Predictii Utilizatori Predictii Validate Profilul Meu Adauga Predictii Clasament General Clasament Noiembrie Statistici Generale Statistici Noiembrie Top 10 Logare


Statistici Generale


TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Ion Marinescu732292640
2ciulea708279331
3Crocostef6962886
4FLORENTINA68628623
5blade670276813
6marian59566827782
7domnulgeo667277176
8adrian anghelescu6262438
9adrian anghelescu6262438
10Chivuta Marti6232504
11Vali Suciu620242215
12Tanta Paul5972552
13Dinutz9995892459
14Grigore Paul5822555
15Foynn5812288
16ion5732241
17Suci Sandor569226213
18Broker Ady5512223
19Adalbert5332169
20Gratiela Graty5332087
21magia numerelor5181856
22Time is Money5051858
23Radu5042135
24undertaker&malefacto5011885
25Dak4941869
26Oprisan Dinu4932020
27impaled4891853
28Rodica Geambașu4871881
29LotoEnergy4871866
30adelinctin4861987
31Staculet Gabriela4861877
32Money out of nothing4851862
33Aleyna Yaşar4851862
34IlIy liIy4821859
35Liliana Manole4801866
36Imparator4791856
37Vanessa4781854
38Luciana Ramona4761883
39Sandu Mirela4761883
40Mariannaa4761869
41Stardust4751855
42lucky shop4741866
43George Nasta4741824
44Champion4731860
45Christian4691878
46L. OUT L.4691858
47abcLottery4671865
48Darky Vikernes4631879
49carcass4621875
50Soare Violeta4621851
51SKhema SKema4601859
52Nambăr Uan4601780
53noroc chior4591873
54nicu ebanca4591827
55Brishk Mikhaela4581863
56infinitely win4561871
57Ilie Luminița4551884
58Angel Wings4541872
59winner_element4531837
60Big Bang Theory4521879
61Gh05t L0tt3ry4521874
62BO$$4491691
63Mădîrjac Cristina4481858
64Maık Maık4471786
65Kema Kema-Haw4471646
66ursuletz4461899
67Trillion Trillions F4451691
68Mihaela Bălțatu4431868
69Money Talks4421853
70CelMaiTareJucătorLo4421615
71Jmeceru Pervers4421586
72Anna Anikó4391860
73Cel_Mai_Tare4381652
74Phantom Lord4381648
75DyLy BOXORU4381638
76Reparații Calculato4371685
77Talking Strategy4361857
78Millions Trillions F4361693
79Billions Trillions F4361691
80Trillions Trillions 4361690
81Talibanu Gaming4361661
82misa4331635
83faliment4321879
84io câștig întruna4321630
85CeIMaiTareJucătorLo4321616
86Tyby Boxoru4311666
87LOTOPINI DI SUGIESTI4281689
88Tyty Boxoru4281675
89Gherțoiu DeBloc4271676
90AlgorithM4251650
91Phantom 0034241654
92Gambling Phantom4241652
93L74241649
94canarii.de.vnzare4221709
95Phantom4211655
96Billion Trillions Fa4171692
97靈淡懂4161556
98Matematicianul4151648
99Laur Jmeceru Băiat 4121629
100Georgi4101762
101Superlover4101631
102LegeaCâștigului4101565
103Talibanu Gambling4081646
104IPlayForTheFun4081566
105Peppino4021647
106CocârțStef3991515
107magda3961495
108Crococârțstef3951519
109Asprem Samper3941626
110Domnu geo3941523
111Triball Fishing3921519
112Dăunătoarea DePort3911675
113BEST-WORLD-PLAYER-2O3911614
114Daniel Barbu388152660
115Pepino3871649
116Creastă Montană3861531
117Fertilizer3831526
118Million Trillions Fa3811694
119Lucky Phantom3781650
120NoPainNoGain3781568
121Fantomitza fanclub3781541
122Crococârț3761525
123IPlayToWin3741568
124LOTO-OPINI SI SUGEST3741489
125Celebrity win3731507
126Mihai Pivasu3721536
127Voicu Gheorghe371155319
128MF3671590
129Fantomitza Norocoas3661578
130TribaI Fishing3661518
131cioara balistică3541372
132Tribal Fishing3491516
133panaiotis1313471361
134petrevictor3441480
135Denisa Ioana3401357
136cornel3361383
137cornel3361383
138Cristinel Alecse330135510
139Dan3221437
140Teta Sena3171309
141Lucky3121217
142Gica Vasiliniuc304138835
143Mark Mark2941148
144MARIUS262801209
145GE-LUTA2701046
146Radu Daniel263974
147Mirela Ștefania2621041
148Silviu Mihai247970
149Mily247960
150cosmin 01243960
151cosmin 01243960
152Manuu_992421021
153blondina236969
154Lolita236963
155Lolita236963
156Mihai Radu232951
157LAURENTZIU232904
158LAURENTZIU232904
159Malnik231959
160Malnik231959
161???227879
162Nicu Ebanca221935
163Mitzy221887
164Game_Hell220828
165POCITANIA217850
166ioan moldo2151001
167Gap214822
168Jumaa Ortansa21093330
169petrevictor1953202754
170Ioan Tamas199864
171Licut Marin194796
172Dacian Luculus185681
173Relu Zanfir183705
174Viorel Dinca180804
175Nutu179781
176Nutu179781
177Daniel Sanda179728
178ds177714
179Denisa Ioana173721
180Mariuca163641
181Taras162698
182hariga dan160630
183Sabou Constantin159657
184FULCRUM159609
185Madalina Book153607
186Daniel Marin152641
187Petru Sturza1526292
188Paul Grigore150688
189Radu Calin150555
190Stelian Adrian145588
191VOICU136456
192gErMaiNE129562
193jan bobocu127552
194Vasile Boboc126524
195Nicoleta Gabriela123499
196MISHU33122530
197PARHAZARD121502
198PARHAZARD121502
199tetoutcai120480
200Piotr118597
201Dan Hariga116435
202Cristina Sanda114436
203Valentina Ramona114421
204vldX109450
205Coco106397
206Adi Mutu105426
207Ionela Sandu105424
208ana1988104462
209Chelaru102410
210danezu102406
211vali2011101456
212Nelu Arsenie101424
213Nelu Arsenie101424
214Viorica Radu99438
215$_€_£_ ₱ _₵_99358
216gica emil97451
217Incepatoarea94394
218faby201492365
219Veronika92354
220Man & Money92320
221Man & Money92320
222Andreea Violeta90381
223Dordea Cristian90304
224murgu89322
225murgu89322
226Mircea88292
227Marihoana Mariana87289
228sorin puia86350
229MITZA86337
230ADYBETO85309
231sandor.ferencz81380
232Tudose Marilena80277
233cristaldo78387
234Marian Sandu77323
235Ionutlir 7577311
236kadurika77297
237kadurika77297
238Anghel George-Sebast77286
239Gavrila Mirela75237
240Love -Money74266
241g30rg373263
242Emil Dobozi72324
243adrian_stroe8672279
244Dobrau Ovidiu71268
2450eroore070277
246Ana Popescu70250
247karolina7769337
248DENIS69280
249Norocoasa 167286
250dan1067272
251Gopo64251
252Catuna Daniel63233
253Axa Pariuri62186
254Rupere la predictii59252
255Zaviceanu Dan59239
256silviu briliantul57286
257Florin Petrescu57259
258Nicolae Minuţ57227
259Vija Lucia55242
260Gela Tudose55200
261negrea ionel54234
262Savescu Bogdan54209
263Bojo54187
264Sandu Petreanu52178
265StefanTrandafir51210
266VALI202150222
267Bogdan Calin50213
268Enache Valica Valent47164
269Dyana Diana45156
270mihaelamiki44203
271Horia44195
272Ionita Eugenia441893
273Carp mihai44181
274Alexandru Pintican44161
275Romanudelafar43201
276Oprea Cornel43176
277Iulia Elena Andronie42222
278Hfi Florin41219
279valy41165
280capogatto41148
281Adina Popa41146
282Arianna40188
283joco40169
284Razvan Stanciu40146
285mirelyna39158
286Costi Mihai39140
