152
247Dăcât Dumnezeu1151
248Dăcât Dumnezeu1151
249Mihaela Miu1150
250Razvan Stanciu1147
251Anamaria Vasiliniuc1137
252Matei Nicolae Robert1131
253Ovidiu Si Mihaela Pr1127
254axa coci1125
255pianistu1120
256Maria Cristina1119
257Oliver-Csilla Vajda1117
258FLORI1114
259Filip Nicolae1113
260teo vasile1104
261teo vasile1104
262Geanina Barbu1101
263Nyko190
264csh189
265profetul184
266Bratu182
267Marius Panait Fcrb179
268Nykolass171
269Stefania Dragomir168
270Marmota168
271MILI164
272liviuvartic162
273Ruxandra Maria151
274Florin Burghelea150
275Florin Munteanu146
276ileana3114143
277e-Tips143
278florinbalet142
279florinbalet142
280Violeta Gheorghe141
281Andrei Butoi140
282Ciupy137
283Niculae Costel134
284cristi07128
285castor cretu127
286Marius Neagu126
287misu124
288Techilla123
289VreauBani119
290Marius Lelescu119
291chelco115
292GabiFlo114
293Stefan Florin Bobin113
294hoza cristian113
295siilvia14113
296Daniel Zamfir112
297Eu Si Atat111
298Lizeta Nistor110
299Ionut Vasile19
300marcel8817
301Petre Victor16
302Daniel Bozoanca15
303Alexandra Ioana Dăn15
304danielldan200015
305Danny Matei15
306Daniel Dumitrache14
307Cosmin Marian14
308Florin Alexandru13
309Alin Marian Niţă13
310Loredana Tudorache12
311Loredana Tudorache12
312Roman Mircea Constan12
313PANZER12
31412345 right now12
315Rosule Poateti-Ofuri11
316MRoșu Anorexiqus11
317Mihai Radu0949
318petrevictor19530867
319Radu Calin0555
320Nicoleta Gabriela0552
321jan bobocu0547
322Chelaru0406
323Coco0384
324faby20140365
325$_€_£_ ₱ _₵_0363
326Veronika0352
327sorin puia0350
328Ionutlir 750314
329Ionita Eugenia0298
330Silviu Florin0296
331Mircea0292
332Anghel George-Sebast0286
333silviu briliantul0285
334DENIS0279
335Tudose Marilena0277
336Dobrau Ovidiu0269
337Florin Petrescu0259
338negrea ionel0240
339Zaviceanu Dan0236
340Gavrila Mirela0234
341Catuna Daniel0232
342Marcela Flori0231
343VALI20210222
344Iulia Elena Andronie0220
345Bogdan Calin0213
346Savescu Bogdan0206
347mihaelamiki0200
348Gela Tudose0200
349Axa Pariuri0186
350Silviu20160181
351Mihaela Betty0180
352Sandu Petreanu0178
353Oprea Cornel0176
354Eu sunt ultimul0173
355Betty Mihaela0171
356joco0169
357Micutzu Aby0166
358Maria Elena0165
359Enache Valica Valent0164
360Alexandru Pintican0161
361camelia0161
362valy0158
363mirelyna0157
364Popescu Albert0155
365N. N.0150
366Ramona Vînă0148
367floryn270144
368ARDILES19690143
369Elena Mariuca0143
370vali20160141
371Balan Cristin0137
372nasty0134
373Ionutloto0134
374AngelBadBoy0132
375Valentina Stoica0125
376Iby Albina0118
377Adyta Popeye0116
378Flori St.0116
379Catalinn210115
380Cristian Ionel Encul0112
381Nick Amalia Vlad Iov0111
382Polonia 1 si 20111
383Leontin Mircea Draga0108
384Florentin0105
385Ionel Siminiceanu0105
386Tudor Dragos0103
387Tudor Dragos0103
388oracol0102
389oracol0102
390Buhazi Francisc0101
391Albert0101
392ddaxxa091
393ddaxxa091
394Cami Andreea091
395mariaelena090
396Stanculescu Dan Si C088
397Adrian Lupu088
398Ruslan Spirea088
