Predictii Utilizatori Predictii Validate Profilul Meu Adauga Predictii Clasament General Clasament Noiembrie Statistici Generale Statistici Noiembrie Top 10 Logare


Statistici Generale


TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Ion Marinescu385149210
2George Nasta3711352
3FLORENTINA35714353
4Adalbert349142410
5Crocostef34614516
6marian595336140662
7ciulea3321380
8domnulgeo323134718
9Radu3211349
10blade318134620
11misa316119913
12Chivuta Marti300118661
13panaiotis1312951137
14petrevictor294122624
15MF2861252
16Gratiela Graty2851096
17Dan283119949
18adrian anghelescu276116223
19adrian anghelescu276116223
20Dinutz999270115317
21Tanta Paul26011143
22cornel2541013
23cornel2541013
24Vali Suciu25310705
25Lucky252998
26Foynn250985
27Grigore Paul24811174
28Suci Sandor23390513
29Broker Ady22085710
30cosmin 01218812
31cosmin 01218812
32POCITANIA217849
33LAURENTZIU216820
34LAURENTZIU216820
35ioan moldo2151001
36Gap214822
37Lolita213864
38Lolita213864
39ion21287042
40blondina208851
41nicu ebanca20783212
42Nicu Ebanca20685512
43Ioan Tamas199864
44Game_Hell196757
45Mark Mark191760
46Malnik19074477
47Malnik19074477
48Dacian Luculus185679
49Manuu_99182776
50Mitzy178741
51ds177714
52Denisa Ioana173721
53Oprisan Dinu16771617
54GE-LUTA166631
55Darky Vikernes16456764
56Nutu161697
57Nutu161697
58Sabou Constantin159657
59Mirela Ștefania1596482
60adelinctin1586221
61Staculet Gabriela15756535
62undertaker&malefacto15557465
63Liliana Manole15555834
64Taras152648
65L. OUT L.152551
66Radu Calin150549
67Vanessa15054923
68Rodica Geambașu14956965
69Dak14955456
70carcass14856473
71Brishk Mikhaela14855472
72magia numerelor148551
73Madalina Book147564
74Daniel Sanda146553
75Mădîrjac Cristina14655052
76Christian14456354
77LotoEnergy14455662
78IlIy liIy14455234
79Stelian Adrian143583
80faliment14357180
81Mily14357021
82Luciana Ramona1425704
83Money out of nothing14055353
84Imparator14054921
85winner_element14052237
86Soare Violeta13954873
87impaled13954532
88Teta Sena13853510
89Aleyna Yaşar13755362
90Silviu Mihai13753915
91Mihai Radu1375227
92lucky shop13655673
93VOICU136456
94ursuletz13458438
95infinitely win13456135
96Time is Money13455165
97Stardust13454657
98Ilie Luminița13257136
99Sandu Mirela13257062
100Mariannaa13156180
101Angel Wings13155865
102abcLottery13055573
103SKhema SKema13055272
104Radu Daniel1284523
105Gh05t L0tt3ry12756174
106Champion12755080
107Vasile Boboc126524
108Nambăr Uan12547452
109Anna Anikó12455056
110Talking Strategy12454830
111Money Talks124545
112Big Bang Theory12257045
113Mihaela Bălțatu12255434
114noroc chior12156343
115PARHAZARD121502
116PARHAZARD121502
117Viorel Dinca118507
118Maık Maık11048065
119Trillion Trillions F109393
120Billion Trillions Fa106393
121Ionela Sandu105424
122ana1988104462
123Adi Mutu104414
124Chelaru102410
125BO$$10238573
126Trillions Trillions 101392
127CelMaiTareJucătorLo101323
128???10041642
129danezu100396
130Tyby Boxoru10036765
131Reparații Calculato9938263
132MISHU339840649
133Billions Trillions F98393
134LOTOPINI DI SUGIESTI9838763
135canarii.de.vnzare9740365
136Tyty Boxoru96372
137$_€_£_ ₱ _₵_96352
138Cristina Sanda94365
139tetoutcai943646
140Asprem Samper94328
141vali201193419
142faby201492365
143Veronika92354
144io câștig întruna92333
145Man & Money91313
146Man & Money91313
147Cel_Mai_Tare90353
148L79035165
149Million Trillions Fa89394
150Gherțoiu DeBloc8937361
151Superlover89334
152Millions Trillions F88393
153vldX88367
154Talibanu Gambling8835150
155Kema Kema-Haw88349
156BEST-WORLD-PLAYER-2O88322
157Talibanu Gaming8636057
158sorin puia86350
159Pepino8635062
160MITZA86337
161Phantom Lord8535073
162Laur Jmeceru Băiat 85333
163Dăunătoarea DePort8437472
164Matematicianul84345
165DyLy BOXORU8433836
166Phantom8335563
167Gambling Phantom8235465
168sandor.ferencz81380
169CeIMaiTareJucătorLo81323
170Peppino8034936
171Lucky Phantom7935262
172AlgorithM7934765
173Jmeceru Pervers79294
174Georgi78338
175IPlayToWin78289
176jan bobocu77360
177Phantom 0037735465
178Anghel George-Sebast77286
179Licut Marin76328
180Love -Money74264
181Mircea74259
182kadurika73285
183kadurika73285
184g30rg373263
185adrian_stroe8672279
186Crococârț72246
187Dordea Cristian72230
188靈淡懂71270
189Viorica Radu69308
190DENIS69278
1910eroore069270
192Ana Popescu69243
193CocârțStef69240
194NoPainNoGain68289
195karolina7767334
196LegeaCâștigului67287
197dan1067272
198Fantomitza fanclub67246
199Fertilizer66245
200IPlayForTheFun64289
201Fantomitza Norocoas64285
202Gopo64251
203Domnu geo64244
204ADYBETO64221
205Crococârțstef63243
206Axa Pariuri62186
207Catuna Daniel61228
208magda61198
209Mihai Pivasu59246
210Triball Fishing58225
211murgu58221
212murgu58221
213LOTO-OPINI SI SUGEST56223
214Celebrity win56220
215negrea ionel54234
216Bojo54187
217Creastă Montană53243
218Vija Lucia53230
219Dobrau Ovidiu53220
220TribaI Fishing52226
221Sandu Petreanu52178
222StefanTrandafir51210
223Daniel Marin47212
224Tribal Fishing46224
225Voicu Gheorghe4617015
226Gica Vasiliniuc45242
227silviu briliantul4521417
228Savescu Bogdan45177
229Dyana Diana45156
230mihaelamiki44203
231Horia44194
232Romanudelafar43197
233Oprea Cornel43176
234MARIUS2642194
235Alexandru Pintican42157
236VALI202141186
237capogatto41148
238Iulia Elena Andronie40204
239Arianna40188
240joco40169
241Razvan Stanciu40146
242valy39163
243mirelyna39158
244Adina Popa39137
245Marihoana Mariana39127
246teo vasile37104
247pianistu36118
248camelia35137
249Enache Valica Valent34128
250Micutzu Aby33164
251Bogdan Calin33144
252Nicolae Minuţ33132
253Balan Cristin32137
254Valentin_D32128
255Coco32119
256Matei Nicolae Robert31131
257Dăcât Dumnezeu30140
258Dăcât Dumnezeu30140
259floryn2730105
260nasty29134
261Filip Nicolae29110
262vali201628141
263Leontin Mircea Draga28107
264Florentin28103
265Ramona Vînă27127
266axa coci27124
267csh2786
268cristaldo26143
269Valentina Stoica26111
270Buhazi Francisc2597
271oracol2595
272Catana Marius Daniel2587
273ddaxxa2574
274ddaxxa2574
275FLORI24114
276FLORI24114
277Tudor Dragos24102
278Marius Panait Fcrb2477
279Adyta Popeye23110
280Maria Cristina23105
281Daniel Barbu2394
282mariaelena2390
283Flori St.2381
284CelMaiTareJucătorLo2376
285GMS2373
286Tim Cos2367
287Tim Cos2367
288benyy2274
289Cami Andreea2267
290Cami Andreea2267
291FzR832174
292Nykolass2171
293Nykolass2171
294Domenti Cristina Ang2078
295Costi Mihai2072
296Zaviceanu Dan2064
297Ema Loredana1972
298Stanculescu Dan Si C1879
299Mircica Aurica1866
300Billy Saga1861
301Oliver-Csilla Vajda1856
302ileana31141843
303cioara balistică1786
304Radu Eugen Ghe1785
305Catalin Adrian Mihal1781
306Claudiu Ilie1775