287Florentina Marcela3816013
288Iby Albina38118
289teo vasile37104
290Marcela Flori36135
291pianistu36122
292Flori St.36115
293camelia35137
294Vali Barbu35119
295Dăcât Dumnezeu34150
296Dăcât Dumnezeu34150
297Maria Elena34109
298Micutzu Aby33164
299Balan Cristin32137
300Valentin_D32129
301Oliver-Csilla Vajda32117
302floryn2732117
303Ionel Siminiceanu32114
304Anamaria Vasiliniuc31138
305Ramona Vînă31135
306Matei Nicolae Robert31131
307Filip Nicolae31113
308Mihaela Miu30134
309nasty29134
310Ionutloto29117
311Florentin29105
312vali201628141
313Ovidiu Si Mihaela Pr28128
314axa coci28126
315Leontin Mircea Draga28107
316csh2887
317ARDILES196927141
318AngelBadBoy27133
319Valentina Stoica27120
320Maria Cristina27119
321Nick Amalia Vlad Iov2796
322Polonia 1 si 22793
323Cami Andreea2788
324Cami Andreea2788
325Eu sunt ultimul26119
326Cristian Ionel Encul26109
327Buhazi Francisc2698
328ddaxxa2690
329ddaxxa2690
330Eu sunt penultimul25119
331oracol25102
332Catana Marius Daniel2588
333Adyta Popeye24115
334FLORI24114
335FLORI24114
336Tudor Dragos24103
337Mihaela Betty2493
338Marius Panait Fcrb2477
339Florin Petrescu2475
340Elena Mariuca2394
341mariaelena2390
342Ruslan Spirea2387
343CelMaiTareJucătorLo2376
344GMS2373
345Tim Cos2367
346Tim Cos2367
347Adrian Lupu2288
348Betty Mihaela2285
349profetul2284
350Dan Soare2281
351benyy2274
352FzR832175
353Nykolass2171
354Nykolass2171
355Catalinn2120115
356Stanculescu Dan Si C2088
357Domenti Cristina Ang2078
358Geanina Barbu2066
359Teodora Nicoleta1986
360Bratu1982
361Ardiles8941974
362Laurentiu Coles1973
363Ema Loredana1972
364ESEC LA HIENE1956
365Vlad Catalin1876
366Mirel1870
367Reiga1870
368Mircica Aurica1866
369Billy Saga1861
370ileana31141843
371Sile1787
372pescarul19671786
373Radu Eugen Ghe1785
374Catalin Adrian Mihal1782
375Claudiu Ilie1775
376Fane Bolboaca1771
377Cristian Desideriu1754
378Polly20/801753
379Grasu Florin1739
380Petrica Marian1673
381liviuvartic1662
382MILI1661
383Gheorghe Rusoiu1660
384Szkoropan Petrica1654
385Gigi Geo Anca1653
386Mihai-Claudiu Neagu1653
387Mihai-Claudiu Neagu1653
388Adrian Coman1652
389Nistor Bege Eva1564
390Pantazica Manuela1564
391teodor1563
392iasca iasca1561
393iasca iasca1561
394SORIN_DN1559
395Sorin Rizu1553
396caerfsn1550
397Nyko1490
398Iony171488
399ROSU MARIUS1468
400Lorica Stanila1466
401Romeo Romeo1462
402Mike Ion1456
403alin19101454
404alin19101454
405Negoita George1454
406CYD1448
407Violeta Gheorghe1443
408rusu constantin1439
409Madalina2221439
410Ramonik1368
411lotto polonia1365
412Rosu Iuliana Mihaela1361
413Nicola Gabriel1348
414Florin Munteanu1346
415Cristina Giorgiana C1344
416dragoru1265
417Mihaela Gabriela1260
418Florin Burghelea1250
419A+D+D1249
420darius alexandru1248
421SUVITATU1246
422Munteanu1246
423Adrian Aditu1235
424Catalin Visanica1230
425Catalin Visanica1230
426Dragne Alexandru1183
427axina1164
428Ionel Berbecaru1158
429vasile nicusor1154
430Sorensen Soclasdemo1153
431Stefan Sin1152
432adrian 911151
433Coste Costa1151
434HIENE 7 validari1151
435Lucian Vasile1145
436mihail1143
437mihail1143
438Piciu Eforie1142
439pedros1140
440Antonie Bogdan Silvi1135
441Florin Padureanu1134
442enrai1131
443Emanuella Marria1127
444Gabor Ion1059
445Baltag Mihaela1055
446BEST-WORLD-PLAYER-201053
447Iulia Ivan1046
448e-Tips1043
449Jan Ion1041
450Costica Vechiu1041
451Adrian1037
452Petre Elena1037
453laur801033
454Cirstea Robert1029
455Cirstea Robert1029
456Andrei Grigoras1029
457AlexAK1027
458cosmin1022
459VreauBani1020
460Marmota968
461Ruxandra Maria951
462Manea Valentin950
463Popescu Albert945
464Mariana Mirea944
465Silviu Silviu942
466Mihaela05941
467Stefan Pagu940
468rionut35940
469Andrei Butoi940
470tanya935
471Nikk Nikk929
472Nikk Nikk929
473Cristi Cristian928
474mariloto926
475viperary924
476Nicu Ebanca924
477Miruna Maria923
478Daria Fasola923
479HMMM922
480balan.cristin921
481Alexandru Bobeica914
482Tony Moreno844
483Liviu Pavel837
484Macovei Marius836
485Stefan Catalin835
486Cosmin Stan834
487clau28834
488suzymic831
489alin179830
490Alex Borgza828
491Vatui Costin825
492claumayra824
493Andreea Dascalu823
494Ionut Enache823
495Ionut Enache823
496Stancu Daniel-Robert820
497taman99819
498Titi Titel819
499Gela Tudose818
500Costi82817
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1domnulgeo179277273, 77
2Crocostef1762887
3FLORENTINA169286210, 18
4ciulea164279121, 39
5marian59516227789, 55
6blade162276511, 21
7Tanta Paul1602551
8Dinutz9991532459
9Ion Marinescu152292816, 40
10Foynn1482288
11Grigore Paul1452555
12Suci Sandor144226113, 21
13Imparator1371856
14ion1362241
15Radu1362131
16Chivuta Marti1352503
17Chivuta Marti1352503
18adelinctin1341987
19Sandu Mirela1321882
20Liliana Manole1281865
21adrian anghelescu1272440
22Vali Suciu127242242, 72
23Broker Ady1272230
24Mariannaa1251865
25faliment1241877
26impaled1231851
27Tyty Boxoru1231674
28Adalbert1222168
29LOTOPINI DI SUGIESTI1221687
30Rodica Geambașu1211879
31Staculet Gabriela1201875
32nicu ebanca1201827
33Oprisan Dinu1192019
34Brishk Mikhaela1191861
35Maık Maık1191785
36Champion1181859
37Soare Violeta1181849
38L. OUT L.1171856
39Gratiela Graty1162087
40Darky Vikernes1161877
41carcass1161873
42Anna Anikó1161857
43magia numerelor1161853
44noroc chior1151872
45Time is Money1151856
46Vanessa1151852
47undertaker&malefacto1141883
48Gh05t L0tt3ry1131873
49Angel Wings1131872
50Aleyna Yaşar1131860
51IlIy liIy1131857
52SKhema SKema1131857
53Mădîrjac Cristina1131856
54Laur Jmeceru Băiat 1131629
55Nambăr Uan1121778
56Tyby Boxoru1121663
57Talibanu Gaming1121660
58Gherțoiu DeBloc1111674
59DyLy BOXORU1111635
60BO$$1101688
61Phantom 0031101651
62AlgorithM1101650
63Christian1091878
64BEST-WORLD-PLAYER-2O1091612
65MF1091595
66Luciana Ramona1081880
67lucky shop1081864
68Millions Trillions F1081692
69Matematicianul1081648
70Peppino1081646
71Daniel Barbu108152660, 61
72infinitely win1071869
73Money out of nothing1071861
74Trillion Trillions F1071690
75CelMaiTareJucătorLo1071613
76Jmeceru Pervers1071585
77Trillions Trillions 1061689
78Phantom1061651
79abcLottery1051863
80Domnu geo1051521
81Talking Strategy1041856
82Stardust1041853
83George Nasta1041852
84winner_element1041833
85LOTO-OPINI SI SUGEST1041488
86Big Bang Theory1031878
87Dak1031869
88canarii.de.vnzare1031707
89Billions Trillions F1031690
90L71031648
