Predictii Utilizatori Predictii Validate Profilul Meu Adauga Predictii Clasament General Clasament Iulie Statistici Generale Statistici Iulie Top 10 Logare


Statistici Generale


TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Ion Marinescu683269641
2ciulea649256417
3Crocostef646265546
4FLORENTINA63926323
5marian59561425453
6blade61425406
7domnulgeo612254222
8adrian anghelescu5802225
9adrian anghelescu5802225
10Chivuta Marti5782297
11Vali Suciu559220313
12Tanta Paul54923193
13Dinutz999543225823
14Foynn5412076
15Grigore Paul53323223
16Adalbert5332169
17Gratiela Graty5332087
18Suci Sandor52120566
19ion5092009
20Broker Ady5022008
21Radu4922074
22magia numerelor477168212
23George Nasta4741824
24Time is Money463168235
25undertaker&malefacto459170964
26Dak453169364
27impaled453167814
28LotoEnergy450169064
29Rodica Geambașu447170512
30Aleyna Yaşar444168614
31Oprisan Dinu442181919
32Money out of nothing441168635
33Imparator441168067
34Vanessa441167964
35IlIy liIy440168335
36Staculet Gabriela439170112
37Champion439168435
38nicu ebanca4381702
39Mariannaa438169314
40Stardust43816794
41L. OUT L.43716824
42Sandu Mirela436170721
43Liliana Manole434169021
44misa4331635
45Luciana Ramona432170767
46Christian430170467
47adelinctin42917629
48lucky shop429169021
49Soare Violeta42816764
50Darky Vikernes426170314
51abcLottery426168964
52carcass42416994
53Nambăr Uan424160514
54Brishk Mikhaela42316874
55infinitely win42016954
56SKhema SKema419168635
57winner_element41916614
58Big Bang Theory417170364
59Angel Wings416169614
60Gh05t L0tt3ry415169835
61Ilie Luminița41417084
62Mădîrjac Cristina412168221
63noroc chior410169712
64Mihaela Bălțatu41016924
65Trillion Trillions F410151635
66Maık Maık407161135
67BO$$407151635
68Kema Kema-Haw404147167
69ursuletz402172335
70CelMaiTareJucătorLo401144021
71Anna Anikó399168412
72Cel_Mai_Tare398147767
73faliment397170414
74Money Talks397167714
75Jmeceru Pervers397141635
76Trillions Trillions 396151514
77Talking Strategy395168112
78DyLy BOXORU395146314
79io câștig întruna395145564
80Reparații Calculato394151067
81Talibanu Gaming393148667
82Phantom Lord392147314
83Millions Trillions F389151812
84Billions Trillions F389151667
85LOTOPINI DI SUGIESTI38915144
86CeIMaiTareJucătorLo389144167
87Gherțoiu DeBloc387150114
88AlgorithM387147535
89Tyty Boxoru386150014
90L7386147435
91Tyby Boxoru38514914
92canarii.de.vnzare384153414
93Billion Trillions Fa38415174
94Phantom382148067
95Superlover37714624
96Gambling Phantom374147714
97Matematicianul374147335
98Phantom 003373147921
99靈淡懂372138535
100Peppino37014724
101LegeaCâștigului370139567
102IPlayForTheFun369139664
103Laur Jmeceru Băiat 368145967
104Talibanu Gambling365147114
105MF3631575
106CocârțStef361134564
107Georgi36015334
108Dăunătoarea DePort35515004
109Crococârțstef354134967
110Asprem Samper353145114
111Triball Fishing35213464
112Domnu geo351135214
113Pepino35014744
114Fertilizer34913524
115magda348132264
116panaiotis1313471361
117Million Trillions Fa344151914
118petrevictor3441480
119BEST-WORLD-PLAYER-2O344143914
120Lucky Phantom343147635
121Creastă Montană342135714
122NoPainNoGain34113984
123Crococârț339135414
124Fantomitza fanclub33813654
125LOTO-OPINI SI SUGEST33613184
126IPlayToWin332139812
127Celebrity win329133335
128cornel3281329
129cornel3281329
130Fantomitza Norocoas324140412
131Mihai Pivasu324136112
132TribaI Fishing323134621
133Voicu Gheorghe3221326
134Daniel Barbu320129260
135cioara balistică317120214
136Dan3151375
137Lucky3121217
138Tribal Fishing308134414
139Denisa Ioana296118564
140Teta Sena2891182
141Gica Vasiliniuc2871306
142Cristinel Alecse285112923
143Mark Mark2841103
144MARIUS2627411791
145GE-LUTA2701046
146Mirela Ștefania2621041
147Silviu Mihai247970
148Mily247960
149cosmin 01243960
150cosmin 01243960
151Manuu_992421020
152Radu Daniel242890
153blondina236969
154Lolita236963
155Lolita236963
156Mihai Radu232951
157Malnik231959
158Malnik231959
159LAURENTZIU228897
160LAURENTZIU228897
161Nicu Ebanca221935
162Mitzy221884
163Game_Hell220828
164POCITANIA217850
165ioan moldo2151001
166Gap214822
167Ioan Tamas199864
168???196786
169Licut Marin191786
170Dacian Luculus185681
171Daniel Sanda179728
172Viorel Dinca178792
173Nutu178775
174Nutu178775
175ds177714
176Denisa Ioana173721
177Taras162698
178Sabou Constantin159657
179FULCRUM159609
180Madalina Book153607
181Jumaa Ortansa15270362
182Daniel Marin151640
183Radu Calin150555
184Stelian Adrian145588
185petrevictor1953137553
186VOICU136456
187Relu Zanfir133526
188jan bobocu127552
189Vasile Boboc126524
190Mariuca125466
191PARHAZARD121502
192PARHAZARD121502
193tetoutcai120480
194MISHU33116504
195Dan Hariga116435
196hariga dan11545514
197Cristina Sanda114436
198Coco106395
199vldX105437
200Adi Mutu105426
201Ionela Sandu105424
202ana1988104462
203Paul Grigore1024573
204Chelaru102410
205danezu102406
206vali2011101456
207Viorica Radu99438
208$_€_£_ ₱ _₵_99358
209Petru Sturza944171
210gErMaiNE92406
211faby201492365
212Veronika92354
213Man & Money92320
214Man & Money92320
215Dordea Cristian90304
216Piotr89418
217Nicoleta Gabriela89325
218murgu89322
219murgu89322
220Mircea88291
221sorin puia86350
222MITZA86337
223Marihoana Mariana85286
224gica emil83371
225ADYBETO82301
226sandor.ferencz81380
227Nelu Arsenie813194
228Nelu Arsenie813194
229Tudose Marilena80277
230kadurika77297
231kadurika77297
232Anghel George-Sebast77286
233cristaldo74371
234Love -Money74266
235g30rg373263
236Emil Dobozi72324
237adrian_stroe8672279
238Gavrila Mirela72227
2390eroore070277
240Ana Popescu70250
241karolina7769337
242DENIS69280
243dan1067272
244Valentina Ramona67253
245Gopo64251
246Ionutlir 7563270
247Dobrau Ovidiu62241
248Axa Pariuri62186
249Catuna Daniel61228
250Zaviceanu Dan59239
251silviu briliantul57286
252Florin Petrescu57259
253Nicolae Minuţ57227
254Vija Lucia55242
255Gela Tudose55200
256negrea ionel54234
257Savescu Bogdan54209
258Bojo54187
259Incepatoarea52220
260Sandu Petreanu52178
261StefanTrandafir51210
262Marian Sandu51208
263VALI202150222
264Bogdan Calin50213
265Andreea Violeta49232
266Enache Valica Valent47164
267Dyana Diana45156
268mihaelamiki44203
269Horia44195
270Carp mihai44181
271Alexandru Pintican44161
272Romanudelafar43201
273Oprea Cornel43176
274Iulia Elena Andronie42222
275valy41165
276capogatto41148
277Adina Popa41146
278Arianna40188
279joco40169
280Razvan Stanciu40146
281Hfi Florin392059
282mirelyna39158
283Costi Mihai39140
284teo vasile37104
285pianistu36122
286Flori St.36115
287camelia35137
288Dăcât Dumnezeu34150
289Dăcât Dumnezeu34150
290Micutzu Aby33164
291Balan Cristin32137
292Valentin_D32129
293Oliver-Csilla Vajda32117
294floryn2732117
295Anamaria Vasiliniuc31138
296Matei Nicolae Robert31131
297Ionel Siminiceanu31110
298Ramona Vînă30132
299Filip Nicolae30112
300nasty29134
301Florentin29105
302vali201628141
303Ovidiu Si Mihaela Pr28128
304axa coci28126
305Leontin Mircea Draga28107
306csh2887
307AngelBadBoy27133
308Valentina Stoica27120