307Fane Bolboaca1771
308Laurentiu Coles1765
309Cristian Desideriu1754
310Grasu Florin1739
311Denisa Ioana1673
312liviuvartic1662
313Teodora Nicoleta1662
314Szkoropan Petrica1654
315Mihai-Claudiu Neagu1653
316Mihai-Claudiu Neagu1653
317teodor1563
318iasca iasca1561
319iasca iasca1561
320Vlad Catalin1556
321SORIN_DN1554
322Sorin Rizu1553
323caerfsn1550
324Florin Petrescu155010
325Lorica Stanila1464
326Mike Ion1456
327alin19101454
328alin19101454
329Negoita George1454
330Adrian Coman1448
331CYD1448
332rusu constantin1439
333Madalina2221439
334Ramonik1368
335Petrica Marian1366
336Nicola Gabriel1348
337Florin Munteanu1346
338Cristina Giorgiana C1343
339Gigi Geo Anca1339
340dragoru1265
341Rosu Iuliana Mihaela1260
342Adrian Lupu1256
343Mirel1254
344Florin Burghelea1250
345SUVITATU1246
346Adrian Aditu1233
347Catalin Visanica1230
348Catalin Visanica1230
349Dragne Alexandru1183
350vasile nicusor1154
351adrian 911151
352darius alexandru1145
353mihail1143
354mihail1143
355Lucian Vasile1143
356pedros1140
357Florin Padureanu1134
358enrai1131
359Gabor Ion1054
360Cristian Ionel Encul1053
361BEST-WORLD-PLAYER-201052
362Romeo Romeo1046
363Jan Ion1041
364Adrian1037
365laur801033
366Cirstea Robert1029
367Cirstea Robert1029
368AlexAK1027
369cosmin1022
370VreauBani1020
371Marmota964
372Manea Valentin950
373e-Tips942
374Mihaela05940
375Stefan Pagu940
376rionut35940
377Andrei Butoi940
378tanya935
379Nikk Nikk929
380Nikk Nikk929
381Andrei Grigoras927
382mariloto926
383viperary924
384Daria Fasola923
385balan.cristin921
386Nicu Ebanca918
387Alexandru Bobeica914
388Mariana Mirea841
389Macovei Marius836
390Stefan Catalin835
391Cosmin Stan834
392clau28834
393Nick Amalia Vlad Iov832
394suzymic831
395alin179830
396Alex Borgza828
397claumayra824
398Andreea Dascalu823
399Stancu Daniel-Robert820
400taman99819
401Titi Titel819
402Costi82817
403MaximAmSpus816
404MaximAmSpus816
405Adrianemil814
406Adrianemil814
407Mihaela Gabriela744
408alexandra741
409alexandra741
410Ruxandra Maria739
411Az Ra737
412MariusT736
413Andrei123736
414Fortunati Alloro735
415Lucica Neagu730
416EllaSarra729
417Mihai10729
418MARIUS99728
419castor cretu727
420junior28726
421Vladescu Viorel725
422blade.bo722
423octy21722
424Dana Ikim722
425Razvan Cristian720
426Leahu Daniel720
427CBP2015719
428FlorentinX718
429voodoo714
430Cocos Sorin712
431Ciupy640
432C.dan638
433UTA634
434Sergiu627
435gabriel BZ627
436gabriel BZ627
437florin alin627
438Toni626
439A+D+D626
440Stefania Dragomir623
441burca constantin622
442Viorel Ion620
443Iacob Cosmin Raul619
444ungurik618
445Ciobanu Alexandru617
446Visa Marian617
447Violeta Gheorghe617
448Andrei Ciudin616
449Porumb Liviu615
450Emanuella Marria612
451Aleks Mihai612
452Aurel611
453cosmin34611
454romeo8469
455daniel.ionutz1544
456Alina Andrada536
457Temciuc Cristian534
458Mircea Sfichi Bocean532
459Cristian Krysty Ilie528
460cristi07527
461Popa Dragos527
462bebecriminalu.526
463bebecriminalu.526
464Marius Neagu526
465Florentin Soroiu525
466Kiryacu Kiry525
467Cezar Mihalache522
468Dan Pinzariu522
469Rycyu Marius522
470Stroe Florin Florin522
471misu522
472Iulian Carlig521
473catalin96521
474catalin96521
475palilula520
476palilula520
477tony99520
478Cezar Mitroiu520
479Costel Ciobota519
480Pachito519
481Mariusik81m518
482Ionut Enache518
483Ionut Enache518
484blondu78517
485Flo70517
486Linta Victor517
487Daniel Marin517
488Andrei Stefan Bogdan516
489Cr Daniel516
490Osaceanu Iulian515
491Madalina Madyy515
492CT Catalin515
493cristian.vrabie513
494Cirjan Marian513
495Ionut Buciu513
496Geoc09513
497iuliana pavel513
498Stefan Florin Bobin513
499Florin Popescu513
500Mira512
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef96145315, 16
2marian59594140622, 62
3domnulgeo9013484, 8
4MF901253
5ciulea871380
6FLORENTINA84143510, 18
7Radu841347
8Dan84119846, 49
9Ion Marinescu80149462, 67
10George Nasta771380
11blade77134314, 17
12Adalbert74142410, 80
13panaiotis131711137
14Dinutz99969115467, 17
15Chivuta Marti68118761, 16
16Chivuta Marti68118761, 16
17Lucky661004
18Grigore Paul6411178, 16
19cornel641014
20petrevictor63122754, 77
21misa6311999, 12
22Tanta Paul63111310, 15
23adrian anghelescu62116417, 32
24Suci Sandor6290426, 55
25blondina60855
26Foynn56985
27cosmin 0156812
28Vali Suciu53107010, 15
29Gratiela Graty521096
30Lolita52868
31nicu ebanca5283212, 14
32Gap52823
33Malnik5174518, 42
34Malnik5174518, 42
35Nicu Ebanca5085612, 14
36Denisa Ioana50721
37Dacian Luculus50679
38Game_Hell49756
39POCITANIA48848
40Broker Ady4786210, 36
41Mirela Ștefania476473, 13
42ioan moldo431001
43Mitzy43744
44Taras43648
45Ioan Tamas41864
46Manuu_9941777
47GE-LUTA41631
48Mily4157023, 55
49carcass4156423, 34
50Mădîrjac Cristina4055013, 35
51ion3987042, 52
52Sabou Constantin39658
53LAURENTZIU38820
54LAURENTZIU38820
55Mark Mark38761
56Rodica Geambașu3856941, 54
57Radu Calin38549
58undertaker&malefacto3757480, 54
59Teta Sena3753510, 20
60ds36714
61Soare Violeta3654875, 63
62Silviu Mihai3653955, 15
63Mihai Radu365225, 7
64Oprisan Dinu3571667, 17
65Nutu35696
66Nutu35696
67adelinctin3562223, 35
68Liliana Manole3555836, 65
69Money out of nothing3555370, 45
70IlIy liIy3555225, 23
71Anna Anikó3555064, 34
72Money Talks35545
73winner_element3551927, 73
74Christian3456336, 53
75L. OUT L.34551
76Imparator3455027, 21
77faliment3357147, 36
78Staculet Gabriela3356547, 60
79lucky shop3355652, 54
80magia numerelor33550
81impaled3354523, 34
82Stelian Adrian32595
83Darky Vikernes3256623, 50
84Brishk Mikhaela3255472, 56
85Aleyna Yaşar3255352, 43
86Time is Money3255172, 54
87Stardust3254652, 35
88Tyty Boxoru32372
89Sandu Mirela3157070, 50
90Gh05t L0tt3ry3156135, 65
91Viorel Dinca31506
92Maık Maık3148052, 23
93LOTOPINI DI SUGIESTI3138756, 50
94Tyby Boxoru3136750, 51
95Luciana Ramona3056930, 57
96Madalina Book30562
97Angel Wings3055863, 64
98SKhema SKema3055257, 56
99Talibanu Gaming3036062, 45
100infinitely win2956156, 80
101Mariannaa2956163, 42
102abcLottery2955532, 54
103Dak2955456, 30
104Daniel Sanda29553
105Vanessa2954925, 40
106Vasile Boboc29524
107PARHAZARD29503
108PARHAZARD29503
109Radu Daniel2945228, 46
110canarii.de.vnzare2940334, 30
111Gherțoiu DeBloc2937225, 34
112vldX29362
113Ilie Luminița2857223, 45
114VOICU28456
115Ionela Sandu28425
116Chelaru28409
117Millions Trillions F28393
118Phantom2835573, 76
119noroc chior2756373, 35
120Champion2755023, 35
121Nambăr Uan2747432, 51
122Adi Mutu27414
123sorin puia27350
124Licut Marin27328
125CeIMaiTareJucătorLo27323
126BEST-WORLD-PLAYER-2O27322
127danezu26396
128Trillion Trillions F26393
129BO$$2638522, 36
130Reparații Calculato2638274, 60
