Predictii Utilizatori Predictii Validate Profilul Meu Adauga Predictii Clasament General Clasament Martie Statistici Generale Statistici Martie Top 10 Logare


Statistici Generale


TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Ion Marinescu62524479
2Crocostef580240713
3FLORENTINA57923843
4ciulea579231516
5marian595562229558
6blade55822952
7domnulgeo5482298
8Adalbert5332169
9adrian anghelescu5222005
10adrian anghelescu5222005
11Chivuta Marti517207521
12Vali Suciu507198655
13Dinutz999498202320
14Gratiela Graty4951913
15Tanta Paul490207139
16Foynn490186622
17Radu4812026
18George Nasta4741824
19Grigore Paul473207418
20Suci Sandor45618245
21ion4471775
22Broker Ady4391781
23misa4331635
24undertaker&malefacto4051461
25magia numerelor4051435
26Time is Money3951436
27Dak3921445
28Vanessa3921434
29Oprisan Dinu388158520
30nicu ebanca3871541
31LotoEnergy3871442
32Rodica Geambașu3831457
33Liliana Manole3821442
34Imparator3801433
35Money out of nothing3791439
36impaled3791430
37Aleyna Yaşar3781439
38IlIy liIy3771436
39Stardust3771432
40Staculet Gabriela3761453
41L. OUT L.3751435
42Champion3731436
43abcLottery3721441
44Luciana Ramona3691459
45Mariannaa3671445
46Sandu Mirela3661459
47Christian3661456
48Darky Vikernes3651455
49Soare Violeta3651431
50adelinctin3641526
51lucky shop3631442
52Gh05t L0tt3ry3611450
53Mădîrjac Cristina3601436
54Nambăr Uan3601360
55Brishk Mikhaela3591440
56carcass3581451
57winner_element3541413
58Angel Wings3531448
59infinitely win3521447
60MF350150959
61SKhema SKema3501438
62faliment3481456
63Big Bang Theory3481455
64panaiotis1313471361
65BO$$3471271
66Ilie Luminița3461460
67noroc chior3451449
68petrevictor3441480
69Mihaela Bălțatu3441444
70Kema Kema-Haw3411227
71ursuletz3401474
72Maık Maık3401366
73Trillion Trillions F3391273
74Cel_Mai_Tare3391232
75CelMaiTareJucătorLo3391198
76Trillions Trillions 3361272
77Anna Anikó3351436
78Money Talks3351431
79Talking Strategy3321433
80Billions Trillions F3321273
81Tyby Boxoru3321246
82Phantom Lord3311229
83Jmeceru Pervers3311172
84Talibanu Gaming3301241
85io câștig întruna3291211
86Reparații Calculato3281265
87canarii.de.vnzare3251289
88Millions Trillions F3241274
89CeIMaiTareJucătorLo3241198
90DyLy BOXORU3231218
91AlgorithM3221230
92Billion Trillions Fa3201274
93LOTOPINI DI SUGIESTI3201269
94Phantom3201235
95Tyty Boxoru3191255
96Gherțoiu DeBloc3181256
97Phantom 0033181234
98L73161229
99Dan3141369
100Lucky3121217
101cornel3101252
102cornel3101252
103Gambling Phantom3101232
104Superlover3101217
105Laur Jmeceru Băiat 3091214
106LegeaCâștigului3091152
107Matematicianul3071228
108Georgi3041287
109Peppino3041228
110Talibanu Gambling3031229
111靈淡懂3021142
112IPlayForTheFun2991153
113Million Trillions Fa2941275
114CocârțStef2941101
115Dăunătoarea DePort2921255
116Asprem Samper2921206
117BEST-WORLD-PLAYER-2O2911196
118Pepino2901229
119Crococârțstef2901105
120Triball Fishing2881102
121Fertilizer2871108
122Crococârț2851111
123Domnu geo2841109
124magda2831077
125Lucky Phantom2801231
126NoPainNoGain2801155
127Creastă Montană2781112
128Fantomitza fanclub2751122
129Voicu Gheorghe274108713
130IPlayToWin2721155
131LOTO-OPINI SI SUGEST2721074
132Mark Mark2711046
133TribaI Fishing2691102
134GE-LUTA26910417
135Celebrity win2661088
136Fantomitza Norocoas2631161
137Daniel Barbu263104360
138Mihai Pivasu2621116
139Mirela Ștefania2621040
140Teta Sena2541013
141Gica Vasiliniuc25111757
142cioara balistică251958
143Tribal Fishing2491100
144Silviu Mihai247970
145Mily246959
146cosmin 01243960
147cosmin 01243960
148Manuu_992361004
149blondina236969
150Lolita236963
151Lolita236963
152Denisa Ioana236942
153Mihai Radu232951
154MARIUS26228978
155LAURENTZIU228897
156LAURENTZIU228897
157Nicu Ebanca221935
158Cristinel Alecse21988218
159Mitzy219880
160Game_Hell219827
161Malnik218899
162Malnik218899
163POCITANIA217850
164ioan moldo2151001
165Gap214822
166Radu Daniel208774
167Ioan Tamas199864
168Licut Marin187765
169Dacian Luculus185681
170Daniel Sanda179728
171???179720
172ds177714
173Nutu174753
174Nutu174753
175Denisa Ioana173721
176Viorel Dinca172750
177Taras162698
178Sabou Constantin159657
179FULCRUM157599
180Madalina Book153607
181Radu Calin150555
182Daniel Marin147630
183Stelian Adrian145588
184VOICU136456
185jan bobocu127552
186Vasile Boboc126524
187PARHAZARD121502
188PARHAZARD121502
189tetoutcai120480
190Dan Hariga116435
191MISHU33115499
192Cristina Sanda113434
193Adi Mutu105426
194Ionela Sandu105424
195Coco105387
196ana1988104462
197Chelaru102410
198vali2011101456
199vldX101416
200danezu101403
201Viorica Radu99438
202$_€_£_ ₱ _₵_99358
203faby201492365
204Veronika92354
205Man & Money92320
206Man & Money92320
207Dordea Cristian90304
208murgu89321
209murgu89321
210Jumaa Ortansa8745479
211sorin puia86350
212MITZA86337
213Mircea86289
214Marihoana Mariana84283
215petrevictor195382361
216sandor.ferencz81380
217Tudose Marilena80277
218kadurika77297
219kadurika77297
220Relu Zanfir77296
221Anghel George-Sebast77286
222Love -Money74266
223ADYBETO74251
224cristaldo73367
225g30rg373263
226Emil Dobozi72324
227adrian_stroe8672279
2280eroore070277
229Ana Popescu70249
230karolina7769337
231DENIS69280
232dan1067272
233Gopo64251
234Dobrau Ovidiu62241
235Axa Pariuri62186
236Catuna Daniel61228
237hariga dan6024378
238Zaviceanu Dan59239
239silviu briliantul57286
240Florin Petrescu57259
241Nelu Arsenie572331
242Nelu Arsenie572331
243Nicolae Minuţ57225
244Mariuca56220
245Vija Lucia55242
246Gela Tudose55200
247negrea ionel54234
248Savescu Bogdan54209
249Bojo54187
250Sandu Petreanu52178
251StefanTrandafir51210
252VALI202150222
253Bogdan Calin50213
254gica emil472427
255Enache Valica Valent47164
256Paul Grigore452093
257Dyana Diana45156
258mihaelamiki44203
259Horia44195
260Carp mihai44181
261Alexandru Pintican44161
262Romanudelafar43201
263Oprea Cornel43176
264Iulia Elena Andronie42222
265gErMaiNE42204
266valy41165
267capogatto41148
268Adina Popa41146
269Arianna40188
270joco40169
271Razvan Stanciu40146
272Gavrila Mirela40128
273Ionutlir 7539171
274mirelyna39158
275Costi Mihai39140
276Hfi Florin37180
277teo vasile37104
278pianistu36120
279Flori St.36115
280camelia35137
281Dăcât Dumnezeu34150
282Dăcât Dumnezeu34150
283Piotr33196
284Micutzu Aby33164
285Balan Cristin32137
286Valentin_D32129
287Oliver-Csilla Vajda32117
288floryn2732117