309Maria Cristina27119
310Mihaela Miu27109
311Nick Amalia Vlad Iov2793
312Cami Andreea2788
313Cami Andreea2788
314Buhazi Francisc2698
315ddaxxa2690
316ddaxxa2690
317Norocoasa 125109
318oracol25102
319Catana Marius Daniel2588
320Polonia 1 si 2258026
321Adyta Popeye24115
322FLORI24114
323FLORI24114
324Tudor Dragos24103
325Marius Panait Fcrb2477
326Florin Petrescu2475
327Cristian Ionel Encul23100
328mariaelena2390
329CelMaiTareJucătorLo2376
330GMS2373
331Tim Cos2367
332Tim Cos2367
333Adrian Lupu2288
334Ionutloto2287
335profetul2284
336Dan Soare2281
337benyy2274
338Iby Albina2260
339FzR832175
340Nykolass2171
341Nykolass2171
342Catalinn2120115
343Stanculescu Dan Si C2088
344Rupere la predictii2079
345Domenti Cristina Ang2078
346Ruslan Spirea2066
347ARDILES196919106
348Teodora Nicoleta1986
349Bratu1982
350Ardiles8941974
351Laurentiu Coles1973
352Ema Loredana1972
353Vlad Catalin1876
354Reiga1870
355Mirel1869
356Mircica Aurica1866
357Billy Saga1861
358ileana31141843
359Sile1787
360pescarul19671786
361Radu Eugen Ghe1785
362Catalin Adrian Mihal1782
363Claudiu Ilie1775
364Fane Bolboaca1771
365Cristian Desideriu1754
366Polly20/801752
367Grasu Florin1739
368Petrica Marian1673
369liviuvartic1662
370Gheorghe Rusoiu1660
371Szkoropan Petrica1654
372Gigi Geo Anca1653
373Mihai-Claudiu Neagu1653
374Mihai-Claudiu Neagu1653
375Adrian Coman1652
376Nistor Bege Eva1564
377teodor1563
378iasca iasca1561
379iasca iasca1561
380SORIN_DN1559
381Sorin Rizu1553
382caerfsn1550
383Iony171487
384ROSU MARIUS1468
385Lorica Stanila1466
386Romeo Romeo1462
387Mike Ion1456
388alin19101454
389alin19101454
390Negoita George1454
391CYD1448
392Violeta Gheorghe1443
393MILI1443
394rusu constantin1439
395Madalina2221439
396Nyko1388
397Ramonik1368
398Rosu Iuliana Mihaela1361
399Nicola Gabriel1348
400Florin Munteanu1346
401Cristina Giorgiana C1344
402dragoru1265
403Florin Burghelea1250
404A+D+D1249
405darius alexandru1248
406SUVITATU1246
407Munteanu1246
408Adrian Aditu1235
409Catalin Visanica1230
410Catalin Visanica1230
411Dragne Alexandru1183
412axina1161
413vasile nicusor1154
414lotto polonia11531
415Pantazica Manuela1152
416adrian 911151
417Coste Costa1151
418Lucian Vasile1145
419mihail1143
420mihail1143
421Piciu Eforie1142
422pedros1140
423Florin Padureanu1134
424enrai1131
425Emanuella Marria1127
426Gabor Ion1059
427Baltag Mihaela1055
428Mihaela Gabriela1053
429BEST-WORLD-PLAYER-201053
430Stefan Sin1048
431Iulia Ivan1046
432e-Tips1043
433Jan Ion1041
434Costica Vechiu1041
435Adrian1037
436Petre Elena1037
437laur801033
438Cirstea Robert1029
439Cirstea Robert1029
440Andrei Grigoras1029
441AlexAK1027
442cosmin1022
443VreauBani1020
444Marmota968
445Ruxandra Maria951
446Manea Valentin950
447Mariana Mirea944
448Silviu Silviu942
449Mihaela05941
450Stefan Pagu940
451rionut35940
452Andrei Butoi940
453tanya935
454Nikk Nikk929
455Nikk Nikk929
456Cristi Cristian928
457mariloto926
458viperary924
459Nicu Ebanca924
460Miruna Maria923
461Daria Fasola923
462HMMM922
463balan.cristin921
464Alexandru Bobeica914
465Ionel Berbecaru854
466Tony Moreno844
467Popescu Albert839
468Macovei Marius836
469Stefan Catalin835
470Cosmin Stan834
471clau28834
472suzymic831
473alin179830
474Alex Borgza828
475Vatui Costin825
476claumayra824
477Andreea Dascalu823
478Ionut Enache823
479Ionut Enache823
480Stancu Daniel-Robert820
481taman99819
482Titi Titel819
483Gela Tudose818
484Costi82817
485MaximAmSpus816
486MaximAmSpus816
487Adrianemil814
488Adrianemil814
489MaryTyna813
490Visenescu Daniel746
491florinbalet742
492alexandra741
493alexandra741
494Mircea Sfichi Bocean737
495Az Ra737
496MariusT736
497Andrei123736
498Fortunati Alloro735
499Sorensen Soclasdemo735
500vali731
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef168265675, 76
2domnulgeo166254322, 23
3FLORENTINA154263210, 18
4marian595152254519, 77
5blade15225377, 8
6ciulea150256333, 38
7Tanta Paul14623185, 24
8Dinutz999143225819, 23
9Ion Marinescu138269810, 41
10Foynn1362076
11Suci Sandor13620556, 13
12Radu1342070
13Grigore Paul12823225, 44
14Imparator127168067, 4
15adelinctin124176223, 40
16Chivuta Marti1222298
17Chivuta Marti1222298
18Adalbert1222168
19adrian anghelescu1212227
20Sandu Mirela119170621, 67
21ion1172009
22nicu ebanca1171702
23faliment117170214, 35
24Mariannaa117168914, 64
25impaled117167614, 64
26Gratiela Graty1162087
27Tyty Boxoru116149914, 21
28Liliana Manole114168921, 35
29Maık Maık112161035, 64
30Broker Ady1112017
31Rodica Geambașu111170312, 14
32LOTOPINI DI SUGIESTI11115124, 12
33noroc chior110169612, 14
34Brishk Mikhaela11016854, 14
35Vali Suciu109220313, 48
36Darky Vikernes109170114, 21
37Champion109168335, 64
38Soare Violeta10916744, 12
39Staculet Gabriela107169912, 14
40carcass10716974, 12
41IlIy liIy107168135, 4
42L. OUT L.10716804, 14
43magia numerelor107167912, 14
44MF1071580
45Laur Jmeceru Băiat 107145967, 4
46undertaker&malefacto106170764, 4
47SKhema SKema106168435, 64
48Anna Anikó106168112, 14
49Vanessa106167764, 4
50Aleyna Yaşar105168414, 35
51Gherțoiu DeBloc105149914, 35
52George Nasta1041852
53Oprisan Dinu104181858, 19
54Gh05t L0tt3ry104169735, 64
55Angel Wings104169614, 21
56Nambăr Uan104160314, 35
57Talibanu Gaming104148567, 4
58Money out of nothing103168535, 4
59Mădîrjac Cristina103168021, 35
60Time is Money103168035, 67
61Christian102170467, 4
62BEST-WORLD-PLAYER-2O102143714, 64
63Tyby Boxoru10114884, 14
64CelMaiTareJucătorLo101143821, 35
65Phantom100147667, 4
66AlgorithM100147535, 67
67Peppino10014714, 12
68Luciana Ramona99170467, 4
69infinitely win9916934, 12
70lucky shop99168821, 64
71abcLottery99168764, 4
72Billions Trillions F99151567, 4
73Trillions Trillions 99151414, 64
74Matematicianul99147335, 64
75Domnu geo99135014, 35
76Talking Strategy98168012, 14
77winner_element9816574, 12
78canarii.de.vnzare98153214, 21
79Trillion Trillions F98151535, 64
80BO$$98151335, 64
81DyLy BOXORU98146014, 35
82Jmeceru Pervers98141535, 67
83LOTO-OPINI SI SUGEST9813174, 14
84Millions Trillions F97151712, 14
85Phantom 00397147621, 35
86Big Bang Theory96170264, 67
87Dak96169364, 4
88Talibanu Gambling96146914, 21
89Creastă Montană96135614, 64
90Ilie Luminița9317074, 14
91L793147335, 64
92IPlayForTheFun93139464, 67
93Stardust9216774, 14
94Pepino9214734, 14
95Fantomitza Norocoas92140212, 14
96靈淡懂92138335, 64
97Money Talks91167514, 21
98Billion Trillions Fa9115164, 14
99Dăunătoarea DePort9114994, 12
100Crococârț91135214, 35
101LotoEnergy90168964, 4
102Reparații Calculato90150967, 4
103Superlover9014614, 14
104Fantomitza fanclub9013634, 14
105Mihaela Bălțatu8916914, 14
106Mihai Pivasu89135912, 14
107Daniel Barbu89129260, 61
108Dan881374
109Celebrity win88133335, 64
110misa871635
111Teta Sena871182
112ursuletz85172135, 64
113Georgi8515334, 11
114Cel_Mai_Tare85147667, 4
115NoPainNoGain8513964, 12
116panaiotis131851361
117Million Trillions Fa84151914, 21
118CeIMaiTareJucătorLo84143967, 4
119LegeaCâștigului84139367, 4
120CocârțStef84134364, 67