131Cristina Sanda26365
132Phantom 0032635456, 54
133LotoEnergy2555672, 53
134Talking Strategy2554847, 26
135tetoutcai253646, 8
136Mihaela Bălțatu2455356, 60
137ana198824463
138MISHU332440614, 46
139Trillions Trillions 24392
140Veronika24354
141Talibanu Gambling2435156, 42
142MITZA24337
143Man & Money24313
144ursuletz2358456, 54
145Big Bang Theory2357045, 47
146jan bobocu23358
147$_€_£_ ₱ _₵_23355
148Pepino2335030, 20
149DyLy BOXORU2333836, 25
150Laur Jmeceru Băiat 23333
151Mircea23259
152vali201122419
153Billions Trillions F22393
154Dăunătoarea DePort2237452, 80
155Peppino2234954, 30
156Matematicianul22345
157CelMaiTareJucătorLo22323
158Love -Money22268
159Million Trillions Fa21394
160L72135152, 34
161AlgorithM2134712, 68
162Superlover21334
163kadurika21285
164kadurika21285
165Crococârț21246
166Ana Popescu21242
167???2041442, 52
168Phantom Lord2035062, 30
169Georgi20338
170Jmeceru Pervers20294
171g30rg320262
172Gopo20251
173StefanTrandafir20209
174StefanTrandafir20209
175Axa Pariuri20186
176Billion Trillions Fa19393
177Catuna Daniel19228
178Cel_Mai_Tare18353
179LegeaCâștigului18287
1800eroore018271
181靈淡懂18270
182Lucky Phantom1735261, 40
183Kema Kema-Haw17349
184Fantomitza Norocoas17285
185CocârțStef17240
186Tribal Fishing17224
187silviu briliantul1721417, 61
188Sandu Petreanu17178
189faby201416365
190Viorica Radu16308
191IPlayToWin16289
192Fantomitza fanclub16246
193Creastă Montană16243
194io câștig întruna15333
195Asprem Samper15328
196Anghel George-Sebast15286
197Anghel George-Sebast15286
198adrian_stroe8615279
199dan1015275
200Mihai Pivasu15246
201Dobrau Ovidiu15221
202Domnu geo14244
203LOTO-OPINI SI SUGEST14223
204Savescu Bogdan14177
205pianistu14118
206Gambling Phantom1335431, 53
207karolina7713335
208NoPainNoGain13289
209negrea ionel13234
210Celebrity win13220
211Romanudelafar13199
212MARIUS2613194
213mirelyna13159
214Fertilizer12245
215Crococârțstef12243
216Gica Vasiliniuc12242
217Dordea Cristian12230
218Triball Fishing12225
219magda12198
220Arianna12186
221Voicu Gheorghe1217010, 25
222Horia12159
223Horia12159
224sandor.ferencz11380
225IPlayForTheFun11289
226TribaI Fishing11226
227Oprea Cornel11176
228Micutzu Aby11166
229Marihoana Mariana11126
230murgu10221
231ADYBETO10221
232Iulia Elena Andronie10204
233mihaelamiki10201
234Alexandru Pintican10157
235FLORI10114
236Bojo9187
237Balan Cristin9137
238Adina Popa9136
239Enache Valica Valent9128
240Filip Nicolae9110
241DENIS8278
242Vija Lucia8229
243Daniel Marin8212
244capogatto8148
245Razvan Stanciu8147
246vali20168141
247camelia8137
248Leontin Mircea Draga8107
249floryn278100
250csh886
251benyy874
252VALI20217186
253joco7169
254Dyana Diana7154
255Nicolae Minuţ7132
256Valentina Stoica7110
257teo vasile7104
258Laurentiu Coles765
259valy6163
260Dăcât Dumnezeu6141
261nasty6134
262Matei Nicolae Robert6131
263axa coci6124
264axa coci6124
265oracol696
266Daniel Barbu694
267Flori St.682
268adrian 91651
269CYD648
270Ramona Vînă5130
271Adyta Popeye5111
272Tudor Dragos5102
273cioara balistică586
274Catalin Adrian Mihal581
275Domenti Cristina Ang578
276Claudiu Ilie575
277Stanculescu Dan Si C574
278ddaxxa573
279Nykolass571
280Nykolass571
281Tim Cos567
282Mihai-Claudiu Neagu553
283Mihai-Claudiu Neagu553
284Florin Burghelea550
285Madalina222539
286tanya534
287blade.bo522
288Dana Ikim522
289Nicu Ebanca518
290Bogdan Calin4144
291Coco4118
292Maria Cristina4105
293cristaldo498
294mariaelena489
295Dragne Alexandru483
296Dragne Alexandru483
297Marius Panait Fcrb477
298CelMaiTareJucătorLo476
299Costi Mihai472
300Fane Bolboaca471
301Petrica Marian466
302Teodora Nicoleta462
303Adrian Lupu456
304Szkoropan Petrica454
305alin1910453
306alin1910453
307Florin Munteanu446
308mihail443
309mihail443
310ileana3114443
311Lucian Vasile443
312Gigi Geo Anca439
313Ruxandra Maria437
314enrai431
315MARIUS99428
316CBP2015419
317Codrin411
318Florentin3103
319Buhazi Francisc395
320Radu Eugen Ghe385
321GMS373
322Ema Loredana372
323Ramonik368
324Cami Andreea367
325teodor363
326liviuvartic362
327iasca iasca361
328iasca iasca361
329Oliver-Csilla Vajda356
330SORIN_DN354
331Negoita George354
332Cristian Ionel Encul353
333Cristian Ionel Encul353
334caerfsn351
335darius alexandru344
336Mihaela Gabriela344
337Mihaela05340
338pedros340
339Stefan Pagu340
340Andrei Butoi340
341Andrei123336
342UTA334
343Florin Padureanu334
344Nick Amalia Vlad Iov332
345Baldean Ion331
346Sergiu327
347castor cretu327
348Daria Fasola323
349Cezar Mihalache322
350Leahu Daniel320
351Mariusik81m318
352radu daniel317
353Violeta Gheorghe317
354Porumb Liviu315
355elle86314
356voodoo314
357voodoo314
358Ciulei Daniel314
359cristian.vrabie313
360vasilcin victorita e313
361irinuka311
362Punga ionut35
363Valentin_D2127
364Catana Marius Daniel287
365Denisa Ioana273
366Mircica Aurica266
367Zaviceanu Dan264
368Billy Saga261
369Rosu Iuliana Mihaela260
370Mike Ion256
371Cristian Desideriu254
372vasile nicusor253
373Mirel252
374Manea Valentin250
375Adrian Coman248
376Romeo Romeo246
377Cristina Giorgiana C242
378alexandra241
379Ciupy238
380MariusT236
381laur80233
382alin179230
383Cirstea Robert229
384Cirstea Robert229
385Nikk Nikk229
386Ioana Maria Alexandr228
387gabriel BZ227
388Mihai10227
389Mihai10227
390A+D+D225
391Stefania Dragomir224
392cosmin222
393octy21222
394octy21222
395Rycyu Marius222
396Iulian Carlig221
397balan.cristin221
398Bica Olimpiu221
399Dan Pinzariu221
400Stefan-monel Ionitoa221
401Razvan Cristian220
402Stancu Daniel-Robert220
403VreauBani220
404Titi Titel219
405FlorentinX218
406Daniel Marin217
407Marin Badea217
408Ciprian Crinu217
409Gabi Florin Vintila215
410Osaceanu Iulian215
411Daniel JJ Daniel215
412Valentin Ciocan214
413chelco214
414Adrianemil214
415Mandarie Mimisotta213
416iuliana pavel213
417Emanuella Marria212
418Cocos Sorin212
419Fratica Valentin212
420Daniel Zamfir212
421Badurla Ionel211
422Dorin Moraru210
423Luciano210
424mya22210
425mya22210
426luckydriver26210
427Miruna Maria210
428Alice29
429Costel195428
430IuliaS28
431Gabitzu Sim28
432Viorel Militaru28
433Piciu Eforie28
434Albu Alexandru27
435Lenuta Sisu27
436Florin198627
437Luminita Stan27
438Madalin Munteanu26
439CD26
440Bancila Mihail-Andre26
441Cristina Alexandra D26
442Doctoru Florin25
443Bruny Emy24
444Alexandro Fabianni23
445Marius Stefan23
446FzR83174
447dragoru165
448Marmota164
449Lorica Stanila164
450Vlad Catalin156
451Sorin Rizu153
452SUVITATU146
453daniel.ionutz1144
454e-Tips142
455Mariana Mirea141
456rionut35140
457Cisse139
458Grasu Florin139
459Adrian137
460Alina Andrada136
461Alina Andrada136
462Stefan Catalin135
463Fortunati Alloro135
464Temciuc Cristian134