289Petru Sturza311705
290Anamaria Vasiliniuc31138
291Matei Nicolae Robert31131
292Filip Nicolae30112
293nasty29134
294Florentin29105
295vali201628141
296Ovidiu Si Mihaela Pr28128
297axa coci28126
298Leontin Mircea Draga28107
299csh2887
300AngelBadBoy27133
301Ramona Vînă27127
302Valentina Stoica27120
303Maria Cristina27119
304Buhazi Francisc2698
305ddaxxa2690
306ddaxxa2690
307Nick Amalia Vlad Iov2688
308oracol25102
309Catana Marius Daniel2588
310Adyta Popeye24115
311FLORI24114
312FLORI24114
313Tudor Dragos24103
314Cami Andreea2479
315Cami Andreea2479
316Marius Panait Fcrb2477
317Florin Petrescu2475
318mariaelena2390
319CelMaiTareJucătorLo2376
320GMS2373
321Tim Cos2367
322Tim Cos2367
323Cristian Ionel Encul2299
324Adrian Lupu2288
325profetul2284
326benyy2274
327Ionel Siminiceanu22724
328FzR832175
329Nykolass2171
330Nykolass2171
331Catalinn2120115
332Stanculescu Dan Si C2088
333Domenti Cristina Ang2078
334Polonia 1 si 22062
335Teodora Nicoleta1986
336Bratu1982
337Ardiles8941974
338Laurentiu Coles1973
339Ema Loredana1972
340Nicoleta Gabriela1887
341Vlad Catalin1876
342Reiga1870
343Mircica Aurica1866
344Billy Saga1861
345ileana31141843
346Sile1787
347pescarul19671786
348Radu Eugen Ghe1785
349Catalin Adrian Mihal1782
350Claudiu Ilie1775
351Fane Bolboaca1771
352Ionutloto1766
353Cristian Desideriu1754
354Polly20/801752
355Grasu Florin1739
356Petrica Marian1672
357liviuvartic1662
358Gheorghe Rusoiu1660
359Szkoropan Petrica1654
360Gigi Geo Anca1653
361Mihai-Claudiu Neagu1653
362Mihai-Claudiu Neagu1653
363Nistor Bege Eva1564
364teodor1563
365iasca iasca1561
366iasca iasca1561
367SORIN_DN1559
368Sorin Rizu1553
369caerfsn1550
370Adrian Coman1550
371Iby Albina1534
372ROSU MARIUS1468
373Andreea Violeta1467
374Lorica Stanila1466
375Mirel1464
376Marian Sandu1463
377Romeo Romeo1462
378Dan Soare14571
379Mike Ion1456
380alin19101454
381alin19101454
382Negoita George1454
383CYD1448
384Violeta Gheorghe1443
385rusu constantin1439
386Madalina2221439
387Nyko1388
388Ramonik1368
389Mihaela Miu1365
390Rosu Iuliana Mihaela1361
391Nicola Gabriel1348
392Florin Munteanu1346
393Cristina Giorgiana C1344
394dragoru1265
395Florin Burghelea1250
396A+D+D1249
397darius alexandru1248
398SUVITATU1246
399Munteanu1246
400Adrian Aditu1235
401Catalin Visanica1230
402Catalin Visanica1230
403Dragne Alexandru1183
404ARDILES19691164
405vasile nicusor1154
406adrian 911151
407Coste Costa1151
408Pantazica Manuela1150
409mihail1143
410mihail1143
411Lucian Vasile1143
412Piciu Eforie1142
413pedros1140
414Ruslan Spirea1140
415Florin Padureanu1134
416enrai1131
417Emanuella Marria1127
418Gabor Ion1059
419Baltag Mihaela1055
420Mihaela Gabriela1053
421BEST-WORLD-PLAYER-201053
422Iulia Ivan1046
423e-Tips1043
424Jan Ion1041
425Costica Vechiu1041
426Adrian1037
427Petre Elena1037
428lotto polonia1036
429laur801033
430Cirstea Robert1029
431Cirstea Robert1029
432Andrei Grigoras1029
433AlexAK1027
434cosmin1022
435VreauBani1020
436Marmota967
437Iony17955
438Ruxandra Maria951
439Manea Valentin950
440Mariana Mirea944
441Silviu Silviu942
442Mihaela05941
443Stefan Pagu940
444rionut35940
445Andrei Butoi940
446tanya935
447Nikk Nikk929
448Nikk Nikk929
449Cristi Cristian928
450mariloto926
451viperary924
452Nicu Ebanca924
453Miruna Maria923
454Daria Fasola923
455balan.cristin921
456Alexandru Bobeica914
457Stefan Sin845
458Tony Moreno844
459Popescu Albert839
460Macovei Marius836
461Stefan Catalin835
462Cosmin Stan834
463clau28834
464suzymic831
465alin179830
466Alex Borgza828
467Vatui Costin825
468claumayra824
469Andreea Dascalu823
470Ionut Enache823
471Ionut Enache823
472Stancu Daniel-Robert820
473taman99819
474Titi Titel819
475Gela Tudose818
476Costi82817
477MaximAmSpus816
478MaximAmSpus816
479Adrianemil814
480Adrianemil814
481MaryTyna813
482Visenescu Daniel746
483florinbalet742
484axina742
485alexandra741
486alexandra741
487Mircea Sfichi Bocean737
488Az Ra737
489MariusT736
490Andrei123736
491Fortunati Alloro735
492Sorensen Soclasdemo734
493EllaSarra731
494vali730
495Lucica Neagu730
496Mihai10729
497MARIUS99728
498misu728
499castor cretu727
500junior28726
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef154240835, 36
2domnulgeo1522299
3blade14322923, 5
4marian595141229558, 20
5FLORENTINA140238410, 18
6ciulea137231432, 52
7Tanta Paul13220704, 17
8Dinutz99913220235, 20
9Radu1282022
10Ion Marinescu12724499, 49
11Adalbert1222168
12Suci Sandor12218237, 19
13Chivuta Marti112207656, 58
14Chivuta Marti112207656, 58
15adrian anghelescu1122007
16Imparator1121433
17Grigore Paul11120744, 39
18Foynn11118661, 80
19ion1051775
20Sandu Mirela1051458
21Gratiela Graty1041913
22George Nasta1041852
23MF10415148, 9
24adelinctin1031526
25Tyty Boxoru1021254
26nicu ebanca1001541
27Broker Ady991788
28Rodica Geambașu981455
29Mariannaa981441
30impaled981428
31faliment961454
32Vali Suciu95198655, 61
33Gh05t L0tt3ry951449
34Liliana Manole951441
35Champion951435
36noroc chior941448
37Vanessa941432
38Oprisan Dinu9315845, 20
39Brishk Mikhaela931438
40LOTOPINI DI SUGIESTI931267
41Darky Vikernes921453
42carcass921449
43Anna Anikó921434
44magia numerelor921432
45undertaker&malefacto911459
46Staculet Gabriela911451
47Angel Wings911448
48L. OUT L.911433
49Maık Maık911365
50Mădîrjac Cristina901434
51IlIy liIy901434
52Soare Violeta901429
53Tyby Boxoru901243
54Aleyna Yaşar891437
55Time is Money891434
56BEST-WORLD-PLAYER-2O891194
57Money out of nothing881438
58Dan881368
59Gherțoiu DeBloc881254
60Laur Jmeceru Băiat 881214
61misa871635
62Nambăr Uan871358
63SKhema SKema861436
64Peppino861227
65infinitely win851445
66panaiotis131851361
67canarii.de.vnzare851287
68Trillion Trillions F851272
69Trillions Trillions 851271
70BO$$851268
71Phantom 003851231
72AlgorithM851230
73Jmeceru Pervers851171
74Christian841456
75Big Bang Theory841454
76Millions Trillions F841273
77Talibanu Gaming841240
78abcLottery831439
79Domnu geo831107
80Talking Strategy821432
81winner_element821409
82L7821228
83Matematicianul821228
84Talibanu Gambling821227
85DyLy BOXORU821215
86CelMaiTareJucătorLo821196
87Creastă Montană821111
88lucky shop811440
89Billions Trillions F811272
90Mily80959
91Luciana Ramona791456
92Dak791445
93Teta Sena791013
94Stardust781430
95Money Talks781429
96Reparații Calculato781264
97cornel781253
98Phantom781231
99Lucky781223
100Ilie Luminița771459
101Dăunătoarea DePort771254