121io câștig întruna83145464, 67
122Lucky Phantom82147435, 64
123IPlayToWin82139612, 14
124Phantom Lord81147114, 35
125cornel801330
126Mily80960
127Tribal Fishing79134214, 21
128Lucky781223
129Asprem Samper77144914, 21
130TribaI Fishing77134421, 64
131Crococârțstef76134767, 4
132cioara balistică76120114, 21
133Triball Fishing7513454, 14
134Mirela Ștefania751040
135Gambling Phantom73147414, 21
136Denisa Ioana73118464, 4
137Gica Vasiliniuc721306
138petrevictor711481
139Voicu Gheorghe711326
140magda71132164, 4
141Kema Kema-Haw70146967, 4
142Fertilizer7013504, 12
143MARIUS2670117679, 26
144blondina67973
145GE-LUTA651046
146Silviu Mihai64969
147Malnik63960
148Malnik63960
149Mihai Radu61951
150Licut Marin61786
151Cristinel Alecse6011297, 20
152cosmin 0160960
153Lolita57968
154Mark Mark561105
155Radu Daniel56890
156Manuu_99541021
157Nicu Ebanca52936
158Game_Hell52827
159Gap52823
160Denisa Ioana50721
161Dacian Luculus50681
162Mitzy48888
163POCITANIA48849
164???47775
165Taras45698
166ioan moldo431001
167LAURENTZIU43897
168LAURENTZIU43897
169Ioan Tamas41864
170Viorel Dinca41790
171Daniel Sanda40728
172Sabou Constantin39658
173Radu Calin38555
174Nutu37774
175Nutu37774
176Jumaa Ortansa3770322, 62
177ds36714
178FULCRUM36608
179vldX35431
180Daniel Marin34640
181petrevictor195334553
182Relu Zanfir34525
183Stelian Adrian32600
184tetoutcai32479
185Madalina Book31604
186MISHU3331504
187jan bobocu30550
188Cristina Sanda30436
189Vasile Boboc29524
190PARHAZARD29503
191PARHAZARD29503
192Dan Hariga29434
193Mariuca28465
194Paul Grigore284577, 16
195VOICU28456
196Viorica Radu28438
197Ionela Sandu28425
198Chelaru28409
199Adi Mutu27426
200sorin puia27350
201danezu26406
202ana198824463
203Veronika24354
204MITZA24337
205Man & Money24320
206Mircea24291
207vali201123456
208hariga dan2345545, 71
209$_€_£_ ₱ _₵_23361
210Coco22396
211Love -Money22270
212Piotr21417
213kadurika21297
214kadurika21297
215Ana Popescu21249
216gErMaiNE20406
2170eroore020278
218g30rg320262
219Gopo20251
220StefanTrandafir20209
221StefanTrandafir20209
222Axa Pariuri20186
223silviu briliantul19286
224Catuna Daniel19228
225murgu18322
226Petru Sturza174171, 12
227ADYBETO17301
228Marihoana Mariana17285
229Carp mihai17181
230Sandu Petreanu17178
231faby201416365
232Nicoleta Gabriela16325
233Emil Dobozi16323
234Dobrau Ovidiu16242
235Gavrila Mirela16226
236cristaldo15316
237Dordea Cristian15304
238Anghel George-Sebast15286
239Anghel George-Sebast15286
240adrian_stroe8615279
241dan1015275
242Valentina Ramona15252
243Incepatoarea15220
244Savescu Bogdan15209
245Romanudelafar15203
246Gela Tudose15200
247karolina7714338
248Tudose Marilena14277
249Ionutlir 7514270
250Zaviceanu Dan14239
251N. N.1417336, 75
252Anamaria Vasiliniuc14137
253pianistu14122
254negrea ionel13234
255Hfi Florin1320511, 29
256mirelyna13159
257AngelBadBoy13133
258gica emil12371
259Andreea Violeta12232
260Arianna12186
261Horia12160
262Horia12160
263Costi Mihai12141
264sandor.ferencz11380
265Nicolae Minuţ11228
266Iulia Elena Andronie11221
267Oprea Cornel11176
268Micutzu Aby11166
269Alexandru Pintican11161
270Florin Petrescu10259
271VALI202110222
272mihaelamiki10201
273Enache Valica Valent10164
274Adina Popa10145
275FLORI10114
276Nick Amalia Vlad Iov1093
277Vija Lucia9240
278Bojo9187
279Balan Cristin9137
280Filip Nicolae9112
281floryn279112
282DENIS8280
283Marian Sandu8208
284capogatto8148
285Razvan Stanciu8147
286vali20168141
287camelia8137
288Albert8123
289Valentina Stoica8119
290Flori St.8116
291Leontin Mircea Draga8107
292csh887
293benyy874
294Laurentiu Coles873
295Iby Albina860
296Nelu Arsenie731939, 43
297Nelu Arsenie731939, 43
298Bogdan Calin7213
299joco7169
300Dyana Diana7154
301Dăcât Dumnezeu7151
302Adyta Popeye7116
303Norocoasa 17109
304teo vasile7104
305Cristian Ionel Encul7100
306Cristian Ionel Encul7100
307valy6165
308nasty6134
309Matei Nicolae Robert6131
310axa coci6126
311axa coci6126
312Oliver-Csilla Vajda6117
313Catalinn216115
314Mihaela Miu6109
315oracol6103
316ddaxxa688
317Cami Andreea688
318Adrian Lupu688
319Nyko688
320pescarul1967686
321Stanculescu Dan Si C682
322Dan Soare681
323Ruslan Spirea666
324Pantazica Manuela652
325adrian 91651
326CYD648
327Ramona Vînă5134
328Tudor Dragos5103
329Iony17587
330profetul584
331Catalin Adrian Mihal582
332Bratu582
333Polonia 1 si 257940, 80
334Rupere la predictii579
335Domenti Cristina Ang578
336Claudiu Ilie575
337Nykolass571
338Nykolass571
339Reiga570
340Tim Cos567
341Nistor Bege Eva564
342Gigi Geo Anca553
343Mihai-Claudiu Neagu553
344Mihai-Claudiu Neagu553
345Florin Burghelea550
346Stefan Sin549
347Ruxandra Maria549
348Costica Vechiu541
349Madalina222539
350tanya534
351Nicu Ebanca524
352blade.bo522
353Dana Ikim522
354Maria Cristina4119
355ARDILES19694106
356Buhazi Francisc496
357mariaelena489
358Popescu Albert48713, 56
359Teodora Nicoleta486
360Dragne Alexandru483
361Dragne Alexandru483
362Marius Panait Fcrb477
363CelMaiTareJucătorLo476
364Petrica Marian473
365Fane Bolboaca471
366ROSU MARIUS468
367Gheorghe Rusoiu460
368Szkoropan Petrica454
369alin1910453
370alin1910453
371Florin Munteanu446
372Munteanu446
373Lucian Vasile445
374mihail443
375mihail443
376ileana3114443
377MILI443
378enrai431
379MARIUS99428
380HMMM422
381Savu Ionuț Adrian421
382CBP2015419
383Gela Tudose418
384Codrin411
385Valentin_D3128
386Ovidiu Si Mihaela Pr3128
387Florentin3105
388Radu Eugen Ghe385
389Ardiles894374
390GMS373
391Ema Loredana372
392Ramonik368
393teodor363
394liviuvartic362
395iasca iasca361
396iasca iasca361
397axina361
398SORIN_DN359
399Baltag Mihaela355
400Negoita George354
401Ionel Berbecaru354
402Mihaela Gabriela353
403Adrian Coman352
404Polly20/80352
405caerfsn351
406A+D+D348
407darius alexandru347
408Violeta Gheorghe343
409Silviu Silviu343
410Piciu Eforie342
411Mihaela05341
412pedros340
413Stefan Pagu340
414Andrei Butoi340
415Andrei123336
416UTA334
417Florin Padureanu334
418Pana Marian334
419Baldean Ion331
420Sergiu327
421Emanuella Marria327
422castor cretu327
423Marin Badea324
424Daria Fasola323
425Cezar Mihalache322
426Stefan-monel Ionitoa322
427Leahu Daniel320
428MrJackpots320
429fantomaegoista319
430Tynatyna319
431Mariusik81m318
432vasilcin victorita e318
433Iancu Marius318
434radu daniel317
435Niky Nicol316
436Porumb Liviu315
437elle86314
438voodoo314
439voodoo314
440Ciulei Daniel314
441Iulian Andrei314
442cristian.vrabie313
443irinuka311
444Maria Lilia38
445Punga ionut35
446Ionel Siminiceanu2110
447Catana Marius Daniel288
448Sile287
449Ionutloto287
450Florin Petrescu275
451Vlad Catalin275
452Mircica Aurica266
453Romeo Romeo262
454Rosu Iuliana Mihaela261
455Billy Saga261
456Mirel260
457Mike Ion256
458Cristian Desideriu254
459vasile nicusor253
460lotto polonia2533, 32
461Manea Valentin250
462Visenescu Daniel246
463Tony Moreno244
464Cristina Giorgiana C243
465alexandra241
466Ciupy238
467Petre Elena237
468MariusT236
469Ioana Maria Alexandr235
470Sorensen Soclasdemo235
471laur80233
472vali231