91Pepino1031648
92Creastă Montană1031530
93Fantomitza fanclub1021539
94Fantomitza Norocoas1011576
95Ilie Luminița1001883
96Talibanu Gambling1001644
97Mihaela Bălțatu991867
98LotoEnergy991865
99Billion Trillions Fa991691
100IPlayForTheFun991564
101靈淡懂991554
102Crococârț991523
103io câștig întruna981629
104Mihai Pivasu981534
105Money Talks971851
106Dăunătoarea DePort971674
107Superlover961630
108Teta Sena951309
109Georgi941762
110Million Trillions Fa941694
111Reparații Calculato941684
112NoPainNoGain941566
113Celebrity win941507
114CeIMaiTareJucătorLo931614
115CocârțStef931513
116Dan911436
117ursuletz891897
118Cel_Mai_Tare891651
119Lucky Phantom891648
120IPlayToWin891566
121LegeaCâștigului881563
122misa871635
123Phantom Lord861646
124Voicu Gheorghe86155311, 16
125Triball Fishing861518
126Tribal Fishing861514
127Crococârțstef851517
128panaiotis131851361
129cornel831384
130Asprem Samper821624
131cioara balistică811371
132Denisa Ioana811356
133Gambling Phantom801649
134TribaI Fishing801516
135Mily80960
136magda791494
137Fertilizer781524
138Lucky781223
139Kema Kema-Haw771644
140Mirela Ștefania751040
141Gica Vasiliniuc74138835, 65
142MARIUS26721206
143petrevictor711481
144Cristinel Alecse71135522, 39
145blondina67973
146GE-LUTA651046
147Silviu Mihai64969
148Malnik63960
149Malnik63960
150Radu Daniel61974
151Mihai Radu61951
152Licut Marin61794
153cosmin 0160960
154Mark Mark581151
155Lolita57968
156Manuu_99541022
157Nicu Ebanca52936
158Game_Hell52827
159Gap52823
160???51869
161Denisa Ioana50721
162Dacian Luculus50681
163Jumaa Ortansa4993316, 30
164Relu Zanfir49704
165Mitzy48891
166POCITANIA48849
167petrevictor195347754
168LAURENTZIU45904
169LAURENTZIU45904
170Taras45698
171ioan moldo431001
172Viorel Dinca42802
173Ioan Tamas41864
174Daniel Sanda40728
175Sabou Constantin39658
176Nutu38780
177Nutu38780
178Radu Calin38555
179hariga dan37628
180ds36714
181FULCRUM36608
182Paul Grigore35688
183Petru Sturza356292, 17
184vldX35443
185Daniel Marin34641
186Mariuca32640
187Stelian Adrian32600
188MISHU3332528
189tetoutcai32479
190Madalina Book31604
191gErMaiNE30561
192jan bobocu30550
193Cristina Sanda30436
194Vasile Boboc29524
195PARHAZARD29503
196PARHAZARD29503
197Dan Hariga29434
198Piotr28596
199VOICU28456
200Viorica Radu28438
201Ionela Sandu28425
202Chelaru28409
203Adi Mutu27426
204Valentina Ramona27420
205sorin puia27350
206danezu26406
207Nicoleta Gabriela24499
208ana198824463
209Incepatoarea24394
210Veronika24354
211MITZA24337
212Man & Money24320
213Mircea24292
214vali201123456
215$_€_£_ ₱ _₵_23361
216Coco22398
217Love -Money22270
218kadurika21297
219kadurika21297
220Ana Popescu21249
2210eroore020278
222Dobrau Ovidiu20269
223g30rg320262
224Gopo20251
225StefanTrandafir20209
226StefanTrandafir20209
227Axa Pariuri20186
228silviu briliantul19286
229Catuna Daniel19233
230Andreea Violeta18381
231murgu18322
232N. N.18277
233ADYBETO17309
234Marihoana Mariana17288
235Norocoasa 117286
236Carp mihai17181
237Sandu Petreanu17178
238faby201416365
239cristaldo16330
240Emil Dobozi16323
241Gavrila Mirela16235
242Ionutlir 7515311
243Dordea Cristian15304
244Anghel George-Sebast15286
245Anghel George-Sebast15286
246adrian_stroe8615279
247dan1015275
248Rupere la predictii15252
249Hfi Florin15219
250Savescu Bogdan15209
251Romanudelafar15203
252Gela Tudose15200
253gica emil14451
254karolina7714338
255Marian Sandu14323
256Tudose Marilena14277
257Zaviceanu Dan14239
258Anamaria Vasiliniuc14137
259pianistu14122
260negrea ionel13234
261Albert13199
262mirelyna13159
263AngelBadBoy13133
264Nelu Arsenie12423
265Nelu Arsenie12423
266Arianna12186
267Horia12160
268Horia12160
269Costi Mihai12141
270Iby Albina12118
271sandor.ferencz11380
272Nicolae Minuţ11228
273Iulia Elena Andronie11221
274Ionita Eugenia1118928, 15
275Oprea Cornel11176
276Micutzu Aby11166
277Alexandru Pintican11161
278Florin Petrescu10259
279VALI202110222
280mihaelamiki10201
281Enache Valica Valent10164
282Adina Popa10145
283FLORI10114
284Filip Nicolae10113
285Nick Amalia Vlad Iov1096
286Vija Lucia9240
287Bojo9187
288Florentina Marcela91609, 10
289Balan Cristin9137
290floryn279112
291Maria Elena9109
292Elena Mariuca994
293DENIS8280
294capogatto8148
295Razvan Stanciu8147
296vali20168141
297camelia8137
298Mihaela Miu8134
299Valentina Stoica8119
300Flori St.8116
301Cristian Ionel Encul8109
302Cristian Ionel Encul8109
303Leontin Mircea Draga8107
304csh887
305benyy874
306Laurentiu Coles873
307Bogdan Calin7213
308joco7169
309Dyana Diana7154
310Dăcât Dumnezeu7151
311Marcela Flori7135
312Adyta Popeye7116
313teo vasile7104
314Ruslan Spirea787
315valy6165
316nasty6134
317Matei Nicolae Robert6131
318axa coci6126
319axa coci6126
320Popescu Albert6119
321Oliver-Csilla Vajda6117
322Ionutloto6117
323Catalinn216115
324oracol6103
325Polonia 1 si 2692
326Nyko690
327ddaxxa688
328Cami Andreea688
329Adrian Lupu688
330pescarul1967686
331Stanculescu Dan Si C682
332Dan Soare681
333Geanina Barbu666
334Pantazica Manuela664
335adrian 91651
336CYD648
337Ramona Vînă5135
338Tudor Dragos5103
339Mihaela Betty592
340Iony17588
341profetul584
342Catalin Adrian Mihal582
343Bratu582
344Domenti Cristina Ang578
345Claudiu Ilie575
346Nykolass571
347Nykolass571
348Reiga570
349Tim Cos567
350Nistor Bege Eva564
351MILI561
352Gigi Geo Anca553
353Stefan Sin553
354Mihai-Claudiu Neagu553
355Mihai-Claudiu Neagu553
356Florin Burghelea550
357Ruxandra Maria549
358Costica Vechiu541
359Madalina222539
360tanya534
361Nicu Ebanca524
362blade.bo522
363Dana Ikim522
364ARDILES19694141
365Maria Cristina4119
366Vali Barbu4119
367Buhazi Francisc496
368mariaelena489
369Teodora Nicoleta486
370Dragne Alexandru483
371Dragne Alexandru483
372Marius Panait Fcrb477
373CelMaiTareJucătorLo476
374Petrica Marian473
375Fane Bolboaca471
376ROSU MARIUS468
377Gheorghe Rusoiu460
378ESEC LA HIENE456
379Szkoropan Petrica454
380alin1910453
381alin1910453
382Florin Munteanu446
383Munteanu446
384Lucian Vasile445
385mihail443
386mihail443
387ileana3114443
388enrai431
389MARIUS99428
390HMMM422
391Savu Ionuț Adrian421
392CBP2015419
393feiss419
394Gela Tudose418
395Codrin411
396Valentin_D3128
397Ovidiu Si Mihaela Pr3128
398Florentin3105
399Radu Eugen Ghe385
400Betty Mihaela385
401Ardiles894374
402GMS373
403Ema Loredana372
404Ramonik368
405axina364
406teodor363
407liviuvartic362
408iasca iasca361