102LOTO-OPINI SI SUGEST761073
103Pepino751228
104Fantomitza Norocoas751159
105Fantomitza fanclub751120
106Mirela Ștefania751039
107Georgi741287
108Billion Trillions Fa741273
109Daniel Barbu74104360, 61
110Mihaela Bălțatu731443
111LotoEnergy731441
112Million Trillions Fa731275
113靈淡懂731140
114Mihai Pivasu731114
115Celebrity win731088
116ursuletz721472
117Superlover721216
118Crococârț721109
119petrevictor711481
120IPlayForTheFun711151
121CeIMaiTareJucătorLo691196
122CocârțStef691099
123Cel_Mai_Tare681231
124Lucky Phantom681229
125Phantom Lord681227
126NoPainNoGain681153
127LegeaCâștigului681150
128Tribal Fishing681098
129io câștig întruna671210
130blondina67973
131Asprem Samper661204
132Crococârțstef651103
133GE-LUTA6510417, 16
134Gica Vasiliniuc6411757, 25
135Silviu Mihai64969
136IPlayToWin631153
137TribaI Fishing631100
138Triball Fishing621101
139cioara balistică62957
140MARIUS2661975
141Mihai Radu61951
142Licut Marin61765
143magda601076
144cosmin 0160960
145Malnik60900
146Malnik60900
147Gambling Phantom581229
148Kema Kema-Haw571225
149Lolita57968
150Denisa Ioana56941
151Fertilizer551106
152Voicu Gheorghe55108717, 19
153Manuu_99521005
154Nicu Ebanca52936
155Game_Hell52826
156Gap52823
157Mark Mark511048
158Radu Daniel50774
159Denisa Ioana50721
160Dacian Luculus50681
161Mitzy48884
162POCITANIA48849
163Cristinel Alecse458828, 24
164Taras45698
165???44708
166ioan moldo431001
167LAURENTZIU43897
168LAURENTZIU43897
169Ioan Tamas41864
170Daniel Sanda40728
171Sabou Constantin39658
172Viorel Dinca38748
173Radu Calin38555
174Nutu37752
175Nutu37752
176ds36714
177FULCRUM36598
178Daniel Marin34630
179vldX34410
180Stelian Adrian32600
181tetoutcai32479
182Madalina Book31604
183jan bobocu30550
184MISHU3330499
185Cristina Sanda30434
186Vasile Boboc29524
187PARHAZARD29503
188PARHAZARD29503
189Dan Hariga29434
190VOICU28456
191Viorica Radu28438
192Ionela Sandu28425
193Chelaru28409
194Adi Mutu27426
195sorin puia27350
196danezu26403
197ana198824463
198Jumaa Ortansa2445411, 79
199petrevictor195324361
200Veronika24354
201MITZA24337
202Man & Money24320
203Mircea24289
204vali201123456
205$_€_£_ ₱ _₵_23361
206Relu Zanfir22295
207Love -Money22270
208Coco21388
209kadurika21297
210kadurika21297
211Ana Popescu21248
2120eroore020278
213g30rg320262
214Gopo20251
215StefanTrandafir20209
216StefanTrandafir20209
217Axa Pariuri20186
218silviu briliantul19286
219Catuna Daniel19228
220murgu18321
221Marihoana Mariana17282
222Carp mihai17181
223Sandu Petreanu17178
224faby201416365
225Emil Dobozi16323
226Dobrau Ovidiu16242
227cristaldo15311
228Dordea Cristian15304
229Anghel George-Sebast15286
230Anghel George-Sebast15286
231adrian_stroe8615279
232dan1015275
233Savescu Bogdan15209
234Romanudelafar15203
235Gela Tudose15200
236karolina7714338
237Tudose Marilena14277
238Zaviceanu Dan14239
239Paul Grigore1420910, 15
240Anamaria Vasiliniuc14137
241pianistu14120
242negrea ionel13234
243mirelyna13159
244AngelBadBoy13133
245ADYBETO12251
246Arianna12186
247Hfi Florin12180
248Horia12160
249Horia12160
250Costi Mihai12141
251Gavrila Mirela12129
252sandor.ferencz11380
253Nicolae Minuţ11226
254Iulia Elena Andronie11221
255Mariuca11220
256Oprea Cornel11176
257Micutzu Aby11166
258Alexandru Pintican11161
259Florin Petrescu10259
260hariga dan1024317, 78
261VALI202110222
262mihaelamiki10201
263Enache Valica Valent10164
264Adina Popa10145
265FLORI10114
266Nick Amalia Vlad Iov1088
267Vija Lucia9240
268gErMaiNE9204
269Bojo9187
270Ionutlir 759171
271Balan Cristin9137
272Filip Nicolae9112
273floryn279112
274DENIS8280
275Piotr8196
276capogatto8148
277Razvan Stanciu8147
278vali20168141
279camelia8137
280Valentina Stoica8119
281Flori St.8116
282Leontin Mircea Draga8107
283csh887
284benyy874
285Laurentiu Coles873
286Bogdan Calin7213
287joco7169
288Dyana Diana7154
289Dăcât Dumnezeu7151
290Adyta Popeye7116
291teo vasile7104
292Cristian Ionel Encul799
293Cristian Ionel Encul799
294gica emil624213, 55
295Petru Sturza61705, 8
296valy6165
297nasty6134
298Matei Nicolae Robert6131
299axa coci6126
300axa coci6126
301Oliver-Csilla Vajda6117
302Catalinn216115
303oracol6103
304ddaxxa688
305Adrian Lupu688
306Nyko688
307pescarul1967686
308Stanculescu Dan Si C682
309adrian 91651
310Pantazica Manuela650
311CYD648
312Iby Albina634
313Nelu Arsenie52332, 5
314Nelu Arsenie52332, 5
315Ramona Vînă5130
316Tudor Dragos5103
317Nicoleta Gabriela587
318profetul584
319Catalin Adrian Mihal582
320Bratu582
321Domenti Cristina Ang578
322Claudiu Ilie575
323Nykolass571
324Nykolass571
325Reiga570
326Tim Cos567
327Nistor Bege Eva564
328Marian Sandu563
329Gigi Geo Anca553
330Mihai-Claudiu Neagu553
331Mihai-Claudiu Neagu553
332Florin Burghelea550
333Ruxandra Maria549
334Costica Vechiu541
335Ruslan Spirea540
336Madalina222539
337tanya534
338Nicu Ebanca524
339blade.bo522
340Dana Ikim522
341Maria Cristina4119
342Buhazi Francisc496
343mariaelena489
344Teodora Nicoleta486
345Dragne Alexandru483
346Dragne Alexandru483
347Cami Andreea479
348Marius Panait Fcrb477
349Popescu Albert477
350CelMaiTareJucătorLo476
351Petrica Marian472
352Fane Bolboaca471
353ROSU MARIUS468
354Gheorghe Rusoiu460
355Iony17455
356Szkoropan Petrica454
357alin1910453
358alin1910453
359Florin Munteanu446
360Munteanu446
361mihail443
362mihail443
363ileana3114443
364Lucian Vasile443
365enrai431
366MARIUS99428
367Savu Ionuț Adrian421
368CBP2015419
369Gela Tudose418
370Codrin411
371Valentin_D3128
372Ovidiu Si Mihaela Pr3128
373Florentin3105
374Radu Eugen Ghe385
375Ardiles894374
376GMS373
377Ema Loredana372
378Ramonik368
379teodor363
380liviuvartic362
381iasca iasca361
382iasca iasca361
383SORIN_DN359
384Dan Soare35713, 17
385Baltag Mihaela355
386Negoita George354
387Mihaela Gabriela353
388Polly20/80352
389caerfsn351
390Adrian Coman350
391A+D+D348
392darius alexandru347
393Stefan Sin346
394Violeta Gheorghe343
395Silviu Silviu343
396Piciu Eforie342
397axina342
398Mihaela05341
399pedros340
400Stefan Pagu340
401Andrei Butoi340
402Andrei123336
403UTA334
404Florin Padureanu334
405Pana Marian334
406Baldean Ion331
407Sergiu327
408Emanuella Marria327
409castor cretu327
410Marin Badea324
411Daria Fasola323
412Cezar Mihalache322
413Stefan-monel Ionitoa322
414Leahu Daniel320
415MrJackpots320
416fantomaegoista319
417Tynatyna319
418Mariusik81m318
419vasilcin victorita e318
420Iancu Marius318