473bixi231
474alin179230
475Daniel JJ Daniel230
476Cirstea Robert229
477Cirstea Robert229
478Nikk Nikk229
479Cristi Cristian228
480gabriel BZ227
481Mihai10227
482Mihai10227
483Gabriela Cojocaru225
484Stefania Dragomir224
485LuckyGirl224
486Piticuzgg223
487cosmin222
488octy21222
489octy21222
490Rycyu Marius222
491Luk68222
492Iulian Carlig221
493balan.cristin221
494Bica Olimpiu221
495Dan Pinzariu221
496Razvan Cristian220
497Stancu Daniel-Robert220
498VreauBani220
499Poloniamulti220
500Titi Titel219
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef49265413, 15, 16
2domnulgeo40254312, 13, 19
3ciulea39256338, 39, 48
4Ion Marinescu38269810, 41, 77
5blade36254112, 14, 17
6Darky Vikernes36170014, 21, 64
7carcass3616954, 12, 14
8Liliana Manole36168721, 35, 67
9impaled36167514, 64, 67
10IlIy liIy35167935, 4, 12
11Imparator35167967, 4, 12
12marian5953325496, 15, 66
13Dinutz99933226058, 19, 23
14Foynn332075
15Sandu Mirela33170521, 67, 4
16winner_element3316504, 12, 14
17BEST-WORLD-PLAYER-2O33143614, 64, 67
18Domnu geo33135014, 35, 64
19Celebrity win33133335, 64, 4
20FLORENTINA32263270, 75, 77
21Grigore Paul3223228, 54, 64
22Tanta Paul31231911, 36, 52
23Chivuta Marti312297
24Mihaela Bălțatu3116924, 14, 21
25Brishk Mikhaela3116834, 14, 21
26Nambăr Uan31160214, 35, 64
27L731147035, 64, 4
28Radu302072
29Angel Wings30169614, 21, 64
30adrian anghelescu292226
31adrian anghelescu292226
32Broker Ady292022
33faliment29170114, 35, 64
34Big Bang Theory29170064, 67, 4
35infinitely win2916924, 12, 14
36Talking Strategy29167812, 14, 21
37Billion Trillions Fa2915144, 14, 21
38LOTOPINI DI SUGIESTI2915114, 12, 14
39Phantom Lord29146914, 35, 64
40TribaI Fishing29134421, 64, 67
41Vali Suciu28220414, 29, 31
42Dak28169364, 4, 14
43Mariannaa28168914, 64, 67
44Mădîrjac Cristina28167921, 35, 64
45Time is Money28167935, 67, 4
46BO$$28151235, 64, 67
47Laur Jmeceru Băiat 28145667, 4, 14
48Christian27170467, 4, 12
49Gh05t L0tt3ry27169535, 64, 4
50magia numerelor27167812, 14, 21
51Million Trillions Fa27151614, 21, 67
52Trillions Trillions 27151214, 64, 67
53Gherțoiu DeBloc27149714, 35, 64
54Lucky Phantom27147135, 64, 67
55Gratiela Graty262086
56LotoEnergy26168764, 4, 14
57CelMaiTareJucătorLo26143721, 35, 4
58panaiotis131261361
59ursuletz25172035, 64, 67
60Anna Anikó25168112, 14, 21
61misa251635
62Georgi25153111, 13, 36
63Asprem Samper25144714, 21, 64
64undertaker&malefacto24170664, 4, 14
65Staculet Gabriela24169812, 14, 21
66noroc chior24169412, 14, 21
67lucky shop24168721, 64, 4
68Aleyna Yaşar24168314, 35, 64
69Champion24168135, 64, 4
70Stardust2416754, 14, 21
71Soare Violeta2416724, 12, 14
72Tyty Boxoru24149714, 21, 35
73Phantom24147567, 4, 12
74Denisa Ioana24118364, 4, 12
75Adalbert232169
76Millions Trillions F23151512, 14, 21
77Tyby Boxoru2314864, 14, 35
78Matematicianul23147035, 64, 67
79Peppino2314684, 12, 14
80io câștig întruna23145264, 67, 4
81Jmeceru Pervers23141335, 67, 4
82cioara balistică23120114, 21, 67
83ion222009
84Oprisan Dinu22181423, 58, 19
85L. OUT L.2216784, 14, 21
86Money Talks22167214, 21, 35
87Dăunătoarea DePort2214954, 12, 14
88Talibanu Gaming22148167, 4, 12
89Superlover2214614, 14, 21
90DyLy BOXORU22145814, 35, 64
91Creastă Montană22135614, 64, 67
92Rodica Geambașu21170212, 14, 64
93Luciana Ramona21170267, 4, 14
94nicu ebanca211701
95Money out of nothing21168135, 4, 12
96Vanessa21167564, 4, 14
97Trillion Trillions F21151335, 64, 4
98Cel_Mai_Tare21147367, 4, 14
99Kema Kema-Haw21146767, 4, 12
100IPlayToWin21139612, 14, 21
101IPlayForTheFun21139264, 67, 4
102Dan211375
103Fertilizer2113504, 12, 14
104George Nasta201846
105adelinctin20176238, 56, 74
106Ilie Luminița2017064, 14, 35
107SKhema SKema20168235, 64, 4
108Maık Maık20160735, 64, 4
109MF201589
110canarii.de.vnzare20153114, 21, 35
111Billions Trillions F20151367, 4, 14
112petrevictor201478
113Mihai Pivasu20135912, 14, 35
114LOTO-OPINI SI SUGEST2013164, 14, 21
115Suci Sandor1920566, 21, 33
116abcLottery19168664, 4, 12
117Crococârț19135214, 35, 64
118Gica Vasiliniuc191305
119GE-LUTA191046
120Gambling Phantom18147214, 21, 64
121cornel181331
122Teta Sena181181
123Reparații Calculato17150767, 4, 14
124AlgorithM17147335, 67, 4
125Pepino1714704, 14, 21
126Talibanu Gambling17146614, 21, 35
127LegeaCâștigului17139367, 4, 14
128MARIUS2617117129, 11, 48
129Manuu_99171020
130Phantom 00316147421, 35, 4
131NoPainNoGain1613964, 12, 14
132Fantomitza fanclub1613624, 14, 21
133Crococârțstef16134767, 4, 14
134Lucky161226
135cosmin 0116961
136cosmin 0116961
137Gap16823
138Triball Fishing1513454, 14, 21
139CocârțStef15134364, 67, 4
140Radu Daniel15889
141POCITANIA15847
142Fantomitza Norocoas14140112, 14, 21
143Tribal Fishing14134214, 21, 64
144ioan moldo141001
145Mily14973
146Mitzy14896
147Dacian Luculus14681
148CeIMaiTareJucătorLo13143867, 4, 14
149靈淡懂13138235, 64, 4
150Voicu Gheorghe131325
151magda13132164, 4, 12
152Daniel Barbu13129360, 61, 62
153Mark Mark131109
154blondina13979
155Silviu Mihai13968
156Mihai Radu13951
157Cristina Sanda13436
158Cristinel Alecse12112932, 38, 56
159Malnik12960
160Ioan Tamas12871
161Jumaa Ortansa1270349, 50, 79
162Madalina Book12602
163Mirela Ștefania111060
164Licut Marin11784
165Licut Marin11784
166LAURENTZIU10897
167LAURENTZIU10897
168Game_Hell10831
169???10782
170Viorel Dinca9798
171Denisa Ioana9721
172ds9714
173gErMaiNE9406
174sandor.ferencz9380
175faby20149365
176Lolita8975
177Nutu8775
178Nutu8775
179Stelian Adrian8633
180FULCRUM8606
181tetoutcai8480
182murgu8321
183Daniel Sanda7728
184Sabou Constantin7658
185Daniel Marin7640
186Vasile Boboc7523
187MITZA7337
188silviu briliantul7286
189VALI20217221
190Gavrila Mirela7220
191Nicu Ebanca6938
192Radu Calin6554
193jan bobocu6547
194Relu Zanfir6524
195ana19886463
196Paul Grigore645712, 35, 47
197vali20116454
198Viorica Radu6438
199Veronika6353
200karolina776337
201Mircea6291
202Marihoana Mariana6286
203dan106274
204Valentina Ramona6252
205Gela Tudose6200
206csh689
207PARHAZARD5503
208hariga dan54544, 14, 71
209Piotr5417
210$_€_£_ ₱ _₵_5361
211sorin puia5350
212Man & Money5321
213ADYBETO5301
214kadurika5296
215kadurika5296
216Anghel George-Sebast5286
217DENIS5279
218g30rg35262
219Dobrau Ovidiu5242
220Sandu Petreanu5178
221Oprea Cornel5176
222capogatto5148
223Ionel Siminiceanu5106
224Taras4696
225petrevictor19534553
226MISHU334504
227Mariuca4465
228VOICU4456
229Dan Hariga4434
230vldX4420
231vldX4420
232Petru Sturza44171, 12, 79
233Chelaru4409
234gica emil4371
235Nicoleta Gabriela4325
236adrian_stroe864279
237adrian_stroe864279
2380eroore04278
239Love -Money4277
240Gopo4249
241Zaviceanu Dan4238
242Catuna Daniel4228
243Catuna Daniel4228
244StefanTrandafir4210
245Bojo4187
246Arianna4186
247Horia4170
248joco4169
249Alexandru Pintican4160
250Flori St.4118
251Catalinn214115
252Popescu Albert4115
253oracol4102
254Iby Albina460
255Emil Dobozi3323
256Nelu Arsenie331818, 57, 70
257Nelu Arsenie331818, 57, 70
258Florin Petrescu3259
259Ana Popescu3257