409iasca iasca361
410Mihaela Gabriela360
411SORIN_DN359
412Ionel Berbecaru358
413Baltag Mihaela355
414Negoita George354
415Polly20/80353
416Sorensen Soclasdemo353
417Adrian Coman352
418caerfsn351
419HIENE 7 validari351
420A+D+D348
421darius alexandru347
422Violeta Gheorghe343
423Silviu Silviu343
424Piciu Eforie342
425Mihaela05341
426pedros340
427Stefan Pagu340
428Andrei Butoi340
429Andrei123336
430UTA334
431Florin Padureanu334
432Pana Marian334
433Baldean Ion331
434Sergiu327
435Emanuella Marria327
436castor cretu327
437Marin Badea324
438Daria Fasola323
439Cezar Mihalache322
440Niky Nicol322
441Stefan-monel Ionitoa322
442Leahu Daniel320
443MrJackpots320
444fantomaegoista319
445Tynatyna319
446Mariusik81m318
447vasilcin victorita e318
448Iancu Marius318
449radu daniel317
450Porumb Liviu315
451elle86314
452voodoo314
453voodoo314
454Ciulei Daniel314
455Iulian Andrei314
456cristian.vrabie313
457irinuka311
458Maria Lilia38
459Punga ionut35
460Eu sunt penultimul2119
461Eu sunt ultimul2119
462Ionel Siminiceanu2114
463Catana Marius Daniel288
464Sile287
465Florin Petrescu275
466Vlad Catalin275
467Mircica Aurica266
468lotto polonia265
469Romeo Romeo262
470Mirel261
471Rosu Iuliana Mihaela261
472Billy Saga261
473Mike Ion256
474Cristian Desideriu254
475vasile nicusor253
476Manea Valentin250
477Visenescu Daniel246
478Tony Moreno244
479Cristina Giorgiana C243
480alexandra241
481Ciupy238
482Petre Elena237
483MariusT236
484Ioana Maria Alexandr235
485Antonie Bogdan Silvi235
486laur80233
487vali231
488bixi231
489alin179230
490Daniel JJ Daniel230
491Cirstea Robert229
492Cirstea Robert229
493Nikk Nikk229
494Cristi Cristian228
495gabriel BZ227
496Mihai10227
497Mihai10227
498Gabriela Cojocaru227
499Stefania Dragomir224
500LuckyGirl224
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef532885
2domnulgeo43277272, 73, 76
3Ion Marinescu42292813, 24, 40
4ciulea41279229, 43, 52
5blade41276919, 23, 32
6carcass381870
7Imparator381854
8impaled381849
9Liliana Manole371862
10Darky Vikernes361875
11IlIy liIy361854
12winner_element361825
13marian59535278246, 55, 65
14Grigore Paul352555
15Chivuta Marti352502
16Foynn352287
17Domnu geo351520
18FLORENTINA34286270, 75, 77
19Mădîrjac Cristina341854
20BEST-WORLD-PLAYER-2O341610
21Tanta Paul332552
22Dinutz999332461
23Broker Ady332229
24Sandu Mirela331880
25Mihaela Bălțatu331867
26Nambăr Uan331776
27Celebrity win331506
28Angel Wings321871
29infinitely win321867
30Brishk Mikhaela321858
31Million Trillions Fa321690
32Billion Trillions Fa321688
33L7321644
34adrian anghelescu312439
35adrian anghelescu312439
36Talking Strategy311853
37LOTOPINI DI SUGIESTI311685
38Vali Suciu30242329, 31, 72
39Radu302132
40faliment301875
41Dak301868
42Mariannaa301864
43magia numerelor301851
44TribaI Fishing301515
45Christian291877
46Big Bang Theory291875
47LotoEnergy291862
48BO$$291686
49Trillions Trillions 291686
50Gherțoiu DeBloc291671
51Phantom Lord291643
52Laur Jmeceru Băiat 291625
53Gh05t L0tt3ry281870
54Champion281856
55Time is Money281853
56Anna Anikó271856
57Georgi271760
58Tyty Boxoru271671
59Lucky Phantom271644
60Asprem Samper271621
61CelMaiTareJucătorLo271611
62Gratiela Graty262086
63ursuletz261895
64Staculet Gabriela261873
65lucky shop261862
66Stardust261850
67Soare Violeta261846
68panaiotis131261361
69undertaker&malefacto251881
70noroc chior251869
71Aleyna Yaşar251858
72Tyby Boxoru251660
73Phantom251649
74Matematicianul251644
75Peppino251642
76misa251635
77Creastă Montană251529
78cioara balistică251370
79Denisa Ioana251354
80ion242241
81L. OUT L.241853
82Millions Trillions F241689
83DyLy BOXORU241632
84Superlover241629
85io câștig întruna241626
86Jmeceru Pervers241582
87Fertilizer241523
88Adalbert232169
89Oprisan Dinu232015
90Rodica Geambașu231877
91Money Talks231847
92Dăunătoarea DePort231669
93Talibanu Gaming231655
94Cel_Mai_Tare231647
95Kema Kema-Haw231641
96IPlayToWin231565
97adelinctin221987
98Ilie Luminița221881
99Money out of nothing221856
100LOTO-OPINI SI SUGEST221486
101Dan221437
102Suci Sandor2122626, 13, 31
103Luciana Ramona211877
104abcLottery211861
105SKhema SKema211854
106Vanessa211849
107nicu ebanca211826
108Maık Maık211781
109Billions Trillions F211687
110Trillion Trillions F211687
111IPlayForTheFun211561
112George Nasta201846
113canarii.de.vnzare201705
114MF201605
115Fantomitza fanclub201537
116Mihai Pivasu201533
117Crococârț201522
118petrevictor201478
119Gica Vasiliniuc2013871, 2, 3
120Gambling Phantom191646
121Pepino191644
122NoPainNoGain191565
123LegeaCâștigului191562
124Teta Sena191308
125GE-LUTA191046
126AlgorithM181647
127Triball Fishing181517
128cornel181385
129Reparații Calculato171681
130Talibanu Gambling171640
131Fantomitza Norocoas171574
132Voicu Gheorghe17155258, 70, 61
133MARIUS26171201
134Manuu_99171021
135Phantom 003161648
136Daniel Barbu16152760, 61, 62
137Crococârțstef161516
138Lucky161226
139cosmin 0116961
140cosmin 0116961
141Jumaa Ortansa1693316, 21, 30
142Gap16823
143CocârțStef151512
144Radu Daniel15973
145POCITANIA15847
146CeIMaiTareJucătorLo141612
147靈淡懂141552
148Tribal Fishing141513
149Mark Mark141154
150ioan moldo141001
151Mily14973
152Mitzy14900
153Dacian Luculus14681
154magda131493
155Cristinel Alecse1313552, 5, 7
156blondina13979
157Silviu Mihai13968
158Mihai Radu13951
159gErMaiNE13562
160Cristina Sanda13436
161Malnik12960
162Ioan Tamas12871
163Paul Grigore12688
164Madalina Book12602
165Mirela Ștefania111060
166Licut Marin11793
167Licut Marin11793
168LAURENTZIU10904
169LAURENTZIU10904
170???10875
171Game_Hell10831
172Petru Sturza106292, 8, 17
173Viorel Dinca9819
174Denisa Ioana9721
175ds9714
176hariga dan9627
177sandor.ferencz9380
178faby20149365
179Lolita8975
180Nutu8781
181Nutu8781
182Relu Zanfir8703
183Stelian Adrian8633
184FULCRUM8606
185tetoutcai8480
186murgu8321
187Daniel Sanda7728
188Sabou Constantin7658
189Daniel Marin7641
190Piotr7596
191Vasile Boboc7523
192Nicoleta Gabriela7498
193MITZA7337
194silviu briliantul7286
195Gavrila Mirela7227
196VALI20217221
197Nicu Ebanca6938
198Radu Calin6554
199jan bobocu6547
200ana19886463
201vali20116454
202Viorica Radu6438
203Nelu Arsenie6423
204Nelu Arsenie6423
205Valentina Ramona6419
206Veronika6353
207karolina776337
208Mircea6292
209Marihoana Mariana6289
210dan106274
211Dobrau Ovidiu6269
212Gela Tudose6200
213csh689
214petrevictor19535754