421radu daniel317
422Porumb Liviu315
423elle86314
424voodoo314
425voodoo314
426Ciulei Daniel314
427Iulian Andrei314
428cristian.vrabie313
429irinuka311
430Niky Nicol311
431Maria Lilia38
432Punga ionut35
433Catana Marius Daniel288
434Sile287
435Florin Petrescu275
436Vlad Catalin275
437Andreea Violeta267
438Ionutloto266
439Mircica Aurica266
440Mihaela Miu265
441ARDILES1969264
442Romeo Romeo262
443Rosu Iuliana Mihaela261
444Billy Saga261
445Polonia 1 si 2261
446Mirel258
447Mike Ion256
448Cristian Desideriu254
449vasile nicusor253
450Manea Valentin250
451Visenescu Daniel246
452Tony Moreno244
453Cristina Giorgiana C243
454alexandra241
455Ciupy238
456Petre Elena237
457MariusT236
458Ioana Maria Alexandr235
459Sorensen Soclasdemo234
460laur80233
461bixi231
462vali230
463alin179230
464Daniel JJ Daniel230
465Cirstea Robert229
466Cirstea Robert229
467Nikk Nikk229
468Cristi Cristian228
469gabriel BZ227
470Mihai10227
471Mihai10227
472Gabriela Cojocaru225
473Stefania Dragomir224
474LuckyGirl224
475Piticuzgg223
476cosmin222
477octy21222
478octy21222
479Rycyu Marius222
480Luk68222
481Valentina Ramona222
482Iulian Carlig221
483balan.cristin221
484Bica Olimpiu221
485Dan Pinzariu221
486Razvan Cristian220
487Stancu Daniel-Robert220
488VreauBani220
489Poloniamulti220
490Titi Titel219
491Marian Gheorghe219
492Blueeyes219
493FlorentinX218
494Daniel Marin217
495Ciprian Crinu217
496Max217
497B U N Y217
498Mihai Nisipeanu217
499Andrei Draghici216
500Gabi Florin Vintila215
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Crocostef43240613, 15, 16
2domnulgeo362299
3Ion Marinescu3524499, 19, 49
4ciulea35231445, 44, 49
5blade33229611, 12, 13
6Darky Vikernes331452
7Imparator321432
8impaled321427
9carcass311447
10Liliana Manole311439
11marian59530229913, 16, 78
12Tanta Paul30207118, 51, 63
13Foynn3018651, 22, 80
14BEST-WORLD-PLAYER-2O301193
15Grigore Paul29207451, 63, 38
16Dinutz99929202519, 5, 20
17Radu292023
18IlIy liIy291432
19winner_element291402
20Domnu geo291107
21Celebrity win291088
22FLORENTINA28238470, 75, 77
23Chivuta Marti27207621, 73, 61
24Broker Ady27179314, 24, 28
25Angel Wings271448
26Nambăr Uan271357
27TribaI Fishing271100
28Mihaela Bălțatu261444
29Time is Money261433
30Talking Strategy261430
31panaiotis131261361
32BO$$261267
33L7261225
34Phantom Lord261225
35adrian anghelescu252006
36adrian anghelescu252006
37Gratiela Graty251912
38misa251635
39Sandu Mirela251457
40faliment251453
41Mariannaa251441
42Brishk Mikhaela251436
43Million Trillions Fa251272
44Lucky Phantom251226
45Vali Suciu24198717, 61, 78
46Christian241456
47Big Bang Theory241452
48Gh05t L0tt3ry241447
49Dak241445
50magia numerelor241431
51Trillions Trillions 241269
52Adalbert232169
53Staculet Gabriela231450
54infinitely win231444
55LotoEnergy231439
56Mădîrjac Cristina231433
57Gherțoiu DeBloc231252
58Asprem Samper231202
59Denisa Ioana23940
60undertaker&malefacto221458
61Billion Trillions Fa221271
62LOTOPINI DI SUGIESTI221266
63Laur Jmeceru Băiat 221211
64lucky shop211439
65Anna Anikó211433
66Soare Violeta211427
67Dan211369
68Tyty Boxoru211252
69Tyby Boxoru211241
70Peppino211224
71George Nasta201846
72ion201775
73petrevictor201478
74ursuletz201471
75noroc chior201446
76Aleyna Yaşar201436
77Cel_Mai_Tare201228
78Oprisan Dinu19158019, 5, 20
79MF1915235, 8, 11
80Rodica Geambașu191454
81Luciana Ramona191454
82Money out of nothing191434
83L. OUT L.191431
84Vanessa191430
85Stardust191428
86Money Talks191426
87Maık Maık191362
88canarii.de.vnzare191286
89Georgi191285
90Phantom191230
91Kema Kema-Haw191223
92DyLy BOXORU191213
93Gica Vasiliniuc19117413, 27, 55
94Creastă Montană191111
95GE-LUTA19104116, 25, 34
96Suci Sandor1818246, 7, 8
97Millions Trillions F181271
98Billions Trillions F181270
99Dăunătoarea DePort181250
100Matematicianul181225
101Superlover181216
102CelMaiTareJucătorLo181195
103Jmeceru Pervers181169
104cioara balistică18957
105nicu ebanca171540
106SKhema SKema171434
107Champion171433
108io câștig întruna171208
109Fertilizer171106
110Teta Sena171013
111Manuu_99171004
112adelinctin161526
113Ilie Luminița161458
114abcLottery161438
115Trillion Trillions F161270
116cornel161254
117Talibanu Gaming161236
118Lucky161226
119Talibanu Gambling161224
120Crococârț161109
121LOTO-OPINI SI SUGEST161072
122cosmin 0116961
123cosmin 0116961
124Gap16823
125AlgorithM151228
126Pepino151225
127IPlayToWin151153
128NoPainNoGain151153
129IPlayForTheFun151149
130Mihai Pivasu151114
131POCITANIA15847
132Reparații Calculato141262
133Gambling Phantom141227
134LegeaCâștigului141150
135CocârțStef141099
136ioan moldo141001
137Mily14972
138MARIUS2614971
139Mitzy14892
140Radu Daniel14773
141Dacian Luculus14681
142Phantom 003131229
143Fantomitza fanclub131119
144Crococârțstef131103
145Voicu Gheorghe13108617, 24, 64
146blondina13979
147Silviu Mihai13968
148Mihai Radu13951
149Cristina Sanda13434
150Fantomitza Norocoas121158
151靈淡懂121139
152Tribal Fishing121098
153Mark Mark121052
154Daniel Barbu12104460, 61, 62
155Ioan Tamas12871
156Madalina Book12602
157CeIMaiTareJucătorLo111195
158Triball Fishing111101
159Mirela Ștefania111059
160Malnik11900
161Licut Marin11763
162Licut Marin11763
163magda101076
164LAURENTZIU10897
165LAURENTZIU10897
166Game_Hell10830
167???10715
168Cristinel Alecse98824, 10, 54
169Viorel Dinca9753
170Denisa Ioana9721
171ds9714
172sandor.ferencz9380
173faby20149365
174Lolita8975
175Stelian Adrian8633
176FULCRUM8596
177tetoutcai8480
178murgu8320
179Daniel Sanda7728
180Sabou Constantin7658
181Daniel Marin7630
182Vasile Boboc7523
183Jumaa Ortansa745411, 50, 79
184MITZA7337
185silviu briliantul7286
186VALI20217221
187Nicu Ebanca6938
188Nutu6753
189Nutu6753
190Radu Calin6554
191jan bobocu6547
192ana19886463
193vali20116454
194Viorica Radu6438
195Veronika6353
196karolina776337
197Mircea6289
198Marihoana Mariana6283
199dan106274
200Gela Tudose6200
201csh689
202PARHAZARD5503
203$_€_£_ ₱ _₵_5361
204sorin puia5350
205Man & Money5321
206kadurika5296
207kadurika5296
208Anghel George-Sebast5286
209DENIS5279
210g30rg35262
211ADYBETO5251
212Dobrau Ovidiu5242
213Sandu Petreanu5178
214Oprea Cornel5176
215capogatto5148
216Gavrila Mirela5127
217Taras4696
218MISHU334499
219VOICU4456
220Dan Hariga4434
221Chelaru4409
222vldX4399
223vldX4399
224petrevictor19534361
225adrian_stroe864279
226adrian_stroe864279
2270eroore04278