260Incepatoarea3220
261Bogdan Calin3213
262Savescu Bogdan3208
263Marian Sandu3208
264Enache Valica Valent3164
265Dăcât Dumnezeu3151
266Adina Popa3148
267Costi Mihai3140
268floryn273137
269Valentin_D3129
270pianistu3122
271Sile387
272Dan Soare381
273Florin Petrescu375
274Reiga370
275Ramonik368
276Tim Cos367
277Tim Cos367
278A+D+D348
279Ionela Sandu2425
280Ionela Sandu2425
281Coco2393
282Ionutlir 752269
283Vija Lucia2241
284Andreea Violeta2232
285Iulia Elena Andronie2221
286Romanudelafar2203
287cristaldo2202
288mihaelamiki2201
289Carp mihai2181
290Micutzu Aby2166
291N. N.214736, 56, 75
292camelia2137
293Anamaria Vasiliniuc2137
294Ramona Vînă2134
295AngelBadBoy2133
296Matei Nicolae Robert2131
297Valentina Stoica2123
298Mihaela Miu2109
299Leontin Mircea Draga2107
300Stanculescu Dan Si C2100
301Nick Amalia Vlad Iov293
302Albert293
303pescarul1967286
304Polonia 1 si 22806, 28, 62
305Rupere la predictii279
306benyy273
307Petrica Marian273
308Ruslan Spirea266
309Billy Saga261
310Gheorghe Rusoiu260
311darius alexandru255
312Sorin Rizu253
313Mihai-Claudiu Neagu253
314Mihai-Claudiu Neagu253
315Stefania Dragomir251
316daniel.ionutz1244
317pedros240
318enrai238
319Iliana Stoica234
320Cristi Cristian229
321cristi07228
322AlexAK227
323florin alin227
324Marius Neagu226
325Nicu Ebanca224
326Leahu Daniel220
327Iancu Marius218
328Gela Tudose218
329Flory Neagu216
330A again215
331ltlhsbeach Axx215
332hsinr A215
333sott A214
334MaryTyna213
335Accept orice barbatt213
336Albu Alexandru210
337Lenuta Sisu27
338Mihai Curelaru22
339Adi Mutu1426
340danezu1406
341Dordea Cristian1304
342Tudose Marilena1277
343Nicolae Minuţ1227
344valy1163
345mirelyna1158
346Dyana Diana1152
347Razvan Stanciu1147
348vali20161141
349nasty1134
350Ovidiu Si Mihaela Pr1128
351axa coci1126
352Maria Cristina1119
353Oliver-Csilla Vajda1117
354Adyta Popeye1116
355FLORI1114
356FLORI1114
357Filip Nicolae1112
358Norocoasa 11109
359Cristian Ionel Encul1100
360Buhazi Francisc198
361mariaelena190
362Ionutloto187
363Teodora Nicoleta185
364profetul184
365Bratu181
366Marius Panait Fcrb177
367CelMaiTareJucătorLo176
368Claudiu Ilie175
369FzR83175
370FzR83175
371Ardiles894174
372Fane Bolboaca171
373Nykolass171
374ROSU MARIUS167
375Lorica Stanila166
376Mircica Aurica166
377dragoru165
378Nistor Bege Eva164
379Romeo Romeo162
380SORIN_DN159
381caerfsn154
382Negoita George154
383Cristian Desideriu154
384Szkoropan Petrica154
385Gigi Geo Anca153
386Mihaela Gabriela153
387adrian 91151
388Polly20/80151
389Coste Costa151
390Manea Valentin150
391Florin Burghelea150
392Nicola Gabriel148
393CYD148
394Florin Munteanu147
395Tony Moreno144
396mihail143
397e-Tips143
398florinbalet142
399alexandra141
400alexandra141
401Cisse139
402Ciupy138
403Petre Elena137
404EllaSarra135
405EllaSarra135
406cosminy18135
407Ioana Maria Alexandr135
408UTA134
409Nikk Nikk130
410Cirstea Robert129
411Cirstea Robert129
412castor cretu127
413mariloto126
414Popa Dragos126
415Bila45126
416Kiryacu Kiry125
417Techilla123
418Piticuzgg123
419HMMM122
420Iulian Carlig121
421Bica Olimpiu121
422Razvan Cristian120
423Viorel Ion120
424MrJackpots120
425Poloniamulti120
426taman99119
427CBP2015119
428Titi Titel119
429Dan Pinzariu118
430fac ce vreau118
431Claudiu117
432radu daniel117
433Flo70117
434Visa Marian117
435Ciprian Crinu117
436Cristi Chiper117
437Gheorghita Bichinet117
438Andrei Ciudin116
439Cr Daniel116
440Andrei Draghici116
441elle86115
442Gabi Florin Vintila115
4431eu115
444Porumb Liviu115
445CT Catalin115
446what are you doing A115
447good luck A115
448good luck Axx115
449jly A115
450yai Axx115
451tpwkhs Axx115
452aimh Axx115
453Valentin Ciocan114
454bead A114
455valentin.manea113
456cristian.vrabie113
457Robert Ghiorghisoara113
458Stefan Florin Bobin113
459uan A113
460lirbeach A113
461ltlhs Axx113
462odwcb A113
463idc A113
464Nachiu Lumy112
465Daniel Zamfir112
466ayhs Axx112
467Ionut Good111
468Eu Si Atat111
469Luminita Stan110
470Dan Copa110
471Vreau bani barbati110
472CB Danni19
473Balan Mariana19
474George Serban19
475bucurescu19
476ToNic Norby ToNic19
477nicu.v18
478Nicoleta18
479Florin Macaneata18
480Anna17
481mariusuniversity17
482Stefan Sin WINNER17
483$tefan $in BO$$17
484Stefan Sin EROU17
485Stefan Sin RESPECT17
486loto16
487marian16
488chinezu16
489Alex Áléxíss16
490Balasa Vlad16
491TorHalicoss16
492TorHalicoss16
493Buzdugan Adrian16
494Cristina M15
495Codi15
496Ionut Badea15
497Alexandra Ioana Dăn15
498ALEXTORES15
499Popovici Georgiana A15
500RunHard14
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Champion14167935, 64, 4, 14
2Mihaela Bălțatu1316914, 14, 21, 35
3Crocostef12266145, 46, 75, 76
4Radu122064
5Dak12169264, 4, 14, 21
6Stardust1216754, 14, 21, 35
7Gratiela Graty112087
8Lucky Phantom11146935, 64, 67, 4
9ciulea10255929, 1, 20, 17
10adrian anghelescu102224
11Christian10170467, 4, 12, 14
12Mariannaa10168814, 64, 67, 4
13Imparator10167767, 4, 12, 21
14winner_element1016374, 12, 14, 21
15LOTOPINI DI SUGIESTI1015094, 12, 14, 21
16CelMaiTareJucătorLo10143621, 35, 4, 12
17IPlayForTheFun10139464, 67, 4, 14
18Vali Suciu9220114, 29, 31, 57
19Broker Ady9202510, 11, 12, 26
20adelinctin9176114, 27, 30, 44
21infinitely win916904, 12, 14, 64
22Billion Trillions Fa915134, 14, 21, 35
23Reparații Calculato9150467, 4, 14, 21
24Tyty Boxoru9149514, 21, 35, 67
25Domnu geo9135014, 35, 64, 4
26Foynn82075
27Suci Sandor820546, 16, 26, 62
28ursuletz8171835, 64, 67, 4
29faliment8170114, 35, 64, 4
30carcass816934, 12, 14, 35
31Aleyna Yaşar8168314, 35, 64, 4
32Brishk Mikhaela816824, 14, 21, 35
33impaled8167314, 64, 67, 4
34Million Trillions Fa8151614, 21, 67, 4
35Kema Kema-Haw8146667, 4, 12, 14
36BEST-WORLD-PLAYER-2O8143514, 64, 67, 4
37Fantomitza fanclub813624, 14, 21, 64
38Luciana Ramona7170267, 4, 14, 21
39Big Bang Theory7169964, 67, 4, 14
40magia numerelor7167812, 14, 21, 67
41Soare Violeta716724, 12, 14, 21
42Trillions Trillions 7151214, 64, 67, 4
43Phantom Lord7146914, 35, 64, 67
44Peppino714684, 12, 14, 35
45DyLy BOXORU7145714, 35, 64, 67
46CocârțStef7134364, 67, 4, 14
47Ion Marinescu6269810, 41, 56, 62
48FLORENTINA6263164, 69, 75, 77
49blade6254536, 38, 40, 41
50Grigore Paul623227, 16, 50, 67
51Tanta Paul623198, 17, 51, 55
52Chivuta Marti62296
53Chivuta Marti62296
54Dinutz9996225929, 58, 19, 23
55Gh05t L0tt3ry6169435, 64, 4, 14
56Liliana Manole6168621, 35, 67, 4
57LotoEnergy6168564, 4, 14, 21
58L. OUT L.616764, 14, 21, 64
59Money Talks6167014, 21, 35, 67
60Millions Trillions F6151512, 14, 21, 67
61Billions Trillions F6151367, 4, 14, 21
62Phantom 0036147221, 35, 4, 12
63Gambling Phantom6147114, 21, 64, 67
64AlgorithM6147135, 67, 4, 12
65Talibanu Gambling6146714, 21, 35, 4
66Fantomitza Norocoas6140112, 14, 21, 67
67Mihai Pivasu6135812, 14, 35, 67
68cornel61331
69Denisa Ioana6118464, 4, 12, 14
70GE-LUTA61045
71Manuu_9961020
72Adalbert52164
73George Nasta51841
74Sandu Mirela5170321, 67, 4, 12
75Rodica Geambașu5169912, 14, 64, 67
76Angel Wings5169514, 21, 64, 67