215Mariuca5639
216PARHAZARD5503
217Incepatoarea5393
218Andreea Violeta5381
219$_€_£_ ₱ _₵_5361
220sorin puia5350
221Man & Money5321
222ADYBETO5309
223kadurika5296
224kadurika5296
225Anghel George-Sebast5286
226DENIS5279
227g30rg35262
228Sandu Petreanu5178
229Oprea Cornel5176
230capogatto5148
231Ionel Siminiceanu5110
232Taras4696
233MISHU334528
234VOICU4456
235gica emil4451
236Dan Hariga4434
237vldX4429
238vldX4429
239Chelaru4409
240Marian Sandu4323
241adrian_stroe864279
242adrian_stroe864279
2430eroore04278
244Love -Money4277
245N. N.4264
246Rupere la predictii4251
247Gopo4249
248Zaviceanu Dan4238
249Catuna Daniel4233
250Catuna Daniel4233
251StefanTrandafir4210
252Popescu Albert4192
253Ionita Eugenia418963, 65, 68
254Bojo4187
255Arianna4186
256Horia4170
257joco4169
258Alexandru Pintican4160
259Iby Albina4119
260Flori St.4118
261Catalinn214115
262oracol4102
263Emil Dobozi3323
264Florin Petrescu3259
265Ana Popescu3258
266Bogdan Calin3213
267Savescu Bogdan3208
268cristaldo3204
269Albert3179
270Enache Valica Valent3164
271Florentina Marcela316113, 37, 60
272Dăcât Dumnezeu3151
273Adina Popa3148
274Costi Mihai3140
275floryn273137
276Mihaela Miu3134
277Valentin_D3129
278pianistu3122
279Eu sunt penultimul3119
280Maria Elena3109
281Sile387
282Ruslan Spirea387
283Dan Soare381
284Florin Petrescu375
285Reiga370
286Ramonik368
287Tim Cos367
288Tim Cos367
289A+D+D348
290Ionela Sandu2425
291Ionela Sandu2425
292Coco2395
293Ionutlir 752310
294Norocoasa 12285
295Vija Lucia2241
296Iulia Elena Andronie2221
297Romanudelafar2203
298mihaelamiki2201
299Carp mihai2181
300Micutzu Aby2166
301camelia2137
302Anamaria Vasiliniuc2137
303Ramona Vînă2136
304AngelBadBoy2133
305Matei Nicolae Robert2131
306Valentina Stoica2123
307Vali Barbu2119
308Ionutloto2117
309Leontin Mircea Draga2107
310Stanculescu Dan Si C2100
311Nick Amalia Vlad Iov296
312Elena Mariuca294
313Mihaela Betty293
314Polonia 1 si 2293
315pescarul1967286
316benyy273
317Petrica Marian273
318Billy Saga261
319Gheorghe Rusoiu260
320darius alexandru255
321Sorin Rizu253
322Mihai-Claudiu Neagu253
323Mihai-Claudiu Neagu253
324Stefania Dragomir251
325daniel.ionutz1244
326pedros240
327enrai238
328Iliana Stoica234
329Cristi Cristian229
330cristi07228
331Kiryacu Kiry228
332AlexAK227
333florin alin227
334Marius Neagu226
335Nicu Ebanca224
336Leahu Daniel220
337Iancu Marius218
338Gela Tudose218
339Flory Neagu216
340A again215
341ltlhsbeach Axx215
342hsinr A215
343sott A214
344MaryTyna213
345Accept orice barbatt213
346Albu Alexandru210
347Lenuta Sisu27
348Mihai Curelaru22
349Adi Mutu1426
350danezu1406
351Dordea Cristian1304
352Tudose Marilena1277
353Nicolae Minuţ1227
354Hfi Florin1219
355valy1163
356mirelyna1158
357Dyana Diana1152
358Razvan Stanciu1147
359vali20161141
360Marcela Flori1135
361nasty1134
362Ovidiu Si Mihaela Pr1128
363axa coci1126
364Maria Cristina1119
365Oliver-Csilla Vajda1117
366Adyta Popeye1116
367FLORI1114
368FLORI1114
369Filip Nicolae1113
370Cristian Ionel Encul1109
371Buhazi Francisc198
372mariaelena190
373Teodora Nicoleta185
374Betty Mihaela185
375profetul184
376Bratu181
377Marius Panait Fcrb177
378CelMaiTareJucătorLo176
379Claudiu Ilie175
380FzR83175
381FzR83175
382Ardiles894174
383Fane Bolboaca171
384Nykolass171
385ROSU MARIUS167
386Lorica Stanila166
387Mircica Aurica166
388Geanina Barbu166
389dragoru165
390Nistor Bege Eva164
391Romeo Romeo162
392Mihaela Gabriela160
393SORIN_DN159
394caerfsn154
395Negoita George154
396Cristian Desideriu154
397Szkoropan Petrica154
398Gigi Geo Anca153
399Polly20/80152
400adrian 91151
401Coste Costa151
402Manea Valentin150
403Florin Burghelea150
404Nicola Gabriel148
405CYD148
406Florin Munteanu147
407Tony Moreno144
408mihail143
409e-Tips143
410florinbalet142
411alexandra141
412alexandra141
413Cisse139
414Ciupy138
415Petre Elena137
416EllaSarra135
417EllaSarra135
418cosminy18135
419Ioana Maria Alexandr135
420UTA134
421Nikk Nikk130
422Cirstea Robert129
423Cirstea Robert129
424castor cretu127
425mariloto126
426Popa Dragos126
427Bila45126
428Techilla123
429Piticuzgg123
430HMMM122
431SteelHere122
432Iulian Carlig121
433Bica Olimpiu121
434Razvan Cristian120
435Viorel Ion120
436MrJackpots120
437Poloniamulti120
438taman99119
439CBP2015119
440Titi Titel119
441fac ce vreau119
442Dan Pinzariu118
443Claudiu117
444radu daniel117
445Flo70117
446Visa Marian117
447Ciprian Crinu117
448Cristi Chiper117
449Gheorghita Bichinet117
450Andrei Ciudin116
451Cr Daniel116
452Andrei Draghici116
453elle86115
454Gabi Florin Vintila115
4551eu115
456Porumb Liviu115
457CT Catalin115
458what are you doing A115
459good luck A115
460good luck Axx115
461jly A115
462yai Axx115
463tpwkhs Axx115
464aimh Axx115
465Laurentiu Belei115
466Valentin Ciocan114
467bead A114
468valentin.manea113
469cristian.vrabie113
470Robert Ghiorghisoara113
471Stefan Florin Bobin113
472ToNic Norby ToNic113
473uan A113
474lirbeach A113
475ltlhs Axx113
476odwcb A113
477idc A113
478Nachiu Lumy112
479Daniel Zamfir112
480ayhs Axx112
481Ionut Good111
482Eu Si Atat111
483Luminita Stan110
484Dan Copa110
485Vreau bani barbati110
486CB Danni19
487Balan Mariana19
488George Serban19
489bucurescu19
490nicu.v18
491Nicoleta18
492Florin Macaneata18
493Anna17
494mariusuniversity17
495Stefan Sin WINNER17
496$tefan $in BO$$17
497Stefan Sin EROU17
498Stefan Sin RESPECT17
499loto16
500marian16
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Champion141854
2Mihaela Bălțatu131866
3Crocostef122892
4Radu122123
5Dak121867
6Stardust121850
7winner_element121812
8Lucky Phantom121642
9ciulea1127884, 22, 47, 49
10adrian anghelescu112437
11Gratiela Graty112087
12Christian111877
13LOTOPINI DI SUGIESTI111683
14Vali Suciu10242014, 29, 36, 57
15Broker Ady102231
16adelinctin101986
17infinitely win101865
18Mariannaa101863
19Imparator101852
20Billion Trillions Fa101687
21CelMaiTareJucătorLo101610
22IPlayForTheFun101563
23Chivuta Marti92500
24Chivuta Marti92500
25Suci Sandor922607, 19, 26, 50
26Brishk Mikhaela91857
27Soare Violeta91846
28Million Trillions Fa91690
29Reparații Calculato91678
30Tyty Boxoru91669
31Domnu geo91520
32Ion Marinescu8292913, 16, 24, 59
33blade8277336, 38, 40, 41
34Foynn82287
35ursuletz81893
36faliment81875
37carcass81868
38Aleyna Yaşar81858
39magia numerelor81851
40impaled81847
41Phantom Lord81643
42Kema Kema-Haw81640
43DyLy BOXORU81631