465Cosmin Stan134
466Adrian Aditu132
467florinbalet131
468suzymic131
469Catalin Visanica130
470Catalin Visanica130
471Lucica Neagu130
472EllaSarra129
473EllaSarra129
474Cristina Stefania129
475Cristian Krysty Ilie128
476Alex Borgza128
477cristi07127
478Popa Dragos127
479Florentin Soroiu126
480mariloto126
481bebecriminalu.126
482bebecriminalu.126
483Marius Neagu126
484Vladescu Viorel125
485claumayra124
486viperary124
487Andreea Dascalu123
488Techilla123
489Gabor Ion122
490burca constantin122
491Bila45122
492palilula120
493palilula120
494gabrieleugen120
495anton iosif120
496anton iosif120
497vali119
498Mihai A119
499taman99119
500Pachito119
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef26145013, 15, 16
2domnulgeo2513481, 7, 18
3Radu221347
4blade22134721, 51, 71
5marian59521140611, 14, 64
6Foynn21984
7Dan20119710, 14, 18
8Grigore Paul2011173, 15, 59
9Ion Marinescu19149463, 64, 65
10misa19119926, 32, 23
11panaiotis131191137
12Tanta Paul1811148, 16, 59
13FLORENTINA17143570, 75, 77
14petrevictor17122429, 56, 61
15Dinutz99917115559, 67, 17
16MF161260
17Gap16823
18carcass1656467, 34, 68
19Chivuta Marti15118711, 33, 61
20Vali Suciu15107013, 17, 23
21POCITANIA15846
22ciulea141380
23George Nasta141374
24adrian anghelescu14116460, 45, 25
25adrian anghelescu14116460, 45, 25
26cornel141015
27ioan moldo141001
28Dacian Luculus14679
29GE-LUTA14631
30Liliana Manole1455856, 65, 73
31Adalbert1314252, 15, 63
32blondina13860
33Manuu_9913776
34Darky Vikernes1356742, 72, 64
35Ioan Tamas12871
36Broker Ady128672, 13, 67
37Mitzy12751
38Sandu Mirela1257025, 35, 36
39Gratiela Graty111095
40Lucky111005
41cosmin 0111813
42cosmin 0111813
43adelinctin1162211, 12, 76
44undertaker&malefacto1157456, 54, 24
45Christian1156364, 35, 75
46Gh05t L0tt3ry1156134, 70, 53
47Dak1155452, 30, 34
48Stardust1154650, 30, 34
49Silviu Mihai1153819, 38, 68
50LAURENTZIU10820
51LAURENTZIU10820
52Game_Hell10760
53Malnik1074512, 21, 73
54ursuletz1058443, 56, 70
55faliment1057145, 74, 30
56IlIy liIy1055260, 63, 24
57Talking Strategy1054845, 57, 50
58Teta Sena1053510, 20, 31
59BO$$1038532, 30, 13
60Cristina Sanda10365
61Suci Sandor990527, 31, 67
62Mark Mark97623, 7, 73
63Denisa Ioana9721
64ds9714
65LotoEnergy955623, 34, 53
66Imparator955043, 12, 13
67Soare Violeta954847, 30, 60
68impaled954534, 45, 63
69Mihai Radu952220, 21, 25
70winner_element951454, 47, 25
71Radu Daniel945210, 20, 30
72sandor.ferencz9380
73faby20149365
74Cel_Mai_Tare9353
75Phantom Lord935073, 60, 35
76Lolita8873
77Oprisan Dinu871459, 67, 17
78Mirela Ștefania86679, 30, 37
79Stelian Adrian8628
80Big Bang Theory857076, 64, 73
81Staculet Gabriela856554, 57, 34
82noroc chior856337, 45, 47
83Madalina Book8559
84Angel Wings855865, 56, 48
85Brishk Mikhaela855450, 24, 27
86Mihaela Bălțatu855447, 45, 50
87Aleyna Yaşar855335, 34, 25
88Time is Money855154, 34, 63
89magia numerelor8551
90Maık Maık848046, 31, 34
91canarii.de.vnzare840360, 35, 38
92Lucky Phantom835270, 35, 63
93DyLy BOXORU833834, 58, 45
94Asprem Samper8328
95BEST-WORLD-PLAYER-2O8322
96NoPainNoGain8289
97Sabou Constantin7658
98Rodica Geambașu756956, 54, 34
99Money out of nothing755354, 43, 46
100Anna Anikó755045, 52, 74
101Vasile Boboc7523
102Viorel Dinca7507
103???74174, 5, 6
104Billions Trillions F7393
105Tyby Boxoru736756, 23, 35
106Talibanu Gaming736034, 26, 46
107Peppino734930, 54, 45
108MITZA7337
109CelMaiTareJucătorLo7323
110Jmeceru Pervers7294
111Nutu6697
112Nutu6697
113Mily65832, 5, 11
114Luciana Ramona657030, 45, 75
115infinitely win656154, 43, 49
116lucky shop655654, 42, 56
117abcLottery655563, 46, 57
118Daniel Sanda6553
119SKhema SKema655250, 34, 24
120Mădîrjac Cristina655034, 45, 13
121Vanessa654965, 34, 23
122Radu Calin6548
123Money Talks6545
124ana19886463
125vali20116417
126Trillions Trillions 6392
127tetoutcai63646, 8, 19
128Veronika6353
129Talibanu Gambling635127, 24, 30
130L7635134, 52, 53
131Kema Kema-Haw6349
132karolina776334
133Superlover6334
134dan106274
135Mircea6259
136Fertilizer6245
137LOTO-OPINI SI SUGEST6223
138murgu6220
139silviu briliantul621417, 61, 74
140VALI20216185
141csh688
142Nicu Ebanca585812, 14, 16
143nicu ebanca583312, 14, 16
144Mariannaa556154, 37, 24
145PARHAZARD5503
146Millions Trillions F5393
147Trillion Trillions F5393
148$_€_£_ ₱ _₵_5355
149sorin puia5350
150Pepino535053, 23, 56
151AlgorithM534772, 25, 24
152Laur Jmeceru Băiat 5333
153Man & Money5314
154IPlayToWin5289
155LegeaCâștigului5287
156Anghel George-Sebast5286
157kadurika5284
158kadurika5284
159DENIS5277
160g30rg35262
161Fantomitza fanclub5246
162Dobrau Ovidiu5221
163ADYBETO5221
164Celebrity win5220
165Sandu Petreanu5178
166Oprea Cornel5176
167capogatto5148
168ion48704, 5, 6
169Taras4647
170Ilie Luminița457246, 67, 80
171L. OUT L.4551
172Champion455065, 68, 35
173Nambăr Uan447434, 32, 51
174VOICU4456
175Chelaru4409
176Million Trillions Fa4394
177Billion Trillions Fa4393
178Dăunătoarea DePort437445, 65, 56
179Gherțoiu DeBloc437320, 34, 65
180Tyty Boxoru4372
181Phantom435550, 73, 37
182Gambling Phantom435436, 25, 24
183Georgi4338
184Licut Marin4327
185Licut Marin4327
186Viorica Radu4308
187adrian_stroe864279
188adrian_stroe864279
189Love -Money4275
190Gopo4249
191Crococârț4246
192Domnu geo4244
193Creastă Montană4243
194Gica Vasiliniuc4242
195Catuna Daniel4228
196Catuna Daniel4228
197StefanTrandafir4210
198Bojo4187
199Arianna4186
200Horia4169
201joco4169
202Alexandru Pintican4156
203MISHU33340610, 18, 46
204LOTOPINI DI SUGIESTI338723, 35, 65
205Reparații Calculato338274, 35, 21
206jan bobocu3356
207vldX3353
208vldX3353
209io câștig întruna3333
210IPlayForTheFun3289
2110eroore03271
212靈淡懂3270
213Ana Popescu3250
214Mihai Pivasu3246
215magda3198
216Savescu Bogdan3176
217Bogdan Calin3144
218Dăcât Dumnezeu3141
219Adina Popa3139
220Valentin_D3128
221Enache Valica Valent3128
222Marihoana Mariana3127
223pianistu3118
224oracol396
225Costi Mihai372
226Ramonik368
227Tim Cos367
228Tim Cos367
229A+D+D325
230Ionela Sandu2425
231Ionela Sandu2425
232Matematicianul2345
233CeIMaiTareJucătorLo2323
234Fantomitza Norocoas2285
235Crococârțstef2243
236Vija Lucia2229
237TribaI Fishing2226
238Iulia Elena Andronie2204
239mihaelamiki2201
240Romanudelafar2199
241MARIUS262193
242Micutzu Aby2166
243camelia2137
244cristaldo2134
245Matei Nicolae Robert2131
246Ramona Vînă2129
247floryn272123
248Valentina Stoica2113
249Leontin Mircea Draga2107
250Stanculescu Dan Si C292
251Flori St.284
252benyy273
253Denisa Ioana273
254Petrica Marian266
255Billy Saga261
256Sorin Rizu253
257Mihai-Claudiu Neagu253
258Mihai-Claudiu Neagu253
259darius alexandru252
260Stefania Dragomir251