77abcLottery5168564, 4, 12, 21
78Anna Anikó5167912, 14, 21, 64
79IlIy liIy5167635, 4, 12, 14
80Time is Money5167635, 67, 4, 14
81Maık Maık5160635, 64, 4, 12
82Nambăr Uan5159914, 35, 64, 4
83Georgi5153314, 22, 36, 46
84canarii.de.vnzare5152814, 21, 35, 64
85Gherțoiu DeBloc5149514, 35, 64, 67
86L75147035, 64, 4, 12
87Laur Jmeceru Băiat 5145667, 4, 14, 21
88CeIMaiTareJucătorLo5143667, 4, 14, 21
89panaiotis13151359
90Creastă Montană5135614, 64, 67, 4
91Gica Vasiliniuc51306
92Game_Hell5830
93domnulgeo4254312, 13, 19, 23
94ion42007
95Oprisan Dinu4181829, 23, 58, 19
96Ilie Luminița417044, 14, 35, 64
97undertaker&malefacto4170464, 4, 14, 21
98nicu ebanca41700
99Staculet Gabriela4169512, 14, 21, 35
100noroc chior4169212, 14, 21, 64
101lucky shop4168621, 64, 4, 12
102SKhema SKema4168035, 64, 4, 12
103Trillion Trillions F4151335, 64, 4, 12
104BO$$4150935, 64, 67, 4
105Dăunătoarea DePort414944, 12, 14, 21
106Tyby Boxoru414854, 14, 35, 64
107Cel_Mai_Tare4147367, 4, 14, 21
108Superlover414614, 14, 21, 35
109io câștig întruna4145164, 67, 4, 12
110Asprem Samper4144714, 21, 64, 67
111Jmeceru Pervers4141335, 67, 4, 14
112NoPainNoGain413964, 12, 14, 35
113IPlayToWin4139512, 14, 21, 67
114Dan41356
115Crococârț4135214, 35, 64, 67
116Fertilizer413504, 12, 14, 35
117TribaI Fishing4134421, 64, 67, 4
118Triball Fishing413444, 14, 21, 35
119Tribal Fishing4134014, 21, 64, 67
120Celebrity win4133335, 64, 4, 14
121magda4132164, 4, 12, 14
122cioara balistică4120014, 21, 67, 4
123Mark Mark41108
124blondina4981
125Licut Marin4784
126Stelian Adrian4633
127Cristina Sanda4439
128adrian_stroe864279
129marian595325486, 15, 66, 70
130Money out of nothing3167935, 4, 12, 14
131Mădîrjac Cristina3167721, 35, 64, 4
132misa31631
133Talibanu Gaming3148067, 4, 12, 14
134petrevictor31479
135Phantom3147467, 4, 12, 14
136Matematicianul3146935, 64, 67, 4
137LegeaCâștigului3139367, 4, 14, 21
138LOTO-OPINI SI SUGEST313164, 14, 21, 35
139Lucky31227
140MARIUS26311622, 10, 18, 35
141Mirela Ștefania31060
142Mily3973
143Silviu Mihai3970
144Malnik3960
145POCITANIA3849
146Gap3823
147Dacian Luculus3681
148PARHAZARD3502
149ana19883462
150murgu3322
151murgu3322
1520eroore03278
153Darky Vikernes2169914, 21, 64, 4
154Pepino214704, 14, 21, 64
155靈淡懂2138235, 64, 4, 14
156Crococârțstef2134767, 4, 14, 21
157Voicu Gheorghe21324
158Daniel Barbu2129860, 61, 62, 63
159MF21235
160Teta Sena21181
161Cristinel Alecse211295, 35, 63, 72
162ioan moldo21001
163Lolita2977
164cosmin 012960
165Nicu Ebanca2933
166LAURENTZIU2895
167LAURENTZIU2895
168Mitzy2894
169Radu Daniel2889
170Viorel Dinca2839
171Nutu2775
172???2771
173Daniel Sanda2728
174Denisa Ioana2721
175ds2714
176Taras2697
177Relu Zanfir2525
178tetoutcai2479
179Dan Hariga2427
180karolina772337
181Dordea Cristian2304
182cristaldo2301
183kadurika2297
184kadurika2297
185dan102273
186Ana Popescu2262
187Valentina Ramona2252
188Dyana Diana2150
189capogatto2148
190Adina Popa2146
191Costi Mihai2140
192Valentin_D2129
193Rosu Iuliana Mihaela261
194Talking Strategy1167512, 14, 21, 64
195Vanessa1167364, 4, 14, 21
196Ioan Tamas1877
197Jumaa Ortansa170022, 49, 50, 79
198Sabou Constantin1658
199Daniel Marin1638
200FULCRUM1604
201Madalina Book1591
202Vasile Boboc1523
203MISHU331502
204Mariuca1465
205VOICU1455
206vali20111454
207Viorica Radu1438
208Adi Mutu1426
209Ionela Sandu1423
210Petru Sturza14171, 2, 12, 69
211vldX1412
212danezu1406
213danezu1406
214gErMaiNE1406
215sandor.ferencz1380
216MITZA1337
217Emil Dobozi1324
218Man & Money1322
219Nelu Arsenie131414, 4, 51, 79
220Nelu Arsenie131414, 4, 51, 79
221ADYBETO1300
222Marihoana Mariana1284
223Love -Money1276
224g30rg31261
225Gopo1248
226Vija Lucia1244
227Nicolae Minuţ1228
228StefanTrandafir1210
229Marian Sandu1208
230Hfi Florin120516, 30, 44, 65
231Romanudelafar1203
232Bojo1187
233Arianna1185
234Carp mihai1180
235Horia1152
236Dăcât Dumnezeu1151
237Dăcât Dumnezeu1151
238Razvan Stanciu1147
239Anamaria Vasiliniuc1137
240Matei Nicolae Robert1131
241Ovidiu Si Mihaela Pr1127
242axa coci1125
243pianistu1120
244Maria Cristina1119
245Oliver-Csilla Vajda1117
246FLORI1114
247Filip Nicolae1112
248Mihaela Miu1109
249teo vasile1104
250teo vasile1104
251csh189
252Nyko188
253profetul184
254Bratu182
255Marius Panait Fcrb177
256Nykolass171
257Stefania Dragomir168
258Marmota168
259liviuvartic162
260Ruxandra Maria151
261Florin Burghelea150
262Florin Munteanu146
263ileana3114143
264e-Tips143
265MILI143
266florinbalet142
267florinbalet142
268Violeta Gheorghe141
269Andrei Butoi140
270Ciupy137
271Niculae Costel134
272cristi07128
273castor cretu127
274Marius Neagu126
275misu124
276Techilla123
277VreauBani119
278Marius Lelescu119
279GabiFlo114
280chelco114
281Stefan Florin Bobin113
282hoza cristian113
283Eu Si Atat111
284Lizeta Nistor110
285Ionut Vasile19
286marcel8817
287Petre Victor16
288Daniel Bozoanca15
289Alexandra Ioana Dăn15
290danielldan200015
291Danny Matei15
292Daniel Dumitrache14
293Cosmin Marian14
294Florin Alexandru13
295Alin Marian Niţă13
296Loredana Tudorache12
297Loredana Tudorache12
298Roman Mircea Constan12
299PANZER12
30012345 right now12
301MRoșu Anorexiqus11
302Rosule Poateti-Ofuri11
303Mihai Radu0949
304Radu Calin0555
305petrevictor19530553
306jan bobocu0547
307Paul Grigore04578, 18, 42, 57
308hariga dan0452
309Piotr0416
310Chelaru0406
311Coco0382
312gica emil0371
313faby20140365
314$_€_£_ ₱ _₵_0363
315Veronika0352
316sorin puia0350
317Nicoleta Gabriela0325
318Mircea0290
319Anghel George-Sebast0286
320silviu briliantul0285
321DENIS0279
322Tudose Marilena0277
323Ionutlir 750269
324Florin Petrescu0259
325Dobrau Ovidiu0241
326Zaviceanu Dan0236
327negrea ionel0234
328Andreea Violeta0232
329Catuna Daniel0227
330Gavrila Mirela0225
331Iulia Elena Andronie0220
332Incepatoarea0220
333VALI20210219
334Bogdan Calin0213
335Savescu Bogdan0206
336mihaelamiki0200
337Gela Tudose0200
338Axa Pariuri0186
339Silviu20160181
340Sandu Petreanu0178
341Oprea Cornel0176
342joco0169
343Micutzu Aby0166
344Enache Valica Valent0164
345Alexandru Pintican0161
346valy0158
347mirelyna0157
348Silviu Florin0149
349Ramona Vînă0144
350floryn270144
351vali20160141
352camelia0139
353Balan Cristin0137
354nasty0134
355AngelBadBoy0132
356Valentina Stoica0125
357Adyta Popeye0116
358Flori St.0116
359Catalinn210115
360Norocoasa 10109
361Leontin Mircea Draga0108
362ARDILES19690106
363Florentin0105
364Tudor Dragos0103
365Tudor Dragos0103
366oracol0102
367oracol0102
368Buhazi Francisc0101
369Ionel Siminiceanu0101
370Cristian Ionel Encul0100
371Nick Amalia Vlad Iov093
372ddaxxa091
373ddaxxa091
374Cami Andreea091
375mariaelena090
376Stanculescu Dan Si C088
377Adrian Lupu088
378Catana Marius Daniel087
379Iony17087
380Ionutloto086
381Teodora Nicoleta086
382Sile086
383pescarul1967086
384Radu Eugen Ghe085
385Dragne Alexandru083
386Catalin Adrian Mihal083
387Dan Soare081
388Polonia 1 si 208014, 15, 34, 79
389Rupere la predictii079
390Domenti Cristina Ang078
391CelMaiTareJucătorLo076