44BEST-WORLD-PLAYER-2O81609
45Fantomitza fanclub81537
46Luciana Ramona71877
47Big Bang Theory71874
48Trillions Trillions 71686
49Phantom 00371646
50Gambling Phantom71645
51Peppino71642
52CocârțStef71512
53FLORENTINA6286164, 69, 75, 77
54Grigore Paul62555
55Tanta Paul62552
56Dinutz99962460
57Rodica Geambașu61874
58Angel Wings61870
59Gh05t L0tt3ry61869
60Liliana Manole61861
61LotoEnergy61860
62L. OUT L.61851
63Time is Money61851
64Money Talks61845
65Georgi61762
66Millions Trillions F61689
67Billions Trillions F61687
68Gherțoiu DeBloc61669
69AlgorithM61645
70Talibanu Gambling61641
71Fantomitza Norocoas61574
72Mihai Pivasu61532
73cornel61385
74Denisa Ioana61355
75GE-LUTA61045
76Manuu_9961021
77ion52239
78Adalbert52164
79Sandu Mirela51878
80abcLottery51860
81Anna Anikó51854
82IlIy liIy51851
83George Nasta51841
84Maık Maık51780
85Nambăr Uan51773
86canarii.de.vnzare51702
87Dăunătoarea DePort51668
88Tyby Boxoru51659
89L751644
90io câștig întruna51625
91Laur Jmeceru Băiat 51625
92CeIMaiTareJucătorLo51610
93IPlayToWin51564
94Creastă Montană51529
95Crococârț51521
96Triball Fishing51516
97Gica Vasiliniuc5138810, 16, 21, 35
98panaiotis13151359
99Game_Hell5830
100domnulgeo4277272, 73, 76, 77
101Oprisan Dinu42019
102Ilie Luminița41879
103undertaker&malefacto41879
104Staculet Gabriela41870
105noroc chior41867
106lucky shop41861
107Mădîrjac Cristina41852
108SKhema SKema41852
109nicu ebanca41825
110Trillion Trillions F41687
111BO$$41683
112Cel_Mai_Tare41647
113Superlover41629
114Asprem Samper41621
115Jmeceru Pervers41581
116NoPainNoGain41565
117Fertilizer41522
118TribaI Fishing41515
119Tribal Fishing41511
120Celebrity win41506
121magda41493
122LOTO-OPINI SI SUGEST41486
123Dan41417
124cioara balistică41369
125Mark Mark41154
126blondina4981
127Licut Marin4792
128Stelian Adrian4633
129Cristina Sanda4439
130adrian_stroe864279
131marian595327819, 46, 55, 65
132Money out of nothing31854
133Talibanu Gaming31654
134Phantom31647
135Pepino31644
136Matematicianul31643
137misa31631
138LegeaCâștigului31562
139petrevictor31479
140Lucky31227
141MARIUS2631191
142Mirela Ștefania31060
143Radu Daniel3973
144Mily3973
145Silviu Mihai3970
146Malnik3960
147POCITANIA3849
148Gap3823
149Dacian Luculus3681
150PARHAZARD3502
151ana19883462
152murgu3322
153murgu3322
1540eroore03278
155Darky Vikernes21874
156Vanessa21847
157靈淡懂21552
158Voicu Gheorghe2155119, 29, 39, 49
159Daniel Barbu2153260, 61, 62, 63
160Crococârțstef21516
161Cristinel Alecse2135531, 40, 50, 51
162Teta Sena21307
163MF21235
164ioan moldo21001
165Lolita2977
166cosmin 012960
167Nicu Ebanca2933
168Jumaa Ortansa29308, 16, 21, 30
169Viorel Dinca2910
170LAURENTZIU2902
171LAURENTZIU2902
172Mitzy2898
173???2864
174Nutu2781
175Daniel Sanda2728
176Denisa Ioana2721
177ds2714
178Relu Zanfir2704
179Taras2697
180Paul Grigore2688
181gErMaiNE2563
182tetoutcai2479
183Dan Hariga2427
184Valentina Ramona2419
185karolina772337
186cristaldo2310
187Dordea Cristian2304
188kadurika2297
189kadurika2297
190dan102273
191Ana Popescu2262
192Dyana Diana2150
193capogatto2148
194Adina Popa2146
195Costi Mihai2140
196Valentin_D2129
197Rosu Iuliana Mihaela261
198Talking Strategy11850
199Ioan Tamas1877
200Sabou Constantin1658
201Daniel Marin1639
202Mariuca1639
203Petru Sturza1629
204hariga dan1620
205FULCRUM1604
206Piotr1594
207Madalina Book1591
208MISHU331526
209Vasile Boboc1523
210VOICU1455
211vali20111454
212Viorica Radu1438
213Adi Mutu1426
214Ionela Sandu1423
215vldX1419
216Nelu Arsenie1418
217Nelu Arsenie1418
218danezu1406
219danezu1406
220Andreea Violeta1381
221sandor.ferencz1380
222MITZA1337
223Emil Dobozi1324
224Marian Sandu1323
225Man & Money1322
226ADYBETO1308
227Marihoana Mariana1287
228Norocoasa 11285
229Love -Money1276
230g30rg31261
231Rupere la predictii1251
232Gopo1248
233Vija Lucia1244
234Nicolae Minuţ1228
235Hfi Florin1219
236StefanTrandafir1210
237Romanudelafar1203
238Bojo1187
239Arianna1185
240Carp mihai1180
241Florentina Marcela116013, 37, 57, 60
242Horia1152
243Dăcât Dumnezeu1151
244Dăcât Dumnezeu1151
245Razvan Stanciu1147
246Anamaria Vasiliniuc1137
247Mihaela Miu1134
248Matei Nicolae Robert1131
249Ovidiu Si Mihaela Pr1127
250axa coci1125
251pianistu1120
252Maria Cristina1119
253Oliver-Csilla Vajda1117
254FLORI1114
255Filip Nicolae1113
256teo vasile1104
257teo vasile1104
258Nyko190
259csh189
260profetul184
261Bratu182
262Marius Panait Fcrb177
263Nykolass171
264Stefania Dragomir168
265Marmota168
266Geanina Barbu166
267liviuvartic162
268MILI161
269Ruxandra Maria151
270Florin Burghelea150
271Florin Munteanu146
272ileana3114143
273e-Tips143
274florinbalet142
275florinbalet142
276Violeta Gheorghe141
277Andrei Butoi140
278Ciupy137
279Niculae Costel134
280cristi07128
281castor cretu127
282Marius Neagu126
283misu124
284Techilla123
285VreauBani119
286Marius Lelescu119
287chelco115
288GabiFlo114
289Stefan Florin Bobin113
290hoza cristian113
291Daniel Zamfir112
292Eu Si Atat111
293Lizeta Nistor110
294Ionut Vasile19
295marcel8817
296Petre Victor16
297Daniel Bozoanca15
298Alexandra Ioana Dăn15
299danielldan200015
300Danny Matei15
301Daniel Dumitrache14
302Cosmin Marian14
303Florin Alexandru13
304Alin Marian Niţă13
305Loredana Tudorache12
306Loredana Tudorache12
307Roman Mircea Constan12
308PANZER12
30912345 right now12
310MRoșu Anorexiqus11
311Rosule Poateti-Ofuri11
312Mihai Radu0949
313petrevictor19530754
314Radu Calin0555
315jan bobocu0547
316Nicoleta Gabriela0498
317gica emil0451
318Chelaru0406
319Incepatoarea0393
320Coco0384
321faby20140365
322$_€_£_ ₱ _₵_0363
323Veronika0352
324sorin puia0350
325Ionutlir 750310
326Mircea0291
327Anghel George-Sebast0286
328silviu briliantul0285
329DENIS0279
330Tudose Marilena0277
331Dobrau Ovidiu0268
332Florin Petrescu0259
333Silviu Florin0251
334Zaviceanu Dan0236
335negrea ionel0234
336Gavrila Mirela0234
337Catuna Daniel0232
338Iulia Elena Andronie0220
339VALI20210219
340Bogdan Calin0213
341Savescu Bogdan0206
342mihaelamiki0200
343Gela Tudose0200
344Ionita Eugenia018976, 70, 68, 49
345Axa Pariuri0186
346Silviu20160181
347Sandu Petreanu0178
348Oprea Cornel0176
349joco0169
350Micutzu Aby0166
351Enache Valica Valent0164
352Alexandru Pintican0161
353valy0158
354mirelyna0157
355Ramona Vînă0147
356floryn270144
357vali20160141
358ARDILES19690141
359camelia0139
360Balan Cristin0137
361Marcela Flori0135