399Iony17088
400Catana Marius Daniel087
401Teodora Nicoleta086
402Sile086
403pescarul1967086
404Radu Eugen Ghe085
405Dragne Alexandru083
406Catalin Adrian Mihal083
407lotto polonia083
408Dan Soare081
409Domenti Cristina Ang078
410CelMaiTareJucătorLo076
411Claudiu Ilie075
412FzR83075
413Florin Petrescu075
414benyy074
415benyy074
416Ardiles894074
417Laurentiu Coles073
418Petrica Marian073
419GMS073
420Ema Loredana072
421Fane Bolboaca071
422Ramonik069
423Reiga069
424Laura bratu06930, 67, 5, 76
425ROSU MARIUS068
426Tim Cos067
427Tim Cos067
428Mircica Aurica066
429Pantazica Manuela06610, 30, 60, 71
430dragoru065
431Lorica Stanila065
432Barbu Dan06460, 61, 62, 63
433axina064
434teodor063
435Romeo Romeo062
436iasca iasca061
437iasca iasca061
438Billy Saga061
439Mihaela Gabriela060
440Gheorghe Rusoiu060
441SORIN_DN059
442PLATINUM058
443Ionel Berbecaru058
444Mike Ion056
445Sorensen Soclasdemo056
446ESEC LA HIENE056
447Baltag Mihaela055
448alin1910054
449vasile nicusor054
450vasile nicusor054
451Negoita George054
452Cristian Desideriu054
453Szkoropan Petrica054
454Sorin Rizu053
455Mihai-Claudiu Neagu053
456Mihai-Claudiu Neagu053
457caerfsn053
458Gigi Geo Anca052
459Adrian Coman052
460BEST-WORLD-PLAYER-20052
461Mirel051
462adrian 91051
463HIENE 7 validari051
464Polly20/80050
465Coste Costa050
466Manea Valentin049
467darius alexandru049
468A+D+D049
469Nicola Gabriel048
470CYD048
471Nistor Bege Eva048
472barbu047
473SUVITATU046
474Luk68046
475Iulia Ivan046
476Munteanu046
477Visenescu Daniel046
478Lucian Vasile045
479Vlad Catalin045
480Tony Moreno045
481daniel.ionutz1044
482Mariana Mirea044
483mihail043
484mihail043
485Cristina Giorgiana C043
486Silviu Silviu042
487Mihaela05041
488alexandra041
489Jan Ion041
490Silviu040
491pedros040
492Stefan Pagu040
493rionut35040
494Costica Vechiu040
495rusu constantin039
496Florentin Soroiu039
497Cisse039
498Madalina222039
499C.dan039
500Fortunati Alloro039
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1adrian anghelescu7254849, 37, 16, 15, 27
2adrian anghelescu7254849, 37, 16, 15, 27
3Big Bang Theory61925
4Christian51931
5impaled51900
6marian59542811
7Chivuta Marti42616
8Chivuta Marti42616
9Dinutz99942542
10Vali Suciu4254014, 29, 31, 36, 57
11Sandu Mirela41930
12Angel Wings41924
13Dak41921
14Mihaela Bălțatu41920
15infinitely win41916
16BO$$41734
17IPlayToWin41614
18Creastă Montană41581
19ciulea32912
20Foynn32378
21ion32363
22Gratiela Graty32086
23ursuletz31944
24Luciana Ramona31929
25Aleyna Yaşar31910
26SKhema SKema31905
27Champion31905
28George Nasta31852
29Million Trillions Fa31741
30Trillion Trillions F31739
31Tyby Boxoru31708
32Phantom 00331697
33Matematicianul31693
34Fantomitza Norocoas31626
35Cristina Sanda3439
36Cristina Sanda3439
37Radu22122
38Oprisan Dinu22107
39Darky Vikernes21926
40carcass21921
41Liliana Manole21914
42Mariannaa21913
43Money out of nothing21908
44Time is Money21905
45Imparator21904
46Anna Anikó21904
47Stardust21903