228Love -Money4277
229Gopo4249
230Zaviceanu Dan4238
231Catuna Daniel4228
232Catuna Daniel4228
233StefanTrandafir4210
234Paul Grigore42098, 18, 43
235Bojo4187
236Arianna4186
237Horia4170
238joco4169
239Alexandru Pintican4160
240Flori St.4118
241Catalinn214115
242Popescu Albert4113
243oracol4102
244Emil Dobozi3323
245Relu Zanfir3294
246Florin Petrescu3259
247Ana Popescu3256
248gica emil324224, 31, 32
249Bogdan Calin3213
250Savescu Bogdan3208
251gErMaiNE3204
252Petru Sturza31705, 8, 58
253Enache Valica Valent3164
254Dăcât Dumnezeu3151
255Adina Popa3148
256Costi Mihai3140
257floryn273137
258Valentin_D3129
259pianistu3120
260Sile387
261Florin Petrescu375
262Reiga370
263Ionel Siminiceanu3701, 6, 15
264Ramonik368
265Tim Cos367
266Tim Cos367
267A+D+D348
268Ionela Sandu2425
269Ionela Sandu2425
270Coco2385
271hariga dan224317, 61, 78
272Vija Lucia2241
273Nelu Arsenie22337, 13, 17
274Nelu Arsenie22337, 13, 17
275Iulia Elena Andronie2221
276Romanudelafar2203
277cristaldo2202
278mihaelamiki2201
279Piotr2196
280Carp mihai2181
281Micutzu Aby2166
282camelia2137
283Anamaria Vasiliniuc2137
284AngelBadBoy2133
285Matei Nicolae Robert2131
286Ramona Vînă2129
287Valentina Stoica2123
288Leontin Mircea Draga2107
289Stanculescu Dan Si C2100
290Nick Amalia Vlad Iov288
291pescarul1967286
292benyy273
293Petrica Marian272
294Billy Saga261
295Gheorghe Rusoiu260
296Dan Soare2577, 17, 18
297darius alexandru255
298Sorin Rizu253
299Mihai-Claudiu Neagu253
300Mihai-Claudiu Neagu253
301Stefania Dragomir251
302daniel.ionutz1244
303pedros240
304Ruslan Spirea240
305enrai238
306Iliana Stoica234
307Iby Albina234
308Cristi Cristian229
309cristi07228
310AlexAK227
311florin alin227
312Marius Neagu226
313Nicu Ebanca224
314Leahu Daniel220
315Iancu Marius218
316Gela Tudose218
317Flory Neagu216
318A again215
319ltlhsbeach Axx215
320hsinr A215
321sott A214
322MaryTyna213
323Accept orice barbatt213
324Albu Alexandru210
325Lenuta Sisu27
326Mihai Curelaru22
327Adi Mutu1426
328danezu1403
329Dordea Cristian1304
330Tudose Marilena1277
331Nicolae Minuţ1225
332Mariuca1220
333Ionutlir 751170
334valy1163
335mirelyna1158
336Dyana Diana1152
337Razvan Stanciu1147
338vali20161141
339nasty1134
340Ovidiu Si Mihaela Pr1128
341axa coci1126
342Maria Cristina1119
343Oliver-Csilla Vajda1117
344Adyta Popeye1116
345FLORI1114
346FLORI1114
347Filip Nicolae1112
348Cristian Ionel Encul199
349Buhazi Francisc198
350mariaelena190
351Nicoleta Gabriela187
352Teodora Nicoleta185
353profetul184
354Bratu181
355Marius Panait Fcrb177
356CelMaiTareJucătorLo176
357Claudiu Ilie175
358FzR83175
359FzR83175
360Ardiles894174
361Fane Bolboaca171
362Nykolass171
363ROSU MARIUS167
364Andreea Violeta167
365Ionutloto166
366Lorica Stanila166
367Mircica Aurica166
368dragoru165
369Mihaela Miu165
370Nistor Bege Eva164
371Romeo Romeo162
372Polonia 1 si 2162
373SORIN_DN159
374caerfsn154
375Negoita George154
376Cristian Desideriu154
377Szkoropan Petrica154
378Albert154
379Gigi Geo Anca153
380Mihaela Gabriela153
381adrian 91151
382Polly20/80151
383Coste Costa151
384Manea Valentin150
385Florin Burghelea150
386Nicola Gabriel148
387CYD148
388Florin Munteanu147
389Tony Moreno144
390mihail143
391e-Tips143
392florinbalet142
393alexandra141
394alexandra141
395Cisse139
396Ciupy138
397Petre Elena137
398EllaSarra135
399EllaSarra135
400Ioana Maria Alexandr135
401UTA134
402Nikk Nikk130
403Cirstea Robert129
404Cirstea Robert129
405castor cretu127
406mariloto126
407Popa Dragos126
408Bila45126
409Kiryacu Kiry125
410Techilla123
411Piticuzgg123
412Iulian Carlig121
413Bica Olimpiu121
414Razvan Cristian120
415Viorel Ion120
416MrJackpots120
417Poloniamulti120
418taman99119
419CBP2015119
420Titi Titel119
421Dan Pinzariu118
422Claudiu117
423radu daniel117
424Flo70117
425Visa Marian117
426Ciprian Crinu117
427Cristi Chiper117
428Gheorghita Bichinet117
429Andrei Ciudin116
430Cr Daniel116
431Andrei Draghici116
432elle86115
433Gabi Florin Vintila115
4341eu115
435Porumb Liviu115
436CT Catalin115
437what are you doing A115
438good luck A115
439good luck Axx115
440jly A115
441yai Axx115
442tpwkhs Axx115
443aimh Axx115
444Valentin Ciocan114
445bead A114
446valentin.manea113
447cristian.vrabie113
448Stefan Florin Bobin113
449uan A113
450lirbeach A113
451ltlhs Axx113
452odwcb A113
453idc A113
454Nachiu Lumy112
455Robert Ghiorghisoara112
456Daniel Zamfir112
457ayhs Axx112
458fac ce vreau112
459Ionut Good111
460Eu Si Atat111
461Luminita Stan110
462Dan Copa110
463Vreau bani barbati110
464CB Danni19
465Balan Mariana19
466George Serban19
467bucurescu19
468ToNic Norby ToNic19
469nicu.v18
470Nicoleta18
471Florin Macaneata18
472Anna17
473mariusuniversity17
474Stefan Sin WINNER17
475$tefan $in BO$$17
476Stefan Sin EROU17
477Stefan Sin RESPECT17
478loto16
479marian16
480chinezu16
481Alex Áléxíss16
482Balasa Vlad16
483TorHalicoss16
484TorHalicoss16
485Buzdugan Adrian16
486Cristina M15
487Codi15
488Ionut Badea15
489Alexandra Ioana Dăn15
490ALEXTORES15
491Popovici Georgiana A15
492RunHard14
493Grigore George14
494bogdan9114
495bbbrady14
496Cosmin Marian14
497nicai7814
498Erhan Ovidiu-Cristia14
499mindless14
500Alex Ionita14
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1Radu122017
2Mihaela Bălțatu121443
3Crocostef1124133, 6, 9, 19
4Gratiela Graty111913
5Dak101444
6Stardust101428
7Lucky Phantom101224
8adrian anghelescu92004
9Broker Ady91796
10Christian91456
11infinitely win91442
12Mariannaa91440
13Champion91431
14winner_element91389
15Tyty Boxoru91250
16Imparator81430
17Reparații Calculato81259
18Domnu geo81107
19ciulea7231029, 1, 20, 17
20Vali Suciu719847, 36, 39, 40
21Foynn7186511, 21, 37, 60
22Aleyna Yaşar71436
23Soare Violeta71427
24impaled71425
25Million Trillions Fa71272
26LOTOPINI DI SUGIESTI71264
27Peppino71224
28CelMaiTareJucătorLo71194
29BEST-WORLD-PLAYER-2O71192
30IPlayForTheFun71151
31Fantomitza fanclub71119
32Ion Marinescu624499, 10, 31, 49
33blade6229919, 29, 13, 31
34Tanta Paul6207117, 38, 42, 63
35Dinutz9996202424, 19, 5, 20
36adelinctin61525
37ursuletz61469
38faliment61453
39Gh05t L0tt3ry61446
40carcass61445
41magia numerelor61431
42Billion Trillions Fa61270
43Trillions Trillions 61269
44cornel61254
45AlgorithM61226
46Phantom Lord61225
47Kema Kema-Haw61222
48DyLy BOXORU61212
49Fantomitza Norocoas61158
50CocârțStef61099
51GE-LUTA6104011, 13, 27, 46
52Manuu_9961004