261Florin Petrescu25040, 75, 53
262daniel.ionutz1244
263pedros240
264enrai238
265AlexAK227
266cristi07227
267florin alin227
268Marius Neagu226
269Leahu Daniel220
270Nicu Ebanca218
271Flory Neagu216
272Lenuta Sisu27
273Mihai Curelaru22
274Adi Mutu1414
275danezu1396
276Phantom 003135431, 45, 50
277Dordea Cristian1230
278Triball Fishing1225
279Tribal Fishing1224
280Daniel Marin1212
281valy1161
282mirelyna1158
283Dyana Diana1152
284Razvan Stanciu1147
285vali20161141
286nasty1134
287axa coci1124
288FLORI1114
289FLORI1114
290Adyta Popeye1111
291Filip Nicolae1110
292Maria Cristina1105
293Buhazi Francisc197
294mariaelena190
295cioara balistică186
296Marius Panait Fcrb177
297CelMaiTareJucătorLo176
298Claudiu Ilie175
299FzR83174
300FzR83174
301Fane Bolboaca171
302Nykolass171
303Mircica Aurica166
304dragoru165
305Lorica Stanila164
306Teodora Nicoleta161
307Oliver-Csilla Vajda156
308SORIN_DN154
309caerfsn154
310Negoita George154
311Cristian Desideriu154
312Szkoropan Petrica154
313Cristian Ionel Encul153
314adrian 91151
315Manea Valentin150
316Florin Burghelea150
317Nicola Gabriel148
318CYD148
319Florin Munteanu147
320Romeo Romeo146
321Mihaela Gabriela144
322mihail143
323e-Tips142
324alexandra141
325alexandra141
326Cisse139
327Ciupy138
328UTA134
329EllaSarra133
330EllaSarra133
331Nick Amalia Vlad Iov132
332Nikk Nikk130
333Cirstea Robert129
334Cirstea Robert129
335Ioana Maria Alexandr128
336castor cretu127
337mariloto126
338Popa Dragos126
339Kiryacu Kiry125
340Techilla123
341Bila45122
342Iulian Carlig121
343Bica Olimpiu121
344Razvan Cristian120
345Viorel Ion120
346taman99119
347CBP2015119
348Titi Titel119
349Dan Pinzariu118
350Claudiu117
351radu daniel117
352Flo70117
353Visa Marian117
354Ciprian Crinu117
355Andrei Ciudin116
356Cr Daniel116
357elle86115
358Gabi Florin Vintila115
3591eu115
360Porumb Liviu115
361CT Catalin115
362Valentin Ciocan114
363valentin.manea113
364cristian.vrabie113
365Stefan Florin Bobin113
366Nachiu Lumy112
367Robert Ghiorghisoara112
368Daniel Zamfir112
369Ionut Good111
370Eu Si Atat111
371Dan Copa110
372CB Danni19
373Balan Mariana19
374George Serban19
375ToNic Norby ToNic19
376nicu.v18
377Nicoleta18
378Anna17
379Albu Alexandru17
380mariusuniversity17
381bucurescu17
382Iliana Stoica17
383loto16
384marian16
385chinezu16
386Alex Áléxíss16
387Balasa Vlad16
388TorHalicoss16
389TorHalicoss16
390Buzdugan Adrian16
391Cristina M15
392Codi15
393Ionut Badea15
394Alexandra Ioana Dăn15
395ALEXTORES15
396RunHard14
397Grigore George14
398bogdan9114
399bbbrady14
400Cosmin Marian14
401nicai7814
402Erhan Ovidiu-Cristia14
403mindless14
404Alex Ionita14
405Florin Alexandru13
406Roberto Claudiu13
407MARIUS 6613
408Alex Valentin13
409SerbanGeorge13
410Alex Drxx12
411dan-boss12
412Zlatan Zlatan12
413Alexe Gabriel12
414Mihai Florin12
415Mariana Licut12
416Valentin Rotaru12
417Emyl Nedelcu12
418Dumitru Benga12
419Monica Lidiuta Staic12
420Dragan Leontin12
421George Zamfir12
422Manole Valentin Mano12
423Doru Luca11
424Alex111
425Fane Bbn11
426Emanuel Maryus Nidel11
427Mihay Mihay11
428Simion George11
429Stroe Nyku11
430Dragos Gabriel11
431Florin Rachita11
432Stanciu Gigi11
433Tanase Claudiu11
434Lucyan Lucyan11
435CocârțStef0240
436negrea ionel0234
437Axa Pariuri0186
438Voicu Gheorghe016915, 52, 55
439Balan Cristin0137
440Nicolae Minuţ0132
441Coco0117
442Florentin0104
443teo vasile0104
444Tudor Dragos0102
445Tudor Dragos0102
446Daniel Barbu095
447Catana Marius Daniel087
448Radu Eugen Ghe085
449Dragne Alexandru083
450Dragne Alexandru083
451Catalin Adrian Mihal082
452Domenti Cristina Ang078
453ddaxxa074
454ddaxxa074
455GMS073
456Ema Loredana072
457Cami Andreea070
458Laurentiu Coles065
459Marmota064
460Zaviceanu Dan064
461teodor063
462liviuvartic062
463iasca iasca061
464Rosu Iuliana Mihaela060
465Mirel057
466Mike Ion056
467Adrian Lupu056
468alin1910054
469vasile nicusor053
470BEST-WORLD-PLAYER-20052
471Adrian Coman048
472SUVITATU046
473Vlad Catalin045
474ileana3114043
475Lucian Vasile043
476Cristina Giorgiana C043
477Mariana Mirea041
478Jan Ion041
479Florentin Soroiu040
480Mihaela05040
481Stefan Pagu040
482Ruxandra Maria040
483rionut35040
484Andrei Butoi040
485rusu constantin039
486Gigi Geo Anca039
487Madalina222039
488Madalina222039
489Grasu Florin039
490Adrian038
491C.dan038
492Fortunati Alloro037
493MariusT036
494Andrei123036
495Alina Andrada036
496Macovei Marius036
497tanya036
498Temciuc Cristian034
499Cosmin Stan034
500clau28034
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Radu81346
2Broker Ady886710, 13, 14, 15
3Gratiela Graty71096
4adrian anghelescu6116148, 13, 6, 12
5cornel61015
6GE-LUTA6631
7Mihaela Bălțatu655450, 45, 58, 74
8Dak655465, 34, 32, 35
9Crocostef5145836, 46, 55, 77
10FLORENTINA5143464, 69, 75, 77
11ciulea51377
12Chivuta Marti511871, 9, 16, 61
13Chivuta Marti511871, 9, 16, 61
14Game_Hell5759
15Adalbert4142476, 77, 78, 79
16Dinutz9994115468, 59, 67, 17
17Foynn4984
18Manuu_994776
19Mark Mark476422, 27, 29, 31
20Stelian Adrian4628
21Christian456354, 36, 40, 70
22Stardust454656, 45, 43, 75
23Cristina Sanda4366
24Lucky Phantom435223, 74, 60, 25
25Peppino434973, 60, 25, 53
26adrian_stroe864279
27Fantomitza fanclub4246
28CocârțStef4240
29blade3134813, 15, 22, 24
30domnulgeo313481, 4, 7, 8
31Dan3118014, 18, 46, 49
32panaiotis13131136
33Tanta Paul3111410, 16, 13, 54
34Vali Suciu3106770, 71, 73, 75
35Lucky31007
36Suci Sandor390519, 25, 39, 70
37blondina3862
38POCITANIA3848
39Gap3823
40Dacian Luculus3679
41adelinctin36222, 8, 75, 79
42Luciana Ramona357040, 56, 37, 50
43Staculet Gabriela356565, 56, 34, 54
44Time is Money355156, 23, 34, 30
45Anna Anikó355046, 50, 34, 56
46PARHAZARD3502
47ana19883462
48canarii.de.vnzare340356, 54, 60, 63
49Trillions Trillions 3392
50Reparații Calculato338254, 36, 31, 47
51DyLy BOXORU333845, 64, 36, 50
52Licut Marin3327
53CelMaiTareJucătorLo3323
540eroore03271
55Gica Vasiliniuc3242
56murgu3221
57murgu3221
58marian595214067, 11, 14, 64
59George Nasta21369
60MF21233
61petrevictor2122518, 44, 21, 48
62misa2119513, 15, 21, 25
63ioan moldo21001
64Lolita2874
65ion287048, 49, 58, 59
66Nicu Ebanca285312, 14, 16, 27
67LAURENTZIU2818
68LAURENTZIU2818
69cosmin 012812
70Mitzy2749
71Malnik274510, 27, 41, 69
72Denisa Ioana2721
73Oprisan Dinu271568, 59, 67, 17
74ds2714
75Nutu2697
76Mirela Ștefania266746, 47, 48, 49
77Taras2647
78Ilie Luminița257234, 68, 65, 43
79Sandu Mirela257040, 50, 52, 65
80carcass256426, 46, 35, 34
81noroc chior256356, 60, 57, 80
82Gh05t L0tt3ry256135, 67, 80, 37
83Mariannaa256067, 64, 50, 53
84Angel Wings255865, 56, 36, 34
85lucky shop255654, 51, 65, 68
86LotoEnergy255676, 50, 26, 52
87Daniel Sanda2553