48winner_element21864
49Maık Maık21829
50Billions Trillions F21739
51L721694
52Kema Kema-Haw21690
53Laur Jmeceru Băiat 21676
54BEST-WORLD-PLAYER-2O21661
55Daniel Barbu2165060, 61, 62, 63, 64
56Jmeceru Pervers21632
57IPlayForTheFun21610
58靈淡懂21601
59Crococârțstef21566
60TribaI Fishing21562
61Tribal Fishing21562
62Cristinel Alecse214759, 12, 25, 57, 80
63panaiotis13121359
64MARIUS2621180
65Mirela Ștefania21060
66GE-LUTA21045
67Malnik21011
68???2917
69LAURENTZIU2902
70hariga dan2703
71Piotr2679
72PARHAZARD2501
73Veronika2354
74Ion Marinescu130518, 11, 19, 43, 53
75blade1289448, 51, 72, 67, 78
76blade1289448, 51, 72, 67, 78
77domnulgeo12893
78Tanta Paul12676
79Suci Sandor123732, 3, 19, 56, 72
80Suci Sandor123732, 3, 19, 56, 72
81Broker Ady12327
82MF12027
83Ilie Luminița11930
84Rodica Geambașu11926
85Staculet Gabriela11923
86Gh05t L0tt3ry11922
87noroc chior11919
88abcLottery11913
89LotoEnergy11913
90lucky shop11912
91Brishk Mikhaela11908
92Mădîrjac Cristina11904
93Talking Strategy11904
94Vanessa11898
95Soare Violeta11896
96Nambăr Uan11822
97canarii.de.vnzare11753
98Trillions Trillions 11738
99LOTOPINI DI SUGIESTI11734
100Tyty Boxoru11719
101Gherțoiu DeBloc11719
102Talibanu Gaming11704
103Phantom11698
104Gambling Phantom11695
105Pepino11693
106Lucky Phantom11693
107Peppino11692
108DyLy BOXORU11681
109Superlover11678
110io câștig întruna11673
111Voicu Gheorghe1167319, 17, 24, 31, 27
112CelMaiTareJucătorLo11663
113NoPainNoGain11613
114Fantomitza fanclub11589
115Fertilizer11573
116Crococârț11571
117Domnu geo11569
118Celebrity win11556
119LOTO-OPINI SI SUGEST11535
120petrevictor11479
121cioara balistică11418
122Teta Sena11361
123Lucky11234
124Mark Mark11189
125Jumaa Ortansa11051
126Manuu_9911023
127Radu Daniel11002
128Silviu Mihai1968
129petrevictor19531867
130POCITANIA1847
131Ioan Tamas1817
132Relu Zanfir1794
133Denisa Ioana1721
134Taras1695
135Mariuca1692
136Dacian Luculus1680
137Sabou Constantin1656
138gErMaiNE1638
139Valentina Ramona1473
140sandor.ferencz1380
141sorin puia1349
142Norocoasa 11339
143adrian_stroe861279
144g30rg31263
145Florentina Marcela1259
146Arianna1198
147Mihaela Miu1150
148Flori St.1111
149Leontin Mircea Draga1107
150Ionel Siminiceanu196
151csh187
152Catalin Adrian Mihal183
153Stefania Dragomir179
154Nykolass171
155caerfsn154
156Adrian Coman151
157Florin Munteanu148
158e-Tips143
159Techilla123
160Ali112
161Cristian Andrei13
162Ily12
163Crocostef03030
164FLORENTINA029833, 19, 20, 22, 80
165Grigore Paul02679
166Adalbert02166
167adelinctin02102
168undertaker&malefacto01932
169faliment01927
170IlIy liIy01906
171L. OUT L.01905
172magia numerelor01904
173Money Talks01899
174nicu ebanca01890
175Georgi01884
176Millions Trillions F01739
177Billion Trillions Fa01739
178Reparații Calculato01728
179Dăunătoarea DePort01717
180Cel_Mai_Tare01696
181AlgorithM01695
182Phantom Lord01692
183Talibanu Gambling01690
184Asprem Samper01673
185CeIMaiTareJucătorLo01664
186misa01631
187LegeaCâștigului01609