362nasty0134
363AngelBadBoy0132
364N. N.0130
365Valentina Stoica0125
366Eu sunt penultimul0119
367Eu sunt ultimul0119
368Vali Barbu0118
369Popescu Albert0118
370Adyta Popeye0116
371Flori St.0116
372Ionutloto0116
373Catalinn210115
374Iby Albina0113
375Cristian Ionel Encul0109
376Maria Elena0109
377Leontin Mircea Draga0108
378Florentin0105
379Ionel Siminiceanu0104
380Tudor Dragos0103
381Tudor Dragos0103
382oracol0102
383oracol0102
384Buhazi Francisc0101
385Nick Amalia Vlad Iov096
386Albert094
387Elena Mariuca094
388Mihaela Betty093
389Polonia 1 si 2093
390ddaxxa091
391ddaxxa091
392Cami Andreea091
393mariaelena090
394Stanculescu Dan Si C088
395Adrian Lupu088
396Iony17088
397Catana Marius Daniel087
398Teodora Nicoleta086
399Sile086
400Ruslan Spirea086
401pescarul1967086
402Radu Eugen Ghe085
403Betty Mihaela085
404Dragne Alexandru083
405Catalin Adrian Mihal083
406Dan Soare081
407Domenti Cristina Ang078
408CelMaiTareJucătorLo076
409Claudiu Ilie075
410FzR83075
411Florin Petrescu075
412benyy074
413benyy074
414Ardiles894074
415Laurentiu Coles073
416Petrica Marian073
417GMS073
418Ema Loredana072
419Fane Bolboaca071
420Ramonik069
421Reiga069
422Tim Cos067
423Tim Cos067
424ROSU MARIUS067
425Mircica Aurica066
426dragoru065
427Lorica Stanila065
428lotto polonia065
429axina064
430Pantazica Manuela064
431teodor063
432Romeo Romeo062
433iasca iasca061
434iasca iasca061
435Billy Saga061
436Mihaela Gabriela060
437Gheorghe Rusoiu060
438SORIN_DN059
439PLATINUM058
440Ionel Berbecaru058
441Mike Ion056
442ESEC LA HIENE056
443Baltag Mihaela055
444alin1910054
445vasile nicusor054
446vasile nicusor054
447Negoita George054
448Cristian Desideriu054
449Szkoropan Petrica054
450Sorin Rizu053
451Mihai-Claudiu Neagu053
452Mihai-Claudiu Neagu053
453caerfsn053
454Sorensen Soclasdemo053
455Gigi Geo Anca052
456Adrian Coman052
457BEST-WORLD-PLAYER-20052
458Mirel051
459adrian 91051
460HIENE 7 validari051
461Polly20/80050
462Coste Costa050
463Manea Valentin049
464darius alexandru049
465A+D+D049
466Nicola Gabriel048
467CYD048
468Nistor Bege Eva048
469SUVITATU046
470Iulia Ivan046
471Munteanu046
472Visenescu Daniel046
473Lucian Vasile045
474Vlad Catalin045
475Tony Moreno045
476daniel.ionutz1044
477Mariana Mirea044
478mihail043
479mihail043
480Cristina Giorgiana C043
481Silviu Silviu042
482Mihaela05041
483alexandra041
484Jan Ion041
485Silviu040
486pedros040
487Stefan Pagu040
488rionut35040
489Costica Vechiu040
490rusu constantin039
491Florentin Soroiu039
492Cisse039
493Madalina222039
494Fortunati Alloro039
495Grasu Florin039
496Mircea Sfichi Bocean038
497clau28038
498C.dan038
499Petre Elena037
500MariusT036
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1adrian anghelescu62433
2adrian anghelescu62433
3Christian51877
4Big Bang Theory51871
5impaled51846
6marian595427732, 9, 46, 55, 65
7Chivuta Marti42501
8Chivuta Marti42501
9Dinutz99942454
10Vali Suciu4242215, 36, 42, 68, 72
11Sandu Mirela41876
12Angel Wings41870
13Mihaela Bălțatu41866
14infinitely win41862
15BO$$41683
16IPlayToWin41564
17Creastă Montană41529
18ciulea3279010, 5, 29, 49, 72
19Foynn32283
20Gratiela Graty32086
21ursuletz31890
22Luciana Ramona31875
23Dak31867
24Aleyna Yaşar31856
25George Nasta31852
26SKhema SKema31851
27Champion31851
28Million Trillions Fa31690
29Trillion Trillions F31687
30Tyby Boxoru31659
31Phantom 00331647
32Matematicianul31643
33Fantomitza Norocoas31574
34Cristina Sanda3439
35Cristina Sanda3439
36ion22241
37Radu22122
38Oprisan Dinu22016
39Darky Vikernes21872
40carcass21867
41Liliana Manole21860
42Mariannaa21859
43Money out of nothing21854
44Time is Money21851
45Imparator21850
46Anna Anikó21850
47Stardust21849
48winner_element21810
49Maık Maık21778
50Billions Trillions F21687
51L721644
52Kema Kema-Haw21640
53Laur Jmeceru Băiat 21625
54BEST-WORLD-PLAYER-2O21609
55Jmeceru Pervers21581
56IPlayForTheFun21562
57靈淡懂21551
58Daniel Barbu2152660, 61, 62, 63, 64
59Crococârțstef21516
60TribaI Fishing21513
61Tribal Fishing21513
62panaiotis13121359
63Cristinel Alecse213538, 20, 69, 73, 77
64MARIUS2621179
65Mirela Ștefania21060
66GE-LUTA21045
67Malnik2958
68LAURENTZIU2902
69hariga dan2617
70Piotr2595
71PARHAZARD2501
72Veronika2354
73Ion Marinescu1292813, 16, 24, 40, 59
74domnulgeo1277172, 73, 76, 77, 79
75blade1277021, 51, 71, 72, 78
76blade1277021, 51, 71, 72, 78
77Tanta Paul12552
78Suci Sandor122595, 18, 35, 54, 79
79Suci Sandor122595, 18, 35, 54, 79
80Broker Ady12227
81MF11943
82Ilie Luminița11876
83Rodica Geambașu11872
84Staculet Gabriela11869
85Gh05t L0tt3ry11868
86noroc chior11865
87abcLottery11859
88LotoEnergy11859
89lucky shop11858
90Brishk Mikhaela11854
91Mădîrjac Cristina11850
92Talking Strategy11850
93Vanessa11846
94Soare Violeta11844
95Nambăr Uan11771
96canarii.de.vnzare11702
97Trillions Trillions 11686
98LOTOPINI DI SUGIESTI11683
99Tyty Boxoru11668
100Gherțoiu DeBloc11668
101Talibanu Gaming11654
102Phantom11648
103Gambling Phantom11645
104Lucky Phantom11643
105Pepino11642
106Peppino11642
107DyLy BOXORU11631
108Superlover11627
109io câștig întruna11623
110CelMaiTareJucătorLo11611
111NoPainNoGain11564
112Voicu Gheorghe1155071, 73, 75, 79, 77
113Fantomitza fanclub11537
114Fertilizer11523
115Crococârț11522
116Domnu geo11519
117Celebrity win11506
118LOTO-OPINI SI SUGEST11486
119petrevictor11479
120cioara balistică11367
121Teta Sena11308
122Lucky11222
123Mark Mark11150
124Manuu_9911021
125Radu Daniel1971
126Silviu Mihai1968
127Jumaa Ortansa19304, 8, 16, 21, 30
128???1871
129POCITANIA1847
130Ioan Tamas1817
131petrevictor19531754
132Denisa Ioana1721
133Relu Zanfir1706
134Taras1695
135Dacian Luculus1680
136Sabou Constantin1656
137Mariuca1638
138gErMaiNE1566
139Valentina Ramona1419
140sandor.ferencz1380
141sorin puia1349
142Norocoasa 11285
143adrian_stroe861279
144g30rg31263
145Arianna1198
146Mihaela Miu1134
147Flori St.1111
148Leontin Mircea Draga1107
149Ionel Siminiceanu195
150csh187
151Catalin Adrian Mihal183
152Stefania Dragomir179
153Nykolass171
154caerfsn154
155Adrian Coman151
156Florin Munteanu148
157e-Tips143
158Techilla123
159Ali112
160Cristian Andrei13
161Ily12
162Crocostef02906
163FLORENTINA028603, 19, 20, 22, 80
164Grigore Paul02555
165Adalbert02166
166adelinctin01986
167undertaker&malefacto01878
168faliment01873
169IlIy liIy01852
170L. OUT L.01851
171magia numerelor01850