88Aleyna Yaşar255324, 52, 60, 46
89magia numerelor2551
90impaled254545, 35, 26, 36
91Silviu Mihai253944, 46, 52, 56
92winner_element250165, 40, 34, 67
93Maık Maık248060, 45, 30, 36
94Million Trillions Fa2394
95Millions Trillions F2393
96Billions Trillions F2393
97Billion Trillions Fa2393
98Gherțoiu DeBloc237356, 45, 34, 54
99Tyty Boxoru2372
100Tyby Boxoru236743, 41, 23, 54
101Cel_Mai_Tare2353
102Talibanu Gambling235134, 20, 45, 24
103Phantom Lord235076, 25, 40, 31
104AlgorithM234720, 12, 23, 40
105karolina772334
106NoPainNoGain2289
107kadurika2285
108kadurika2285
109dan102273
110Ana Popescu2255
111Crococârț2246
112Creastă Montană2243
113Dyana Diana2150
114capogatto2148
115Adina Popa2137
116Valentin_D2128
117Rosu Iuliana Mihaela260
118Ion Marinescu1149460, 61, 68, 69
119Grigore Paul111175, 16, 49, 17
120Ioan Tamas1877
121nicu ebanca183112, 14, 16, 27
122Sabou Constantin1658
123ursuletz158468, 80, 73, 56
124faliment157150, 35, 34, 36
125Rodica Geambașu156954, 35, 63, 47
126Darky Vikernes156734, 23, 60, 40
127infinitely win156176, 80, 37, 35
128Liliana Manole155830, 54, 60, 34
129Brishk Mikhaela155470, 57, 25, 45
130SKhema SKema155256, 50, 60, 40
131Madalina Book1551
132IlIy liIy155157, 56, 50, 52
133L. OUT L.1551
134Imparator155023, 24, 13, 67
135Champion155036, 35, 70, 67
136Soare Violeta154854, 45, 76, 73
137Money Talks1545
138Teta Sena153510, 20, 31, 49
139Vasile Boboc1523
140Viorel Dinca1513
141Nambăr Uan147434, 53, 63, 42
142VOICU1455
143Ionela Sandu1423
144???141748, 49, 58, 59
145vali20111417
146Adi Mutu1414
147MISHU33140610, 14, 18, 46
148danezu1396
149danezu1396
150Trillion Trillions F1393
151LOTOPINI DI SUGIESTI138754, 74, 30, 43
152BO$$138523, 45, 35, 37
153sandor.ferencz1380
154Dăunătoarea DePort137420, 56, 42, 27
155tetoutcai13646, 8, 19, 50
156Talibanu Gaming136056, 40, 76, 26
157Phantom135556, 36, 45, 35
158Kema Kema-Haw1349
159Matematicianul1345
160Georgi1338
161MITZA1337
162Laur Jmeceru Băiat 1333
163Asprem Samper1328
164Man & Money1315
165Viorica Radu1308
166Jmeceru Pervers1293
167IPlayToWin1289
168IPlayForTheFun1289
169Fantomitza Norocoas1285
170Love -Money1274
171g30rg31261
172Gopo1248
173Mihai Pivasu1246
174Fertilizer1245
175Domnu geo1244
176Vija Lucia1231
177Dordea Cristian1230
178LOTO-OPINI SI SUGEST1223
179StefanTrandafir1210
180Romanudelafar1199
181Bojo1187
182Arianna1184
183Horia1151
184cristaldo1149
185Razvan Stanciu1147
186Dăcât Dumnezeu1141
187Dăcât Dumnezeu1141
188Nicolae Minuţ1132
189Matei Nicolae Robert1131
190axa coci1123
191pianistu1116
192FLORI1114
193Filip Nicolae1110
194Maria Cristina1105
195teo vasile1104
196teo vasile1104
197csh188
198Marius Panait Fcrb177
199Denisa Ioana173
200Nykolass171
201Stefania Dragomir168
202liviuvartic162
203Oliver-Csilla Vajda156
204Florin Burghelea150
205Florin Munteanu146
206ileana3114143
207e-Tips142
208Andrei Butoi140
209Ruxandra Maria139
210Ciupy137
211cristi07127
212castor cretu127
213Marius Neagu126
214Techilla123
215misu123
216VreauBani119
217Marius Lelescu118
218Violeta Gheorghe116
219GabiFlo114
220chelco114
221Stefan Florin Bobin113
222hoza cristian113
223Eu Si Atat111
224Lizeta Nistor110
225Ionut Vasile19
226marcel8817
227Daniel Bozoanca15
228Alexandra Ioana Dăn15
229danielldan200015
230Danny Matei15
231Daniel Dumitrache14
232Cosmin Marian14
233Florin Alexandru13
234Alin Marian Niţă13
235Loredana Tudorache12
236Loredana Tudorache12
237Roman Mircea Constan12
238PANZER12
239Mily058311, 12, 14, 15
240undertaker&malefacto057460, 56, 31, 43
241Big Bang Theory057025, 65, 70, 42
242abcLottery055554, 56, 45, 34
243Money out of nothing055354, 45, 34, 42
244Mădîrjac Cristina055056, 54, 30, 32
245Radu Calin0549
246Vanessa054956, 35, 54, 31
247Talking Strategy054870, 30, 38, 34
248Mihai Radu052142, 49, 60, 62
249Radu Daniel04524, 45, 18, 35
250Chelaru0406
251faby20140365
252$_€_£_ ₱ _₵_0357
253jan bobocu0356
254Phantom 003035453, 56, 50, 25
255Gambling Phantom035430, 34, 45, 24
256Veronika0352
257L7035134, 20, 25, 50
258sorin puia0350
259Pepino035046, 25, 35, 72
260vldX0348
261Superlover0334
262io câștig întruna0333
263CeIMaiTareJucătorLo0323
264BEST-WORLD-PLAYER-2O0322
265LegeaCâștigului0287
266Anghel George-Sebast0286
267DENIS0277
268靈淡懂0270
269Mircea0258
270Crococârțstef0243
271negrea ionel0234
272Catuna Daniel0227
273TribaI Fishing0226
274Triball Fishing0225
275Tribal Fishing0224
276Dobrau Ovidiu0220
277ADYBETO0220
278Celebrity win0220
279silviu briliantul021317, 61, 74, 32
280Daniel Marin0212
281Iulia Elena Andronie0203
282mihaelamiki0200
283magda0198
284MARIUS260190
285Axa Pariuri0186
286VALI20210183
287Sandu Petreanu0178
288Oprea Cornel0176
289Savescu Bogdan0174
290Voicu Gheorghe017063, 66, 73, 77
291joco0169
292Micutzu Aby0166
293valy0157
294mirelyna0157
295Alexandru Pintican0157
296Bogdan Calin0144
297vali20160141
298camelia0139
299Ramona Vînă0139
300Balan Cristin0137
301nasty0134
302floryn270130
303Enache Valica Valent0128
304Marihoana Mariana0126
305Valentina Stoica0115
306Coco0114
307Adyta Popeye0111
308Leontin Mircea Draga0108
309Florentin0103
310Tudor Dragos0102
311Tudor Dragos0102
312Silviu20160100
313Buhazi Francisc0100
314Daniel Barbu0100
315oracol096
316oracol096
317mariaelena090
318Catana Marius Daniel086
319cioara balistică086
320Radu Eugen Ghe085
321Dragne Alexandru083
322Catalin Adrian Mihal082
323Flori St.082
324Domenti Cristina Ang078
325Stanculescu Dan Si C078
326CelMaiTareJucătorLo076
327Claudiu Ilie075
328benyy074
329benyy074
330FzR83074
331GMS073
332ddaxxa072
333ddaxxa072
334Ema Loredana072
335Costi Mihai072
336Fane Bolboaca071
337Ramonik069
338Cami Andreea069
339Tim Cos067
340Tim Cos067
341Petrica Marian066
342Mircica Aurica066
343dragoru065
344Laurentiu Coles065
345Marmota064
346Zaviceanu Dan064
347Lorica Stanila063
348teodor063
349Teodora Nicoleta062
350iasca iasca061
351iasca iasca061
352Billy Saga061
353Mike Ion056
354Adrian Lupu056
355alin1910054
356SORIN_DN054
357Cristian Ionel Encul054
358vasile nicusor054
359vasile nicusor054
360Negoita George054
361Cristian Desideriu054
362Szkoropan Petrica054
363Sorin Rizu053
364Mihai-Claudiu Neagu053
365Mihai-Claudiu Neagu053
366caerfsn053
367adrian 91051
368BEST-WORLD-PLAYER-20051
369Florin Petrescu05050, 39, 26, 32
370Manea Valentin049
371Nicola Gabriel048
372Adrian Coman048
373CYD048
374SUVITATU046
375Mirel046
376darius alexandru046
377Romeo Romeo046
378daniel.ionutz1044
379Mihaela Gabriela044
380mihail043
381mihail043
382Lucian Vasile043
383Cristina Giorgiana C042
384alexandra041
385Mariana Mirea041
386Jan Ion041
387Silviu040
388Mihaela05040
389pedros040
390Stefan Pagu040