188Mihai Pivasu01586
189Triball Fishing01566
190CocârțStef01561
191magda01547
192Dan01433
193Gica Vasiliniuc01424
194Denisa Ioana01407
195cornel01398
196ioan moldo01002
197blondina0988
198Mily0973
199Lolita0971
200cosmin 010957
201Mihai Radu0945
202Nicu Ebanca0934
203Mitzy0896
204Viorel Dinca0882
205Game_Hell0830
206Paul Grigore0812
207Gap0800
208Gap0800
209Licut Marin0794
210Nutu0781
211Nutu0781
212Petru Sturza07451, 2, 5, 8, 17
213Daniel Sanda0726
214ds0711
215Daniel Marin0639
216Stelian Adrian0634
217FULCRUM0604
218Madalina Book0590
219Radu Calin0554
220Nicoleta Gabriela0552
221MISHU330547
222jan bobocu0547
223Vasile Boboc0517
224ana19880510
225gica emil0482
226tetoutcai0479
227vali20110459
228VOICU0456
229Incepatoarea0444
230Viorica Radu0438
231Nelu Arsenie0428
232Nelu Arsenie0428
233Dan Hariga0427
234Adi Mutu0426
235Ionela Sandu0422
236Ionela Sandu0422
237vldX0421
238vldX0421
239Chelaru0408
240danezu0408
241Andreea Violeta0393
242Coco0385
243Marian Sandu0367
244faby20140362
245$_€_£_ ₱ _₵_0357
246karolina770337
247MITZA0336
248Emil Dobozi0324
249Man & Money0322
250murgu0321
251murgu0321
252ADYBETO0315
253Ionutlir 750315
254Rupere la predictii0305
255Dordea Cristian0303
256Ionita Eugenia0298
257kadurika0296
258kadurika0296
259Mircea0292
260Anghel George-Sebast0286
261Anghel George-Sebast0286
262Marihoana Mariana0286
263silviu briliantul0284
264DENIS0278
2650eroore00278
266Tudose Marilena0277
267Love -Money0274
268dan100271
269Dobrau Ovidiu0266
270Ana Popescu0263
271Florin Petrescu0258
272Gopo0251
273Vija Lucia0241
274negrea ionel0238
275cristaldo0235
276Zaviceanu Dan0235
277Catuna Daniel0233
278Gavrila Mirela0233
279Marcela Flori0231
280Nicolae Minuţ0227
281VALI20210225
282Iulia Elena Andronie0219
283Bogdan Calin0213
284Hfi Florin0211
285StefanTrandafir0210
286Savescu Bogdan0209
287Romanudelafar0203
288Gela Tudose0200
289mihaelamiki0198
290N. N.0187
291Bojo0186
292Axa Pariuri0186
293Vali Barbu0182
294Mihaela Betty0180
295Sandu Petreanu0178
296Carp mihai0178
297Oprea Cornel0176
298Eu sunt penultimul0173
299Eu sunt ultimul0172
300Betty Mihaela0171
301joco0169
302Micutzu Aby0166
303Maria Elena0165
304Enache Valica Valent0163
305Alexandru Pintican0160
306mirelyna0159
307camelia0157
308Dăcât Dumnezeu0151
309Dăcât Dumnezeu0151
310capogatto0148
311Dyana Diana0147
312Razvan Stanciu0147
313Razvan Stanciu0147
314floryn270145
315ARDILES19690143
316Elena Mariuca0143
317Adina Popa0140
318vali20160140
319Costi Mihai0140
320Balan Cristin0137
321Horia0136
322Horia0136
323Ionutloto0135
324Anamaria Vasiliniuc0134
325AngelBadBoy0133
326nasty0132
327Matei Nicolae Robert0131
328Valentin_D0129
329Ramona Vînă0128
330Ovidiu Si Mihaela Pr0128
331Popescu Albert0127
332axa coci0126
333axa coci0126
334Valentina Stoica0126
335pianistu0122
336Oliver-Csilla Vajda0116
337Maria Cristina0116
338Adyta Popeye0115
339Catalinn210115
340FLORI0114
341Filip Nicolae0113
342valy0113
343Cristian Ionel Encul0111