392Claudiu Ilie075
393FzR83075
394Florin Petrescu075
395benyy074
396benyy074
397Ardiles894074
398Laurentiu Coles073
399Petrica Marian073
400GMS073
401Ema Loredana072
402Fane Bolboaca071
403Ramonik069
404Reiga069
405Tim Cos067
406Tim Cos067
407ROSU MARIUS067
408Mircica Aurica066
409dragoru065
410Lorica Stanila065
411Ruslan Spirea065
412teodor063
413Romeo Romeo062
414iasca iasca061
415iasca iasca061
416Billy Saga061
417axina061
418Gheorghe Rusoiu060
419SORIN_DN059
420N. N.057
421Mike Ion056
422PLATINUM056
423Iby Albina056
424Popescu Albert056
425Baltag Mihaela055
426alin1910054
427vasile nicusor054
428vasile nicusor054
429Negoita George054
430Cristian Desideriu054
431Szkoropan Petrica054
432Ionel Berbecaru054
433Sorin Rizu053
434Mihai-Claudiu Neagu053
435Mihai-Claudiu Neagu053
436caerfsn053
437Mihaela Gabriela053
438lotto polonia05320, 22, 48, 50
439Gigi Geo Anca052
440Adrian Coman052
441BEST-WORLD-PLAYER-20052
442Pantazica Manuela052
443Mirel051
444adrian 91051
445Coste Costa050
446Manea Valentin049
447darius alexandru049
448Polly20/80049
449A+D+D049
450Albert049
451Nicola Gabriel048
452CYD048
453Nistor Bege Eva048
454SUVITATU046
455Iulia Ivan046
456Munteanu046
457Visenescu Daniel046
458Lucian Vasile045
459Vlad Catalin045
460Tony Moreno045
461daniel.ionutz1044
462Mariana Mirea044
463mihail043
464mihail043
465Cristina Giorgiana C043
466Silviu Silviu042
467Mihaela05041
468alexandra041
469Jan Ion041
470Silviu040
471pedros040
472Stefan Pagu040
473rionut35040
474Costica Vechiu040
475rusu constantin039
476Florentin Soroiu039
477Cisse039
478Madalina222039
479Fortunati Alloro039
480Grasu Florin039
481Mircea Sfichi Bocean038
482clau28038
483C.dan038
484Petre Elena037
485MariusT036
486Andrei123036
487Andrei123036
488Alina Andrada036
489Macovei Marius036
490cosminy18035
491tanya035
492Ioana Maria Alexandr035
493Stefan Catalin035
494Sorensen Soclasdemo035
495Pana Marian034
496Adrian034
497Cosmin Stan034
498UTA034
499Florin Padureanu034
500Adrian Aditu033
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1adrian anghelescu52221
2adrian anghelescu52221
3Big Bang Theory5169664, 67, 4, 14, 35
4impaled5167214, 64, 67, 4, 12
5marian595425406, 15, 19, 66, 70
6Chivuta Marti42296
7Chivuta Marti42296
8Dinutz999422547, 29, 58, 19, 23
9Vali Suciu4220315, 36, 42, 68, 72
10Christian4170467, 4, 12, 14, 35
11Sandu Mirela4170121, 67, 4, 12, 14
12Angel Wings4169514, 21, 64, 67, 4
13Mihaela Bălțatu416914, 14, 21, 35, 67
14BO$$4150935, 64, 67, 4, 14
15IPlayToWin4139512, 14, 21, 67, 4
16Creastă Montană4135614, 64, 67, 4, 12
17ciulea325615, 10, 29, 49, 72
18Gratiela Graty32086
19George Nasta31852
20ursuletz3171535, 64, 67, 4, 14
21Luciana Ramona3170067, 4, 14, 21, 64
22Dak3169264, 4, 14, 21, 35
23infinitely win316874, 12, 14, 64, 67
24Aleyna Yaşar3168114, 35, 64, 4, 12
25SKhema SKema3167935, 64, 4, 12, 14
26Champion3167635, 64, 4, 14, 21
27Million Trillions Fa3151614, 21, 67, 4, 12
28Trillion Trillions F3151335, 64, 4, 12, 14
29Phantom 0033147321, 35, 4, 12, 14
30Matematicianul3146935, 64, 67, 4, 12
31Fantomitza Norocoas3140112, 14, 21, 67, 4
32Cristina Sanda3439
33Cristina Sanda3439
34Foynn22071
35Radu22063
36Oprisan Dinu218157, 29, 23, 58, 19
37Darky Vikernes2169714, 21, 64, 4, 12
38carcass216924, 12, 14, 35, 64
39Liliana Manole2168521, 35, 67, 4, 14
40Mariannaa2168414, 64, 67, 4, 12
41Time is Money2167635, 67, 4, 14, 21
42Imparator2167567, 4, 12, 21, 35
43Anna Anikó2167512, 14, 21, 64, 4
44Stardust216744, 14, 21, 35, 64
45winner_element216354, 12, 14, 21, 64
46Maık Maık2160435, 64, 4, 12, 14
47Billions Trillions F2151367, 4, 14, 21, 35
48Tyby Boxoru214854, 14, 35, 64, 67
49L72147035, 64, 4, 12, 14
50Kema Kema-Haw2146667, 4, 12, 14, 64
51Laur Jmeceru Băiat 2145667, 4, 14, 21, 64
52BEST-WORLD-PLAYER-2O2143514, 64, 67, 4, 12
53Jmeceru Pervers2141235, 67, 4, 14, 21
54IPlayForTheFun2139364, 67, 4, 14, 35
55靈淡懂2138135, 64, 4, 14, 21
56panaiotis13121359
57Crococârțstef2134767, 4, 14, 21, 35
58TribaI Fishing2134221, 64, 67, 4, 14
59Tribal Fishing2134214, 21, 64, 67, 4
60Daniel Barbu2129260, 61, 62, 63, 64
61MARIUS26211501, 38, 67, 54, 80
62Cristinel Alecse211271, 2, 3, 79, 80
63Mirela Ștefania21060
64GE-LUTA21045
65Malnik2958
66LAURENTZIU2895
67PARHAZARD2501
68Piotr2417
69Veronika2354
70Ion Marinescu1269710, 41, 56, 62, 77
71blade1254348, 51, 67, 72, 78
72blade1254348, 51, 67, 72, 78
73domnulgeo1254312, 13, 19, 22, 23
74Tanta Paul123198, 15, 50, 57, 63
75Broker Ady12020
76ion12009
77MF11925
78Ilie Luminița117014, 14, 35, 64, 67
79Rodica Geambașu1169712, 14, 64, 67, 4
80Staculet Gabriela1169412, 14, 21, 35, 4
81Gh05t L0tt3ry1169335, 64, 4, 14, 21
82noroc chior1169012, 14, 21, 64, 4
83abcLottery1168464, 4, 12, 21, 35
84LotoEnergy1168464, 4, 14, 21, 35
85lucky shop1168321, 64, 4, 12, 14
86Money out of nothing1167935, 4, 12, 14, 21
87Brishk Mikhaela116794, 14, 21, 35, 64
88Mădîrjac Cristina1167521, 35, 64, 4, 14
89Talking Strategy1167512, 14, 21, 64, 4
90Vanessa1167264, 4, 14, 21, 35
91Soare Violeta116704, 12, 14, 21, 64
92Nambăr Uan1159714, 35, 64, 4, 12
93canarii.de.vnzare1152814, 21, 35, 64, 4
94Trillions Trillions 1151214, 64, 67, 4, 12
95LOTOPINI DI SUGIESTI115094, 12, 14, 21, 67
96Tyty Boxoru1149414, 21, 35, 67, 4
97Gherțoiu DeBloc1149414, 35, 64, 67, 4
98Talibanu Gaming1148067, 4, 12, 14, 35
99petrevictor11479
100Phantom1147467, 4, 12, 14, 64
101Gambling Phantom1147114, 21, 64, 67, 4
102Lucky Phantom1147035, 64, 67, 4, 14
103Pepino114684, 14, 21, 64, 67
104Peppino114684, 12, 14, 35, 64
105Superlover114594, 14, 21, 35, 67
106DyLy BOXORU1145714, 35, 64, 67, 4
107io câștig întruna1144964, 67, 4, 12, 14
108CelMaiTareJucătorLo1143721, 35, 4, 12, 14
109NoPainNoGain113954, 12, 14, 35, 64
110Fantomitza fanclub113624, 14, 21, 64, 67
111Crococârț1135214, 35, 64, 67, 4
112Fertilizer113504, 12, 14, 35, 64
113Domnu geo1134914, 35, 64, 4, 12
114Celebrity win1133335, 64, 4, 14, 21
115Voicu Gheorghe11323
116LOTO-OPINI SI SUGEST113164, 14, 21, 35, 64
117Lucky11222
118cioara balistică1119814, 21, 67, 4, 12
119Teta Sena11181
120Mark Mark11104
121Manuu_9911020
122Silviu Mihai1968
123POCITANIA1847
124Ioan Tamas1817
125Denisa Ioana1721
126Jumaa Ortansa170022, 49, 50, 72, 79
127Taras1695
128Dacian Luculus1680
129Sabou Constantin1656
130Relu Zanfir1527
131Mariuca1465
132hariga dan1450
133sandor.ferencz1380
134sorin puia1349
135adrian_stroe861279
136g30rg31263
137Valentina Ramona1252
138Arianna1198
139Flori St.1111
140Mihaela Miu1109
141Norocoasa 11109
142Leontin Mircea Draga1107
143Ionel Siminiceanu195
144csh187
145Catalin Adrian Mihal183
146Stefania Dragomir179
147Nykolass171
148caerfsn154
149Adrian Coman151
150Florin Munteanu148
151e-Tips143
152Techilla123
153Ali112
154Cristian Andrei13
155Ily12
156Crocostef026743, 6, 9, 16, 19
157FLORENTINA026303, 19, 20, 22, 80
158Grigore Paul023228, 54, 57, 64, 67
159Adalbert02166
160Suci Sandor0205313, 21, 42, 50, 80
161Suci Sandor0205313, 21, 42, 50, 80