391rionut35040
392rusu constantin039
393Florentin Soroiu039
394Cisse039
395Gigi Geo Anca039
396Madalina222039
397Fortunati Alloro039
398Grasu Florin039
399clau28038
400C.dan038
401MariusT036
402Andrei123036
403Andrei123036
404Alina Andrada036
405Macovei Marius036
406tanya035
407Stefan Catalin035
408Adrian034
409Mircea Sfichi Bocean034
410Cosmin Stan034
411UTA034
412Florin Padureanu034
413Temciuc Cristian033
414laur80033
415Vlad Catalin033
416Nick Amalia Vlad Iov032
417Adrian Aditu031
418EllaSarra031
419florinbalet031
420florinbalet031
421Baldean Ion031
422suzymic031
423Catalin Visanica030
424Catalin Visanica030
425Andrei Grigoras030
426Lucica Neagu030
427alin179030
428Cirstea Robert029
429Cirstea Robert029
430Nikk Nikk029
431Nikk Nikk029
432MARIUS99028
433Cristian Krysty Ilie028
434Ioana Maria Alexandr028
435Alex Borgza028
436AlexAK027
437gabriel BZ027
438gabriel BZ027
439Popa Dragos027
440florin alin027
441enrai026
442ionela026
443junior28026
444mariloto026
445bebecriminalu.026
446bebecriminalu.026
447Sergiu025
448Vladescu Viorel025
449Vladescu Viorel025
450Kiryacu Kiry025
451PLATINUM025
452A+D+D025
453claumayra024
454Mihai10024
455Mihai10024
456strongsoul024
457viperary024
458Cristina Stefania024
459Andreea Dascalu023
460Gabor Ion023
461Pachito023
462Daria Fasola023
463blade.bo022
464cosmin022
465octy21022
466octy21022
467Rycyu Marius022
468Ciucu Ciucurel022
469burca constantin022
470Stroe Florin Florin022
471Bila45022
472Iulian Carlig021
473balan.cristin021
474Bica Olimpiu021
475Viorel Ion021
476Viorel Ion021
477ngmarius021
478Cezar Mihalache021
479Cezar Mihalache021
480catalin96021
481catalin96021
482Stefan-monel Ionitoa021
483Stancu Daniel-Robert020
484palilula020
485gabrieleugen020
486anton iosif020
487tony99020
488Leahu Daniel020
489Cezar Mitroiu020
490Costel Ciobota019
491Razvan Cristian019
492vali019
493Mihai A019
494taman99019
495CBP2015019
496Titi Titel019
497Claudiu018
498Calin Nebunu018
499Ionut Enache018
500D_A_N018
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1marian595314057, 11, 14, 64, 77
2George Nasta31380
3adrian anghelescu311633, 5, 21, 14, 40
4adrian anghelescu311633, 5, 21, 14, 40
5Dinutz9993115111, 68, 59, 67, 17
6Vali Suciu3106911, 14, 17, 23, 64
7Cristina Sanda3366
8Cristina Sanda3366
9ciulea21377
10Chivuta Marti211876, 8, 14, 16, 61
11Chivuta Marti211876, 8, 14, 16, 61
12panaiotis13121135
13Gratiela Graty21095
14LAURENTZIU2818
15Malnik274312, 20, 42, 54, 71
16Oprisan Dinu271211, 68, 59, 67, 17
17Mirela Ștefania266721, 31, 33, 37, 43
18GE-LUTA2630
19Christian256357, 70, 64, 45, 68
20Angel Wings255861, 80, 40, 54, 34
21Mihaela Bălțatu255458, 60, 78, 53, 50
22Dak255434, 23, 46, 63, 40
23SKhema SKema255265, 45, 47, 34, 54
24PARHAZARD2501
25BO$$238545, 55, 52, 53, 31
26Veronika2354
27Matematicianul2345
28Ion Marinescu114923, 17, 30, 49, 71
29MF1140117, 33, 67, 69, 77
30domnulgeo113481, 4, 7, 8, 18
31Radu11346
32petrevictor112258, 24, 33, 45, 80
33Lucky11002
34POCITANIA1846
35Ioan Tamas1817
36Manuu_991776
37Mark Mark176217, 19, 35, 28, 42
38Denisa Ioana1721
39Dacian Luculus1678
40Sabou Constantin1656
41Taras1646
42ursuletz158376, 80, 40, 30, 67
43Ilie Luminița157260, 40, 50, 52, 54
44Luciana Ramona157023, 40, 64, 63, 36
45Sandu Mirela157034, 35, 32, 20, 40
46Darky Vikernes156734, 45, 53, 20, 23
47noroc chior156365, 58, 76, 56, 45
48LotoEnergy155612, 31, 60, 35, 23
49Time is Money155136, 23, 54, 52, 30
50Mădîrjac Cristina155056, 52, 25, 60, 34
51Imparator155043, 23, 25, 51, 15
52Anna Anikó155056, 40, 30, 80, 43
53Champion155065, 50, 64, 60, 30
54Vanessa154964, 34, 23, 12, 40
55Talking Strategy154856, 23, 47, 32, 52
56Stardust154656, 54, 35, 32, 34
57impaled154543, 54, 73, 53, 64
58Silviu Mihai153732, 34, 40, 42, 44
59Teta Sena153510, 20, 27, 31, 49
60winner_element150170, 65, 57, 46, 22
61Maık Maık148045, 60, 16, 34, 32
62Nambăr Uan147350, 34, 52, 24, 62
63Billions Trillions F1393
64Trillion Trillions F1393
65Trillions Trillions 1392
66sandor.ferencz1380
67Gherțoiu DeBloc137354, 56, 63, 25, 64
68Tyby Boxoru136732, 23, 34, 46, 52
69Talibanu Gaming136054, 50, 34, 40, 56
70Phantom 003135443, 52, 31, 25, 60
71Pepino135034, 40, 65, 60, 62
72sorin puia1349
73DyLy BOXORU133847, 45, 70, 35, 40
74Laur Jmeceru Băiat 1333
75IPlayToWin1289
76NoPainNoGain1289
77IPlayForTheFun1289
78Fantomitza Norocoas1285
79adrian_stroe861279
80靈淡懂1270
81g30rg31263
82TribaI Fishing1226
83LOTO-OPINI SI SUGEST1223
84Arianna1196
85Leontin Mircea Draga1107
86csh186
87Catalin Adrian Mihal182
88Stefania Dragomir179
89Flori St.177
90Nykolass171
91caerfsn154
92Florin Munteanu148
93Adrian Coman147
94e-Tips142
95Techilla123
96Ali112
97Cristian Andrei13
98Crocostef014693, 6, 9, 16, 19
99FLORENTINA014333, 19, 20, 22, 80
100Adalbert014245, 6, 7, 8, 9
101blade0134848, 51, 71, 72, 78
102blade0134848, 51, 71, 72, 78
103misa0119525, 27, 33, 35, 38
104Dan0114710, 14, 18, 46, 49
105Grigore Paul011175, 16, 47, 64, 71
106Tanta Paul011147, 16, 46, 67, 68
107cornel01014
108ioan moldo01002
109Foynn0983
110Suci Sandor09031, 15, 46, 52, 72
111Suci Sandor09031, 15, 46, 52, 72
112ion08702, 3, 4, 78, 79
113Lolita0868
114Broker Ady086710, 13, 55, 58, 70
115blondina0858
116Nicu Ebanca085412, 14, 16, 27, 15
117nicu ebanca082812, 14, 16, 27, 15
118cosmin 010809
119Gap0800
120Gap0800
121Game_Hell0756
122Mitzy0740
123ds0711
124Nutu0697
125Nutu0697
126Stelian Adrian0629
127adelinctin06226, 50, 55, 61, 66
128Mily05823, 5, 8, 11, 17
129undertaker&malefacto057453, 35, 80, 47, 78
130faliment057157, 45, 70, 36, 35
131Rodica Geambașu056965, 54, 30, 34, 20
132Big Bang Theory056935, 43, 67, 46, 53
133Staculet Gabriela056575, 40, 45, 58, 67
134carcass056465, 23, 51, 46, 75
135infinitely win056165, 50, 35, 46, 70
136Gh05t L0tt3ry056180, 30, 56, 41, 71
137Mariannaa055947, 64, 45, 65, 76
138Liliana Manole055854, 40, 37, 80, 36
139lucky shop055656, 36, 74, 60, 63
140abcLottery055645, 78, 75, 74, 31
141Money out of nothing055357, 73, 32, 40, 38
142Brishk Mikhaela055356, 53, 52, 35, 73
143Aleyna Yaşar055325, 50, 24, 27, 31
144IlIy liIy055254, 53, 64, 24, 43
145Daniel Sanda0551
146L. OUT L.0551
147magia numerelor0551
148Madalina Book0549
149Radu Calin0548
150Soare Violeta054857, 40, 80, 45, 31
151Money Talks0545
152Mihai Radu051958, 66, 67, 64, 71
153Vasile Boboc0517
154Viorel Dinca0510
155ana19880463
156VOICU0456
157Radu Daniel04513, 18, 29, 31, 48
158Ionela Sandu0422
159Ionela Sandu0422
160vali20110419
161???04172, 3, 4, 78, 79
162Adi Mutu0414
163Chelaru0408
164MISHU33040510, 14, 18, 46, 49
165canarii.de.vnzare040345, 24, 40, 54, 30
166danezu0396
167Million Trillions Fa0394