344Polonia 1 si 20111
345Nick Amalia Vlad Iov0110
346Florentin0104
347teo vasile0104
348Iby Albina0104
349Tudor Dragos0103
350Tudor Dragos0103
351oracol0103
352Buhazi Francisc0103
353Geanina Barbu0100
354Albert097
355Cami Andreea091
356mariaelena090
357Nyko090
358Catana Marius Daniel088
359Adrian Lupu088
360Ruslan Spirea088
361Iony17088
362pescarul1967086
363Radu Eugen Ghe085
364Sile085
365Teodora Nicoleta084
366profetul084
367ddaxxa083
368ddaxxa083
369Dragne Alexandru083
370lotto polonia083
371Bratu081
372Dan Soare081
373Domenti Cristina Ang078
374Marius Panait Fcrb077
375CelMaiTareJucătorLo076
376Gabor Ion075
377FzR83075
378Florin Petrescu075
379Claudiu Ilie074
380benyy074
381Ardiles894074
382Laurentiu Coles073
383Laurentiu Coles073
384GMS073
385Petrica Marian072
386Fane Bolboaca071
387Ema Loredana069
388Reiga069
389Laura bratu06927, 11, 69, 71, 78
390Marmota068
391Tim Cos067
392Mircica Aurica066
393ROSU MARIUS066
394dragoru065
395Lorica Stanila065
396Ramonik064
397PLATINUM064
398Barbu Dan06460, 61, 62, 63, 64
399axina064
400MILI064
401Stanculescu Dan Si C063
402Pantazica Manuela06323, 24, 25, 26, 30
403liviuvartic062
404Romeo Romeo062
405teodor062
406iasca iasca061
407Rosu Iuliana Mihaela060
408Billy Saga060
409SORIN_DN059
410Mihaela Gabriela059
411Gheorghe Rusoiu058
412Ionel Berbecaru058
413Mike Ion056
414Sorensen Soclasdemo056
415ESEC LA HIENE056
416Baltag Mihaela055
417alin1910054
418Negoita George054
419Cristian Desideriu054
420Szkoropan Petrica054
421Sorin Rizu053
422Mihai-Claudiu Neagu053
423Mihai-Claudiu Neagu053
424vasile nicusor053
425vasile nicusor053
426BEST-WORLD-PLAYER-20052
427adrian 91051
428HIENE 7 validari051
429Manea Valentin050
430Florin Burghelea050
431misu050
432Polly20/80050
433Coste Costa050
434Nistor Bege Eva049
435Nicola Gabriel048
436Ruxandra Maria048
437CYD048
438A+D+D048
439Luk68047
440barbu047
441SUVITATU046
442Gigi Geo Anca046
443Visenescu Daniel046
444Mirel045
445Lucian Vasile045
446Iulia Ivan045
447daniel.ionutz1044
448Mariana Mirea044
449Cristina Giorgiana C044
450Munteanu044
451Tony Moreno044
452mihail043
453ileana3114043
454Liviu Pavel043
455florinbalet042
456Violeta Gheorghe042
457Mihaela05041
458Jan Ion041
459Costica Vechiu041
460alexandra040
461alexandra040
462Stefan Pagu040
463rionut35040
464rusu constantin039
465Florentin Soroiu039
466Cisse039
467pedros039
468Madalina222039
469Madalina222039
470C.dan039
471Vlad Catalin039
472Grasu Florin039
473Silviu Silviu039
474Fortunati Alloro038
475vali037
476Andrei Butoi037
477Petre Elena037
478MariusT036
479Andrei123036
480Alina Andrada036
481Alina Andrada036
482Macovei Marius036
483Ciupy036
484Mircea Sfichi Bocean035
485cosminy18035
486tanya035
487Ioana Maria Alexandr035
488Stefan Catalin035
489Antonie Bogdan Silvi035
490Pana Marian034
491Cosmin Stan034
492UTA034
493Florin Padureanu034
494Niculae Costel034
495Adrian033
496Adrian Aditu033
497Temciuc Cristian033
498clau28033
499suzymic032
500Sherezad Roxana032