53Denisa Ioana6941
54FLORENTINA5238364, 69, 75, 77
55Adalbert52164
56Chivuta Marti5207656, 58, 8, 22
57Chivuta Marti5207656, 58, 8, 22
58George Nasta51841
59Suci Sandor518228, 14, 48, 56
60Luciana Ramona51454
61Rodica Geambașu51451
62Big Bang Theory51451
63Angel Wings51447
64LotoEnergy51438
65Brishk Mikhaela51435
66L. OUT L.51429
67panaiotis13151359
68Nambăr Uan51354
69canarii.de.vnzare51283
70Millions Trillions F51271
71Phantom 00351227
72Talibanu Gambling51225
73Gica Vasiliniuc5117555, 56, 64, 70
74Mihai Pivasu51113
75Creastă Montană51111
76Game_Hell5829
77Grigore Paul4207417, 4, 42, 38
78Oprisan Dinu4158424, 19, 5, 20
79Sandu Mirela41455
80Staculet Gabriela41447
81noroc chior41445
82lucky shop41438
83Liliana Manole41438
84abcLottery41437
85SKhema SKema41432
86Anna Anikó41431
87Time is Money41430
88IlIy liIy41429
89Money Talks41424
90Maık Maık41361
91Dan41350
92Georgi41287
93Billions Trillions F41270
94Trillion Trillions F41270
95BO$$41264
96Gherțoiu DeBloc41250
97Dăunătoarea DePort41249
98Tyby Boxoru41240
99Cel_Mai_Tare41228
100io câștig întruna41207
101Asprem Samper41202
102CeIMaiTareJucătorLo41193
103Triball Fishing41100
104Mark Mark41051
105blondina4981
106Licut Marin4763
107Stelian Adrian4633
108Cristina Sanda4437
109adrian_stroe864279
110domnulgeo32299
111marian5953229813, 16, 58, 78
112misa31631
113petrevictor31479
114undertaker&malefacto31456
115Money out of nothing31432
116Lucky31227
117Gambling Phantom31226
118L731225
119Superlover31216
120Laur Jmeceru Băiat 31211
121NoPainNoGain31153
122IPlayToWin31152
123LegeaCâștigului31150
124Crococârț31109
125TribaI Fishing31100
126Tribal Fishing31096
127Celebrity win31088
128Mirela Ștefania31059
129Mily3972
130Silviu Mihai3970
131Malnik3900
132POCITANIA3849
133Gap3823
134Dacian Luculus3681
135PARHAZARD3502
136ana19883462
137murgu3321
138murgu3321
1390eroore03278
140ion21773
141nicu ebanca21539
142Ilie Luminița21456
143Darky Vikernes21451
144Mădîrjac Cristina21431
145MF21235
146Talibanu Gaming21235
147Phantom21229
148Matematicianul21224
149Jmeceru Pervers21169
150靈淡懂21139
151Fertilizer21106
152Crococârțstef21103
153Voicu Gheorghe2108619, 55, 72, 67
154magda21076
155LOTO-OPINI SI SUGEST21072
156Teta Sena21012
157ioan moldo21001
158Lolita2977
159MARIUS262964
160cosmin 012960
161cioara balistică2956
162Nicu Ebanca2933
163LAURENTZIU2895
164LAURENTZIU2895
165Mitzy2890
166Radu Daniel2773
167Viorel Dinca2771
168Nutu2753
169Daniel Sanda2728
170Denisa Ioana2721
171ds2714
172Taras2697
173tetoutcai2479
174Dan Hariga2427
175karolina772337
176Dordea Cristian2304
177cristaldo2298
178kadurika2297
179kadurika2297
180dan102273
181Ana Popescu2261
182Dyana Diana2150
183capogatto2148
184Adina Popa2146
185Costi Mihai2140
186Valentin_D2129
187Rosu Iuliana Mihaela261
188Talking Strategy11427
189Pepino11225
190Daniel Barbu1104960, 61, 62, 63
191Cristinel Alecse188231, 32, 53, 65
192Ioan Tamas1877
193???1705
194Sabou Constantin1658
195Daniel Marin1628
196FULCRUM1594
197Madalina Book1591
198Vasile Boboc1523
199MISHU331497
200VOICU1455
201vali20111454
202Viorica Radu1438
203Adi Mutu1426
204Ionela Sandu1423
205danezu1403
206danezu1403
207vldX1393
208sandor.ferencz1380
209MITZA1337
210Emil Dobozi1324
211Man & Money1322
212Marihoana Mariana1281
213Love -Money1276
214g30rg31261
215Gopo1248
216Vija Lucia1244
217Nelu Arsenie122916, 18, 63, 52
218Nelu Arsenie122916, 18, 63, 52
219Nicolae Minuţ1226
220StefanTrandafir1210
221Romanudelafar1203
222Bojo1187
223Arianna1185
224Carp mihai1180
225Hfi Florin1180
226Petru Sturza11705, 8, 40, 58
227Horia1152
228Dăcât Dumnezeu1151
229Dăcât Dumnezeu1151
230Razvan Stanciu1147
231Anamaria Vasiliniuc1137
232Matei Nicolae Robert1131
233Ovidiu Si Mihaela Pr1127
234axa coci1125
235Maria Cristina1119
236pianistu1118
237Oliver-Csilla Vajda1117
238FLORI1114
239Filip Nicolae1112
240teo vasile1104
241teo vasile1104
242csh189
243Nyko188
244profetul184
245Bratu182
246Marius Panait Fcrb177
247Nykolass171
248Stefania Dragomir168
249Marmota167
250Marian Sandu163
251liviuvartic162
252Ruxandra Maria151
253Florin Burghelea150
254Florin Munteanu146
255ileana3114143
256e-Tips143
257florinbalet142
258florinbalet142
259Violeta Gheorghe141
260Andrei Butoi140
261Ciupy137
262Niculae Costel134
263cristi07128
264castor cretu127
265Marius Neagu126
266misu124
267Techilla123
268VreauBani119
269Marius Lelescu119
270GabiFlo114
271chelco114
272Stefan Florin Bobin113
273hoza cristian113
274Eu Si Atat111
275Lizeta Nistor110
276Ionut Vasile19
277marcel8817
278Petre Victor16
279Daniel Bozoanca15
280Alexandra Ioana Dăn15
281danielldan200015
282Danny Matei15
283Daniel Dumitrache14
284Cosmin Marian14
285Florin Alexandru13
286Alin Marian Niţă13
287Loredana Tudorache12
288Loredana Tudorache12
289Roman Mircea Constan12
290PANZER12
29112345 right now12
292MRoșu Anorexiqus11
293Rosule Poateti-Ofuri11
294Vanessa01428
295Mihai Radu0949
296Radu Calin0555
297jan bobocu0547
298Jumaa Ortansa045111, 43, 49, 79
299Chelaru0406
300Coco0374
301faby20140365
302$_€_£_ ₱ _₵_0363
303petrevictor19530361
304Veronika0352
305sorin puia0350
306Relu Zanfir0296
307Mircea0288
308Anghel George-Sebast0286
309silviu briliantul0285
310DENIS0279
311Tudose Marilena0277
312Florin Petrescu0259
313ADYBETO0250
314hariga dan024317, 61, 78, 80
315gica emil024213, 25, 55, 62
316Dobrau Ovidiu0241
317Zaviceanu Dan0236
318negrea ionel0234
319Catuna Daniel0227
320Iulia Elena Andronie0220
321Mariuca0220
322VALI20210219
323Bogdan Calin0213
324Paul Grigore020911, 17, 49, 51
325Savescu Bogdan0206
326gErMaiNE0204
327mihaelamiki0200
328Gela Tudose0200
329Piotr0195
330Axa Pariuri0186
331Silviu20160181
332Sandu Petreanu0178
333Oprea Cornel0176
334Ionutlir 750170
335joco0169
336Micutzu Aby0166
337Enache Valica Valent0164
338Alexandru Pintican0161
339valy0158
340mirelyna0157
341floryn270144
342vali20160141
343camelia0139
344Ramona Vînă0139
345Balan Cristin0137
346nasty0134
347AngelBadBoy0132
348Gavrila Mirela0129
349Valentina Stoica0125
350Adyta Popeye0116
351Flori St.0116
352Catalinn210115
353Leontin Mircea Draga0108
354Florentin0105
355Tudor Dragos0103
356Tudor Dragos0103
357oracol0102
358oracol0102
359Buhazi Francisc0101
360Cristian Ionel Encul099
361ddaxxa091
362ddaxxa091
363mariaelena090
364Stanculescu Dan Si C088
365Nick Amalia Vlad Iov088
366Adrian Lupu088
367Catana Marius Daniel087