162adelinctin017611, 2, 3, 4, 5
163undertaker&malefacto0170364, 4, 14, 21, 35
164faliment0169914, 35, 64, 4, 12
165nicu ebanca01696
166IlIy liIy0167735, 4, 12, 14, 21
167magia numerelor0167712, 14, 21, 67, 4
168L. OUT L.016764, 14, 21, 64, 67
169Money Talks0167014, 21, 35, 67, 4
170misa01631
171Georgi015314, 11, 13, 21, 33
172Millions Trillions F0151412, 14, 21, 67, 4
173Billion Trillions Fa015134, 14, 21, 35, 64
174Reparații Calculato0150367, 4, 14, 21, 64
175Dăunătoarea DePort014934, 12, 14, 21, 35
176Cel_Mai_Tare0147267, 4, 14, 21, 35
177AlgorithM0147135, 67, 4, 12, 14
178Phantom Lord0146814, 35, 64, 67, 4
179Talibanu Gambling0146614, 21, 35, 4, 12
180Asprem Samper0144714, 21, 64, 67, 4
181CeIMaiTareJucătorLo0143867, 4, 14, 21, 64
182LegeaCâștigului0139267, 4, 14, 21, 35
183Mihai Pivasu0135912, 14, 35, 67, 4
184Triball Fishing013454, 14, 21, 35, 67
185CocârțStef0134364, 67, 4, 14, 35
186cornel01329
187Dan01324
188magda0132164, 4, 12, 14, 21
189Gica Vasiliniuc01304
190Denisa Ioana0118464, 4, 12, 14, 21
191ioan moldo01002
192blondina0977
193Mily0973
194Lolita0970
195cosmin 010957
196Mihai Radu0945
197Nicu Ebanca0934
198Radu Daniel0887
199Mitzy0883
200Game_Hell0826
201Viorel Dinca0815
202Gap0800
203Gap0800
204???0778
205Licut Marin0778
206Nutu0774
207Nutu0774
208Daniel Sanda0726
209ds0711
210Daniel Marin0637
211Stelian Adrian0634
212FULCRUM0604
213Madalina Book0590
214Radu Calin0554
215petrevictor19530553
216jan bobocu0547
217Vasile Boboc0517
218MISHU330499
219tetoutcai0479
220ana19880463
221Paul Grigore045713, 15, 55, 39, 34
222vali20110456
223VOICU0456
224Viorica Radu0438
225Dan Hariga0427
226Adi Mutu0426
227Ionela Sandu0422
228Ionela Sandu0422
229Petru Sturza04171, 2, 6, 25, 34
230vldX0413
231vldX0413
232gErMaiNE0409
233Chelaru0408
234danezu0406
235Coco0383
236gica emil0369
237faby20140362
238$_€_£_ ₱ _₵_0357
239karolina770337
240MITZA0336
241Nicoleta Gabriela0325
242Emil Dobozi0324
243Man & Money0322
244murgu0321
245murgu0321
246Nelu Arsenie03124, 14, 51, 77, 79
247Nelu Arsenie03124, 14, 51, 77, 79
248Dordea Cristian0303
249ADYBETO0301
250kadurika0296
251kadurika0296
252Mircea0290
253Anghel George-Sebast0286
254Anghel George-Sebast0286
255silviu briliantul0284
256Marihoana Mariana0283
257DENIS0278
2580eroore00278
259Tudose Marilena0277
260Love -Money0274
261dan100271
262Ionutlir 750270
263Ana Popescu0262
264Florin Petrescu0258
265Gopo0251
266Vija Lucia0241
267Dobrau Ovidiu0238
268Zaviceanu Dan0235
269negrea ionel0232
270Andreea Violeta0232
271Catuna Daniel0228
272Nicolae Minuţ0227
273cristaldo0224
274Gavrila Mirela0223
275VALI20210222
276Incepatoarea0220
277Iulia Elena Andronie0219
278Bogdan Calin0213
279StefanTrandafir0210
280Savescu Bogdan0209
281Marian Sandu0208
282Romanudelafar0203
283Gela Tudose0200
284mihaelamiki0198
285Hfi Florin019126, 38, 59, 63, 65
286Bojo0186
287Axa Pariuri0186
288Sandu Petreanu0178
289Carp mihai0178
290Oprea Cornel0176
291joco0169
292N. N.0167
293Micutzu Aby0166
294Enache Valica Valent0163
295Alexandru Pintican0160
296mirelyna0159
297Dăcât Dumnezeu0151
298Dăcât Dumnezeu0151
299capogatto0148
300Dyana Diana0147
301Razvan Stanciu0147
302Razvan Stanciu0147
303floryn270145
304Adina Popa0140
305vali20160140
306Costi Mihai0140
307Balan Cristin0137
308Horia0136
309Horia0136
310camelia0135
311Anamaria Vasiliniuc0134
312AngelBadBoy0133
313nasty0132
314Matei Nicolae Robert0131
315Valentin_D0129
316Ovidiu Si Mihaela Pr0128
317axa coci0126
318axa coci0126
319Ramona Vînă0126
320Valentina Stoica0126
321pianistu0122
322Oliver-Csilla Vajda0116
323Maria Cristina0116
324Adyta Popeye0115
325Catalinn210115
326FLORI0114
327valy0113
328Filip Nicolae0112
329ARDILES19690106
330Florentin0104
331teo vasile0104
332Tudor Dragos0103
333Tudor Dragos0103
334oracol0103
335Buhazi Francisc0103
336Popescu Albert010221, 23, 28, 32, 41
337Cristian Ionel Encul099
338Nick Amalia Vlad Iov092
339Cami Andreea091
340mariaelena090
341Catana Marius Daniel088
342Adrian Lupu088
343Nyko088
344Albert087
345Ionutloto087
346Iony17087
347pescarul1967086
348Radu Eugen Ghe085
349Sile085
350Teodora Nicoleta084
351profetul084
352ddaxxa083
353ddaxxa083
354Dragne Alexandru083
355Bratu081
356Dan Soare081
357Polonia 1 si 208016, 18, 36, 50, 65
358Rupere la predictii079
359Domenti Cristina Ang078
360CelMaiTareJucătorLo076
361Marius Panait Fcrb075
362Gabor Ion075
363FzR83075
364Florin Petrescu075
365Claudiu Ilie074
366benyy074
367Ardiles894074
368Laurentiu Coles073
369Laurentiu Coles073
370GMS073
371Petrica Marian072
372Fane Bolboaca071
373Ema Loredana069
374Reiga069
375Marmota068
376Tim Cos067
377Mircica Aurica066
378dragoru065
379Lorica Stanila065
380ROSU MARIUS065
381Ruslan Spirea065
382Ramonik064
383Stanculescu Dan Si C063
384PLATINUM063
385liviuvartic062
386Romeo Romeo062
387teodor062
388iasca iasca061
389axina061
390Rosu Iuliana Mihaela060
391Billy Saga060
392SORIN_DN059
393Gheorghe Rusoiu058
394Mike Ion056
395Baltag Mihaela055
396alin1910054
397Negoita George054
398Cristian Desideriu054
399Szkoropan Petrica054
400Ionel Berbecaru054
401Sorin Rizu053
402Mihai-Claudiu Neagu053
403Mihai-Claudiu Neagu053
404vasile nicusor053
405vasile nicusor053
406lotto polonia0539, 10, 40, 42, 77
407Mihaela Gabriela052
408BEST-WORLD-PLAYER-20052
409adrian 91051
410Manea Valentin050
411Florin Burghelea050
412misu050
413Coste Costa050
414Nistor Bege Eva049
415Polly20/80049
416Pantazica Manuela049
417Nicola Gabriel048
418Ruxandra Maria048
419CYD048
420A+D+D048
421Iby Albina048
422SUVITATU046
423Gigi Geo Anca046
424Visenescu Daniel046
425Mirel045
426Lucian Vasile045
427Iulia Ivan045
428daniel.ionutz1044
429Mariana Mirea044
430Cristina Giorgiana C044
431Munteanu044
432Tony Moreno044
433mihail043
434ileana3114043
435MILI043
436florinbalet042
437Violeta Gheorghe042
438Mihaela05041
439Jan Ion041
440Costica Vechiu041
441alexandra040
442alexandra040
443Stefan Pagu040
444rionut35040
445rusu constantin039
446Florentin Soroiu039
447Cisse039
448pedros039
449Madalina222039
450Madalina222039
451Vlad Catalin039
452Grasu Florin039
453Silviu Silviu039
454C.dan038
455Fortunati Alloro038
456Andrei Butoi037
457Petre Elena037
458MariusT036
459vali036
460Andrei123036
461Alina Andrada036
462Alina Andrada036
463Macovei Marius036
464Ciupy036
465Mircea Sfichi Bocean035
466cosminy18035
467tanya035
468Ioana Maria Alexandr035
469Stefan Catalin035
470Sorensen Soclasdemo035
471Pana Marian034
472Cosmin Stan034
473UTA034
474Florin Padureanu034
475Niculae Costel034
476Adrian033
477Adrian Aditu033
478Temciuc Cristian033
479clau28033
480suzymic032
481Baldean Ion031
482EllaSarra030
483Catalin Visanica030
484Catalin Visanica030
485Lucica Neagu030
486alin179030
487Daniel JJ Daniel030
488bixi030
489Cirstea Robert029
490Andrei Grigoras029
491MARIUS99028
492Nikk Nikk028
493Nikk Nikk028
494Cristian Krysty Ilie028
495Piciu Eforie028
496Alex Borgza028
497Iliana Stoica028
498AlexAK027
499florin alin027
500Corina Olteanu027