168Millions Trillions F0393
169Billion Trillions Fa0393
170LOTOPINI DI SUGIESTI038735, 65, 43, 37, 32
171Reparații Calculato038254, 34, 65, 35, 40
172Dăunătoarea DePort037445, 30, 23, 56, 72
173Tyty Boxoru0372
174tetoutcai03646, 8, 19, 50, 67
175faby20140362
176jan bobocu0356
177Phantom035550, 70, 67, 34, 56
178Gambling Phantom035426, 73, 35, 63, 36
179Cel_Mai_Tare0353
180Lucky Phantom035261, 76, 42, 23, 65
181$_€_£_ ₱ _₵_0351
182Talibanu Gambling035135, 25, 62, 30, 50
183L7035150, 72, 34, 23, 36
184Phantom Lord035054, 35, 50, 64, 40
185Peppino034954, 52, 64, 47, 37
186Kema Kema-Haw0349
187vldX0348
188vldX0348
189AlgorithM034725, 23, 76, 15, 56
190Georgi0337
191MITZA0336
192karolina770334
193Superlover0334
194io câștig întruna0333
195Asprem Samper0328
196Licut Marin0327
197CelMaiTareJucătorLo0323
198CeIMaiTareJucătorLo0323
199BEST-WORLD-PLAYER-2O0322
200Man & Money0315
201Viorica Radu0308
202Jmeceru Pervers0294
203LegeaCâștigului0287
204Anghel George-Sebast0286
205Anghel George-Sebast0286
206kadurika0285
207kadurika0285
208DENIS0276
209Love -Money0272
210dan100271
2110eroore00271
212Mircea0258
213Ana Popescu0255
214Gopo0251
215Fantomitza fanclub0246
216Crococârț0246
217Mihai Pivasu0246
218Fertilizer0245
219Domnu geo0244
220Creastă Montană0243
221Crococârțstef0243
222Gica Vasiliniuc0242
223CocârțStef0240
224negrea ionel0232
225Vija Lucia0229
226Dordea Cristian0229
227Catuna Daniel0228
228Triball Fishing0225
229Tribal Fishing0224
230ADYBETO0221
231murgu0220
232murgu0220
233Celebrity win0220
234Dobrau Ovidiu0217
235silviu briliantul021217, 61, 74, 32, 33
236Daniel Marin0211
237StefanTrandafir0210
238Iulia Elena Andronie0203
239Romanudelafar0199
240mihaelamiki0198
241magda0198
242MARIUS260187
243Bojo0186
244Axa Pariuri0186
245VALI20210186
246Sandu Petreanu0178
247Savescu Bogdan0177
248Oprea Cornel0176
249Voicu Gheorghe017073, 67, 76, 80, 61
250joco0169
251Micutzu Aby0166
252mirelyna0159
253Alexandru Pintican0156
254capogatto0148
255Dyana Diana0147
256Razvan Stanciu0147
257Razvan Stanciu0147
258Bogdan Calin0144
259Dăcât Dumnezeu0141
260Dăcât Dumnezeu0141
261vali20160140
262Balan Cristin0137
263Horia0136
264Horia0136
265camelia0135
266nasty0132
267Nicolae Minuţ0132
268Adina Popa0131
269Matei Nicolae Robert0131
270floryn270129
271Valentin_D0128
272Enache Valica Valent0127
273Marihoana Mariana0125
274axa coci0124
275axa coci0124
276Ramona Vînă0123
277pianistu0118
278Valentina Stoica0116
279FLORI0114
280cristaldo0113
281valy0112
282Filip Nicolae0110
283Adyta Popeye0110
284Coco0110
285teo vasile0104
286Maria Cristina0103
287Florentin0102
288Tudor Dragos0102
289Tudor Dragos0102
290Buhazi Francisc0102
291oracol096
292Daniel Barbu094
293mariaelena090
294Catana Marius Daniel087
295cioara balistică086
296Radu Eugen Ghe085
297Dragne Alexandru083
298Domenti Cristina Ang078
299CelMaiTareJucătorLo076
300Marius Panait Fcrb075
301Claudiu Ilie074
302benyy074
303FzR83074
304GMS073
305Denisa Ioana073
306Costi Mihai072
307Fane Bolboaca071
308Gabor Ion070
309Ema Loredana069
310Cami Andreea069
311ddaxxa068
312ddaxxa068
313Tim Cos067
314Mircica Aurica066
315dragoru065
316Laurentiu Coles065
317Laurentiu Coles065
318Petrica Marian065
319Ramonik064
320Marmota064
321Zaviceanu Dan064
322Lorica Stanila063
323liviuvartic062
324teodor062
325iasca iasca061
326Teodora Nicoleta060
327Billy Saga060
328Rosu Iuliana Mihaela059
329Stanculescu Dan Si C058
330Mike Ion056
331Adrian Lupu056
332Oliver-Csilla Vajda055
333alin1910054
334SORIN_DN054
335Negoita George054
336Cristian Desideriu054
337Szkoropan Petrica054
338Sorin Rizu053
339Mihai-Claudiu Neagu053
340Mihai-Claudiu Neagu053
341vasile nicusor053
342vasile nicusor053
343Cristian Ionel Encul052
344adrian 91051
345BEST-WORLD-PLAYER-20051
346Manea Valentin050
347Florin Burghelea050
348Florin Petrescu0508, 50, 54, 20, 34
349Nicola Gabriel048
350CYD048
351SUVITATU046
352Romeo Romeo046
353daniel.ionutz1044
354Mihaela Gabriela044
355mihail043
356ileana3114043
357Lucian Vasile043
358Cristina Giorgiana C043
359Mariana Mirea041
360Jan Ion041
361Mirel040
362Mihaela05040
363alexandra040
364alexandra040
365Stefan Pagu040
366rionut35040
367rusu constantin039
368Cisse039
369pedros039
370Madalina222039
371Madalina222039
372Grasu Florin039
373Florentin Soroiu038
374Gigi Geo Anca038
375C.dan038
376Fortunati Alloro038
377Ruxandra Maria037
378Andrei Butoi037
379misu037
380MariusT036
381Andrei123036
382Alina Andrada036
383Alina Andrada036
384Macovei Marius036
385Ciupy036
386tanya035
387Stefan Catalin035
388Cosmin Stan034
389UTA034
390Florin Padureanu034
391Adrian033
392Temciuc Cristian033
393clau28033
394suzymic032
395Adrian Aditu031
396Mircea Sfichi Bocean031
397florinbalet031
398Baldean Ion031
399Nick Amalia Vlad Iov031
400Catalin Visanica030
401Catalin Visanica030
402Lucica Neagu030
403alin179030
404Cirstea Robert029
405Vlad Catalin029
406EllaSarra028
407MARIUS99028
408Nikk Nikk028
409Nikk Nikk028
410Cristian Krysty Ilie028
411Ioana Maria Alexandr028
412Alex Borgza028
413AlexAK027
414Andrei Grigoras027
415florin alin027
416PLATINUM027
417castor cretu027
418junior28026
419mariloto026
420bebecriminalu.026
421gabriel BZ026
422gabriel BZ026
423Popa Dragos026
424Marius Neagu026
425cristi07025
426Vladescu Viorel025
427Kiryacu Kiry025
428A+D+D025
429enrai024
430VreauBani024
431claumayra024
432strongsoul024
433Ciucu Ciucurel024
434Corina Olteanu024
435viperary024
436vali023
437Andreea Dascalu023
438Pachito023
439Daria Fasola023
440blade.bo022
441cosmin022
442Sergiu022
443Cezar Mihalache022
444Cezar Mihalache022
445octy21022
446Rycyu Marius022
447burca constantin022
448Stroe Florin Florin022
449Bila45022
450Iulian Carlig021
451balan.cristin021
452Bica Olimpiu021
453catalin96021
454Stancu Daniel-Robert020
455Viorel Ion020
456palilula020
457gabrieleugen020
458anton iosif020
459Mihai10020
460Mihai10020
461tony99020
462Leahu Daniel020
463Cezar Mitroiu020
464Stefan-monel Ionitoa020
465Costel Ciobota019
466Claudiu019
467Mihai A019
468taman99019
469CBP2015019
470Titi Titel019
471Calin Nebunu018
472Ionut Enache018
473Marius Lelescu018
474D_A_N018
475FlorentinX018
476Alexutza Alex018
477dragon64018
478Ionut Trofin018
479Nicu Ebanca018
480Razvan Cristian017
481radu daniel017
482Cristina Alina Sandu017
483blondu78017
484rlk0410017
485rlk0410017
486Flo70017
487Ciobanu Alexandru017
488Linta Victor017
489Daniel Marin017
490Marin Badea017
491Visa Marian017
492Ciprian Crinu017
493Cristina Stefania017
494SamirAlex Andrei016
495Costi82016
496Loredan Blajovici016
497Loredan Blajovici016
498Andrei Ciudin016
499cosminy18016
500Dan Pinzariu016