368Nicoleta Gabriela087
369Teodora Nicoleta086
370Sile086
371pescarul1967086
372Radu Eugen Ghe085
373Dragne Alexandru083
374Catalin Adrian Mihal083
375Cami Andreea081
376Domenti Cristina Ang078
377CelMaiTareJucătorLo076
378Claudiu Ilie075
379FzR83075
380Florin Petrescu075
381benyy074
382benyy074
383Ardiles894074
384Laurentiu Coles073
385GMS073
386Ema Loredana072
387Petrica Marian072
388Fane Bolboaca071
389Ionel Siminiceanu0707, 13, 15, 14
390Ramonik069
391Reiga069
392Tim Cos067
393Tim Cos067
394ROSU MARIUS067
395Andreea Violeta067
396Mircica Aurica066
397dragoru065
398Lorica Stanila065
399Mihaela Miu065
400Ionutloto065
401ARDILES1969064
402teodor063
403Romeo Romeo062
404Polonia 1 si 2062
405iasca iasca061
406iasca iasca061
407Billy Saga061
408Gheorghe Rusoiu060
409SORIN_DN059
410Dan Soare0571, 11, 16, 50
411Mike Ion056
412Baltag Mihaela055
413Iony17055
414alin1910054
415vasile nicusor054
416vasile nicusor054
417Negoita George054
418Cristian Desideriu054
419PLATINUM054
420Szkoropan Petrica054
421Sorin Rizu053
422Mihai-Claudiu Neagu053
423Mihai-Claudiu Neagu053
424caerfsn053
425Mihaela Gabriela053
426Popescu Albert053
427Gigi Geo Anca052
428BEST-WORLD-PLAYER-20052
429adrian 91051
430Adrian Coman050
431Coste Costa050
432Pantazica Manuela050
433Mirel049
434Manea Valentin049
435darius alexandru049
436Polly20/80049
437A+D+D049
438Nicola Gabriel048
439CYD048
440Nistor Bege Eva048
441Silviu Florin048
442SUVITATU046
443Iulia Ivan046
444Munteanu046
445Visenescu Daniel046
446Vlad Catalin045
447Tony Moreno045
448daniel.ionutz1044
449Mariana Mirea044
450mihail043
451mihail043
452Lucian Vasile043
453Cristina Giorgiana C043
454Silviu Silviu042
455axina042
456Mihaela05041
457alexandra041
458Jan Ion041
459Silviu040
460pedros040
461Stefan Pagu040
462rionut35040
463Ruslan Spirea040
464Costica Vechiu040
465rusu constantin039
466Florentin Soroiu039
467Cisse039
468Madalina222039
469Fortunati Alloro039
470Grasu Florin039
471Albert039
472Mircea Sfichi Bocean038
473clau28038
474C.dan038
475Petre Elena037
476MariusT036
477Andrei123036
478Andrei123036
479Alina Andrada036
480Macovei Marius036
481lotto polonia036
482tanya035
483Ioana Maria Alexandr035
484Stefan Catalin035
485Adrian034
486Cosmin Stan034
487UTA034
488Florin Padureanu034
489Sorensen Soclasdemo034
490Pana Marian034
491Adrian Aditu033
492Temciuc Cristian033
493laur80033
494EllaSarra033
495Andrei Grigoras032
496Baldean Ion031
497suzymic031
498Piciu Eforie031
499Iby Albina031
500vali030
TOP
Utilizator
Castigatoare
Total Jucate
Predictii Actuale
1marian5954229013, 16, 20, 58, 78
2Chivuta Marti4207621, 53, 35, 1, 27
3Chivuta Marti4207621, 53, 35, 1, 27
4adrian anghelescu42001
5adrian anghelescu42001
6Angel Wings41447
7Mihaela Bălțatu41443
8impaled41424
9BO$$41264
10Creastă Montană41111
11ciulea323121, 5, 10, 17, 49
12Dinutz9993201938, 24, 19, 5, 20
13Vali Suciu3198615, 17, 19, 68, 72
14Gratiela Graty31912
15George Nasta31852
16Christian31456
17Sandu Mirela31453
18Big Bang Theory31448
19infinitely win31439
20SKhema SKema31431
21Trillion Trillions F31270
22Phantom 00331228
23Fantomitza Norocoas31158
24IPlayToWin31152
25Cristina Sanda3437
26Cristina Sanda3437
27Radu22016
28Oprisan Dinu2158138, 24, 19, 5, 20
29ursuletz21466
30Luciana Ramona21452
31Darky Vikernes21449
32Dak21444
33Mariannaa21436
34Aleyna Yaşar21434
35Imparator21428
36Champion21428
37Stardust21427
38panaiotis13121359
39Maık Maık21359
40Million Trillions Fa21272
41Billions Trillions F21270
42Tyby Boxoru21240
43Matematicianul21224
44Laur Jmeceru Băiat 21211
45IPlayForTheFun21151
46靈淡懂21139
47Crococârțstef21103
48Tribal Fishing21098
49Mirela Ștefania21059
50GE-LUTA2104034, 43, 52, 61, 70
51Malnik2898
52LAURENTZIU2895
53Cristinel Alecse288011, 22, 35, 75, 76
54PARHAZARD2501
55Veronika2354
56Ion Marinescu124489, 10, 19, 31, 49
57domnulgeo12299
58blade1229848, 51, 67, 72, 78
59blade1229848, 51, 67, 72, 78
60Foynn118611, 22, 37, 60, 80
61MF118348, 10, 49, 56, 66
62Broker Ady11790
63ion11775
64petrevictor11479
65Ilie Luminița11453
66Rodica Geambașu11449
67Staculet Gabriela11446
68Gh05t L0tt3ry11445
69carcass11444
70noroc chior11442
71Liliana Manole11437
72abcLottery11436
73LotoEnergy11436
74lucky shop11435
75Money out of nothing11432
76Time is Money11430
77Mădîrjac Cristina11429
78Vanessa11427
79Anna Anikó11427
80Talking Strategy11427
81Soare Violeta11425
82winner_element11387
83Nambăr Uan11352
84canarii.de.vnzare11283
85Trillions Trillions 11269
86LOTOPINI DI SUGIESTI11264
87Tyty Boxoru11249
88Gherțoiu DeBloc11249
89Talibanu Gaming11235
90L711225
91Lucky Phantom11225
92Peppino11224
93Pepino11223
94Lucky11222
95Kema Kema-Haw11222
96DyLy BOXORU11212
97io câștig întruna11205
98BEST-WORLD-PLAYER-2O11192
99Jmeceru Pervers11168
100NoPainNoGain11152
101Domnu geo11106
102TribaI Fishing11098
103Celebrity win11088
104Voicu Gheorghe1108461, 63, 72, 78, 80
105LOTO-OPINI SI SUGEST11072
106Mark Mark11047
107Daniel Barbu1104360, 61, 62, 63, 64
108Teta Sena11012
109Manuu_9911004
110Silviu Mihai1968
111MARIUS261956
112POCITANIA1847
113Ioan Tamas1817
114Denisa Ioana1721
115Taras1695
116Dacian Luculus1680
117Sabou Constantin1656
118Jumaa Ortansa145122, 49, 50, 72, 79
119sandor.ferencz1380
120sorin puia1349
121adrian_stroe861279
122g30rg31263
123Arianna1198
124Flori St.1111
125Leontin Mircea Draga1107
126csh187
127Catalin Adrian Mihal183
128Stefania Dragomir179
129Nykolass171
130Ionel Siminiceanu1677, 6, 5, 16, 12
131Mihaela Miu165
132caerfsn154
133Adrian Coman149
134Florin Munteanu148
135e-Tips143
136Techilla123
137Ali112
138Cristian Andrei13
139Crocostef024261, 2, 3, 4, 5
140FLORENTINA023823, 19, 20, 22, 80
141Adalbert02166
142Grigore Paul0207439, 18, 63, 17, 51
143Tanta Paul0207118, 39, 51, 63, 17
144Suci Sandor018211, 14, 26, 52, 70
145Suci Sandor018211, 14, 26, 52, 70
146misa01631
147nicu ebanca01535
148adelinctin01525
149undertaker&malefacto01455
150faliment01451
151Brishk Mikhaela01432
152IlIy liIy01430
153magia numerelor01430
154L. OUT L.01429
155Money Talks01424
156Dan01318
157Georgi01285
158Millions Trillions F01270
159Billion Trillions Fa01270
160Reparații Calculato01258
161cornel01253
162Dăunătoarea DePort01248
163Phantom01229
164Cel_Mai_Tare01227
165Gambling Phantom01226
166AlgorithM01226
167Talibanu Gambling01224
168Phantom Lord01224
169Superlover01214