172Money Talks01845
173nicu ebanca01821
174Georgi01760
175Millions Trillions F01688
176Billion Trillions Fa01687
177Reparații Calculato01677
178Dăunătoarea DePort01667
179Cel_Mai_Tare01646
180AlgorithM01645
181Phantom Lord01642
182Talibanu Gambling01640
183misa01631
184Asprem Samper01621
185CeIMaiTareJucătorLo01612
186LegeaCâștigului01561
187Mihai Pivasu01533
188Triball Fishing01517
189CocârțStef01512
190magda01493
191Gica Vasiliniuc0138633, 35, 65, 67, 75
192cornel01383
193Dan01380
194Denisa Ioana01355
195ioan moldo01002
196blondina0977
197Mily0973
198Lolita0970
199cosmin 010957
200Mihai Radu0945
201Nicu Ebanca0934
202Mitzy0887
203Viorel Dinca0867
204Game_Hell0826
205Gap0800
206Gap0800
207Licut Marin0788
208Nutu0780
209Nutu0780
210Daniel Sanda0726
211ds0711
212Paul Grigore0688
213Daniel Marin0638
214Stelian Adrian0634
215Petru Sturza06292, 5, 8, 17, 69
216FULCRUM0604
217Madalina Book0590
218Radu Calin0554
219jan bobocu0547
220MISHU330521
221Vasile Boboc0517
222Nicoleta Gabriela0498
223tetoutcai0479
224ana19880463
225vali20110456
226VOICU0456
227gica emil0447
228Viorica Radu0438
229Dan Hariga0427
230Adi Mutu0426
231Ionela Sandu0422
232Ionela Sandu0422
233vldX0421
234vldX0421
235Nelu Arsenie0414
236Nelu Arsenie0414
237Chelaru0408
238danezu0406
239Incepatoarea0392
240Coco0385
241Andreea Violeta0381
242faby20140362
243$_€_£_ ₱ _₵_0357
244karolina770337
245MITZA0336
246Emil Dobozi0324
247Marian Sandu0323
248Man & Money0322
249murgu0321
250murgu0321
251Ionutlir 750311
252ADYBETO0309
253Dordea Cristian0303
254kadurika0296
255kadurika0296
256Mircea0291
257Anghel George-Sebast0286
258Anghel George-Sebast0286
259Marihoana Mariana0286
260silviu briliantul0284
261DENIS0278
2620eroore00278
263Tudose Marilena0277
264Love -Money0274
265dan100271
266Dobrau Ovidiu0265
267Ana Popescu0263
268Florin Petrescu0258
269Gopo0251
270Rupere la predictii0251
271Vija Lucia0241
272Zaviceanu Dan0235
273Catuna Daniel0233
274Gavrila Mirela0233
275cristaldo0232
276negrea ionel0232
277Nicolae Minuţ0227
278VALI20210222
279Iulia Elena Andronie0219
280Bogdan Calin0213
281StefanTrandafir0210
282Savescu Bogdan0209
283Hfi Florin0204
284Romanudelafar0203
285Gela Tudose0200
286mihaelamiki0198
287Ionita Eugenia01899, 12, 14, 17, 45
288Bojo0186
289Axa Pariuri0186
290N. N.0183
291Sandu Petreanu0178
292Carp mihai0178
293Oprea Cornel0176
294joco0169
295Micutzu Aby0166
296Enache Valica Valent0163
297Alexandru Pintican0160
298Florentina Marcela01609, 10, 21, 24, 76
299mirelyna0159
300Dăcât Dumnezeu0151
301Dăcât Dumnezeu0151
302capogatto0148
303Dyana Diana0147
304Razvan Stanciu0147
305Razvan Stanciu0147
306floryn270145
307ARDILES19690141
308Adina Popa0140
309vali20160140
310Costi Mihai0140
311Balan Cristin0137
312Horia0136
313Horia0136
314camelia0135
315Anamaria Vasiliniuc0134
316Marcela Flori0134
317AngelBadBoy0133
318nasty0132
319Matei Nicolae Robert0131
320Valentin_D0129
321Ovidiu Si Mihaela Pr0128
322Ramona Vînă0127
323axa coci0126
324axa coci0126
325Valentina Stoica0126
326Popescu Albert0126
327pianistu0122
328Eu sunt penultimul0119
329Eu sunt ultimul0118
330Vali Barbu0118
331Ionutloto0117
332Oliver-Csilla Vajda0116
333Maria Cristina0116
334Adyta Popeye0115
335Catalinn210115
336FLORI0114
337Filip Nicolae0113
338valy0113
339Maria Elena0109
340Cristian Ionel Encul0108
341Florentin0104
342teo vasile0104
343Tudor Dragos0103
344Tudor Dragos0103
345oracol0103
346Buhazi Francisc0103
347Iby Albina0100
348Nick Amalia Vlad Iov095
349Albert095
350Elena Mariuca094
351Mihaela Betty093
352Polonia 1 si 2093
353Cami Andreea091
354mariaelena090
355Nyko090
356Catana Marius Daniel088
357Adrian Lupu088
358Iony17088
359Ruslan Spirea086
360pescarul1967086
361Radu Eugen Ghe085
362Sile085
363Betty Mihaela085
364Teodora Nicoleta084
365profetul084
366ddaxxa083
367ddaxxa083
368Dragne Alexandru083
369Bratu081
370Dan Soare081
371Domenti Cristina Ang078
372CelMaiTareJucătorLo076
373Marius Panait Fcrb075
374Gabor Ion075
375FzR83075
376Florin Petrescu075
377Claudiu Ilie074
378benyy074
379Ardiles894074
380Laurentiu Coles073
381Laurentiu Coles073
382GMS073
383Petrica Marian072
384Fane Bolboaca071
385Ema Loredana069
386Reiga069
387Marmota068
388Tim Cos067
389Mircica Aurica066
390dragoru065
391Lorica Stanila065
392ROSU MARIUS065
393lotto polonia065
394Ramonik064
395PLATINUM064
396axina064
397Geanina Barbu064
398Stanculescu Dan Si C063
399liviuvartic062
400Romeo Romeo062
401teodor062
402iasca iasca061
403Pantazica Manuela061
404MILI061
405Rosu Iuliana Mihaela060
406Billy Saga060
407SORIN_DN059
408Mihaela Gabriela059
409Gheorghe Rusoiu058
410Ionel Berbecaru058
411Mike Ion056
412ESEC LA HIENE056
413Baltag Mihaela055
414alin1910054
415Negoita George054
416Cristian Desideriu054
417Szkoropan Petrica054
418Sorin Rizu053
419Mihai-Claudiu Neagu053
420Mihai-Claudiu Neagu053
421vasile nicusor053
422vasile nicusor053
423Sorensen Soclasdemo053
424BEST-WORLD-PLAYER-20052
425adrian 91051
426HIENE 7 validari051
427Manea Valentin050
428Florin Burghelea050
429misu050
430Polly20/80050
431Coste Costa050
432Nistor Bege Eva049
433Nicola Gabriel048
434Ruxandra Maria048
435CYD048
436A+D+D048
437SUVITATU046
438Gigi Geo Anca046
439Visenescu Daniel046
440Mirel045
441Lucian Vasile045
442Iulia Ivan045
443daniel.ionutz1044
444Mariana Mirea044
445Cristina Giorgiana C044
446Munteanu044
447Tony Moreno044
448mihail043
449ileana3114043
450florinbalet042
451Violeta Gheorghe042
452Mihaela05041
453Jan Ion041
454Costica Vechiu041
455alexandra040
456alexandra040
457Stefan Pagu040
458rionut35040
459rusu constantin039
460Florentin Soroiu039
461Cisse039
462pedros039
463Madalina222039
464Madalina222039
465Vlad Catalin039
466Grasu Florin039
467Silviu Silviu039
468C.dan038
469Fortunati Alloro038
470Andrei Butoi037
471Petre Elena037
472MariusT036
473vali036
474Andrei123036
475Alina Andrada036
476Alina Andrada036
477Macovei Marius036
478Ciupy036
479Mircea Sfichi Bocean035
480cosminy18035
481tanya035
482Ioana Maria Alexandr035
483Stefan Catalin035
484Antonie Bogdan Silvi035
485Pana Marian034
486Cosmin Stan034
487UTA034
488Florin Padureanu034
489Niculae Costel034
490Adrian033
491Adrian Aditu033
492Temciuc Cristian033
493clau28033
494suzymic032
495Baldean Ion031
496EllaSarra030
497Catalin Visanica030
498Catalin Visanica030
499Lucica Neagu030
500alin179030