170Asprem Samper01202
171CelMaiTareJucătorLo01195
172CeIMaiTareJucătorLo01195
173Gica Vasiliniuc0117310, 20, 35, 47, 52
174LegeaCâștigului01149
175Fantomitza fanclub01119
176Mihai Pivasu01114
177Crococârț01109
178Fertilizer01106
179Triball Fishing01101
180CocârțStef01099
181magda01076
182ioan moldo01002
183blondina0977
184Mily0972
185Lolita0970
186cosmin 010957
187cioara balistică0955
188Mihai Radu0945
189Denisa Ioana0941
190Nicu Ebanca0934
191Mitzy0879
192Game_Hell0825
193Gap0800
194Gap0800
195Radu Daniel0771
196Viorel Dinca0758
197Licut Marin0757
198Nutu0752
199Nutu0752
200Daniel Sanda0726
201???0712
202ds0711
203Stelian Adrian0634
204Daniel Marin0627
205FULCRUM0594
206Madalina Book0590
207Radu Calin0554
208jan bobocu0547
209Vasile Boboc0517
210MISHU330494
211tetoutcai0479
212ana19880463
213vali20110456
214VOICU0456
215Viorica Radu0438
216Dan Hariga0427
217Adi Mutu0426
218Ionela Sandu0422
219Ionela Sandu0422
220Chelaru0408
221danezu0403
222vldX0394
223vldX0394
224Coco0375
225faby20140362
226petrevictor19530361
227$_€_£_ ₱ _₵_0357
228karolina770337
229MITZA0336
230Emil Dobozi0324
231Man & Money0322
232murgu0320
233murgu0320
234Dordea Cristian0303
235Relu Zanfir0297
236kadurika0296
237kadurika0296
238Mircea0288
239Anghel George-Sebast0286
240Anghel George-Sebast0286
241silviu briliantul0284
242Marihoana Mariana0280
243DENIS0278
2440eroore00278
245Tudose Marilena0277
246Love -Money0274
247dan100271
248Ana Popescu0261
249Florin Petrescu0258
250ADYBETO0251
251Gopo0251
252hariga dan0243
253Vija Lucia0241
254gica emil02411, 2, 55, 56, 70
255Dobrau Ovidiu0238
256Zaviceanu Dan0235
257negrea ionel0232
258Catuna Daniel0228
259Nelu Arsenie022718, 40, 14, 52, 42
260Nelu Arsenie022718, 40, 14, 52, 42
261Nicolae Minuţ0225
262cristaldo0222
263VALI20210222
264Mariuca0220
265Iulia Elena Andronie0219
266Bogdan Calin0213
267StefanTrandafir0210
268Savescu Bogdan0209
269Paul Grigore020913, 43, 59, 64, 69
270gErMaiNE0204
271Romanudelafar0203
272Gela Tudose0200
273mihaelamiki0198
274Piotr0196
275Bojo0186
276Axa Pariuri0186
277Sandu Petreanu0178
278Carp mihai0178
279Oprea Cornel0176
280Ionutlir 750171
281Petru Sturza01705, 8, 33, 40, 58
282joco0169
283Hfi Florin0167
284Micutzu Aby0166
285Enache Valica Valent0163
286Alexandru Pintican0160
287mirelyna0159
288Dăcât Dumnezeu0151
289Dăcât Dumnezeu0151
290capogatto0148
291Dyana Diana0147
292Razvan Stanciu0147
293Razvan Stanciu0147
294floryn270145
295Adina Popa0140
296vali20160140
297Costi Mihai0140
298Balan Cristin0137
299Horia0136
300Horia0136
301camelia0135
302Anamaria Vasiliniuc0134
303AngelBadBoy0133
304nasty0132
305Matei Nicolae Robert0131
306Valentin_D0129
307Gavrila Mirela0129
308Ovidiu Si Mihaela Pr0128
309axa coci0126
310axa coci0126
311Valentina Stoica0126
312Ramona Vînă0123
313pianistu0120
314Oliver-Csilla Vajda0116
315Maria Cristina0116
316Adyta Popeye0115
317Catalinn210115
318FLORI0114
319valy0113
320Filip Nicolae0112
321Florentin0104
322teo vasile0104
323Tudor Dragos0103
324Tudor Dragos0103
325oracol0103
326Buhazi Francisc0103
327Cristian Ionel Encul098
328mariaelena090
329Catana Marius Daniel088
330Adrian Lupu088
331Nyko088
332Nick Amalia Vlad Iov087
333Nicoleta Gabriela087
334pescarul1967086
335Radu Eugen Ghe085
336Sile085
337Teodora Nicoleta084
338profetul084
339ddaxxa083
340ddaxxa083
341Dragne Alexandru083
342Cami Andreea081
343Bratu081
344Popescu Albert079
345Domenti Cristina Ang078
346CelMaiTareJucătorLo076
347Marius Panait Fcrb075
348Gabor Ion075
349FzR83075
350Florin Petrescu075
351Claudiu Ilie074
352benyy074
353Ardiles894074
354Laurentiu Coles073
355Laurentiu Coles073
356GMS073
357Fane Bolboaca071
358Petrica Marian071
359Ema Loredana069
360Reiga069
361Tim Cos067
362Marmota067
363Andreea Violeta067
364Ionutloto066
365Mircica Aurica066
366dragoru065
367Lorica Stanila065
368ROSU MARIUS065
369Ramonik064
370ARDILES1969064
371Stanculescu Dan Si C063
372Marian Sandu063
373liviuvartic062
374Romeo Romeo062
375teodor062
376Polonia 1 si 2062
377iasca iasca061
378PLATINUM060
379Rosu Iuliana Mihaela060
380Billy Saga060
381SORIN_DN059
382Gheorghe Rusoiu058
383Dan Soare05714, 16, 19, 51, 73
384Mike Ion056
385Albert056
386Baltag Mihaela055
387Iony17055
388alin1910054
389Negoita George054
390Cristian Desideriu054
391Szkoropan Petrica054
392Sorin Rizu053
393Mihai-Claudiu Neagu053
394Mihai-Claudiu Neagu053
395vasile nicusor053
396vasile nicusor053
397Mihaela Gabriela052
398BEST-WORLD-PLAYER-20052
399adrian 91051
400Manea Valentin050
401Florin Burghelea050
402Coste Costa050
403Nistor Bege Eva049
404misu049
405Polly20/80049
406Nicola Gabriel048
407Ruxandra Maria048
408CYD048
409A+D+D047
410Pantazica Manuela047
411SUVITATU046
412Gigi Geo Anca046
413Visenescu Daniel046
414Iulia Ivan045
415daniel.ionutz1044
416Mariana Mirea044
417Cristina Giorgiana C044
418Munteanu044
419Tony Moreno044
420Mirel043
421mihail043
422ileana3114043
423Lucian Vasile043
424florinbalet042
425Violeta Gheorghe042
426axina042
427Mihaela05041
428Jan Ion041
429Costica Vechiu041
430alexandra040
431alexandra040
432Stefan Pagu040
433rionut35040
434Ruslan Spirea040
435rusu constantin039
436Florentin Soroiu039
437Cisse039
438pedros039
439Madalina222039
440Madalina222039
441Vlad Catalin039
442Grasu Florin039
443Silviu Silviu039
444C.dan038
445Fortunati Alloro038
446Andrei Butoi037
447Petre Elena037
448MariusT036
449Andrei123036
450Alina Andrada036
451Alina Andrada036
452Macovei Marius036
453Ciupy036
454lotto polonia036
455vali035
456Mircea Sfichi Bocean035
457tanya035
458Ioana Maria Alexandr035
459Stefan Catalin035
460Cosmin Stan034
461UTA034
462Florin Padureanu034
463Niculae Costel034
464Sorensen Soclasdemo034
465Pana Marian034
466Adrian033
467Adrian Aditu033
468Temciuc Cristian033
469clau28033
470suzymic032
471N. N.032
472Baldean Ion031
473EllaSarra030
474Catalin Visanica030
475Catalin Visanica030
476Lucica Neagu030
477alin179030
478Daniel JJ Daniel030
479bixi030
480Cirstea Robert029
481Andrei Grigoras029
482MARIUS99028
483Nikk Nikk028
484Nikk Nikk028
485Cristian Krysty Ilie028
486Piciu Eforie028
487Alex Borgza028
488Iliana Stoica028
489AlexAK027
490florin alin027
491Corina Olteanu027
492Cristi Cristian027
493burca constantin027
494castor cretu027
495florin popa027
496Oros Claudiu027
497junior28026
498mariloto026
499cristi07026
500bebecriminalu.026